• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Vanil, Honzík vždycky dostane 180 mlíka a vypije to jako nic... I když někdy v noci bychom mu mohli zkusit dát míň nebo řidčí, ale máme připravený dávky a často vydrží až do brzkýho rána, tak se to pak o půlnoci blbě plánuje, prostě šup šup mlíko a spát :sweat_smile:
To jsem ráda, že taky jiný dítě si sezení vynutí nespokojeností.
Hpaji, čau, teď tu mám tchýni a zítra a pozítří jsem v Pze, tak ven nevim kdy půjdu, možná v pátek, ale to zas jedeme do posilovny, ozvu se. Noci zas na prd? Achjo, takže užs tu metodu vzdala?
Ha, tak MS dorazila? Jsme se o tom zrovna bavily že nic, jsme ti jí přivolaly :sweat_smile:
Andy, super, že vše ok a týdny krása, tak ať přibejvaj :slight_smile:
Hpaji, chodíme do Hobitu na Bory. Fotky super, flašky :grinning: A dobrý zkoumání trávy, to dělá Honzík taky, hezky prstíčkem na mravenečka nebo tak něco :wink:
Andy, 25.8. dobrý, hezký, že víš datum početí :wink: Jsem zvědavá, co budeš mít, jestli Máli číslo dvě nebo Málin číslo jedna :grinning:
Andy, to nesezení u jídla Honzík někdy, většinou to řeším víčkem do ruky a plácá s tím o stoleček. Kočár hrůza ty mosty no :-/
14. zář 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
tak vidím, že tu máme další snažilku - takže puzzi - držím pěsti, ať to brzy klapne! :dizzy_face:
tobě andy držím pěsti na další KO :wink:
sami a ty se kurýruj, ať jsi brzy fit! :wink:
korcul: jéééjda, toto letí, jak se dívám na ty tvé tt v pase! :dizzy_face:

no nic, dítě se mi po 40 min. vzbudilo...ach jo, tak já jedu k ségře, ať má zvíře změnu, pa :wink:

a jak jsem říkala, včera nebo předevčírem, že to lezení u Maxe je zatím pomalé...tak teď už je to turbomyška.. :grinning:
14. zář 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Honzík pije čaj - sám si to leje do krku, dělá grrrr s plnou pusou a furt dokola :grinning:
14. zář 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy u nas to same :grinning: Jaydi nechce sedet, vydrzi jen par lzicek a pak leze dolu. Takze krmim, kdyz chodi okolo stolku, nebo v kuchyni okolo linky :sweat_smile: ale hlavne, ze to sni, ne? :sweat_smile:
Maxik turbomyska :grinning:

Tak Jaydi se mi vzbudil po 2 a pul hodinach, tak se loucim. Jde obedvat a pak jedem za kamoskou.
Vecer py py
14. zář 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy: Tak to přesně dělala Anička a teď to dělá Kuba :grinning:
14. zář 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dedul, turbomyška super, no vidíš, jak to jde! Asi čím déle se dítě tu novou dovednost naučí, tím rychleji to zdokonalí.
Petruš teď honí Jaydiho s obědem kolem stolku :grinning: Jj, hlavně že to sní! Já musim zas hračky do ruky, jinak by se kroutil.
14. zář 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy, to co dělá Mílinka, to mi dělaly obě starší děti, tak mi přijde, že je to docela normální
14. zář 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé holky vy jste miláčci :grinning: :grinning: jak mě uklidníte. že jsou děti stejně hrozné :grinning: :dizzy_face:
no já ted stihla vysát, uklidit koupelnu, máli si hrála v postýlce, musela jsem si s ní teda povídat a dělat kravinky :sweat_smile:

puzzi pití čaje :grinning:
dedulka jde to rychle to lezení vid, já se otočím a máli na druhý konci místnosti :wink:

holky máte už vyhlídlou nějakou kombinézu na zimu pro prcky....???

jako 5tt se mi zdá vtipný, když jsme tady řešily před chvíli 34tt a atd :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: snad to půjde dobře, veřím, že jo, aspon se na to ted tak nesoustředím, jak poprvé :wink:
14. zář 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
hpáji rišulka je nádhernej a fotka s flaškama nemá chybu, máli si taky hraje ráda s petkama :stuck_out_tongue_closed_eyes:

petronuska no já jsem byla plná předsevzetí, jak moje dítě bude jíst teda JEN U STOLU, ale už vidím, jak za chvíli v rámci zachování mýho zdravýho rozumu, jí tady budu honit po místnosti se lžičkou :grinning:

jinak jsem holky koupila malině 2 body z moiry, jedno tílečko a jedno dlouhý rukáv, 80tky a nemůžu si je vynachválit, dávám je pořád na střídačku jako spodní vrstvu super, není nikdy zapocená :dizzy_face:
14. zář 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, hlásím že Markétka je teda vosiny ... nechce nebo nemůže usnout, MM ji šel uspávat a už spí 15 minut, Markétka si na posteli poprvé stoupla, tak to dělá pořád dokola ... tak ji beru ven, v kočárku snad usne
14. zář 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
petronusko ty jsi zlatá, udělala jsem to jako ty, chvíli jsme seděly na zemi, krmila jsem ji, pak si stoupla a krmila jsem jí dál, bylo to bez mýho rozčilování a jejího řevu a snědla všechno :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Malina prostě má svou hlavu a nesnáší, když si svůj život nemůže "ošéfovat" :wink:

marti jj usínání v postýlce je sci-fi, snad usne venku :wink:

tak se holky pro dnes loučím, jdu umýt nádob, připravit Jendovi všecnhny věci a v 6 vyrážíme do kina :sunglasses:
14. zář 2009 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

nějak nestíhám ale dočetla jsem něco a...

Andyyyyy mooooooooooc gratuluju k těhu :dizzy_face: přeju ať je naprosto pohodové
parádně ti to vyšlo :wink:
14. zář 2009 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky čaute :slight_smile:
Rychlohlášení: jedu cvičit, dneska večer to tu má na povel pantáta, poprvé se 2 sám. Držte palce :sweat_smile:

Hpaji, Riška je moc hezký chlapeček :slight_smile:
Andy, užíj si kino :wink:
Dedul, snad se taky někdy dočkám turbomyši :sweat_smile: :wink:
Sami, snad už to jde u tebe se zdravím k lepšímu :wink:

Pádím.
14. zář 2009 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravim v podvecer

MM je uz pres hodinu venku s kocarem a mam nakazano se valet a relaxovat :slight_smile:, takze tady je vazne mega bordel, ale jako fakt! :grinning:....jeste slibil povysavat az prijde...a mozna stihne prevrtat ty vratka, pac Domi je samozrejme inteligentne podleza :slight_smile:) a utika mi a vratka jsou naprd.

dnes je mi fakt super...teda zlepseni o 100%...wc jen rano a pak uz ne. Rano jsem si rozvarila ryzi s bananem a snad to taky pomohlo. Teplota uz asi taky neni, neboli me telo, no super. Jen kdyz se namaham, nahanim Domiho nebo trochu stresu /at nespadne, at nezhodi sklenicku, at at at.../, mam ty krece trochu, ale myslim, ze uz bude dobre.

andy, juu, tak potvrzene tehu, to je fakt mazec!Drzim moc palce na srdicko a uspesne cele tehu. Mas preferenci pohlavi?A jak na to reagoval Jenda? A kdy to reknete vasim? pocitaji s tim nebo budou cubrnet?

korcul, ja na tebe nedavno myslela, ze uz budes za polovinou...vy fakt nechcete vedet pohlavi?

pospi ty jo, TM dnes krest ohnem :slight_smile:...snad to vsichni 3 prezijou :slight_smile:))). Ja mela vcera strach z toho plavani,ale zvladli to super.hezky si zacvic

hpaji no to je dost ze se ukazes...:slight_smile:, Risa je krasavecek. Co ekzem? ma tolepsi?jinak noci nezavidim

puzzi, hm, ty krouzky s detma jsou narocne, kdyz to vychazi na spankocas...u nas tak je to plavani. Domi chodiva spat mezi 9-10h a plavani je v 9.30....usina v aute cestou tam, nastesti mu ale tech 15min spanku neva, probere se v poho a po plavani spi dal. Ty jo..ty mlika v noci...no radsi je fakt naredte....tolik UM mlika (bilkovin) mu muze zatezovat ledviny :frowning2:. Jinak radci jsou "nejlepsi"..tozname

marti,snad M. v kocaru konecne usla?

petrus...haha zkouska sluchu u JDenka:slight_smile:...on tanecnik, ze by neslysel:slight_smile:)). Hm a stenatka musi byt k sezrani!

dedul ty vogo, vidis? turbomys Maxik...nedavno povalec nejvetsi se rozlezl, parada...gratulka, dockala ses a ted si uzijes to, cos chtela...kis kis:slight_smile:)))
14. zář 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pospi, paráda, tak jdeš pohnout tělem jo? Tak je to správne, tak to má byt ! ... Taťka to určo zvládne ...

Sami, malá v kočárku téměř okamžitě usnula, ale teda při položení řev ... začíná mít svou hlavu, den ode dne se to stupňuje ... ona si stoupala a já jí vzala zábavu, ale byla tak strašně unavená, to se nedalo .... spinkala 50 minut, ale vzbudila se trochu protivka, to se moc nestává ... no neva, pověsily jsme prádlo na dvoře ... taťka vyspatej ji chvíli zabavoval ... právě sedí před telkou na dece a hrají její oblíbenou písničku :
http://www.youtube.com/watch?v=3uKOngVfdcY. MM ji vyfotil, sedí tu jak před oltářem, tak pak hodím fotku!

Sami, teda tolik otázek na Andy, ale čteš mi myšlenky, jsem se jí chtěla zeptat na to stejný !!!! Sami, hlavně odpočiň, dokud ti má kdo Domíka pohlídat, ať jsi ok, až TM odjede ...
14. zář 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli, jsem ráda, že jsi stihla zavítat, ... holky, mám dojem, že na ten "náš" květnový sraz budeme vzpomínat léta, to bylo tak unikátní, kdoví jestli se takle někdy ještě slezem ... možná až budou děti větší, no ale pak už většina těch dětí bude mít víc asi, že jo ... to je pak složitější
14. zář 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my jsme zpatky. U kamosky dobry, pak Jaydi usnul v kocarku a spinkal jeste v aute, jak jsem jela pro Raye. Takze pujde dneska asi dyl do postele :angry:

Andy dobry, ze moje praktika se ujmula i u vas :wink:
Sami super, ze je ti dobre. Hlavne jeste nic doma nedelej!
Marti ten odkaz mi da hlavni stranku :frowning2:
14. zář 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak sa vam hlasim po nasom prvom plavani. Prvych 5 minut bolo fajn, potom sa jedno dievcatko strasne rozplakalo, a Tomi jej samozrejme musel pomoct, tak zacal plakat aj on, lenze asi nepostrehol ze dievcatko uz neplace, a on to statocne preplakal cele. Najlepsie bolo ked mi visel okolo krku ako klist, vtedy ani neplakal. Proste stava sa z neho pekny maman. Boze to som tak strasne nechcela.
Uvidim ako to bude prebiehat v piatok.

Vecer vas skusim docitat a mozno aj niake reakcie, alebo az zajtra.
14. zář 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tolik mlíka v noci bylo dnes výjimečný, většinou má v noci jedno a pak až ráno v sedm.
Andy, já kombinézu pro Honzíka mám po bratranci 2x, resp. nejsou to kombinézy, ale kalhoty teplý a bunda zvlášť, snad to nebude nepraktický? Co myslíte, nebude to lézt ty záda a foukat pod to?
Kdes sehnala body z moiry?
Marti, ajéje, to se brzo naučí Honzík vstávat v postýlce, jednou už se mu to povedlo. Dneska kvečeru další pokrok, Honzík se naučil vstávat na gauči, na čtyřech přileze k opěradlu a vyšplhá, dělal to min. 10x za sebou, vždycky spadl do měkkýho, máme rohovej gauč, tak v tom rohu, samozřejmě někdo musí sedět blízko, aby pak nespadl. Jsem se bála, že si pak začne stoupat všude a padat na zem, naštěstí je opatrnej, stoupnul si na zemi u televize, pak přemýšlel jak dolů, tak opatrně spadnul na zadek :sweat_smile: Vůbec dnes kvečeru bylo úžasný, normálně si pak Honzík sám hrál po zemi 20 minut, lezl od hračky ke hračce, normálně jsem nechápala, to byl jeho životní samohrací rekord!!! A pak ještě dlouho s náma, byl asi v extázi, že se umí postavovat nebo si něco šlehnul :grinning:
Naštěstí v postýlce unavenej je zvyklej se otočit na bok a spát, kéž to vydrží. Aspoň něco by u nás mohlo být taky v pohodě, ne? :grinning:
Pospi, podej pak hlášení, jak to zvládl pantáta se dvěma :wink:
Sami, jupí, tak zítra už ti snad bude ok!
Sami, plavání na spánkočas si u Honzíka umím představit líp, chodíme v sobotu dopo s našima na devátou a už byl před taky mírně znaven, ale voda ho vzpruží, holt to cvičení a lezení je pro něj ne až tak zajímavý a unavenej trochu krize.
Otázky Samičky na Andy mě taky zajímaj :grinning:
Vanil, promiň, ale zní to vtipně, jak píšeš o holčičce, co začala brečet a Tomík to statečně táhl do konce :sweat_smile: Snad to příště bude v pohodě!
14. zář 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.youtube.com/watch?v=3uKOngVfdcY
Petři, hodila jsem teda odkaz znovu, ale je teda stejnej, jako ten předtím, nevím, jak to, že to blbne, kopíruju to až písnička hraje, tak nevím teda .... Je to tahle: Shaun Baker feat. Maloy - Give!

Vanilko, takle přesně probíhalo i naše první plavání ... tak snad se nám bude příště dařit líp
14. zář 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi, mě právě připadlo, že ona měla takovou radost, že se jí něco povedlo a já po ní chtěla aby spinkala ... teď je najedená .... a hraje si v obýváku na dece, vleže sama ... někdy taky zareaguju blbě ... holt to někdy člověk neodhadne .... gratulace Honzíkovi, že vydržel tak dlouho si hrát sám ... uvidíš, to půjde .
14. zář 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě kdybyste viděly mě, MM a tchýni. Honzík si hrál a lezl na zemi a my seděli na gauči a celou tu dobu jsme na něj koukali jak na zázrak :grinning: On občas hodil očko, že má publikum a spokojeně si zkoumal dál svý hračky :grinning:
14. zář 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi, to je dobrá situace, člověk zírá, co se to děje, taková novinka, a raděj ani nedýchá, aby něco nepokazil ... :grinning:
14. zář 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, přesně :grinning: Jsem se bála jít něco dělat, že ho vyruším a bude po srandě :grinning: A MM to pak zkazil, páč si šel pro pití a Honzík už šupajdil za ním.
14. zář 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.
My sme ešte v Poprade.
Zajtra ideme domov. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dnes sme boli v Slovenskom raji, Kubko bol nadšený, mohol chodiť po rebríkoch. Neskôr dodám fotky. :slight_smile:

Preletele som a Dominikovi prajem všetko naj k 9. mesiacom. :slight_smile:
A Andy gratulujem k 2 čiarkám a nech je všetko ok. :slight_smile:
A Puzzi prajem, aby čoskoro aj ona objavila na teste 2 čiarky. :slight_smile:
Idem pozrieť zrazovú diskusiu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. zář 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi Honzik bomba s tim hranim si :grinning:
Marti ta pisnicka uz mi de :wink:

Jaydinek usnul v 8 :grinning: a Ray dela vecu, steak, mnamky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. zář 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petři, tak paráda večeře téda! .... zítra jdu odpoledne ke dvěma "oblíbeným" doktorkám, k zubařce a na gyndu, bude hlídat mamka, už mám nervozu :angry: tak jsem chtěla udělat makový řezy, prý jsou výborný, Pavla donesla recept, jedla je u kamarádky a prý jsou výborný ... no nějak se mi nezadařilo a nenaskočilo to jak má, nemám dost velkou mísu, tak jsem to měla asi málo vyšlehaný, tak krém co měl být dovnitř dám nahoru , nějak to vylepším
14. zář 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky

ty jo, Korcul, to je maso už 23tt :confused:

Andy, gratuluju k potvrzení těhu :dizzy_face: Ačkoliv to byla jasénka :grinning:

Koukám, že Puzzi už je snž - bych si to měla taky v pase opravit :grinning:

Dneska jsem nehtila, takže nebylo moc času na pc, ale pokusím se dočíst :slight_smile:
14. zář 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lao, čteš mi myšlenky .... právě jsem sem vlezla, abych hodila odkaz ...
14. zář 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek