• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Miruss, ty jo, vy ste aky turisti :confused: :slight_smile: ....supeeer
Cau Sami, uzite si prechadzku :wink:
16. zář 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lobka trénujeme ich od mala. :slight_smile:
16. zář 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jak děláte ten smažený banán?
16. zář 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, nevím, jak Jana-Sami, ale já jsem nechala rozpustit krapet másla a na něm jsem osmahla na kolečka nakrájený banán a pak v misce rozmačkala. Nevím, jestli je to správný postup, ale chutnalo nám to :grinning:

Holky, my jsme si byli udělat radost a koupili jsme si obraz do obýváku :sweat_smile: Ale nevím, jestli nepoputuje raději do ložnice :confused:
16. zář 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hojte holky, návštěva mi odešla .... Markétka už asi spinkat nebude ... právě sedí na dece a pokouší se přehoupnout ze sedu do lehu a nejde jí to... má hračky daleko, tak se na ně natahuje a pokřikuje na ně :grinning:
16. zář 2009 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pospi, to jsem chtěla vědět :wink: já tu mám takové skleněné škrabátko ještě po babi a tohle bych chtěla vyzkoušet. Nebo jsem banán škrabala lžičkou.

Marti, ty placičky z toho kuřecího byly mňamka. hodně podobné, jako jsem dělala, jen ty moje byly ostřejší. Takže příště udělám obojí a máme večer co mlsat :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. zář 2009 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
momou delam stejne jako pospi s bananem, on tim lehkym "osmazenim" zmekne a staci mirne pomackat a mnaaam

prochajda dobra, jen mam motaka jako blazen, bud je divny tlak nebo jsem jeste lehce marod a taky jsem mela navaly tepla,ale trochu vic jsem se oblikla, neodhadla jsem to. Domi je mirne vosinoidni v kocaru, pofnukaval (neznam :sweat_smile: ), asi ho sejrilo teplo nebo ty zuby uz...nevimno
taxem si rikala, ze kdyby se dalo jezdit po parku a mit zavreny oci a dat si pri tom slofika, ze by to byla bozi vychytavka...spala bych!
16. zář 2009 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami: Super zlepšovák :grinning: spát a jezdit po parku
16. zář 2009 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami, prý vychytávka :grinning: Někdy by ale bodla :grinning:

Holky, vyrážím cvičit. Janka už teĎ neusnula, pos.ala se. Už je nachystaná na spaní, R. pak jen nakrmí a dá spát, až uzná za vhodné. Doufám, že ne hned po mém odjezdu :grinning:

Moni, já banán taky škrábu lžičkou, nebo ho rozsrajdím vidličkou. Někdy do něj kypnu lžičku nebo 2 bílého jogurtu, to Jáňulík miluje :sweat_smile:
16. zář 2009 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mám dost, posledních pár dní si malina vybírá spánek jen dopo, dnes odpo spala jen 15 minut a uspávání dalo zabrat :confounded:
holky, malina nechce vůbec dělat paci paci, jak jsem veliká, pápá, já si jí posadím na klín a ona se mi vykrucuje, chce lízt pryč, nějakou akci, nebaví ji to.....jak jí mám k tomu namotivovat....???

dočtu vás až převezme máli jenda, dnes teda krize, odpo mi bylo blbě od žaludku, únava...
16. zář 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
andy ty vogo, chapu...ja bych ted tehu byt nechtela...jsem unavena ikdyz se to jakz takz da zvladnout. ufff, musis se setrit. Uz at bydlite na domku a jste aspon pohromade...sakris.

ja to na Dominika delala do zblbnuti dokola...rikala jsem si chvilema, ze to snad v zivote nepobere a neudela a zacal...takze rada ma: do zblbnuti :slight_smile:. Papa ale udelal jen asi 2x....taaaaakhle veliky udelal asi 2 dny po sobe megamoc a ted zas nic...pacipaci ale vali kazdy den, i sam se sebou :slight_smile:

pospi hezky cvico
16. zář 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
naahodou, kocarkochuze-spani-zkousela jsem to a trochu to slo :slight_smile:))))))
16. zář 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Halo halo.. :slight_smile:

kalim burcacek, POHODA! mati ma malou a chystame se koupat :slight_smile:

Andy musis odpocivat! :slight_smile: ja si to naivne dokazu predstavit byt ted tehotna, ale nesmel by to byt zacatek meho tehotenstvi. Ja z toho mam docela hruzu. Skoro 2 mesice jsem prolezela, bylo me zle, ze jsem skoro nic nejedla, neschopna pohybu... do toho zdravotni problemy..

My teda aspon delam papa, jak jsem velika a zaciname paci paci. No a pak kdyz si ji dam nad hlavu a reknu lukasenko, tak udela jako zvedacku jak ve hrisnem tanci... :slight_smile:

Holky ja ten baban dam na minutu do mikrovnky a on zmekne taky a staci rozmackat. Tot casove a na nadobi nenarocna varianta... ja tak dam i na 2 minuty jablka a jsou taky krasne mekoucky..
16. zář 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
snad to bude ok, měli by mít rozdíl 17 měsíců :slight_smile: já to takhle chtěla :slight_smile:
addsraz téd se mi to asi fakt na podzim nehodí :unamused: :frowning2:
momou díky za podporu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
sami máš pravdu, všechno se chlapům říct nedá, je to fajn,se tady vykecat :slight_smile:
lobka ahoj zdravím turistko :slight_smile:
marti ne že bych si od mamky špatně brala, ale od tebe mi to nijak nevadí :slight_smile: mamka vždy to je normální, to miminka dělaj, to jsi taky dělala atd....

málinka zase hodně rozumí co jí říkám, podá mii míček, podívá se když říkám, kde je táta, kde je máma, kde je moumíček(její plyšák), kde je damiánek a tak :slight_smile:
pápá dělala tak 14 dní a ted zas vůbec, dá, tomu čas :slight_smile:

pospi užij si cvíko :slight_smile:

sami taky si říkám, až budem v baráčku, bude to lepší., dnes na mě padla nějaká krize, jdu se nadlábout a vyvalit se na gauč :slight_smile:

hezký večer holky, zajdu zítra :slight_smile:
16. zář 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
nikule já si řekla, že až bude máli spát, tak já budu odpočívat, ale to znamená jen dopoledne, nevím, nebylo bby lepší, kdybych ji po 45 minutách spánku probudila, aby spala ještě odpo....

no takže máli je pohybově nadaný tupounek :grinning:
16. zář 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo v pátek odvezu máli k mamce a v sobotu pojedem do německa vybírat vanu a něco do koupelny a nakoupám tam pro malinu takový ty sračičky, čajičky, skleničky, kašičky atd.

to je neuvěřitelný, tam maj HIPP čaje o 50%levnější než u nás a vyjdou líp i kaše a příkrmy a třeba tam kupuji i gel na praní a víno si tam kupujem, je to tam dobrý a minule jsem tam koupila malině i nějkaý oblečení, bryndáčky.
16. zář 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky: Kuba konečně udělal pá pá :dizzy_face:

Andy: Co nejvíc odpočívej, cím moc dobře, jaké to je. Anička taky nedělala paci paci a jak je veliká, jí to nebavilo. prostě lezla a stoupala si ........ neboj Máli to jednou dělat bude :slight_smile:
16. zář 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak mám zhasnuto u notýsku, tak se tu přešmatávám ......... :sweat_smile:
16. zář 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.
Andy neboj zvládneš to. Medzi mojimi drobcami je 21 mesiacov a dá sa to zvládať. Chvíľu potrvá kým si nájdete systém, potom to už bude ok. :slight_smile:
Zuzka vie pá-pá to robí stále, paci paci sa jej podarí sem-tam. Aká som veľká ešte nevie, ale keď poviem kde je tata alebo Kubko tak a pozrie správnym smerom. :slight_smile:
16. zář 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy to vis, my co jsme pohybove pozadu delame papa atd. :slight_smile: ne to ne :slight_smile: treba jak jsem velika a tak uz na ni delam dlouho.

Dneska jsem mela s malou super den, rano udelala par pidi krucku po kolenach, odpoledne si zase po 2 tydnech sedla a teda bych rekla zamerne a pak se pul dne porad pokousela sedat. Pro me jsou to super pokroky, tak si to uplne uzivam :slight_smile:

Andy to vis, ze to zvladnes. :slight_smile: Nahodou je to hezky jak ti to vyslo. Ja porad jeste nevim kdy druhe. I kvuli financim a tak. Ale asi tomu po novem roce nechame volny prubeh a dej se vule bozi :slight_smile: Ja se nemuzu dockat druheho tehotenstvi. To je neco tak neuveritelneho a krasneho
:slight_smile:
16. zář 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mrknete na srazovou diksuzi :slight_smile:
16. zář 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak dnes v práci zas dobrý, i když tam byli dnes nějaký lidi na SAP a bylo to takový nudnější než včera. Skončili jsme dřív, tak jsem se ještě odpo stavila v Metropoli a koupila si tři trika s dlouhým.
Honzík za ty dva dny udělal hrozný pokroky v tom postavování. Dnes kvečeru jsem přijela, měl radost, chvilku jsem si s ním hrála a pak jsem na něj jen tak koukala, lezl tady, u všeho si stoupá, směje se tomu, fakt u nás možná změna k lepšímu, kéž by :slight_smile: A taky si dost kleká na nohy a rukama se drží něčeho nebo takhle chvíli sedí.
A došlo i na nás s usínáním, dnes večer x-krát stál v postýlce, než usnul :grinning:
Petruš, paráda den včera a večer ala křupky, titanic, to zní dost dobře, ještě vínko k tomu :wink:
Jj, čtu Hpaju, že jsme se bavily o tom snž a ségře. takže všechny držet palce Hpajině ségře a Hpaje to pak nebude blbý a otěhotní na to šup :slight_smile:
Lao, do čtvrt na devět? Honzík dnes do osmi, taky nechápačka a nasrávačka, páč já vstávala v 6:15 a jela jsem do Phy :grinning:
Andy, zaflirtovat u nás v práci? Hm, třeba s Ajťákem s apartní mikčou, mastnými vlásky a pár kilo navrch? Zamyslím se :grinning:
Dedul, plazení x lezení - ono je to fuk :wink: myslíš, že by ty noci nevylepšilo UM i na noc?
Marti, Markétka se to určitě naučí s čajem :wink:
Talls, řev mamana si umím představit, chce to zvykat ho na mamku, aby se viděli častěji. Tchýně je tu od soboty u nás a už jí Honzík bere v pohodě. Naštěstí ale pořád vyhrávám já :slight_smile:
Gratuluju ke skoro sedu!
Cvachno, brzo se uzdrav. Škoda s bytem, takže hledáte dál?
Nikule, si mylsim, že dobrá noční strategie nehrát si, my to tak občas taky děláme a Honzík usne.
Marti, no vida, úspěch s flaškou! Tak jen ať nemáš moc velký Pamely :_D
Hpaji, myslíš, že to pošťák sbalil schválně ty prachy? To nase...
Sami, to je strašný, takhle rychlá rakovina u malýho dítěte? Aspoň teda si nemůže nikdo nic vyčítat, takhle rychlý, hrozný, by s tím asi nešlo nic dělat. Fuj.
Andy, super 3 dny u vašich Máli, Honzík by to u našich taky zmákl, je na něj zvyklej.
Mladší versus starší dítě a kdo hodnější, podle mě je to vždy sázka do loterie a všechny možnosti jsou možný :sweat_smile:
Andy, taky jsem moc ráda, že tu zas jsi!
Sami, Honzík taky je táta, snad se my taky dočkáme do několika málo let :grinning:
Petruš, dobrý chleba a Jaydi. mimochodem, sejra můžou a jakej? A co citrusy? Jsem přemýšlela o zimě a pomerančích, budou moct v roce, nevíte?
Vítám Lobku zpět z minidovolené, Lobi, vy jste parádní rodinka, umíte si užívat :wink:
Sami, blik dobrý :wink:
Lobi, každý dítě líp a líp? Supéer :grinning:
Andy, honzík taky moc nepaci paci atd., motivace jedině když už, tak hodně jásat. Paci paci dělá Honzík jen sám od sebe, ne na pžádání. Ale já na Honzíka moc tyhle věci nedělám. jak jsem veliký vůbec, asi bych měla začít.
Andy, mně taky někdy vadí, když mi někdo v rodině řekne, že je něco normální :slight_smile:
16. zář 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. zář 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi, Markétka mi spala po tom dopo mlíku té 2,5 hodiny ... pak už celý den byla vzhůru, ale byla fajn, oběda snědla hodně, měla jsem pro ni špenát s bramborama ... ale seděly jsme na dece, ona si hrála atd. .. .v židli jíst nechtěla ... už to došlo i k nám ..... odpo jsme byly na procházce a nakoupit, bylo dost teplo a nějak moc jsem ji oblíkla, tak jí bylo horko, když jsme se vrátily, tak mi vypila z obou prsou, tak paráda ... na svačinu banán (mrkev,hrušku,banán jí moc nejelo .... jsem to měla blbec hodně nahrubo, vytahovala to z pusy a koukala na to :grinning: )... a na večeři už měla jen mlíko z flašky, když ji viděla, byla tak natěšená, že ani nedala taťkovi dobrou noc,... vypila 210 ml ... a usnula jak špalek .. .jsem zvědavá jaká bude noc ... s takovou budu za chvíli asi bez mlíka, ale už to fakt nehrotím, dneska mi připadla spokojená, to je hlavní, horší kdyby se po mě sápala a já mlíko neměla, nebo tak něco ... možná to takle nějak vyšumí a bude ... uvidíme ....

Holky, zapoměla jsem vám napsat, poslední 2 dny se mi ráno Markétka vyčůrala do nočníku ! Jakmile začal hrát, tak jsem ráno tleskala rukama, že jako ŠIKULKÁÁÁÁ ... večer už tleskala i Markétka, když jsem to vykládala MM :grinning: ona docela rychle chytá, to je sranda ....
16. zář 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi vidíš ja som ti hovorila, že sa to obráti k lepšiemu. :slight_smile:
16. zář 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
jsem tu jen na skok :frowning2: Jaydinek je zase nejakej divnej, usina a pak zacne plakat bolesti. Nevim, jestli to jsou zase zuby kuwa :frowning2: Ale je mi ho tak lito :frowning2:
Tedka jsem se navecerela, nebyl cas pred tim a Ray je s nim, ale pujdu nahoru ja. A to jsme chteli aspon trosku oslavit ty jeho narozky :frowning2:
Jinak den jsme meli dobrej. Prdolka se vzbudil po 12, naobedval, jeli jsme ke kamosce, pak socka a nakup v Tescu :slight_smile: Koupila jsem mu 3 tricka s dlouhym, 5 teplaku :sweat_smile: , a 2 mikiny :grinning: Tak na chvili snad pokoj :grinning: Kupovala jsem 9-12, ale teplaky musi mit jeste trosku zahle, ale neva, aspon vydrzi. Tricka jen 6-9, protoze i tak jsou docela velke. Za to vsechno 30eur :grinning:
Pak jsem jeste sletla do jednoho shopu koupit dort a meli tam akci na sklenicky Heinz, 3 za 1euro, tak jsem vzala 6 :grinning:

No nic, docetla jsem, ale pro tentokrat se omluvuju od reakci, bo jdu za Jaydinkem.

Tak obrou noc a py py zitra
16. zář 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já mám rýmu jako p...e, jdu spát ... to zas bude noc ... už na dnešek jsem nemohla dýchat .... dobrou!
16. zář 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte maminy,

skusam vas docitat, lebo zas mam dnes trochu meskanie. Dnes som mala trochu rozlietany den a bolo to vydiet aj na Tomiho spanku, spal za cely den len 1,5 hodky, co je teda na neho strasne malo. Ale zase ho musim pochvalit tuto noc spal vkuse, len s jednym zobudenim o 00.10 ale to vyriesil este MM, kedze este nespal. Ja som vsatala az o 6.10 dala mlieko a este sme spali do 7.50 takze super noc, bodaj by sa opakovala aj dnes.

Teda Pospi, musim pochvalit povalacku Janicku, aka je sikovna, a ako srandovne na tom prvom videjku zdviha nozku. Davam jej tak dva tyzdne a bude sa plazit alebo uz aj liezt.

Marti tak na tie tvoje obavy, den dopadol celkom OK, a mozno sa este aj Marketka nauci pit bez kusania. Mne kedysi sestrenica radila, ze ked zbadam ze ide zahryznut tak rychlo strcit prst medzi zubky, treba mat ten prst vzdy v pohotovosti,ona to tak praktikovala, ona kojila oboch synov do 15 M.

Puzzi, pekne si si uzila den v praci, a faj ze to TM zvladol s HOnzikom. Tak tato veta ma poriadne zabavila "dneska prý moc samohraní ne, ale co, jsem stejně nebyla doma, tak je to fuk "

Zacala som docitavat vcerajsok, ale je uz vela hodin, tak vas asi v rychlosti len docitam a idem spat aj bez reakcii. Dufam ze mi to prepacit.
16. zář 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno
vidím, že řešíte paci paci a podobné...tak Max paci paci jak kdy - někdy i sám od sebe :grinning:, někdy vůbec nechce, pak tak tak všelijak docela taky umí, akorát nechce dělat, jak je veliký...

andy: holka, já tě obdivuju, já bych druhé s Maxem fakt nezvládla!
puzzi: já dávám i na noc UM - ale on se budí furt co ty 2 hod. a pokaždé musím dát ještě aspoň čajíka - on si sice potáhne jen párkrát a pak usne...ale prostě se budí, nevím proč! Pak ještě před 5 hod si se mnou tak půl hodky vykládá a pak ještě spí většinou do té půl sedmé...no uvidíme, třeba se to časem zlepší. Dnes se vzbudil asi jen 4x, takže pro mě dobrý!!! :grinning:
a super,že sis to užila v práci!
:wink:
17. zář 2009 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, maminky :slight_smile:
U nás noc taky labůžo, 1x kojo a pak ráno v 5,45 Janka po kojiu nemohla zabrat. Podařilo se jí to asi cca v 6,15, ale v 7 už zase "zpívala". Dneska je venku fialový hnus :unamused:

Vanilko, já nějak ani nespěchám, aby se mi tu Janka proháněla :grinning: Děkuju, každá pochvala potěší :dizzy_face: Prepacime :wink:

Ještě jsem včera zapomněla napsat, že mě mrzí, že Cvachně nevyšlo bydlení :frowning2: a řidičák se určo povede :wink:

Petronuš, asi se mu derou zase zoubky, co? Bobek malý :frowning2:Škoda, že jste si neužili s R. oslavu :unamused:

Marti, super s čůráním do nočníku :slight_smile:

Jdu rychle vařit, dneska rychlovka kuřecí nudličky a rýži. Chceme jet dopo vybrat koberec do obýváku kvůli Janičce. Dřevěná plovoučka je sice teplá, ale asi ne na zimu pro Janičku :sweat_smile:
17. zář 2009 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek