• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Petronuska, no, ještě nevím na 100%, ale možná tam poletím za ségrou, bude tam na nějakým školení...vy bydlíte přímo v Dublinu? To by bylo fajné se sejííííít!

Sami, chtěla jsem už včera napsat, že teda děsný s tím chlapečkem...nebyla to nějaká nehoda? Uplně mne to mrazí, je to strašný, brrrr.

Petis, sedajdu jsme se shodli na Romer king plus, ale nevíme barvu, já chtěla robbie, to je taková černo-šedo-bílá...MM se nelíbí...nevím proč, je totál neutrální....no, ale ještě tam chci posadit Tobiho pořádně, protože se taky může stát, že ta opěrka na hlavičku mu bude taková těsnější a bude z toho nervní a my jí nebudem moct vzít :grinning:

Andy, a 3 děti chcete všechny tak co nejdříva a pak mít klídeček ,nebo to třetí až někdy...později?....Jestli přemluvím MM a budou prachy, tak my začnem s druhým tak zjara příští rok...možná po Vánocích :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak se mi hrozně moc líbil v Babyparku kočárek Maclaren - golfky, ale luxusní, super vysoký rukojeti, prostornej, lehoučkej...jeje...ale cena 11 tis...sice ta sleva, ale i tak přes 8 tis za golfky holt nedám...ale slintala jsem
http://www.babypark.cz/kocarek-maclaren-techno-xlr?variants=25437

Sami , moc držím palce, ať horečka pomine a celkově se dáš do kupy!!!!
12. zář 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy, ta moje připomínka k vaší svatbě to byla legrace ... je jasný, že na takový akce to chce klid, tak až budete mít s dětma splněno, tak bude na řadě svatba jako další rodinný program :grinning: :wink:
Puzzi, moc ti přeju, abys na tom byla brzo tak jako Andy, fakt moc!
Andy, já mám kočárek s přehazovací rukojetí, jen jsem zatím jaksi nepořídila "šráky" do kočárku, abych neriskovala, že mi z kočárku vyleze ... když přehodím rukojeť tak na ni nevidím ... tak budu muset co nejdřív zakoupit ... jinak malá pořád nakukuje, protože dopředu nevidí, že jo .... jinak Andy, ty dvě čárky máš už pěkně silný, silnější než jsem měla já a to jsem byla víc než 3 týdny .. oni to poznají na ultrazvuku, který jsi zhruba týden ... tak držím palce a dej nám vědět (a uprav si pak profil ... doufám, že za náma budeš chodit, když bys teď mohla vlastně chodit do květnovek 2010)
Puzzi, Andy k tomu spaní v kočárku, Markétka mi v kočárku nespala od 4 měsíce ... a posledních asi 14 dní, je to skoro denně, většinou když se vracíme z dopoledního nákupu, tak usíná před příjezdem k baráku a pak spí na terase ... to fakt neznám ... pro mě příjemný překvapení ... teda ale vaničku v kočárku mám kolem 80 cm a už je to tak akorát, malá má tak 75 cm :grinning:
Sami, tak ty si marod, teda to je záhul ... být nemocná a sama na dítě, to je na padnutí na hubu ... drž se holka!

Jinak holky, malá mi dneska poprvé spadla ... teda ne mě, ale Pavce ... jsem potřebovala vysát, tak jsem ji posadila na sedačku vedle ní, a ona jí chtěla oloupat hrozny, malá se naklonila a sletěla ze sedačky na zem, duclo to, tak jsem po ní hnedka skočila ... brečela teda fest, ale za pár minut ok, má trošku spálenou pusu od koberce, ale těsně minula hranu stolu ... je mi zle ještě teď, Pavla byla tak vyděšená, asi to nečekala, jsem jí nezvládla ani vynadat ... tak vysála ona ... jsem ji pak vykoupala a uspávala, furt jsem ji pozorovala, ale jeví se všechno normálně, tak snad to nebude mít následky ...
12. zář 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Talls ten Maclaren tady v Mothercare prodavaji za 285eur (kolem 7tis) :wink:
Jinak bydlime asi 15-20min autem od Dublinu :wink:

Tak Jaydi spinka uz pul hodinky a zatim v klidecku :slight_smile:
12. zář 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti ten pad urco nebude mit zadne nasledky :wink: Mozna tak na Pavlu, ze se bude bat hlidat jeste vic :unamused:
12. zář 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petři, taky myslím, sice teda fest brečela, ale jen pár minut, ona letěla obličejem dopředu ... teda ale těsně minula hranu stolu, to bylo velký štěstí ... jedla pak normálně, i jsme okoupali a usnula taky normál ... jsem se na ni byla dívat a spinká normál .... Pavka si jen sedla vedle ní, a asi nestihla zareagovat ... malá je na ni asi moc rychlá, bude muset víc dávat pozor ... jinak malá s nikým ted nechce být ,tohle byla jen chvilka ... no stane se, hlavně, ať je to ok .... přeju klidnou noc s Jaydinkem, snad už konečně bude zdravej chlapeček

Petři, Simčo ... ať vám ten scuk vyjde, moc přeju ... a kočár levnější o 4 tisíce, to je dobrý kup teda !
12. zář 2009 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nahrala jsem Jaydiho vcera dopoledne, kdyz mu bylo o neco lip :grinning: Moc se mu libi tahle pisnicka. Kdyz je treba v kuchyni nebo na chodbe, a zrovna ji hraji, tak rychle prileze do obyvaku a nejak pari :grinning:

Tak kuk kdo chcete :wink:

http://www.youtube.com/watch?v=ntabhlgmLtQ
12. zář 2009 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, fíha, tak pád...jo, to znám, odřenina po koberci, Tobi má dodnes citlivou tu kůži, jak to měl odřený a když jsem ho zapomněla namazat, tak po sluníčku mu to zrudlo...snad se mu to nějak dohojí a Markétka nebude mít žádný takový problém.
Petronuska...je, tak to je super rozdíl cen, ale táhnout ho z IRL a zaplatit za něj jako bagáž do letadla, to by se mi stejně nevyplatilo...ale mít prachy, tak si ho hned koupím, jsem se zaláskovala :slight_smile:
Petro, teda Jaydi je tak boží...to vůbec neznám, takovej pohyb, sezení a vůbec, je šikovnej, neskutečnej...
Marti , vy jezdíte furt v hlubokým??? Já se trošku na sebe zlobím, že jsem nevydržela s hlubokým dýl...ale tento je daleko líp ovladatelnej, tak už jsem pak hlubokej nevytáhla...ale jezdili jsme poctivých 6 měsíců...a další min měsíc a půl pouze v úplně ležaté poloze.
12. zář 2009 ve 23:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Talls ja se jen tak koukla na stranky tady k porovnani. Vim, ze tady ty Maclareny hodne jedou.
Dokonce i ty Beecka, co ma Sami, vidim posledni dobou nejak hodne :sweat_smile: Clovek si toho nejak vic vsimne, kdyz ten kocarek vypada tak nejak "jinak" :grinning: :wink:

Tak ja jdu na kute. Snad se prdola nevzbudi, kdyz vlezu do postele, jak to ma ve zvyku :angry:

Vsem dobrou a klidnou noc (i nam) :wink:
12. zář 2009 ve 23:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, jste hodne

To je krize... Ja ještě neusnula, kuwa a slajsem spat o 3h driv než obvykle, achjooo

Ale po panadolu jsem se brutal zpotila a jak mam zizen, tak furt pijua curam, chjo
za chvili tu bude mm
hlavou se mi honikde co, sakra, to tak je ale vzycky, kdyz moc usiluji o to, abych byla.v Yspana, nemůžu usnout
ted bylo kojo
13. zář 2009 v 00:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky - jen nakukuju a co to nevidím :dizzy_face: :dizzy_face:
andy: moooc gratulují, a neboj, ty to zvládneš, jsi holka šikovná! :sunglasses: :dizzy_face:
sami: ta sedajda se mi víc líbí ta první :wink:
petronus: jaydi je úžasný, jak paří! :sweat_smile: :dizzy_face:

jo a jinak - dítě mi od včerejška lozí...ještě to není moc rychle, ale už se to dá považovat za lezení. Sedět nesedí a stále bezzubec! :grinning: :wink:

toť vše pro tuto chvíli - pokusím se ještě dnes reagovat na nějaké příspěvky, zatím pa! :wink:
13. zář 2009 v 06:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano babulky
neco sem v rychlosti docitala alôe reagovat budem neskor nestiham...
lenteda jedna reakcia
Andy velkaaaaaa gratulacia k dvom carkam nech je vsetko ok moooocinky sa tesime :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

baby mam taky mensi problem neviem ci je to normalne ale šimon uz druhy den kaka nestravene jedlo vcera kakal 7 krat vzdy po jedle a aj medzi nim a co zjedol to aj vykadil vobec to nebolo natravene alebo proste nebolo to hovenko jak ma byt tak nevim ci mu neco neni dneska celu noc plakal prdel knucal pokadil sa co to moze byt???a vcera rano kadil jak mimco ked sa koji take zlte horcicove aj to tak "vonalo" :unamused: tak nevim
dakujem za radu neskor sa objavim
13. zář 2009 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, taky my noc ok, klasika sunar v půl 3 a vzhůru od 6.15 a ted už byla protivná, tak jsme ji dali spát :slight_smile:
dělala jsem si ráno test, jeden mi tu zbyl a teda čárka je silnější, než ta kontroĺní, to u maliny bylo až tak p 14 dnech....asi si na gyndu zajdu v úterý, tak uvidíme, jenže muj mudr má jen vnější utz, takže to asi nebude úplně nejpřesnější...

sami tak jak ti je?

petis chodítko se určitě bude líbit, zabaví ji, je to zas něco jinýho :slight_smile:

puzzi add chlapská pomalost, ráno jí J.dává sunar a říká, ona asi tlačí a já tak RYCHLE slíkni jí, dej jí na nočník(nechci hned po ránu přepírat látkovky) tak on ji rychlostí slimáka začal slíkat,jeden patenteeeek, druhýýý, :angry: já to nemohla vidět, jsem mu ji vytrhla a byla slíklá za vteřinu že, pak jí teda držel na nočníku a já mu říkám, že chlapi jsou pomalí, že tady na koni byla debata a on sice jsme pomalí, ale zato to děláme precizně a vy ženský prej vše honem honem a nepořádně, tak to mě vytočilo do ruda, že jako asi uklízím nepořádně a bylo u snídaně dusno :grinning: :grinning: :grinning:

talls třetí chcem až později, někdy, jako mazana :slight_smile: :wink:

marti jasně, já to vzala jak legraci :slight_smile: add spaní, zas je dobrý, když ti usne, až před barákem, že pak v klidu začneš vařit nebo tak, než aby spala při jízdě a před barákem hned vzhůru.....
marti ten pád...veřím, že leknutí a vztek na pavku, ale musím se jí zastat, určitě dávala pozor, jen prostě nemá tak vytrénovaný instinkty jako my, že to nečekala a tak....myslím, že dětičky musí být na takovéto minipády stavěné...neboj, :wink:

dedulka juj gratulace k lození a ted to začne, rabování a tak :slight_smile:

bartalka díky :dizzy_face: tak nevím s tím kakáním, radši bych asi zavolala mudře po jistotu......

petronusko to video je super, mě rozesmálo, jak paří fakt :grinning:
13. zář 2009 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti do květnovek chodit nebudu, řekla jsem si, že musím chodit za váma, pže mi chybíte a musím si udělat čas a ještě další témata sledovat to nee :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. zář 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, u nás díkybohu zase klasika noc, ve 4 mlíko a v 6,15 vstávání. TO ráno se doufám neposouvá na dřív a dřív... Nedávno spal někdy i do sedmi, škoda no :sweat_smile:
Ráno si s ním hrála tchýně a my spali asi do půl devátý. Pak jsem zdola slyšela hysterák, Honzík v kočárku na cestě ven, jen v bodýčku, venku 10 stupňů, doufám, že by ho tchýně přioblíkla, až by vylezli ven. Dostal sváču a spí. Ale ráno byl hodnej, žádný breky jsem neslyšela.
Marti, tak už taky pád, chudáci vy všichni, to jste musely bejt s Pavkou v šoku, hlavně že se nic nestalo, tady na diskuzi je vidět, že spadne skoro každý dítě a v pohodě.
Petruš, tany tany super :grinning: Honzík taky dělá hlavou nenene jako výraz pohody, je to sranda :grinning: Jaydi se tváří jako budoucí rapper :grinning:
Dedul, gratuluju k lezení, supér!!!
Bartal, bohužel nemám zkušenost, zavolej na pohotovost a zeptej se, nebo jestli máš mobil na dětskou dr.?
Andy, gratuluju ke kolejnicím, jsem zvědavá na tvůj tt :wink: Já taky do bu¨doucna určitě ne další termínovou diskuzi, už tak mi to žere hrozně času tady, ale tady chci zůstat, jsme tu už kámošky. Jinde to rozjíždět už nebudu.
Andy, ajéje, oni jsou chlapi ještě k tomu citlivý. Úplně vidim tu rychlost svlíkání pleny.
Sami, jak je? TM dojel brzo po půlnoci?
13. zář 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska se u nás sjede 20 příbuzných, takže tu přes den nebudu, asi většina dorazí až na oběd, ale babi s dědou čekám každou chvíli.
13. zář 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, tak my pohodka, jen v noci v 5.30 budíček, ale vzala jsem k nám do pelechu a za 15 min uspala a spali jsme skoro do 8!!! Tak to byla paráda...včera jsme totiž s MM ponocovali, koukali jsme do půl jedný na válku světů...
Teď akorát nechce spát jeho dopo spánek...no, nic...jedem za babi, tak snad se vyspí v autě...
Takže dnes nebudu, se omluvuji!!!!

Andy, to je super, že zůstaneš věrná nám!!! Škoda, že už nechodíš moc časty, ty hrubý zrno jedno...chystáš se na moravský srazík??? Kdyby ne, tak můžem vytvořit s Puzzi nějakej průsečík mezi Prahou, Plzní a Jabloncem :wink: ...určo by se ještě někdo připojil z blízkých končin...

Bartalka...Tobi to takhle měl, že měl bílý kusy mlíka nestrávenýho... a pak mu začal průjem...dávali jsme mlíko AL110, ale až při tom průjmu...zkus mu dát lactobacil, jestli máš (v kapsličce, tu vysypeš do jídla nebo do mlíka)...jinak nevím, neporadím...my furt s tou stolicí válčíme...ale nevím, třeba to tak má holt nafurt (nemá vůbec tuhý hovínko, jen kaši...no, někdy tužší kaši, někdy řídší...už jsem si říkala, jestli to nemůže být alergie na lepek, ale to jsou prý kolikový stavy, šílený průjmy a tak...no, tak to neřeším)

Tak cácorky, musím si vyfénovat vlasy a vyrážíme...v po a út budu u mamky, ale ta má net, tak určo nakuknu!
Pápá...(dokonce vám i mávám :grinning: :grinning: :grinning: ....umím i paci paci :grinning: :grinning: :grinning: :slight_smile: )
13. zář 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dík
mm dojel po pulnoci, kecali jsme do 1h a paxem usnula. Ve 3.15 vzhůru, teplota 39,5, delala jsem si zabaly anemohla usnout do 5h... Vstavacka 6.30, jak by me zbili, chřipka jak vysita, bolest tela, slaba jak moucha, prazdny střeva ale křeče, ufffff
mm jel na plavání sám... Křest ohnem jak svina... Ja nezvladla ani jako doprovd jet :frowning2:, zase zabaly...39,6 :frowning2:
jsem mrtvá :-/, jesteze dojel, bych D sama nezvladla v tomhle stavu
jdu spat... Naspala jsem jen 3,5h
13. zář 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Talls, jo, super nápad se srazem Plzeň - Praha třeba někde víc k severu, aby to měla blíž Andy :wink:
Talls, pá pá a koukej, jak jsem vélkáááá :sweat_smile: Moc ne :grinning:
13. zář 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami, tak snad usneš, doufám, žejo a trochu ti to pomůže. Ajéje, do kdy bude doma TM? Zítra asi už ne?
13. zář 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jen nakukuju a jééééé jééé Andýýýýýý gratulacééé největší! teda takhle vám to krásně vyšlo podle plánu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

a už druhé prosinče má mladšího sourozence!
13. zář 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, u nas noc konecne v pohode. Vzbudil se smudlik sice asi 3x, ale dobry. Dostal cajik a spinkal dal. Rano vstaval v 7:18 a Ray si ho vzal. Ja spala do 11 :grinning:
Tedka si jde Ray zacvicit a odpo asi nekam pujdeme. Je opet krasne, tak toho musime vyuzit, ze? :slight_smile:

Sami chudatko, snad to brzy odezni :pensive:
Puzzi uzijte si doma oslavu :wink:
Talls hezkej den u babi :slight_smile:
Andy taky jsem zvedava jaky tt budes mit :slight_smile:

Musim koncit, malej se na me drape :rolling_eyes:
13. zář 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mamky zdarec :slight_smile:
Včera bylo super, Janka zlatíčko, šla z náruče do náruče :dizzy_face: Doma jsme byli ve 20h. Janku jsem ani nekoupala. Byla tak unavená, moc toho nenaspala 2x za odpo po půl hoďce. To je pro ní málo. Pak nemohla usnout, usnula až v 21h.

Sami, marode, to je mi líto, takové humusácké horečky a křeče v břichu, au au :frowning2: Brzy se vykurýruj.

Talls, papa :slight_smile:

Bartalko, s takovým průjmem nemám zkušenost. Šimonek určo může Smectu, ale jako asi by to chtělo znát příčinu, aby to nebyla salmonela nebo něco podobného, asi bych vyhledala dr. :unamused:

Na sobotu, jste včera dost kecaly, Andy zpráva to tady pěkně rozpohybovala :grinning: Andy, ty jsi věrné zrno :wink:

Petronuško, videjko perfektní, Jaydi je fakt rozený tanečník :grinning:

Marti, Markétka se určo při pádu lekla a štípal jí frňáček, jestli po něm sklouzla, bude určo v pořádku :wink:

Puzzi, četla jsem na srazové diskusi, že máš ze srazu obavy :unamused: To je škoda :frowning2:

Dedul, tak máš doma lezce, panečku, Janka už je asi jediná, co se jen povaluje :sweat_smile:
Ona se buď vzpírá na rukách, anebo dává nohy pod sebe a zvedá dupu, ale při tom má zarytý čenich do podložky. Nevím, jak jí vysvětlit, že to musí dělat najednou :sweat_smile:

Měli jsme dneska na oběd pečené vepř.maso (výslužka ze včerejší grilovačky), k tomu vařený brambor politý cibulkou. Mňamka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. zář 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi, jsem zapomněla, hezkou rodinnou party přeju :wink:

Petronuško, ty se tak máš, že se můžeš ráno dospat, mojeho chlapa ani nenapadne, aby ráno vstanul první a vzal si děcka dolů. A když jsem mu to předevčírem večer navrhla, tak dělal, že neslyší. :pensive: :angry:
13. zář 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem zapomnela :confused:
Dedul gratulka k lezeni Maxikovi :slight_smile:

Jo a vse nej k 9M Viteckovi od Laoly :slight_smile:

Pospi, jj, jsem rada, ze me necha Ray takhle dospat. Potom aspon ty prohresky, co ma treba s tou pomalosti, se i odpusti, ze? :wink:
A neboj, Janicka za chvili taky zvedne vsechno najednou a poleze :grinning:
13. zář 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdar maminy a deticky, tak ja sa hlasim ze zijeme.
Tak Tomi je uz bez teploty, ale je cely osypany, takze siesta nemoc sa rozbehla aj u nas. Takze cakam kedy to prejde. Mam trochu strach ci budeme moct ist na to plavanie. Este chcem zajtra rano zbehnut k doki, lebo v piatok som zabudla vypytat potvrdenie ze moze ist plavat, a zaroven sa opytam ci by mohol ist aj ked bude este trochu vysypany.

Idem vas skusit docitat.
13. zář 2009 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petři, video paráda .... Markétce se tahle písnička od Pitbula líbí taky!
Simčo, jo my pořád jezdíme v hlubokým, má polohovací záda a malé se v něm dobře spinká, ale už je tak akorát ... ale počítám že teď už malá tak moc rychle neporoste, že tu zimu odjezdíme ... a pak už sporťák ... jinak Markétka má teda škrábanec na tváři .. ten už pomalu mizí a vypadá jako by se škrábla nehtem ... ale u babičky jsem si dneska všimla, že má bouli na hlavě, trošku je to červený ... snad to MM nepozná, za takový dvě hodinky je doma .....

Jsem se hned ráno po snídani s malou vydala kočárkem pěšky do Drnovic k mamce MM ... pěkná procházka přes Vyškov je to tak 3 km, pak kolem cesty vede chodník to je do Drnek tak 2 km a oni bydlí až na konci to je další asi 2 km .... jela jsem, až měla malá spát ... prospala celou cestu a ještě pak u nich na dvoře ...(celkem spala 2 hodiny)... pak se najedla, pohrála si s babičkou, jeli jsme do dědiny, daly jsme si pohár a stavili jsme se na hřbitově ... to už bylo 3 hodiny co byla malá vzhůru ... dýl ona nevydrží ... Tak jsem ji v kočárku položila, a mazala do Vyškova ... spinkala celou cestu ... 1,5 hodiny, probudila se před dveřma baráku ... paráda ... taťka psal, že už je v ČR, tak snad se ho malá dočká ...

Tak pauza, na očku hrají Anděla od Xindl x, to malá miluje!!!!

...
13. zář 2009 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda co to citam, tak konecne dalsia tehulka. Andy tak to ti moc gratulujem. Ty si si to tak niak aj predsavovala, takto skoro deticky po sebe. Tak sa ti to pekne dari. Len tak dalej a nech tehulkovanie prebieha bez problemov.
Foto som kukla, Malinka je proste kus baby, a bude s nej velka paradnica, ked uz teraz kuka po maminej kozmetike. A teda tie testy nemaju chybu, normalne by som do toho sla s tebou Andy.

Megn, drz sa holka, tie zubiska su des. Ale ked vylezu uz bude lepsie. A tie prebdene noci viem o com hovoris, dnes sme boli zas 1,5 hodiny hore. Mlade si zmyslelo ze o 0.30 je ten naj cas na to aby trenoval odrazanie pet flase po podlahe, dost to buchotalo, ale MM to nevadilo ten spal ako zarezany.

Petri, boze co sa to u vas deje, uz to trva niako dlho. Nechces skocit k doky, ci ti nieco neporadi, mozno Jaydyho bolia uska alebo nieco ine.
Tak vitam aj Jaydenka do klubu sestky, aj Tomi to ma take hladne, ziadne vystupky. A ma to aj na hlavicke a tvarice, cele brusko a chrbatik. Skusim pridat foto tvare ako teraz vypada.

Puzzi, ty ma teda bavis, ze ty mu neskoci na niake tri prdy. Super ze ste si to uzili v bazene.
Gratulujem k 5 zubu, pekne nas dobiehate, my niako stojime na mieste.

Andy boze ako ti zavidim to zabavenie Malinky doma. Tomi je praveze doma najhorsi, ja by som potrebovala dve pomocnicky. On sa vsade skusa postavit, a su z toho len buchnaty na hlave. Dnes v noci to skusal o otvorene dnere, chytil sa presne rohu dvery a pod ho hore, samozrejme padu sa uz nedalo zabranit, takze chvilu rev a uz zase skusal nieco ine.

Puzzi neboj aj vam sa podari mala Puzzinka, vtedy ked to budes najmenej cakat.

SAmi co to na teba lezie? Keby to chcel byt aspon chlap a nie niaka choroba. Snad ti TM pomoze.
A prebalovanie je aj u nas boj, niekedy ho necham lozit aj bez plienky a on si potom aj sam lahne a ja ho doprebalujem.

Talls, nad tym psikom som aj ja rozmyslala, mne osobne sa strasne paci, alebo este ten hraci hrniec.
A paci paci bojkotuje aj Tomi. Ked mu poviem paci paci, tak on radsej bucha ruckou o stol alebo o zem.
A vsetko naj Tobikovi k vcerajsiemu sviatku.

Puzzi, ono sa nam asi tie deticky dakuju za to ze sa im musime viac venovat, tak preto tie zuby idu bez problemov, alebo nam to uz tak nepride, ze su niake nepokojnejsie. Aj Tomi bol taky, trochu ho potrapili iba horne dvojky, ale nic strasne.

Talls tak ty poletis za Petronuskou? To ti celkom zavidim, taky vyletik. A tie golfky vyzeraju perfektne, ale teda ta cena, je dost.

Marti, boze tak aj u vas uz bol letecky den? A teda dost drsny. Pavka chuda zas bude mat na chvilu vystarane s hlidanim Marketky. Bude mat strach byt s nou sama. Ale myslim ze niekedy sa tomu neda zabranit, tie deti su neskutocne rychle.

Este mi chyba docitat dnesok, tak mozno to este stihnem.
13. zář 2009 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dedul gratulujem k lozeniu. A samizda posledny bezzubak s Malinkou.

Petronuska, to video je bozske, Jayden ju proste super.
A ako sa javi ta Jaydiho vyrazka? Myslis ze to je ta sestka.

Boze Sami daj sa rychlo do poriadku, traba ti teraz hodne odpocivat. Ako dlho bude TM doma? Nech ti teraz pomaha ako moze, ty len koj.

Tiez sa pripajame ku gratulacii Vitkovi od Laoly.

Marti tak si mala super prechadzkovy den. A dobre ze Marketka tak pekne spala.
13. zář 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pridala som fotku osypaneho Tomaska.
13. zář 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak je po oslavě, vše se vydařilo, 20 lidí se vešlo, trochu zmatek, ale to je tak u nás v rodině vždycky, na nějaký hogo fogo všichni u jednoho stolu v klidu jí a povídají jsme nikdy nebyli :sweat_smile: Honzík v pohodě, zabavovali ho různý lidi, večer v půl šestý už byl totál hotovej, ale přežil do půl sedmý a spát.
Petruš, super, že konečně lepší noc. A co nějakej novej zub venku, nic?
Pospi, tak jste měli včera podobnej den jako my dneska :wink: Janička taky brzo poleze, nezapomeň, že je tu o měsíc mladší než většina, takže času dost :wink:
Vanil, taky 6. nemoc? V 0:30 si chtěl Tomi hrát? To my jsme v noci tvrdý a z postýlky ho ke hraní nevyndáme, nestalo se to zatím mockrát, ale stalo, vypadal fit, ale asi by si nehrál, byl by unavenej. Prostě se hodinu a půl trápíme uspáváním.
Vanil, aspoň se Tomi zabaví s věcma doma, to je správný to zkoumání :wink: Já jsem vždycky hrozně nadšená, když Honzík někam leze a zkouší se o něco postavit, klidně hlídám, jsem prostě nadšená, že ho něco baví.
Vanil, ty zuby u našich nevrloušů, asi prostě jsou tu a tam nevrlý kvůli zubům, ale nám to přijde stejný jako obvykle :grinning:
Jejda, Tomi má fakt vyrážku, to je něco!
Marti, Honzík taky jezdí v hlubokáči, máme ho polohovací do sedu, takže sporťák = posazenej hlubokáč.
13. zář 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek