• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Marti: Jo jo, závody na čtyřech :grinning: a ještě, že to tu mám propojené - obývák do kychyně a do předsíně a zas do obýváku :wink:
Jak píšeš o tý kamarádce co má děti po 8 letech, tak přesně, my jsme se sestrou o 9 let ......... Jako chápu maminky, že říkají, že mají na "starosti" jen jedno, páč to sruhé už se o sebe postará, ale zas ty děti jsou vlastně jako jedináčkové. A to starší se dost často musí starat o mladší .......... no jak kde :wink:

Puzzi: Se stane, že přehlídneš :wink: my se rádi pochlubíme znova :grinning:

Bartalko: S tím rozvodem, myslím, že až to bude za tebou, bude Ti líp, i když představit si to neumím. Ale pokud TM nechce, není dobré ho nutit a to ani kvůli dětem.
18. zář 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, já jsem s bráchama o 5 a 6 let, a taky jsme se zájmama a vším sešli až v dospělosti ... pořád jsem je měla na starost atd. .... některý mindráky jsem si odnesla i do dospělosti, prostě já jsem takle děti nechtěla :wink:
18. zář 2009 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,

tak najskor vam napisem ako sme zvladli dnesni maraton. Rano maly vstal o 6.55 dostal mlieko ale uz nezaspal. Tak sme sa este do 7.45 valali v posteli. Pred deviatou som vyrazila z domu k svokrovcom, odovzdala maleho, a isla si povybavovat svoje veci. U zubara to bolo celkom rychle a bezbolestne. Nakup v DM kde som minula krasnych 35 eciek. Skoro ma porazilo, a to som mala len dve igelitky a jedny plienky.Potom rychlo na obocko a naspet pre maleho. Zobrala som im aj kocik, lebo som vedela ze by im doma nezaspal. Takze na prechadzke si pospal 45 minut. Ked sme prisli pred jednou domov, este som sa ho snazila uspat aspon na pol hodku, ale nedalo sa.
Takze na plavanie isiel celkom dost unaveny. Tesne pred zaparkovanim auta zadriemal, ale rychlo som ho zobudila. Mala som dost strach ako to zvladne, ked tak malo spal, ale bola som milo prekvapena, ani raz nezaplakal, iba par krat skrivil usta(nebolo dnes s nami to dievcatko uplakane, ale nahradzali si s nami hodinu dvaja chlapci). A dokonca si to aj uzival, zacal pekne kopkat nohami a buchat ruckami. A to sme zrovna dnes nemali kameru, take to mohli byt pekne videjka.

Idem vas skusit docitat, dokial Tomi spi, dnes som mu ani nedavala presnedavku, bala som sa ze to uz nevydrzi tak som mu dala mlieko a pri nom aj zaspal.
18. zář 2009 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky jsem zpátky bez dítěte, zvláštní pocit :sweat_smile: ale těším se na klidný večer a noc avím, že je v dobrých rukou :dizzy_face: Jenda jel do Prahy pro velký auto k bráchovi, tak se vrátí asi v 9 a já tu jen seberu prádlo a pověsím pračku a jinak ládydá :slight_smile:
dnes je mi teda blééé od žaludku celý den, takhle mi u maliny asi nebylo, i když ty začátky si už tak nepamatuju, dá se to přežít, ale nic příjemnýho..... :wink: mímo si asi dělá místo v těle na můj úkor :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak slíbené reakce :wink:
sami kafe mi nechutná, to tak bylo i minulý těhu a dík za pochvalu bříška :slight_smile: a s tim notasem jsi dobře udělala
:wink: jumi tys mě teda dostala, s těma kočárama, to bude výběr horší než kočáru na naše mimina co :slight_smile:
petis jukla jsem na fotky, Karolínka teda celá ty, moc krásná a šikovná, jak hezky jde za chodítkem, byly jste u doktorky???
vanilka neopustím, vás a další téma bych dyžtak brala jen jako doplněk :slight_smile: :wink: tys teda včera večer pěkne ponocovala :slight_smile:

add botičky, co nějakej kompromis, kožený capky na doma a pořádný boty na ven, pže si neumim představit venku v dešti a tak musí mít pořádný boty....

add závislost při usínání, Máli má moumáče, je to její velká a jediná láska a jediná hračka co neomrzí, moumáč je polštářek-kráva a začíná vypadat pěkně jetě a ožvejkaně, prala jsem ho tak 3krát, ale ona ho po vyprání moc nechce, má ráda ty svoje pachy, slinty, ublinky a sunary a tak
:stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: je na něm závislá, hned ráno se po něm shání a mazlí se k němu :sunglasses:

novinko sami má pravdu, co nějaká kamarádka, nebo známý dcera nebo tak....někdo ti snad pohlídá, nebo fakt ne???
petronusko teda jaydinu bych z těch fotek tipla tak rok a půl, on je fakt mega vyspělý, sluší vám to na té společné, jaydi má pěkně šibalský úsměv :wink:
sami teda sousedka a IVF to je smutný, ale třeba je to osud, rozejde se sním, nabrnkne si mladýho bejka a půjde to natotata :sweat_smile:
talls tobík v boudě :grinning: já tě chápu ty hrubý zrno, my zas máme malinu za mřížema(v postýlce), je to náš skřet a tak podobně :wink:
hpája simtě ty otěhotníš a pak to s dvouma hárošema shodíš rychle, jakýpak hubnutí ted, bys ještě byla nervozní a žádný mimi by se nekonalo :wink:

add nočník s melodií, my máme taky, funguje a byl z obyč domácích potřeb neznačkovej a nedrahej :wink:

momou to je sranda, Anička bude kubíka navádět a tak co :slight_smile:
hpája co by na to tvůj chlap, kdybys jeho um nazvala DS???!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
puzzi honzula je šikulka s těma schodama s ty prsa O,5 zas bud ráda, že ti ve stáří nebudou viset u pasu, ale jen nad pupíkem :grinning:
lobi užij si masážičku zad :wink:
novinko jsem ráda, že jsme ti zvedly náladu a s dvojkama nestraš, byla tam jedna dutinka na UTZ, tak to snad leda by byly jednovaječný a to je tak vzácný, že pochybuju :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: prej slavko má samonasieranie :grinning: :grinning:
petis tak jsem koukala, že jste u mudry byly, tak aafty mažte a kurýrujte se , petis,kouká, že máš narozky na vánoce, hustý :slight_smile:
marti tak jestli spí jednou denně 2 a půl hodky v kuse, tak to jde ne....

add zmrzlina, máli v létě obča dostala líznou´t vanilkový a teda boule za ušima :slight_smile:
pospi to tvé cvičení má ale spoustu výhod, pokec, zapojení Richarda a plus bonus sexy postavička :sunglasses:

add věkový rozdíl, no na muj názor se mrkněte do pasu :grinning: :grinning: :grinning: ale myslím, že 8 let je fakt mega rozdíl jedináčci a nesourozeneckej život.....

vanilka teda tys měla nabušený den. ale zvládli jste to na jedničku :wink:

Holyk sem borec, smolim to tady půl hodiny, vás fakt ted nezanedbávám :wink:
18. zář 2009 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty vole já mám rekord v dýlce příspěvku :grinning: :grinning: :grinning:
jdu na to prádlo a pak si dám sprchu a véču :slight_smile:
18. zář 2009 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy, mě to její spaní docela vyhovuje, dnes jsme spaly do 8,15 pak spala 12,00 - 14,00 a už teda je protivka, tak jdem ještě ven
18. zář 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy tak si sa pekne rozsupla, a tak dlhy prispevok za pol hodinu, to ja by som na to potrebovala minimalne hodinu ak nie viac.
To moje vcerajsie ponocovanie nieje moc vynimka, to ja skoro vzdy ked ma MM nocnu, ja si cez den zdriemnem s malym a potom sa mi nechce spat, nikdo ma v posteli necaka, kto by ma tam postiskal.

Tomi sa pred chvilou pomrvil v postielke, dala som mu cajik a zda sa ze je este ticho. Este by si mohol pospat tak pol hodku.

Ti botky budem musit riesit asi podobne ako Andy, na doma capacky a na von poriadne pevne topanocky.

A moj nazor na vekovy rozdiel deti je, ze ja by som osobne chcela mat tak 2 max.2,5 roku. Co mi celkom schvalila aj doki, ja som mala dost obavy z toho ze po CR musi byt pauza 1,5 roku od porodu po otehotnenie.
Neviem ale ako sa zadari, kedze mi sme mali problemy s mimi, museli sme podstupit IVF a nastastie sa nam podarilo hned na prvy krat.
18. zář 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím od tchýně, cesta nám trvala asi 3 hodiny, stavili jsme se u našich a na benzínce a nakoupit, ke konci už jsem Honzíkovi zpívala, aby vydržel, ale vydržel. Nová neznámá postýlka tady u tchýně mu neva, stoupat a smát se tomu šlo i v ní, usnul asi po 4 položeních ze stoje, dobrý :grinning:
Pospi, když jdeš na cvičení, tak Richard Janku koupe a ukládá? Vždyť jo, ať si taky užijou chlapi, že?
Momou, taky to máme doma takhle dokola chodba-kuchyně-obývák. To musí bejt bomba ti tvoji dva prcci za sebou a u Miruss to samý.
Já jsem se ségrou o pět let a ještě mi to přijde celkem v pohodě, na starost jsem jí nikdy moc neměla a docela jsme si i vyhrály, mně to sice nebavilo tak dlouho jako ségru ty hry, ale jo, třeba na dovče jsme se vyblbly spolu a doma dost s barbie a tak.
Vanil, super, že to vyšlo v bazénu! Honzíka taky bazén vždy probere a odsune to únavu, pak odpadnou jako nikdy, že?
Andy, užij si večer jen s mladším dítětem :wink: tyjo, fakt máš super rodiče, naši teda taky v poho, ale noc mi nenabízí :sweat_smile: jedině že až budu těhotná, že mi máma víc dopřeje :grinning: Tvůj dlouhý příspěvek super, jsem ráda, že tu s náma zas kecáš :wink:
Dík za potěšení s prsama ve stáří nad pupíkem, myslim, že přeháníš, že ve stáří budu mít v úrovni prsou dvě vystouplý kůžičky :grinning:
Vanil, v kolik chodí Tomi pak spát, když spí takhle v podvečer? Bych si v 6 přála, aby už se vzbudil :sweat_smile:
Vanil, to jsem ani nevěděla, žes měla taky CŘ a že jste byli na IVF. My počali přirozeně, ale po skoro dvou letech a jednom neúspěšným IUI, už jsme taky pomalu přemýšleli o IVF, byla to otázka tak půl roku, kdyby nic. Takže jsem na druhé plození taky dost zvědavá. A po CŘ mi doktor řekl, že stačí pauza rok a když mě viděl, tak dodal, že stačí počkat řekněme 9 měsíců a můžeme začít :sweat_smile:
18. zář 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti tak co, usnula ještě???
vanilka vy jste měly ivf....jak dlouho předtím jste se snž?a bude´te druhé mimi zkoušet přirozeně?
puzzi naši se jako vyloženě nenabízí, že pohlídají na noc, já jim tam máli vnutila :grinning: chcem jet zítra hned ráno, tak jsem ji tam vezla dnes, v neděli dopo si pro ni přijedem....mamce to nevadí, mimina miluje, umí to s nima...ale vaši hlídaj honzíka dost, myslela jsem, že i přes noc často....

a vy to snž úplná náhoda, nebo měříš bt nebo tak něco?

haha vystouplý kůžičky :sunglasses:
18. zář 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy, teď po chorvatsku měli naši honzíka jen jednu neděli, ono teda víc příležitostí o víkendech moc nebylo, minulej víkend tchýně, teď jsou naši pryč a tak. Ale na noc měli honzíka jen jednou v zimě, když jsme byli na horách. No ale nestěžuju si, máma když má čas o víkendu, tak jeden den v pohodě, spíš furt něco a není čas. Teď jedou do chorvatska na 3 dny zazimovat to tam, pak 10.-31.10. budou v Austrálii (máme tam známý a pozvali je na 3 tejdny, se naši maj...), takže teď to žádná sláva s hlídáním nebude. Příští víkend se zkusím vnutit, máš pravdu :sweat_smile:
Snž úplná náhoda asi ne, no, těžko říct, teď tenhle měsíc zkouším měřit BT, ale už jsem jednou zapomněla, teď u tchýně měřit nebudu a vůbec ráno s honzíkem není zrovna pro měření příznivé :sweat_smile: Ale chci to zkusit, bavilo mě to dřív. No a budem se snažit o častý DS, takový to že třeba 10 dní nic by asi nebylo to pravé :sweat_smile:
18. zář 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
puzzi my tak jako DS tak 2 krát týdně..no maximálně, nějak to vyšlo, nojo BT jsem taky měřula, ale teda s miminem domato není ideální :confounded:
jasně vašim ho vnut a vlítněte na DS, my prcka stvořila,když byla malina na 3 dny pryč(poprvé, ted je pryč podruhé), nojo kocour nebyl doma, nám otrnulo :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. zář 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda měřila jsem bt před otěhu s malinou, ted ne že
18. zář 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy, tyjo, 3 dny doma bez Honzíka, to by bylo dost dobrý, já to mámě navrhnu, ať si vezme dovču :grinning: Já bych při snž ideálně aspon 3x týdně, chce to bojový plán nezkejsnout u TV do deseti atd. :sweat_smile:
18. zář 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy, já s tou BT už jsem trochu na tom tenkým ledě moc se na to upnout, ale chci to tenhle měsíc zkusit. Stejně jsem na to upnutá, už jen ta snaha o častý DS, což prostě u nás trochu bejt musí, páč jinak jsme trochu lenoši a to bychom se pak mohli snažit třeba tři roky, žejo. Tohle je na prd, závidím lidem, co normálně běžně DSují 1-2x denně, to se to pak snaží :grinning:
18. zář 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy, se strašně těším, co budeš mít, jestli holku nebo kluka. A pak před porodem ti budeme všechny fandit a potom jsem zvědavá co mimino, jestli bude spavý anebo pak zas akční atd. :slight_smile:
18. zář 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,

koukám¨, že tu má Andy megapříspěvek :astonished: :grinning: Se šetříš, co? :wink: :grinning:

Já dnes ráno opět balila, potom úklid toho mrdníku, co tu byl a odpoledne mi došly dvě kočky na nehty. MM měl hlídat první dvě hoďky a pak měla převzít štafetu tchýňka, ale nakonec musel drahouš pryč, tak hlídala švagrová-miminko prý bylo k sežrání-no jakmile se dostal do ruk mně, ukázal i svou ďábelskou stránku... :grinning:

Jo, včera mladej nespal ještě v deset večer-no je to mazec, kde jsou ty časy, kdy jsem měla nejpozději v osm padla...?!

Jdu dočíst
18. zář 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lao, miminko k sežrání :grinning: Že mu přeju vše nej k zítřejšímu tři čtvrtě roku :slight_smile:
Honzíkovi bude pozejtří 10 měsíců, to nechápu, tyjo :confused: :sweat_smile:
18. zář 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdar mamkyyy
zdravim od tchanu z domecku- driv se to dnes nedalo, jen jsem nakoukla pres dopolko
byla jsem ve meste neco vyridit a pak doma jsem balila veci na tady a paxem je nosila do auta a cesta sem, no a tady katastrofa-jakoze co se tyka nebezpeci pro lezouna a vstavače...totalni zmena strategie oproti cervenci,kdy zacinal plazit...ted jsem nemela sanci si pomalu ani uvarit caj. jsou tu schody do patra, kvetinace (doma nemame kvitka) a dlouhe šlahouny, pak rzne skrinecky, tchyne ma vystaveny cibulák na 4 patyrka v kuchyni, mosazny svicen na stolecku na noviny, misky s granulema pro kocky, zasuvky bez chranicu (ty jsem vzala), no sila, takze jsem jen davala bacha na mlade. Kdyz jsem ho vypustila na travnicku venku,tak vesele rychle prelezl k nejblizsim kytickam a uz je očesaval a daval do pusy...uf, proste makacka. od 12 jsem nemela nic v hube, takze po uspavacce hura do kuchyne a udelat si jidlo a ted uz jsem v pohode.
myslim, ze se dnes kecalo, jdu docist
18. zář 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.
Andy to bol mega príspevok. :slight_smile:
Moji drobci spia, tak mám fraj. :slight_smile:
Zajtra sa chystáme na jarmok, dám i burčiak. :slight_smile:
Pospi Janke gratulujem k lozeniu. :slight_smile:
18. zář 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi a kdo kromě čerstvě zamilovaných DSuje 1 až 2 krát denně :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
puzzi jasně, já bych pro snž taky se snažila udělat maximum, jako když už tak už, :sunglasses:
nesnáším kecy typu lepší je na to nemyslet a pak se to povede??
:stuck_out_tongue_closed_eyes:

puzzi snad mín akční a pohlaví teda typ zatím nemám a je mi to zcela fuk, klidně druhou holčičku, at je doma babinec, nebo Nováka juniroa :slight_smile:

laola haha miminko k sežrání, náhodou se váš mladej začal přetvařovat co :grinning: )
sami teda ty m,áš zase fofr :stuck_out_tongue_closed_eyes: to je děs, domácnost starších lidí dlooooho bezdětných je pro lezce fakt plná lákadel :unamused:

miruss teda užijte si jarmark zítra :slight_smile:
18. zář 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
pospi mirea vypadnout nemuzu...vsechna teliska se jakob "vstreluji" do dutiny delozni, tam se rozepnou a ven uz nemuzou, jen spomoci mudra. Takze to se neboj....ale ja si vzdycky vzpomenu,jak mi kamoska vykladala, ze jeji kamosce se uvolnil 1 dratek z teliska a couhal ji z cipku a jejiho partnerla škrabal do bambule... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
jinak vratka kupte v IKE a predtim si porid kartu ikea Family (zdarma, jestli jeste nemas), vyjde to vyrazne levnejsi :slight_smile: a vsechny bezpecnostni veci pro deti- takze rada i pro Puzzi, koukam

holky, ja dnes zkusila posilani a chnapani po kulicce jako vcera Marta na videjku a Domi reagoval uuuplne stejne jako marketka, zachvat smichu jako prase...jsem nechapala

novi, hezky ses vykecala, to je fajn, zes dosla.Ju, tak slavko uz ma 8 zubku, wow. super gentleman ten chlap, co ti pomohl! A segra 19r chce mimi...uf, to je brzo, at si jeste uzije!

petis, chudacek Kajulka. At uz je lip!
18. zář 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami, v Plzni IKEA není, ale vrátka mají u nás v KIKA, už je tam máme vyhlídlý.
Kulička úspěch? Taky zkusím :slight_smile:
18. zář 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy, to byl paráda příspěvek, to se ti povedlo !!! .... já s malou šla ven, jako zabavit ji, ne uspat, na to už bylo pozdě ... seděla, koukala, pak jsme byly na houpačkách , to se jí líbí, už ví jak se chytit ... počkaly jsme na Včelí medvídky, to vždycky koukáme a pak koupačka a mlíko ... spala v 19,40. ... Andy moc to tady s tebou prožíváme, když za náma chodíš ... tyjo až budeš mít rodit, to tady budeme furt, aby nám nic neuteklo !!!!!

Puzzi, tak strašně to letí s těma dětma ... ty jo 10 měsíců ... to ani není možný ....

Miruš, nepřežeň to zítra s tím burčákem !!! :grinning: já ho miluju ... jen ty střevní detonace potom ... to je na oddělený ložnice :grinning:

Sami, zdarec .... teda úžasný popis všech hrozeb na domečku !!! se máš že Domík lozí, u nás se bude dřív chodit asi ... malá dneska přecouvala celý obývák a skončila pod stolem v rohu sedačky !!!!
18. zář 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy, hlavně aby bylo "mimi" v pořádku .. ono je to fakt jedno co to bude ... nejen to co jsi psala "nemyslet na to a vyjde to" taky nesnáším větu ... "chci kluka, holku už máme atd. .... tohle mlela ta moje potrkaná švagrová, tak jsem se smála, že když to nevyjde, tak nechá dítě v porodnici nebo co? ... prostě uplně blbá

Sami, z nitroděložního tělíska vždy čouhá silon do pochvy ... to je taková holt nepříjemnost, ale dá se na to zvyknout ... já tělísko nesnáším ... takže pro mě nee ..... jéžiš Sami, s tou kuličkou smích jo? ... tak to je paráda !!!
18. zář 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
pospi gratulka k lezci janulince a s tim zapojenim TM o pcei kdyz cvicis, to je super, konecne. Ja taky musim neco jeste dovymyslet na MM, krom toho plavca a kocakovani. Aspon jeste koupani vecer :slight_smile:

andy reakcni prispevek fakt mazec! a vtipny- hlavne na ty 0,5 od puzzi...ja budu ten prvni pripad, uz k nemu zdarne speju pri tom koju :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:

vanil fakt dnes narocny den..a Tomi je z IVF? no super, ze se povedl hned :dizzy_face:

puzzi vasi leti do Australie jo, super...at pozdravuji Domiho kamose:slight_smile:...a aby ti neprivezli sourozence jeste :slight_smile: haha, tam to bylo plodne...viz my a svagri :grinning:
18. zář 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pospi, gratulace k Janiččinýmu lezení .... u nás klasicky nepolezem nikdy asi :angry:
18. zář 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
puzzi vsak jezdite do Phy casto ne, tam ikea je...a rozdil v cene je aspon 3-5set...i na dalsi bezpecnostni veci (do zasuvek, na supliky atd atd) je tam vyrazen lepsi cena s tou kartou...ale ja vim, vy nejste na slevy...vy jste nakupci činu :grinning:
18. zář 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. zář 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti, fakt, uplne stejna reakce jako Marketka, to neznam takove vybuchy smichu u Domiho jen tak (bez lechtani trebaú, takze kulicka je superrr

jdu dolu si uvarit caj a zpacifikovat kocky....delaji tam bugr s Domcovyma hrackama :rolling_eyes:
18. zář 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami, já na to přišla náhodou, jsme si kutálely a pak míček odběhl, tak jsem po něm chňapla a nechápala jsem, čemu se směje ... tak jsem raděj vytáhla kameru, protože to se mi podaří málokdy tohle
18. zář 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek