• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Holky, co takhle dát si do tabulky místo našeho roku narození datum narození? Abychom věděly, kdy která máme narozeniny, jaký jsme znamení a tak, mohlo by to být zajímavější :wink:
Jestli jo, tak pište, kdo kdy, já to tam dám.
4. čer 2009 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko,
jsem vás našla a dokonce i dočetla :wink:

U nás noc nič moč, první kojo už ve 22 a pak asi 4x v noci, nevím jistě, ale vstávačka dnes už v 5:40, jsem marná, Kája je protivná a já tež :angry:
Jak spala, tak sebou v noci pořád házela, fakt hrozně neklidná, nevím, co to je, to u ní neznám.
Mám blbou otázku, poznala bych, kdyby jí trápily zuby? Ďásna nateklá nemá, aspoň mi to nepřijde, ale něčím v pusině si hobluje furt a o slintání ani nemluvím.

Pospi,
díky :wink:

Holky, jak píšete o té kaši, dáváte jí večer po lžičkách nebo z lahvičky? Já ji teda zkusila jen jednou, bylo to bez viditelného úspěchu, tak nevím, jestli to mám zkoušet dál nebo zatnout zuby a čekat, až se to spaní nějak upraví samo.

S těma říkadlama je to děs běs, ale s tím už nic neuděláme :unamused:

Majdi,
jj, taky jsem MM říkala, ať si nezvyká okupovat PC, tak se na mě tlemil, co jsem tím jako chtěla říct :grinning: Ale já šla včera v dobrém záměru spát a ono prd, velitelka rozhodla, že se spát nebude.

Jo a měla jsem teda pěkně hnusný sen, jsem pako, že lítala auta vzduchem a já byla doma sama s tchánem a MM byl kajsi pryč a já měla strach, až jsem se z toho vzbudila a hned šahala vedla, či u mě leží. No pako :sweat_smile:
4. čer 2009 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petis, já taky nevim, jak poznám zuby, Honzík tu a tam slintá úplně hrozně, v puse musí mít furt něco, ale dásně nic a zuby nic. A to už trvá třeba 3 měsíce to velký slintání, takže zatím to nepoznám.
Teda blbá noc :frowning2:
Pospi, to je zákon schválnosti, že musíš Rišku budit do školky :sweat_smile: O víkendu určitě vždy vstává ještě před šestou, co? Vstávací éra ve 4:50? A samo se to upravilo, nebo jste něco změnili?
4. čer 2009 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi,
jj, ty noci jsou nezvyk, od malinka spala celou noc nebo se budila 1x kolem 3 na kojo a najednou tohle.
Jo a Kája asi týden dělá pusinou jakoby brm brm, prostě prdí pusou a to je mazec, páč má sliny ganz všude :grinning:
4. čer 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petis, Honzík taky prdí pusou, hlavně po ránu, když je v rozverné náladě :grinning: Nebo po jídle,když má plnou pusu slinů a možná i nějaký ten ublijónek :grinning:
4. čer 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda jako nový téma, 3 stránky beze mě, jedete jak králíci :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
My noc ok, kojo "jen " 3 krát, ráno Máli totál kadící story, nahá na podložce, prdla si , pjosrala se, body a overal a podložka od hoven, ok umyli jsme ji, dali na novou podložku, za 4 minuty, prd a znova a pak ještě jednou, má průjem, asi k těm zubům????

jdu dočíst
4. čer 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky, to vaše brzkoranní vstávání, jsou jsou muka....Tobík se teď ustálil tak na 7.30 :slight_smile: , mezitím teda nějaký uklidnování, nahazování dudla...tak 3x....ale to jsou vteřinový záležitosti, protože ho mám v postýlce hned vedle sebe, mám tam škvíru asi 30 cm :slight_smile: . Někdy je nerudnej tak kolem 3 hod, tak dostane baštu, ale to je tak 3X týdne...
Jdu s ním cvičit, snad to zas nebude psycho...
Dedulka, to ti závidím, žee už nemusíte....já už jenom z toho, že MUSIME mám osypky...kdybysme nemuseli, tak bych to s ním třeba zacvičila i dobrovolně, jen tak, když by se mi chtělo....
4. čer 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,
to je krasne prekvapko :slight_smile: .....teda damy, skladam poklonu, minule tema ste ukoncili bravurne, bavila som sa vcera kralovsky :grinning:
Luky uz z rozpravania v postielke presiel na mrnkanie, idem kojit a padime k ocnej, neskor dobehnem :wink:
4. čer 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak dočteno, ale když nesmím podle pravidla 12 psát sprostý slova a nesmím vám sem dávat obsah ip tak nemám o čem psá takže nazdar :grinning:
4. čer 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy, takže lepší noc, super, jen tak dál, třeba jen jednou kojo.
Tak pošli příspěvek plnej hvězdiček, my si tam ty sprostý slova doplníme :grinning:
Talls, a myslíš, že budete muset cvičit ještě dlouho, i když je Tobi vývojově úplně ok? Nějaký ty drobnosti má přece každé dítě.
Lobi, hodně štěstí u oční!
4. čer 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy :grinning: ...tobě to bez sprosťáren nejde z huby :grinning: (teda z ruky...), vid....budeš jenom koukat, žádné příspěvky :grinning: :grinning: :grinning: ....néééé, my chcem hrubozrnnou Andy :slight_smile:

Puzzi, no, já nevím, to je na Dr...jak uzná za vhodný...rehabačka říkala, že možná, až se dostane na všechny 4, tak bychom mohli zkončit....ale v jedné brožuře jsem četla, že se cvičí i předškolní děti...by mne fláklo....
Dnes to zas vypadlo jak týrání svěřené osoby, jsem zvědavá, kdy tu bude zvonit sociálka...a zas mi to nešlo, protože mi klouže podložka (mám takovou malou karimatku a na tom osušku, to na komodě) a to je na hovno, protože místo, abych se věnovala držení dítěte, ještě kontroluju, jestli mi to někde pod ním neutíká...jednu dnes koupit takovou matračko-přebalovačku...snad to bude lepší, jinak Beřkovice jsou jistý...

Tobík se ublinknul...bodýčko měl na sobě asi 130 vteřin....
4. čer 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
takže nové téma? Tamto zavřela? mám pocit, že se prohlíží témata jen tehdy, když se to někomu nelíbí. To je jak na beremku. Měla jsem od začátku jednu fotku a admina mi jí smázla, že prý patří na koníka. A když jsem k té fotce napsala, že to je nejmladší účastník svatby, tak mi jí tam nechala :angry: To je buzerace.

Jinak míry k 6. měsíci jsem psala: Váha 7,32 kg délka kapříka 65 cm :grinning: Trochu prcek.
4. čer 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
pospi: ne nelehám si s ním přes den, páč on spí jenom v kočáře a ten musím jaksi vozít já, že :sweat_smile: a když vozí tchýně, tak se snažím aspoň pouklízet nebo navařit! :wink:
andy: téda Máli se tak posrajdila...to je radost potom, co
talls: já malého ráno převlékla ze spacího a on se mi do chvíle poblib, tak jsem převklékla znovu a co udělal...zase se poblil!!! :grinning:
lao: hezká říkanka, tu se musím naučit! :sweat_smile:
4. čer 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem byla v tom ..... měste, celozrnný pečivo už neměli jen ty ......housky,venku začalo pršet, to je fakt k ......., kočár těžkej jako ...... jsem musel asama táhnout do poschodí, se na to můžu ,...... fakt :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

petis to asi budou zuby, když ti jinka spala dobře....u nás ještě ten průjem k tomu, já už chci vylezléj zub :stuck_out_tongue_closed_eyes:

talls jako neprovokuj s tím ranním vstáváním :angry: a to cvičení ti teda nezávidím, vydrž prtka vydž :sweat_smile:

jumi teeeda sonulka takhle velká holka, to má malina co dohánět, fakt se nezdá :slight_smile:

básnička:
vorvaň
máme doma vorvaně, ten nám plave vaně :grinning:

žil byl děd i babka,
děd byl pasák, babka šlapka. :grinning:
4. čer 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,
my razím ven, je protivka jak blázen, vašima slovy "vosina" na entou !!
4. čer 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano holky, tak chybi mi tato strana,
vitam vsechny v novem tematu, at nam deti rostou a jsou jen zdrave. :wink:
Dedulko to je des a neusne pak jeste, treba maty si taky po krmeni ve 4 jeste treba pul hodku povida, ale pak usne, nezkouselas to?
laus pekna basnicka. a porad na to myslim jak to mohli zavrit.
Jo a Puzzi jj nabonzovala nas ta bou nebo jak se jmenuje, psala mi to. vrrrrrrrrrr :angry:
Andy :grinning: jj pravidla jsou prilis prisny na hrubozrnne matky :grinning:
My noc klasika, ale dobra. Vstaval maly presne v 6. ve 12 jdeme na poradnu, tak pak Puzzi dodam miry z pul roku.
Petis ja davam kasi kazdy vecer v mliku, a spi do tech 4 od 8. ale asi to je jen psychika. :wink:
4. čer 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky máme tu už dobrou sbírku blázinců: Opava, Bohnice, Beřkovice a já přidávám Maxov :grinning:

lao kdo vyhrál soutěž o nejdebilnější téma??? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. čer 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
lao mimochodem díky za téma, má to štávu, žádný tutununu maminky a miminečka a batolátka a miláčci :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. čer 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky Lao, Andy, Dedul za IP s narozeninama, pište i další, pište, bude sranda :slight_smile:
4. čer 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás je blázinec Dobřany, tam skončím já!
4. čer 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy: Básničky super :grinning:

Lao: Název témata je super :wink:
4. čer 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy, ty perlo hrubých zrn..... :grinning: :grinning: :grinning: ...aby příště nebyl vytečkovanej celej příspěvek :grinning: :grinning: :grinning:

Weli, taky jsem si myslela, že musel bonzák zapůsobit...ale nedělejme z toho vědu...stejně, přiznejme si to, kolik těch říkanek si zapamatujem??? Já říkám 5 furt dokola a můj mozek je tak vygumovanej, že si jich víc stejně nezapamatuje...i když, jde o princip, já vím!!!

Momou, Kubulka je akorátník, žádnej prcek ani macek :slight_smile:

Petis, koukám, že máš další vosinu :grinning: :grinning: :grinning:

Tak dneska to tady vypadá na "chcávo" neboli déšť, musím vyrazit pro tu podložku....ufiny ufiny uf...neci pršení....

O víkendu budu osamělá žíňka tady...nechce někdo dovalit na návštěvu???
4. čer 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi: kdybys potřebovala, mám v Dobřanech tetu, dělá vrchní sestru :grinning:
4. čer 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dítě odpadlo po tom cvíču, ale ......(kreténi) mi tu vrtaj...jestli ho vzbuděj, tak tam snad vlítnu...pokusím se vytřít...snad se zadaří....
Momou, ááá, známosti na pravýćh místech se vždy hodí :grinning:
autor
Andy, vyhrálas ty a tvůj Zatuchlej svetr :grinning:
Další blázinec: Kroměříž :wink:
4. čer 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
weli, maty taky vstavač brzký, i když proti dedulce si s 6. ranní můžem pískat. když vstával 4:xx, tak jsme zkoušeli po jídle postýlku a nahazovat, ale začal se pak rozčilovat a spát ne.
andy, co máli dnes?
4. čer 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,

vitam u nas Petis.. :slight_smile: co se tyka zubu, tak ja ti nevim jak to poznat. Proste kdyz je dite protivne a rve, tak jsou do 3 mesicu prdici a pak zuby :grinning: nevim, co budeme mit pak :slight_smile:
Ja to svadim na zuby, kdyz je obzvlaste protivna, neklidna, nejevi o nic zajem... ze jsou dasne natekly nepoznam. Ted me to rikala i mudr, jsem se doma divala a stejne to nevidela...

Megn, IB se me streva taky srazily.. co jsou CT?

Jinak MM vcera vzbudil malou kolem 11 jak zaviral dvere na balkon a nika zacala pobrekavat. Nevim, jak u vas, ale kdyz zacne takto pobrekavat, tak se musi honem utisit, aby znova usla nebo se rozerve. Nicmene MM konstatoval, ze ma dudlika a lehnul si a nika se samozrejme rozervala a musela jsem vstavat. Kdyz jsem ji utisila, tak za dve minuty znova. Nepomohlo ani prso. Jak jsem ji dokojila, tak v postylce zase rev. To bylo snad 10x co jsem vstavala z postele a MM pekne uz spal. No a jak mame 19, tak jsem uz byla promrzla, tak MM byl odvelen jit spat vedle a nika sla do postele a tam jsem ji uspala... a co slo nevim, neznam... byla ale i teplejsi, tak mozna reakce na ockovani

Jo a taky ted mam problem, ze kdyz kojim v noci vic nez jednou, tak me vsechno procura. Proste jak uz je velika, tak aby se najedla, tak toho musi vypit hodne a pak pliny nestihacka...
4. čer 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
nikul ahoj, CT jsou novinka: AIO Cushies Tushies, jednovelikostni, moooc hezke:slight_smile:)
4. čer 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzi: Tak kdyby něco, tak si řekni :grinning:

Talls: Mě tu vrtali v pondělí, bourali domovní dveře a přes ty zdi se to teda rozlíhalo :frowning2:
4. čer 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek