• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Sami super s notasem. Tak doufam, ze ti zustane :wink:

Dala jsem nejake new fota do alba :slight_smile:
Jsem se divala, jak Kaydi mel 5 mesicu a vlasy skoro zadne a tedka take haro :grinning:
17. zář 2009 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Talls ti chlapi jsou k nasrani, ze? :angry: Si budes muset vystacit sama :grinning: :wink:
Super Tobi s polezenim :slight_smile:
S jidlem jen tak dal! :slight_smile: Lososa milujeme. Dneska jsme meli taky rybu, mame asi tak 3x tydne :grinning:
17. zář 2009 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, foto su uzasne, Jaydenko vyzera ovela starsi. Hlavne na tej prvej fotke co sedka na schodoch. A teda tych vlasov ma bohato.

Talls, ja som prave nieco zistovala o botach, a zas som sa docitala ze niesu moc dobre pre male deti vysoke topanky, skor trochu vyvysene clenkove topanky. Tak a teraz si vyber, mna z toho porazi.

HOdim vam tu jeden link http://www.obuvpredeti.sk/o-detskej-obuvi.html su tam celkom uzitocne rady, ak chcete precitajte.
17. zář 2009 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
toz taxem docetla, ale musim to vzituz jen min poctiveji , chtela jsme jit driv spat a zas budu rada za pulnoc, achjo

bartalko, Petka je krasna baba, fakt, po tobe! :slight_smile: a drzim palce, aby rozvod probehl co nejrychleji a nejrozumneji...PS: jak to vlastne vnimaji holky?

novi chudacku, toje strasne....chtelo by to nejakou tu chuvu na hlidani...achjo, vim, ze korunky jsou potreba,ale aspon 1x tydne na 2h aby ti ho nejaka chuvicka povozila? Dej D. nuz na krk, ze jestli ti nepomuze, ze si budes muset chuvu zaplatit...vzdyt mimi potrebuje silnou a zdravou mamu....:frowning2:

petrus fotky krasne, JD je boziiiii vlasatec, ty jo v tech riflich je uplne mega dospelak, nechapu, ze je stejne stary jako Domi!!!!Ten je proti nemu plesate mimino :slight_smile:

marti krasne usmevave videjko

puzzi super bazenove video, ty jo, mas fakt plochodrahu na brise a dobry haro!super. Ja su tajne zamilovana do Honzika, on se mi fakt desne libi, takovy kulatak blondaty:slight_smile:))

jo holky, sousedce to IVF zas nevyslo...myslim, ze to byl jeji posledni pokus navzdy...:frowning2:
17. zář 2009 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
s tema capackama a botama na chozeni jsem to taky cetla, ze ty svaliky by se mely mit moznost posilovat jen v kozene capce, tak aspon na doma, my zatim mame capajdy, pac se jen zveda, zadne kroky se neh'konaj, max. preslapuje na miste

talls,,,ZS...sakra, to znam....kdyz uz se nejak vnitrne naladim, taky se nekona jak naschval nic...

tchani dnes odleteli na par dni do RIma...zavidim, zas jim budu jezdit hlidat domecek, ale pocasi nic moc a navic tam je vic nebezpeci nez doma /schody, parapet na terasu atd atd) , taky MM neni doma, tak bych tam byla furt sama, tak asi jen na par noci, sem tam. No atchyne psala, ze uz jsou tama,le ze ji nekdo ukradl 400Eur,,,,sakra, tipla bych, ze vsechni, co meli na tech 5dni s sebou...to nastve...a ona si desne tohle bere, uplne ji vidim, ze furt breci a neuzije si nic....sakraaaa.
17. zář 2009 ve 23:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky diky :slight_smile:

Sami to je smula s tou sousedkou :frowning2: Chudinka, tak si preji male, co? Ale treba to jeste jednou aspon zkusi :pensive:
17. zář 2009 ve 23:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
petis...teda jako ty zehlis a zrovna kdyz si sednes k PC, musi na nej nutne TM? By me nastval :frowning2:(!!!!!Udelej si doma poradek,v tomhle.

andy teda 2 diskuze...riskujes nestihacku a zanedbavani, tytyty. Tak do kvetna chod jen malo a za nama furt jo?
dobre nakupy dneska

juni Soninka je fakt ucenliva, sikovna. Hm, panenka...a kocarek. Ja ci holcickuuuuu , co budu vymyslet za darky jaa???

uz tu nejsem, dobrou noc vsem
mizim

uz ylo kojo, snazila jsem se ho utisit jen chovanim,ale to nehrozi, on se lukoval, malem mi dal čelo...toz bylo kojoa hned byl bezvladny :slight_smile:
17. zář 2009 ve 23:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele a je ok, kdyz davam Jaydimu na doma ty papuce? :confused: Snad mu nejak nenicim nohu :confused:

Ty jo, to teda nastve a hodne...tolik penez. Snad si to i tak aspon trosku uzijou....to je mi lito...mrchy jedny zlodejske vsude :angry:
17. zář 2009 ve 23:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
petrus, ono jim to s chlapem stejne vubec neklape...do IVF investovala prachy jen ona....on je vyrazne starsi nez ona /35 a on 50/, no, popravde, prizivnik, nefachcenko...nevm, co by si pocala s nim a jeste s mimi...mozna "ten nahore" vi, co dela....podle me z'tohodle mela kopnout do zadku a najit si jineho chlapa...treba by nebylo nutne az tak moc ivf....:-P
17. zář 2009 ve 23:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nas je zatim nahore klid :slight_smile: snad to nezareknu :zipper_mouth:
Tak jdu taky spat.

Jo a na casak se ani nedostalo, jsem zkysla tady :angry: :grinning:
17. zář 2009 ve 23:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami a taaak, to je jina...treba se to fakt melo takhle stat...ale ze kurna do toho dala penizky jen ona :angry: To je fakt, ze jinemu by stacily ty jeho spermijky a bylo by deti hafo :wink: Ona nechce od nej pryc?
17. zář 2009 ve 23:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami to maju tchani smolu s peniazmi, snad si to aspon trochu uziju, a pekne postraz domcek.

Peti aj ja davam malmu na doma tie take papucky ako sme este kedysi mi nosili, som myslela ze sa take uz ani nevyrabaju. Su to take sandalkove, maju otvorene prstiky, ale päta je pevna. A podla mna sa mu v tom lepsie chodi ako v capackach. Je v nich taky istejsi.
17. zář 2009 ve 23:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
petrus s botkama fakt nevim...precti si na www.capacky.cz tam pisou o tech capkach proc
jj zlodeji, to je hnus, dokazou zkazit dovolenou jeste nez zacne (me v Africe ukradli po prijezdu pred hotel fotak.zenska s dtetem v naruci, dobry ne?) takze taky tenkrat nic moc...:frowning2:m horsi ale by bylo i s fotkama po dovolene, takze apson neco.

nejsem tu
17. zář 2009 ve 23:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je slozitejsi, nastehovala si ho k sobe a on svuj byt prodal jejim rodicum, takze nema kam jit...je bez prace, ma uz 2 deti z predchoziho manzelstvi...protse sousedka je v pasti :frowning2:
17. zář 2009 ve 23:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami to je blby s tou sousedkou. Ale kdyz clovek chce, tak si nejakou tu cestu vzdycky najde :pensive:

Vanilko jo jo, presne takove ma Jaydinek :slight_smile: a chodi se mu v nich dobre :slight_smile:

Tak jdu spat, dobrou :slight_smile:

Tady odchazime uz asi pul hodky, ne? :grinning: :sweat_smile:
17. zář 2009 ve 23:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak este som tu nakukla pred spanim.

Sami to je smutne so susedkou.

Peti, ale tak asi tie papucky nemozu byt niako skodlive ked sa predavaju v takych malych cislach. Ja som ich uz videla viacerym detickam, tak snad im tym neublizujeme.
18. zář 2009 v 00:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:
Sami, sousedky je mi fakt líto, že jí IVF nevyšlo a taky s chlapem :unamused: Dárky pro kluky, teda aspoň pro našeho, auta, nářadí, kostky a knížky :wink: Jestli chceš něco, aby za tím chodil, tak třeba sekačku na trávu :sweat_smile:

Já jsem měla pro Rišku do chodítka měkké capačky riflové s pogumovanou podrážkou, nebo ponožky s protisluzem a pak už nosil papučky :slight_smile: Ale vůbec nevím, co je správně :confused: Akorát vím, že na chození má být pevná pata.

Puzzi, Honzík si vodu užívá :dizzy_face: A vlásky se mi líbí, tvoje :wink:

Mladá nahoře vyřvává, zdá se mi teplá, a pořád si šaha do pusy. Jo, a dneska ráno jsem se vzbudila a MS, silná jako sviňa :confused: Že by cvičením? :confused:
18. zář 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikdo po ránu nekoníkuje???? :wink:
Teda Sami, to je smutný s tou sousedkou, jak s mimi, tak s tím jejím šamstrem...no, já vím jistě, že bych asi nějak dlouhodobě nedokázala být s chlapem, kterej by byl takový jakýsi příživník... :unamused: ...jsem si to jednou tak trochu zkusila a vůbec mne to nebavilo :sunglasses:

Dnes po ránu tobík furt hejkal, děs...se mi nechtělo vstávat...ale asi měl hlad, dostal "kýbl" mlíka a spokojenost, už půl hoďky si hraje v "boudě"...rozuměj ohrádce :wink: ....chudák Jumík ze mne nechápala, když jsem začla používat své výrazy...(Tobík v boudě, že je to moje polínko a trumpeta, vopice , vobludka a tak...)...snad si nemyslí, že jsem krkavčí matka, to je všechno z lásky :grinning: ...Tobík je zvyklej od narození :grinning: :grinning: :grinning:

Já se včera zas "bavila " u ordinace...to jsou DRAMATA :grinning: :grinning: :grinning: ...ale líbil se mi Hanák, jak odpálil tu matku...máme muslimskej den :wink: ...a začínám být alergická na Alenku s tím jejím....děs.

Sami, s těma zlodějema to je k nasrátí...teda mne by to taky žralo a velice... :confounded:

No, s těma botkama fakt nevím...asi začnem capkama a přejdem na bačkůrky s pevnou a na ven jakýkoliv, aby mu nebyla zima (pevný, kotníčkový)....např. ségry klučík, jak neuměl dloouho chodit, tak musel mít hned od začátku pořádný ortopedický boty (sandálky) i na doma...ale až tak od 2 let...on začal chodit až ve 2 a 3/4. V capkách by nemohl...
18. zář 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky,

Boty, svačiny, ..... všude odborníci radí něco jiného :frowning2: Ale botky by měly být určitě na první chození s tenkou podrážkou, aby dítko cítilo na co šlape a na kotníky. Já cise nemám zavazovací, ale taky jsou dost pevné, i když jen na sucháč. :wink: Na svačinu mají obě děti ovoce, jen Anička k tomu přidává sušenky a nebo koláček a Kuba chce křupky. Pořád se mu nechce do rohlíku ani do chleba, takže holky mi teď držte palce, páč dneska bude mít chlebovou snídani :sweat_smile:

jo jo, byla to romantika, ale tu my máma doma pořád, jsme spolu chvíli. Se známe 3 a půl roku a 2 a půl roku spolu bydlíme :grinning:
18. zář 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Talls: Já jsem tu, ale od vedle se line smrádek - to se jen Kubík posrajdil :sweat_smile: a Anička si mě přišla vzbudit se slovy Kuba smldí a hovínko a držela si nos :grinning:
18. zář 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, tak my noc celkem dobrá, večer sice muselo být uspání na rukou - ale po hodně dlouhé době. Někdy ve 22h mu dal MM čajík bo já jsem se spršila, se divim, že mu to stačilo... pak se vzbudil asi někdy o půlnoci - to si nějak moc nevybavuju, pak ve 3, to dostal UM, pak v 6 kojo a ještě jsme zdřímli do 7 :slight_smile: Jo a jako bonus byla před spaním DS :grinning:

Holky, já jsem zatím nepořídila ani capáčky, natož botičky... ale musím to tedy nějak pořešit...
Včera jsme snížili matraci v postýlce, jak si pár dní kleká u nábytku, tak včera odpo začal i v postýlce... než odpo usnul, tak jsem letěla nahoru asi 30x, jsem se bála, aby nepřepadl...

Kurde my budeme mít snad z malýho zahradníka... mám tu fíkus postavený na zemi v takovym velkym květníku, on se o to staví na kolínka a furt se tam hrabe ručičkou v hlíně :angry: už jsem tam dala i utěrku přes tu hlínu, ale on je vytrvalec a nedá si říct :sweat_smile: :slight_smile:

Marti, videjko super, M. se krásně řehtá a je roztomilý, jak se nakloní a chce pomazlit :dizzy_face: Jak tam říkáš "mazli", tak to já taky říkám, vždycky to 3x zopakuju a mazlíme se obličejem a ještě taky muchli muchli muchli a to ho pomačkám v náručí :dizzy_face: pěkně na to reaguje :slight_smile:

Puzzi, video taky suprový, se nedivím, že potom H. odpadne, když takhle dovádí :slight_smile: To máte pouzdro pro natáčení pod vodou? Teda a mám depku z tvojí postavy, fakt jsi kost... :wink:

Andy, jsem zapomněla včera okomentovat tvoje bříško - ty voe, tvoje břicho snad nebylo nikdy těhu, nechááápu, to moje vypadá jako po 6N :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem přes prázdniny nějak přibrala... :frowning2: asi budu muset před dalším těhu shodit, jak psala Nikul...

Ríša teď kouká na kouzelnou školku a usmívá se u toho a sem tam zavískne :slight_smile: Budu mu to asi pouštět každý den :slight_smile:
Bartalko, Petka je už fakt velká slečna a ty jsi dobrá s tou prací :slight_smile:
Petruš, JD je fakt fešák vlasatej, pěkný fotečky :slight_smile:
Novi, teda ty máš záprah když S. přes den nespí... jako nemůžu pochopit, proč D. nechce kočárkovat? to se jako stydí nebo co? :angry:
Miruss, teda ty máš spavečky doma...
Jo, jsem zapomněla včera reagovat na Lobku... to mě potěšilo jak jsi napsala, že jsi ráda, že sem zase chodím :dizzy_face: a dovča v Tatrách musela být super... já jsem tam byla asi v 6ti letech a mám z toho jenom útržkovitý vzpomínky, ale líbilo se mi tam :slight_smile:
Jumi, super se znakováním a s panenkou to muselo být fakt dojemný :slight_smile:

Jo Marti, jsi psala, že nočník co máš hraje melodii... to máš od fisher price nebo nějaký obyč co hraje?

Víc nestíhám, musím ho jít zabavit nebo mi tu hlínu vyhází... zatím pa
18. zář 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zkusila jsem uvařit jablíčko v mikrovlnce, tak teď čekám až to vychladne :slight_smile:
Sami, chudák sousedka s IVF... no jak jsi psala, možná to tak má být...
Talls, tak u vás včera DS neproběhla, no kurňa jsi měla TM vzbudit, né? :grinning: Tobi šikulák s lezením a jsem zvědavá, co architekt vymyslí :wink:
Sami, chudáci okradení tchánovci... já ty zloděje tak nesnáším, jsou bezohledný, bych jim usekala ruce, fakt :angry:
Pospi, snad zoubek brzo vykoukne...
Ríša měl včera trochu srajdu mi přišlo, kadil 5x, do toho mu trochu vylezl ekzém - ale jenom nepatrně a tu dásničku měl fakt o poznání červenější... ale teda teplotu neměl... budu mu muset sáhnout do pusiny :slight_smile: A teda silnou MS nezávidím :stuck_out_tongue_closed_eyes: já jsem se té první trochu obávala, sousedka měla tu první taky silnou a i bolestivou... ta moje byla OK, ani jsem si nemusela vzít prášek na bolest (to před těhu jsem se 1. den dopovala po 4 h ibalginem, jinak bych chcípla :stuck_out_tongue_closed_eyes: ).
Talls, mě tvoje výrazy baví :grinning: Ordinačka mě taky pobavila, Alenku s vrabčákem taky nemusím, ale Hanák byl dobrej a Mázl s babou ze sociálky taky pěkně vyběhl :slight_smile:
Momou, držím palec na chlebovou snídani, třeba tě K. překvapí :slight_smile: a jak si A. drží nos, to muselo být srandovní :grinning:
18. zář 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, v noci ve 2 mlíko, pak v 5:50 a vypadalo to už na vstávání, ale v 6:30 ještě Honzík na hodinu usnul, takže bezva :slight_smile:
Sami, noťas super, se hodí, si to bez něj neumím už představit!
Petruš, fotky super, Jaydi hároš, nojo, to je fakt, to jsou velký změny teď s vlasama :slight_smile:
Honzík dneska vylezl tři schody sám, si občas vzpomenu "jo, to Jaydi umí už půl roku a hurá Honzík konečně taky" :grinning:
Talls, držím palce na vymýšlení dietních jídel! Já překecala MM, že by mohl trochu změnit žraní a třeba zhubnout, tak teď večer nebudeme jíst sladkosti a slanosti, jenže blbý je, že musim jakoby táhnout za jeden provaz a nedělat mu chutě :sweat_smile:
Sami, dík za chválu Honzíka, to se krásně poslouchá :sweat_smile: Jé, to je mi moc líto tý tvý sousedky, třeba ještě jednou sebere síly a zkusí a vyjde to. Oni nemají šanci, že by jim to vyšlo přirozeně? To musí bejt fakt hrozný, 3 IVF a nic :frowning2:
Tchýně s eurama je mi líto, to je těžko říct hodit to za hlavu, ale co už nadělá, snad si to i tak užije.
Sami, my budeme kupovat k vánocům velký auta atd., kočárky by mě taky bavily víc, no co už :sweat_smile:
Botky na doma střídám, jak mám náladu, někdy je půl dne v ponožkách, pak zas v bačkůrkách, pak capáčky...
Pospi, vítej v MS klubu! Dík taky za pochvalu videa :wink:
Momou, tak co chleba a Kubík? Vy už dáváte takhle chleba jako jídlo, jo? Já zatím jen do kočáru jako úplatek :grinning:
Hpaji, hezky vám noc začla (DS) a celkem na Ríšu asi dobrá noc :wink:
Táta má videokameru podvodní, bez pouzdra, normálně celou kameru můžeš strčit pod vodu :sweat_smile:
Ježiš holky, depky z mojí postavy, já bych zas mohla mít depky z prsou číslo 0,5 :sweat_smile:
18. zář 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.
U nás noc dobrá. Kubko vstal 6:30, Zuzka 7:30. :slight_smile:
Kubko je vonku dedkom a Zuzka pôjde o chvíľu spať. :slight_smile:
A ja variť, aj vysávať mi treba. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Sam s tou susedkou to je blbé, a chudák svokra. :unamused:
Jumík to bude fakt veda vybrať kočiarik. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Sam neboj aj chlapcom sa dajú kúpiť darčeky autíčka, vláčiky a pod. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Hpaja aj Kubko bol taký záhradník a veľmi dlho trvalo, kým sme ho to odnaučili. :stuck_out_tongue_closed_eyes: A aj Zuzku začínajú lákať kvetináče. :unamused:
18. zář 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
kočky dobré ráno, noc v poho, ted mulá nočníkuje a pak jí hodím k naši, budu tam a vrátím se až navečer, tak vás večer dočtu a reakce :wink:
18. zář 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy tak príjemný deň. :slight_smile:
Zuzka už spí, tak by som mala ísť variť. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ešte som zabudla Petrus fotky super, Jaydy aký je vlasatý. :slight_smile:
Bartalka Peťka je už veľká slečna. :slight_smile:
18. zář 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hpaja: To Kuba už mi i tu zeminu z květináčů ochutnal :grinning: a ještě si u toho pomlaskával. Ještě, že ty kytky hnojím jen pívem :grinning:

Právě kolem mě "profrčela" Anička po čtyrech a za ní prolezl Kuba, Anička se slovy "za mnou" :grinning:
Jinak snídaně se povedla, Kuba snědl 3/4 plátku chlebíka s máslíčkem a čajík a ještě si pomlaskával, tak super.

Puzzi: No Anička snídala chleba dřív, ale ona měla víc zubů a líp kousala, Kubík je línej kousat, se mu líbí, že si nacpe celou křupku do pusy a ona se rozpustí :grinning:
18. zář 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Talls, jsem tě ráno o nějakou minutku předběhla :grinning: Tobi v boudě :grinning: :grinning: :grinning:

Hpaji, já si ale nejsem moc jistá, že zoubky, sice si furt strká prsty, ale neslintá a ani nemá dásně nijak zvlášť nateklé. Má teplé čelo, ale měříla jsem v dupce a jen 36,9C :slight_smile: Tak snad to není žádná viroza, jo a vzbudila se s řevem. Možná se jí zobky tlačí z čelistí, kdoví, člověk dovnitř nevidí :rolling_eyes:

Puzzi, já jsem v klubu už od března, ale mám mirenu, tak jsem od května v době MS jen zašpinila, dneska ráno normoš krvácení, teda na mě masakr, jsem si odvykla :unamused: Myslím, že to způsobilo to cvičení. Snad mi mirena nevypadla? :confused: :fearful: :confounded:

Moni, a lezl za ní? :grinning: Pospíchálci spolu zpívají atd. V pohybu spolu zatím nejsou :grinning: (naštěstí :sweat_smile: :wink: )

Mirrus, budu dneska vysávat s tebou, ju? :wink: Už jdu na to :grinning:
18. zář 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caute kocky,
hned jak maly o 9-tej zalomil som si umyla haro a som sem nabehla a normalne hodku docitavam :confused: :slight_smile: . No ale sa musim priznat, ze ma zdrzal link od Samicky, lebo na take kozene capacky mam dlho zalusk ( namiesto papuciek ich budem pouzivat, ked uz bude chodit) a tieto maju aj supeeer cenu. U nas stoja 590,- + postovne, tak to mate ovela lacnejsie :confounded: .
Miruss, takze Kubko vcera normalne cely den nespal? A o kolkej potom vecer zalomi?

Andy nemecke obchody nepoznam, skusim na nete trochu presmejdit, takze dobre nakupte a oddychni si bez Malinky :wink: . A k tomu mojmu geriatrickemu vstavaniu z postele - pod na zraz a uvidis :grinning: .

Petis, fotky su krasne, Kajka pekne chodi za tym choditkom :dizzy_face:

Puzzi, tak ty robis pre Hornbach? Inak tata je teda tiez video macher, asi to mate v rodine :wink: .

Jumik, Sonicka je sikovna s tym znakovanim, je hooodne dost chapava.

Lao, ty vdova slamenna, dobehni castejsie, tusim nejako nestihas :unamused: . Svokrovci aj pomozu s Vitkom, ked spolu byvate?
Mou, my nehovor, ze my TM nezvladol s tebou aj dvihacku z Dirty Dancing, zvlast po gine :grinning: - vsak je nejaky chlap a ty musia vaha :wink:
Marti, video krasne, Marketka rozkosna, ked pozeram vase videa, tak si stale nadavam, ze malo natacam a maly tak rychle rastie.
Bartalka, rozvod :pensive: , drz sa, zvladas to perfektne :wink: a Petka je fakt kocka, Irsko je na fotkach pekne - aspon ze sa SBM staral a zobral ju na vylet + oblecko pre vsetkych potesi :slight_smile:
Sami dik za bataty, varila som ich vcera osupane, skusim teda aj so supou :wink: .Zehlenie si zmakla perfektne, ale chudaci svokrovci, to je fakt mega blbe :angry: :frowning2: .
Talls, ze ZS :grinning: a to som si myslela, ze nic horsie ako DS uz nie je :grinning: . Inak tvoje roznorode pomenovania Tobika su perfektne a ze je zvyknuty od narodenia :grinning: :grinning: :grinning: .
Pospi, tak koberec odlozeny na neurcito?
Hpaji, vecerny bonus DS - tiez krasne prirovnanie :grinning: a prekyslicovanie zeminy detskymi ruckami poznam - uz mame vsetky kvety na nabytku, alebo za sedackou.
18. zář 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi, gratulka ke 3 schodkům, paráda :dizzy_face: Ale teď už si mě, mamko, hlídej :wink: My nemáme na schodišti vrátka, budem to muset pořešit. TeĎ jsem si to zase uvědomila :rolling_eyes:
18. zář 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek