• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Petrus jj taky vidim ze des s malym... my taky mame nejake blbe obdobi, porad breci, nicim se nezabavi, porad ruce v puse a brekot, no asi zuby, ma to tam cele natekle, jsou to previti ty zuby, ne a ne vylezt a decka jen trapi. slunicka nase.

Andy jj jak se maly vyspinka po obede tak tak povalim jeste ven a odpol az budu mit auti tak nakupovat.
Tady se kolem pracuje vsude se seka trava, delaji ploty, bouraji stromy no des, pri sobote, vsichni chteji vse stihnout do zimy :slight_smile:
12. zář 2009 ve 13:18  • Odpověz  • To se mi líbí
hojka
ráno jsem nakoukla a cetla tu superrrb novinku ANDY GRATULEJSN!!! Ale nestihala jsem psat

V babyparku uz byl hloucek, ale dalo se to. Lidi sli po kocarech hlavně, a sedacky taky. Mohla jsem vybrat z obou, ale nakbec mam tu tmavsi, semi víc zalibila...I synovi, mi pomahal a Domi spal v aute:slight_smile:. Vzala jsem i letní potah a drzak na pití a avent magic cup 12+ a sakum prdum nekakych 5,8 tis nebo tak. Superbkup, spokojenost!

Paxme ještě jeli do olympie, pochodili, mladej chtěl nakouknout do znackovych kseftua dělal mi přednášky kaše poznaj nově kolekce atd atd... No jako stava se z nej narcis:slight_smile:

Ja mela v noci horecku... A od rána brutal křeče v brichu a malem jsem ráno z wc neodešla... Nevime co to je??

Ten kluk v baraku fakt nevim :frowning2:... Náhle 9.9. Zemřel... To je taky datum 9.9.09...
12. zář 2009 ve 14:03  • Odpověz  • To se mi líbí
reakce budou nic moc, se mi nechce psat jednou rukou :wink:¨

megn gratulka k zoubku :slight_smile:
weli u vas taky bude maty brzy pekne zubatej :slight_smile: jak to snasi?
laola - pamela :grinning:
marti super vcerejsek :slight_smile: a pavla teda dobra ve vykonech :wink:
lobi uzijte si tatry :slight_smile:
vanil tak doufam, ze tomi je v pohode a zdravucky, bez teplot :pensive:
simco taky bych si dala buchticku :slight_smile:
pospi vyborny s aerobicem. ja chodivala v praze skoro porad, meli jsme vyborne dva cvicitele - chlapi. od te doby, co jsem tu, jsem byla na aerobicu parkrat, ale bylo to o nicem.
a tm to zvladne ulozit vasi ratolest :wink:
sami to musel byt super pohled na domiho v tom detskem centru :slight_smile:
jezis chudaci cela rodina pod vama :frowning2: to musi byt strasne prijit o dite :cry:
marti tak doufam, ze nachlazeni a ryma odeznely :wink:

ty voe Andy!!! velka gratulka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: dobre to zvladej :wink:
moc pekne fotky, malinka je kocenka :dizzy_face:
super penizky za auto. tak at to jde s podnikanim podle planu :slight_smile:

pospi uzijte si dnesek :wink:

megn tak noc nic moc... at zoubky brzy vylezou :wink:
Weli super s lezenim! :slight_smile:

Taky jsem byla hnusna dneska na Raye, jam mu trvalo v noci to a to a proste jsem byla uz z toho hotova. Navic maly chce byt spis u me, to me taky stve :sweat_smile:

Tedka se vzbudil na me po hodince a zase trochu pobrekava. Ale je s Rayem. Aspon na chvili klid, prosim.
Je u nas nadherne a chteli jsme s kamoskou a JM a maly jet nekam na vylet, ale nevim, jestli s nasim prdolou mame jet. Zacne v aute rvat a co s nim. Je to asi hodka cesty tam.... Tak asi pujdem jen ke svagrovym :unamused:

S tom oblekanim doma. My chodime obleceni, bo k nam muze kdykoliv kdokoliv prijit a otevrit dvere. Teda R rodina myslim. U nich je ve zvyku, ze je to rodina, tak se jen tukne na dvere, nebo zazvoni a hned vejdou dovnitr :angry: Se zamykanim jsem to zkousela chvili, ale neproslo to :unamused: V noci spime jen ve spodarech. A teda po DS bez :grinning: Jaydiho mame obleceneho :grinning: :wink:
12. zář 2009 ve 14:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Sami tak snad krece uz nejak ustoupily :frowning2: MS jsi mela nedavno, co? :unamused:
12. zář 2009 ve 14:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky jak vypadalo to osypani v 6 nemoci? Jsem tedka prebalovala maleho a po celem brisku je jak kropenata slepice :sweat_smile: Ma takove pidi cervene flicky, ale neni to vystouple, je to hladke :unamused:
12. zář 2009 ve 14:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, dočítám a co to vidím, Andy, moc moc ti gratuluju, to je super, Málinka bude mít sourozence, krásně ti to vyšlo, jak sis přála. Neboj, bude to náročný, ale to zmákneš, Máli už bude v roce a půl v pohodě sama chodit, nějak to zmákneš! Mám radost za tebe, blahopřeju!
Fotky super, Máli vyrostla a punčocháče červený úžasný :slight_smile:
My byli zase ráno v bazénu, opět super. Tchýně teď pomáhá s Honzíkem a já umyla ledničku a různě tady poklízím, zejtra tu u nás bude 20 lidí, tak ani nevim, proč uklízím, po zítřku asi budu moc znova :sweat_smile:
Pospi, Janka a prospaná noc bomba :wink: Honzík dnes ve tři mlíko a pak jsme ho nemohli ani za nic uspat, tchýně mě mu zkoušela zpívat, štvala mě, páč kdyby ho nechala, tak by možná usnul líp, nakonec to vyřešilo druhý mlíko v půl pátý a zabral.
Marti, tak co, vyspala se dopo Markétka do růžova?
Megn, ty zuby vám dávaj zabrat, jj, stejně jako ty a andy taky v noci vyšiluju z každýho blbě udělanýho MM "prdu" :sweat_smile: Šel tam moc brzo k honzíkovi nebo na něj neměl mluvit nebo... :sweat_smile: Ale u nás díkybohu dnešní noční bdění spíš výjimka.
Weli, gratuluju k lezení a máš doma to samý co já neboli dolejzáka kňučivého? U Matyho je to aspoň zubama a snad to přejde, ale Honzík je takhle skoro furt... Tchýně dnes zkonstatovala, že ho bolí bříško, páč si třikrát prdnul. Jo, jeho určitě, nudí se, nic mu není, já mu na to neskočím na nějaký tři prdy :grinning:
Petruš, u vás už to trvá docela dlouho, to je hrozný...
Sami, tvůj nevlastní velkej synáček je teda hustě pubertální narcis :grinning:
S tím klukem u vás hrozný, to je rána na celej život pro ty rodiče :frowning2:
Ježiš, Sami, co ty křeče, už dobrý?
Petruš, hehe, to je k naštvání, když jsou děti nejvíc fixovaný na nás, resp. je to krásný, ale v noci a ve chvílích pláče bych brala fixaci na tatínka :sweat_smile:
12. zář 2009 ve 14:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Pichla jsem malemu do ruky mrkvu studenou, tak se s tim tedka aspon zamestnava a snad to trosku pomuze na ty zubky :unamused:
Za chvili pojedem ke svagrove, tak se pro zatim loucim a preju prijemne nedelni odpoledne :wink:
12. zář 2009 ve 14:52  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tak my za chvilku valíme k našim, tož se tu opatrujte, zítra su tu jak na koni :wink: :grinning:
12. zář 2009 v 15:38  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte holky, vcera vecer som myslela na ANDY ako sa ma, co Mali, atd....dnes som sem nakukla a ODPADNEM!!!Andy moooooc gratulujeeeeeeeeeeeem, mam radost ze Ti to tak vyslo, prajem prijemne tehulkovanie a ziadne komplikacie!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: juuuuuuu, ja som tak radaaaaaaaaaa............ :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

dufam ze vase miminka co boli chore uz su zdrave a vsetci ste okey, ja absolutne nestiham, mrzi ma to, premiestnovali sme nabytok, este nieco budeme a David opravuje bateriu v kupelni tak som na Slavka sama :unamused:

Andy a indiskretna otazka: kedy planujete svadbu, este pred alebo uz "po"? :slight_smile:
ja by som taaaaaak strasne chcela docitat ale ten Slavo vobec nespi :angry: :angry: :angry: keby aspon noc prespal, ale on sa budi 2-4x a cez den nezalomi!!! no nervy! :frowning2:
12. zář 2009 v 17:23  • Odpověz  • To se mi líbí
petronuska teda to je na zabití takovéto dny, máli v kočárku taky dost prudí a venku prostě nespí :angry: :unamused: snad to pomine, zuby vylezou a bude zas chvíli pokoj :wink: snad bude dnešní noc lepší u vás i u nás :wink:

sami takže jsi zase vysamila všechny slevy a akce, no máš na to prostě čuch :sunglasses:

puzzi ty mě jako vždy potěšíš a uklidníš, další noční protiva :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: snad to bude, jak říkáš, bud bude máli už chodit nebo holt prcka do manducy nebo šátku.....snad mě brzy budeš následovat, at mám zas ty těhu věci s kým probírat :slight_smile: puzzi haha tak to by malina měla asi nějakou vážnou nemoc podle tvý tchýně :grinning:

Holky jsem dnes vymyslela pracovní název bochníček, pže mám tak pátý den neskutečnou chut na chleba, kterej jsem nikdy neměla moc v lásce, jsem pečivová :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

holky zkušený vícemaminy roste při druhým těhu bříško rychlejc??

novi teeda indiskrétní otázka :grinning: tu naši svatbu vidím tak se třema dětma a čtvrtým na cestě :grinning: a nedělej si hlavu, máli taky vyžaduje moje totální nasazení :slight_smile:
12. zář 2009 v 18:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Puzzi, malá se vyspinkala ok, odpo spinkala ještě v kočárku, asi 30 min, ale asi se jí něco špatnýho zdálo, vzbudila se s hrozným řevem, ale už je vpoho .... mám tady na nco Pavku, tak jsme na ni dvě .... :grinning:

Andy, já neměla pocit, že by břicho u dětí rostlo jinak než u prvního, ... jen teda jsem měla u Pavly a Markétky větší (děloha je pak pružnější) ... ale Martin měl jen 2,5 kg a holky měly 3 kg ... já mám takový "obry" tak tím se to asi vysvětluje ... ale neměla jsem pocit, že by břicho rostlo rychleji ....u druhýho jsem neměla tolik čas to sledovat :grinning: .... s tou svatbou teda to chce přítel komplet rodinu než bude přesvědčenej, že jsi ta pravá jo? :grinning:
12. zář 2009 v 18:39  • Odpověz  • To se mi líbí
marti to ani ne,ale prostě na ní nějak není čas, pak to bude ve velkým stylu :cry:
12. zář 2009 v 18:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak naše noční bdění asi mělo důvod, objevila jsem 5. zub, dvojka nahoře. Ale teda super, jen ta hodina nespaní v noci, jinak vůbec žádný příznaky, zuby snáší Honzík zatím cca dobře.
Novi, já ti to věřím, že se ti chce dočítat, ale nejde to :-/ Člověk je zvědavej a když dítě spí, šup sem, ale co když moc nespí, žejo. Nezávidím.
Andy, Máli furt kočárkový prudič? Honzík taky, vydrží v kočáru tak půl hodiny se zabavováním, ale mostíky atd. Dnes spal v postýlce přes o skoro dvě hodiny a pak v kočárku odpo, ehm - 15 minut :sweat_smile:
Andy, já bych se tak ráda k tobě přidala, ani nevíš jak, jak tě čtu, tak úplně zas toužím teď :slight_smile: Tak snad to zmáknu aspoň než porodíš :wink:
Bochníček :sweat_smile: Takže je to jiný než začátky s Máli?
Máli je ale už spokojenější než dřív, když se hýbe, nebo ne? Taky je teď maman, že tě vyžaduje při jakékoli činnosti?
12. zář 2009 v 19:23  • Odpověz  • To se mi líbí
puzzi máli spí doma jen v kočárku, v postýlce by neusla a venku se taky budí max po 20minutách, pak chvíli pohoda a pak začne prudit, hází harčky z kočárku, vuteká se, mosty, nebaví ji cizí hračky, nejradši by stála a držela se sama kočáru, kolikrát si říkám, jestli by nebyl lepší kočárek s přehazovací rukojetí, nevím.....co myslíš ty?
jak to řešíš, já se snažim si jí chvíli nevšímat, mlusvim na ní,...asi zas začnu nosit manducu s sebou a na chvíli bude mít změnu....

doma se zabaví dobře i beze mě, rabuje ve skříních, v kterých může a to ji baví....taky je ráda vpostýlce, stojí tam, péruje, to ji baví, ani si s ní nijak hrát nemusím, občas lezu s ní po zemi, prohlížíme knížky, ale to ji moc zatím neba, je spíš na akci, jo a taky nám zcela bojkotuje paci paci, pápá, jak jsem veliká, :stuck_out_tongue_closed_eyes:

myslím, že se vám to podaří dřív, my se u maliny snž 10 měsíců a tak jsme počítali, že to nebude tak hned a najednou lup ani nevim jak...akorát mi štve, že vlastně jak nemám žádný datum MS, tak ani nevim termín nic...nevim, kdy na gyndu, jestli už příští týden, at jsem klidnější, možná mi dá zas utroš jak minule....

ty voe Honzík už pátej zub :confused: :confused: :dizzy_face:
holky dobrou noc, hezký sny,
12. zář 2009 v 19:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Andy, já na spaní v kočáru už ani nejezdím. Jedu tak 3x denně, Honzík vsedě, okruh tady blízko se zastávkou na hřišti, hračky, křupky, chvíli kouká. Když má golfky a vidí dopředu, tak je to úplně stejný, přehazovací rukojeť by u něj nic neřešila. Jj, někdy si ho nevšímám a on se zakouká na chvilku, pak mu říkám, jak dělají zvířata atd. Nejhorší jsou ty mosty, to ho pak musím furt rovnat zpět do sedu, protože skácenej ještě víc nespokojenej, a furt dokola. Dobrej je rohlík, ten zabaví i na 15 minut někdy.
Andy, my už jsme se teď snažili jako fakt asi 2x a nic, takže ani nevim jak těhotná nebudu, i když pokud to vyjde letos, tak to bude super truper! uvidíme.
Tak to máš dobrý to zabavení doma :wink:
12. zář 2009 ve 20:05  • Odpověz  • To se mi líbí
holky je mi nic moc... Odpol jsem mela uz depku, Domi furt plny elanu, sílu ma hroznou, prebalovani je horor... Se mi chtelo brecet, ze uz su na nej tak dlouho sama (ikdyz není prudic)
mam zimnici, teplotu, bolí me tělo, Mm byl v 18h teprve před Plzni :frowning2:... A to z Prg jede vlakem
jdu spat, snad mi to pomůže, su slaba jak moucha ufffff
dobrou vsem
12. zář 2009 ve 20:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Sami, zítra bude TM doma a pomůže ti? By ses potřebovala vyležet. Co to může být, myslíš nějaká chřipka?
Přebalování poslední dny i u nás boje, Honzík se okamžitě otáčí na břicho a nejde udržet a současně přebalovat.
12. zář 2009 ve 20:18  • Odpověz  • To se mi líbí
jo zítra bude doma, ráno jdem na plavání, tak bude plavat
nevim co to je, ještě trunim na wc :frowning2:
ráno jsem si vzala endiaron a ani nevim, jestli muzu pri kojeni... Snad to neva, mi to nedoslo
prebalovani je fakt hruza hrůz, strasne energie me to stojí, musim vymyslet, co zajimaveho do ruky, abychvili vydrzel ;)

Ty jo, ja si neumim tehupredstavit ted, ikdyz je Domi fakt hodnousek...

Scgratulka k 5. Zubu... Ty jo, Honzik to fakt zvládá super
12. zář 2009 ve 20:33  • Odpověz  • To se mi líbí
sami máli je kromě náročnější jízdy kočárem taky zlatá :wink: ty máš blbý, že jsi často sama bez TM a mimo domči se staráš o dalších 20 věcí...zkus se zítra vyležet...

puzzi hřiště malinu baví taky, to je super, taky už nejezdíme nikam daleko, zastávka na hřišti, zastávka na kafčo, jde to :wink:
12. zář 2009 ve 20:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Sami, Endiaron při kojení nevím, ale snad jo, kdyžtak Smectu bys mohla stopro, když jí můžou i mimina.
jj, zajímavá věc do ruky vystačí tak na plenu, zapínání body a tepláků už dělám někdy až po pauzičce, co se trochu proleze.
Holky, mě poslední dobou nějak často naštvává MM svou pomalostí, Sami, si na tebe občas vzpomenu. včera jsme se domluvili, že tchýně půjde s kočárem kvečeru a my skočíme na úklid, MM vysaje a já za ním vytřu. Tchýně si dala kafe, MM taky a tchýně jela. Tak já že šup na to, MM si chystal večeři. S ní si v klídku sedl na gauč, zapnul si telku, já už běsná, že zas žrádlo, ať sakra zvedne pr. a jde vysávat, že Honzík v kočáru nevydrží věčně... Nakonec jsem si nas-aně vysála hořejšek sama, MM si to v klidu dojedl (jeho klid mu fakt závidím), pak mi šel pomoct. Dneska přidělával světla v obýváku a mezitím furt pauzičky a proležet a unavenej, se z toho někdy zcvoknu!!!
12. zář 2009 ve 20:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Tedá já se poseruůlůůůůůůllllůůůůů!!!! Andy, ty ďáble, já jsem ani nevěděla, že už do toho bušíte natvrdo...neboli na druhého prcka. Ty žjovka, jsem hotová z té informace!!!! Gratulkááááááááááááááá!!!!

Sami, tak nakonec koupě úspěšná? Tak super. My byli u nás v BAby parku asi v 11 a docela OK, jen fronta u pokladny snad 50 lidí...sedačku jsem nakonec nekupovala, protože vyšla o 500 dráž než na netu, ale měli tu, co já jsem chtěla...jen MM mi jí neschválil...to teda nevím proč...no níc, tak to ještě obhlídnem a pak objednáme...ale vzali jsme toho psa(Tobi už ho pouštěl a byl z něj hotovej) a autíčko na setrvačník (dnes měl šmudlínek svátek, i když je Marie...ve starým kalendáři byl 12.9.) a bryndák a plastovej talířek...měla jsem chutě ještě něco pokůpiť, ale držela jsem se....MM byl trošku na nervy z tý fronty, ale nakonec to zvládl, poletoval pak i jinde po obchodech, protože sháněl klávesnici, tak to tak nebolelo...

Jinak ke srazu jsem se vyjátřila ve srazové diskusi :wink:

Sami, takže srágora tě přepadla? To bude nějaká střevní chřipka, teď to řádí....U nás naštěstí o něco lepší...MM už je OK, a Tobi bez teplot, malinko ještě rýma, ale už je na ústupu mi přijde...takže jsem ráda..mne po ránu pobolívalo v krku, ale přes den dobrý...

Andy, Tobi taky bojkotuje paci paci...tlemí se jak blbínek , přesně ví, co po něm chci, ale nic nedělá...a propos, kolikže to chcete dětí????

Petronuska, možná pojedu začátkem prosince do Dublinu!!! Můžem dát sraz!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Jdu kukat TV, zatím!!!! (sorry, že mé reakce jsou mírně více okleštěné...... :sweat_smile: )
12. zář 2009 ve 21:01  • Odpověz  • To se mi líbí
puzzi se smeju pod perinou TM... Jj maji na vse more casu, někdy je to I nervy

Uz tu nejsem

Ps: weli zkus napsat obecny dotaz na ty penziony mailem.
: cca 12 mamin s detmi, termín kouusek z týdne a 1 vikendovy, bla bla. Jestli maji volno a kdy a my to pak dolarime podle jejich terminu
12. zář 2009 ve 21:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky nazdarek,

Sami teda snad ti bude zitra lip :frowning2: Hlavne nech vsech veci a at se TM stara pres den. Ty jen koj, kdyz bude treba :pensive:
Puzzi ja to mam podobne s Rayovym klidem pri ruznych vecech. On si teda dela pauzicky hlavne na cigaro, coz me sere nejvic, hlavne, kdyz zrovna nepotrebujes :angry:

My byli dneska u tech svagrovych, delali jsme bbq burgry, mnam a decka si hrali. Kolem 5 si malej na 20min zdrimnul, byl desne unavenej, ale jinak docela dobrej. Asi jak mel okolo hodne busy, tak na zuby ani nemyslel. NO doma uz pobrekaval, ale spat nechce. Je 8 hodin a mame ho dole v obyvaku, on si momentalne hraje s kocarem a my koukame na XFactor. Nebudu ho dneska hrotit, stejne by v posteli jen jecel :sweat_smile:
Jsem zvedava na noc :unamused:

Puzzi Honzulka 5 zub a docela v pohode? To se mate. Uprimne zavidim :wink:
Andy taky porad na vas myslim s tim tehu. Jsme se o tom bavili s R, a porad nevime, jestli bychom chteli ted nebo dyl. Na jednu stranu i jo, ale nemuzem si to tedka dovolit. Nejradej bych, aby to prislo tak jak minule, necekane, neplanovane :wink: No neberu ted prasky, tak uvidime :sweat_smile:
12. zář 2009 ve 21:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Jee Simco, co tu poletis? A i s Tobikem? To by bylo super :slight_smile: Kdyby jste nahodou potrebovali nekde prespat, tak klidne dej vedet :wink:
12. zář 2009 ve 21:14  • Odpověz  • To se mi líbí
talls chcem 2 nebo tři děti, neboj, ždáný jesle :grinning:
puzzi chacha ty snad popisuješ Jendu :grinning: :grinning: :grinning: jsem probudila malinu, jak jsem se smála tvému popisu Tm a klídek pohoda tabáček :grinning:

petronusko tak třeba to přijde :slight_smile:
12. zář 2009 ve 21:17  • Odpověz  • To se mi líbí
holky to je k vzteku... Tak brzo v posteli jsem byla naposled na zakladce :slight_smile: a nemůžu usnout :frowning2:(
mam teplotu 38,8c chjo
uz chci spat ale je mi vedro
12. zář 2009 ve 21:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Sami, Petruš, Andy, jé, to potěší, že máte doma podobný exempláře! A pak my jsme za blbky hysterický, ale sakra to fakt nase-e ten jejich stoickej klid, když je třeba hejbnout zadkem, sakra, jsem hustá, ale příště si asi vezmu ženskou a ne chlapa. :grinning:
Petruš, bych vám všem přála zuby takhle cca v klidu
12. zář 2009 ve 21:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,

taky jsem písla na srazovou diskuzi, bohužel u mě je po srazíku. Snad příště.

Jinak zatím nezvládám moc dočítat, ch jo :confounded: Včera jsme to měli ty kolegyňky od Pala z práce, bylo dobře, byly tu až do večera, Kája se líbila, dobře se pojedlo a popilo.
Dnes jsem dopo kapku žehlila, ale mám po žehličce, tak asi pojedem brzo pořídit novou. Pak jsme byli u našich, v obchodě ... no a koupili jsme Káji chodítko, tak jsem zvědavá, co na něj zítra řekne :slight_smile:

Včera už ty aftíky v pusině neměla, tak jsem jí to nemazala, já blbá a dnes to tam má zase, ach jo :cry:

Dominičkovi dodatečně přeji o den později k 9M a Kájka posílá hudlánka :slight_smile:

Petruš,
jejda, to si Jaydi zkouší. je mi moc líto, jak se dětičky trápí kvůli zoubkům, snad fakt brzy vylezou. My zažíváme cosi podobného, akorát zatím v noci je to OK, musím odklepat. Ale přes den je taky nevrlá, úplně stejně, jak píše Weli.

Sami,
tak gratulka k úspěšnému nákupu a ať se líbí Domimu v nové sedajdě. A ty se leč a ať srágola brzy přejde. No, z rad našich babiček ti můžu doporučit, aby sis dala velkého panáka Rumu, to prý zabírá :wink:
S tím chlapečkem je to strašné :wink:

Marti,
Pavka je šikovná, že je tak sportovně nadaná.

Weli,
prý máte v plánu návštěvu Třince, tož to by mohlo klapnou kafčo, ni?
Maty se taky tráí, bobek, ať jsou zuby brzy venku!!

Pospi,
já jsem tež chodila aerobikovat, ale teď začínám s aquaaerobikem, tak snad vydržím a bude to i vidět:wink:

Puzzi,
super bazén a zítra to zmákněte :wink: Teda z Honzíka je zubatec, gratulka k pátému zoubku !!! Jé, vy se taky snažíte o miminko? To jsem nevěděla, to moc držím palečky !!! Kdo se tady ještě pokouší :wink: ?
Tak s TM to jak bych někdy viděla i Pavla, hold jsou všici chlapi stejní!

Andy,
bochníček super a fotky Máli jsou boží :slight_smile:

Talls,
tak taky úspěšné nákupy, ju? A jaká bude teda nakonec sedačka ???

Na víc se dnes nezmůžu, přeju dobrou noc.
12. zář 2009 ve 21:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Jé, ještě jsem někde viděla, že havířovský Honzík má první zoubek, tak moc gratulujem :dizzy_face:
12. zář 2009 ve 21:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Puzzi nastesti takovych "pomalych" momentu neni moc :wink: Ale vcera, kdyz jsem byla nespala, hotova z maleho, tak me to proste vytocilo taky :sweat_smile: Ale zase chudak Ray, protoze slo videt, ze malej chce ke mne a on nevedel poradne, co s nim :sweat_smile:

Sami jejej :frowning2: snad se z toho vyspis. Hlavne, at Dominek krasne spinka, at mas klidek v noci. A zitra at ti TM hodne pomaha :wink:
12. zář 2009 ve 21:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek