• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Teď jsem zjistila, že můžu mít max. 3 alba, tak to plavání batolat zruším, jinak bych sem nemohla hodit žádnou fotku už :angry:
9. zář 2009 v 16:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Si tady kecám sama .. . malá se za chvíli probudí, tak půjdeme konečně ven ....
9. zář 2009 v 16:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem hodila 4 fotky do novýho alba ... http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=455548
9. zář 2009 v 16:59  • Odpověz  • To se mi líbí
puzzi vše nej k narozkám :dizzy_face:
9. zář 2009 v 18:01  • Odpověz  • To se mi líbí
cauky holky, ja len narychlo
Puzzinka prajem vsetko naj naj naj naj naj k narodkam, hlavne nech si zdravucka a stastnucka, nech sa rodinka coskoro rozrastie a nech ste stastni! :dizzy_face:
Bartalka Simis je uzasny ako bezka, je to veliky sikulak! a mam radost ze v praci sa Ti paci, len tak dalej a chlap sa najde, onedlho ich budes aj odhanat, uvidis :wink:
Slavko mi to tu demoluje, pomooooc! musim nanho dohliadat
9. zář 2009 v 18:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj
Puzzi vseeeeetko naj naj naj naj naj k narodeninam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a posielame aj pusinky :astonished: :wink:
Petronus je mi luto Jd prajem skore uzdravenie :frowning2: :pensive:
Pospi Janka je velka krasavicka v nausnickach a jak sa krasne zderi :slight_smile:
Marti tvoj vcerajsi prispevok tusim tromfel puzzi :grinning: a fotky su krasnucke ja k mala pozuje no uplna manekinkaa tie tri deturence vase su tiez uzasne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Petis prajeme nech sa druhy zubok co najskor vyklube :wink:
Puzzi s tym upratovanim chapem, mame to doma :rolling_eyes: ja teda na kazdodennom poradku takze asi tak :angry:
a super kakani do nocnicka my sa tez snazime vychytavat a dari sa :wink:
Deli roxanka je sikula
Lobka snad dopadlo rodicko v poho ved je len zaciatok roka ale tie prachy na zaciatku su fakt nehorazne :confounded:
a super nakup v bille hovoris :wink:
Talls tvoj prispevok je tiez obdivuhodny :grinning: kam na to chodite?? to bych tu musela sedet asi pol dna len toto tu uz pisem dobru hodinu stale som odvolavana :cry:

baby jak spominate sedeni tak my sme tez neposadzovali islo to vsetko same od seba šimon sa posadil sam velmi skoro a potom zacal sam lozit chodit po 4 a sam sa postavil a sam zacal chodit v choditku nechcel byt takze nemam obavu teda aspon nebudem mat vycitky ze som neco zanedbala alebo tak .. dneska sa cey den sam stava o gauc a chodi spravi 5-10 krokov spadne ide spatky na gauc postavi sa a ide a tak dookola a smeje sa pri tom strasne sa tesi uz dosel aj za mnu do kuchyne a z kuchyne do obyvaku no trpnem pri tom ale zatat v pohode :wink:

baby dneska mi odletela Petula do Irska a BM vratia sa v pondelok :frowning2:
normalne sa bojim v noci som nemohla spat som si namyslala krava ze tam s nu ostane a nevrati sa s nu :frowning2: uz mi asi sibe, ale co uz :pensive: sned by nebol taky ...

tak sme sami s Bbejku a šimisem, tesim sa zajtra do roboty decka viem ze to stale pisem ale tak sa tam tesim je to napad za milion a sem stastna inak bych skoncila na psych. :sweat_smile:

baby na ktore som nestihla reagovat nehnevajte sa Bejka uz mna vola a stipu mna oci :grinning:
mocinky vas zdravim aj vase robatka pa :dizzy_face:
9. zář 2009 v 19:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Novi vidim ze aj ty mas veselo chuda Slavko je tiez hyperaktivny pozeram kedy hodime stretko??? :wink:
9. zář 2009 v 19:21  • Odpověz  • To se mi líbí
M1rti: Krásné fotečky :dizzy_face:
9. zář 2009 v 19:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, děkuju moc všem za přání, to potěší :slight_smile: Kupa dětí, malá Puzziová, no vy mi přejete opravu hezké věci :slight_smile: Pospi mi přeje ovoce, no já bych radši dítě :grinning: Slavit budeme v neděli, moje babi bude mít 75iny, uděláme oslavu u nás, hlavně babi, bude tu asi 18 lidí, to bude něco! Babi jako hlavní oslavenec přiveze jídlo, haha :sweat_smile:
Teď odpo jsme byli v posilovně i s Honzíkem (já, MM a můj táta), střídali jsme se u něj vždy po dvou strojích, tak to bylo fajn.
Lao, sere pes na oves :grinning:
Hejdito, Honzík si kouše ovoce, jak chce, nemám strach, že by mu zaskočilo. Jsem divná, že z toho nemám strach? Občas mu něco trošku zaskočí, ale kuckne a je to.
Petruš, to je hrozný, chudák jaydi i ty, u doktora jste byli?
Miruss, užívej si v Popradě, haha, to mě pobavilo s těma sedmejma nebema :grinning:
talls, u nás kytky vůbec nefrčí, já asi nedostanu ani teď k narozkám :sweat_smile: V neděli na oslavě budou dárky, možná MM překvapí i kytkou, ale už to neřešim.
Talls, Honzík taky nemá úplný tuhoše vždy, záleží, jak často má Tobi mlíko, mlíko dělá měkkoše :sweat_smile:
Lobi, kosmetika, sleva na jogurty, zdravý životní styl až tak, jo? :grinning: Tvoje přání je originální - hodně času na koně, se po.eru :grinning:
Petruš, takhle na nohou jsem viděla u moře jednu holčičku lézt, ale tý bylo min. rok a půl, se bála chodit.
Marti, fotka Spinkám u maminky je nádherná :slight_smile: To mě mrzí, že u mamky mají přednost děti synů, holt asi ty vypadáš jako nejlepší matka ze všech, že to zmákneš sama.
Bartal, taky vychytáváš hovňouse do nočníku? Bingo! :slight_smile:
To chození Šimiho je úžasný, to musí bejt sranda!
9. zář 2009 ve 20:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj babulky,
tak u nás už taky začla epidemie...Tobi začal pofrkávat a MM mi volal z práce, že je mu divně, asi choroba...tak mám 2 marody, Tobi má pěkný sople a budí se co 20 minut, mele se furt v postýlce a křičí ze spaní...to bude noc, bojim bojim...manža spí od té doby, co přišel z práce... :frowning2:
Jinak dnes měly odejít prachyHypošky z jedný banky do druhý...tak doufám, že to tak je...zrovna jsem slyšela, že datum 9.9.2009 není zrovna vhodné na smlouvy a tak...mne picne...tak snad to ale dobře dopadne, měli bychom se definitivně dozvědět zítra...
Puzzi, teda vy s tou posilkou, já bych šla taky...
Marti, s tím hlídáním to je na pytel...ale znám to moc dobře. Sice máme 2 babičky, ale hlídání skoro žádné, jestli tak 5x za ten 3/4 rok...někdy by mi tak šikl celý den bez Tobiho...dát se do umytí oken a tak...
9. zář 2009 ve 20:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, jsem tady teprve az ted a snad vas doctu.
Odpoledne byl Jaydi docela ok, delal kravinky, potom ale docela hodne plakal a chtel se porad nosit. Kazdopadne k veceru uz zase horel, tak jsme dali jeste cipek, ale teplota porad kolem tech 38,6 :frowning2: Uvidime, co dneska v noci a zitra kdyztak pojedem k dr. Nastesti mi hodne pije aspon caj, jinak jidlo nechce. Krome dvou susenek :wink: Tedka spinka vedle me na posteli, ale sem tam sebou vzdycky cukne. Jej, at uz je lip. Dneska z toho jeho breku mi taky bylo do breku....

Tak jdu konecne docist, jste se tu zase cinili kurna :wink:
9. zář 2009 ve 21:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Talls, to je mi moc líto, že Tobi je taky nemocnej, holky, to ten podzim pěkně začíná... Tak manža má naspáno ted z večera, tak se v noci kdyžtak prostřídejte.
Na numerologii kašli, hypo bude ok!
Nojo, okna, taky musíme umejt a taky někdy, až nebude Honzík doma.
Petruš, 38,6 je teda dost, ať už je líp přeju!
9. zář 2009 ve 21:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Peti, teda to musel být den na palici...já jsem vždy totál hotová, když Tobi stůně, jsem z toho pomalu nemocná taky. A nervozní...Tak snad už konečně léky na horečku zaberou u vás!!!
Já teď koukala na tu reality show Dům snů...no, jako původně jsem si říkala, co to bude za kravinu, ale docela mi to přišlo zajímavý...a ten dům...do pytle, taky bych ho chtěla, je krásnej....200m zastavěný plochy...to aby se tam ti lidi pak hledali :grinning:
9. zář 2009 ve 21:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Talls: Tak snad bude brzy Tibimu lepší a moc se mu to nerozjede.
Puzzi: To bude veliká oslava.

Já jdu na kutě, zítra od 9 máme to plavání :sweat_smile: Mám nějaký strach, jak to Ti moji drobečkové zvládnou.
9. zář 2009 ve 21:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Momou, držím palce na plavčo, užijte si to!
9. zář 2009 ve 21:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Petis krasne 3 vyroci :wink: Uzijte si noc :slight_smile:
Puzzi dobry se srazem a ze Honzik byl ukazkovej :slight_smile: A taky dobry s jazykovkou, ze vas bude ucit kamoska, co jsi tak dlouho nevidela :grinning:
Nikule s tim opozdenym dnem na rhb dobry :grinning: Jinak sprda nic moc :unamused: ale tak snad vam ty cviky pujdou :wink:
Jumi zoubky :slight_smile: a s tema dudlikama je to sranda :grinning:
Marti krasny fotky. Marketka je mocinky pekna :dizzy_face:
Ted jsem zkoukla albiko na Rajceti :slight_smile: super. Marketka dela hezky xichticky. A na konci ten posed :grinning:

Holky k tomu posazovani. My teda taky posazovali sem tam, ale i jsem ho nechavala odbrknout v sedu (teda spis v klubicku)- Ale jinak JAydi dela sam vsechno postupne. Taky lezl chvilicku, nez si nasel, ze na 4 je to lepsi a rychlejsi, pak si stoupal a chodi okolo vseho, hlavne do stran. No a tedka trosku chodi s tim choditkem, co taha pred sebou. Tak to snad taky neni hrozny, ne? :confused:

Tak mam vcerejsek a radeji odeslu....
9. zář 2009 ve 21:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Petruš, Jaydi je tak šikovnej, že ty vůbec neřeš nějaký posazování atd., Jaydi umí´všechno a sám, prostě super :slight_smile:
9. zář 2009 ve 21:43  • Odpověz  • To se mi líbí
bartalka, simonto lieta jak dabel :dizzy_face: parada...

puzzi, vsetko najlepsie k narodkam... a teda nech ti coskoro svieti 1d, xtt :wink:
9. zář 2009 ve 22:11  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Puzzi, já už jsem na ten režim u mojí mamky zvyklá. Ono to tak bývalo vždycky. Já byla nejstarší, bráši jsou o 5 a 6 let mladší, celý dětství jsem je hlídala, vypravovala do školy ... byli dva a bylo s nima moc práce, tak to tak bylo. Ale jelo to tak celý život, určitým způsobem mám dojem, že jsem byla stranou, taky spousta jejich známých ani neví, že mají sestru ... a teď bydlí jeden ve stejné vesnici jako mamka a ted druhý ve vedlejší. Takže využívají toho, že babička je blízko. Mě to přišlo moc vyčůraný spoléhat, že mi někdo pohlídá, a navíc, já jsem víc vklidu, když vím, že tuhle "službu" takřka nepotřebuju, že to zvládnu sama. Jen je dobrý, když si mi některý brácha stěžuje, že mamka furt hlídá tomu druhýmu !!!! a vykládá to mě ... tak to poslechnu, holt starší sestra, že jo ... a pak řeknu, že to já nedokážu posoudit, komu hlídá víc, že já bych byla někdy ráda, kdyby dojela aspoń na kafe ... a je po debatě ... :grinning:
Puzzi, jinak s tou fotkou Spinkám u mamky ,,,, vím, že je blbý, že malá už takřka sama neusíná, ale já si to užívám jako nikdy, mám na ni čas, ono to ani dlouho netrvá, než usne, a jsou to takový hezký chvilky, nakonec se stočí do klubka, chytne mě kolem krku a usne, ta ruka pak povolí a výsledek vidíš na fotce ...
Simčo, taky koukám, že s hlídáním podobný ... ale na 15.9. - to mám zapsaný v kalendáři - jdu k zubařce a následně na prohlídku na gyndu, mamka dojede dopoledne a bude mi hlídat ... to totiž všechno fakt už nezvládnu .. stačí že jsem se musela dneska sama ostříhat, protože nemám kdy jít k holiči ... prostě samoobsluha!
Simčo, marodíte jo? ... tady to řádilo, tak snad už to máme za sebou.
Petři, je dobrý, že Jaydi pije, to je dobře, do jídla ho nenuť, ono až bude mít chuť na jídlo, tak to poznáš. buď se za 2-3 dny osype a bude to ta "šestka" a nebo pokud je to viroza, tak to odezni. Na to by ti stejně nikdo nic nedal. Moc držím palce, to je hrozný, když jsou drobečci nemocní, já z toho byla taky špatná, když Markétka hicovala.
Petři, malá se teď pořád řehní, stačí se na ni kouknout, tak dělá že nakukuje, cení ten svůj zub, no prostě sranda.... švagrová z ní včera byla na větvi, pořád žvanila, pokřikovala ... prostě ji nepoznávali.

Holky, my se dneska dostaly ven až kolem 18 hodiny, byli venku naproti sousedi, dlouho jsme se neviděli, tak nás s malou vzali na dvůr, dostala jsem trochu burčáku, byl výbornej! Tak jsme dorazily domů v 19,30 ani jsme nekoupaly, malá sbaštila kaši a šla spinkat. Ale plná zážitků furt něco žvanila, tak to chvíli trvalo. Už mám nachystaný věci na plavčo, tak zhruba, doufám, že zákon schválnosti nebude fungovat a malá nebude vstávat pozdě ... máme plavčo na 9,30. Jako naschvál prožívám svou pořádnou první MS, asi 3 den, tak to bude troška nepohodlný, ale zvládneme to. Nejhorší než se poprvé rozkoukáme, ať vím jak to tam chodí ... dosud jsme chodili jen do vířivky, teď musíme přes turnikety normálně do šaten atd. ... tak to zas napoprvé budou zmatky, tak budu muset vyrazit včas. Dneska jsem malé dávala na oběd zeleninovou polévku s těstovinama, rozmačkala jsem to a moc chutnalo. Zítra bude nějaká improvizace, páč teda asi nestihnu nic uvařit, když kolem poledne dorazíme teprv domů ....
9. zář 2009 ve 22:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Dedul u vas ty noci taky pekny zahul :pensive: Ät se to brzy zmeni k lepsimu :wink:
Pospi TM bude mit melir, jo? hmmm :wink: jsem zvedava, co doctu :slight_smile:
Marti super s dalsim zubikem :wink:
Momou taky super se zubama :slight_smile: To u nas po techle nocich porad nic nevidim :frowning2:
Pospi teda sadra od narozeni do jednoho roku :astonished: To muselo byt neco pro tvoji mamku teda...ale asi i pro tebe. Ale ty si to nastesti nepamatujes :wink:
Megn doufam, ze ledviny dopadly dobre na sonu :pensive:

Taky se pridavam ke gratulaci Simonkovi :slight_smile:

Nikule tak cviceni doma nic moc? Snad to bude lepsi a pujde vam to :pensive:
Puzzi super Honzik s nemixovanym jidlem :slight_smile:
Talls jsem se nasmala- u takoveho potetovaneho :grinning: dyt ma jen maleho jmeno na ruce a pak na rameni nejakou malou potvoru :grinning: :wink:
Lobi super s kosmetikou, clovek se hned citi lip, ze? :slight_smile:
Bartal Petka je tady u nas? :slight_smile: kde to vubec zustavaji?
Talls tak u vas se taky marodi? :frowning2: At to brzy prejde a snad budete mit vcelku dobrou noc :pensive:
Moni uzijte si zitra to plavani :slight_smile:
Marti s tvoji maminou je to tezky, to hlidani. A hlavne ty dohady mezi brachama :angry: Ja tu taky nikoho na hlidani nemam. Nastesti nekdy pomuze svagrova, ale je mmi blbe se ptat. Je to fakt jen kdyz potrebuju.
No ale udel nas, co se odstehujem daleko, ze? :sunglasses:

Chybi mi posledni odstavec u Marti, ale vzbudil se mi Jaydinek...
9. zář 2009 ve 22:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Nikul, držím palce, aťse ti se cvičením daří a Nikolka se lepší .... věřím, že je to náročný.
Bartalko, všechno nej Šimonkovi !!!!
Petruš, já bydlím od mamky 12 km, ale někdy mi to připadá, že jsem na opačném konci Moravy :grinning:
9. zář 2009 ve 22:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, jdu si lehnout ... dobrou noc!
9. zář 2009 ve 23:01  • Odpověz  • To se mi líbí
marti 12km ? aha :sweat_smile: tak to je smutne
dobrou
9. zář 2009 ve 23:06  • Odpověz  • To se mi líbí
petru...ať je Jaydinkovi co nejdřív dobře, u nás to bylo podobné a byla z toho angína, chudík malej

talls...to samé Tobík a tvůj manža, taky tfuj tfuj a bacily pryč :wink:
9. zář 2009 ve 23:38  • Odpověz  • To se mi líbí
jaji diky
pred chvilkou jsem merila a je pod 37 :slight_smile: snad to vydrzi a bude dobre. akorat se mi porad budi

tak jdu spat...aspon trochu, dobrou
9. zář 2009 ve 23:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobre ranko,
tak ja uz som tu zas. Dnes vstal o 4.05 ale v priebehu noci som bola pri nom asi 4 krat. Vecer o 19.45 mal teplotu 38,2 tak som mu supla nurofen, o 22.00 uz teplotu nemal, pekne mu klesla. Ale teraz rano zas 38,1, tak zas dostal nurofen a mliecko a uz aj buva. Dufam ze mu bude coskoro dobre.

Idem vas skusit docitat.
10. zář 2009 v 05:27  • Odpověz  • To se mi líbí
TAkze aj my sa pripajame ku gratulacii, Puzzi vsetko len to najlepsie a hlavne nech sa splni vsetko po com tuzis. A nech Honzik poslucha.

Bartalko, teda teba obdivujem. 3 deti, praca, domacnost a este aj MK stihas a taketo romany pises.
A co isla Petka na fotbal?

Petri, vy mate tie starosti s Jaydenkom uz dlhsie, pravda? To je to najhorsie ze sa deticky spravaju normalne, hraju sa a z minuty na minutu strasny rev, a nic ine nepomaha iba naruc mamy. Nam to tak vcera spravil, normalne taky hysterak chytil, skoro 10 minut som ho nemohla utisit.

Marti, s tym strazenim u mamky, to mas blbe, ale vyhoda je ze ked naozaj potrebujes tak sa mozes spolahnut.
U nas problem s hlidanim nieje, ale my si to s MM riesime tak aby sme nemuseli moc zatazovat babicky. Ved predsa my sme chceli dieta.
10. zář 2009 v 06:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Magdi preplazi se pres celej pokoj, jen se ji proste moc nechce. Dneska ale obcas trosku na tech kolinkach soupla nozickama, uplne male kousicky, ale ja je videla...:grinning:

Puzzi mela narozky? tak hodne stesti, malo place do roka dva kudrnace... ne d :slight_smile: elam si prdel... do roka hodnou, milou holcicku a spokojeneho Honzika k tomu a FS.. :slight_smile:

Jaydi a Tobi at jsou brzo zdravi a mamky at maji hodne sil...

Marti na tobe je strasne videt, jak si to materstvi uzivas. kazdou chvilku. Je videt, ze uz mas zkusenost a vis jak to asi rychle utece...

JInak ja mam rodice 2km od nas a planuji hlidani.. pekne vycurane. Zatim teda hlidali, ze by se to dalo na prstech jedne ruky zpocitat a tak max 3. hod. Zatim totiz NIku na celej den nechcou, je to s ni totiz narocny... ale jinak kdyz tam dojedu, tak oci jenom pro ni a venuji se ji a ja odpocivam s nima...

My dneska zase byly v noci tak hodku vzhuru. Vubec nechapu o co jde. Je to uz druha noc a neznam to. No jsem dneska jak pytlem prastena. Jeste ze existuje kafe

:slight_smile:
10. zář 2009 v 07:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj babušky,

omluvuju se moc a moc za absenci, jsem hrozná !!

Puzzi,
tys měla narozeninky? V tak krásný den jako je 9.9. ? Přeju vše nééééééééééééééééééjjj, ať tě tví chlapáci poslouchají a máš se v životě jen a jen dobroučko :slight_smile:
(My včera měli výročí 3 roky od svatby)

A taky přejeme vše nej Šimonkovi k pidi narozkám, doufám, že jsem to nespletla a slaví on a kdyby ne, tak přejeme všem dětičkám :grinning:

Já jsem si včera volala na stěry, mám je OK, hurá !!! Atb. jsem dobrala a teď jdu v pondělí na krev, tak snad bude i tohle dobré.

Včera jsme tady v Třinci měli pidi sraz mamin koníkovek, sešlo se nás 6 (5 mamin a 1 těhulka) a bylo fájně :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No, dnes tu asi na koňovi moc nebudu, ptž musím cosi upéct a pochystat, zítra máme návštěvu - baby z bývalé práce od Pavla se teprve teď přijdou podívat na Kájku. Tak mě čeká zákusek, naložení masa, salát ... do toho jet na nákup, pouklízet, zajet k našim a nevím, jak to udělám s malou za zády :confused: A večer máme jet na večeři, tak nevím, jestli to nepřesuneme, no uvidí se.

Jo, můžete mi poradit? Kájka má v puse jakoby v koutku takové bílé? Je to "žába" nebo co to může být? Zatím jí máčím dudlík do ostružinové šťávy (dle rady babičky) a dnes musím do lékárny něco koupit - ale co? Je genciánka, že? To je to fialové?? A myslím, že Sami, nebo někdo, tu doporučovali nějakou vodičku bez barvy, nevíte, jak se to jmenuje? Nemůžu to tady v diskuzi za Boha dohledat.

Pa pa a přejeme hezký den :slight_smile:
10. zář 2009 v 08:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte.
Kubka mi vzala vonku sestrina svokra, išli pozerať na stanicu vláčiky a Zuzka spí. :slight_smile:
Talls to je blbé, že aj Tobík je chorý. :frowning2:
Petrus a Jaydy stále teploty. :confounded:
My sme našťastie zdraví. :slight_smile:
10. zář 2009 v 09:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek