• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Puzzi: No nevím, které zuby jsou nejhorší. jarda - říkala tcháně - měl prý horečky a průjem i u 5. podle maminy já byla v pohodě, takže asi spíš jak které mrně :wink: hlavně, když to nebylo bříško.

M1rti: jo jo, to už tu mám připravené. Jenže my to budeme mít tak, že od 9 do 9,30 jde plavat Kuba a od 9,30 do 10 Anička. Takže si ještě s Járou rozdělíme, kdo bude s kým, nebo se možná prostřídáme. Ale chtěla bych udělat i fotky, tak nevím, zda to nebude blbý,. když tam pak třeba Jára s malým zůstanou ..........

Já určitě všechno dělám tak na 50% :grinning:

Holky moje sestra seděla a chodila dřív, než začala lézt po čtyrech :sweat_smile: Takže co?
9. zář 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikule, takhle na kolenou byl Honzík snad i víc jak dva tejdny, než začal lézt. Chce to hodně dobrou motivaci a ne moc daleko, pro Nikču asi mobil. Nojo, ale vlastně ona se doplazí. Tak mám jinej nápad, kterej jsem pochytila od kamarádky. Narvi Nikče do bodýčka nějaký míčky měkký nebo něco, aby si nemohla lehnout na břicho. Ale kámoška to aplikovala na hodný holčičce, nevim, jestli se ti místo lezení Nikča nevztekne :sweat_smile: Anebo jsme s mámou Honzíka trénovali, že on na 4 a my mu jakoby hýbaly nohama dopředu a rukama. Ale nevim, zda leze díky tomu.
Jaji, to Tomík ještě s flaškou natrénuje :slight_smile:
Momou, no jasně, každý dítě a každej zub individuální, musíme se nechat překvapit :slight_smile:
9. zář 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska držte palce, nenamixovala jsem Honzíkovi oběd, má tam kousíčky masa, trochu větší kousíčky mrkve a bleptu z nudlí a květáku, tak jsem zvědavá. Ale když umí kousat rohlík a ovoce, tak by mohl zvládnout i toto.
9. zář 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
nikul...Tom hodně dlouho péroval na kolínkách než začal lézt a začal tím že se posunul o malinkatej kousek a zbytek doplazil páč to bylo rychlejší, teď to střídá

puzzi...to ho budu muset naučit, ať nad ním nemusím stát, když už má postýlku dole, moje záda :sweat_smile:
9. zář 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,

tak v té naší díře nešla elektrika, tudíž jsem zde až včulejky :wink:
Miminko mi usnulo na ruce, dneska jsem riskla přesun do postýlky, a povidlo se, spí už víc jak hodinu :confused: :dizzy_face:
Taťka využil toho, že nejde prúd a valil do Makra, tož su žádostivá, copa nám asi koupí :grinning:

Magdi, držím pěsti na ledviny :dizzy_face:

Puzzi, sere pes na oves. Prostě to někdy nejde jinak, než že prcka posadíme... Vítka bych ještě před 14 dny musela krmit vleže. Sám se začal posazovat až nedávno... no a než aby mi ječel ležící v kočáru, tak jsem mu to sezení taky zvedla... No a rozhodně se kvůli tomu necítím jako špatná matka :wink:
9. zář 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikul, říkáš že je na mě podobná? ... mi teda připadá, že čím je starší, tak tím víc je do rodiny MM, mám dojem že ze mě má jen nos ... mamka mi včera říkala, že se začíná měnit, tak nevím ....
9. zář 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, myslím, že to blbý nebude ... nebudete určitě jediní, co tam budou se dvěma dětmi ... a sama bys to nezvládla, to by bylo hodně náročný .... tak malá pokřikuje, tak mažu za ní ....
9. zář 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
lao, to je krásný "sere pes na oves" ... to je nad všechny argumenty :grinning:
9. zář 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi. jak dopadlo jídlo?
9. zář 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
m1rti: No jako jdeme dva, páč na mě by byl bazén studenej, brrr. Ale aby nebylo blbý, jak tam budem poskakovat s foťákem? :sweat_smile:
9. zář 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeste nakukuji. Mladatko spi...

Momou my chodime porad dva na plavco. No a nekdy MM na brehu foti a dela to tak vic lidi... :slight_smile:

Puzzi zajimavej zpusob s balonkama. No ale radeji nerisknu.. Snad se sama rozleze. Fakt uz je na kolinkach hodne plus to cviceni...

Tak ja mizim a pokud bude cas tak nakouknu vecer...
9. zář 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dík, však jsme pod kontrolou paní primářové v důchodě na nefrologii a druhá současná paní primářová prtě dneska vovosonuje
momou však nebudete určitě jediní tajtrdlíkovat s foťákem :grinning:
niku a Nikča se doplazí kam potřebuje, nebo jen pár cenťáků kolem osy?
pospííí paní Vtipálková a její nášničky no frajerka nad frajerky! celá máma :dizzy_face: :dizzy_face: krasavica!
lauš tož v jakej dupě to bydlíte, že vám nešel proud? :grinning: :grinning:
9. zář 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jídlo v pohodě, normálně to jedl i s kouskama hovězího a mrkve, dýl to kousal v puse, ale dobrý, takže ode dneška nemixuju :slight_smile:
9. zář 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :sweat_smile:
jenom sem si vsimla ze uz davate ovoce.....v celku.....ja zatim jenom rozmixovane ale chtela sem se zeptat jek velke ty kousky mate aby to nezabehlo bojim se ze si ukousne moc velky kus.....uz ma 6 zubu 2dole a 4hore.....jinak papa krasne kousky ale treba brambory ryze maso ale tu ovoce sem fakt nezkousela prosim tedy o radu :wink: kujuuu :slight_smile:
9. zář 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
vcera jsem uz nestihla napsat. Prdolka hodne plakal, pak jsem ho uspavala a kdyz jsem chtela odejit, tak byl hned vzhuru. noc des, porad se budil. dopoledne jsme jeste polehavali, on spinkal a ja se snazila v sede on byl na rukach. jinak nechtel a plakal :frowning2: rano jeste snedl trochu kase, mel hlad, ale pak rev desnej a srajda :frowning2:
ted teplota 38,6 :astonished: a nechce se ode mne hnout. ach jo :pensive:
9. zář 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.

Dočítala som. :slight_smile:
My sme už v Poprade. Včera cesta ok. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Hejdita ja malej dávam lyžičkou malé kúsky, hrušky, jablká strúham na jemno a slivky, marhele a pod. popučím lyžičkou. Inak tvoj Jirka má presne tak isto prerezané zuby ako moja Zuzka. :slight_smile:
Ahoj Deli. Roxanka je veľmi šikovná. :slight_smile:
Bartal Šimonko je úžasný ako si cupitá. :slight_smile:
Marti super fotky, máš doma malú pomocníčku. :slight_smile:
Pospi náušnice pekné. :slight_smile:
Vidím že ste vo veľkom debatovali o posadzovaní. Zuzka mi sem-tam sedela na rukách, opretá o mňa. A posadzovať mi ju doktorka dovolila, keď už udrží hlavu a nepredkláňa sa. Takže som ju posadzovala ja 2 týždne a potom sa už vedela posadiť sama. Lozí ako drak aj postaví sa sama a chodí popri nábytku, tak s ňom sem-tam už aj chodím za ruky. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Kubka som tiež posadzovala keď už vedel udržať hlavu a tiež aj lozil, aj sa posadil sám, postavil atď.
A puzzi ja ťa viem veľmi dobre pochopiť lebo Kubko bol za mala veľmi podobný Honzíkovi a neviem si predsataviť, že by som ho neposadila, asi by mi odpadli ruky. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Maxovi od Dedulky prejem všetko naj k 9. mesiacom. :slight_smile:
Petrus TM je jednoduch úžasný. :slight_smile:
Tu je super počasie, keď sa decká zobudia, tak segrina svokra zoberie Kubka na letisko, ten bude v siedmom nebi a ja so segrou a Zuzkou pôjdeme nakupovať, to budeme zasa v siedmom nebi my. :grinning:
9. zář 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee dekuju skusim to....
....no s tema zubama to byl zazitek protoze se mu prorezavali naraz a jak to mnel otevrene tak se mu do tech ran neco dostalo (neb nevim jak klarke to tak nerostlo ale jemu jak kdyz je na zadnich stolickach ta zbytecna kuze tak ta odpadne tak jirik to mnel i u rezaku coz sem necekala ale jak mu to odpadlo on si to hackama ukyval tak to mnel otevrenou ranu...) a dva tydny aftu plnou pusu.....doktorka predepsala vit B6 a vitirat fialkou......a ted to zavrsilo jeste nachlazeni tak sme doma i kdyz je venku tak krasne....mne to mrzi neb pak uz ma byt ne az tak pekne a klarka je s nama cely den zavrena protoze jak muzu nechat doma male dite ze? no proste je to take psychicky vysilujici :stuck_out_tongue_closed_eyes: no to sem se rozepsala :confused:
9. zář 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám koukám do chytré tabulky decembrovek a co nevidím!

PUZZIIII hezkéé narozeniny! vše krásné přejemeee zdravíčko, pohodu, zdraví, spokojeného Honzíčka, brzy nějakou tu puzzinku a hodně služeb TM! :slight_smile:

v září už nikdo neslaví, ale na říjen tam máme dvě kandidátky :slight_smile:
9. zář 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hejdita to je blbé.
Ja mám výhodu v tom, že bývame v rodinnom dome a KUbko sa môže hrať na dvore a Zuzka keď spí vnútri, tak buď varím, alebo si zapnem vysielačky a som s Kubkom na dvore. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. zář 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem udelala JAydimu zabal a tedka tu po obyvaku chodi a zkouma :slight_smile:
Normalne od vcerejska zacal chodit srandovnim zpusobem. Je jako na 4, ale misto po kolenou leze po nozkach. Vypada to jako krab, ale jde dopredu :grinning:

Puzzi taky se pridavam s pranim krasnych narozenin, hlavne hodne zdravicka cele rodine, hodneho Honzika a spoustu zabavy a stesti pri delani male princezny :slight_smile:

Zkusim docist
9. zář 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivi, takže přeju za pospichálky všechno nejlepší, ať tě chlapi doma poslouchají a ať snažení brzy přinese ovoce :dizzy_face:

Miruss, užjte si to v Popradě. :wink:

Holky prozatím se loučím, vezu Rišku k mamce, večer se vrátím a ráno tam jedu taky, budu cestou vyzvedávat mojí babi a dědečka ve Studénce. Už se na ně těším :slight_smile:
9. zář 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak moc děkuji za uklidnění, doufám, že to zvládnem :grinning: Tajtrdlíkové, jo jo přesně tak si budem připadat :grinning:

Puzzi: Narozky? Tak to i my se připojujeme s přáním všeho nejlepšího, hodně zdravíčka, lásky, pohody, ......... a kupu dětí :grinning:
9. zář 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
já tu tabulku nemůžu najít .......... :angry: :sweat_smile:
9. zář 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No jo, Puzziová je stará baba!!!!! :grinning:
Ivuš, všechno nejlepší, hodně zdraví, štěstí a všechno co si přeješ!!! :dizzy_face:
9. zář 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já konečně zas nakukuju, to je se mnou hrozný, ten čas nějak nejní, či co...včera jsem byla s malým 4 hodiny venku, to se pak není čemu divit :grinning: ...ale pěkně postupně...nějaké reakce :wink:

Petronuska, koukala jsem včera, že Jaydi je taky marůdek, kolik nakonec měl tu teplotu...tak ať to brzo odezní!!!
Miruss, krásné míry Zuzanky, taková akorátní slečna :slight_smile:

Megn, jsem si učůrla...vytuhlík Tuhoslav, ..kam ty na to chodíš??? :grinning:

Pospi, u vás furt to lomození, krista pána, kdy to zkončí, co? Ale pak budete mít super baráček luxus mazec :wink:

Bartalinko, super, že se v práci líbí, tak to je prostě paráda, trošku oddychu jakoby od dětí, ale přitom práce za penízky, které se určo hodí...to máš bezva, že ti mamka pohlídá Simise! A neboj, Mrkač mrkačovič se určo brzo objeví, taková pěkná baba, to tam teď budou chodit na obědy ze široka daleka :slight_smile:
Bartal, Šimis je borec...takového pohybu - chůze - se my asi nedočkáme :wink:

Petronuska, takový vyznání, teda to je romantika....vůbec bych to do takového potetovaného borce neřekla, že je tak pro rodinu a takovej miláček, pomocník a tak...máš opravdu štěstí! :slight_smile:

Pospi, u nás něco podobně jako u vás...já dnes říkam MM....hele, měl by sis mne vážit...(a chtěla jsem dodat, že kdyby mne viděl, jak jsem šla z obchodu ověšená taškama, kočárk, jazyk na vestě...) a on že jooooo, že si mne váží...!!!!! No, tak aspoň, že tak.... :grinning:

Momou, u nás kytky taky nefrčí...dostala jsem asi před 2 měsíci růži, to jsem se divila, ale MM si uvědomil, že byl pěkně protivnej, tak se snažil...ale je to vyjímečně takhle s kytkama....ale já už si nějak zvykla... :sweat_smile:

Marti, to jsi měla fajn, že hlídala babi :slight_smile: A kytky do porodnice (jak jsi psala o TM) ani pak jsem se nedočkala od MM, ani šperku, jak se dává...ale ten dostanu, děj se co děj :grinning:

Petis , užijte si 3. výročí!!! My měli letos taky :wink:

Puzzi, jojo, byt jak po výbuchu, to taky známe...ale někdy to tak vypadá i když "hlídám já".... :grinning: Vždy jsem byla docela velká pečlivka na úklid, teď to trochu flákám, se přiznám :sweat_smile:

Nikule. Kurňa s tím sezením...já taky Tobiho posazuju, ne nějak záměrně, ale třeba mi sedí na klíně...ale přijde mi to jako v autosedačce, tam je taky jako takovej v klubíčku, na klíně mi sedí taky tak jako na pololeh...a v kočárku ho dávám jen tak na 150 stupňů, je to vyvýšenej leh, určitě ne do klasickýho sedu....normoš ho neposazuju, jen vyjímečně pro foto a tak...tak snad toto proboha nevadí...kurňa si říkám,že jsem ho kliidně v létě ještě mohla vozit v hlubokým kočáru, ještě se tam vleze i teď, ale teda fakt natěsno na délku, na šíři má furt fora, ten kočár je velkej...tak nevím, jestli jsem taky něco neposrajdila...
Niku a píšeš, že ze sedu na 4...Tobi nesedí, ale na 4 se dostane, ale ne přes sed...tak to je asi dobrej postup...nebo nevím...

Dedulko, ahooooj holka!!!

Vanilka, problémy s kajdošením, že tvrdochy...? U nás zas furt měkoš...nevím...dávám mu tu vodu Aqua Anna, která se nemusí převařovat, tak třeba mu to nevyhovuje, zkusím zas převařovat...no, ale bohudík průjem to zatím není, tak snad dobrý...dnes zkusíme rejžovou kaši domácí, třeba ho to srovná.

Puzzi, uspávání s lahví, že sám drží, to je bomba, to zatím neznám :slight_smile:

Niku, no, ta Vojtovka je síla, je to opruz...já se děsím, že znovu taky budem muset...necííííííí! Já to teď flákám, jsem hrozná , ani na tom míči toho moc nenacvičíme... :confounded:

Puzzinka má narozky??? Jé, vše nej!!!

Já tu měla kolegyňky z práce, od 9-13.30, jsme všechno probraly, Tobík se jim moc líbil ,ukázali jsme jim naše koupání a jak je hodnej, a taky jak dokáže mít hysterák, jak pěkně smrdí, když si kákne a tak :grinning: :grinning: :grinning: ...Takže tento příspěvek píšu snad půll dne....a zrovna mi Tobi sedí na klíně (ale má podepřenou páteř o moje břicho), tak snad takhle je to přípustný... :wink:
9. zář 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi všetko len to najlepšie k narodeninám. Prajem ti aby bol Honzík čoraz lepší a aby sa Vám čoskoro podarila malá princezná typu Zuzanka. :slight_smile:
9. zář 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caute dievcata,
dnes som si dopriala kozmetiku, svokrovci zatial kocikovali Lukaska, potom som zbehla do Billy, mali dnes 20% zlavu na vsetky jogurty, tak som nakupila do zasoby. Dnes mame v skole rodicovske, ja idem Natalke a MM Barborke, zas budu od nas len tahat peniaze, to je strasne :confounded: .
Megn ty si proste skvela, nezabudnes na nikoho :slight_smile: ...aj my prajeme Puzzinke vsetko naj, naj, naj, splnenie vsetkych priani a veeela casu na kona :slight_smile: .
Nik, to musi byt tazke s vojtovkou, aj ja som vzdy obdivovala Talls, ked to tu pisala, ake je to krkolomne a do toho Tobik plakal, to muselo byt strasne tazke. Drzim palce, aby to Nika dobre znasala :wink: .
Petri, Luky tiez tak standovne lozi. Zacal to robit v lete na kupalisku, ked zliezol z deky do travy a ta ho asi steklila na kolienkach, tak liezol len po ruckach a nozkach a ritku vypucil do hora - je to srandovne :grinning: . Ako sa ma dnes Jaydi? Uz je mu lepsie?
Dedul, sucitim s tebou, tie noci, to je strasne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Marti Marketka je krasna, ako rovnako sedka s ruckami polozenymi na nozickach, ako babika :dizzy_face: .
Bartalka, mrkla som na video, Simonko je svetovy, ide uz jak raketa :slight_smile: .
Mou plavco urco zvladnete, my sme chodili aj cela rodina, baby sa pozerali a MM fotil. Jarda je skvely, ze bude chodit s tebou, lepsie to 2 detickami zvladnete :wink: .
Lao a co ste robili, ked nesla elektrika? Aspon ste sulali Viteckovi surodenca :grinning: ?
Pospi, Janicka je fakt herecka v tych nausnickach, su krasne. A dufam, ze to bol len nahodny kaslik a Riska zase nebude chory.
9. zář 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
momou, ja som vzdy chcela mat dvojicky, ale som rada, ze mam len tohto mojho zlatusika :grinning:

puzzi, ja si myslim, ze dolezite pri vychove je dat na svoje pocity a instinkty... :wink: a ked uz je dieta pevne, tak moze kludne sediet...

miruss, dakujem... teda hlavne roxanka :dizzy_face:
9. zář 2009 ve 14:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lobka: no dám vědět, jak nám to šlo :grinning: Páč Kuba má začínat v 9, ale to je hodina, kdy dospává raní vstávaní :grinning:
9. zář 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simčo, fajn jsem to neměla, babi sice hlídala, ale bráchovi malou, ne moji, já si i na návštěvě hlídala svoje dítě, to tak je, oni se pořád handrkují, komu hlídá mamka víc ... a já jsem ráda, když si se mnou v mezičase udělá vůbec kafe a aspoň chvíli si pochová Markétku, aby ji malá vůbec znala ... sere mě to, ale nedá se s tím nic dělat. Na moje starší děti neměla čas, byla mladá - měla 42 let a chodila do práce, tak když už, tak hlídala babička od manžela a teď jsem myslela, že to bude lepší, ale bráchové bydlí blíž, tak holt na nás nějak nezbývá .. ale už jsem si zvykla a po nikom nic nechci.
9. zář 2009 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek