• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Jaydi vypada o neco lip. Uz chodi okolo nabytku a tak a tedka je s Rayem. Ale porad je docela teplej teda :frowning2:
Ray prisel s velkou kytici domu :dizzy_face: ze je moc na me pysnej atd atd a ze se kazdej den moc tesi z prace domu, az bude s nama :dizzy_face: Tak nadhera, milacek :dizzy_face:

Bartalko video super, jak Simonek si to smaruje :slight_smile:
Jaji na jednu stranu je to hezky, jak prdolove prijdou a daji pusinku a obejmou a tak, ale kdyz je to lozeni za nama celej den, to je taky nic moc... k tomu nekdy to rvani, kdyz je nevezmeme, co? :angry:
8. zář 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé, Petři, romantika, to je krása :dizzy_face:
Mě dneska R. taky sliboval na večer romantiku, ale už zalehl do ložnice a chrápe jak dřevorubec :unamused: Děcka jsem si obě nakrmila i okoupala sama, :angry: no, nic, nebudu si stěžovat, kdo chtěl manžela... :wink:

Bartalko, ty si stále v akci :wink: Pak po kom ten Šimonek je :sweat_smile: Krásně mu to chodí :dizzy_face:

Jaji, nj, ona je teĎ nějak ta doba, kdy mají prcci strach z odloučení. Janka též brečí, když odejdu z místnosti, u ní už to trvá ale asi měsíc :sweat_smile: Stačí, když se neukážu, ona se něčím zabaví, a přestane fňukat.

Dneska jsem se snažila Janku vyfotit v naušničkách, byla to fuška, ale povedlo se to aspoň takhle.
8. zář 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme došli z venku a z nákupu. Děti jdou plavat do vany a my si pak sedneme k vínečku a k dobrůtkám.

Petro: Super, že je Jaydimu líp a TM - super. To já kytku nedostala ani nepamatuju - k narozkám se nepočítá.

Bartalko: Video je super :grinning:
8. zář 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, teprve je klid, tak vás dočtu ... byla jsem s Markétkou u mojí mamky, zas tam bylo rušno, hlídala i Adrianku od druhýho bráchy, tak paráda, byla jsem tam od 10 a bylo asi 14 hodin a neřekly jsme si holou větu, protože buď hlídala, nebo vařila ... ještě že jsem jela domů až v 17 hodin, a malá zvládla hodinu tam spát, tak ještě že tak ... protože cestou zpátky už neusnula, tak od 18,50 spinká .... my máme taťku na 4 dny na cestách, tak jsem slaměná a okupuju PC.
Narazila jsem na album Pospi .... náušničky parádní !!!!
8. zář 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, dík :wink:
8. zář 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fešanda Janinka :wink:
8. zář 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pospi: Jsem se úplně zapomněla podívat, ještě že mi Marta vzpomněla. Náušnička jsou moc krásné a Janičce moc sluší. :dizzy_face:
8. zář 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lao, já včera chytla až finále toho Superstar, a teda nestačila jsem koukat ... fakt blázni .... jak říkal Habera, kde jste se tam vzali vy co sem teďka chodíte... se na ně snad domluvili ....
Sami, děti jsou potvůrky, ten stres vycítí a je to v pytli, ale někdy je těžký se udržet v klidu, když člověk neví, co dřív.
Nikul, Puzzi, teda věřím, že to je na ohrabky, mě tyhle scény dělal Martin a jsem si teda užila, stačilo, že jsem se od něj otočila a řval jak tur, jsem se za celý den zvládla jen nasnídat, to bylo hrozný, raděj nevzpomínat... až byl starší a slyšel o tom povídat, tak mi říkal, že ho sere, že byl takle hroznej .... :grinning: asi to chce vydržet, jsem dost chodila ke kamarádkám, co měly děti, tam ho to bavilo, ale jak byl starší, tak to postupně přestávalo ... prostě ho nebavilo když jsme byli sami dva a já na něj neměla čas ....
Vanilko, teda ty máš noci, to je jak ve dne co? ... a já nadávám, když malá na dnešek jedla co 3 hodiny ... už nadávat nebudu...
Moni, vidíš, vlastně i některý jogurty jsou ve skleničkách s plechovým víčkem ... dobrej nápad!
Cvachna ... my pribiňáky nedáváme... zatím Holandia jogurty, i ochucený a dala jsem už i Lipánek, ten kupujeme i pro sebe ... téda jsem dočetla a koukám, že malá už baští téměř všechno, to jste dobří, fakt .. já měla zatím strach to do ní valit, tak na to jdeme pomaličku ...
Moni, já starším dětem taky dávala přece jen trošku jinej jídelníček, ale s Markétkou jsem opatrnější, ale už dávám polívky zeleninový, jen jí oddělám než osolím atd .... už nemixuju, mačkám vidličkou, dělala jsem květákovou s bramborem a mrkví ... moc jí chutnalo ... dneska měla u mamky bramborovou kaši ... atd.
Ono to tak nějak přišlo samo, párkrát jedla s náma, když jsme měli něco co mohla ... tak už skleničky s obědovými jídly nekupuju, už fakt vařím jen doma ....
Puzzi, řízek, sekanou, to teda určitě ne, to je i na mě moc ... na to si myslím, že mají opravdu hodně času, my to doma ani moc často neděláme, tak to nehrozí ...
Lobi, i když dávám malé polívku a jídla co jíme my, tak to má určité meze ....u nás si teda nikdo nedovolí malé dávat co nedovolím já, taky mě spíš štve, že když jsem třeba u mamky, tak bráchovy děcka prostě když brečí nebo se jim něco nelíbí, tak se jim zacpává pusa jídlem (křupky atd. ) myslím, že jídlo má mít řád, ne aby se něčím pořád cpali .. pak nevím, kdy dát dítěti oběd, nebo svačinu, když má pořád něco v puse ... pak sní všeho trochu a není to k ničemu a ještě je mu blbě (švagrové se kluk cestou domů poblil v autě .. cpal se tyčinkama, křupkama, lipánkem atd. .. blázni)
Majdo, Simčo, já ty křupky ani nezkoušela. V autobuse jsem byla svědkem, jak s tím dítě zametalo, všechno bylo špinavý, včetně kočáru i dítěte, .. tak jsem to nechtěla riskovat. ...
Moni, s tím rodičovským vzorem (viz švára a cibule) to platí 100%, dětičky napodobují ... to budu muset doma taky ohlídat, MM nejí spoustu věcí, tak abych neměla "vymrčavou Markétku" to by mi jeblo.
Jáji, teda taky mizerná noc, to byly snad erupce na slunci, nebo co ...
Petruš, to je mi líto, že je malej nemocnej ... Markétce taky nic nebylo, jen ta horečka ... tady řádila nějaká viroza .. tak jsme to asi měli ....
Novi, to je blbý, že skáče Slávkovi po některých jídlech ekzém ... já musím ťuk, ťuk zaklepat ... mám děti bez ekzému ...
Petři, Markétka si taky nejraděj hraje sama, když u ní na zemi sedím ... ani si jí nemusím všímat, ona se nějak uklidní, já si můžu číst noviny, nebo koukat na telku ...
Ahoj Bartalko, máš toho hodně viď, ... a věřím, že v práci je to odreagování od dětí ... je to potřeba holka!
Téééda Šimonek je šikula ... ani se mi nechce věřit, že starší děti mi chodily v 8,5 a 9 měsících, u Markétky si to vůbec nedovedu představit.
Petři, teda TM je suprózní, s tou kytkou, ty jo to by mě dojalo ... fakt paráda! MM moc na kytky není, i si připadá blbě asi, že žádnou nedonese (na výročí mě raděj pozval na oběd :grinning: ), připadá mi, že neví co koupit atd. Ale jednou kytku koupil, to se překonal ... když se narodila Markétka, to mi ji donesl i do porodnice. Tak vzhledem k tomu, že je normálně nekupuje, tak to oceňuju.
8. zář 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak prdelku ten druhý zub, co už je těsně pod kůží, musí bolet, ptž večer jsem jí dala před kaší sušenku, a vždy, když se do ní zakousla, tak začla plakat, bobátko moje.

Maxíkovi přejeme taky vše nééééééééééééééééééééjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj :slight_smile: Mlask :dizzy_face:

Pospi,
Janka je štramanda a náušničky jí moc sluší :slight_smile:

Petruš,
jé, kytice od manžela, krása, viď :slight_smile:

Já se musím pochlubit, že jsem taky dnes dostala od Pala kytičku, zítra máme výročí 3 roky od svatby :dizzy_face:
8. zář 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky, sraz se vydařil, Honzík nejdřív průměrnej na zabavování, pak spal hodinu a půl a pak byl do konce hrozně usměvavej a hodnej, to bylo krásný :slight_smile: Ostatní děti taky úžasný, nejmladší byli dvouměsíční dvojčátka :slight_smile:
Jazykovka bude bezva, jsme tam 3, já, máma a ještě jedna paní a učitelka je moje nejlepší kámoška ze základky (3.-5. třída) :grinning: Jsem jí neviděla 15 let a pak na sebe narazíme v jazykovce :grinning:
Teď mám vztek na MM, přijedu domů a tady bordel jak v tanku, Honzík v pohodě, už dávno spí, ale všude hračky, flaška od mlíka neumytá, oblečení, čaj, piškoty na stole, se poseru, to je prostě jak když chlap uvaří a neuklidí po sobě!
Dočtu za chvíli, jdu asi uklízet, nebo to tu nechám, já nevim, ale naštvaná jsem teda hodně :sweat_smile: Taky to vaši chlapi dělaj? Pohlídám, ale nechtěj po mě, abych ještě snad uklízel hračky!
8. zář 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, dnes zas nočníkový úspěchy s kaděním, ráno velká halda v nočníku, pak na srazu v pleně kadivej prdíček, doma po srazu taky kadivej prdíček, dali jsme ho na nočník a zas halda, jakoby si to schovával :slight_smile:
Vanil, myslíš, že kluk v pubertě bude lepší než holka? Zas blbější to bude pak s vnoučatama, snacha nám je míň půjčí než dcera a tak. A v pubertě dceru ohlídáš třeba, co se týče antiko, ale u syna trochu strach, aby nějaký neudělal dítě atd. :sweat_smile:
Miruss, míry si píšu :wink:
Petruš, chudáček Jaydi, to je mi líto, takovýhle nemoci u mrňat hrozný, i blbá rýma je dost hrozný.
S jídlem se trochu začnu snažit o nemixování a větší kousky. Mmch, sýr se už skoro taky může a jakej, nevíte? Jinak křupky u nás velkej úspěch a většinou skončí celý v puse, patlačka to moc není.
Petis, ATB zabíraj, ale hlavně ať už se ti to pak nevrátí.
Bartal, seš v jednom kole, ale spokojená, super!
Jaji, mamánek dobrý, ono to okolí připadá hezký, jak nás milujou, ale je to mírně nepraktické, když ani na záchod si dojít nemůžeš :sweat_smile:
Pospi, kdo chtěl manžela :grinning: Koukám na fotky, Jaňulík má krásný tvářičky a náušnice dobrý, je to holčička :slight_smile:
Bartal, gratuluju k 1. krůčkům!
MArti, užívej volný večer jen pro sebe :sweat_smile:
Marti, Martin byl taky takhle náročnější? No tak pak už to máš furt líp a líp, to je fajn :slight_smile:
8. zář 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

dneska prima den. Teda zacal celkem vtipne. Dosla jsem na rehabilitacku, odevzdam nasi kartu a vyjde sestra, ze jsem mela dojit vcera. Tak se podivim, ze prece jsem mela dojit v utery v 9. No tak sestricka ze me asi blbe objednali a at se kouknu na karticku a tam opravdu 7.9 (pondeli). Ja si to zafixovala jako utery. No a sestra me rika, ze nastesti ma volno, ze ti co meli prijit dnes na 9 neprisli, ze si to spletli a prisli vcera na 9. Maso co? Takova nahoda! :slight_smile:

No jinak jsem dostala zpucunk za posazovani a to posazuji az od 7 mesice a ze ucit chodit dite bez toho ze dite leze, ze nemuzu udalat nic horsiho. Jsem ji rikala jak mati vymyslela teorii, ze neumi lozit a bude rovnou chodit. Prej by se i naucila chodit a vse by vypadalo jako o.k. ale ze pak dochazi ke spatnemu vyvoji svalu a pozdeji by s tim mohl byt problem. (bolesti zad atd.) Taky NIkca ma prej chabe brisni svaly, ma je povolene jak je moc nepouziva. To sezeni mohlo zpusobit prej i blok toho lezeni.

Takze me ukazala cvik. Nika jecak,ze.. ale po cviceni se hned uklidnila, takze asi nic hrozneho. Jen teda 4x denne si to neumim predstavit. Hlavne uz si nejsem jista, ze to delam doma dobre. ;(

No pak jsem se videla s jednou kamoskou a pak se Samickou. Takze pohodicka... Jo a v DM maji kasi Sunarka (tusim) a je k tomu doza na kasi zdarma a fakt takova dobra, tak doporucuji kupit..

MOmou gratulka k zachodu... tak nocnik bude pro treti ratolest :slight_smile:

Tak koukam, ze se tu rozbehla debata o jidle. No ja jsem mozna extremista, ale fakt mala nedostane do roka rozhodne zadne dospelacke jidlo. Neni kam spechat. No a rizek nebo sekanou atd. urcite jeste dyl... hlavne si myslim, ze ona kdyz nezna napr. pribinacka, tak po nem ani netouzi a je spokojena s activi.

Puzzi ty si borka s jazykama, ja jsem strasnej tupon. Normalne jsem italsky celkem mluvila a jak jsem to uz vic nez 5 let nepouzila, tak si nic nepamatuji...

Peti at je Jaydi co nejdriv o.k Jsou to hrozne trapeni kdyz jsou deti nemocne,ze? :slight_smile:

Bartalko, super ze jsi spokojena v praci..
8. zář 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti: Však s jídlem už to řeším, žádné mixování, ale asi jak je Kuba po té operaci, tak mám strach.

Nikule: Jo jo, pro třetí :wink:
8. zář 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikule, to s tím posazováním a sprdunkem, to by mě asi sprdla určitě taky. Ale nevim, nějak z toho nemám blbej pocit, asi jsem v tomhle nějak naivní, ale fakt si nemyslim, že bych tím posazováním Honzíkovi nějak hrozně moc ublížila, mě taky posazovali a hodně dětí posazovali... Sakra a hlavně že bojuju za zdravý jídlo a teď tu píšu ty samý argumenty jako zastánci tu a tam dospěláckého jídla, akorát že to píšu o tom posazování a tak. Uznávám, sypu si popel na hlavu, ale prostě toho posazování nelituju, Honzík leze, postavuje se, snad to bude ok.
8. zář 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petis, pěkný datum na svatbu 9.9.!!!!
Puzzi, Martin byl první, že jo , navíc jako malej míval šílený bolení, jsem kvůli tomu přišla i o mlíko, jsem se nestihala najíst, to bylo to hrozný, když měl 2 měsíce, tak jsem nevěděla, jestli ho mám vůbec ráda ... jako měla jsem ho ráda, ale přišlo mi líto, že z toho dítěte nemám žádnou radost, jako bych dělala všechno špatně ... byl pořád takovej nešťastník, jen když jsem chovala a povídala, tak byl spokojenej .. .raděj nevzpomínat, ale dneska úžasnej kluk ... ani tomu nemůžu věřit, že to tenkrát tak bylo ...
Moni, však každý podle sebe se zařídí, že jo ... žádná nechceme tomu svýmu dítěti ublížit, že jo ...
8. zář 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
tak noc nakonec dobrá jsem se i vyspala..akorát jak šla spát brzo tak vstávala v 6:45 no pro nás co spíme minimálně do osmi a v pátek jsme spali do půl desáté docela masakr...(dneska celej den nespala tak odpadla už v půl osmé tak to se ráno asi po...) no a vypadá to fakt na zub protože jeden je už skoro venku přišlo mi že i lžička cvakla ale Soně do pusy nikdo nesmí ani dr. to je vždy řev takže se to moc prozkoumat nedá tak si nejsem 100% jistá ale tak na 85% jo...jenže si myslim že teď je hned na řadě ten vedle, protože prosvítaj celou dobu pod dásní stejně tak se docela děsim :zipper_mouth:

Jinak náš maraton aktivit jsme zvládli skvěle a i když Soninka nespala tak si oboje užila dost a děsně ji to bavilo...jen teda poslední dobou furt všem krade dudlíky a děsně je zkoumá..asi jak to nezná..tak se nestíhám omluvovat a vracet :zipper_mouth:

Nik - koukám, že chodíte na rehab..tak ať to brzo pomůže :wink:

Puzzi - nechci aby to teď znělo jako rejpání já to tak vůbec nemyslim, ptám se fakt jenom čistě ze zvědavosti..nijak ne kvůli tomu že bych tě chtěla nějak kontrovat....nebo posuzovat a tak..hele a ty máš záda úplně 100% v pořádku? já teda musim říct že co tak vidim sebe manžu naše sourozence a většinu vrstevníku (vlastně i rodiče :zipper_mouth: ) tak je to docela trgedie a já teď teda hoodně zvažuju že začnu chodit na nějaké rehabilitace
8. zář 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ja jsem ji rekla, ja vim ze by se posazovat moc nemelo a ona jak moc nemelo, vubec! No byla drsna, ale ve finale dobra.. Ono to asi neni pravidlo, posadis=budes mit problemy. No ale proste to k tomu muze vest...

Marti jak to popisujes, tak ty pocity znam...

Jo a Jaji mamanka tu mame asi vsechny. Je to masakr. Jak se vzdalime, tak jsou z toho nerves...
8. zář 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, dík za zpověď o Martinovi a pocitech a hlavně jak se to pak zlepšilo!
Jumi, v pohodě. Já a záda? Bych řekla tak jako většina lidí, mám trochu skoliózu a chodila na nějaký cvičení s tím, když jsem byla malá, ale víceméně mě to v životě nijak neomezuje, záda mě nebolí snad nikdy, v těhotenství mě víc trápily kyčle, záda nic hroznýho. tebe záda bolí? Jo, právě že to uznávám, že to je ode mě alibismus, že posazování dřív = vše ok, právě že každej má víceméně nějaký potíže. Ale nevim no, přijde mi horší, když pak prvňáci nosí na zádech 5 kg tašku, než když půlroční dítě posadím. Jo, uznávám vše, jsem hrozná :sweat_smile:
Jumi, spánek min. do osmi a někdy do deseti? Týjo :slight_smile: Gratuluju k 1. zubu :slight_smile:
8. zář 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikule, já si to pro sebe vysvětluju alibisticky trochu i tak, že rehábky jsou až moc přísný, až moc zaujatý. Jako třeba dietolog by spráskl nad tím, že někdo může vůbec někdy jíst svíčkovou s knedlíkem.
DObrou, jdu spát :slight_smile:
8. zář 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
nikul...nooo pro mě je to novinka :sweat_smile: kámoška říkala že řval jako kdyby ho ukradla :sweat_smile: :grinning:
8. zář 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikul, ono na tom něco bude, ... já to třeba vidím, když porovnám, co se razilo dřív (se staršíma dětma) a co teďka ... dřív bylo automatický posazovat a učit chodit za ruce (chodítka apod) ... a taky Martin má špatný záda, tak jako bývalý manžel ... mají stejný dispozice a manžu taky posazovali, že jo ... Martin byl uplakánek, tak ho člověk snažil nějak zabavit a v sedě to šlo líp ... Pavku jsem taky posazovala, ale asi to mělo nějaký jiný průběh, je fakt že ona má záda dobrý, možná je to i sportem - dělala 9 let moderní gymnastiku ... zatímco u Martina fotbal na záda moc kladný vliv nemá ....a ani jeden nechtěl být na břiše, dělali u toho psí kusy, prostě se jim to nelíbilo .... dneska se všemu nechává volný průběh, docela mě štve, že jsem malou na tom břiše nenechávala víc, od toho 6 měsíce do 8 měsíce, nebyl žádný pokrok a pak se lozit učila horce těžce , zatím leze a plazí se pořád pozpátku, jen zkouší ze sedu jak sedí na žabu rukama lízt dopředu a většinou přepadne, dneska vymyslela nový způsob, dělá roštěp - nohy od sebe, se až divím, jak daleko od sebe je dá ... a leze rukama dopředu a pak sklouzne na břicho, otáčí se zepředu dozadu atd. Párkrát se jí podařilo že jak lezla, tak se opřela o mě a dostala se do kleku a z toho si sedla, měla z toho hroznou radost ... ale prostě ty 2 měsíce jsme prodrbali a dost mě to štve.... jak už sedí, tak učit se lozit, je hodně těžký ... něco na tom prostě bude, co ti říkala ta rehabka ....
8. zář 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, přihodila jsem 3 nový fotky do alba .... jsem konečně stáhla z foťáku
8. zář 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je prave to co me taky rikala. Kdyz se nenauci sami sedet, tak nevi, jak ze sedu na ctyri... Jako ja taky vim, ze jsem posazovat nemela a udelala jsem to, ze se me zdalo, ze to uz zvladne a chtela jsem ji zabavit... Uz s tim nic neudelam jen jsem se chtela podelit o dnesni zazitky... :slight_smile:

Jinak si teda myslim, ze ty zada mame zhuntovany hodne ze sezeni u tv a pocitace. To sebou taky prinesla doba...

Marti fotky pekny.. od ceho ma modrej jazycek? A na te posledni ma bozskou cepicku.. kde jste koupili?
8. zář 2009 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikul, malá měla před tou virozou "žabku" ten bílý povlak v puse, tak jsem jí mazala pusu tou fialovou vodičkou, ale už je to dobrý, byla jak pirát fialová .... :grinning: šátek jsme koupili ve Vyškově v Prioru, v 1.patře je tam obchod - levné hadry, ten šátek stál 45,- Kč (jsem vedle v normálním textilu koupila růžovej s kytičkou za 145,-!!!! - jsem myslela, že mě pak trefí)
8. zář 2009 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jasný že záda jsou i věc přetěžování aktovkou je to děs co ještě v dnešní době musej děti tahat a PC a TV :wink: já jen tak pro zajímavost...je jasné že naši dělali max abychom byli zdraví atd stejně jako to děláme my :wink:

Puzzi s tím spaním mi to bylo trochu blbé psát :wink: vím že tu je dost ranních ptáčat :pensive:

Jinak dík za rady s tím mlíkem nakonec jsem vzala nějaké od Hipp bylo od 9m tak jsem zvědavá..ale je fakt že ho má jen do kaše a to ještě ne každý den...

Marti týýý jo tak mě napadlo že bych taky mohla udělat nějakou polívku pěkně zeleninku a zahustim rýžovou kaší..to zkusim...ona mi Soňulka veškerou domácí kuchyni odmítá :frowning2: tak třeba tohle by ji obměkčilo...a když ne tak si to zas snim sama popř pes...
8. zář 2009 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,

dneska jsem zas měla rozlítáno, tak jsem se pokusila aspoň něco málo dočíst...

Petruš, doufám, že bude Jaydimu brzo líp!! Ty teploty jsou na houby :angry: Vítkovi nejlíp zabral Nurofen sirup.

Marti, super fota, Markétka je kočka :wink:

Co Cvachna s bytem?

Petis, to je krásný, žes dostala kytku :wink: Tak to má být :dizzy_face:

´Valím chrnět, zítra se pokusím dojít dřív

Py py
8. zář 2009 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti - malá je krasavice :dizzy_face:
8. zář 2009 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lao - no Sonince jsem nurofenu sirupu stihla dát jen kousek a totál poblila celou postel..asi to má po mně..mně taky vždycky sirupy zvedaly kufr :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. zář 2009 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak dneska čaruju,konečně jsem udělala nový album a stáhla fotky z foťáku .... hážu odkaz na album:
http://m1rti.rajce.idnes.cz/Marketka_srpen_2009/

Jumi, malá mi ty zeleninový polívky jí moc dobře, i když jsou tam kousky, dokonce květák nikdy nechtěla, a květákovou domácí polívku baštila parádně ... tak držím palce, ať Soničce chutná ... malá dřív domácí kuchyni taky neee, ale už se polepšila.
9. zář 2009 v 00:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dnes se nezapojim, cetla jsem jen poslední srranu, za zady mi leží Domi a to svetloz mobiluho ruší... Pocural si fest postýlku, nechapu

Jen reakce k tomu posazovani... Nechci prudit, ale ja to tu psala x-krát, jak mi to tchyne primarka detske rehabky vtloukala do hlavy... Co se může stat, ze vampreskoci děti vývoj, ale nedbaly jste... Tak co uz. Ted o víkendy tchan vzal D ze s nim jako bude chodit a ona se chytala za hlavu ze to je hruza, to nejhorší... Ze nejdriv se děti musí naucit ukroky stranou atd... Tak jen k tematu choditka a spol.
jinak řízky a sekaná se nechytam,, doctu zítra, ale pro D.jen přes mou mrtvolu

Brou noc
9. zář 2009 v 00:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek