• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Ahojte holky.Tak manža se koupe s kačkou,tak v rychlosti můžu napsat.ale musím se přiznat,že vás nestíhám dočítat :frowning2: zrovna jsme dojeli z prohlídky toho bytu.Fakt nááádhera.v koupelně je i vytápěná podlaha.mě se moc byteček líbil a Kačka si to tam už i pokřtila.se tam vyblinkala :angry: prostě hrůza.Pak totálně smrděla a já se cítila trapně :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak zítra nám dají vdět,jak jsme dopadli,tak vám můžu říct,že celou noc nebudu spát a zítra celý den viset na netu.Jinak lokalita pěkná,za rohem MHD,školka a sámoška.Taky ten byteček má vlastní zahradu.No,jdu katušce nachystat kašičku,vyndat Kačku,nakrmit a hurá spinkat.pak mám ulici,dočtu vás a pak superstar.tak se mějte,večer jestli bude čas,tak písnu.jo,myslete na nás :grinning:
7. zář 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdarek, jsem zpet. Jaydi spinkal asi hodku, pak jsme jeli ke kamosce a potom jsem jeste jela pro Raye. Tedka si hraje s malym, tak mam chvilku na docteni...snad :sunglasses:
7. zář 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Magdi VKV sleduju ve stredu a v patek :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Marti tak snad jsi v klidu dodelala ty presnidavky :wink:
Magdi at se vam v tom materskem centru libi :slight_smile:
Talls tak super s tou hypo :wink:
Pospi taky chci videt Janicku v novych nausnickach :wink:
Cvachna tak super, ze se vam to libilo a preju, at to zitra vyjde :slight_smile:

Holky ta superstar je kazdej den v Tv?
7. zář 2009 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petři, jen nakukuju .... teda jsem dopadla, jako bych to dělala poprvé. Jsem toho měla snad 3litrový kastrol ... všechno ok, jen teda tentokrát se mi nechytla žádná sklenička s tím umělým víčkem, mrchy, všechny se otevřely. Ještě jsem si nestihla nakoupit dost těch Heloo přesnídávek, ty mají jediný plechový víčko. Tak mám 6 dobrých přesnídávek a jednu ve velké skleničce od tatarky, těch 5 co se mi otevřelo budeme muset rychle zlikvidovat ... ale teda byla jsem tak otrávená, že se mi až brečet chtělo ... nakombinovala jsem jablka, banány, hrušky a broskve, a zahustila banánovým pudinkem ... no dobrý to je, dala jsem tam i nějaký cukr, tak to snad vydrží .... jinak malá snědla na svačinu celý holandia jogurt jahodový, jsem koukala, jak jí chutnal ...
7. zář 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti pak jsou dobré skleničky od jogurtu myslím Madeta dělá... takový ten komančeros :slight_smile: 3 litry super, se shodí!
Mi teď Honzík přesnídávky moc nechce, já je mám na mrazu..
Petři každý den ne, včera a dnes.. pak asi zas neděle a pondělí. Však to poznáš jak to tady budem pitvat. Včerejší díl je na netu, další budou asi taky.

taky chci vidět pospíchalkovic Janičku s náušničkama :dizzy_face:
Mi už hrabe, mládě jsem dala spát po krupicové kaši s banánem, ale naříká v postýlce, dělá kucky kuc.. jsem zvědavá kdy vytuhne a kdy bude vzhůru :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Jak dojde MM tak se snad odreauguji

cvachno držím palečky s bytem!
7. zář 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti to je pech s tema sklenickama. Ale deti si daji, ne? Musej byt dobre s tim pudinkem :stuck_out_tongue_closed_eyes: mnam
A super, ze Marketce chutnal jogurt :slight_smile: Jaydi se muze po jogurtech utlouct :grinning:
Megn snad Honzik zabere v pohode a bude spinkat celou noc :wink: Si to preju i s tim nasim. Je uz nejaky divny, porad se vzteka :angry: Musi vydrzet jeste pul hodky a pak mu dame najist a cago bello :grinning:
7. zář 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.
My sme už pobalený, tak zajtra hurá do Popradu. :slight_smile:
Zuzka spala poobede len 20 minút, tak dúfam, že noc bude ok.
:stuck_out_tongue_closed_eyes:
My sme až taký spavý deň nemali. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale Kubko si potiahol poobede 2,5 hodiny. :sunglasses:
Marti tak to nasere s tými výčkami. :angry:
7. zář 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Honzík spal do 17:15 a spát šel teď před půl osmou, dnes opět dobrý den, co se týče spaní. A i jinak fajn, už máme s MM radost z něj často, že ho dokážeme pobavit a tak, je to miláček :slight_smile: Taky poslední dny dost povídá, pořád tátuje a dáduje, občas chrčí a dělá ku-ke a dnes novinka "nenene" :slight_smile:
Tyjo, tady člověk není dvě hodiny a tady tři prčice nových příspěvků, to je dneska den tady :slight_smile:
Megn, doufám, že Hanýs už zařezává, škoda, že většinou se nedá spolíhat na "nespal přes den - bude lepší noc", ale přeju ti to.
Talls, tak dobrý s hypo, že to klapne!
Vanil, taky jsem si odpo dala půl piva :sweat_smile:
Cvachno, a kdy budete mít jisto, že ten pronájem klapne, je to na vás? Super, že to vypadá dobře :slight_smile:
Petruš, Superstar v neděli a pondělí.
Marti, škoda s těma víčkama, tak si dejte celá rodina do nosu.
Jogurt úspěch teda :slight_smile: Já dnes dala Honzíkovi bílej jogurt samotnej a pak dostal banán do ruky, šlo mu to, větší půlku zmákl vlastními schopnostmi :slight_smile:
Petruš, Jaydi dnes nemá svůj den? To mi připomnělo dnešní dopo cvičení, Honzík normoš jako vždy a instruktorka a jedna maminka něco ve smyslu "Jé, chudák nemá svůj den, asi už má dost". A já na to: "nene, to je normální, takhle je to každej den." :grinning:
7. zář 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
čajte mamky :slight_smile:
Richard ještě není doma, mám už obě děcka v pelíškách, Janka už odfukuje, Riška si tam asi hraje, bo ho slyším.

Puzzi, dneska jsem Jance dala poprvé též bílou holandiu, ale asi jen 10 lžiček, když je to napoprvé.

Cvachni, držím pěsti, ať vám byteček klapne :dizzy_face: Ale snad jo, když už si ho Káťa podepsala :grinning:

Miruss, užíjte si pobyt v Popradu a snad se na zítřek dobře vyspíte :wink:

Vanil, Petronuš, já jí blejsknu s naušničkama, dneska nemám doma foťák.

Marti, snad se přesnídávka nezkazí, rychle konzumujte :wink: A taky holandia, podívejme se :slight_smile:

Je tu toho fakt hodně za dnešek nakecáno. :sweat_smile:

Moni, makrelku bych si taky dala :wink:

Talls, jj, já si zvyknu :grinning: Ty její pucky mám v uších já. Ná mě nejsou vůbec vidět a jí tak pasovaly :sweat_smile: Snad vám cvíčo klapne, ono je fajn vyjet ze zajetých kolejí. :wink:

Majdi, já si zpívám celé odpo tomu, pijeme domu :grinning:
7. zář 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Soňule dnes apala jen od 11:15 do 13:30 takže už v osm vytuhla - já koukááááám :fearful: no uvidíme jak to bude pokračovat a jak se to bude vyvíjet v noci...

Mo - no taky mě napadlo jestli už se nepřehazuje pomalu ze 2 denních spánků na 1 a jestli to není tím...

Talls - tak super, že nám ty světýlka snad výjdou :wink: Soninka dneska program sabotovala..místo cvičení a básniček lezla po místnosti a kradla dětem dudlíky a hrníčky :zipper_mouth: :grinning:

Pospi tak nové náušničky..neboj si zvykneš :wink:
7. zář 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás Zuzka už spí a Kubka uspáva MM. :slight_smile:
7. zář 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky chci koupit nějaké UM na kaše když chci sem tam udělat z mléka ale absolutně se v tom nevyznám a neorientuuuujuuuu..co byste mi doporučily?
7. zář 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jumi, já jsem dělala kaši z nutrilonu. Mám s ním dobrou zkušenost u Rišky a teĎ už ho bumbá přes den i Janka, a naprosto v poho. :wink: Snad bude zlodějka dospávat dnešek a ty se taky vyspíš :grinning:
7. zář 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda,

tak u mudr docela dobrý, teploty a osypání se tváří jako šestá nemoc ale zase k tomu nesedí ten krk, takže mudr byla malinko na vážkách :grinning: nicméně říkala že se některá dítka po tak vysokých horečkách osypou, koukala mu do krku, jedna mandle je ještě trošku červená ale jinak zlepšení a prej mu roste druhá dvojka nahoře :sweat_smile:

jsem po cvičení, teda po půlce,páč v půlce jsem si něco udělala s kolenem a na step už nemohla :frowning2: jako chodím ale občas to zabolí :unamused:

naše dítko nosí vetšinou velikost 80 :grinning:

jo a vše nej těm kdo má ty mininarozky :wink:
7. zář 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miruss, vy uz zajtra odchadzate do Popradu a zostavate az do vikendu? Ak hej, na ktory den si predbezne dohodneme stretko? My vyrazame v sobotu doobeda, na obed sa zastavime na salasi - okolo obeda sme tam - vybalime a pojdeme sa prejst. Takze mozem v nedelu, pondelok, alebo v utorok doobeda. Urcite si pisneme sms, len som si chcela tak zbezne naplanovat program, tak len preto sa pytam. Urcite pojdeme na Hrebienok, na Skalnate pleso, na Strbske pleso a do Aquacity Poprad. Mozeme dat spicha hocikde. Budes tam j s TM?
7. zář 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jumi, taky doporučuju Nutrilon, někdo mi říkal, že prý je nejkvalitnější. Ale víceméně na kaši u 9M dítěte je to asi fuk, co seženeš :wink:
To by mohlo taky být, že si Sonička mění denní režim, tak kéž by už měla změněno, přeju dobrou noc dnes!
Pospi, Janka je dobrej žroutík, to je fajn :wink:
Jaji, takže zas nevíš, co Tomíkovi je, tak snad vyrážka zmizí a bude to ok.
7. zář 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaji - tak super že je malému lépe al to koleno nic moc :stuck_out_tongue_closed_eyes: já jsem na netu našla když Soninka měla tu 6.nemoc že to může provázet i zánět nosohltanu...tak nevim :unamused: Soňulka trochu zarudlej krček měla ale ne moc...
7. zář 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ten nutrilon jako nějakou tu dvojku či co oni maj těch mlík plný regály a já jsem z toho úplně zmatená.... :confused: :zipper_mouth:
7. zář 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jumi, jj, do roka je dvojka.
7. zář 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

omlouvám se, ale nedočetla jsem a asi teď ani nedočtu :frowning2: Noc byla náročná, buzení co hodinu, pak naštěstí od 3 spala až do 6:30, tak to bylo dobré.
Jinak můj krk blbé, byla jsem u dr. a mám opět zánět nosohltanu a antibiotika - podruhé za 2 měsíce. Dr. říkala, že to není možné, abych nebyla přes 5 let nemocná a najednou během 2 měsíců 2x to samé. Tak mi vzala stěr z krku a uvidí se, co tam mám. Ale hlavně aby to nechytla Kájinka, to bych si neodpustila. V pondělí jdu na krev na celkový rozbor krve.
Akorát mám jakési silné atb. jen na 3 dny, a jsem po nich jak pytlem praštěná a je mi divně, snad bude aspoň jakž takž nic.
Tak mi prosím vypište omluvenku, ju? Děkuji :slight_smile:

Jen vám ještě písnu, že máme 3. zuban. Je to dvojka nahoře, akorát je možné, že roste jakoby zepředu a ne dolů z ďásna ... ?

Tak pa pa.
7. zář 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jumi...hmm tak že by šestá nemoc potvora?

no nicméně snad vyrážka zmizí a bude to ok, jako jinak řádí až až, moje nervy :sweat_smile:
7. zář 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oslavencům přejeme všechno nej nej nej a Kájinka posílá hubana :slight_smile:
7. zář 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmm bezva tak noc bude asi nic moc už jsem tam byla podruhé :frowning2: vrazim prso a ona se přisaje a v tu ránu je tuhá takže vytáhnu a jdu..chuděra asi je fakt hodně unavená..ale i tak se budí :pensive:
7. zář 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaji no na mě se doktorka taky tvářila dost jako zmateně že jako 40horečky a krk jenom trochu zarudlej, že teda neví neví, že myslela že to je angína ale takhle... to bylo v pátek dopo a v noci na sobotu se osypala....
7. zář 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jumi...no u nás měl 3 dny horečky a pak bum, a hlavně horečku z hodiny na hodinu doslova :sweat_smile:

jinak dítko už bylo na čtyřech takže pláč, by mě zajímalo kdy to přestane dělat :confused:
7. zář 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majdo, dáváš malýmu krupicovou kaši? ... já už nad tím totiž taky přemýšlela, starším dětem jsem ji nechala předem nabobtnat, aby to nebylo tak těžký a spávaly celou noc ...

Holky, už mám v sobě dvě přesnídávky, zbytek jsem dala do lednice, zítra navečer si dojde pro zásobičku Martin, už to mám domluvený
7. zář 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petis, doufám, že ten tvůj nosohltan bude ok, to je fakt na ho... 2x během 2 měsíců. A taky noc na prd, snad když je zub venku, tak bude líp.
Jumi, sakryš, takže to vypadá blbě :confounded:
Krupicová kaše? Taky promyslím. Děláte z Nutrilonu, jo? Takže jen nabobtnat krupici a do Nutroše a toť vše?
7. zář 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
petis...snad ti bude brzo líp, atb na 3 dny jsem taky jednou dostala, musí bejt docela driják co?
7. zář 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Normalne jsem vytuhla kdyz jsem uspavala maleho. Ten mel samozrejme energie jak svi.a nahore v posteli, ani nevim, kdy usnul :sweat_smile: Ale spinka, to je hlavni :wink:
Teda vy jste dneska rakety s tim kecanim! :grinning:
7. zář 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi tak dalsi zdarny den za vami, super :slight_smile: Gratulka k nene :grinning: ¨
Miruss hezky cas v Popradu :slight_smile:
Jumi Sonule spinkala jen tak malo? Ja doufam, ze Jaydimu jeste 2x spanek pres den jeste chvili vydrzi :confused:
Jaji tak aspon to neni moc vazne s Tomikem. At je brzy fit :wink: A se cvicenim to moc neprehanej :sunglasses:
Petis to je mi lito s tim krkem a nosohltanem :frowning2: Snad atb zaberou a bude to dobry. Jen teda snad to nechytne Kajka :pensive: Gratulka ke 3 zoubku :slight_smile:
Marti, klidne posli nejakou presnidavku sem :wink:
7. zář 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek