• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
7. zář 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jej Megn, u vas teda taky ty noci peknej zaprah....si nedovedu predstavit. Me uz vykoleji to, jak se tedka Jaydi divne budi, ale teda ne aspon kazdou hodku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Puzzi ja oblikam oblecko 6-9M a je Jaydimu dobry :wink: A ma asi tak 72cm bych tipla.
Tento tyden nekdy zajdeme k Dr zmerit a zvazit, at mam do tabulky pro Puzzi :wink:
Megn ten nas ma taky rad koupelny a zachod :astonished: nechapu proc. Ale zamykame! :wink:

Ty jo holciny, vy jedete!!! :astonished: Jaydi mi tu rozebira ovladac :grinning: ale nastesti ten nejak nepouzivame :sweat_smile:
7. zář 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petronuš, pro děcka je koupelna a záchod magnet, hlavně záchod :grinning: My jsme museli u našich přemontovat kliku nahoru, aby si neotvíral :slight_smile: Ovladač a můj mobil Janka taky miluje, okamžitě se sápe. Ale má smůlu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. zář 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Magdi, my máme trénink na noci na více dětí v pokoji z dovo. Janka se nebudila, anebo jo, ale zase rychle usnula :wink: Je mi tě líto, že se furt ještě nevyspíš :frowning2:
7. zář 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hola, hola,
tak u nas sa uz spi druhy krat, ale teda ten cas medzi spanim nic moc, to aby som s nim stale bola na zemi, liezla mu za zadkom a robila hovadiny. Puzzi zacinam si pripadat ze to je ako u vas, akurat ze Tomi leze ako blesk, za chvilu je na druhom konci izby.

Ja budem musiet tiez ist pokukat niake ciapocky, lebo teraz v lete sme mali len take co niesu poriadne na uska, a co sa nezavezuju, ale teraz ked uz sa ochladieva tak treba aby boli aj tie uska zakryte.

HOlky, ten moj svokor to je kapitola sama o sebe, ale ja to uz niako jednym uchom dnu druhym von, ale som aj MM povedala ze ak sa bude takto spravat tak tam ani nenecham maleho nikdy ani na postrazenie, na niaku hodinku, dve. On tvrdi ze take male deti maju mat stale nieco v ustach. Tak som mu dala dudel a povedala som ze ved uz ma, ze mu netreba davat jest.
7. zář 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je Pospi, dakujeme, ze si si spomenula, a aj my prajeme Honzikovi od Megn vsetko naj.

Tak a este aj Malince a Slavkovi k vcerajsim mini narodkam.

A Puzzi, Tomi este nema 3/4 my sme tu najmladsi, ma este len 8 M.

Jumi, tak to ste mali teda strasnu noc :frowning2: , to ti nezavidim, mozno to je len docasne, mozno zuby. Alebo spln, lebo v piatok tusim bol, ale u nas to nastastie tento mesiac nemalo vplyv.
Teraz citam ze to uz bola 3 noc, tak to bude asi tym splnom, u nas to tak bolo minuly mesiac, trvalo to 1 noc pred a 2 po splne. Takze mozno dnes bude zlepsenie.
7. zář 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja davam oblecko vecsinou 74 ale uz som nakupila body s dlhym rukavom 80. A teplacky tak rozne, nieco 74 a nieco uz 80.

Jumi uzi si svetylka, to musi byt pekne spestrenie, hlavne pre Sonicku.
7. zář 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak JAydinek mi zase usnul. Vypadal nejak unavene a nechtelo se mi nic delat, tak jsem ho pichla do kocarku, parkrat povozila a cau :sunglasses: Aspon si prectu nejakej casak, co tu mam :wink:
7. zář 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nas je tiez ovladac a mobil magnet.

Tak som si tu sama pokecala a mozem ist varit kavu aj pre MM, akurat prichadza z prace. Tak pa a snad vecer nakuknem.
7. zář 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeej, bola tu Megn, caaaaaau :slight_smile: - tak uz poznate aj nasho superstarovskeho hrdinu hviezdnej roty :grinning: - je bohovsky :grinning:
kocky, vy ide vyssim tempom jak formula 1, ja fakt nestiham. Doobeda ma nakoniec zavolala kamoska na terasku na kafco, Luky dal 30 min slofika, potom som dobehla a varila ( zohnala som domacich kralikov, tak to chystam Lukymu a zamrazim) a teraz do seba hadzem obed a poficim pre baby na gymnastiku. Takze totaaalna nestihacka, nechcem nic slubovat, podla moznosti dobehnem, ale potesilo ma planovanie zraziku :slight_smile: .
7. zář 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
lobi čauko supermamčo :slight_smile: ten Váš hvězdný rakeťák je prostě boží, nevím jestli tak blbý nebo to hraje...? asi za a je správně že? :grinning:
kolik ty toho musíš stíhat, jsi dobrá že aj to kavčo zvládneš.. však je ho třeba!
petruš časákuje, vanilka kafíčkuje.. holky to je pohoda jak ty naše děti spí že? :grinning:
vanilko asi proti bllbým kecům nic nenaděláš.. prostě si buď člověk musí zvyknout a přecházet to nebo se pak rozhádá.. :unamused: se drž s tchánem :wink:
psopi ty jsi zlatko, děkujem.. kolik vás bylo na dovče? dětičky spinkaly sbpolu, nebo jak jste to tam praktikovali?
7. zář 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Magdi k casaku jsem se jeste nedostala. Furt cumim na pc :sweat_smile:
7. zář 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Megn, od supermamci mam este daleko :grinning: a hviezdny raketak je fakt taky prostoduchy :grinning:
Citala som nejake este vacsie Hanyskove spacie manevre? Ja som mala teraz mesiac to iste ( kojo po cca hodinke, caj ani nic ine nezabera), dnes bola 1 lepsia noc ( vcera sa prerezali ocne zuby), tak uvidim. A drzim palce, aj ja som zvazovala odstavit, ale bolo by to este horsie.
7. zář 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
A Majdi, dodaj Hanyskove fotoze, som zvedavaaaaa :wink:
7. zář 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jumi: 3? To je moc, zkus Soňulku přes den víc budit, sice bude protivná, ale taky by se jí to mohlo v noci otočit a líp by spala. Mě se takhle Anička "otočila ve spaní" několikrát :unamused: pokud spí malá přes den normoš, tak bych asi zuby vyloučila. A nebo se jí něco zdá, na tom mi u Anči pomohla sedalie a nebo normál meduňkový čajík :wink:

Díky za pochvalu pokojíku. Ještě máme takové ty hrazdy jako stan nad schůdky a nad skluzavku, ale nedávali jsme jí to tam, aby jí to nelákalo, ještě by žuchla, až by se na to chtěla věšet. (Bylo to v ceně k posteli).

Kubík má vel 74, ale nosí i větší, se mi už nechce kupovat bodyčka a na podzim a zimu jich tu má ………. Ale stejně zas nějaký koupím, aby neměl jen po ségře :sweat_smile:

Růžový Honzík :grinning: :grinning:

Kuba už je vyhajanej, tak jdeme dát sváču. Taky jsem se aspoň natáhla. Andule ještě spí, ale za chvíli už taky bude vstávat.
7. zář 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
momou já ti nevím s tím spaním. U nás byly doby, kdy Honzík spal přes den málo a v noci stejně hrůza a zděs.. tohle u nás třeba vliv nemá.. raději a't spí přes den, než aby byl protivný.. večer by se pak únavou prořval a ani zaspat by nemohl

Lobi budu se snažit.. MM přeinstalovával PC, takž během pár dní určitě dodám něco nového, už by bylo asi na čase, no jo, jsem lempl v tomhlectom :slight_smile:
lobi ups, taky hrůzy jo? kdy to vezme konce? mě už bolí i dost záda, jak půl noci spím na boku..
petruš :grinning: :grinning: a cos našla zajímavého VKV? :grinning:
7. zář 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vy ste sa ale rozbehli. :slight_smile:
Megn tie noci nezávidím. :confounded:
7. zář 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Megn: No jo, ale když budeš přes den spát, tak v noci už se Ti nebude chtít. Zas, když to zkusíš dva tři dny po sobě, tak nic nezkazíš :wink:
7. zář 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přehodila jsem Jance naušničky. Vytáhla jsem ty nastřelené pucky a vsadila jí její zlaté :slight_smile: Už jsem si ale zvykla na ty malinké pucky, uvidím, jestli jí je nevrátím :sweat_smile:

Lobuš, jj, taky jsem na tebe myslela, když psala MAjda o spaní na houby, že jsi psala o nevyspání :unamused:

Majdi, 4děti na jednom pokoji (4roky, 2,5roku, 7,5M a 3M). Po první noci jsme mysleli, že další noci budem stanovat, ale nakonec si na sebe děcka zvykly :wink:
7. zář 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
A už zase spí... :sweat_smile: Teď mi nebude vadit jen 45 minut, přece jen v sedm večerka, žejo :sweat_smile:
Petruš, Megn, vaše děti rády záchody? Moje dítě rádo maminku :grinning:
Vanil, ehm, za zadkom hovadiny, jj :sweat_smile: Jsi mě pobavila, že v tom nejsem sama. JO, promiň, teprve 8M, mě zmátlo, že je Tomi tak šikovnej, víš? :slight_smile:
Lobi, ten maniak finskej už v superstar byl, jo? :grinning:
Momou, je super, jak ti často spí obě děti najednou, to je pak labůžo nevídané, co?
7. zář 2009 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
puzzi: Ale dalo to práci :grinning: No občas se zadaří. Razíme ven, dojdem na konečnou pro tatího, koupíme čerství chlebík - večír bude makrela, a zpět přes hřiště :wink:
7. zář 2009 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, já vím, že to tak dělá, že nesmím otevírat alba, že mi to zmizne, už se mi to dlouho nestalo ... jsem na to dneska nějak zapomněla či co ....
Jumik, teda to je mi líto, že máte takový noci ... to je hrozný ... mě malá tak často pila jen v těch vedrech, to byly hrozný noci a prsa prázdný, děsný
7. zář 2009 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, teda vy valíte, já nestačím dočítat ... malá odpadla před 25 minutami, jdu mixovat to uvařený ovoce, snad to dodělám, než se probudí ....
7. zář 2009 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ehm, takže hodinka, nakonec snad půjdu budit, no uvidíme, kdyžtak půjde Honzík spát dneska trošku dýl než v 7. Asi ho zmohlo to cvičení dopoledne, víc takových akcí :slight_smile:
Marti, co Markétka, nechala tě dodělat ovoce?
7. zář 2009 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás se nespí a nespalo odpoledne.. ani venku v kočárku.. Honzík je nevrlouš, pokus s ním jakože spát jsem vzdala, akorát mě škrábal po obličeji a nešlo ho udržet, tak nic.. nechám ho ať si ještě pohraje na zemi, půjdem dříve koupat, namazat dásno, kdyžtak Panadol a spát

Pospi to musel být záhul s dětmi
7. zář 2009 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
TEda ženy, chvilku nenakouknu a pak nevím, kam s očima...až se mi dělaj mžitky z toho dočítání...(holt vytírání musí počkat, že???)
Magdičko a Laočko, vy dvě humoristy, jste mne zas pobavily těma vašima hlodama :slight_smile: Jo a magdi děkumeme za velikou pochvalu našeho krasavce :dizzy_face:
Jumík, ježiši kriste, co si to ta Soňule vymýšlí, takhle se budit v noci...to nezávidím teda vůbec...
Momou, moc hezký pokojíček, žlutá je v modě, taky budeme mít do žluta...žluto-zelinkavý....snad někdy :wink:
Pospi, přesně, na naušničky si člověk zvykne na jedny a pak změna je "divná"...ale trvá to chvilku, zlaté budou pěkné!
Já Superstar neviděla, nějak nekoukáme, radši dáme na ČT český film...a to you tube už stáhlo odkaz...škoda, že jsem si taky nemohla zazpívat...
:frowning2:
Jinak hypo snad tedy proběhne, ve středu mají posílat prachy...cvachna, no, my už byteček koupený máme, toto je přefinancování původní hypotéky jinou :wink: ...kvůli lepšímu úroku...je to pakárna, ale snad to bude ok.

Dnes jsem si volala tady na jedno mateřské centrum, je tam takové cvičeníčko, tak možná budem chodit, sice je to od 12 m, ale zkusíme...a nebo je tam hernička, tak občas zajdem mezi jiné děti, ať má stimulaci...na plavčo se asi vyprdnu...přeci jen 6,5 tis za 3 měs se mi dávat nechce, občas si zaplavčíme doma ve vaně...a taky s podzimem je blbý, aby nenastydl...no...
Jumík, to pondělí by mohlo konečně klapnout...uvažuju, že bych pak jela k našim a spala tam, takže bysme po Světýlkách mohly dát ještě třeba někde kafčo, nebo poprocházkovat...
Vzbudilo se mi dítko...budu muset končit...to jsem těm reakcím zas moc nedala...vždy zapomenu na spoustu holek...nezlobte se, mne se pak vše vykouří z mozkovny... :sweat_smile:
Mrknu na ty penziony...srazík jooooo, chciiiii.....možná pojedem někdy v září na moravu, tak bych se mohla někde v Brně nebo Prostějově setkat s moravandama, aspoň na pokec někde na kafi...
7. zář 2009 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simčo tak pro tebe je to tady http://superstarcz.nova.cz/clanek/novinky/ivo-kandrac-karaoke-michala-davida.html
:grinning:
akurát si to poslechni jen jednou, páč já už podle něj umím půl písničky, to je totiž něco pro mne :sweat_smile:
no jono, taky ráda české filmy, vlastně na HBO včera nějaký byl, akorát že jsem potřebovala vymýt mozek :grinning:
fajn s hypo, přeji ať to klapne na 1

jsem koukala třeba na ubytování i kolem Brna, ale na to nemám nervy, mě to neba hledat.. cenově je to jinde.. ikdyž zasejc pro mě blíž :grinning:
7. zář 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo momou koukla jsem na pokojíček je fakt moc pěkný, se vyvedl :wink:
7. zář 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby, toto bude brutalne docitanie :grinning: , ked budeme takymto tempom kecat na zraze, tak si budeme skakat do reci :grinning:
vecer pride Samicka a nebude chapat, kolko sa nakecalo :grinning:
7. zář 2009 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja uz som po dvojhodinovej prechadzke doma, Tomi po olovrante zaspal, takze mam chvilu klud. Dnes ma teda milo prekvapuje, spi uz treti krat, ale zase ten druhy spanok bol len 45 minut, zacul tata ked prisiel z prace a hned bol hore.

S kamoskou sme sa stavili na pivco, bola som taka vysmednuta, len tak zasycalo.

Pospi daj potom foto Janky s novymi nausnickami.

Puzzi takze aj u vas dnes spavi den?

Talls to je dobre ze ta hypo asi vyjde.
7. zář 2009 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek