• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Anička a Kuba jsou 1 rok a 5 měsíců a pohoda :wink: Andulka je chůva a občas brášku pozlobí :grinning: To zas nevím, zda se smát a nebo jí vynadat, páč mě by to co udělá napadlo taky :sweat_smile: :grinning:
16. zář 2009 v 11:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Moni, to je prdel, když majií stejný myšlenkový pochody jako ty, co? Já pak nikdy nevím, jestli mám právo je trestat, když jsou celí po mě :grinning: :grinning: :grinning:
16. zář 2009 v 11:27  • Odpověz  • To se mi líbí
andy to jsem rada, ze jsi tu s nami rada. Nekdy je tu mrtvo, ale casto se tu podporime, poradime, vykecame a zanadavame si. Komu se sverit, kdyz jsme samy doma, hm?a chlapi pak dojdou z prace a vykladat jim den co den to stejny, to je nuda

momou bylo mu 9let a zemrel 9.9.2009...osud nebo co...

tak Domisek se vzbuil po asi 1h a 20min, super, vyspinkany doruzova, hraje si tu, parada. Ukazuji mu vzdy fotku MM kdyz neni doma, mame v loznici takovou nasi velikou cernobilou a on vzdy usmev od ucha k uchu a rika TA! to je sladkeeeee a kdyz uzkazu na sebe na fotce tak nic...potvora. mama proste nebude, no.:slight_smile:

3 dny jsem nebyla skrz tu nemoc venku, dnes je tam kraaasne, tesim se na prochajdu
16. zář 2009 v 11:27  • Odpověz  • To se mi líbí
marti a dik moc za fotkuuu flasky, ja myslela ze najdes na netu, ale tys vyfotila, hm, ses dobra
16. zář 2009 v 11:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak mi to nedalo a musela jsem docist, at vim vo co go :grinning: :wink:

Dedul teda takove buzeni v noci? :astonished: By me odvezli :sweat_smile:
Marti ja vcera dala Jaydimu chleba (tmavej :confused: , ale jinej jsem tu nemela) s maslem a syrem a moc mu smakovalo. Teda nemel to na kosticky, ale mensi kousilicky, ale papal to hezky. Snedl teda asi 1/4 :wink:
Pospi Riska pretazeno :grinning:
Se tesim, az ti nasi budou vyplozovat ruzne hlasky a my si to tu budeme psat :grinning:
Marti Marketka se urco brzo rozpúje z flasek :wink:
Talls tak teda Tobi ti moc k nakupovani nedal, co? :grinning: A gratulka k pokroku :slight_smile:
Jee a sraz s Jumikem, to je dobry :wink: A at Rhb dobre dopadne dneska :slight_smile:
Cvachna to je mi lito s tim ridicakem :frowning2: kdy budes delat znovu? A teda :frowning2: e pekne vylec, snad to Kacenka nechytne. A at se vam brzy podari najit nejakej ten byt teda :pensive:
Hpaji teda to je smula s tema penezma :frowning2: Ale snad to na te poste nejak vyresi a dostanes to zpatky :pensive: To by nasralo i me teda :angry:
Nikule super v noci, ze Nikca nakonec usnula. Ten nas prdola by v postylce zvysoval oktavu cim dal vic :angry:
Tyy jo Marti! Vidis, nakonec MArketka potrebovala poradne se najist :grinning: A jak ji to slo :grinning:
Moni, jeste ze Kubikovi nic neni :wink:
Sami jezis...chudak malej prdolka soused :cry: Ale souhlasim s tim, co pises. Jeste si spolu aspon mohli uzit a pak to bylo rychle. Ale stejne :cry: :frowning2:

Holky k tem detem: Ja byla hodna a porad jsem spala a bracha to nasim vynahradil, ze ho mamka musela i vozit v kocare po vesnici v noci, aby prestal rvat :grinning:
Bracha je mladsi o presne na hodinu 15 mesicu :grinning:

Marti s kamoskou teda dobry :astonished: by me kleplo :grinning:
Sami s fotkou je to hezky :slight_smile: az na tu mamu :grinning: :wink:
16. zář 2009 v 11:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Caute kocky, zdravim po tatranskej minidovolenke :slight_smile: ....bolo uzasne, skvele, bohovsky , pocasie vyslo na 1, boli sme na Trbskom plese, na Popradskom plese, na Hrebienku a na Studenovodskych vodopadoch + sme nasli 3 kesky, spolu ic uz mame 71 :slight_smile: ( to je to, co davala pred casom odkaz Nikule - geocaching). S Miruss sme sa nakoniec nestretli, mali sme dost nabity program, lebo isli nakoniec aj nasi znami, co boli s nami aj v Taliansku, tak sme chodievali na vylety spolu ( tentokrat takmer bez problemov :grinning:)
zatial som to len preletela, ale musim hned na uvod poznamenat, ze sa tesiiim, ze chodi opat Hpaja ( mrkla som na Risku, je zlatucky, krasne sa smeje v tom kresle :dizzy_face: ) a Andy - obrooooovska gratulka k tehu, to je nadhera, ze to vyslo podla vasho zelania tak skoro, prajem pohodicku, bez tazkosti a zlatucku Malinku ( aj ju som musela samozrejme omrknut na fotkach, s tou kozmetikou je skvela :grinning: )
Sami, ty si bola teda riadny marod, dufam, ze uz je lepsie :wink:
Lao, chodite opat na plavco? To je supis a cena je celkom v poho, u nas stoji 8 lekcii 4 litre, tak som dalsi kurz zatial nedala :confounded:
Idem dav varit Lukymu tekvicu a kym spi skusim este nieco docitat.
16. zář 2009 v 11:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak docteno a jdu se kouknout na ten serial :sweat_smile:
16. zář 2009 v 11:29  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a vite co jsem ho naucila?uz to delame asi dyl jak mesic, kdyz jdem do koupelny, tak rikam Blik, blik a rozsvecuji vypinacem a necham ho to taky zkouset a nad postelema nad čelem, ktere je takove "žebřinové" a on si tam rano dela rozcvicku, vstava, drepuje a tak, mame vypinace k lampam na stene a on si tam rano vzdycky rozsviti :slight_smile:))
16. zář 2009 v 11:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Sami, zapoměla jsem .... ten balíček od Hami je od 10.měsíců !
16. zář 2009 v 11:32  • Odpověz  • To se mi líbí
sami: asi to bude tím, že od té doby, co zjisti, že je i jiné jídlo než mléko od maminky, tak prostě prso už nechce...poslední měsíc jsem např. musela kojit jen vleže, jinak se mi vzpínal do luku...
prostě už to moje mléko asi nepotřebuje, já to teda nijak neřeším, jsem možná i ráda, že se odstavil sám, protože jsem se bála, že to s ním půjde těžko :wink:
o té gratulaci vím - nedávno jsem ti kukala do alba a divila jsem se, že už tam má gratulace je! :wink:

s tím chlapečkem od vás - to je strašné... :cry:

talls: s tím řevem - to mi připomíná Maxe, když mě nevidí, úplně to stejné...
a na rehabku držím pěsti! :wink:
16. zář 2009 v 11:33  • Odpověz  • To se mi líbí
oprava : boli sme samozrejme na Strbskom plese :grinning:
Sami, to je strasne s tym chlapcekom :pensive: , cloveka to zasiahne, aj ked si ho poznala len z baraku, ze?..........a s fotkou nadhera, Domi je sikovny :dizzy_face:
Petri, to je perfektne, ze ste sa s brachom na hodinu presne narodili ( teda samo s tym 15 mes. rozdielom )
uz place, idem
16. zář 2009 v 11:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Teda Sami, s tím klukem ... a to prý jsou devítky šťastný, stejně tak jako sedmičky!
Petři ten váš věkový rozestup s bráchou, to je bomba ! ... můj brácha Vašek a můj syn Martin jsou od sebe 18 let a 2 hodiny přesně ... to je taky dobrý ... tak jednomu přeju v poledne a Martinovi ve 2 :grinning:
Lobi, tak paráda dovolená jo? Tak to je dobře ... fakt závidím, Tatry ou!
.... teď si tak vzpomínám, v 9:57 dneska mě prozvánělo nějaký číslo se Slovenskou předvolbou !!!!
Sami, s tím blik to je hezký ... to je fajn, já taky takle "kecám" celý den, a Markétka už si hodně pamatuje ... stačí že řeknu, že jdem čistit zoubky a ona je na mě vycení atd. ... oni hodně rozumějí, hlavně věcem, které se neustále opakují, u nás vrrrrr je vysavač atd.
Andy, od mamky názory špatně bereš? Nebo ty rady ona špatně podává, že je to pro tebe nepřijatelné?
16. zář 2009 v 11:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Dedulko, s tím kojením .. u nás to probíhá stejně ... my kojíme vleže na posteli už 5 měsíců, protože ona jinak dělá blbosti a kouká kde co lítá, když jdeme do ložnice, tak už to má spojený, že se tam pije od mamky ... ale dneska jsem se přesvědčila že i malá zjistila, že je i jiný mlíčko dobrý, než to od maminky :grinning:
16. zář 2009 v 11:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak já zase nějak nestíhám...
Miruss, taky tě vítám zpět doma :slight_smile:
Marti, aha, tak to je blbý, že M. nechce z flašky vůbec nic... Ríšovi právě chutnala ta šťáva, tak si dal říct... a teda pořídila jsem tu flašku Tommee Tippee :slight_smile:
Petruš, já právě taky doufám, že se jim už zadaří, přeju jim to každý měsíc :slight_smile: A bouřlivá noc se nakonec nekonala, snad dneska :slight_smile:
Lao, užijte si plavčo dneska :wink: a vám se povedl Víteček hned po 1. IUI? Možná si to už někdy psala, si nepametám :sweat_smile: Tak ať se tentokrát zadaří bez pomoci :wink:
Andy, dobrá noc a pěkně ti M. usnadnila ráno kakancem do nočňajze :slight_smile: já ho budu muset asi taky pořídit a vyzkoušet. A jsi mě rozesmála, jj, střílení slepejma by bylo blbý :grinning: A jsi teda hubeňour s kilama... já mám o necelých 20 víc :zipper_mouth: :confounded:
Dedul, tak koukám ty vaše noci stojí taky pěkně za houby... :unamused:
Holky co kojíte, jak často kojíte mláďata přes den? Já teda většinou už jenom ráno, pak když chci Ríšulu dopo uspat a pak zase odpo před spaním.
Marti, vy moc dobrá, co bych za to dala já... :sweat_smile: A M. už takhle baští chleba, jo? Že bych taky zkusila?
Pospi, přetaženo :grinning:
Ríša se probudil, víc nestíhám...
16. zář 2009 v 11:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Pavli, dneska nastal zvrat, malá vypila 200 mlíka Hami hajaja - došlo mi dneska v balíčku .... a spinká po něm už 2,5 hodiny !!!! Jinak já kojila v noci, a i přes den - hlavně před spaním, ona to měla místo písničky na dobrou noc , tak dneska měla tu flašku a spinká jak brok , tak si říkám, jestli neměla k žízni i hlad
16. zář 2009 v 11:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti, Marketka je super, ze si dala povedat s mlieckom, Luky nutrilon nechce, tak ze by som skusila aj ja to Hami Hajaja? Kase Hami mu chutia a ked je kojo kriza, tak ju davam do flase namiesto mlieka. As tym telefonatom som to ja nebola :sweat_smile:
Hpaji, kojim este podla potreby aj niekolkokrat za den, najma ked sme mimo domu a je hladny, zbasti presnidavku a este mrnka, tak tasim hned prso, ale on pije vcelku casto, ale malo. Je to blbe, lebo sa potom malo tvori a ked chce niekedy vela cucnut, tak mu dam obe a niekedy ani to nestaci :unamused: . A s tym postarom to je fakt blbe :confounded: .
Inak, ja som to uz pisala, ze u mna sa potvrdilo, ze kazde dalsie dieta bolo lepsie a lepsie ( preto sme zvazovali aj stvrte :grinning: ), takze baby, hor sa do toho :grinning:
16. zář 2009 ve 12:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Ty, vojcle, vy zas dneska drbete :grinning: Já mám R. doma, tak tu moc nemůžu. Rychle jsem využila, že jel pro Rišku. Janka leží, usínala, najednou začala povídat, šla jsem nahoru, smrad, ona posraná. Probrala se, tak jsem zvědavá, kdy teď usne :unamused:

Pavli, já taky kojím cca jako ty :wink:

Sami, Riška snad kojodemenci nemá :grinning: :wink: On si tvoří často svoje slova, když si nemůže na to správné vzpomenout. Někdy zase přesně odcituje naši dospěláckou frázi, a z té dětské papulky to tak zvláštně směšně zní :sweat_smile: Jance taky ukazuju blik, ale ona je asi "technický antitalent" :grinning: Riškovi jsem to párkrát ukázala, a bylo, Janku to moc nebere :sweat_smile:

Lobuš, ahoj, to je dobře, že jste si dovču užili :slight_smile: Jak děláš, prosím tě, Lukymu dýni (tekvica je myslím dýně?)?
16. zář 2009 ve 12:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Lobi, malá mi taky takle pila, pořád pocucávala, a pak jsem měla dojem, že když chce pít pořádně, tak tam nic nemám .... proto jsem jí začla dávat před tím spaním, to bylo většinou už dýl po jídle, tak se napila pořádně ... ona si to s tím spaním tak nějak spojila, že se napije i pomazlí a líp pak spinká, tak jsem zvědavá, když teď budou změny .... pokud teda budou (jestli nebude kousat, tak zůstaneme u toho co fungovalo doteď) ... .tak malá se právě budí, spala 2,5 hodiny !!!
16. zář 2009 ve 12:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Pospi ahoj, hej, hej, tekvica je dyne. Varim v malom mozstve vody na kocky pokrajanu bud samotnu, alebo so zemiakom. Raz za tyzden, ked ma mat zltok, tak mu to davam prave do tejto kombinacie - sa mi to tak hodi. Inak uz som to skusala aj s karfiolom ( kvetak) a tiez s brokolicou - on zbasti vsetko, takze no problem. Cpem to takmer vsade, aj cukinu ( aj k masu), lebo to pestuju nasi na zahrade a je to bio, tak sa mi to zda vhodne :wink: . Mrkla som na videjka, Janicka sikulka, jak sa snazi :dizzy_face: , je to take krasne, pride mi o dost mensia :dizzy_face:
16. zář 2009 ve 12:23  • Odpověz  • To se mi líbí
hej Marti, pamatam si, ze Marketka nevedela pit z flasky ( ani Domi tusim nevie a este Honzik od Megn). Je dobre, ze sa to naucia, aspon je nejaka alternativa pre kazdy pripad.
No maly uz zlikvidoval, cely pocitacovy stol, povytahoval vsetky mozne kable ( samozrejme bezpecne :sweat_smile: ), tak pojdeme papat obed a hrajkat sa. Poobede padime s dievcatami na trening + nakup a ulohy s Natali. Pokusim sa vecer dodat zvysne reakcie :wink:
16. zář 2009 ve 12:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Je Sami, s tim rozsvecovanim je to dobry :slight_smile:
Lobi jeste dalsi mimi? :confused: Teda, to je super :wink:

Holky u nas zase, kdyz prijedeme domu, k hlavnim dverim, tak Jaydi uz je pozna, mame je cervene a uz usmevy hazi a takovy jako by oddych :grinning: A on zase saha na zvonek, jsme mu vzdycky zazvonili, ale zmacknout to jeste poradne neumi, je to jen takovy maly cudlicek :sweat_smile:

Marti Marketka ti pekne dlouho spinkala :slight_smile: Jaydi jeste 15min a budou to dve hodky :slight_smile:
16. zář 2009 ve 12:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Po obede musim jet s malym na socku, pak chci do Teska kouknout, jestli tam budou mit neco malemu na obleceni a taky chci koupit Rayovi prani a dortik maly, ma dneska narozky :slight_smile:

Zjistila jsem, ze Jaydi mi nejak vyrostl z tricek a nemam moc s dl rukavem a potrebuju nejakou mikinu dve a snad nejakou bundicku, jako vetrovku. Je tu docela kosa a hlavne casto pekne fouka :unamused:
16. zář 2009 ve 12:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti, to mi povídej. A myslím, že i Anička to nějak tuší, páč se na mě vždycky tak podívá .......... :grinning:

Sami: Samé 9 :confused: Pane bože, to je fakt hrozný. :cry: Si kolikrát člověk opravdu myslí, že prostě osud existuje.

Tak dětičky jsou po obídku a já jdu kuchtit a pak se natáhnu. A nebo se natáhnu a pak budu kuchtit? Měli jsme rybičku - pangacia s bramborem, já jen se zeleninkou. Mladej si pomlaskával a snědl toho víc jak Anička.
16. zář 2009 ve 12:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Lobi, děkuji, za info i pochvalu Jaňulky :dizzy_face: Mamce se letos urodilo hodně dýní, mohla bych to zkusit :wink:
16. zář 2009 ve 12:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte.
Tak mi noc ok. Kubko vstl 6:45 a Zuzka 8:20. :slight_smile:
Teraz sme po obede a drobci spia. :slight_smile:
My sme sa mali super, aj dlhšie by som ostala. Ale sestra príde s neterami k nám cez jesenné prázdniny. :slight_smile:
Hpaja s poštárom blbé, dúfam, že ti peniaze vráti. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Lobka tak ste si výlet užili. :slight_smile:
U nás dve deti. Kubko je bol typ ako Honzík od Puzzi, ale našťastie sa to od roka začalo zlepšovať, aj keď podľa mňa je stále mierne hyperaktívny a Zuzka je zatiľ za dobrú. :grinning:
Lobka ja tiež varím cuketu so zemiakom a žĺtkom. :slight_smile:
Chcú Vám jesť deti kašu, mne Zuzka začína odmietať.
A kojo zatiaľ v pohode. A stále vydrží spať celú noc, tak hladná asi nie je. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. zář 2009 ve 12:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Pospi, urcite vyuzi, je to super zeleninka pre drobcov ( aj ja to velmi lubim)
Petri neverim, ze ty mas malo veci pre Jaydiho :grinning: a to je zlate s tym zvoncekom, aj Domi so svetielkom :slight_smile: , Luky zase miluje, ked si zavolame vytah, tiez hypnotizuje to svetlo a ked nie je v kociku, tak samozrejme ho hned docahuje, aj gombiky vo vytahu :sweat_smile:
16. zář 2009 ve 13:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Miruss, som zvedava na foty zo Slovenskeho raja - Zuzanku ste mali v nositku? A Kubko to uz takto pekne zvladol sam po rebrikoch?
16. zář 2009 ve 13:02  • Odpověz  • To se mi líbí
kocky, kto chcete ist na zraz, chodte pls mrknut este na zrazovu diskusiu, aby sme sa trosku pohli dalej, dakujeeeem :slight_smile:
16. zář 2009 ve 13:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Lobka Zuzku sme mali v nosítku a Kubko väčšinu zvládol sám a keď bol veľmi náročný terén, tak bol v nosítku. Po reríkoch mal Kubka MM priviazaného na lane. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. zář 2009 ve 13:11  • Odpověz  • To se mi líbí
taky kojim jako hpaja a pospi, vychazi to tak na co 3,5h asi

lobus vitej!

jsme po O, pujdem ven
papa
16. zář 2009 ve 13:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek