• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Lobi, no já doufám, že koberec odložen jen na dnešek :grinning: Ale obraz už je tu opřený o radiator 3. den, budu muset pana otce popohnat :wink:
18. zář 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám kvítka nahoře na chodbě, Janka šmrncá po listech ručkama, když jdeme okolo. Jsem zvědavá, kam je všechny před ní umístím, bo mám draceny a ty jsou jedule :unamused: Možná si dá holka říct a nebude zahradničit :grinning: Si to maluju moc růžově, co? :grinning:

Janka teď žužlá kůrku z včerejšího chleba a nějak se tam rozčiluje, jdu jí omrknout a vysávat....
18. zář 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miruss, Hpaji, ještě že doma nemáme skoro žádný kytky :sweat_smile:
Momou, Anička a Kuba jsou super dvojka, to musí bejt sranda, Anička asi dává Kubovi do těla, co? :grinning:
Pospi, však Riška časem Janku taky prožene :slight_smile:
Lobi capáčkuje, tak dobře nakup :slight_smile: Táta i MM dělaj do počítačů, takže upravit videa není problém, to se mám, co? Ale zas dva stejný v rodině, lepší by byl např. nějakej doktor, právník atd. U nás jsou jen PC machři a ekonomové :grinning:
Pospi, my taky nemáme ještě na schody zábrany, dole zavírám a nahoře musím hlídat, musíme taky pořídit.
18. zář 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petri, to je fajn, ze ste mali vcera pekny den :slight_smile: a ta kamoska cerstva tehula -paricka, tak organizmus bude mat asi riadny sok :grinning: . Inak vy tak vzorovo bastite ryby, ze 3x do tyzdna? To je super, my tak 2x za mesiac, mala by som robit castejsie. A este som sa chcela spytat, co za chlast je Lambrusco :confused: ? A Jaydinek je na fotkach krasny frajer, v tych riflickach vyzera fakt vacsi :slight_smile:.
Ozaj, Pospi, ako si zmakla cvicenie? ( teda okrem MS - inak nemyslim, ze by sa tym Mirena mohla uvolnit, je tam predsa len krcok maternice, ktory ju udrzi na mieste). A snad bude Janka v poho, drobcek maly.
Vanil, zvladni dnesny nabity den, nech sa ti Tomi pred plavcom dobre vyspinka :wink:
Novi, to je teda pakaren, sucitim s tebou :pensive: , ja som to mala pri Barborke - hyperaktivna, nevedela zaspavat, jedine v kociku, ale to ju hned nieco zobudilo a vecer musela odkvacnut sama napr. pri jedeni rozku, ktory som jej supla do ruky, bol to des. MM vtedy vela makal, chodil z roboty okolo 19-20 hod, tiez som mala podobne pocity. Nechces skusit tie homeopatika na skludnenie Slavka? Mozno by mu to pomohlo dat cez den aspon 1 slofika, kedy by si si vydychla. Drzim palce, nech toto obdobie rychle prejde a ty to zvladnes bez ujmy na zdravi.
18. zář 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pospi: jo jo, Buď leze Kubík za Aničkou nebo Anička za Kubou a nebo oba honí kočku :grinning:

lobka: On by to asi zvládnul, ale já jsem už byla ve stavu spícím :sweat_smile: Ale když budem trénovat ........ :grinning:

Ráno jsem Kubu převlíkala a přebalovala a Anička ho začala lechtat, jako fakt super. V pokojíku to nějak utichlo, tak je jdu překontrolovat :wink:
18. zář 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
A som zabudla pogratulovat Honzikovi k zdolaniu schodov a tiez Tobikovi k lozeniu - sikovnici :slight_smile:
Ked sme boli v tych Tatrach, tak sme byvali na chate poschodovej ( dole kuchyna a obyvacka, hore izby) a Luky tie schody vyliezal ani okom nemrkol. Som nechapala, ziadne zavahanie, proste sa hned splhal az hore, takze strazenie bolo o to narocnejsie - tak vas obdivujem, co mate domceky, tam su tie zabrany fakt potrebne.
18. zář 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tkak Luky uz je hore, pospal hodku a pol, super :wink: . Rozmrazujem mu na obed kralicie masko s brokolicou a supnem mu k tomu ten batat, co vcera nezbastil. Inak som mu uz skusala davat biely bio jogurt, ale tvaril sa, ako keby jedol citron :sweat_smile: , tak som mu to podla vzoru Pospi supla k bana a zbastil to cele dnes rano na ranajky.
Ideme sa pomaly pobait, na obed vyzdvihnem dievcata zo skoly a ideme na poobedie k nasim. Som objednana na masaz chrbta, tak sa tesim :slight_smile: x cx xxc fd- to vam napisal Luky :grinning: .
18. zář 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
My zkoušeli dát Honzíka spát před hodinou, MM ho za půl hodiny přinesl, že leze po postýlce a nechce spát, nyní probíhá druhej pokus, snad už usne, už je unavenej doufejme.
Lobi, s Barborkou a usínáním u rohlíku atd., to sis taky užila.
Lobi, Luky je šikula, že vylezl schody bez tréninku. hezky nám to Luky napsal, to ťuká do kláves, jo? Honzík dělá mega buch buch do celý klávesnice, když už :sweat_smile:
18. zář 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
kočky moc ďakujem za sucitenie, citim sa ako nanič mama co vo vsetkom zlyhava, ale vy ste ma postavili na nohy :sunglasses: David mi doma pomaha ale von s nim nejde. keby som ho vyhnala tak by isiel ale o Slavka sa vecer postara, vari mi obedy -ktore cez den niekedy nestihnem ani zjest a vypeka mňam chlebiky, som spokojna aj ked aspon raz za tyzden by mohol so Slavkom vybehnut, navrhnem mu to. on pojde, to je jasne ale doma sa tiez neflaka tak som zatial neprotestovala.
Lobi jeee, homeopatika? idem dnes do lekarne, kupim!!! uz sa tesim a verim ze zaberu (co ine mi ostava?)
boli sme vcera v poradni. ked 1 pan videl ako nevladne tlacim kocik tak mi ho dotlacil k lekarke :sweat_smile: mam to hore kopcom - to ma velmi potesilo ze aj taki sa najdu, tu skor stretavam opak. no takze 7800g (nemerala ho) a predvcerom mu vysli 2 zuby naraz- dolne dvojky takze ma hore 4 a dole 4.
Andy s tymi dvojickami to nie je daleko od pravdy, moja kolegyna mala to iste - 2.ciarka prebila 1. a doktor jej rovno cez telefon povedal ze to budu dvojicky a boli! :slight_smile: chcela by si? :zipper_mouth: do kvetnu chod, mozno nas budes trosku zanedbavat (podotykam t-r-o-s-k-u!!!) ale zasluzis si aj tehu kamosky ktore zdielaju podobne pocity a vysetrenia atd... :dizzy_face: ale my budeme prednejsi, jasne??????!!!!!! :slight_smile:
Hpaja super, ze tie peniazky vratili, to je kurnik svet toto, on urcite cakal ze sa neozves!
ozi baby s tym LCD TV co sme tak lacno kupili: nechcu nam ho predat, stornovali objednavku a neodpovedaju nam :confounded: jasne, vsak by prerobili 15 tisic, pomylili sa v cene :grinning: ale my sa nedame, posunuli sme to inspekcii a
ideme sa stazovat aj inde, sme v prave! :sunglasses: v Asku sme mali zle nacenenu sedacku -namiesto 40 000 sme mali 15 000 a bez slova sme im ju predali, vedeli sme ze su v prave a oni mozno ani netusili ze ozajstna cena je vyssia :grinning:
holky s chalanmi vcera u dokiny som sa pytala na to nathovanie pipika, Slavko si ho tak natahuje ze ho ma ma konci natiahnuty a dala mu mast a nemam mu to dovolit, radsej ho nevybalovat. a hovorila ze ked je teplota nad 37 pri zubkoch, tak treba dat panadol hned.
Jumi jasne, tie kociky mas dnes vyber jak ozajstne a nechapacka bola ked som videla 5-bodove bezpecnostne pasy s calunenim :grinning: predne otacave kolieska, ale to sa hodi. lenze tie ceny, ty vole niektore aj 2,5 litra ved za to mam super golfky!
oki, trochu som sa odreagovala kym mal Slavko zapnute samonasieranie (hraciek kopa a aj tak ho vsetko sere)
takze idem, pypy
18. zář 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak se jdu jen nahlásit, že jsme raději skočili k doktorce ... malá má prý oslabenou imunitu, možná i následkem růstu zoubků a díky tomu jí vyskočily v pusince ty afty (žádná moučnivka, jak jsem si myslela). No a jeden aft má úplně vzadu v pusině na tom oblouku, proto má zastřený hlásek :frowning2:
Ach jo. Někdo jak je oslabený, tak chytne rýmu, někdo ty afty :frowning2:
Tak máme mazat Calgelem, mám jí dávat pít Heřmánkový čaj a na podporu imunity a taky vit. B mám dávat Nutrolin. Tak snad se to brzy zlepší.
Jo - za 2 dny máme 9 měsíců, tak nás zvážila a máme 10,4kg :slight_smile:
18. zář 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
petis fuuuha, chuda Kajka :pensive:
holky este som chcela ze za tyzden dojdu segry z Talianska tak pojdem do NR asi tak na tyzden a jedna si tam nasla frajera (byva v Taliansku ale je Chorvat) a ma tam dom a tuzi po rodine :confused: a segra tiez (ma 19r.) a pride aj s nim. no uvidiiiime :sweat_smile: no tak si po dlhom case precvicim taliancinu, snad som uplne nezabudla.
18. zář 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Novi,
jj, musí jí to bolet, proto je pořád u mě a je lítostivá :frowning2:

Moc se omlouvám, že se nezapojuju, ale fakt se mi s ní nedá :cry: , je mi to líto.
18. zář 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petis: Máte 10,4? Anička má po dnešním vážení 10,9 :sweat_smile: Snad afty brzy ustoupí a bude dobře, hlavně aby Karolka dobře baštila :wink:

Novi: Dobře, že Ti David pomáhá. Já si taky kolikrát připadám, že jsem úplně nanic, hlavně, když mám několik dnů po sobě migrénu a nic neudělám a Jára mě ukládá do postýlky s tím, že si musím odpočinout :pensive: Ale fakt je, že když budeš unavená, tak to nikomu nepomůže :slight_smile: Uvidíš, všechno bude zas dobrý a časem lepší :wink:
18. zář 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Novi, samonasírání = hraček kopa a aj tak ho všechno sere :grinning: To je bomba, to je Honzík často :grinning:
Doktorka je asi ze Slávka nadšená, jak je šikovnej, viď? Ale hustý pořád v provozu, nejhorší jsou ty tvoje stavy nízký energie nebo co to je, to není sranda a chtělo by se říct "víc odpočívej", ale jak, žejo. :confounded:
Petis, koukám, že tě nemáme v tabulce, cjtěla jsem tam teď hodit 9M míry. Takže prosím datum narození tebe a Kájky, váha+délka narození, 6T, 3M, 6M.
Mám 9M míry zatím jen Miruss a Weli, že já jsem někoho dalšího zapomněla napsat?
Petis, chudák Kájka s aftama, asi jí to fakt štípe a pálí :confounded:
Momou, s těma tvýma migrénama to musí bejt taky hrozný, pocity na nic jsou na nic, za to nemůžete, holky.
18. zář 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi,
Mé datum nar.: 24.12.1981
Kájka : 20.12.2008 - 3,82 kg a 53cm
6T : 4,88kg a 58cm
3M : 6,23kg a 64cm
6M : 8,65kg a 71cm

Kájka se vzbudila, nálada je celkem OK, ale nenechá si do pusiny sáhnout a namazat ji :frowning2: Ale heřmánku si lokla, tak aspoň to.
18. zář 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petis, super, jo a ještě míra 9M, kdyžtak zkus domácí měření :wink: Když už mám váhu :slight_smile:
A ostatní holky hlašte míry 9M, jo? Díky :slight_smile: Klíďo odhadem nebo dle domácího měření, vždyť na deka už nehrajeme :wink:
18. zář 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zde aktualizovaná tabulka, co zatím mám za údaje.
Omlouvám se Petronušce a Pospichalce za zkrácení jmen, ale už je ta tabulka hrozně dlouhá a nevešla se mi na obrazovku, aby to šlo jako obrázek. Tak Petronuška = Petra a Pospichalka = Pospi, neva?
18. zář 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.
Pospi tak čo povysávala si? :grinning:
Ja áno, aj som navarila. :slight_smile:
My sme po obede a drobci spia. :slight_smile:
Zuzka spala od 09:30 do 11:00 a teraz zasa spí. :confused: Má nejaký spaví deň. :slight_smile:
Puzzi Honzík je šikovný, na scjodoch aj Zuzka keď zbadá schody, tak hneď lozí hore. :slight_smile:
Lobka Kubko včera nespal vôbec a zaspal 19:45. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Petis Karolínka má pekné miery. A dobrý dátum narodenia máš. :slight_smile:
Novi samonasieranie ma pobavilo. :grinning:
18. zář 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, Petis, to tvý datum narození fakt bomba a malá Kájka skoro taky vánoční, to je fakt dobrý :sweat_smile:
Miruss, Zuzka je taky lozička, jo? :slight_smile:
18. zář 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi ona lezie ako o život, rada sa naháňa s Kubkom až výska od šťastia. :slight_smile:
18. zář 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miruss, takže něco jako Anička a Kubík u Momou? :grinning: Holky, to je stejně sranda, já chci taky dvě děti takhle brzo po sobě :slight_smile:
18. zář 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi: Já jsem míry našeho kapříka psala - 9 měsíců: 8,32 kg a 71 cm :slight_smile:
18. zář 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi: Sranda to je, to se hlavně musí vidět :grinning: když se dvě děti honí. jedno už umí i běhat a druhému ještě i v leze ujížději ruce a honí se - obě na čtyrech :grinning:
18. zář 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi to je fakt sranda. :slight_smile:
18. zář 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky .....TAk poslední 3 dny si Markétka udělala režim jen na jedno spaní denně, bez ohledu na to, kdy vstává, co jí dávám před spaním mlíko z flašky (kojím jen v noci) tak spinká 2,5 hodiny, tak jsem zvědavá dneska ... dnes zjistila, že když jí dávám kornoutek , tak já na něm mám tu zmrzlinu, tak se dožadovala , že chce taky, tak jsem jí to trochu omočila, a´t není nemocná, mlaskala jako divá .... jsem dala vařit (játrovou omáčku, MM ji miluje ... včera jsme se zase s čímsi "nechopochopili" jak já říkám, tak si ho musím udobřit )

Bartalko,
je to smutné ... ale i rozvod patří k životu, uvidíš že se ti uleví, až to budeš mít za sebou, když už manža s váma nechce být ... je dobře, že už na nic nečekáš :wink:
Puzzi,
já chtěla děti taky po sobě (starší jsou od sebe 2 roky) a bylo to moc fajn, brzo se srovnali i se spaním i s hraním, bylo to dobrý. Já si to nedovedu představit mít děti hodně let od sebe ... ale je to na názoru, sousedka má děti od sebe 8 let a chválí si to ... i když, starší je na gymplu, malá je v 2.třídě ... nemají nic společného, už ani na dovolenou všichni nejezdí .. . to by se mi nelíbilo ...

Tak holky, už nedočtu, malá je hore ... jen něco málo:

Hpaja ... nočník co hraje máme obyč ... přes internet za 150,- hraje potichu, neřve to a malé se líbí ...
Moni, tak u vás závody "na čtyřech" jo?
Pospi, taky nemáme na schodech vrátka, prý do 6ti měsíců je dost času a ono je 9 a nic se neděje ... nejsou lidi
Puzzi, my máme poradnu až v 10.ti měsících, nemám digi váhu, na normoš jsem malou posadila, jeví se to jako 8,5 kila ale to je fakt jen odhad , změřenou ji nemám, zkusím až se probudí ... chůvička je potichu, musím tam jít nakouknout jesti zase usnula, nebo aby nedělala něco nekalého ...
18. zář 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petis, tak jste dárečci pod stromeček, jo? Ty teda úplně .. to mohla Kájka chvilku počkat §!!
18. zář 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mirrus, jj, mám vysáto :grinning:
Petis, chudinka Kája :frowning2: Snad bude brzy fit a zase veselá :slight_smile:
Marti, u nás taky nejni lidí :grinning: To je asi všude stejné, anebo lidi jsou, ale tam třeba mají vrátka vysoko jako např. u Samičků :grinning:

Naše hvězda se dneska rozlezla, prolezla celý obývák a už nakukovala i v kuchyni, zastavila se nakraji kuchyně u ledničky a zkoumala magnetky :grinning: Raději jsem už nacpala do zásuvek záslepky.
18. zář 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Momou, jo, promiň, já si to myslela, že jsem si to zapomněla napsat.
Marti, napíšu těch 8,5kg, jen tak pro představu, pak budou míry v roce a to budeme všechny vědět přesně :slight_smile:
Tak se hezky udobřujte, Marti, se zmrzlinou chápu, Honzík v chorvatsku taky občas dostal líznout, záviděl :sweat_smile: Jo, souhlas s velkým věkovým rozdílem dětí, ale někdy to tak přinese situace a jinak to nejde asi.
Pospi, hurá, lezec janka :slight_smile:
18. zář 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi, pospi mi vůbec neva, já jsem zvyklá :wink:

Novi, prý samonasiranie :grinning: Se picnu :grinning:

Lobi, cvičení mě moc baví, trochu pokecám s holkama, příjdu na jiné myšlenky... Horší jsou ty sestavy, zapojit nohy a ruce, a pak přijdou ještě různé otočky a jsem dokonale mimo :grinning: Ale mám ze sebe dobrý pocit, to je hlavní, ne? :wink: Abych nezapomněla, taky tím více zapojuju Richarda do péče o Jaňulíka :wink:
18. zář 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek