• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Ahoj holky, tak vstávačka byla v 6, spíš si myslím, že to vstávání záleží teď na tom, kdy je v noci poslední kojo - dneska bylo ve 4, tak to pak vyšlo na 6tou... (jinak teda kojo ve 23, v 1,45 a ve 4 :stuck_out_tongue_closed_eyes: ). Pak jsme spali ještě od 7,15 do 8,25 a kdyby nás nevzbudil telefoun a pak pošťačka, tak spíme doteď... né, si dělám srandu :slight_smile: Dneska ho ale dáme spát už v 7 a uvidí se...
Ekzém se zase rozjíždí :frowning2: už to má červený pod kolínkama, v pozpaží, na krku a pruh od ouška přes spánek do vlásků... tak jsem tu dietu chtěla večer vzdát, ale mm mě "překecal", abych to ještě aspoň týden vydržela (jsem na něj čučela jak kdyby spadl z višně, jsem myslela, že jenom do pátku). Přes noc se to nějak výrazně nezhoršilo, tak nevím, možná jsem včera "ujela", když jsem si na rýžový chlebíček namazala mm jahodovou marmošku... :unamused: nebo jsem přemýšlela, že třeba mu vadí malinová šťáva co piju? No nevím, ještě ale teda vydržím a už nebudu ujíždět.

Sami, na sunar rádio určitě kouknu, dík za tip :slight_smile:
Novi, ten tvůj zase blbne, jo? Bys ho už měla zpracovat, aby se chytl za nos a sekal dobrotu :angry:
Sami, takže zburzuješ tm? Radši ten dopis napiš až nebudeš negativně filtrovaná :wink: Další lidi na chatě, když jste byly domluvený jinak by mě asi taky nepotěšili, nemám moc ráda, když se takhle mění plány :rolling_eyes:
Lao, japato, že ti to nejde otevřít? Ti to zkusím poslat v jiném formátu... :wink:
Petronusko, všechno dobře zařiďte a užij si kámošky a miminka :slight_smile:
Marti, taky dorazila MS? Já ještě neci, snad si mě najde až tak v srpnu :sweat_smile:
Nikul, ty jsi taky v jednom kole... kočárky jsou moc pěkný, ale teda ta cena :confounded: a gratulka k lezení/plazení :slight_smile:
Talls, takže jsi si dala včera do těla a ještě jsi očumovala trenéra, jo? Já taky nemám žádný břišní svaly... si říkám, že až budu zase těhu, že budu mít břicho hned ve 2 měsíci jak se mi vyvalí :sweat_smile: Teda né že bych teď neměla bachor jak ve 4. měsíci :sweat_smile:
Pospi, ještěže to nic nebylo a dr. tě uklidnila... Já si taky musím rozšiřovat zásobu :slight_smile:
Weli, užij si odpol grilovačku :wink: a co noha, už lepší?
Puzzi, super, že banán H. jede :wink:
Momou, díky :slight_smile:
Majdi, tak hodně zdaru s mrkvičkou :wink:
Weli, aha, zrada... to taky miluju... :angry: a co pozvat nějaký sousedy?

Tak mám splněno a jdu si připravit oběd, dneska mám příkrm - mrkvičku dušenou+brambůrek :grinning:
9. čer 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a autosedačka se mi líbí taky ta MC Tobi... ale na Romer jsem už taky koukala a cena je "příznivější" :slight_smile: Původně jsem myslela, že koupíme nějakou v kategorii 9-25, Talls, poradkyně, proč je lepší zatím ta 9-18?
9. čer 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pospi, zrovna jsem ti chtěla napsat, že ten zelený hlen se mi s Markétkou už taky stalo. Jsem na to teda koukala, ale nic jí nebylo, tak jsem to neřešila.
Simčo, ten sporťák, ten tvůj favorit je dost dobrej, jsem ho tady nějak dřív nezaregistrovala. Ale já mám sporťák ke kočárku, tak tohle nemusím řešit. Golfák dobrej, jen si na něj musím zvyknout, ale Markétce se v něm líbí. Už v něm i spala. ... včera jsem si taky dala pivko, dohnat pitný režim !!!
Holky, chtěla jsem ten Firkon nechat do budoucna Pavel, moc se jí líbil, a ať ho neprodávám. ale rozmluvila jsem jí to. Je moc mladá, kdoví kdy bude mít nějaký děti, a budou moderní úplně jiný kočárky. Firkon je zatím v pohodě, dávám na něj pozor, tak snad ho pak i slušně prodám.
Markétka spinkala v pohodě, usnula ve 21,00 a to po kaši pila ještě ode mě. Kaši snědla skoro celou. Probudila se na jídlo 1,50 a pak ve 4 a v 6, spaly jsme do 8,30 !!! Tak jsem ji dala spát až teď 11,15 tak uvidím, jak bude spát. Ve 12,30 mi dojede kamarádka, tak jdu dovařit oběd, pak už nebude čas.
9. čer 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Páji, vypadá to opravdu na MS, přitom kojím dost, ale ono na tom asi moc nesejde. Ale bylo to fajn bez "toho".
9. čer 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem pěkně naštvaná :angry: , kamarádka nedojede, řeší nějakou stížnost u maturit, prý je to spojený s nějakou urážkou, tak pěknej hnus. Tak to ji tento týden už neuvidím, to je na pytel. ... tak dovařuju oběd, a uvidíme, jestli dneska taťka dojede
9. čer 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ses Marti taky pripojila do klubu kojicich s MS? Vitej, ja jsem tam asi 2 tydny :angry: Ono jsem cetla, ze prej je to normalni po pul roce. Proto se taky kojeni nema povazovat za ochranu po pul roce i kdyz kojis co tri hodiny i v noci... No ale nekdo ma to stesti a nedostane to dyl...

Paji tak ekzem se vraci? :frowning2: to je naprdlacku... tak jeste zkus ruzne omezovat co jis a uvidis. Jo a vcera jsem cetla starou betynku a bylo tam o ekomatkach a jedna psala, ze kdyz zacala pouzivat eko-prasky na prani, tak se jejimu synovi ztratil ekzem. Tak co zkusit i tyto?

Talls cortinu se chystam prodat. Jako korbicka byla dobra, ale ten sportak je uzkej a kvuli korbicce si ho na dalsi nechci nechat. To bych ho pak uz neprodala. Takto ho strelim doufam za tech 8.
9. čer 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,
tak čtyřhodinové hlídání zvládli kluci dobře :dizzy_face: Jak dopadl test, netuším... ale asi nic moc... Časem se pokusím dočíst :slight_smile:
9. čer 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lao, tak to máš za sebou jo? To jsi dobrá!
9. čer 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
hojte.
Už sme doma z Popradu. Prišli sme v nedeľu. Ale túto nedeľu možno pôjdeme zasa, lebo MM ide znova služobne na východ. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Zuzke idú ďalšie zuby, ale zvláda to v pohode. A už sa veselo kotúľa, je to jej najväčšia zábava teraz. :slight_smile:
Finišujem spustenie e-shopu, tak teraz tu nebudem tak často. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. čer 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže u nás proběhla mrkvička před hoďkou asi a myslím, že to ušlo. Sice ksychtíky házel úžasné, šklebil se jak kyselá okurka, ale myslím, že jsem do něj narvala dosti :sweat_smile: ještě mám na zítra, nu a pak zas musím uvařit.. měla jsem jen jeden krásný svazek.
Nikul takže včera zas kajdošení tolikrát? ty posrajděné plínky to je zděs, jak já to budu dělat na dovči, když chci i látkovat? Se uperu :sweat_smile:
Honzík se dnes vzbudil dříve než já a teda co vysrajdil, po kaši má ráno takovou jinou tu stoličku, je ji více, více je tam vaječiny a teda ani pindík jsem mu nemohla najít jak ho měl zamarasený :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Laolka áá takže po zkůšce? fajn, kdy budeš vědět výsledek?
Nikul ajo sporťák je docela úzký u Cortiny, to se mi taky nelíbilo, když jsem ji původně chtěla z trojkolky.
Miruss ty máš doma poklad, nechť Zuzanka i nadále dobře snáší zoubky! Těšíme se na eshop :wink:
marti další co má mrchu, fujtaksl :stuck_out_tongue_closed_eyes: ta mi teda nechybí.. já furt ništa pišta! :grinning:
Puzzi zabavuji různě, ale já má tu výhodu, že moc zabavovat nemusím, Hany si hraje rád sám a když je nevr tak s ním třeba chodím (na rukách si ho užívám, páč nevyžaduje nosit) zpívám, podavávám hračky a různé blbosti, myslím, že zatím toho více nejde. Jak tvůj Honzík bude sedět třeba si vyhraje více a nebude taký mrzout.
Paji to je na prd s tím ekzémem, chjoo. Uvidíš co dál. V pátek na vás budeme myslet. :wink:
9. čer 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lauš, kluci jsou šikulky :wink: A ty taky, beztak jsi test zmákla :wink:

Marti, díky za info o tom hlenu. Mě to ráno fakt vylekalo. Jsem ráda, že jsem se odhodlala zavolat. Myslela jsem, že se poradím se sestřičkou a byla tam i naše dr., tak super vědět takovou věc, příště se nebudu lekat. Může se prý ještě čistit, nebo to může být stoličkou, která se jí tam dostala apod.

Miruss, ahoj, přeju hodně štěstí v obchodování :wink:

Jinak já jsem si to bez MS moc neužila, mám jí teĎ už potřetí, navíc květen jsem kvůli mireně celý prošpinila :angry: Doufám, že to teĎ po MS přejde. Krvácela jsem asi jen 1 den a teď 3 dny zase jen špiním. Jako věřím, že to špinění je menstruační a ne to po mireně a že už to přejde :frowning2:

Hpaji, vracející se ekzém mě mrzí. :unamused: Janka má už delší dobu pod kolínkem červený flek. Mažu to bepanthenem a imazolem na střídačku, ale nechce to zmizet. Asi další adeptka na to svinstvo :pensive: Zkusím večer máznout tím Skin-cap od Rišky, jestli to nepomůže.
9. čer 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pospi zruště poplach byl dobrý! Super, že teda je to v pořádku :wink: na Janičku se v sobotu těším! Neštovice máte za sebou, tak teď by vás nic nemělo ohrozit ni?

honzík zas usnul, tak já valím hodit sprchu a uklidit koupelku.
Mějte se dámy.

zvedá se vítr nějak, snad nebude lulat
9. čer 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja našťastie MS ešte nemám a ani mi nechýba. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. čer 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miruss. Zuzanka má další zoubky? No Anička taky měla v 7 M 4 zuby. Ale Kubík nemá ani jeden :grinning: tak nevím, jak chce jíst ty řízky. Je dobře, že to Zuza snáší dobře.

Já sice MS mám, ale nevadí mi, páč si ji upravuju dík pilulím :slight_smile: Ale dnes jsem dostala ATB Augmentin, páč mám zánet na vaječnících a prý i trochu na ledvině :frowning2: Takže mám po vycházkách.
9. čer 2009 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Momou hmm tak to máš po vycházkách, kor když máš jednu ledvinu. Tak hlavně opatrně na sebe mamko :wink:
9. čer 2009 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Megn: Neboj, mám tu nad sebou přímo kurátora :grinning: Jára mě furt zahání do postele.
9. čer 2009 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme zase sami doma, návštěva byla fajn, pak jsme jeli ještě navštívit jednu těhuli do nemocnice (leží s dvojčatama), pokec dobrej. Honzík před odjezdem ukázal návštěvě fekální spoušť na deku naživo, hustý :grinning:
Talls, s masem teprve začínám, Honzík ho měl asi 3x, z toho až potřetí mu to chutnalo, ale nevim, jestli to bylo náladou nebo masem. Říkala mi ale kamarádka, že kuřecí fakt humus, jak je na hormonech, že už zná dvě známý s dětma, co jim kuřecí zakázali na endokrinologii, tak možná přesedlám na krůtu. Ten banán mě dnes navnadil, že kromě přesnídávek začnu zkoušet i jiné ovoce domácí nastrouhané nebo půl napůl.
Weli, balíčky na gril šup do lednice a máte na tři dny co jíst :sweat_smile:
Hpaji, to je na prd s tím ekzémem, no zkus ještě tu dietu a uvidíte. jsem zvědavá, co vám řeknou v pátek.
Marti, tak taky škoda, že kámoška nedojela jako u Weli.
Miruss, gratulace k zubům a držím palce a e-shop!
megn, hovna až na bimbasovi hustotka, což? :sweat_smile: Zabavuji stejně, akorát že as intenzivněji. ale občas vydrží honzík i chvíli žrát hračky na zemi. včera měl rozvernou náladu, otočil se pod hrazdičkou a začal žrát tu hrazdí nohu :grinning:
Lao, uvidíš, žes to zmákla s testem, držím palce!
momou, to mě mrzí se zánětem, fuj, tak to rychle vyleč, bolí tě břicho?
9. čer 2009 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi: Bolí mě břicho, nejvíc v podbříšku jak je vaječník. Víc teda ten pravej. No ale mám trochu chytnuté i ledviny (u mě normál), tak mě bolí i záda. A to jsem měla jít dnes na večeři, chjo :frowning2:

Kubík dnes snědl celý banán a ještě dojídla kousek po Aničce :grinning:
9. čer 2009 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nazdarek holčule!
dnes mame jeden z lepsich dni, Slavko je celkom kludny. spinkal 3 hodiny v postielke ja som varila. idem do izby a on si tam sedka a hra sa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: potichucky, ako anjelik. nespoznavam ho :slight_smile:
krasne spapal 120 g brkase s MM, ani sa nezaspinil ale aby som mala co prat, mne sa podarilo ho zaspinit :sweat_smile:
Talls Ty mas vraj demenciu v 30? ja mam asi od narodenia, zabudanie je moje hobby :grinning: a teda nevem ci ma Tobi fakt divne ho.na alebo sa tym tak rada zaoberas :grinning: ja to moc neskumam, teda take detaily :sweat_smile: neviem, ale zas je pravda ze Slavka kojim tak sa nemusim tolko bat
Puzzi aha, vstavanie sa rata odkedy zaspi vecer...tak Slavko potom vstava 3 - 4x t.j. okolo 23:00, 2:00, 4:00 a potom nastava kriza vstavania medzi 5:00 a 6:00 :grinning:
Sami kurnik šopa s zenskou jednou sebeckou na plavču, takto sa spravaju matky medzi svojimi detmi a potom z nich vyrastie to iste :angry: :angry: :angry: esteze nie je s Tebou v kurze :angry: a TM s kamerou - hmmm...urcite sa snazil, chlapi robia chyby... tak si to musi u Teba nejak vyzehlit :dizzy_face:
Puzzi Ty ho takto zabavujes? ja mu len hodim hracky, ked reve ze ho nebavia vymenim za ine, a tak dokola. ked nie hracky, tak ho dam k zrkadlu a to ho bavi a konecne sa naucil ze ked donho pleskne hlavou, boli to :sweat_smile: takze dava pozor :slight_smile: alebo ho rozbalim, to ma najradsej :wink: pripadne ho dam na ine miesto, ked vsetko zlyha tak ideme von.
dnesok som nedocitala, boli sme prec pokusim sa teraz ale musim umyt riad a vyvesit saty :rolling_eyes:
9. čer 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no teraz to vyznelo akoby som sa mu ani nevenovala, to nie, maznam sa s nim, a tak, rozpravam mu, rehocem sa nanho ale to rozpravanie na dialku nefunguje, musim prist k nemu a sleduje mi usta a uplne zvážnie, otvara so mnou, akoby sa to ucil :grinning:
9. čer 2009 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi tos měla plodné odpoledne :slight_smile: jak to zvládal Honzík?
Moje mimušo dnes naspalo asi 5 hodin, tak je svěží a teď v ložnici se vzteká páč spát už nechce :sweat_smile: MM si s ním teď hrál, jaksi od něj odešel a tak mrmlá Honzík. Mno on v podvečer už stejně bývá nevrson
Novi jak jste dopadli u doktora? Noo jak píšeš že si Slávko sedí a hraje, to si myslím, že ty nervní děti si pak i více vyhrajou, snad teda.
Momou véča příště :wink:
9. čer 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky
tak hlásím naše půlroční míry, 6,6kg a 65cm, je prýn šikovná hyperženská :sunglasses: Máli tam totiž doktorce!málem spadla ze stolu, jak se rychle plazila :grinning: prý bude brzy regulérně lézt :slight_smile:
a že se nemám s příkrmama trápit a mohu je klidně o měsíc posunout, když jíst moc nechce.... :slight_smile:

dočetla jsem letem světem tuto stranu

novi teda závidím ti Slávka, mě Máli nespala 3 hodiny v kuse už tak měsíc, dnes spala dohromady asi 40 minut, je to s ní záhul :slight_smile:

puzzi s tím kuřecím s tebou souhlasím :slight_smile:humus hnus
:stuck_out_tongue_closed_eyes:

momou močák je hnus, bud v teple ATB brzy zaberou a uleví se ti :slight_smile:

add MS jsem docela zvědavá, kdy přijde, snad ne v Chorvatsku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

hpáji ten ekzém mě mrzí...co když se potvrdí alergie, to budeš držet tuhle krutou dietu nebo začneš dávat HA UM?

add zabavování....u máli je problém, že ji nic nezabaví na dlouho.... :rolling_eyes: sedět u mě na klíně ji nebaví ani 2 minuty, začne dělat mosty a vzpírá se a řve, tak ji postavim a péruje, to ji baví, když mě bolí ruce, položim ji a pase a plazí se a pérujem to ji dlouho nebaví, dánm ji pod hrazdu, za chvíli řev, dám ji do lehátka, řev postýlka řev, před televizi řev.....ven.....no jako na ní platí jen když se s ní něco aktivně dělá.......taky ji baví se koukat na děti, jak lítaj a tak....přijde mi fakt nespokojená se svým stavem pololežáka, kouká jí z očí, že se těší, až se poprvé rozběhne mě z dohlede a někam to vší silou a plnou parou narve :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. čer 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
majdo pošli mi ten babyrohypnol, co dáváš Honzíkovi :sunglasses:

holky mám dilema, když se takhle Máli po chvíli začne strašně vztekat a řvát, mám ji brát, nebo ji nechat ječet...se nedá fakt :rolling_eyes: vadí mi když brečí, ale zase to bych fakt nic neudělala tady...
9. čer 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdyby aspon spala přes den dýl, abycgh si vydechla, kde bere tu energii, je jak z divokejch vajec, i při koju sebou furt hází, šije., každých 10 vteřin se odtrhává, ted mi tu ječí na klíně a trhá sebou, to je šílený :pensive:
9. čer 2009 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
prý baby rohypnol :grinning: Miruss ho beztak dáva Zuzance hrstma :wink: :grinning:

Andy, já ti nevím, možná zkus chvíli vydržet křik a uvidíš, co to udělá. Někdy začně Janka řvát a ječet, když odcházím z místnosti, ale za chvilku ju to přejde, snažím se při ječáku tam hned nejít, ale je pravda, že když to má trvat déle, tak ji řvát nenechávám. U nás platí na Janku Riška. Když třeba jí nejde večer usnout a brečí, stačí přijít nahoru do pokojíku nebo do sprchy s Riškou, ona ho slyší, a je potichu. Hraje si s ručičkama, pak jí jdu párkrát nahodit dudyn až usne.
9. čer 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted jsem ji uspala výchovně u kozy :grinning:

pospi by se mi tu Riška hodil :slight_smile: je fakt, že když ji chóvá malej brácha ani nemukne :slight_smile:

miruss nebudeš ten BR (babyrohypnol) prodávat v eshopu? :grinning:
9. čer 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
add zabavování, my moc bavit nemusíme, Janka si vyhraje dost dlouho sama, pokud potřebuju. Jak začne moc mrmlat změníme místo a činnost a hraje si dál. Když už je mrzout před spaním, tak jí chvíli nosím a ukazuju. Ale stejně když nespí, snažím se jí co nejvíce věnovat a užít si jí, mám miminko naposledy. :pensive:

moni, takové trápení máš, přeju brzké uzdravení :slight_smile:

už se po mě ta moje banda shání, tož valím za nima...
9. čer 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nu jsem si užila myslím do toho 3,5 měsíce až až, i kvůli tomu že mi spal přes den třeba jen hodinu... až potom se z Honzíka stal pohodář. Vyřvat jsem ho určitě nenechávala, to on tolik nejančil, on spíš furt naříkal a mrmlal. Pak nějak otupil asi.. No on je po mě prostě :slight_smile: Prostě někde se to lepší, někde to jde do kytek jako u vás Andy. hmm to je drobek ta tvoje ženská, váha i délka po tobě však?
MM teď koupe, tak jdu chystat kaši na "dobré spaní" :sweat_smile:
9. čer 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy to by bol dobrý biznis. :grinning:
Málinka má krásne miery. :slight_smile:
Novi to je super, že je lávko tký zlatý. :slight_smile:
Pospi niekedy sa starší súrodenci hodia, ale keď mi Kubko zobudí Zuzku, tak :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
Teraz je Kubko s babkou v cirkuse, tak som zvedavá na dojmy. :slight_smile:
9. čer 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Není nad to naplánovat dětem spánek. Honzík spal po o jen od 13 do 13:45, takže před 17 už nevrlej, unavenej. Šli jsme na chvíli na zahradu, uhoupali ho v kočáru, dali jsme si večeři. Pak jsme přestali houpat, že od 17:15 stačí do 17:45, večer už přece nebude spát dlouho. Nakonec spal do 18:15, dospával na chodbě, TV hrála, nakonec ho vzbudil až mixér :sweat_smile: No nic, vzbudil se do nevrla, takže 18:30 koupačka a už spí jako vždy od sedmi. Jsem zvědavá na ráno, ale snad do těch šesti vydrží, ten podvečer jakože doháněl odpo snad :sweat_smile:
Teď koukám na zprávy a prej když člověk vyhazuje dítě do vzduchu a natřásá, tak může dojít k nervovým poraněním a škodám na intelektu, ježiš, proč na ty zprávy čumim, teď jsem úplně hotová, já s Honzíkem blbnu furt! Holky, uklidněte mě, že každý dítě se natřásá a nic mu není :sweat_smile:
Novi, tyjo, to je krása 3 hodiny spánek a pak hraní, jen tak dál :wink:
Novi, já zabavuju dost tak, že Honzíka mám u sebe a zpívám mu nebo s ním hážu a tak. Ale jak to děláš ty nahazovat hračky je určitě fajn, aspoň se může slávko pohybově rozvíjet :wink:
Megn, Honzík zvládl dnes v pohodě, byli jsme hlavně u nás doma a v nemocnici na návštěvě jen asi hodinku, tak to šlo.
Andy, to byla doktorka z Málinky asi vyvalená, co? Popis činností s Máli hustý :sweat_smile: Honzíka řvát nenechávám, jen rozčilovat, jsme asi měkký, Andy, snad se nám to vrátí v dobrém, sama nevim, co je správně...
Miruss, chybí mi Zuzančiny míry v půlroce, prosím prosím :slight_smile:
9. čer 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek