• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
a kdo chce jet na sraz, mazejte na diskuzi...
14. zář 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami, to je aspoň slovo do pranice !!!
14. zář 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor

ještě raz, bo je to na konci strany :grinning:
14. zář 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem tu :slight_smile:
Holky dík za pochvalu Ríši, to se pěkně čte :dizzy_face:
Kukla jsem vám na ty fotky, všichni mimísci jsou krásní...
Marti, Markétka je hezounká, jak u tebe spinká :dizzy_face:
Vanil, ty jo, Tomi má teda zubiska :slight_smile: a stejně spím i já k ránu :grinning: Chudáček jak je osypanej :unamused:
Petruš, JD je miláček, pěkně plazí jazyk :slight_smile:
Sami, Domi už je taky pěknej akčňák asi, jak tak koukám na fotky... :slight_smile:čertíci mu koukají z očí :dizzy_face: dneska jsem zrovna přemýšlela, že asi taky pořídím helmičku... Ríša se začal stavět - posledních pár dní na kolínka a dneska se 2x postavil u gauče... :slight_smile:
A jak vlastně baráček?
Puzzi, fotky z Chorvatska jsou pěkný a popisky k nim jsou boží :grinning:
Pospi, Janička pěkně blbne a má krásný modrý kukadla :dizzy_face:
Zdar Jaji, bych taky kukla na fotky, ale nemáš album... :confused:
Andy, Málinka je krasavice a koukám, že už má nápadníka :grinning: jako červený karkulce jí to moc sluší :dizzy_face: testíky pěkný, taky se těším až najdu // :slight_smile: Jinak moirový bodíčko mám taky - bez rukávů a teď teda nedávám, na zimu bude ale dobrý, nebude se potit v kombošce :slight_smile:
Puzzi, krámek s moirou je v ul. V šipce, je to kolmá ul. na Americkou :wink:
Momou, pokojíček se vám povedl a nákup se vám do košíku už teda fakt nevejde :slight_smile:
Dedul, to je Maxík tak velikej, že je mu oblečko na 1-1,5r. akorát? Sluší mu to :wink:
Talls, Tobi je krásnej blonďáček :dizzy_face:
Bartalko, ta fotka jak leží Petka, Bejka i Simi na posteli je pěkná :slight_smile: hihi a jak Simonko sám baští je taky dobrý :slight_smile:
Jumi, ty tam žádnou novou fotku nemáš, měla bys něco dodat... :wink:
Weli, Maty už vypadá jako velký kluk, jak na té jedné fotce stojí :slight_smile: a na další je pěkně vysmátej :slight_smile:
Lao, Helmans je suprovej :grinning: Na srazíku s Dedulkojcma vám to slušelo :slight_smile:
Novi, Slávko je fakt dlouhán a má pěknej hrad :grinning:
Petis, Karolínka má vodu fakt ráda, to je na fotkách vidět, jak si to užívá :slight_smile:
Nikul a Majda tam taky nemají žádné nové foto, co bych ještě neviděla...
Lobi, Luky je fešák a přijde mi, že je trošku podobný JDmu :slight_smile:

Tak snad jsem na nikoho nezapomněla :slight_smile:
14. zář 2009 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
poslední dobou spím ještě hůř než jindy a děti za to fakt nemůžou :frowning2: Jdeme snídat.
15. zář 2009 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hpaja: A doufám, že to pívo Ríša aspoň ochutnal :sweat_smile: :grinning:
15. zář 2009 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Patrik Swayze z Hříšňáku :frowning2: :cry:
15. zář 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,
noc u nas dobra, ve 4 caj, v pul 7 mliko a vstavacka. Tedka v 9 prdolka usnul v kocarku :slight_smile:
Pujdu udelat nejaky obed a trosku uklidit.
Vcera jsme se zasekli u tv, davali dobrej dokument a pak jsme meli "fun", tak jsem se zapomnela i rozloucit :sweat_smile:

Hpaji vcera jsi hezky na vsechny napsala nejakou reakci :wink:

A teda co se deje, ze tu nikdo neni krome Moni? :astonished:
15. zář 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Si rikam, co Patrick Swayze tady a tedka to vidim ve zpravach :cry:
15. zář 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte mamky :slight_smile:
Co je? Držíme minutu ticha za Swayziho, nebo co? :confused:

Cvíčo jsem včera zvládla, jsem se u toho i nasmála, bo jsem furt něco kazila. Necvičila jsem aerobik cca 2 roky a je to jiná cvičitelka, taková rychlejší, všechno šup šup :grinning: Tož jsem byla někdy mimo, ale hýbala jsem se :wink: Ve středu jedu zase. Miláčci to doma zvládli, akorát R. zapomněl dát Jance po kaši napít :angry: Musel za ní asi 4x do ložnice a tišil jí na rukách :rolling_eyes: Ale usnula mu, tak dobré :slight_smile:
15. zář 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ahojte, dorazila jsem z nákupu ... malá od včera pěkně blbne, už mi začínají šlapat nervy, tohle s ní teda neznám, včera blbla před spaním, nejen teda odpoledne ale večer se to opakovalo ... šíleně unavená, furt se válela, brečela, šáhnout na ni, to bylo zle ... tak jsem tam nechala s ní MM a šla kouknout na tu buchtu, která se mi nakonec v tom blázinci nepovedla ... jen jsem odcházela, tak řev ještě větší, ona prostě chce být pořád se mnou ... to by mi neva, tak ať ale spí sákriš ! Ráno mě navíc párkrát kousla, tak jsem zvýšila hlas, už byl dlouho pokoj ... a ona začla brečet, a už se nenapila ... tak teda nevím, ještě jsem to zkoušela než jsme jely ven, ale když ji dám k sobě, tak na mě třeští oči, jako by se bála chytit, a i tak zkusí zkousnout a stačí jak vztyčím prst, a už řve ... to bude nějaká citlivka sakra ... z flašky nepije, tak jestli nebude pít ode mě, tak nevím, co s tím budu dělat, nebo co jí dám .... dnes je den blbec, cítím to od rána, hned zmatek ... teď spí venku, dám vařit oběd, už volal brácha (mamka mi má dojet hlídat ... a teď hlídá jemu, jako vždy,tak nevím co dělá švagrová, jestli si válí prdel nebo co, kuwa už mě to sere, jednou za uherský rok potřebuju, aby dojela a prostě oni jsou pořád vpermanenci) že ji doveze trochu pozděj, tak ve 12. Tak to je paráda, malá na ni není moc zvyklá, já jdu ve 12,30 na autobus, to jí tady bude celou dobu řvát, dřív jak 14,30 se nevrátí m .....
mě tak všichni se...ou, to snad není možný fakt! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. zář 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pospi: Já začnu zas chodit od října na cvíčo 2x do týdne :sweat_smile: se mi už teď nece. Ale miláček mě posílá, jestli ona v tom nebude ženská :grinning: Jako holky jsem změnila jídelníček a mám 54,8 kg dobrý ne :slight_smile:

Kvůli Hříšňáku jsem chtěla umět tancovat ........... :frowning2:
15. zář 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pospi super se cvicenim a priste to bude lepsi se zvladanim :wink: A TM taky dobry. Urcite ve stredu uz nezapomene na mliko :slight_smile:
Marti chudatko, to mas teda den :frowning2: No Marketka se teda rozjizdi :sweat_smile: Ale co ji je, kdyz takhle nechce pit od tebe :confused: S tema vecerama to znam, mivame taky takove blbnuti. Ale nechavam ho tak, at se vyblbne a stejne potom odpadne. Se u toho nebudu rozcilovat, ne? :sweat_smile: Nastesti ted uz to netrva tak dlouho, ale samo, ze se najdou vecery, kdy jo :angry: Skoda ty buchty, ale priste uz se urco povede :wink: Ja mak moc nemusim, tak se ani neptam na recept :grinning: S tou mamkou je to tezky, ale snad Marketka bude v pohode :pensive:

Moni dobry s kilama :slight_smile: A copak jsi zmenila v jidelnicku?
15. zář 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petra: Začala jsem jíst menší dávky (ten talíř je najednou prázdej :sweat_smile: ), časteji, víc ovoce a zeleniny a hodně pečiva se semínkama :grinning: A od příštího měsíce ještě začnu pořádně cvičit. Aby ze mě něco zbylo :grinning:
15. zář 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petři, mě připadne, jako by se bála, že mě kousne .... vypadá to tak totiž, jak jsem na ni ráno vyjela, tak začla brečet ... a ted jsem jí zkoušela dát napít a jak se k ní nakloním, tak spustí ječák, jak mě uvidí nahou .... jestli si na to vzpomene nebo co ... já teprve vařím, to mám jít za hodinu už na autobus .... z těch doktorů mám taky nervy .... teda to je den

Moni, gratulace ke kilům ... ten jídelníček dělá divy ... já se právě nestihám najíst, hlavně když už tak to zhltám, pak je mi blbě ....
15. zář 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, Máli mi spala 2 hodiny a mě nešel net :angry: až ted a to už je samo vzhůru :sunglasses:
včera kino super odreagování, já Pottera miluju, tak jsem si to užila :slight_smile:

Sami to je houf otázek :slight_smile: Takže preference pohlaví netuším, zatím se cítím jak na začátku s Máli, bolí mi prsa, občas břicho jak na MS a když mám se dýl nenajím, je mi trochu ´bléééé.jenda byl překvapenej jak já, čekali jsme, že se nám to povede až tak v prosinci nejdřív, moc jsme tomu snž nedali
:grinning: a je samozřejmě rád, jakej je plodnej bejk :grinning: a mámě jsem to v neděli řekla, asi bych to před ní nechtěla zatajovat,. tátovi to neřekne, ví to zatím jen ona, jedna má kámoška a vy na koni :slight_smile:

vanilka to je škoda, že se Tomáškovi plavčo nelíbilo, třeba nebyl ve svý kůži, nový prostředí a příště to dopadne líp....

puzzi hurááá Honzíkovo samozabavování začíná jupí :slight_smile:

miruss užívejte tater a dík za gratulaci :grinning: (blahoželanie :slight_smile: )

Holky, kdo je teda snž tématu???Laola, Hpája, Puzzi....ještě někdo?????
Kdo se ptal na moirové bodýčko??Koupila jsem ho na branakdetem....

Cože Swayze umřel

:frowning2:
Pospi jsi borec na konec s aerobikem a manža ti pohlídá, vy jste tým :dizzy_face:

Marti sakra koukámm krizovka, Markétka vosina, snad je to jen období, vydrž ...

Momlou vždyt ty jsi hubenour, i na sraze jsi už byla :slight_smile:

já radši ted s cvičením přestala, nechci si pak něco vyčítat, budu jen chodit na prochajdy a pbčas protáhnu záda :slight_smile:
15. zář 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni tak to je super. Jen tak dal, ale neztrat se! :grinning: :wink:
Marti tak snad to Marketku prejde a nebo se proste bude muset naucit na flasku :unamused:
A z doktoru strach nemej :wink: Teda aspon z gyndy ne, to je v pohode, ne? Zubar je horsi :confounded: teda aspon u me :sweat_smile:
15. zář 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
petronuska Jaydi a malina maj stejný budídcí časy v noci i ráno, já jí v noci dávám 120 sunaru, to má hned vycuclý a spí dál a ráno 150 sunaru a večer před usnutím taky 150 a to je všechno naše mlíko..
15. zář 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty vole holky 6tt to to letí :grinning: :grinning: :grinning:
15. zář 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, mě jen nakoplo poslední koukání na díl "Jste to co jíte" zdravý guláš, bramboráky .......... a holčina hubla. jsem to chtěla vyzkoušet a mi to chutná. Ale kofolu za nic nevyměním :grinning:
15. zář 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy, dobre, ze se ti kino libilo :slight_smile: Ja nevidela ani jeden dil, ani me to nelaka, abych pravdu rekla :sweat_smile:
JInak s tim pitim. Vecer ma Jaydi kasi, nekdy sni, nekdy ne a pak mi vypije pred spanim cca 90ml. Vetsinou se budi kolem 5 - 6 a davam mliko 180ml a pak dam nejakou snidani.
15. zář 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

mám minutku, malá mi usla, tak jsem narychlo slupla oběd a ještě bych chtěla vytřít. Ona spí čím dál tím míň přes den, ch jo :unamused: Uspávám, hladím ji klidně i přes půl hodiny a kdyby aspoň spala hoďku, nezlobila bych se, ale jí prostě 20min. stačí ...

Dnes jsem si volala na výsledky krve a sedimku i celkový rozbor mám OK, tak fajné.

Včera jsem objevila špičínku druhé dvojky nahoře, tak už je regulérní upírka :slight_smile:

ANDY,
gratuluju k potvrzení těhu a opatruj se, aspoň jak to s Máli půjde :wink: Vztekání se u jídla znám taky. Nejhorší je i krmení na návštěvě, kde nemám židličku, já ji prostě nenakrmím, aby seděla někomu na klíně, to ona neumí, kroutí se, leze, no nervy na pochodu pořád. Super kino!
PUZZI,
taky dáváme v noci mlíko-tak 150ml, čaj mi nechce. A držím prsty na snaženíčko. Holky, obdivju vás, že do toho jdete tak brzo:wink:
DĚDUL,
Maxík turbomyška, dobrý :grinning:
MARTI,
tak Markétka je vosina? Snad ji to brzy přejde. A snad dnes hlídání dopadne dobře a tví doktoři taky!!
PETRUŠ,
teda spaní přes den 2,5 hodiny je pro mě scifi.
HPAJI,
ahojda, fotečky supeeeeeeeeeeer!!!
SAMI,
super, že je ti dobře:slight_smile: Paráda, jak chlapi zmákli plavčo a že je Domi u taťky spokojený, i když spolu nejsou tak často. je vidět, že si ho o to víc užívá:wink: Jo? Mlíčko se má fakt ředit???
POSPI,
super cvíčko a že to manžel zmáknul i bez pití na dobrou noc :slight_smile: U nás dnes bude situace podobná, jdu na aqua aerobic, tak se bude muset taťka činit :wink:
VANIL,
to je škoda, že Tomi plavčo probulel, ale snad si zvykne a příště to bude OK.
MONI,
teda před tvými kily fakt smekám, tolik jsem snad neměla ani na gymplu:unamused: :cry:

Jen jsem proletěla posl. 2 stránky, omlouvám se ...
15. zář 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petis: Tý jo, dobrá reakce, Ty jsi na nikoho nezapomněla :grinning: Tak já normál vážila tak těch 52, před Aničkou jsem přibrala, a konečně měla i pravidelnou MS, na 55, takže jsem na svym :wink:
15. zář 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, jsem zvědavá, jak dopadlo hlídání, dopo si byla nervní.... :sweat_smile: Snad proběhlo vše OK i s těma tvýma dr. :wink: Dneska sis teda vybrala, ukázovat se nahoře i dole :grinning:

Petis, aquaaerobic, jo? To zní dobře :wink: Snad bude TM úspěšnější, ale MM omlouvá, že uspával poprvé a 2 děcka :grinning: A prý jí dával pít čaj, ale ona nechtěla, tak nevím.... :wink:

Andy, se nenaděješ a budeš mít v pase 36tt :wink: a pak budeš sledovat paroubkování :grinning:

Včera měl Riška dobrou hlášku. Jeho loňská uč. šla letos do důchodu, ale asi za někoho zaskakuje, tak mi R. včera po školce říkal, že paní uč. Zdenka se doma nudila, tak si přišla trošku popracovat :grinning:

Moni, bacha ať se nám neztratíš :grinning: :wink:

Jéééžiš, Péťa nahoře zase čímsi tloukl a Janka tam béká, ach jo. Spaní moc nedala, slabou hoďku :unamused:
15. zář 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, před chvílí jsem se vrátila z nákupu a teď uspala Ríšulu, tak mám chvíli čas... teda ještě bych měla vybalit nákup. Chtěla jsem si zajít k číňanovi pro jídlo, že si to vezmu s sebou, ale Ríša už byl trochu protiva, tak jsem jela dom a teď si dávám k obědu zapečenej toust :slight_smile:

Sami, jsi se ptala na ekzém, tak hlásím, že dobrý, občas - když jsem třeba porušila dietu a nacpala se sýrem, tak mu to trošičku vyleze, ale je to fakt jenom maličko, namázneme večer smradlavou mastí a druhý den je to OK :slight_smile: Dneska jsem zrovna volala na kožní a objednala R. na kontrolu, jdeme 14.10. a měla by nás poslat na alergologii, tak jsem zvědavá.
Puzzi, do Hobitu chodila i Martina... tchýně už snad přestane prudit s blbýma řečma a včerejší H. samozabavování super :slight_smile:
Momou, jj, pivko má občas Ríša přes noc v mlíku :slight_smile: teda a s tou změnou jídelníčku tě obdivuju, já se nějak furt nemůžu dokopat a přes prázdniny jsem přibrala a mám furt +5kg :angry:
Petro, tak to jsi měla dobrou noc, závidíííím :slight_smile: a to, že jste měli "fun", to jako DS? :grinning:
Marti, snad to hlídání bude OK a Markétka nebude moc plakat... Doktory už máš asi za sebou, snad dobrý.
Andy, já mám ještě jednu question :slight_smile: a jak tě napadlo udělat si test, když jsi zatím MS neměla? Že tě bolely prsa a bylas unavená?
Petis, s tím spaním to máte blbý, uspávat půl hoďky a pak aby spal 20 minut, to by mě štvalo... Ríša spí většinou 1,5h před obědem a cca hodinu okolo 15. hodiny. Ale taky si to občas zkrátí. Dík za pochvalu fotek :slight_smile:
Pospi, Ríšovo hláška dobrá :grinning: Snad teď nebude Janka nevrlouš, když jí vzbudili...

Tak už jsem i naobědvaná a jdu vybalovat nákup :wink:
15. zář 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo ještě jsem zapomněla - v DMku mají akci na Huggiesky - myslím, že Talls je používá... Duo pack (např. ve vel. 4 je tam 88 plen) a stojí 379 Kč, to si myslím, že je celkem dobrá cena :wink:
15. zář 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, v rychlosti som vas precitala, ale reakcie uz asi nedam, dieta mi tu skrieka, pojdem ho nakrmit, a uspat, bola som s nim vonku, krasne mi zaspal, ale jeden blbec skrikol pri kociku a bolo po spani. A to som isla tam kde je najmenej ludi a ani auta tam moc nechodia, ale hold stretla som par a z toho jeden blbec.

Pospi to je fajn ze si si uzila aerobic, a TM to dobre zvladol doma s 2 detmi.

Petis ti si uzi dnes aqua aerobic.

Sami to je dobre ze uz ti je OK.

Puzzi ja mam tiez pre Tomiho na zimu zvlast oteplene gate co su na traky a k tomu bundicku, dostali sme ale neviem ci to vynosime, zda sa mi to este dost velke ze do toho nedoraste. Ked nie tak kupime ale isto to bude overal.

Momou super s vahou, aj ja chcem taku.

Andy, ako ti pekne svietia tie tt. Len tak dalej a prajem nech ta ranne nevolnosti obchadzaju.
Dobre ze si si kino uzila.

Marti tak ti si mala dnes ku..a den. Snad to Marketka zvladla s tvojou mamou.
15. zář 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
A este som zabudla zagratulovat Puzzi k samozabaveniu Honzika. A pochvalit foto Riska.
15. zář 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
no, snad se na ten aerobic dokopu, já jsem totiž lenora a raději bych byla doma a spočla, to jako fakt. Jako dnešní den je "úžo", vstávačka po 6, pak hraní, po půl hodině kňouravá, dopo spaní 30min., mezitím jsem jí uvařila oběd, pověsila prádlo, umyla koupelku a byla vzhůru. Po obědě zaspala jak jinak jen 25min., to jsem pojedla a vytřela a pak zase jen a jen békala :cry: , já s ní na zemi, ona po mě lozí ... jak přijel MM z práce, tak jsem se těšila, že si ji vezme, ale ouha, ho bolí hlava, tak že mu mám dát 15 minut, že si lehne. Ku*va, ale jak to jako vysvětlí Káji, či ona počká 15min? Tak jsem šla já krmit, samo že nic nejedla (dnes bojkotovala přesnídávku, krom zubů ji trápí i aft už ne v koutku, ale nahoře :frowning2: ), v postýlce neusla, MM že s ní půjde ven, jo, ale než se vykondrcal, tak jsem šla já, tak jsem myslela, že za mnou aspoň dojde a vystřídá mě, ale hovno hovno zlatá rybko :angry: Malou jsem úspěšně uspala, jak jsem šla domů pro chůvu., tak MM spokojeně spí, paráda. Tak jsem pomyla v kuchyni zbytky po jeho!!! obědě, Kájčiné svačině a teď jsem sedla k PC a sepsala tady ten svůj žalozpěv. Díky.Jako fakt mám pocit totální neschopnosti, že nic nestíhám, všude bordel a zastání nikde.
Pa pa.
15. zář 2009 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek