• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
autor
Ty jo, teda tady se kecalo... :confused:

Cvach, tak to vám ten byt musí pronajmout, když už si ho Kač pokřtila :grinning:

Holky, já z té Superstar nemůžu... :grinning: Fakt nechápu, že někdo nemá soudnost a leze tam... :grinning: když máš v chalupě orchestrión.... :grinning:

Petis, to mě mrzí, že jsi marod.. Dej se brzo do pořádku!!!!
7. zář 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdarec váálec
do pjerdelky, dneska zrovna skoro 6stran...bueee
ja mam dnes fofrrr fofrrr, ze budu mit zaludecni vredy nebo prijdu o mliko...sakrja

jen podam hlaseni a doctu az v posteli

v Brane meli skoro vsechno děsně vykoupeno...návleky Babylegs jsem nevzala, pac jsem na cedulce zjistila, ze jsou Made with love in China, což me teda dostalo (kuwa 300 za navleky z chiny...na to kadím, to by nebylo repré... :confounded: ) no a ty Design socs zas maji takovy nic moc balení, tak to nakonec vyhrály Mokobi návleky, odstíny modré pruhované, fakt hezké a nakonec capáčky Liliputi modré http://www.branakdetem.cz/capaatky-liliputi-tmava.htm
vse meli total probrane a ve vel. 6-12 jen tyto a blede modre..achjo,ale jsou mooc roztomile. Takze tot dárek pro sličnou miss 2005. Snad nad nima neohrne nos :stuck_out_tongue_closed_eyes:

pak dojel syn (16,5), co byl cele prazdniny v USA...no ohaknute od hlavy az k pate...slušně s ním ted cloumají hormony (jako v dobryým), zajímají ho furt holky a oblika se dba na sebe...v USA si nakoupil samy znackovky, tam jeto za babku. Dneska byl poprve v nove skole (behem tydne prestoupil na novy gympl) a ze to tam je dobry, ze tam jsou hezky baby :grinning: :grinning:

pak s kamoskou kocarkovani domluvene, zdrzela jsme se, navrat domu v 19 (mirne zmrzla, blbeccc! :angry:) a honem kase, koupat, pichat sousedku a uspavat a ve 20h mel dojet kamos s krmenim pro zver a ze pry na kafe :confounded:...no a D. to vycitil, ze su ve stresu, takze neusnul, ze a sel spat az ve 21 az odjel..chjo, se po*eru fakt...zas musim zvolnit

uf, jdu posbirat bebechy, vyhrat se do vany, vypit horky caj a docist vas v posteli, brou
7. zář 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

teda dneska to byl myslim rekord, tolik nakecano.. jako kdysi... :slight_smile:

Ja dneska chytla depku z vlastniho ditete. Jak jsem u ni nebyla a neblbla s ni, tak porad zpivala ty svoje zalmy. Holky to je vazne na prustrel hlavy. Dnes jsem se i rozbrecela. Jsem si rikala, ze to prece neni mozne, ze mam dite imrvere nespokojene pokud s nim neblbnu. No a ja jako nemam na to 12 hod. u ni sedet. neco asi delam blbe, ale nevim co...

Jumi ja na kasi kupuji Bio Babylove z DM. Je levne a na kasi v 9 mesicich si myslim, ze uz je to celkem jedno.

Taky jsem tam koupila detskou krupicovou kasi, jak jinak Babylove. Pisou ze je od 6 mesicu. Tak kdyz delam instantni, tak ji davam pul na pul s ryzovou.

U nas se ted nocni spani vylepsilo. Jsem si rikala, ze neni mozne ze najednou kojim 2x a ze ma uz vek na to nebudit se vubec. No tak jsem zacala se snazit nedavat prso a snazit se utisit. Pokud to bylo brzo po koju, tak i chovani a prso jsem nedala a zacalo se to fakt lepsit.
7. zář 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikule, promiň, jo, fakt promiň, ale trochu mě těší, že v tom nejsem sama, kdo musí neustále vymejšlet, aby dítě nehekalo a nebrečelo. Já už prostě považuju za dobrej den to, že je Honzík dobře naladěn v mé společnosti. Sám vydrží spokojený asi tak minutu, ale jak píšeš, nedá se to, bohužel prostě už jsem třeba dneska kvečeru na tom byla tak, že jsem si sedla k notebooku na pět minut, vypla uši a nechala ho brečet na zemi a hekat, už jsem nemohla! Vždycky si to omluvám, že to je v rámci výchovy, ale je to spíš v rámci mé nechuti pořád něco a pořád něco.
uf, to je teda negativní příspěvek :sweat_smile: Ale nakoplo mě to, jak to píšeš.
Občas mám ale já dobrý dny, kdy to dokážu tu a tam brát s úsměvem a vymejšlet atd., i když furt se přistihávám, že od Honzíka odbíhám tu utřít prach na TV, tu si ho vezmu k prádlu atd. atd., takže to sice vypadá, že se mu věnuju, jo, ale hrozně přerušovaně.
7. zář 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi no vsak ja jsem taky rada, ze v tom nejsem sama. :slight_smile: Dnes jsem si fakt rikala, proc proboha ja... No a MM dneska dosel az v 7 a jak jsem na ni sama tak uz vecer kaput a pak misto klidu jeste prace a mam pocit, ze pujdu brzo do blazince...

Jako Nika je taky miloucka, jen se musi neco dit a idealne byt ve spolecnosti a ne jenom s matkou. Kdyz byla treba se sestrenkou (2,5 roku) tak byla spokojena, ze se kolem ni nekdo mota a tak..
7. zář 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petis, to je mi líto s krkem, fakt podezřelé. No snad atb zaberou a budeš mít definitivně klid :unamused:

Jaji, nechci ti brát iluze nebo nedejbože strašit, ale až Tomík objeví, že se umí postavit..... :sweat_smile:

Jumi, to je na pytla s buzením :unamused:

Lauš, ten debžon už tam byl, si ho pamatuju :confounded:

Sami, no, snad neomarodíš :confounded:

Puzzi, Nikul, je mi líto, že vám vaše prciny dávají tolik zabrat :unamused: Je fakt, že Riška je jako bavič Janky super, ale musí mít nad sebou dohled, on jí hned něco vyvede, potvora malý :grinning:

Natáhla jsem Richardovi fotky a jdu spát. Ráno vstáváme do školky, to zase budu muset Rišku beztak budit. :angry: Holky dobrou :slight_smile: ale fakt přeju dobrou noc, ať se vyspíte :wink:
7. zář 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
pospi...neeee já nechciiiiiiiiiiiiii, kdyby u toho aspoň nevřískal :sweat_smile:

nikul,puzzi...teda nezávidím a držím palce ať se to zlepší, mě stačilo dneska jak za mnou furt Tom lezl a když já nic tak řval :sweat_smile:
7. zář 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami ahoj, capacky jsou pekne :wink: A syn je srandovni tedka jak je na holky, co? :grinning: Skoda ten vecer, ze Domik nechtel spinkat :pensive:
Nikulko s depkou :pensive: ale urcite se to zlepsi, neboj :pensive: Aspon dobry tedka s tim spanim v noci :wink:

My akorat sledujeme v TV dalsi dokument k 9/11 - 102 minut, ktere zmenily Ameriku. A teda horsi nez vcera. Ukazujou video zaznamy ruznych lidi a tak. No, drsne... :cry:
7. zář 2009 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda dneska se to tu rozjelo fakt ve velkým stylu, kecání až do večera :wink:
Nikul, copak, Nikolka je náročňačka jako Puzziovic Honzula??? Kurdec, kam na to ti vaši bobani chodí...asi mám opravdu anděla...dnes si hrál snad půl hodiny s autíčkem, vždy mu ujelo, tak si za ním popolezl, pak ho zas studoval a zas nanovo...a děsná sranda z toho...v bance byl taky dobrej, jen furt nadával dudlíkovi (držel ho v ruce a děsně mu něco povídal :grinning: )....
Jsem udělala na večeři lečo, kurňa, nějak jsem ho udělala mastný a je mi těžko...se mi tam ještě vydusila klobáska...a tak mi jakože původně chutnalo...teď je mi šoufl, jen si vzpomenu, že je v lednici ještě porce :sweat_smile:
Jáji, Tomík skřípe zubama, jo??? A zní to děsně? Si to nedokážu představit u mimina...a držíme palečky, ať už je opravdu zdravej!!!
Petronuska...ježiš, ty dokumenty , to musí být děs., ale taky mne to na jednu stranu fascinuje...
Petis, ty si taky užíváš s nemocí, snad atb zaberou!
Dnes se mi nějak spustila trochu rýma, či co, tak jsem si zkusila stříknout tu mořskou vodu, co dávám Tobíkovi...teda fuj, je to hnus, se divím, že z toho má takovou čurinu...mne z toho bylo skoro blbě, jak mi to proteklo do krku :sweat_smile:

zatím pápá, jdu hajat :slight_smile:
7. zář 2009 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
taxem furt tu,ale uz tu nejsem a jdu se chytsat na kutě
7. zář 2009 ve 23:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja jdu taky spat. Zitra jdem prvne na Vojtovku, tak jsem zvedava... Talls potrebuji neco specialniho?

Talls jako hrani si s necim pul hodiny je naprosto nepredstavitelne... u nas se vsim max. 2 minuty. Jedine cim se zabavi je, ze ma box na hracky a ten prevrhne a vyhodi vsechny hracky ven a chvilku se jima prebira...

Tak dobrou...
7. zář 2009 ve 23:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to teprve tedka skoncilo... :cry: strasny :frowning2:

Talls ja taky jedn :frowning2: ou zkousela tu vodu si striknout a teda jako nic moc :astonished: chudaci prdolkove teda :confused:
Nikule tak hodne stesti na te Vojtovce. At vam to obema dobre jde a Nikolka at se moc nevzteka u toho :wink:

Jdu taky spat, dobrou
8. zář 2009 v 00:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte maminy, tak u nas sa zas potvrdilo ze dlhy spanok cez den, vedie k nespaniu cez noc. :sunglasses:
Zobudil sa o 3.30 valali sme sa v posteli do 4.30 potom dostal mlieko v mylnej predstave ze zaspi, ale ziadny spanok sa nekonal, tak som si spravila kavu a ked som ju 5.15 dopila tak mlada sa rozhodlo ze si teda este pobuvat. Mna z neho porazi.
Ale aspon vas mozem v pohode docitat.
8. zář 2009 v 05:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mirus uzi si pobyt v Poprade, snad vam este vyjde pocasie. A dobre si pokecajte s Lobkou na kavicke.

Puzzi, dufam ze u vas bola lepsia noc, ako u nas. Ked ste mali tiez spavi den.

Jaji, gratulujem k dalsiemu zubku. A hlavne ze sa Tomikov stav zlepsuje.

Jumi kludne kup aj nutrilon, ale skus sa pozriet po niakom mensom baleni, aby si to stihla minut do mesiaca. Bola by skoda to vyhodit. Ked to budes pouzivat iba obcas. Ton normalny Nutrilon byva samizda baleny po 800 g, a to sa mi zda dost velke balenie.

Peti, tak to mas zase trable s krkom, nech ti atb rychlo zaberu.A tiez gratulka k zubku.Zacina sa to tu zubatiet,ale nas asi tak rychlo nikdo nedozenie.

HOlky a tu krupicovu kasu kupujete normalnu alebo je niaka speci pre male deti? Treba ju aj varit, alebo je to na taky sposob ako su tie ryzove?

Sami oddychni si trochu. Darcek si vybrala dobry, mna by teda nieco take isto potesilo.
Zo synom, to je dobre, hlavne ze sa mu na novej skole paci(baby) :grinning:.

Nik nedepkuj, ono sa to zrovna, ked zacne liezt. A neboj nebudes jedina kto nechava dieta sa pojedovat, u nas je to na dennom poriadku, predsa nemozem stale robit ako on piska, najhorsie je to ked potrebujem nieco nutne spravit a dam ho do autosedacky, to su teda za zvuky.

Talls, tebe to dobre dieta fakt zavidim, to hranie pol hodinu s autickom ani u nas nehrozi ani omylom. Ma sice take dni za sa pohra aj sam, ale takto dlho to hadam este ani nebolo.

Nik nech vam dobre dopadne Vojtovka.

HOlky typ na zabavenie deti ked ste unavene a chcete si oddychnut a zaroven zabavovat. Ja si lahnem na postel a maleho necham nech sa po mne stvera, skuma moje usta, oci, vlasy a najviac ho zaujimaju zuby. Vzdy mam spravenu z paplona zatarasu nech sa nesnazi ist k volnej strane postele a tak na pol hodku ho to zabavi, ale to ho musim dost casto otacat, aby neliezol tam kam nema.
Mozno to bude bavit aj vase dietka.
8. zář 2009 v 06:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko vsem,

jeste nakukuju, mlade spi. :slight_smile: Jsem vstala driv at nas nachystam.

Jumi jo na to jsem uplne zapomela, ze vlastne mliko se musi spotrebovat do nejake doby po otevreni... tusim ten mesic. Ja tak vyhazovala Bebu. Takze opet doporucuji Bio Babylove. Ma to 600g, ale je to baleno ve dvou saccich.

Vanilka ja klasickou krupici nedavam. Nasla jsem v DM krupicovou kasi od Babylove od 6mesicu (stejna jako ryzova, je instantni). JInak zkoumani obliceje bavi i niku. Hlavne me davat prsty do vsech otvoru na obliceji, ale teda jak jinak nez jenom chvilku. :slight_smile:
8. zář 2009 v 06:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
bre ranko
ještě jsme v posteli ikdyz uz hodinu vzhuru
docetla jsem ty vase romany

Nik dobře poridte a ozvete se:slight_smile:
8. zář 2009 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky,
Vy jste toho zas napsaly ........... kdo to má dočítat?:grinning:

Puzzi, tak Honzík zbaštil i banán sám? To je šikula :wink:

Jumi: Já kupuju zatím jen ty kaše, co se rozdělávají převařenou vodou. Jinak nutrilon už 3. 6. dětská nemoc? No to měl Kuba, možný by to bylo( z hodiny na hodinu horečka 38,5 a za dva dny v poho, ale zas byl celý osypaný). I s tím spánkem by to bylo možný. No snad to bude brzy v pohodě.

M1rti: Já si tu nechávám skleničky a víčka od jogurtů. Jsou taky super na zavařování :wink:

Tak super star ............... no comment :sweat_smile: :grinning:
Vás tu dočítám a chci i reagovat - píšu jednou rukou, páč tu druhou mi tu ohryzává mladej :grinning: Doufám, že mí jí kus nechá

Já mám na ruce normálně otisky :grinning:
8. zář 2009 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pridala som par fotiek, tak ak chcete tak kuknite.
8. zář 2009 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vanilka: Fotečky jsou úžasný a jak Tě Tomášek vytlačuje :grinning: To znám, ale teď si ze mě oba dělají prolejzačku.

Si tu sedím, dočítám a najednou koukám, Anička otevřela dveře na záchod a prý mamí ......... tak tam jdu, ona tepláky dole a mami čííí. Tak jsem jí dala na záchod stoličku, aby si tam lezla sama :grinning: Asi už nepotřebujem nočník.
8. zář 2009 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Momou, to je super s Aničkinym čííí. Neboj nočník sa ti este zide pre Kubka.

To spanie u nas nieje pravidelne, to len vynimočne, ked nechce spat v postielke. To uz bolo rano.
8. zář 2009 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, dobré ránko...
tak my dnes párkrát vstávačka...Tobi začne brečet ze spaní, obvykle když ztratí dudla...no, takže tak 3x a před sedmou mega pláč, ten dudlík nespravil...dítě smrdělo na 100 honů...takže přebalení, chvilku ještě k nám do pelechu na hraní a bašta...zkusila jsem 240 vody, protože 210 vypije vždy a děsná spokojenost...vyžahl to, ani nemrknul, žroutík jeden...nejvíc naštvanej byl, když se mu ucpala dírka a nešlo sát...to byl jek :grinning:

Nikule, zatím určo nebudete nic potřebovat...možná vám ukážou i cviky na míči, tak pak ten míč (ale v Tesco se dá koupit ten největší za 200 Kč, menší 150, takže pohoda)...a hlavně pevné nervy. Já se trošku bojím, že nás budou chtít taky znovu rozcvičit...no, uvdíme, jdem ve čt, jestli tam bude Dr. Jinak s tím zabavováním...jako fakt, Tobi je prostě samo zabavovací typ...taky si vykrámuje box s hračkama a tahá to tady všude a je spokojenej, nebo prostě si prohlíží knížku a mlátí kostkama, okusuje je, nebo je klidně i půl hoďky v ohrádce a s něčím si tam hraje...stačí mu to...třeba je to blbě, nevím...Možná je to takovej solitér, my jsme s MM taky takoví jedinci, že si vystačíme i sami...i když já jsem takovej mix, někdy introvert, někdy extrovert :grinning: :grinning: :grinning:
A strkání prstíků všude po obličeji, to je asi nejpoblíbenější hra všech dětí...někdy mi narve ruku do pusy, tahá zuby...no síla :sweat_smile:

S tou spotřebou mlíka...no, přiznám se, že to až tak šíleně nedodržuju...jako abych si psala, kdy ho otevřu a kdy spotřebuju, aby to nebylo dýl než 4 týdny...snad tomu nemůže být nic aní po 2 měsících,n e? Jako jasně, půl roku otevřený mlíko už bych taky nepoužila, to je jasný...ale kaše střídám, tak mi někdy asi vyjde, že je otevřená dýl...ptala jsem se ségry a ta říkala, že to neřešila... :wink: . Ale je fakt, že když se použije jen občas a trochu, tak je určo lepší využít nabídky menších balení, dělá i Hipp myslím 300 g krabici...díky za tip na "instantní krupici" z DM...musím pohledat! Holky, už dáváte prckům bezvaječný těstoviny...??? Jsem si říkala, že bych mu dnes do vaření lupla tak 3 kousky, na zkoušku....lepek vlastně dávám už od cca 7 a něco měsíce, říkala mi to paní tehdy na tý infolince, že už může a že ho někdy snášejí děti dřív líp, než pak později...vlastně v kaších 6m+ už taky je a někdy i od 5m a v nějakých skleničkách taky jsem si všimla...ale já vše dávala radši s odstupem...takže 6m až od 7m a tak...zatím jsem ani jednou nedala 8m skleničku...od 9 m začnu zkoušet ten jogurt...teď před týdnem jsem zkusila přesnídávku s cereáliemi a sunarku přesnídávku s mlíkem....takový už udělaný a obojí spokojenost.
8. zář 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vanilka: Kuba má nočník svůj :grinning:

Talls: Chudák Tobi, takhle ho trápit :grinning: jinak já jídlo neřeším, co řeším, jsou velikosti kousků, to se u Kubíka bojím, i když u Aničky jsem to neřešila. :sweat_smile:
8. zář 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
vanilko to je krásný zubáč ten tvůj Tomík.. a jak má vykulený kukuč, tak asi měl i dnes brzo ráno co? :grinning:
ten tvůj tip s ležením je u nás nereálný, Honzík je sadista on mě tahá za vlasy, nos a tak.. to pak bolí, při představě, že mi tohle bude dělat jen tak hodinu, děkuji nekci :grinning:
Tomík je zubáč, no my vás fakt nedoženem.. jak Honzíkovi narostou zuby, tak Tomíkovi už vypadnou :grinning:
nikul dobré pořízení přeji na Vojtovce, Nikulka bude určitě zlatíčko..
Jak jsi tady psala, že je ukňouraná atak.. asi to nejní jednoduché nu..
fakt u nás pohoda, Honzík je něco jako Tobík, vyhraje si sám, ale není každý den posvícení.. někdy bývá i oblačno až zataženo :grinning: teď tady zrovná tahá kabely co mu dal MM, takže má mezi hračkama tři kousky a ty ho fakt baví :slight_smile:
Peti ajéé, brzy se uzdrav chuďátko.. mi tohle připomíná, jak mě furt bolelo v krku a nakonec se z toho vyklubala mononukleóza :confounded: kdy budeš mít výsledky? Věřím, že Kájka bude imunní a nic od tebe nechytne! Blbý bacil :angry:
U nás taky jede Bio mléko Babylove, hodně muziky za málo peněz :slight_smile:
Jo u nás už se vaří krupicová kaše, žlutý obal, od Bratrů Zátkových.. je od 8M na ni už napsaný i návod jak připravovat.. Vaří manža, lžíci a půl ve 200 ml vody, pak přidá 50 ml vody s 5 odměrkami UM, kousek másla a trošku osladit... včera jsem dělala já tak jsem mu přidala i zbytek banánu co Hanýsek nesnědl na sváču..
takže u nás se večeře střídají s instantní kaši..
U nás ale kaše vliv na lepší spánek nemá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
momou super s číííí! ANička je šikula!
jaji tohle taky vidím na 6nemoc.. u nás to bylo taky tak.. prej viróza, zánět nosohltanu... ale třetí den měl Honzík úplnou krupici na zádičkách
Pospi už jsi dozpívala? :grinning:
Puzzi joo fotky na dupisar.cz fakt super, popisky výstižné! máte s TM dobrý smysl pro humor :slight_smile:
8. zář 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ranko.Sledovali jste včera superstar?nejvíc jsem se smála enrnestovi,ten co šel naposledy.jsme se mohli s manžou smíchy počůrat :grinning: :grinning:
Jinak Kačka mi ještě spinká.už dáváte pribiňáky?my jsme začali v 7měsíci a strašně moc ji chutnají.nejvíc čokoládový.Pořad by jen něco jedla,ale nepřibere a nepřibere..

TALLS:jj.Kačka taky má moc ráda zuby.pokaždé mi otevře pusu a kouká mi do ní a děla jojo hmmm :grinning: prostě důležitou :grinning:

LAOLO:jo,to musí..ale nevím nevím..uvidíme dneska.Taky do večera tu nebudu.ve dvanáct jedeme s malou k babičce a já do školy.zas do půl sedmé :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jejda,malá už se mi budí,tak pádím za ní..takse mějte hezky a pěkný den.
8. zář 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
cvachno: to bude zubařka ta tvoje Kačka:grinning:
8. zář 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Vanilko, to mě mrzí, že po dobrém spavém dni blbá noc, u nás to často funguje i naopak, nebo je to náhoda, ale Honzík čaj v jednu, mlíko v šest a spal do 7:45, fakt dobrý!
Nikule, tebe obdivuju ještě s tou prací a věřím, že dost mrzí, že kdybys měla dítě jako tady hodně holek, tak bys tu práci stíhala přes den při něm. Půlhodina se zabavit s jednou věcí je sci-fi i u nás, to max. po ránu, kdy je fakt hodně dobrá nálada, tak vydrží něco 10 minut, pak jsou to ty dvě minuty, jak píšeš.
Teď s náma Honzík vyndaval myčku (opíral se o ní), my s MM teď snídáme a už tady za námi heká, achjo, chvíli ho nechám.
Na 11 jedu na sraz s holkama z jiný diskuze, mají většina menší děti než Honzík nebo jsou ještě těhule. A pak večer od půl šestý mám jazykovku, budeme s mámou chodit na italštinu. Tak tu budu dnes až večer.
Talls, Honzík taky skřípe zubama, možná se taky dočkáš u Tobíka, je to fakt blbej zvuk :sweat_smile:
Hehe, Tobík je masochista, že miluje Smectu a mořskou vodu v nose :grinning:
Nikule, hodně štěstí na Vojtovce!
Vanil, u nás se povaha Honzíka lezením moc nezlepšila, trochu, ale víc za mnou dolejzá a brečí, že ho nechci vzít do náruče.
Půl hodiny mě zkoumat by Honzíka nebavilo, ráno to děláme takhle a po chvíli začne lézt z postele a kňučet atd. No ale zkusím to za chvíli schválně ne zemi :slight_smile:
Momou, super s Aničkou a záchodem :wink:
Talls, ucpaná dírka ve flašce je důvod k hysteráku, to zas jo :grinning: Taky neřeším, aby kaše byla otevřená jen měsíc. A občas dávám Honzíkovi do jídla nudle, nemusíš to pak krájet složitě.
Megn, Hanýs je taky super pohoďák teda :slight_smile: I když Honzík ted překvapuje, sice tu už asi deset minut nadává, ale trochu si mezitím hraje a ještě nebrečí, dobrý, úspěch :sweat_smile:
Cvachno, pribiňáky nedávám a ještě dlouho dávat nechci, já jsem v tomhle zastánce bílých jogurtů. Ale je fakt, že poslední dobou trochu spekuluju, že zas věčně nemůže Honzík jíst bílé jogurty, přesnídávky, ovoce a zeleninu. Máte holky nějakou představu po tom roce věku, jak začnete pomalu nabízet normální jídla? Jakože třeba brambory zvlášť a maso zvlášť atd.
8. zář 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cvacha: Pribiňáky dávám, moc Kubovi chutnají, jen nechápu, jak může na posezení sníst ten velikej :sweat_smile:

Puzi: Jsem se rozhodla už včera, že je na čase, začít učit jíst "normálně". Je fakt zvláštní, že u Kubíka mám strach a všechno oddaluju co můžu, s Aničkou jsem byla v klidu a všechno zvládala dřív :pensive:
8. zář 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pospi babi já si zakouřím jo? :grinning: :grinning:
Puzzi fijůů, ty jsi akční.. takže budeš samé kozi tute? :grinning: měj hezký den a dobře se srazte :wink:
představu zatím nemám, nějak až k tomu dojde tak uvidíme jak to půjde, páč Honzík zrovna nejní velký spolupracant u jídla. Před 14 dny jsem zkoušela těstoviny, kousky větší v polívce a nakonec jsem mu to musela mixnout.. ikdyž suchou rýži vcelku zvládl, ale všude mu to kype, teče z puseny.. no jsem zvědavá až budeme se stravou dál, jak to bude probíhat.. zmazaný bude asi stejně, ale už by měl jíst normálně normální stravu.. samozřejmě vhodnou pro dítě
8. zář 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já chci normálně jakože konzistence a tak, ale zas na druhou stranu nechci dávat dospělácký jídla kořeněný atd. moc brzo, jsem nějaká zmatená, vůbec nevím, co a jak začnu teď přidávat. Jen se chci snažit o relativně zdravou stravu, tzn. když Honzíkovi chutnaj bílý jogurty, nebudu dávat Pribiňáky, až si všimne, že máme něco jinýho než bílej jogurt, tak pak mu jasně taky dám, zas aby nebyl asketa :sweat_smile: Ovoce se budu snažit dávat mu do ruky jako včera ten banán.
8. zář 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek mamky :slight_smile:
Jen nakukuju, co nového a jak jste se vychrupčily, my OK. Spokojenost. Vstávačka J.v 6,00, Riška 6,20. Prý ho vzbudila ségra, říkal :sweat_smile:

Majdi, jj, nebuj, nezblbla jsem :grinning:

Cvachni, pribinák Jance nedávám, terpve jsem jí dala včera poprvé bílý jogurt (nepočítám ty 3lžičky před měsícem :sweat_smile: ).

Vanil, fotečky krásné, chudák utlačovaná mamča :grinning:

Moni, to víš, mamka taky nechodí na nočník, ale na záchod :grinning: :wink:

Jdu makat.
8. zář 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek