• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
autor
Bro, nebo py py :dizzy_face:
8. čer 2009 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky psala jsem tu prispevek a jak mi furt blbne ten uz zkuwenej net, tak se mi to zrusilo :angry:

Maxikovi vse nej k pul rocku :slight_smile:
Sami, mate hezky fotky z :slight_smile: plavca, kdyz uz to video nevyslo :wink:
Nikulce gratulka k prvnimu zoubku :slight_smile:

Jo, my vstavali v pul 10 :grinning:

Docetla jsem jen po stranu 23, tak snad se mi to zitra podari dojet. Ale mam zase busy day s vyrizovanim a pak mame sraz s holkama a miminama. Tak nevim nevim.

Zatim pa a prejeme hezkou a dlouhou noc :wink:
8. čer 2009 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami, je to naprd, když se moc neužijete a nakonec je to v podstatě o hadrech a balení. Chtělo by to, aby byl manža víc s váma, ale ono to vždycky nejde že jo.

Holky, tak vypadá to, že mrcha dorazila, po 6ti měsících a týdnu po porodu. Uměla si to načasovat potvora. Bolí mě břicho, tak asi zalehnu. Dnes jsem slaměná, mužík dorazí zítra, kdoví kdy bude Markétka baštit, tak se radši trochu vyspím. Tak dobrou ... a Sami užij si to u kamarádky (je teda blbý, že vás tam bude víc, to už pak není ono, člověk má nějakou představu a takle už je to o něčem jiným) Mě zítra dojede moje kámoška z Prostějova, byla mi i za svědka na svatbě. Nemá děti, tak je z Markétky uplně hotová. Mám ji moc ráda, je fajn. Tak se na ni moc těším - má na nás 2 hodiny, pak zas do práce. To je hrozný jak nás ten čas omezuje, pořád aby člověk hlídal hodiny, to je děsný! Tak se mějte. Dobrou :pensive:
8. čer 2009 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jdu vas k veceru aspon pozdravit. Je jedenact, mela bych jit spat, ale je me to lito. KONECNE mam cas pro sebe!

Jinak s casem na stiru je tady koukam vic lidi. Ja se ted nejak casteji negativne filtruju. No ale je to tim vrazednym tempem. Dnes vstavacka po 6, behem dne teda mala protivna jak vosina. Jakejsi novej vzdor a pak teda i ten zub se dere ven. Vecer uz ho bylo vic citit. Ve chvilach spani jsem se pokousela uklizet, ale videt to neni. Ten barak me taky sere. Uz aby to bylo hotovy. Dnes jsem davala dolu lepidlo z plovoucky, kterou MM slepoval. No a v 8 mlade konecne uslo a ja honem delat neco do prace. Do toho se uz 3x vzbudila placem, tak doufam, ze se nebude opakovat vcerejsi noc...

Co se tyka lezeni/plazeni tak uz taky zaciname, ale teda spis couveme. Rekla bych tak pul metru a parkrat za den.

JInak se koukam na nejakej ten sportovni kocarek a teda to co se me libi je pekne draha zalezitost... :frowning2: Tak hlavu vzhuru a vsem klidnou noc...
8. čer 2009 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cholký čuuuuus....
jsem zas trošku nametená...jsem dala pár decek tramínu....mňam...dočítala jsem, ale v mé makovici s promilema teda nezůstalo nic moc...kurdec, to víno člověku vymele hlavu :grinning: :grinning: :grinning: ...
Byla jsem večer cvičit...jako goood cvičitel (chlap :slight_smile: ), fakt jsem si to užila, akorát teda cviky na břicho jsem moc nedala...jeliož nemám žádný břišní svaly :grinning: :grinning: :grinning: ...ale jinak mazec...fakt paráda.
Tobiho MM obstaral krásně, když jsem přišla, už spinkal...krása :slight_smile:

Weli, odkaz na židlu super...ale MM taky chtěl novou, nevím teda proč...no nic, tak bude nová....přijde mi to zrovna u židle trošku zbytečný...ale u sedačky bych volila novou...my teda máme bazarovou, ale už bych asi bazarovou nechtěla....různě tak jako skřípe a tak...no nic moc ...takže ta větší bude nová...

Sami...jéje s TM taky kříž, jo??? Písni dopis, fakt pomáhá,´mám taky vyzkoušeno...ale radši až přijede zpět...asi bych mu nic neposílala.....

Andy, taky mám občas výčitky, že se Tobimu nevěnuju na 100%...když třeba sedím u koňa...ale on je tak zlatej, že se zabaví sám..nebo ho baví mi sedět na nohách , když píšu....

Moc myslím na Maovu...musí to být mazec...nevím, já byćh to asi nezvládla..tu nejistotu a tak...bohatě mi stačily naše zkušenosti a to oproti jejím hrůzám nebylo nic....musí to být moc silný pár , držím tak moc palečky, ať jim taky osud dopřeje tu dobrou variantu...zaslouží si to.

Weli, jaký to vlasntě je , být porodní asistentka....si to nedokážu představit...

Hpaja...ty jsi dobrá, že takovou dietku dáváš..co bysme pro ty naše sluníčka neudělaly, co???

Jdu hajat, jsem nametená, fakt....už si nic nepamatuju :wink:
8. čer 2009 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo ještě k příkrmům...dnes Tobi nechtě bio mrkev s bramborem od Hipp....po půl skleničce řev...já mu předtím dávala Hami a to mu jelo...si snad vybírá nebo co...
Dnes jsem koupila pěkný brambory a bio mrkev, tak mu to spíchnu zítra k obědu a něco zamrazím...tak snad to bude jíst...

Weli, gratulka k MS...když jsi teda nechtěla druhýho mimínka :wink:

A fakt už nevím nic. :sunglasses:
8. čer 2009 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikule...teda taky to nemáš jednoduchý...mít dítě, barák, práci...vše naráz...uf...j
Jinak toto byl můj favorit na sportovní kočárek...jako super cena...ale neviděla jsem ho nikde naživo...
http://www.detskyraj.cz/zbozi/6966-baby-design-sprint-2009
Moc se mi líbil, ale nakonec jsem volila toho Concorda, protože má delší ložnou plochu...je teda 4x dražší :grinning: ...ale já ho mám teda za 12 tis a je k tomu i korba ....na druhé dítě se bude hodit...
http://www.petto.cz/shop/index.php?s=produkt&sekce=&id=5576
už nechci ten můj tank (hlubokej - měla jsem ho na srazu), i když teda jako na nákupy byl boží....
8. čer 2009 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ja jako byla s cortinou spokojena, ale ted bych rada spis sportovnejsi do terenu na polnacku. O vikendu jsem malou vzbudila, jak to s ni hazelo. No a do mesta nebo na kratkou cestu do obchodu budu brat golfky. Ty teda na radu vezmu chicco. Se me libily od pohledu a beru v potaz doporuceni.

takze sportovni neco takoveho, ale nastudovane to teda jeste nemam

http://www.babymania.cz/scripts/podrobnosti.php?IDZ=1797

http://www.i-kram.cz/3-Kocarky-Kombinovane-kocarky/3074-Kocarek-i-coo-Peak-4-AIR-barva-bezova-Almond.html
8. čer 2009 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda, ozralka se dostavila a pracujici mama
taxem se ještě pobavila před usnutim
Nikule s tím uzivanim si volna versus spanek taky bojuji a vyhrava volno :slight_smile:, ja uz jsem si na ten spankovy deficit nějak zvykla
zítra ale ta návštěva a noc v cizim a pak pařba další den, tak jdu radsi spat
dobrou
8. čer 2009 ve 23:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, mamky!
Mám hned ze startu dotaz: Janka měla teď ráno v plínce v úrovni pipky takový jako zelený hlen, vypadalo to jako hustý sopel, asi výtok. Měla to některá holčička? Nebo nevíte některá, z čeho by to mohlo být? Naše dr. tu dneska není, dopr..... Jo a ma po pichulách teplotku, teď 37,5C.
9. čer 2009 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zrušte poplach! Zavolala jsem na středisko a paní dr. tam už dneska byla a nemám si dělat starost, že to může být. Kdyby to trvalo více dní, tak vezmeme moč. Nemůžu tu být, R. je doma, děláme Aukro. Zatím páček
9. čer 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikule...
jako dobrý výběry kočárků, ale ty ceny...taky nic moc...kolik jsi dala za Cortinu...15? Já jsem říkala, že teda zainvestuju, když jsem měla hlubokáč bazarovej...tak mi to tak nevadí....ale i tak...to jsem rovnou mohla koupit trojkombinaci a bylo...no jo, ale mysleli jsme se ségrou, že její Marek už bude chodit a já podědím Jane Slalom....asi bych ho podědila, ale až po zimě...nebo bůh ví kdy, tak jsem radši koupila svůj...
Jinak Teutonia je prej hodně dobrej kočárek...
Já ještě uvažovala o icoo plazma....má takovej "drobnej" podvozek, všude se vejde...má i přehazovací sedačku a takovou tu skopnou stříšku proti větru třeba...ale nějak mi přišla taková zvláštní ta jízda s ním...nevím, čím to bylo...možná že drobným podvozkem a velkou sedačkou...ale dělají i "pořádný" podvozky, teréní... :wink:

Pospi, jej, to vyděsí, viď? Tak hlavně, že to je v pořádku...já se taky něčeho poděsím, obzvlášť v Tobiho kaku... :wink:

Dnes jsem si dala závazek, že uvařím vepřový závitky ala ptáčky s rýží...moc totiž nevařím teď...tak jsem zvědavá, jak to dopadne :sunglasses:

Tak jdu zas "mučit" dítě...
9. čer 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano,
tak my jsme meli fajn noc, matysek se vzbudil ve 4 a pak vstaval v 7. :slight_smile:
Jinak nikul s kocarkem mas dobry vyber, teutonia je pry uzasny kocarek a hlavne i kvalitni. vsak uvidis. Ty toho mas taky plno ach jo, domecek, ta prace. a Nikolka a do toho jeji zoubky :unamused:
Andy jasne chapeme, ja jsem taky uvazovalka ze to trosku omezim ten net, fakt mi pirpada ze tu sedim a misto toho bych mohla rozvijem schopnosti matyho :wink:
teda tak to my se ani neplazime, ani nelezeme, nic jojo ti chlapi :slight_smile:
Sami uzij si chatu at je domi v pohode. s TM je to na prd, ale snad to dopis vyresi :wink:
Pospi to je dobre ze ses dovolala dr a ze ti rekla ze to je v poradku :wink:
Laus teda ja uz bych asi do hlavy nic moc nedostala, ale ty to zvladnes, jdi dobra :slight_smile:
Talls ty zase vyspavas po traminu co? :grinning: jj sedacku jsme se nakonec vcera rozhodli s MM ze urcite koupime novou.

Odpol prijde kamoska s JM, tak nacyhstam balicky na gril a pak upecu nejakou buchtu, tak jdu neco delat zatiiiiiiiiiiiim
9. čer 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahhhhhhhhhhhhhhhha Talls uz tady byla davno prede mnou :grinning: omluvuju se, ty jsi teda ranni ptace :slight_smile:
jeste jsem nepozdravila Puzziovic stvoreni :grinning:
9. čer 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
babule cauky, v noci jsme jeste smejdila po netu na mobjulu, paxem kojila a nakonec jsme si nasackovala Domika do postele, kdyz jsme sami doma,abych ho mela "po koze" :grinning:
spinka, ja dobaluji, za chvili razime na tu chjdu, tak pa, kdyz to pujde, nakouknu, maji na chajde net
ahooj pekny den vsem
9. čer 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
DObre ranko,

nakukuji. dala jsem mladatko znova spinkat. :slight_smile: cekam za chvilku rev z postylky..

Talls no prave ta cena! jenze zatim jsem sportovni vydela levnejsi snad jen tako a x-lander. Ale fakt to nemam jeste nastudovany. Cortinu jsem tehdy koupila super vyhode za 12,5tis a snad za 8 prodam dal. tak jsem mela predstavu, ze max. za tech 8 koupim sportak. Kdyz vezmu ze budu jeste kupovat golfky a autosedacku, tak je to moc penez. No jeste se chci podivat na ceny v zahranici. nekdo psal, ze je to tam vyrazne levnejsi. Uvidime..

Pospi, tak at je Janicce lip.

Sami pekne si uzij vylet :slight_smile:

Jo a Majdi jak jsem rikala, ze se kakoseni upravilo s prikrmy, tak se to zase vraci do normalu. Cili vcera asi 5x-6x. Dnes uz 2x. Proste jak toho asi hodne papame, tak hodne kakame..
9. čer 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Talls, já vím, že to nemyslíš doslevně, přesto si nemůžu odpustit poznámku: Tobíška nemučíš, ty mu pomáháš, děláš pro něj to nejlepší, co můžeš, jednou ti za cviko poděkuje, ikdyž teď to zatím nedocení :wink: Jsi šikovná vzorná maminka, kéž by byly všechny takové :pensive: (mluvím, vlastně píšu, z pracovní zkušenosti :wink: )

Sami, prý abys ho měla po koze :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Weli, tak ať se grilovačka vyvede a nezkazí vám jí počasí. Venku je dusno, tipla bych si d隍 :unamused: Ale snad se vyprší někde bokem :wink: Taky mívám výčitky, že tu sedím a čtu vás nebo si povídám, místo abych vytvářela nějaké hodnoty :wink: Ale co, to bych mohla být doma jen za služku a zblbnout úplně. Kolikrát chci něco říct a nejsem schopná se vymáčknout, mám omezenou slovní zásobu. Když tu za vámi chodím kecat, tak si jí aspoň krapet rozšiřuju :slight_smile: Dobrá útěcha, ne? :grinning:
Jáňa se taky neplazí ani neleze, ale my máme čas, Jandule je ještě šušeň :sweat_smile:
9. čer 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau, jaký Puzziovic stvoření? Weli :grinning:
Honzík spí už asi od osmi, nechápu, MM ho uspal nějakým zázračným spacím prostředkem. Jsem se hezky vyspala do devíti, poklidila kuchyni, namixovala banán a čekám na povstalce, až se vzbudí. Pak někdy dorazí ty kámošky.
Sami, sunarrádio, jo? Mrknu, dík za tipa! :slight_smile: Hele, to by mě taky trochu negativně nafiltrovalo ta kámošky sestřenice či co.
Talls, ty se taky nezdáš s chlastem :grinning: Ale já taky chalstám, si nemyslete, ovšem včera večer jsem byla střízlivá, přísahám!!! :sweat_smile:
Honzík dneska v půl čtvrtý dudlík a pak hroznej brek a nedal se utišit. Vypil mlíko, šup do postýlky a do šesti ani mrčeníčko a spal. Bylo to divný ten brek tak najednou, že by zuby? :sweat_smile:
Už je vzhůru, pak napíšu, jestli mu jel banán.
9. čer 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj pracující matko Nikule, díkes za Janku :wink: Teď chrupká, snad se z teplotky a z mrzutosti vyspí :slight_smile:
9. čer 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pospi, výborná útěcha :sweat_smile: Hele, já sem asi přestanu taky chodit, páč mám výčitky, jak vy jdete do sebe a makáte doma a s dětma a mně to nedá a furt tu něco datlím :sweat_smile:
9. čer 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čaues Puzzi, dobré ránko Honzíku a přeju dobrou chuť s banánem.

Jandule dneska v noci překvapila. Poslední kojo před spaním bylo v 19h a vzbudila se na další až ve 4h. :confused: Zní to možná divně, já ale ráda kojím v noci, mám z toho dobrý pocit, že Janka hodně baští a že mi pitím podporuje tvorbu mlíčka. Obzvlášť když mi tak málo přibíra na váze, ale budit jí nebudu, to zase ne.

Dneska mám nějakou ukecanou náladu....
9. čer 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Banán sežrán za 5 minut, chutnalo :slight_smile:
Pospi, no tak to nevm, jestli ti mám k noci gratulovat nebo přát noc ala Megn Tárojc :sweat_smile:
9. čer 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Puzi. Pěkná zkracovačky slov :grinning: pšo ......

Hpaha: Jsi dobrá, že zvládáš dietku, vydrž, máš můj obdiv.
9. čer 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Reakce:

Lauš, držím pěsti ze všech sil!!!!!!!!!!!!!!!!! :pensive: Vidíš jak je stiskám? :grinning:
Novinko, ať kontrola na kožním dopadne na jednotku s hvězdičkou :wink:
Sami, včera byla depka, co? :unamused: Snad bude dobře na chajdě, kolikrát se člověk netěší a je nakonec vše fajn :wink: A s TM a s úklidem po něm, to je na mrsk, to znááááám velice dobře :frowning2: Oni se chlapi takovýma maličkostma nemají čas zabývat :wink:
Hpaji, ještě spíte? :wink: Pomohl posun spinkání? A jo, ista se mi zalíbil :grinning:
Majdi, dáváš užitečné rady s tahákama :grinning: Ale pamatuje se ze školy, že to co jsem napsala na tahák, jsem pak uměla. Jsem si to tím napsaním zapamatovala :slight_smile: Akorat Laolce asi tahák není k ničejmu, mají toho strááášně moc v těch předpisech :frowning2:

Prťalistka je vzhůru....
9. čer 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikule...a tu cortinu si nechceš nechat na druhý mimi???

Weli, to jsem tě překvapila, co? Mým ranním příspěvkem... :wink: My teď standardně vstáváme mezi 7-7.30..je to paráda, protože v noci se nebudí...takže fakt pohodka...vstáváme vlastně s MM :slight_smile:
Prtě mi spí už hodinku...já mezitím stihla nachystat španělské ptáčky na večeři (s tou přípravou je nejvíc práce...a to balení závitku...hrůza, nemohla jsem to maso nakrájet na plátky, byl to divnej kus...ale nakonec se podařilo :sunglasses: )....ze zbytku masa jsem udělala nějaké nudličky naložené...no, pere se prádlo, jdu to tady ještě pofackovat....a zajdem asi na chvíli za sousedkou, ať si naši chlapi pohrají...jsou od sebe o 14 dní :wink:

Puzzi, honzík už jí všechno...i masíčko?....my se furt nimráme v zeleninách....dnes budu vařit mrkev s bramborem...mrkev jsem koupila bio, tak snad tam nebudou dusičnany a tak...a byla docela levná 750g za 26,90...v Albertu...
Zkusím i něco zamrazit...dám to asi do těch skleniček, vyvařím je a bude...via pohárky si nechám na "neobarvovací" jídla...nebo možná je ani nebudu rozbalovat a nechám je na druhé mimi, kdybych potřebovala na mlíčko...uvidím...

Zítra dojde kočár a sesle...i když to jsem už psala, co...se těším...!!!

Nikule....jojo, těch peněz lítá...fakt nevím, jak to dělají ty sociálně slabší...když fakt nemají...
9. čer 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janka pokračuje ve spinkání, chtěla jen duduš.

Četla jsem letem světem včerejšek, koukla jsem samozřejmě na Maovou a Matyáška, ale musím teĎ fakt zafungovat doma. Za chvilku bude Riška ze školky doma, a já nic nemám hotovo.

PS: MAjdi na srazíku ti Janku pujčím pochovat :wink:
Puzzi, ještě že si nám nenapsala míry v 5M, to by byla Janka proti ostatním dětem za liliputa :grinning: Ikdyž ona za měsíc o hodně větší asi nebude :sweat_smile:
Jste se tu holky včera pěkně pofackovaly :grinning: :grinning: :grinning:
9. čer 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau dámy, jen na kukandu. Vlastně tu ani nejsem :slight_smile: pohráli jsme si s Hanýskem, teď jsem ho uložila a tak pádím uvařit, poklidit atak. Dneska vařím první mrkvičku, tak jdu na ni :slight_smile:
zatial
9. čer 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Abych tady zamíchala trošku se sedačkama....dávám odkaz ještě na romera....to je taky kvalita s bezpečím...
http://www.skrblikshop.cz/autosedacka-romer-king-plus-eric.htm
Dají se najít i starší i nové kolekce...cena různorodá...
9. čer 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jsem nasranaaaaaaaa :angry:
nachystane sladke obcerstveni, balicky ba gril a kamoska mi napise ze neprijdou ze nestiha, fakt bajecne, co ted jako s tim? to miluju :angry:
Talls jj jsi me prekvapila,jsem te tady tzak brzy necekala :grinning:
Puzzi no jsem te prec jen pozdravila :grinning:
Majdi at se podari mrkvicka a honzickovi chutna :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. čer 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Talls me uz nenalomis, ja mam vybrano. a tato ma pry slozitejsi upinani do auta tak nevim , ale kazdopadne diky :slight_smile:
9. čer 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek