• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Jdeme teprve zítra na tu kalmetizaci. myslíte že mám jít na plicní či kaj? Na pozvánce nic nejní, jen razítko, tam číslo, takžebych si zavolala? mám tam jít mezi 12-14:30, ale myslím že na plicní tak to bych to tam rovnou aj někde našla ni?
Dělala jsem na véču hanymu kaši z 60ml vody a 2 a čvrt lžíce kaše, vše zbaštil, s lžikou už mu to docela jde.. no nejní to nejhorší, dokonce u kaše otevíral sám pusinku :dizzy_face:
Puzzi to jsi byla s Honzíkem v nemocce? U nás se zvedl vítr a bude tam venku řádné halooo
Puzzi s tím vyhazováním, nebuj se.. zas nic se nemá přehánět. ocaď pocaď :wink:
dneska jsem zrovna našla něco takového http://www.novinky.cz/zena/deti/170793-lekari-varuji-pred-vyhazovanim-deti-do-vysky-a-tresenim-s-nimi.html
na zprávy nekoukám
9. čer 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Megn, v nemocnici, ale ne u nemocných, na oddělení rizikových těhu a kamarádka má pokoj sama pro sebe. ten pavilon je celej gynekologie a spol., tak ani žádný nemocný na chodbách.
ten článek na novinkách je prakticky to samý, co říkali ve zprávách. nejhorší zaklánění hlavy? tak to snad moc nedělám.
Megn, jj, asi na plicní a tbc oddělení, tak nějak. Šikula s kaší Hany :wink:
To s tím těhu testem a pohlavím dítěte - hm, nebude to hovadina? :sweat_smile:
9. čer 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi to ti nevím s tím testem, však to můžeš za rok vyzkoušet :sunglasses:
jasné tak to potom jo ta návštěva. jak se daří těhuli dvojiček, nemá toho plné kecky?
9. čer 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Megn, si piš, že má. Je 33tt, záda jí bolí jako prase, kůže pod prsama napnutá, břicho obří, děti už skoro 2 kg, takže plný břicho, ale tak už se blíží do finále, to zmákne! Bude mít kluka a holčičku, krásný, co?
9. čer 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi krásné to je určitě a hlavně ta dvojí starost :sweat_smile: my tu kolikrát nestíháme s jedním a takhle mít dvě, noo ráda bych popřála pevné nervy! ty fotky mimišáků dodej :wink:
9. čer 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak opět jsem se na chvíli k PC dostala až teď. Ráno jsem byla u zubaře, pak u našich, mamce jsem pomáhala na zahradě, byl to celkem záhul v tom hycu, dneska bylo dusno jak šla. Pak jsme jeli s Kájou pro taťku do práce, pak na nákup, MM potřeboval rifle a nějaké kraťasy, dojeli jsme domů před 18, tak to už pak jen okoupat, nakrmit a spát. Já jsem ještě potom žehlila a MM jel na brusle. Teď jsem sedla k Ordinaci, uf.
Kája dnes byla opět ukňouránek, věčně nespokojená.
Jdu vás aspoň kousínek dočíst ...
9. čer 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak čtu příspěvek od Andy, tak mi Máli připomíná naši Kájinku, aspoň teda tím zabavováním !
9. čer 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petis, Honzík je taky věčný mrmlavec a nespokojenec, těší mě, že takových dětí je víc :sweat_smile: Ony z toho vyrostou, teď je otázka kdy, ale modleme se, aby brzo :grinning:
Megn, dvě si neumim představit, ale co by nám zbejvalo, že?
9. čer 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dvojčátka, jéééé :slight_smile:
kamarádky má 2 kluky, v srpnu budou mít roček, je to záhul, ona to má dobré, že jí její mamka vaří atd., jinak by prý nestíhala. Kluci jsou dvojvaječní, jak se klubaly Davídkovi zuby, tak o tom ani nevěděli, jak rostly zuby Tomáškovi, tak jim to dal vyžrat, v noci se budil co hodinu, neustále plakal a budil Davídka.
Fakt to musí být síla, mít 2 poklady doma :slight_smile:
9. čer 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Megn,
taky papá Hany kašičku? jakou mu dáváš?
Já dala dnes Káji zase a dnes to bylo bez křiku, uf ! Ale po koupání byla hodně unavená, tak jsem jí dala nejdřív z flaštičky a pak zbytek (asi polovinu) po lžičce a pak to ještě zapila mlíčkem. Jo a Kája sbaštila 120ml kaše :wink:
9. čer 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi snad se nám to vrátí, já bych jí vyřvávat nenechala, snažím se ve chvílích krize vžít do její kůže......ale zase já tu psala ty negativa, pozitiva jsou, že je ohromně pohybově šikovná, dokáže se na mě smát s takovejma jiskrama v očích, že jí všechno odpustím a když se na ní podívám, dmu se pýchou, jak je krásná(pokud zrovna nemá hysterák :grinning: )

Majdi já myslím, že děti maj prostě takový období....jednou se v noci častěji buděj, odmítaj jídlo, dělaj vzteklý scény, ......nakonec to přejde, takže já razim heslo vydržet a přijde jiny(lepší?) období....

Petis napiš tip, čím Kájinku zabavujete, pro inspiraci.....

Puzzi neboj, my taky natřásáme, máme dokonce básničku, hejsasa hopsasa Málina se natřásá...jako ale nemlátíme s ní jak blázni, vždyt když jede v kočáře v terénu tak se taky natřásá ,.....a navíc už umí držet hlavičku, jsou zpevněný, přece s nima nemlátíme jak s hadrovýma panakáma...to vždy na Nově přijdou s nějakou pitomou senzací..... :rolling_eyes:
9. čer 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jinak teda ona je přes den i v pohodě,vystačí si, ale když nemá náladu, tak přes to vlak nejede... :wink:

můžou je trápit zuby, bolet je břicho, co my víme...to je to nejhorší, že nevíme :pensive:
9. čer 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak dočítám :slight_smile:
Talls, fakt jsi dobře vybrala kočár. Ten Concord je super :dizzy_face:
Sami, "po koze" mě rozesmálo :grinning: Co je to za chajdu, že je tam net??? :confused: :grinning:
Pospi, ještě že ti Dr. poradila, je mi jasný, že to musel být šok :confused:
Jéé, Puzzi, za tebou vlastně dneska dorazily holky :slight_smile: Bylo to super, co :dizzy_face:
Pospi, děkuju za pěsti, a vlastně všem, kdo na mě myslel :dizzy_face: Kéž by to pomohlo....
Jéé, Weli, to je škoda, že z grilpárty sešlo... :frowning2:
Paji, spaní by mohlo být lepčejší... tak snad dneska :dizzy_face: ten ekzém mě mrzí, zkus vydržet tu dietu, třeba mu opravdu něco z toho, co sníš, vadí... Jo, to budeš hodná, když mi to pošleš ještě raz :dizzy_face:
Miruss, ahoooj, jaká byla svajba? Jj, na sex-shop už jsem celá nadržená :dizzy_face: Ještě musím zjistit, jak je to s tím poštovným a tak a hnedle budu objednávat :dizzy_face:
Magdi, výsledky budou někdy příští týden-možná lepší nevědět... No, mě omlouvá jen to, že jsem na MD...
Jo, holky, za chvilku vám dám vědět, jak to se mnou vypadá v tu sobotu... Dneska mě MM zaskočil tím, že se mu vlastně nikam ani moc nechce atd... Jako já vím, že maká jak šroub a ještě pojede ve čtvrtek do Němec, ale takto by aspoň trochu zrelaxoval...Tak doufám, že to ještě promyslí... Jsem se na vás těšila(ještě se teda těším), a taky že vypadnem z baráku a tak... :confounded:
Andy, hezký modelkovský míry :wink:
Jo, jinak se na Vítka byly podívat všechny kolegyně, co byly na semináři, tak sklidil úspěch, no a samozřejmě "je to celý taťka" :grinning:
Dneska mi přišel RaBR, tak posléze začnu studovat.
Jo a před čtvrt hodinou už jsem kojila :confused: co to zase jeee?
9. čer 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Takže drahý můj mi oznámil, že teda nakonec do Ostravy pojedeme, zdrželi bychom se tam asi od 11-15. Ještě začal řešit počasí, že kdyby pršelo a kleklo auto (pojedeme dědečkem automobilem), tak čo buděme robiť. No a co na té rodinné seanci v dešti a tak.... Sice hlásí, že má být hezky, ale víme, jak to je...Tak já to nechám otevřené, domluvte se, jak vám to pasuje a pak mi jen napište, v kolik a kde se srazíte a já udělám všechno proto, abych se dostavila. Kdyby to vyšlo i na pozdější hodinu nebo se to protáhlo, tak to už bych ho nějak zpracovala. :grinning: Úkol zní jasně-dojet v pořádku
9. čer 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
lao taky jsem na tebe myslela, teda aby sis nemyslela, že jsem to nepostřehla....... :slight_smile:
9. čer 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petis, moji bratranci jsou taky Tomáš a David :slight_smile:
Andy, tak to děláme stejně a mám stejnej názor na vyřvávání z nudy, sama bych to nesnesla se nudit. Jj, Málinka je krásná, šikovná, zdravá, čilá, a to za to stojí přeci :slight_smile: Já sice nemůžu říct, že je Honzík pohybově nějak hodně napřed jako Máli, ale krásnej v mých očích je a když se na mě chechtá u blbostí, tak mu odpustím vše. :slight_smile:
Jj, dík za uklidnění s natřásáním!
Lao, jsem zvědavá moc na výsledky, já myslim, žes to dala! Vítek je celej Vítek, to je jasná věc!
9. čer 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Andy, jsi hodná :dizzy_face:
Tos řekla, hezky, Puzzi, že mu odpustíš vše :dizzy_face:
Jo, Vítek (ten menší) :grinning: mi dnes začal dávat pusinky. Vždycky otevře dokořán pusu a přilepí se mi k tváři, teď před spaním mě začal i sát :grinning:
9. čer 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jsem dočetla před ordinačkou a reakce se mi vykouřily...ježiš, to je děs se mnou...

Lao...takže testík za tebou...a chlapi zvládli být spolu sami...no, paráda, ne??? Ještě jsem teda asi nějak nepostřehla, jaký to testík byl...??? Jako obor...
Andy...Málinka je drobínek, ale na ní se to hodí....ona je fakt krásná :dizzy_face: , to říkáš hezky...směje se očičkama jak šibal...známe taky od toho našeho pokladu :slight_smile:
Miruss, teda ty jsi akčňarka s tím e-shopem...jedeš rychle...supéééér!
Já ci taky na srazík do ostravy...škoda, že to mám trošku z ruky :grinning:
Tak kdy a kde uděláme ten Pražský??? Co zkusit tu ZOO?? Lepší by to ale bylo aspoňa na jednu noc, co??? Aby mohly dojet i holky z jiného města...
Hpaja, držím palečky, ať se ten ekzém zas nerozjede...ach jo, vím co to je za prudu...stačilo mi to 3 měsíce po porodu..to co jsem měla na ksichtě...

Dnes jsem viděla sousedku,má 14 denního chlapečka....krásnej, malinkej...a to měl při porodu 4.25 kg...nechápala jsem, že Tobi měl ještě o kilo míň, než on...teď když jsem na toho našeho hřmotníka koukla do kočáru....prostě neuvěřitelný...
Lao, díky za pochvalu kočárku...no, já jsem asi fakt magor, protože dnes, jak jsem byla se sousedkou (zas jinou) venku, ona ho má, i ten béžovej...a nějak jsem z něj nebyla nadšená :confounded: ...to bylo ale asi tím, že v něm neleželo naše dítě :grinning: :grinning: :grinning: ...a furt si říkám, jestli jsem neměla vzít ten polar....no, magor hadra....
Dnes jsem zvládla i uvařit, tak byly ty "ptáci"....musím se pochválit, podařilo se dobře...a to jsem myslela, že to nedopadne, protože jsem zjistila, že nemám cibuli do omáčky....tak jsem trošku panikařila, z čeho to jako udělám, nakonec jsem tam nakrájela zbytek anglický sllaniny a kyselou okuru, jako "rozlítaní ptáci" a bylo to dobroučký...
Sežrala jsem zas kus tý 300 g Milky, už zbývá poslední štráfek...na zítra... :wink: ...a je to závazek, že už si čoko sama nekoupím...(ha ha :grinning: )
Odpo jsem byla u tý sousedky, co jsem s ní byla odpo na prochajdě, a kluci si krásně hráli, Tobi byl u vytržení zas z hraček,, co tam měli.. ...asi mu taky koupím nějakou "hrací"...ty chrastítka a tak už ho nebaví...např pejsek, co povídá, když ho chytneš za ruku/nohu atd ho fakt bavil...dokonce si "dolezl" pod hrazdu...ani nevím, jak se tam dostal, zrovna jsem mu chystala baštu....jo a tý kámošky prcek (půl roku) snědl snad 300 g zeleninovýho příkrmu...jako nechápala jsem...a to váží jen 7,5 kg...

Vyslala jsem MM do Hypernovy, ať mi ještě koupí Huggies 4 balíky těch 4+ velikosti a přijel s prázdnou....vybráno...tak jsem zaúkolovala taťku, maj Hypošku za barákem...tak ulovil jen vel 4, tak jsem koupila ještě teda 2 balíky...ale trošku se bojím jich vzít víc, i když jsou do 14 kg, přijde mi, že našemu Tobimu teda velký fakt nejsou....dávám mu tak měsíc, dva a bude potřebovat ty větší....tak teď mám zásobu plen - 6 balíků...snad to chvíli vydrží.

Zítra jdem na RHB a já odpo na pedikuru...už se těším :slight_smile: , tak se tu asi moc nebudu vyskytovat....
Tak pápá....
9. čer 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Honzík miluje, když se nad ním skloním, chytnu mu ruce a plácám se s nima do mých tváří, tomu se chechtá :grinning: Doufám, že ho nepodporuju v mlácení matky :sweat_smile:
Ještě přemýšlím o "odpustím vše". Ono možná ani není co odpouštět, já mu nezazlívám, že má občas blbou náladu, já mám vždy trochu pocit, že je to moje chyba, až už třeba nervy v těhu, geny, přístup teď? Ale vim, že žádná chyba to není, tak to prostě je a člověk to tak musí asi brát, ale moc to neumim, někdy jsem vyšťavená.
9. čer 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pokud by byl pražskej sraz, tak klidně bez noci, od nás z Plzně je to do Phy kousíček :slight_smile:
Talls, taky nechápu, jak byl asi Honzík malinkej. Dneska u nás ten chlapeček má necelých 5 kg a podle mě Honzík tak malej nikdy nebyl. A byl a menší!
Talls, Honzík by možná taky zmákl 300 gramů příkrmu, to někdy zkusim :grinning:
9. čer 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi miery zajtra dodám. :slight_smile:
Lao tak idem pracovať na tom sex hope, aby si mohla čo najskôr ukojiť nákupnú mániu. :grinning:
9. čer 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, Puzzi, taky s Tobim různě hážu a tak...no, trošku to možná omezím, ať mu ten mozek nevytřepu....obzvlášť ten jeho, že jo...ale on to tak strašně miluje....
Myslím, že "házení" s půlročním dítětem je něco jinýho, než "házení" s 2 měsíčním, že jo...když neudrží hlavičku...

Jednou jsem viděla pořad...už nevím, co to bylo...ale partneři se soudili, že ten táta zabil svou dcerušku...a jestli jako úmyslně nebo ne...že prý plakala a tak s ní třásl, aby jako přestala . A opravdu měla krvácení do mozku. Ale to musí být třepání jak blázen....ale asi se to stát může.
9. čer 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
lao ti je krásný, jak se k tobě vítek přimazluje pusinkou :dizzy_face:
talls tobík teda není žádný hřmotník, chlap jak hora, jsi neviděla, jak se na něj malina sápala :confused: :grinning:
užij se pedikúre :dizzy_face:

holky já bych mohla ten srazík, celý příští týden a ještě i víkend jsem volná....¨¨

puzzi taky mám pocit, že je to moje chyba, to je asi normoš pocit matky... :wink: která má kolem sebe samý na údržbu nenáročný mimina :grinning: já taky padám někdy na hubu, ale zase takhle malí a bezbranní budou jen chvilinku a pak z nich budou na nás nezávislí habáni :sweat_smile:

holky zamýšlela jsem se dnes nad tím, ja se musely cítit ty rodiny od vyměněných holčiček, já bych to nepřežila :frowning2: kdyby mi ted dali nějakou cizí holčičku,že je moje, bych k ní nic necítila :pensive: že u máte pocit, že ty děti znáte, jste s niam sžitý...ty paní z toho musí mít trauma nadosmrti :pensive:
9. čer 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Talls, pokud plakala a on s ní třásl, tak to asi nebylo zrovna mírumilovné, debil no, fuj! Jojo, shodneme se, nějaký to blbnutí povoleno. :slight_smile:
Miruss, tak jo, zítra míry, si počkám, si na tebe došlápnu :grinning:
9. čer 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
talls už jsem ti napsala, že miluju tvuj černej humor :grinning: :grinning: :grinning: prej obzvlášt ten jeho :grinning:
9. čer 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy, ty vyměněný děti fakt děs, tenkrát mi to přišlo, jakože mc nadělaj, ale... :confounded:
9. čer 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi, to s ním plácáním do tváří děláme s Tobim taky...děsně se u toho řechtá...nebo jsem nad ním nakloněná a dávám mu pusy za krk, to je hotovej, nebo mu dávám pusy do dlaní...nebo miluje, když mu pusou "prdím" na břicho nebo kamkoliv (na tváře, za ucho, na krk, na chodidlo)....nebo mne chytá za vlasy...když pak pěkně zatahá, tak kníkám.... :grinning:
Jinak jsem si dnes opět uvědomila, jakýho máme pohodáře....byli jsme u tý sousedky, takže v cizím prostředí a on v poho, tak si to tam prohlížel, pokukoval, hrál si a pohodka...ten její chlapeček byl pořád nespokojenej, to nechtěl, tamto nechtěl, to ho nebavilo....je to prostě asi v dítěti...buď je takovej nebo makovej a nic s tím člověk neudělá, ať chce nebo ne....
9. čer 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
puzzi mě taky......ale jako ted to vidíš jinak co.....vlastně úplně všechno :unamused: pořád děsy běsy co se může stát....

puzzi my se tě tu bojíme, si řekla, že mám dnes zahlásit míry a já neběhla :sunglasses:

všimly jste si, přes den jsem koně omezila, ale večer jsem tu pečená vařená, ale co dítě spí a potřebuji relax a vaši drahocennou společnost :dizzy_face:
9. čer 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, dobrou!
Talls, prdění na břicho taky dobrý :wink:
Jojo, je to v dítěti a člověk s tím nic neudělá asi :slight_smile:
9. čer 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek