• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Puzzi, vlasy taky, ale ta postava ! můžu závidět ! Fakt dobrý!
17. zář 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.
My noc super. Kubko spal do 7:30 a Zuzka do 8:20. :slight_smile:
Teraz obaja spia, Zuzka od 11:30 a Kubko zaspal teraz. :slight_smile:
Andy pekné bruško. :slight_smile:
Puzzi video super, Honzík má vodu rád. :slight_smile:
My sa chystáme v sobotu na výlet na Čachtický hrad. Pôjdeme vláčikom, aby mal Kubko radosť, on zbožňuje vláčiky. :slight_smile:
Tak omyl Kubko nespí, ale hrá sa, on asi dnes nezaspí. :angry:
17. zář 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi, pridavam sa k dievcatam a navyse ticho zavidim, postava parada, si kocka :slight_smile: . Chvalim opat TM za super bublinkove prevedenie a bol to nadherny pohlad na Honzika, ako si to uzival, strasne krasne sa v tej vode jasi :sweat_smile: , aj super potapa - zlatuckyyyy je :dizzy_face:
Petri dakujem za info, zial maly ma dnes so sladkym zemiakom vypiskal :unamused: - on je fakt dost sladky, ale asi som urobila chybu, ze som to len pomackala vidlickou a vadili mu este tie kusky. Zajtra to skusim miwnut k nejakej zeleninke :wink:
Weli cauko, tak ako Maty? Vidim, ze nestihacka, tak asi je riadne akcny, co?
17. zář 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, na to stačí jedno dítě, aby mě bavilo mejt okna, když Honzíka někdo hlídá :grinning: Já bych tak ráda od rána do večera uklízela, klidně, vyměním za den hlídání Honzíka :grinning:
Za ruce já Honzíka taky vodím, ale doufám, že jinak než tchýně, ona ho drží hrozně nahoře za ty ruce, že má ramena skoro vykloubený. Já jsem to tchýni řekla a snaží se, to zas já jsem hrozná snacha a všechno zkritizuju, se nedám :sweat_smile:
Marti, nočník super úspěchy!
Petruš, už to u vás trvá docela dlouho ty blbější noci :-/
Petruš, Jaydi taky opatrňák? Honzík díkybohu celkem taky, nepadá nijak šíleně, spíš se občas lekne.
Jaydi je úžasně šikovnej ve všech směrech, Petruš + Ray dokonalý pár s dokonalým dítětem :slight_smile: Vyškrábe se na gauč? Týjo, Honzík si ke gauči umí už stoupnout, tak jsem hrdá, jak je megadobrej, umí se vyšplhat na opěrku, ale ne ze země na gauč.
Lobi, to je hrůza se zádama, ta Mojžíška ti aspoň trochu pomáhá? Snad ti na něco přijdou a poradí! Ono asi i tři těhotenství za sebou, dá se říct, že po každým dítěti to to naše tělo trochu odnese? Takhle po prvním si troufám říct, že moje tělo to zmáklo v poho, ale vím, že druhý těhotenství a další a další hodně holek odnáší hůř. Moje kámoška např. křečáky, bolesti zad dole...
Holky, dík za komentáře k videu, jj, Honzík je tam fakt spokojenej celou tu hodinu. Weli, není to aquapark, je to bazén nově udělanej okolo ta divoká řeka, vířivka apod. A dík za komplimenty, já teda se vždycky nemůžu dívat na moje nohy do X :grinning:
Lobi, tohle video dělal táta :slight_smile:
Batáty jsem v životě neviděla, tak neporadím
Miruss, týjo, super noc fakt jo, tomu se říká mateřská dovolená :grinning: Takový vyspávání :grinning:
17. zář 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Achooooooooooooooooooj :slight_smile:

teda vy krafaleny, nestíhám dočítat :grinning: !!!

Káju jsem v 13:15 uvozila venku, spí pod oknem, tak jsem narychlo pojedla a snad aspoň cosi písnu.
Od úterka jsem tady za váma nebyla, krize s MM zažehnána, v úterý jsem byla na tom aqua, bylo to fajn, teda fakt čistá hodina hopsání a cvičení s "hadem", ve vodě je to super, že se člověk nepotí, ale jen fakt doufám, že to bude mít na mě nějaký efekt-kéž by hubnoucí. Když jsem přijela domů, Kája uspaná, vykoupaná, nádobí umyté, Palo oholený ... no snažil se :slight_smile:
Včera doma s Kájou k nevydržení, pořád plakání, achich jo, odpo jsme byli u našich, babina měla svátek, tak tam bylo fajn, večer jsem pak dělala z domácích broskví přesnídávku a zavařovala. Dík za rady, Marti, akorát 5 sklenic mi nechytlo :unamused: , ale ty jsem šupla na mrazák.
Dnes večer mi nezbyde nic jiného než otestovat novou žehličku a žehlit, ptž prádla tu mám až až :confounded:
Zítra odpo jdu na akci z práce, kantýnská od nás jde do důchodu a pozvala mě na rozlučku, jsem ráda, že to nemá ve velkém stylu, ale jen posezení venku, tak snad vyjde počasí.

SAMI,
s tím chlapečkem je to hrozné :cry:
PETRUŠ,
Jaydi už papá chleba? Mázla jsi mu to nějakým spešl sýrem nebo normálním? Taky už jsem uvažovala, že bych Káji dávala :wink:
HPAJI,
to nasere s tím pošťákem, nepodařilo se ti ho nějak uhnat?
LOBI,
vítej zpět z dovolenky!! Tatry super, taky tam moc rádi jezdíme, letos jsme měli pohodovou dovolenku v Roháčích:slight_smile:

Super, ta naše hafina si začala hrát s petkou, kravál jak hrom, samo že se Kája vzbudila, lekla, a je po spaní a já mám po psaní :frowning2: Spala 20min. A to ještě nemám dočtenou ani str. 293 :angry: Musím pro ni, pa.
17. zář 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem u mamky, čekám, jestli Janka usne.

Weli, ne, já si netroufám. Musím znát dopředu cestu, když řídím. R. mě, doufám, zaveze.

Pro koberec jsme nakonec nebyli.
Talls, Puzzi, my máme dopravní v dětském, položený uprostřed na normálním koberci. Do obýváku chcem nějaký normální. Navrhla jsem včera v Hornbachu R. velké puzzle poskládat na zem, ale klepal si na čelo :grinning:

Usnula, jdu si sednout za mamkou a Riškou pod pergolu.
17. zář 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak malá spinkala 2,5 hodiny na dvoře pod pláštěnkou (pořád prší), vyspaná dorůžova ... měla jsem uvařenou polívku (brambory,mrkev,brokolice, kuřecí maso, zahustila jsem to trochou mouky na másle), jsme teď dobaštili, malé moc chutnalo ... akorát jak ona dýl jí (hrály jsme si u toho), tak jsem to musela ohřát, už to bylo studený. Na odpo mám nachystanej Holandia jogurt, ten jí taky chutná.
17. zář 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kubko nakoniec vôbec nezaspal. :angry: U nás leje, to bude dlhé popoludnie. :confounded:
17. zář 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miruš, ali leje všude, tady taky ... od rána, tak je to taky dlouhý .... vypadá to, že Markétka najela na nový režim, vstává tak 6,30 spí pak od 10 tak 2 - 2,5 hodiny a pak už nespí až do večera ... ale je hodná, tak uvidíme.
To je zajímavý, že Kubko neusnul, je to tak ospalý to počasí, že bych spala i já !!! :grinning: Ty děti fungují fakt jinak
17. zář 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem zpátky z jablonce, docela jsme polítaly po městě, v DM, sekáčku atd, koupila jsem máli mikinku, punčocháčky, v DM akce na kaši sunarku s dozou a na mlíčko-kaši hami, takový ty hotový už, tak ty jsem taky koupila a Alany-eko plíny, dám je až ted bud emáli u našich....
jsem docela KO, máli ted usla, doufaám tak na hodinku,dopo jsem ji po hodince jemně probudila, vemu si notas do postele a dám si fidorku a dočtu vás :dizzy_face:
tak už z postele
hpáji to je super, že vrátili prachy, jsem nečekala :slight_smile: a ta noc teda děs :stuck_out_tongue_closed_eyes:
puzzi jo jo nějak se nebojim, že bych pak zas po dalším těhu nezhubla :sweat_smile: a ty jsi s tím teda taky žádný problém neměla :slight_smile:
marti koukám, že ses moc nevyspala :confounded: a rýma k tomu :angry:
vanilka teda Tomáško jak snědl švestku to je mazec, je to šikulka :slight_smile:
lobi jezdíme nakupovat do Zittau a Gorlitze, maj tam obchodáky velký, ,mám to tam moc ráda :slight_smile:
a ten manévr, jak vstáváš z postele, to bych teda chtěla vidět
:grinning: marti já začla třídit ty jendovy věci a zas jsem toho nechala, sakra at si to pak nějak vytřídí sám, se s tím ted nebudu nerovovat, máš recht, radši do toho nepolezu :slight_smile: add adlbum, já si právě říkala, jestli už mám založit, pak si říkám, jak by k tomu malej přišel :slight_smile:
petronuska jaydi je malý génius, fakt je moooc šikovný
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
talls architekt, moc zajímavý, jsem zvědavá, pak musíš hodit fotos až předěláte :slight_smile:
puzzi ty voe ty jsi změnila vláááásýýýý, tobě to sekne, jsi hned víc vynilka a ta postavička hamham fakt jsi kočka
:slight_smile:
17. zář 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tady neleje, ale zas fouká vítr :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. zář 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy, Alany ekopleny jsou dobrý, mám na ně teďka kupon do DM, tak je zase koupím ... měla jsem je posledně na srazu .... koukám že dobrej nákup jsi pořídila !!!
Andy, s těma hadrama ... MM v tom má svůj systém, mě se to zdá zbytečný, já mám pár hader, tak nepotřebuju systém ... tak ať si to obhospodařuje sám ... teď si nakoupil komody ... vyperu, vyžehlím, dám na hromádku a ať si to dá kam chce, hlavně tak, aby to našel ... když jsem to poklidila já, tak se v tom nevyznal a nemohl nic najít ... pro mě zbytečná práce a takle mě to ani neba ... stejně věčně nestíhám ani požehlit.

Andy, máš recht, po porodu budeš mít takový kmitec, že kila pojedou dolů raz dva ... já teda zhubla zpátky vždycky, ani jsem nevěděla jak.
17. zář 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petis, to je dobře, že u vás domácí atmosféra lepší a že sis užila aqua!
Copak Kájka doma? Myslíš nuda nebo jí něco trápilo? To jsou hrozný dny, co holky, když se dítě prokňourá od rána do večera, ono stačí půlden :confounded:
Pospi, schvaluji nakupování v Hornbachu, můj zaměstnavatel :grinning:
Honzík měl dneska k o cuketovou polívku s kuřecím, zahuštěno mírně rejžovou kaší.
Miruss, to teda bude náročný do večera doma a Kubko nevyspalej.
Marti, tak že by už jen jedno polední spaní?
Tady taky neleje, Honzík je s tchýní venku už hodinu a půl. A už jsou tu.
17. zář 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jsem nachvilku tady dokud mládě spí..

hmm už nespí :frowning2:
17. zář 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Tomi ma dnes uz druhe spanie za sebou a samozrejme som si zdriemla s nim. Ale tentokrat to trvalo len hodinku a 10 minut ale aj to je lepsie ako nic.

Dakujem vam za rady ohladom obuvania boticiek. Ja som rozmyslala nad niecim takymto, aby v tom mohol robit uz prve kroky http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6449189

Petis, to je dobre ze si si agua aerobic uzila a ze TM doma vsetko zvladol, ja vzdy hovorim ze chlap dokaze robit aj zensku robotu len musi chciet.

Puzzi videjko je perfektne, vidno ako si to Honzik uziva. A ty si teda riadna kost, ja o takom niecom mozem len snivat. Moc vam to s TM pristane.
17. zář 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak vyčůráno..nočník uklizen tak si trochu zahřešim a napíšu novinky i když malá už nespí.. :sweat_smile:

Máme toho teď fakt mooře furt někde lítáme a do toho všeho ty zuby! navíc se soninka už skoro přenastavila na jedno spaní denně takže přes den to na PC nestíhám :stuck_out_tongue_closed_eyes:

U nás je jedna velká novinka..Sonička začla tento týden ukazovat prstíkem a včera začla znakovat! jsem z toho fakt nadšením bez sebe..dělá světlo a trochu se pokouší o hodiny ale ty ji ještě tak nejdou...

Taky jsme byli s kamarádkou v hračkářství a Soninka má svoji první "nánu" miminko...dočista malinkou takovou tu látkovou s gumovou hlavou a koncema končetin za necelou stovku ale nedalo se tomu odolat..taky jsme zkoušeli kočárek a odstrkovadlo a myslím že na dárky máme 100% jasno...na odstrkovadle už ji to docela šlo (to jsme zkoušeli s mm v hypošce o víkendu) a dneska s kočárkem řádila ječela a vískala a nemohla jsem ji odtáhnout..ona miluje vozit i svůj, že ji držíme v náručí a Soninka řídí :dizzy_face: ale k té panance..no já bych nevěřila že z mí může být tak malé dítě nadšené ale jme se s pí pokladní dojali obě..jsem si nechala rovnou sundat cedulku a jak jsem ji Sonince podala tak zavískala smála se od ucha k uchu a nakonec ji dala pusinku..v autě ji pak strakala do pusy rohlík...její mateřství má ale své hranice takže ji okusuje nohy a mlátí s ní o zem :wink: ale k narozkám dostane to normální miminko nějakou tu my first anabel nebo tak už se těšim :dizzy_face:
17. zář 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jumik Sonička je šikovná.
:slight_smile:
Aj Zuzka má tkú handrovú bábiku v postieľke, ona s ňou zaspáva. :slight_smile:
MM už je doma, robí voľačo na dvore, Kubko je s ním. Našťastie prestalo pršať. Zuzka pí. :slight_smile:
Kubko je na počudovanie dobrý. :slight_smile:
Vanolka topánky pekné, ale ja budem kupovať kotníkové, lebo o chvíľu bude chladno. Také nízke jedny máme. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Andy tak super nákupy. :slight_smile:
17. zář 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,

tak já jsem od včerejška slaměná, takže pohodička :slight_smile: Noc celkem dobrá, mladej mě večer prohnal jen 2x (opět nové nehty:grinning:) a pak v noci asi 5x.
Ráno jsme byli na poště a nakoupit, teď spí v postýlce-nechala jsem mu v ložnici otevřené okno-no kurwa, šak začali hlásit z Měú :angry: Pak tchán 2x jemně zavřel vrata od garáže... No ale prcís to ustál a spí :dizzy_face: ťuky ťuk :grinning:

Sami, to je hrozné s tím chlapečkem sousedů.... :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Andy, krásný dálnice a pupčour taktéž :dizzy_face:

Zkusím dočíst zblitek
17. zář 2009 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mirus praveze mi mame potom uz az zimne take zateplene, skoro ako cizmicky, ale su na snurovanie. A taketo nieco nam praveze pochybuje. Tak asi ich objednam, babka sa ponukla ze si mame nieco vybrat a ona to zacvaka.
17. zář 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky my už jsme konečně doma. ZDRAVÍME :slight_smile:
Při včerejším filmu s Patrikem, kdy mi Jára zdatně naléval gin, jsme si i zatancovali, jen bez závěrečné zvedačky a pak jsem spala celkem dobře až do páté hodiny raní. To nás probudilo Andulčino kňourání, jsme vstali (většinou vstáváme oba) a šli jsme za ní do pokojíku, kde ovšem nebyla :confused: Kňourání se ozývalo z druhé strany z obýváku, kde byla na sedačce - ležela tam. Jsem se jí ptala co se děje, Jára šel kontroloval postel, zda se jí neudělalo třeba špatně a neblinkala. A ona na mě "mléko jo" :grinning: Tak Jára udělal mléko, já ji uklidnila, odnesla do postýlky a šlo se spát dál. Ráno jsme jeli plavat, obě dětičky byly v pohodě. Anička se opět potápěla, tak jsem musela na tobogán. Kubík měl zatím jen kelímek plný vody,, ale zvládli to oba skvěle. Pak se tatí odvezl do práce a my jeli za tetama do práce a před chvílí jsme dorazili dom. Teď oba odpočívají a já půjdu prát tu horu prádla :confounded: ale se mi nece.

Marti: Takže Markétka čůrá do nočníčku, který jí zahraje a už si i zatleská? To je šikulka :dizzy_face:

Jako čtu, že se tu dost podceňujete s dětma. Jak je jedno, tak dvě se dají zvládnout líp, jako fakt, vždyť mám dvě po sobě jsou 17 měsíců, s oběma jsem měla rizikové těhu. Jako ze začátku je to trochu makačka, to jo, ale pak je to v pohodě. Jen si vzpomeňte, že jste některé nestíhali už když jste přišly z porodky. To já se s klidem vrhnu do třetího :sweat_smile: :grinning: když nám to půjde. Když jsou po sobě, tak si sami i vyhrajou, nebo nadělají pěknou paseku :grinning: Takže žádný podceňování ženský!!! Se zakazuje.

Puzzi: bazén a honzík = NÁDHERA Není on náhodou vodník? :grinning: A jako ženská jsi krásná. :sunglasses:
17. zář 2009 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
holcicky, ja dnes fofry, rano jsem byla hotova, sla jsem jeste lezet dopol s Domim a pak jsme jeli nakoupit s MM a na jidlo do shoppcentra nez nam odjede, sama bych se s tim vsim zas vlacela hrozne

pak doma honem rychle mu pomahat zas balit a vyzehlit sem tam neco, chtela jsme zehlit ty haldy hader co se mi tu nashromazdily behem nemoci,ale s Domim se nedalo, furt me tahal za snuru zehlicky a ja nevim jestlije dnes nejaky blby tlak,ale ja mam spavou nemoc, jsme ko, motaka hlavy...takze mm odjel na letiste a ja sla spat s Domim...bohuzel si dal zas jen 30minut :(((( coz me teda jeste vic kleplo po hlave

ted je tu borrrdel, jezis ja mam z toho bordela furt tady takovou depkuuuu...to je hnus

takze jdu davat veci na sve misto, at mi utecou 2h do padla nejak smysluplne a pak doctu a dojdu
pa babulky

vecer me ceka zehlici maraton, uz tady mam fakt kopce, neni to kam davat :angry: :angry:
a ten malej spindira furt spini a spiniiiiii
17. zář 2009 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vanil, botky hezký, mně přijdou ale lepší na tkaničky a kotníkový, že to líp možná sedí na noze? Ani nevim proč, jen takovej pocit :sweat_smile:
Jumi, pokroky super, Sonička je fakt šikovná :slight_smile:
Lao, hlášení úřadu je hrozný, když dítě spí, náš rozhlas vždy zapěje něco jako My Bonnie lies over the ocean nebo tu melodii od toho, hustý :grinning:
Momou, takovej hezkej večer u hříšňáku :slight_smile: Se dvěma dětma po sobě, zvládnout se to určitě dá a musí a chci do toho dobrovolně jít, ale zas beru i názor, že někdo chce větší rozdíl, taky to má svoje plusy. Myslim, že tady každá z nás by to zmákla, kdyby na to došlo to jo :slight_smile:
Sami, hodně štěstí s úklidem!
17. zář 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. zář 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami: Poslední dobou jsou ty tlaky šílený, jestli chceš, půjčím Ti svojí hlavu :sweat_smile:

Puzzi: No já mám právě sestru o 9 let a to mi přijde už příliš moc, ale proti gustu .... :wink: Já jsem sice ze začátku hlídala dobrovolně, jenže pak jsem to měla povinně ...... a taky jsme spíš byly jak cizí lidé, právě tím, jak jsme si neměli co povídat. Ale jak kde.

Marti: Markétka je super smíšek :grinning: a balonek hází hezky :wink:
17. zář 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nardar babky tak mam uspane Petka s Bejku isli chvilu k nasim tak mam na vas trosku casu :wink:
Vanil ja šimonkovi kedze uz chodi botky obuvam nekedy ho necham nech sa drzi rucky a tlaci kocik a ked ho chcem dat do kocaru ani bohovi rev jak keby ho drali :grinning: ale ked este nechodil tak sem mu davala len hrubsie ponozky ked bolo chladnejsi
Talls tobik je radny proutnik ked uz teraz jak batola flirtuje s doktorku :grinning: a super tesim sa ze je taky sikovny a v rehabke sa dari :dizzy_face: no a s dietu to neprehanaj ide zima treba sa tukem obalit :grinning:
Puzzi s tu tchini to musi byt neco ked ho takto taha za rucky :angry: aj si jej neco povedala? ja bych sa asi neudrzala ale na druhej strane ti trohcu pomoze a ten jeden krat sa mu nic nestane :wink: a pondeli je tu cobydup :sweat_smile:
Andy albumy krasne prehladne :dizzy_face: mimi bude urcite spokojne :grinning:
Talls jak dopadla schodzka s architektom?
Lobka sned nebudes mat ten zapal a skoro sa das dopoiriadku :wink:

idem kuknut na puzzine video lebo sa mi to zase zmazne :angry: :sunglasses:
17. zář 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
puuzi video suprove honzik je fakt vodny muzik a ty si radna kocka s vlasama moc ti to sekne :wink:
dekuju za odkaz na letovice neni to tak daleko mohel by mna tam nekdo hodit skusim sa popytat a potom dam vedet kazdopadne vas chcem spoznat a moc sa tesim :dizzy_face:
Jumik ze spana sonicky si nic nerob aspon ti spi dobre v noci ne?a parada ze ma prvu babiku :dizzy_face: :dizzy_face:
Sami mas teho asi hodne co? tie haldy pradla nezavidim a z bordelu si nic neroooob kasli na to hlavne aby si bola ty ok a vyspi sa sak to potom upracek ked budes v pohode :wink: a s tym susedovic synkem mi je to luto :frowning2:
17. zář 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti marketka s mickem je uzasna sem sa nasmiala jak ste sa krasne hrali a tesili krasa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. zář 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a este napisem ze v robote bolo super jak vzdy zadny chlop sa este nenasel a myslim ze este dllllho predlho potrva nez sa nejaky najde lebo sem momentalne tak vytazena z roboty a potom s deti ze ani najmensiu chut nemam na nejakeho takeho.. :grinning:
a este neco uz sem skororozvedena :pensive: uz len cekame na datum pojednavana :pensive:
tak dala sem sancu nasemu manzelstvu ale druha strana mi razne povedala ze NE! tak sem si povedala ze nebudem cekat uz ani den a tak sem t zase podala a uz nech je to zamnu.
robota mna fakt naplna tak jak moje deticky a teraz si ich aspon viac vychutnavam a vsetko je v pohode jak ma byt.
tak koncim nech aj neco porobim ked mam este chvilu pre seba tak pa :slight_smile:
17. zář 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
a este som zabudla Petka sa mala v Irsku super uzila si to tam priniesla si plno oblecenia aj mne :slight_smile: aj šimonkovi a Bejke tak sme sa tesili dala som do albumu bartalka dve fotky odtial ked chcete kuknite na nu jaka uz je velka kocka :wink:
17. zář 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, to je nádherný video, jak se Markétka směje, hodí a pak jak se přitulíte, jů :slight_smile:
Momou, já mám bratrance a ti jsou od sebe 8 let a určitě bych to tak nechtěla, na hraní vůbec, spíš ten starší je hlídač a poučovač mladšího. Na dovolený oba prudí rodiče, páč oba chtěj úplně jinou zábavu a navzájem si nevyhrajou.
Bartal, no asi jak říkáš, tchýně mi pomůže, takže nějaký velký kritizování by bylo nevhodný.
Bartal, ty už máš tak velkou holku, Petka v irsku fakt kóča! nevim, jestli gratulovat k rozvodu, ale rozhodně gratuluju k tvýmu přístupu, asi to tu a tam furt bolí, ale těší mě, že jsi nad to víc a víc povznesená, to je vidět :wink:
17. zář 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek