• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Preberate tu jedlo, tak ja sa radim medzi taky stred, ja mu zatial to nezdravisie jedlo nedvam, okrem pribinaka teda, ten zboznuje, ale tak od 10M uz mozno zacnem aj nieco z ineho sudka ako zelenina varena, meso a ovocie, mozno uz dostane aj trochu naseho, ale to si myslim len teraz uvidime co bude za 2 M. pravda?

Jají, to co ma znamenat, Tomaskovia sa asi niako telepaticky dohodli ze dnesnu noc spravia mamam peklo, ale teda ja som sa aspon do tej pol stvrtej vyspala len s jednym cajikom, ty si to mala este horsie.

Momou dobre si to vystihla s tym stanim u okna a cakanim na dieta, normalne som rada ze mame chalana, s dievcatami to je o inom. Tam je este vecsi strach.
Ale zas na druhu stranu, ked bude druhe dievca, tak aspon bude mat velkeho brata ako ochrancu, tak ako Janka od Pospi.

Tak dietko sa mi zobudilo po hodine, tak sa mu idem venovat.
8. zář 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Preberáte jedlo.
Ja do roka budem pre Zuzku variť zvlášť a dávať len biele yogurty, po roku začnem pridávať ovocné jogurty a niečo z našej stravy. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ja si tiež myslím, že nič sa nemá preháňať, ale do roka im podľa mňa netreba dávať cukor, zbytočný tuk, soľ a pod. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. zář 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak uz patrime taky ke stonajicim :frowning2: Jaydinek vcera uplne horkej a rudej i na nozkach, spinkal nic moc, porad se budil a tulil se na me. DAla jsem mu sirup Nurofen v noci a pak jeste rano, protoze byl porad teplej. Nekdy kolem pul 6 dostal mliko, mel hlad, ale vypil jen pulku. Jsem nevedela, jestli mu ho muzu dat, ale co jineho? :fearful: Asi za hodku dostal sirup a chvili spinkal. No, lezeli jsme asi do 9. Pak byl lepsi, dokonce i lepsi naladu, ze delal kravinky. Ale tedka zase tak nejak spinka doma v kocarku a je zase teplej :frowning2: Tak nevim, co to je.
Teplomer nemuzu nikde jak na potvoru najit, kuwa :angry: MAm jen takovou tu tycinku, co se dava na celo, tam to ukazalo 38,5 ale neni to presne, ze?
Pockam, az se vzbudi a pojedu do lekarny koupit. Uvidime, jak mu bude dneska a kdyztak zitra zajdeme k Dr :frowning2:

Zkusim docist
8. zář 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrus to je blbé, z čoho to má zo zubov? :confounded:
Puzzi Zuzkine miery 9 mes. 8900 g a 74 cm.
Idem ku kaderníčke.
8. zář 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeste jsem nedocetla. jaydinek se vzbudil, tak jsme jeli do lekarny. teplota 39,2 ted a lezi pri mne. tak pisu jednou rukou... :cry:
8. zář 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
miruss nevim z ceho prave :frowning2: vcera v noci to zacalo z niceho nic. jinak ani soplik nema, ani nekasle. ani nevidim nic na dasnech :frowning2:
8. zář 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, nic som nedocitala, len som nakukla a tak smutno tu je zas...Jaydimu prajem nech sa z toho rychlo vylize a nech to nie je nic vazne. jedlo davam to co v 6M ale s kuskami + som pridala lepok (cestoviny, kase s lepkom..) ked som skusala rajcinu tak ekzem, ked som dala 1 lyz.jogurtu, este horsi ekzem...musim byt opatrna. po fazuli mal koliku jak hrom, nieco akp v 6N, psycho totalne, celu noc :confused: takze asi az po 12M skusim nieco pridat.
holky prepacte, viac nestiham ale myslim na vas :dizzy_face: py py
8. zář 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petro: Chudák Jaydi, snad to nebude nic vážné.
8. zář 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Novi, budeš to mít s jídlem u Slávka těžké, alergie jsou na ho.no :angry:

Petři, je mi Jaydiho líto, horečky u mrňousků jsou blbé, když si ani nepostěžujou, co je bolí :frowning2: Snad to nebude nic vážného, třeba zoubky nebo 6.nemoc, nebo něco podobného miminkovského :frowning2:

Miruss, nějaká velká změna s vlasama? :confused: :wink:

Moni, jj, teď v noci aspoň máme jistotu, že je máme u sebe a nic se jim nestane. Až budou velcí, začnou běhat po diskotékách, až budou mít vlastní dospělácky život, už nebudeme mít tu moc je před vším ochránit a to teprve budou starosti a strach. JAk říkala moje starší kolegyně v práci: Malé děti, malé starosti, velké děti, velké starosti :pensive:
8. zář 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
jdu se aspoň nahlásit, že žijeme.
Mi je v rámci možností celkem dobře, ale jsem dost slabá, no to jsem nečekala, že to se mnou tak zamává.
Kája je taky nevrlos, dnes jsem už krásně viděla, že má venku dvojku zoubek nahoře a druhý je úplně bílý před prořezáním, takže máme doma upírku :slight_smile:

Jdu se mrknout, o čem jste si dnes povídaly ...

Vanil,
to byla teda noc, lituju tě, snad se to už nebude opakovat.
Já jsem koupila krupicovou kaši od Nestle, dělá se to do mlíčka, jen se nasype a zamíchá, je od ukončeného 5M.Super fotky!!
Miruss,
užij si Poprad :slight_smile:
Jumi,
já dávám malé Bebu, je to sice 800gr, ale je to baleno ve 2 sáčcích po 400gr., takže na spotřebu je to OK:wink:
Nikul,
držím palce k Vojtovce.
Megn,
mononukleóza? Ježiš, nestraš !! No výsledku stěru z krku budou snad zítra a pak v pondělí mám jít na krev.
Momou,
Anička šikulka, jak si umí pěkně zavolat :slight_smile:
CVACHNO,
já pribiňáky nedávám, ani je zatím dávat nebudu, teď papáme ovocné jogurtíky a moc jí chutnají:slight_smile:
Jj, Superstar byla síla:grinning:
PUZZI,
italština, teda ty jsi akčňák:slight_smile: Mi říkala teď dr. na 8M prohlídce, že už můžu dávat zvlášť polívku a druhé. Ale zatím jsem to ještě nezkoušela.

Tak my křupky jíme a šmakují nám :slight_smile: teď jsem koupila od Hippu takové rýžové chlebíčky, a ty jí taky jednou :slight_smile:

S tím jídlem jsme na tom tak, že Kája papá zatím skleničky nebo mnou vařené papu - zelenina, maso, rýže (vidíte, ještě neměla těstoviny, to musím napravit), pak přesnídávky nebo ovoce (taky má u nás úspěch, když jí dám cokoli do ruky a ona to může jíst sama), večer má kaši (dělám ty kupné) a dopo dávám ovocné jogurty. Takže jsem asi takový střed.
Jinak jí ty křupky, občas dostane kůrku chleba a nebo dětskou sušenku.
Chci už jí občas dát chlebík se sýrem nebo máslem a taky jak budu vařit pro nás, tak odeberu před dochucením pro Káju.

Petruš,
to je mi jaydiho líto. nepůjdete k Dr?
8. zář 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Omlouvám se, že víc nereaguju, musím už za malou, pa pa.
8. zář 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrus dúfam, že Jaydy bude čokoro fit. :confounded:
Novi ahoj, to je blbé s ekzémom. :unamused:
Pospi len som si dala skrátiť vlasy, už boli veľmi dlhé. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. zář 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vanil teda vy jste si dneska pekne privstali :unamused:
Vanil takhle kolikrat zabavuju JAydiho. Ale lezim teda na zemi v obyvaku a on prese me lozi, hraje si s vlasy, a tak a stejne nakonec si zacne hrat s necim jinym. Asi jak jsem na zemi, tak se mu hraje lip. Jsem si toho vsimla casteji. Staci, kdyz jen sedim dole, ho to nejak uklidni a zacne si sam hrat :slight_smile:
Moni s ohryzanou rukou :grinning:
Vanilko krasny fotky, jake ma Tomik velke oci! :dizzy_face: A ty zuby vypadaji srandovne :grinning:
Moni super Anicka na zachode :slight_smile: Tak treba fakt nocnikovani skoncilo :wink:
Talls s tim Tobiho samozabavovanim to je dobry. Aspon mas spoustu casu na kone :grinning:
Talls me teda UM vyjde tedka asi na necele dva tydny. Jinak testoviny davam ve sklenickach a jednou jsem i varila takove detske hvezdicky (od 7M test) a v pohode :slight_smile:

Holky ja se chtela na netu podivat na Superstar, ale jde mi vzdycky kousinek a pak se to dlouho zase nacita :angry: Ale treba Prima mi jde v pohode, tak nevim, ale sere me to :angry:

Puzziku uzij si sraz. Urcite budes davat nejake rady a tak, co? :grinning: A na italstinu? Super. Taky jsem kdysi chodila, ale uz jsem zapomnela. Jen nejake zakladni fraze jeste vim :wink:
Cvachna u babicek davaji KAcce takove jidla uz, jo? To ja teda zase takhle nee.

Jaydi ma hodne rad maso, tak uvarim kousky masa a davam mu do puse kousicky. A to ji, jen to mlaska. I ostatni jidla v pohode, ale nesmi byt moc velke kusy. Chleba mu treba davam taky po kouskach a v pohode. Ale ovoce mu samotnemu nedam. Ukousne si kus a pak se dusi :sweat_smile:
TAky ruzne krupky u nas vedou. Nejvice takove kolecka, kukuricne, to miluje :slight_smile: Jenom ukazu sacek a uz usmev od ucha k uchu :grinning:
Ohledne koreneneho jidla to bude u nas mit asi v pohode. My skoro vubec nesolime. Ja teda kdyz delam kure, tak hodne nasypu nejakeho koreni, ale to Jaydi samo jist nebude, ze?
:wink:

Lobi tak dalsi super noc :slight_smile:

Uz je vzhuru, prdelka. Tak zatim...
8. zář 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petruš to mě mrzí s Jadynkem, je mi ho líto. Snad bude brzy fit!
Chtěla jsem vás dočíst, ale nějak blbe kůň, písmo jak pro slepce, milion křížků.. tož nic, jdu poklidit. Venku jsem unavila mládě, tak je z těj teď tuhlík, vytuhlík Tuhoslav :grinning: troška klidu neuškodí
8. zář 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak JAydinek zase usnul, jsem ho prendala do kocarku a delam si snidani s obedem. Jeste jsem to nejak nestihla, kdyz ho mam na rukach, ze? :unamused:

VAnil tak hezkej den s kamoskou a jeji holcickou. At se Tomikovi libi :wink:
Lobi Lukasek s vama nechce spinkat v posteli? To ten nas az moc :sweat_smile:
Puzzi s tema jazykama super :wink:
Jaji teda noc des u vas. A super, ze vyrazka pryc :slight_smile:

Holky co malym davate, kdyz maji teplotu? Malej nechce jist, caje teda vypil dneska hodne, mlika jsem mu dala, at aspon neco, ale vypil jen 40ml :frowning2: Jsem zvedava, jestli to bude taky ta 6 nemoc. Na ty vyrazky jste neco davali?

Miruss Zuzka ma krasne miry :slight_smile: A uzij kadernicku :wink:
Teda Novi, Slavecek je taky alergicky? :frowning2:

Holky jinak diky moc za souciteni :slight_smile:

Petis tak Kajka dobry se zoubkama upirovskyma :grinning:¨
Magdi taky mi nejak tak blbne kun :angry:
8. zář 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, merila jsem teplotu asi pred hodinkou a byla 38,6, tak o neco niz :unamused:
8. zář 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majdi, též toužím po Tuhoslavce :grinning: Ale maká se na půdě, rachot jak sviňa :unamused: Asi ju nacpu do kočíku a zkusím povozit.

Miruss, myslela jsem, jestli ses třebas nerozhodla pro ňákou radikálku :wink:

Petis, drž se mamino. Problémy sama se sebou a ještě s upírkou :frowning2:
8. zář 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petronuš, to je na pytla. A dávala si mu zase Nurofen?
8. zář 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a dneska Maxikovi vse nej k 9M :slight_smile: Uz by se Dedulka mohla prijit na nas podivat :wink:
Pospi jj, dostal pred tou hodkou
také přejeme dnešnímu oslavenci co šel nohama napřed :grinning: maxíku vše NEJ!
8. zář 2009 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petruš Honzík jak měl 40 horečky, to byla katastrofa.. stahovali jsme zábalama, hořel jak svíčka.. kdyby to hodně vylezlo, taky udělej zábal a střídej Panadol s Nurofenem
8. zář 2009 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky, Petři, za připomenutí :sweat_smile:

Maxíkovi Dedulkovi taky přejem s Jankou vše nej k 3/4ročku :slight_smile:

Petři, mě kdysi radil Riškův dr. střídat, např. panadol a za 3 hoďky dát 100 ibuprofenu, že jde teplota líp dolů. Nevím, kam patří nurofen, jestli obsahuje paracetamol, nebo patří do té druhé skupiny.
8. zář 2009 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
pospi stridam, nurofen a za 3 hodky calpol (taky sirup, neco jako paralen asi)
8. zář 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak snad se Jaydimu brzy uleví :wink: Takže nurofen neobsahuje paracetamol? Aha, to jsem nevěděla. Musím si ho koupit, kámoška si ho hodně chválila.
Jsme ti s Majdou psaly stejnou myšlenku :grinning: Ale ty jsi matka zkušená, babské rady nepotřebuješ :sunglasses:
8. zář 2009 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj zenusky ja totalne nestiham rano vstavam o pol 7 vypravim decka do skoly a skolky potom šimonka zavezem na kocary mamke o a do prace tam sa strasne tesim potom okolo 13-14 pre šimonka pre Bejku do skolky dom ulohy kruzky jedeni ...jezis no ale ne ze bych si stazovala je to supeeer zmena ale proste sa mi uz nechce nica cekam kedy bude vecer a decka zaspia a ja si sednem v klude ku knizke :slight_smile:

musela som vam to napisat aby ste si nemysleli ze na vas kaslem to teda neeeee myslim na vas :dizzy_face:

MIrus som rada ze sa vecicky pacili a tesim sa :wink: posielat po kubkovi nemusis ved preto som to neposielala :wink:

zdravim jajinku uz som ju dlho nevidela tuto a odkazujem ze aj šimon pije v noci este 2-3 krat a doktorka povedala ze v pohode :wink: proste ked musi tak musi nenecham ho predsa revat a neni obezny(zatat :sweat_smile: )

baby fakt mna ta brigada tak naplna konecne sa citim ze viem robit aj nieco ine ne len stale doma okolo deti aj ked to je tez zasluzna praca :wink: len vobec ne docenena :angry:
zatat sa nenasel ziadny opalovac ani nikto na mna nemrka :sweat_smile: :grinning: takze asi tak :grinning: :grinning: ale sak ja nekoho zbalim len nevim asi budem zatajovat deti :grinning: :grinning: a po jednom ich budem odhalovat :sunglasses:
ale ne srandujem :slight_smile:

tak zatat pa
8. zář 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
a šimon uz leta jak gula z praku natocim zajtra ma 9 mesiacov :dizzy_face:
8. zář 2009 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau bejbyny, jen zdravím, dojdu vecer
prave se mi Domi vzbudil

videly jsme se s Nikulkama, bylo fajn
pred chvili jsem si poustela znova vcerejsi superstar a jsem mela zase zachvaty...to je fakt ulet. Když más v chalupě orchestrion :slight_smile:)) jak tu zminovala Lauš...no a pak ten Kouř a Lízátko a J'taime...a tak, no válce.

tož pozdeji papa
8. zář 2009 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. zář 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
dočetla jsem

petruš snad bude Jaydinek v pořádku, hnusné horečky, fuj :frowning2:

dneska jsem měla totál mamánka, ale děsnýho, byly jsme s holkama na prochajdě a nejdřív s jednou na jídle, odešla jsem a slyším řev, si říkám to zní jako Tom a taky byl, ječel děsně a uklidnil se až mě uviděl, poté jsem šla na prochajdě na wc a zas řev a pak v mc donaldovi sem musela pro zmrzku s nim, páč jak jsem udělala pár kroků tak spustil :sweat_smile:
8. zář 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek