• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Laola: Masáže by byly fajn :grinning:

M1rti: Jé ten recept je podobný tomu, co dělá Jára kuřecí ala čína :dizzy_face: Takže to bude dobrůtka, hned zítra to vyzkouším.
Tak to je mi líto, že plavání dnes nebylo to pravé, ale třeba opravdu příště. A byli jste někdy s malou v bazéně? my normálně chodíme, takže to moc veliká změna nebyla. Jako Anička i Kuba byli trochus tudení, ale Kuba se hned po plavání převlíkal a hrál si v připravených ohrádkách a Andulka plavala a pak šla do dětského bazénku se ohřát.

Puzzi: Nevím, zda se umí potápět, ale prostě šla pod vodu. Budeme na tom muset asi zapracovat, aby se nebála.

Talls: Simčo my máme 14 lekcí za 4200,-/za jednoho, a protože jsme měli slevu za sourozence tak jsme platili dohromady 5700,-
To je dobře, že se Tobíkovi ulevilo.
10. zář 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holly zdravím,
my pořád zubujem tak ty noci teda nic moc :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Marti jééé já mám taky přesnídávkový recept s pudingem a je to výborný!

Simčo proboha 420! a já myslela že chodím na nejdražší plavání v praze když to stojí 360! všude jsem viděla jen samé levnější ale chodím sem páč to máme 10min pěšky....
10. zář 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, s malou jsem chodila jen na kurzy do vířivky, taky první dvě lekce brečela, tak uvidíme, třeba si zvykne jako posledně ... jinak má vodu ráda, ale je to po dlouhé době a hodně lidí, tak to bude chtít asi čas.
Jinak ten recept je podobný jako si sem dávala ty, já ho mám od kolegyně z práce.

Jumik, já dělám ten pudingový, přijde mi to chutnější a taky se to zahustí, když to pustí hodně šťávy.
10. zář 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
den ok, ale k veceru uz byl milacek nejaky divny. Porad polehaval, na rukach, a jako by stonal a do toho usinal. Tedka spinka nahore, ale neni to poradnej spanek. Jsem dala jeste Nurofen, teplotu mel kolem 38. Snad uz je to posledni noc takhle :pensive:
10. zář 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak sa hlasim, po celodennom maratone, meranie teploty, zabavovanie, a do toho vsetkeho este bezat nas zapisat na plavanie. Este ze mi mama postrazila maleho.

K veceru uz nechcel spat, tak som ho o 19.30 uz ulozila, chvilu este vymyslal ale potom vytuhol. Naposledy som mu este namerala 38,7 tak dostal znovu nurofen a snad bude noc OK.

Idem vas docitat, co ste vsetko nakecali, ale reakcie neslubujem.
10. zář 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, takovýhle mišmaše na proložení do druhýho dne jsou strašně dobrý a už jsem nic podobnýho dlouho nedělala, dík za inspiraci!
Marti, aha, tak to má Honzík taky hustou rádoby polívku :slight_smile:
Momou, my když byli v sobotu s Honzíkem v bazénu, tak mně v tý jedný vodě byla i celkem zima, ale Honzík ok :sweat_smile: Tak máš taky otužilý děti :wink:
Jumi, Petruš, držím vám palce na noc!
10. zář 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo četla jsem tu posazovací diskuzi a tak...a chci jen napsat k tomu co tu psala Sam...že teď co se začali stavět tak to děsně svádí k tomu je chytnout a klidně i správně za hrudníček (za ručičky snad už dneska nevodí nikdo :zipper_mouth: ) a nechat je jít ale fakt to chce odolat protože ta fáze obcházení je děsně důležitá..při ní se posilujou boční svaly které se až začnou chodit dopředu pak už nikdy neposílí...tak je lepší jim stavět dráhy ze židlí a nábytku aby měli zajímavé trasy na to obcházení než věci uspěchávat voděním....

Jo a to se musim pochlubit že Soninka včera celé odpo trénovala u gauče a naučila se ohnout a zvednout věc ze země když stojí (a drží se gauče) a pak najednou začla i obcházet teda jen pár kroků ale už začíná....ale nejraději se stejně staví o moje nohy..doleze ke mně zadrápne se a postaví a řeknu vám asi budu muset i v těhle teplech přestat doma běhat jen ve spoďárech a nosit kalhoty protože jak se zadrápne do té kůže a zapře aby se zvedla tak teda auau :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. zář 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééje tady to nemocní! tak ať jsou všichni marůdci brzo fit!

Puzzi - moc dík..ale vypadá to že leze druhej dolní řezák takže :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. zář 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my kukli na Ordinačku, sice se tomu už jen smějeme, ale díváme se stejně... :grinning: Ty jejich "dramata", to je něco...ale s tou adopcí mi to líto bylo, když se tohle stane ve skutečnosti , tak to musí být děs...
Tobík usnul docela v pohodě asi v 19.30, po tom paralen čípku mu teplota trošku spadla, tak měl tak 37,5...což je fajn, sice v nose mu buble, ale to bude asi chvíli trvat...jo a jak milovat to stříkání mořské vody, tak teď je hysterickej, prostě to vůbec nejde a odsát, no, tak to je taky mazec...přeci jen přeprat 10 kg mimino už není žádná sranda... :confused:
Taky jsem mu nějakým záhadným způsobem ztratila dudlíka...na přebalováku ho měl a pak najednou v obýváku už ne a nenašla jsem ho nikde..fakt nechápu...musela jsem vyštrachat druhýho...

Dlouho tu nebyla Samička...že by dělala tu diplomku??? :grinning:

Jumi, snad se Tobi přes víkend srovná a v pondělí bude v pohodě, hrozně rádi bysme šli na ty Světýllka s váma, já bych pak spala u našich, tak bysme mohly dát i někde kafe po cestě ...

S tím posazováním...no, myslíte, že vadí i posazení na klíně do takového polo klubíčka??? Když Tobi tak jakoby polosedí a kouknu mu na páteř, tak jí má ve spodní části jakoby vystouplou...taky to mají vaši prcci? Fakt nevím, jak má vypadat miminkovská páteř :sweat_smile: . Jinak jako že bych ho posadila na zem a čekala, co bude dělat, to nedělám...stejně by se za chvíli zřítil :pensive:

Jumík, taky chodíš doma ve spodkách? MM to nechápal, když jsme spolu začli bydlet....už si zvykl
:grinning: :grinning: :grinning:

Petruš, držím palce, ať už je Jaydi v pohodě, a Vanilkce taky !!!

Jumik, ty chodíš do Kenny? Juklík je prý nejdražší...fakt děs.

Tak jdu dnes brzo spát, ať doženu resty z dneška, snad bude Tobi už lepší...dobrou.
10. zář 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak teraz som bola Tomiho prezliect, zobudil sa totalne prepoteni, este aj plienka bola mokra od potu, na chrbatiku a okolo noziciek a nacikane skoro nic.
Dala som mu mliecko co si nedopil a vyzera to ze je ticho, ze hned aj zaspal.
Zmerala som mu teplotu a OK, 36,9. Boze snad to vydrzi.
10. zář 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti rizecky zneji moc dobre :stuck_out_tongue_closed_eyes: mnam mnam
Puzzi to je jak na potvoru, kdyz dite usne kousek pred domovem, co? :wink:
Talls doufam, ze Tobimu uz je taky lip :wink: ŽS :grinning: uz mame taky docela dlouho :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
Laus tak to dneska zase rozjedete, ne? Aspon bude vedet, ze nema na tebe rvat :wink:
Ja taky delavam polivku hodne hustou :slight_smile:

Jee, moc se toho nenakecalo :slight_smile:

Vanil at je zitra Tomik uz bez teplot :pensive:
Jumi Soninka sikovna :slight_smile:

Jaydiho vezmu teda za ruky tak mozna jednou 2x za den, nekdy vubec ne. On stejne moc nechce chodit za ruky. Ma to radeji po 4 a nebo teda obchazi vsechno mozny uz dlouho, a tak podleza a preleza a tak :slight_smile:
10. zář 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Talls s tim strikanim a vsechno, co se toci okolo nosu a teda u nas jeste okolo oci, na to je Jaydi uz absolutne alergickej :unamused:
10. zář 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Talls - nene my chodíme na www.plavani-miminek.cz
jinak jestli byste raději šli až ve čtvrtek v poledne na ty světýlka tak řekni a můžeme jít tak ale to vy máte asi nějaké ty doktory co?

a chození ve spodkách - tyyy jo vždyť jsem sakra doma a tohle mi je nejpohodlnější! Celý léto spím nahá (letos teda v blbé kojo podprdě) a lítám doma jen ve spoďárech a tričku teda..mm to naštěstí příjde normální on tu běhá taky jenom ve spoďárech ale bez trička :sweat_smile:

a s tím posazováním od někdy nevim kdy smějí mít zvednutá zádá..prostě jde jen o to aby páteř nenesla plnou vahu hlavičky takže když ti ležosedí na klíně a opírá se o tebe tak by to mělo být snad ok si myslim...
10. zář 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
HOlky, to naše smrádě ještě nechrápe....
10. zář 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lao to znám - přeji pevné nervy a hodně sil!
10. zář 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu na kutě dobrou!
10. zář 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laus tak at se brzy uz unavi a usne vam :pensive:

Taky si jdu lehnout, jsem docela hotova. Tak dobrou
10. zář 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a predem vse nej Domikovi k 9M :slight_smile:
10. zář 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
TAk jsem ještě kukla po hygieně :grinning: ...trošku závislost...no... :slight_smile:
Lao , coto, že nechce chrupajdit? Bohudík toto se mi nestává, Tobi je prostě do 20 hod v postýlce a do 20.30 spí...někdy i dřív :wink:

Jumi, jasně, mne je to taky pohodlný a když jsem spala v kojo podprdě a v kalhotkách, tak jsem byla hotová...ale holt se muselo, že jo...z kraje...normoš spím teda v košili, nahá ne. Ale doma v kalhotkách, pohoda...horší je, když zvoní někdo u dveří, než něco najdu, co si vezmu :grinning:

Necháme to pondělí, já bych se nahlásila kdyžtak až ráno v po...uvidíme...i když ve čt nic nemáme, taky by to šlo.

S tím posazováním...no, snad to takhle nevadí...ve vajíčku taky tak polosedí, žejo...obzvlášť to naše PegPerego mi přijde nějaký hodně "hluboký", takový "posazovací"...např maxi cosy nebo x-lander mi přijdou takový víc naležato....

Tak už opravdu jdu do hajan, dnes fakt brzo...
10. zář 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dobrou, já už dneska taky pomažu, dva dny chodím spát o půlnoci .... zítra dopo mají Martin s Pavlou se školou Sportovní den, je to kousek od nás, tak se tam za nima půjdu podívat, budou mít paní učitelky radost ! hlavně aby Markétka před takovým shlukem lidí neutekla ....
10. zář 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Fuj, byl to boj.... No to jste neviděly, co vyváděl... Plno humoru, zkoušela jsem ho uspat u nás na posteli, ale to nééé, furt mi zdrhal... :grinning: No moje nervy :angry: Chvilku to zkoušel MM, ale to bylo ještě horší...

No ok, budu teda nucena koupit solamyl... :grinning:
10. zář 2009 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, Honzík se asi ustálil vstáváním na svojí půl sedmé, no ale dobrý :slight_smile: Plus nad ránem ve 4-5 je nějak podezřele fit vždycky, ale mlíko to spraví.
Talls, já už ztratila asi 4 dudlíky, furt dokupuju. Ale doma ho vždy najdu, to máte doma asi červí díru :sweat_smile:
Já vodím za ruce. A vodila jsem i po čekárně u doktorky a ta říkala, že bude Honzík brzo chodit a ať ho postavím k metru, když tak hezky chodí. Tak mám asi zastaralou dr.
Talls, stříkání do nosu musí být fakt boj!
Já doma chodím i v horku oblečená, jakože třeba šaty nebo kraťasy. Akorát večer jsme v pyžamu a v noci bez pyžama.
Lao, Vítek se rozhodl ponocovat a ty mu to nedovolíš? Njn, chápu, ty ráno vstáváš do "práce" :sweat_smile:
11. zář 2009 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte mamky :slight_smile:
Přes dopo vás dočtu. Návštěva včera OK, ještě jsem vzala babi a dědu k nám, byli tu poprvé, naši jeli za náma jejich autem a vezli mi Rišku. Navečer tu ještě byla kámoška poreferovat mi, co bylo na tř.schůzkach, bo náš taťka na ně zapomněl jít :angry: :grinning:
Riška už je ve školce, Janka dospává brzké ranní vstávání. Dneska bude na oběd koprovka, Janka bude mít masovou skleničku. Musím žehlit, je to už akutní.
Zítra jsme pozvaní na oběd, babi s dědou mají dneska výročí, diamantovou svatbu :dizzy_face: Bude tam celá moje rodina z mamčiny strany, moc se těším. A pak odpo jsme pozvaní ke tchýni, budou opékat sele jako rozloučení s létem. Tam bude zase R.rodina (sourozenci) a tcháni od mojí švagrovky, ty mám moc ráda. :slight_smile:

Přeletěla jsem jen očima a všimla jsem si, jak Talls psala, že ty "dramata" v Ordinačce, že to je něco, souhlasím, a dodávám, že i ta adopce byla těžce přitažená za vlasy. Ve skutečnosti by si tohle žádná socka netroufla, to je blbost :wink: O adopcích rozhoduje Kraj a tam určo nejsou žádné blbky :slight_smile:
11. zář 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my už máme taky ráno ráníčko...ale v pohodě a v klidu v 7.30 vstávačka...Tobi je už lepší, horečku nemá, jen něco kolem 37...37,5...na čele,to je v poho...v noci asi 6x vstávačka kvůli dudlíku a tak, ale už tak nekřičel ze spaní a ani už tak nebublal nosem, i když rýmu ještě má...Tak ani nejdem k Dr, stejně by mi řekla to, co už asi 3x, když jsem tam byla s rýmou...střikat mořskou vodu, 4x denně mukoseptonex a případně, kdyby byl večer fakt zarýmovanej , tak dětskej nasivin... :wink:
Pospi, je to budete mít super zábavu, grilovačka, posezení, paráda! A koprovku bych si taky dala, mňááááám
:wink:
Puzzi, no s tím střikáním je to teď fakt očistec, ale on to miloval, vždy se na to těšil a měl z toho srandu...no, ale to o nic nešlo, teď k rýmě je to asi nepříjemný, či co....ach jo, jsem si myslela, že to bude bez probémů...

Včera u mne byla ségra a říkala, že Tobi umí víc, než její kluci, když byli v jeho věku...Ondrášek se prý udržel v sedu cca v 10 měsích a posazovat sám se začal až v 11,5, ve 12 začal teprve lézt a postavil se ve 13...takže to není asi až tak vyjímečný...a Mareček? Ten chudák kvůli tomu srdíčku do roku a půl jen ležel...ale to je jiná kapitola...
Tobík už si zas asi 15 min hraje v ohrádce, je to miláček...pustila bych ho i "na volno", ale máme tu plovoučku a přeci jen je to studený, to nevím, jak mám vyřešit...v ohrádce má koberec a takovou podložku...i když je oblečenej, tak když je na plovoučce, tak má studený ruce...možná tu rýmu chytil i z toho...
11. zář 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a Domišákovi Kulišákovi vše nej nej k 9m!!!
Tobi jde přesně v 9m na kontrolu k rehabačce, ve středu....tak jsem zvědavá, jak to oslaví :wink:
11. zář 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včerejšímu oslavenci Jaydimu a dnešnímu oslavenci Domískovi přejeme s Pospíchálkama vše nejlepší, hlavně hooooodně zdravíčka :dizzy_face:
11. zář 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj mamky, děkujem za gratulky

všem marodům přejeme brzké uzdravení a vám pěkný den
máme program!
11. zář 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus ženy.. jdu vás dočíst a udělat na vás mrk :slight_smile:
včera jsme nebyli doma, tak ani nebyl čas..
ženy máme prvního zubáka!!!! teda já ne, ale Honzík jo.. jednička dole vpravo, holky ani nevíte jakou mám radost!!! :dizzy_face: úplně mi z toho tetelí srdíčko :grinning: :grinning: tady všichni zubatí a my dnes budem oslavovat prvního zuba :sweat_smile:
třeba někdy doženem Tomíka od vanilky, jajinky a Šimonka od bartalky :slight_smile:
11. zář 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,
noc u nas desna, Jaydi nevedel, jak ma spat a porad se pretacel, lozil na me a pobrekaval. Kolem 5 konecne zabral aspon do pul 8, tak jsme se trosku prospali. V noci byl jeste teplej, ale rano uz dobry, bez teploty a uz byl skoro jako predtim :slight_smile: Tak snad uz to mame za sebou. Zuby zadne nevidim a ani ze by se osypal :confused: Tak nevim, co to bylo. Jen jsem si vsimla male uzlinky vzadu na hlave :confused: Tedka spinka a ja jdu pouklizet, protoze je tu peknej binec a pak prijdu :wink:
11. zář 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
talls vidíš to, Tobík je prostě šikulka! vstávačka super v 7:30! aj my tak vstáváme.. ale budí mě rarach v noci často, i nad ránem.. takže když se dnes vzbudil po 6 hod. myslela jsem, že finýto a vstávačka, ale ne.. podundlat prso, při přenosu do postýlky spustil, tak jsem ho ještě oblbla čajem a dobrý! co mu lezou zuby je takový udundlanější, takže i večer po kaši třeba včera 20 minut u prsa :confounded:
Honzíka normálně nechávám šmejdit po bytě.. po plovoučce, po kachlíkách.. nemáme ohrádku.. je oblečený a na místě nebude, tak ho nechávám.. chce to přioblíct.. plovoučka je teplejší než dlažba.. je pod ní izolace, toho bych se tak nebála.. Honzík ráno je úplně natěšenej jak ho vypustím z postýlky.. to říkávám, že vypustím krakena :grinning:
ona ta mořská sůl mu je teď nepříjemná, když má v nosánku bebí.. to pak přejde, urkitě..

Domimu taky vše nej k 9 měsíčkům!

tady řešíte to oblečení, chodíte doma i nahatí zhe.. no a co budete dělat, až vám prcci trošku odrostou? Holky u nás tohle bylo normální, od dítěte si pamatuju, že mamka byla nahatá atak.. u MM tohle ne.. oni jsou z jiného soudku než naše rodina.. my byli vždy magoři.. prostě úplně dvě rozdílné rodiny.. Mi na tom nepříjde nic zvláštního, asi spodní prádlo by to chtělo že..
si vzpomínám ze základní školy, jak kamarádka byla hotová, asi ve 4 třídě (nevím už), když viděla poprvé rodiče nahaté.. normálně šoky.. nevěděla která bije.. co to je atak :grinning:

jdu dočítat
11. zář 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek