• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Ahojky,
normalne jeste neni 8hod a prdolka uz spinka :grinning: Kez by celou noc :wink:
Den jsme meli hezkej, bylo nadherne, tak jsme sli ven, chvilku jsme posedeli na zahradce, prdolka chodil okolo lavicek a pak jsme byli opet u svagrovych :slight_smile: Asi to Jaydiho unavilo, novi lidi kazdou chvilku, vsichni na nej mluvili a tak. On hrozne se stydel :grinning: bylo to dobry.

Jdu vas docist
13. zář 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi, koukám že sis už dala do profilu "snž" ... tak jen tak dál, ať můžeme slavit další čekatelku na mimčo!!!
Petři, to je dobře, že už je Jaydi lepší, na tom videjku fakt paráda, je krásně spontání
13. zář 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy, tak to jsi hodná, že nám zůstaneš věrná .... máš mooooc plusů!
Vanilko, přeju ať jste brzo zdraví !!!
13. zář 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petruš, jaydi už se stydí? Honzík na cizí podezřívavě kouká a pak pusu do podkovy a uááá máááma. Ale během dnešního dne se trochu otrkal a nechal se chovat od pár pro něj spíše neznámých lidí. Největší radost vždycky mám, jak má rád mou mámu a tátu, přece jen v chorvatsku si na ně zvykl, tak se na ně směje a mámě dává pusinky jako mně :slight_smile:
Marti, jsem to dneska dostala a tento měsíc to rozjedeme jakože opravdu to snažení neboli snaha o FS, i když to asi nevyjde, ale aspoň dvojnásobný DS :sweat_smile:
13. zář 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi, moc držím palce !!!!!
13. zář 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti tak jste si s Marketkou udelali peknou prochajdu a byla teda vyborna :slight_smile:
Vanil diky za foto. Presne tak to mel Jaydi, ale jen na brisku, nikde jinde. Ale uz to teda nema :slight_smile: A urcite se to i Tomimu brzy ztrati :wink:
Puzzi prd zub venku! :angry: Z jednoho jen tecka a druhej jde videt trosku pod dasni :frowning2: Ale snad uz to nebude takova hruza :unamused:
Puzzi profil vypada dobre :wink: a jeste lepsi bude, az tam bude nejake to tt :wink: :slight_smile:

Holky moc dekuju za pochvaly videjka :slight_smile:

Puzzi Jaydi uz se umi stydet docela dlouho. A dneska dokonce i na mamku a tatku, jak byli na skypu, ale brzy ho to preslo a usmevy od ucha k uchu :grinning:
13. zář 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
tak dnes jsem fakt polehavala a potila se a 2x spala. Cely den furt teplota, I přes 38... Furt křeče v brichu, ja nevim z ceho to mam... Uz at je mi lip. Chlapi zvladli plavání sami ajeste nakup, prijeli za 3,5h a Domi me ani nehledal :sweat_smile: ... No na to. Ze je se mnou furt a mm málo doma, cumim jak není mamanek a MM miluje. Furt TATA a mm je z toho hotovy.
bojim se noci, uz ted mam zas teplotu a bude hur... Spat se mi nechce, chjo, at uz je ráno

Puzzi jee, snz;). Drzim palce... Pro me fakt sci-fi. Dneska jsem si procitala svuj tehotensky denicek a hezky vzpominala na pocity před rokem:grinning:

Vanil tyyy jo, takova vyrazka!

Preju vsem dobrou noc

V TV je film Neverna a ten se mi mooc libi
13. zář 2009 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami super, ze to tvi chlapici zvladli :slight_smile: A ty se drz a at je brzy po vsem. Nepujdes zitra k dr?

Tak ja jdu do hajan. Mejte se a zitra py py :sunglasses:
13. zář 2009 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, jsou to sikulky, mela jsem radost, ze me muze MM zastat, kdyz je potreba...fakt.
Kmudr nepujdu, mam zavodni takovou starou, musim ji zmenit, nerada tam chodim. Trochu se bojim, jestli nemam salmonelu nebo coikdyz nevim, kde bych k tomu prisla vubec....no ale ty teploty a prujmy..ufff.
Snad se dam do uterka dokupy, pak MM jede na vic nez tyden do ciziny...jeste se doma stavi, ale proste zas budu na vse sama
dobrou vsem
14. zář 2009 v 00:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky,
nedočítám :pensive: nestíhám. Přes víkend byla Anička u dědy, ale každý den byla kontrola :grinning: jsem to nevydržela. V sobotu jsme si dali tenis ( i s dědou) a v neděli jsme se byli podívat na Andělu na modelech mašinkách :dizzy_face: Anička nadšená, Kubík to pozoroval a jak zahlídnul mašinku co jede, tak se usmíval - Anička mu je zdatně ukazovala i auta (jezdily samy). No děda byla taky jak malej, ale to já byla taky, fakt super a to to ještě nemají hotový.

Sami: Co jsem to tu zahlídla? :confused: Salmonela? Tak to raději koukej naklusat k mudře i kdyby byla jakákoliv. Ženská koukej mít rozum!!!

Puzzi: Jé snažilka :dizzy_face: Dřžím palečky. Když to nevyjde tento měsíc, vyjde příští :wink:
14. zář 2009 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, o víkendu jsme se vrátili z dovči, juknu sem a co nevidím...:slight_smile:

Andy: Velikááááááááááááááááááááááááááá gratulace a hlavně at je vše ok a zvládáš to co nejlíp:slight_smile:
14. zář 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy: Jé Ty jsi těhulka :dizzy_face: Tak to moc moc gratuluju
14. zář 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky... Casto vas citam, ale neprispievam...
Petronuska, pozrela som si video tvojho maleho, fakt super, klobuk dole, je strasne sikovny..To nase male torpedo sa este sam ani neposadi... :grinning:

Nas maly chodi spta okolo desiatej vecer, okolo stvrtej mu dam mlieko, potom asi o siedmej a spime do deviatej, desiatej... Dost vela veci sa zmenilo. Predtym to boli prebdene noci, rano sme vstavali o siestej a uz nemohol zaspat, ale nejako si zvykol...
14. zář 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je Puzzi, to snz tam tak pekne svieti. Nech vam to coskoro vyde.

Petri, to mohol mat tu siestu nemoc, ale mozno u Jaydenka sa ta vyrazka neprejavila tak silno ako u Tomiho. Dnes uz je to lepsie, bola som u doki, a povedala ze mozeme ist na kupanie pokial budu s tym suhlasit v tom centre, ze to nieje infekcne, a ma to uz na ustupe. Tak som im volala a povadali ze ked nam to schvalila doki tak mame prist.

U nas bola zas trochu divna noc, o 1.50 sa zobudil,oci navrch hlavy, a chcel sa hrat, ale na to som nemala silu, tak som ho zobrala ku nam do postele dala mlieko a za chvilu zaspal, potom som ho preniesla a spal az do 7.35 takze som celkom OK vyspata.
14. zář 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami, vidíš, když je potřeba, tak to doma funguje i bez tebe .... víš, já myslím, že už si moc uhoněná, tak na tebe něco huplo ... asi si tělo vynutilo pauzu ... nucenou ... tak se vykurýruj !
Vanilko, tak dobrá noc, u nás to bylo taky lepší než jindy

Holky, dneska musím Markétku pochválit, usnula 20,30 jedla poprvé 23,30 a pak až v 5 ráno ! jsem nechápala ... ale zase 6,30 byl "projev s hispánštině" ppíchání do očí, kudlení atd. :grinning: Byla jsem ráno nakoupit, potkala jsem se s Martinem, je dnes "srdíčkový den" tak jsem si jednu magnetku koupila, už je na lednici ... je s kočkou, tak si měla malá s čím hrát , furt syčela :grinning:
14. zář 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre dopo
noc moc fajn, sla jsem spat az v 1h, po koju, ale Domi mi dal oddych a dalsi kojo bylo az v 6h pri vstavacce. takze 5h neruseneho spanku a asi ani nebyla teplota, dobre jsem se vyspala, neboli me uz telo, svaly, proste fajn. krece jeste obcas mam, ale kdyz jsem v klidu, je mi fajn. Jsem rada. Jeste se budu kuryrovat.

Marti, asi mas pravdu, neco na tom bude.

hezky den!
14. zář 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám, že s Vanilkou a Samičkou jsme tu noc měli podobnou .... 5 hodin spánku v kuse, by to tak mohlo být častěj ....
14. zář 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dnes noc horší, Honzík se budil po 3 hodinách, tzn. šel spát v 7, v deset řev a mlíko, v jednu řev a mlíko, ve 4 řev a mlíko a chvíli mu trvalo než usnul, vzbudil se asi v půl sedmý.
Teď jsme byli na cvičení, bylo tam jen 6 dětí, vzali jsme tchýni, koukala se. Blbý je, že je to od 9:45 a to je Honzík už unavenej, prostě blbej čas, aby spal předtím je nereálný, to by bylo moc brzo, ta únava vyjde vždy těsně na to cvičení. Takže nic moc, ale chvílema dobrý, je to rozhodně zábava pro mě, že je s ním co dělat a tak.
Nejvíc mě vytáčí pak tchýniny komentáře, že Honzík nespokojenej proto a proto, že prý se neposazuje z lezení jako ostatní děti, protože nerad sedí - bože, on nerad a rád cokoli, jak kdy, on si prostě z lezení sednout skoro neumí, páč moc netrénuje a radši se vztekne a já ho posadím, blbý no. A já jsem zas za semetriku, páč se tady s tchýní a MM dohaduju a vytáčí mě ty její spekulace.
Sami, jak je dneska? Domi a TM super a že není maman taky super, že když už má TM čas a vezme si ho na starost dýl, tak je to v pohodě.
Momou, super víkend jste měli :wink:
Korcul, čau, tobě ty týdny přibejvaj, už si užíváš pohyby, viď?
Vanil, co je to bere, že najednou v noci nemůžou spát? Tak dobrý, že můžete na plavání!
Marti, dobrý, tak ses pěkně vyspala od půlnoci do pěti vkuse! :wink:
14. zář 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami to je fajn ze uz je ti lepsie, tebe bolo treba aby si si poriadne odpocinula, mozno to bolo vsetko len z vycerpania. Budes sa musiet naucit viac odpocivat.
Gratulujem k pekne prespanej noci Dominika.

Marti ty si mala tiez dobru noc.

Puzzi zato u vas sa to akosi pos...o. Co Honzikovi lietalo hlavou, ked nemohol spat. Mozno mal vela zazitkov z navstevy a nemohol preto dobre spat. Ty davas Honzikovi ked sa zobudi v noci normalne plnu davku mlieka? Ja nie, robim max. 120 ml ale ked sa zobudi uz okolo 5-tej tak dostane norm. 180 ml ale potom rano po prebudeni si uz nepyta a ma az desiatu okolo 9-tej.
A s tym sadanim z lezenia, je to aj u nas take, proste on to niako ani neskusa, on si zamrnci a ja ho posadim. Ale on mi moc aj tak nechce sediet ked ma moznost lozit, vtedy ide vsetko sedenie bokom. Ked je unaveny tak sa zvali na brusko, chvilu oddych a podme dalej.
14. zář 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, hlásím se, že žijeme, snad mě nevypískáte po takovej dlouhej době... :sweat_smile:
Máme se celkem fajne, teda až na to spaní... minulý týden jsem z toho měla už celkem slušnou depku, snažila jsem se praktikovat rady co mi poslala Novinka (ta knížka "každé dítě se naučí spát") a teda první 2 dny docela úspěch, ale pak zas blbý, by se uvztekal, tak jsem zase povolila... V noci je to taky blbý, neusne jinak než u prsu nebo flašky (začala jsem dávat 1x za noc UM, protože jinak jsem kojila třeba i co hodinu, takhle vydrží po UM 3h a na další kojo mám víc mlíka)... budí se tak 4 za noc :confounded:

Jenom jsem to tak prolítla a čučím jak péro z gauče, že už máme další těhuli.... :slight_smile:
Andy, to je super, moc gratuluju a přeju, ať je všechno OK až do konce a Máli tě šetří :dizzy_face: :dizzy_face:
Taky koukám, že Puzzi už si dala do pasu snž :slight_smile: Tak ať ti to brzy vyjde :wink:
Já jsem dostala ve čtvrtek první MS, teda musím se přiznat, že zrovna ve středu jsem si říkala, ať už konečně dojde a můžeme se pomalu začít taky snažit :slight_smile: Ale hrotit to nebudu :slight_smile:

Koukám, že Sami zkolil nějakej bacil, zkus odpočívat, ať je brzo líp...
Petronusko, zkoukla jsem video JDho, ten je kouzelnej, jak trsá :dizzy_face:
Marti, tak dnešní spánek super :slight_smile: To dloubání do očí taky znám, snaží se mě přelézt a dosáhnout na noční stolek pro mobil aj. a je jak slon v porcelánu, vůbec mu neva, že mě tahá za vlasy a tak...

Právě se mi probudil, tak půjdeme obědvat... :slight_smile:
14. zář 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi: rodiče jsou občas na zabití :angry: jj, týdný přibývají až nějak podězřele rychle, pohyby už jsou ale méně než u Honzíka, mám prý placentu vpředu a ta to tlumí.... koukám, že ty tam máš "snž", tak to přeju at to co nejdřív vyjde :slight_smile:

jinak s nocema jsme na tom podobně, spal krásně celou noc a poslední týden se co chvíli budí s pláčem, pohladím ho a spinká dál, tak já nevím, bud sny nebo nějaký zuby nebo já nevím....
:wink:

mizíme na nákupy, nějak jsme zjistila že nemá co na sebe a ani čepici
14. zář 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano,
noc u nas super, mliko v 5 a vstavacka v pul 8.
Pak jsme jeli k Dr na ko. Vsechno dobry, prej je hodne napred, tak ze by si mohl dat prestavku :astonished: :grinning: . Taky delali test na sluch a super, jsem se musela smat na Jaydiho vyraz :grinning:
Jinak (Puzzi) vaha 8270g a 74cm, takze normalne skoro nepribral za posledni mesic :confused: Ale asi jak mel tedka ty teploty, tak neco shodil.
Tedka spinka na balkone, uz byl desne unavenej, jsme tam byli hodku a to vetsinou v tu dobu spi. Tak mam chvili klid. Nic se mi delat nechce, tak na to tedka kaslu. Sak to neutece, no ne? :sweat_smile:

Jinak ode dneska ma JAydinek spoustu bratrancu a sestrenek :grinning: Bellince (mych rodicu pes) se narodilo 11 stenat dneska :sweat_smile:
Kdyby jste nekdo vedeli o nekom, kdo by chtel pejska (zlatej retrivr, labrador), tak dejte vedet, jo? :grinning:

Jdu docist
14. zář 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
:dizzy_face: Ahojte kočky, tak se hlásím, že jsem byla už na gyndě, mám potvrzený těhotenství, prý to vidí tak na 5-6 týden a podle mě to tak odpovídá i podle příznaků, takže mám přijít na další KO 30.září a když bude vše ok, tak mi dá průkazku, tak snad bude....dall mi Utrogestan, že prý pro klid duše, no tak to je fajn,. ted si jdu henem něco uvařit, mám hlad jak vlk a po obědě vás dočtu a zareaguji. :wink:

večer jedem s kámoškou na harryho Pottera do kina, tátové budou hlídat, tak se už mooc těším :slight_smile:
14. zář 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem si změnila pas, zhruba tak myslím, že jsem na tom takhle a podle příští návštěvy kdyžtak změním termín :wink:
14. zář 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami dobra zprava, ze uz je ti lip. Jeste ty krece odehnat :wink:
Korcul ahojky, teeda 23tt, to pekne leti :slight_smile: Jak se citis? A dovolena dobra? Kde jste byli?
Pensa diky :wink: Taky mas pekne deticky :slight_smile: A spite teda hodne dlouho :confused: i kdyz bych asi nechtela, aby nas prdolka chodil spat az v 10 :unamused:
Vanilko uzijte si plavco :slight_smile:
Marti dobra noc :wink:
Puzzi noc teda nic moc, toliko vstavani :frowning2: Ale cviceni dobry, i kdyz ten cas taky mohl byt lepsi. Ale tchyne by me s kecama pekne s.ala :angry:
Hpaji ahojky, teda noci des i u vas? Snad se to brzy zlepsi :pensive: A pridej nejake fotecky, at se podivame na Risku,jak vam roste! :slight_smile:
Andy to je super ty tt v pase :slight_smile: A vecer si uzij kino :wink:
14. zář 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tall jasně nějaký praha plzen jabc sraz bych brala, jako 150 200 km dám, ale víc je už docela sci-fi :wink:
sami ježíšmarjá tys měla skoro 40 horečky, panebože, sna dbude líp, neskočíš si k mudře?
pospi tak hlavně že to janča tu vaši sešlost jakžtakž dobře snášela :slight_smile: a klídek janulka poleze za chvilku, však je tady nejmladší, má čas
:wink: ¨
vanilka díky, fakt bys do tho taky šla jo?a co TM jak by se na to tvářil??? :wink: jéé chudáček Tomáško osypaný, jak dlouho ta 6.tá nemoc trvá????
puzzi tak koukám, že oslava se taky vydařila, tohle se prckům líbí, co, všichni si jich všímaj, jdou z "ruky do ruky", to je jasný, že je to baví :wink:
petronusko máli se taky stydí, to je tak sladký vid :slight_smile: když na ni mluví někdo cizí, kouká se jakoby do strany a culí se :slight_smile: a začla se bát cizích chlapů...
puzzi tak držím palce se snž, my jsme teda počali asi kolem 25.8., malina byla u našich, myši měli prééé :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
sami koukám, že k mudře nechceš, tak si zajisti jinou a zajdi si , at něco nepodceníš....
korčulo díky, moooc :slight_smile: tobě přeji pohodvý zbytek těhu, jak to zvládáš s malým???
puzzi ježíš ta tvoje tchýně
:angry: :angry: :angry: koukám, že noc nic moc :unamused: snad dnes bude líp.
hpáji ahoj, já tě teda nevypískáám zajdi :sunglasses: :grinning:
petronuska a vanilka koukám, měly dobrou noc, to je fajn :slight_smile:
14. zář 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem přidala pár fotek a večer až bude čas, tak se podívám na vaše albíčka :wink:

Korcul, teda ty týdny fakt letí :slight_smile: tak dobře nakup... já jsem byla minulý týden a dneska jsem ještě objednala punčocháče, sháněla jsem 100% bavlněný, tak jsem ráda :slight_smile:
Petruš, JD má pěkný míry :slight_smile: Jé, štěňátka, ty musí být nunatý :dizzy_face: My pejska zatím ne, a ani o nikom nevím... U nás v ulici budou štěňátka Jack Russel teriéra, teda termín měla v sobotu, tak už možná jsou taky na světě :slight_smile:
Andy, 5tt super, užij si večer kino :slight_smile:
Puzzi, kam chodíte cvičit?

Tak já zase mizim :slight_smile:
14. zář 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Korcul: Tý jo, to to letí, to už to máš za pár :grinning:

6.dětská nemoc by neměla trvat dýl jak týden. První tři dny teploty přes 38 a pak bez teplot a vyrážka po tělíčku.
14. zář 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hpaji tak Risulinek je krasnej :dizzy_face: S tema flaskama dobra fotka :grinning: (trosku mi pripomina teda naseho prdolu na tech fotkach :wink: )
14. zář 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky se z tý naší holky zblázním, taky se některé vaše mimčo tak rozčiluje u jídla, ?ne že by jí to nechutnalo, ale nebaví ji sedět, pořád se chce zvedat, v kočáru se taky kroutí, když ji krmin někde venku, mám z toho vztek, ted jsem půlku jídla vyhodila a těch nervů :angry: :angry: :angry: co s tim...
14. zář 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek