• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
autor
:grinning: Vanil :grinning: No jo, nebylo jak zamlada :grinning:
18. zář 2009 ve 22:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Puzzi: Dojeď se podívat :wink: od Plzně to máš kousek

Vanilka: Já nemohla otěhotnět 9 let ................... :pensive: Prostě jak psala Simča nebo Puzzi, přírodě se občas musí pomoct.

Jinak botičky: Jsme byli nakupovat a tak jsem mladýmu vyzkoušela botičky a ejhle máme problém. Ono to bypadá, že máme vysoký nárt a širokou tlapičku po tatínkovi. Takže zítra razíme do Letňan do dětských obchodů a různých obuví a uvidíme co uvidíme.
18. zář 2009 ve 22:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Boze, teraz si dufam nemyslite o MM ze je niaky prudic, ci si vzdy recami vyziada DS. On je proste taka huba ze take stiplave poznamky si nenecha niekedy ujst. Ale napriklad u nas uz dva tt nebola ziadna DS, niak nebolo chuti, a ked uz aj bola tak prisla mrcha a nocna u MM. Tak snad buduci tyzden.

Lao, kde su tie casy :grinning: ?

NOrmalne teraz niekedy ma prepadaju take spominky na mladi, nie ze by bolo tak strasne daleko, ale bolo to o niecom inom, teraz ked je tu Tomi, je to uz ine. Rada spominam na casy ked sme s kamoskami chodili pařit a domov sa vracali nad ranom a na druhy den znova a vobec ziadne unava.
18. zář 2009 ve 22:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Ta chut chybala aj MM, chodil dost unaveny z prace.
18. zář 2009 ve 22:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak vy uz ste sa odpojili, asi vas budem nasledovat, lebo kecat si tu sama sa mi nechce. Mozno este nakuknem.
Aj tak uz mam dnes asi moj rekord v pocte prispevkov za den.
18. zář 2009 ve 22:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Co je DS? :sweat_smile: Zas mezery ve vzdělání ...............
18. zář 2009 ve 22:43  • Odpověz  • To se mi líbí
MOmou, DS je myslim duchodcovska spářka, snazila som sa to napisat po cesky, ale neviem ci je to spravne gramaticky.
18. zář 2009 ve 22:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdar holky, už jsem vás skoro dočetla a teda se tu chlámu, tak musím reagovat :grinning: :grinning: :grinning: nejdřív černoch, pak skackala :grinning:
No tak MM je asi jako Vanilky MM, narážky má dooost často, prakticky taky každý den... ale prý to říká proto, abych náhodou nezapomněla :grinning: :grinning: a každej den se mu tedy rozhodně nepoštěstí (doufám, že to tu nebude číst) :slight_smile:

Dopoledne nám vypadl net a pustili to až někdy ve 4... :angry: Puzzi koukám vám to šlo v poho, to nechápu, nám to tu vypadává docela často (i sousedům) a to máme stejnýho poskytovatele... :confused:
Andy, užijte si volno bez Málinky a zítra dobře nakupte :wink: A s tím hubnutím po 2. dítěti to nevidím tak světle, asi pak budu mít hoňku kilča shodit... a nevolnosti nezávidím, snad brzo přejdou :wink:
Sami, užívej si baráček tchánů, i když tam teda máš víc práce s uhlídáním Domiho..
Vanil, super jste to dneska s Tomim zvládli :slight_smile:
Záslepky do zásuvek musíme taky nutně pořídit, Ríšula je nenechavka, tak už se trochu bojím, ho musím víc hlídat...
Puzzi, H. je dobrej jak zvládl schody... :slight_smile: Já R. zatím nepouštím, musel by prolézt okolo bot (zatím nemáme botník, chceme nechat udělat na míru, tak je máme v předsíni na takovym koberečku) a ty by ho rozhodně nenechaly chladným :wink:
Novinky samonasírání :grinning: to u nás naštěstí moc neznáme :slight_smile:
Petis, ty jsi byla pěknej dáreček k Vánocům, a to doslova viď :slight_smile:
Nočník teda taky pořídím obyč. hrací, díky :slight_smile:

Ty jo, já mám okno :sweat_smile: se omlouvám, na koho jsem zapomněla, ale už se mi nechce koukat nazpátek, se omluvuju... :sweat_smile:

Zítra jdeme na svatbu, tak nám Ríšu večer pohlídají naši, jsem zvědavá, snad to bude v pohodě :slight_smile:
18. zář 2009 ve 22:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Hpaji, zrovna som ti kukla do albumu na foto, a zistila som za mame rovnake golfky, mate to tiez Chicco CT4?
Alebo su to uz tie Multiway?
18. zář 2009 ve 22:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Vanil, my máme už ty multiway :slight_smile:
18. zář 2009 ve 22:56  • Odpověz  • To se mi líbí
A schválně jestli poznáte, co jsem si změnila :slight_smile:
18. zář 2009 ve 22:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Momou, DS důchodcovská spářka, jak to nazvala Pospi...teda jako žádná mega velká aktivita, ne častá :wink:
A ty jsi taky měla nějaký trabl s mimčama????? 9 let jsi nemohla otěhotnět? Ty brďo, to už je makačka na bednu, ne????

Vanil, jojo, takový pařby, voloviny, co se dělaly...ale já jsem šťastná, že jsem si "užila" to co jsem si užila (žádný divočiny, ale fajn mejdany a akce a tak...super období bylo mezi 17 až 20 rokem) a teď jsem zas šťastná za to co je teď. Někdy je mi třeba líto, že se nevidíme s kámošema, s kterejma jsme se třeba slezli v hospůdce, což teď nejde, ale co už...

Jo a jak píšete o CAR...já bych fakt to neřešila, nestyděla bych se....jako my bysme se mohli "stydět" za to , že Tobi má VVV, ale bavím se o tom normálně, kdo se zeptá, tomu to vysvětlím, nebo povyprávím, co bylo jak bylo a tak...prostě je to realita a ta patří k životu.

Puzzi, dík za osvětlení IUI...taková "výpomoc" přírodě, co??? No, já jsem zvědavá, jak nám "půjde" druhý mim...více méně to bude na MM, pže teď je na něm antiko..."se hlídá" :grinning: ...zatím se uhlídal, kdyby to nějak "ukáplo" , tak se nic nedělje :wink: Tento stav se mi docela líbí...sice teď mimčo až tak neplánujem, ale kdyby přišlo, byly bysme rádi, nevadilo by :slight_smile:
18. zář 2009 ve 22:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Hpaji, ja som na to prisla uz si aj ty snz.
18. zář 2009 ve 23:00  • Odpověz  • To se mi líbí
A tie multiway, vyzeraju presne ako tie CT4 akurat som si teraz vsimla ze maju taku clonku na strieske.
18. zář 2009 ve 23:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky...
dneska to vypadá na dlooohou noc :frowning2: Soninka před spaním strašně plakala..zničehož nic přilezla ke mně a řev jak tur..ani prso nechtěla a to u nás znamená pohotovost nejvyššího stupně protože prsem nepohrdne nikdy..a vzhledem k tomu že se uklidnila chvíli po tom co jsme ji natřeli dásničky tak je myslím zřejmé že roste druhý dolní řezák :confounded: no má na to nejvyšší čas ale zase docela trpí chuděrka :frowning2:

chtěla jsem dočíst ale je toho děsně moc...

Puzzi Honzík je machr s těma schodama! a hřiště je fakt super..Sonička miluje klouzačku a houpačky :dizzy_face:

Sam - chuděra sousedka že to zas nevyšlo :frowning2:

Jo a už máme koupenej kočárek tvavěmodro-růžový jé super :dizzy_face: jsem z něj nadšená...
18. zář 2009 ve 23:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Talls, ja to tiez nelutujem ze uz je to inak, ale proste tie spomienky su krasne, tiez sme si to perfektne uzivali, hlavne v tom obdobi ako pises aj ty.
My sa za IVF nehambime, ale proste moc o tom nehovorime, dost vela ludi sa na to este pozera ako na zlyhanie cloveka, aj ked za to ten dotycny nemoze. Za to moze dnesna uponahlana doba.
18. zář 2009 ve 23:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Vanil, bingo :grinning:
Jj, jsou skoro stejný, akorát myslím, že ty ct4 nemají na stříšce okýnko... ale tim si nejsem jistá... :slight_smile:

Ty jo, Momou, to je teda hodně 9 let... by mě asi hráblo...
A Talls má teda taky trpělivost... pro mě by bylo asi i 1 rok hodně dlouhá doba...
18. zář 2009 ve 23:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Hpaji, ma aj ta CT4 okienko, akurat ta clonka tam neni, ale to mi neva. Som s nimi spokojna, a maly tiez. Akurat ze je to uz citit ze su uz jazdene.
A k tomu 1 roku, ze je dlha doba, to si proste mylsis iba teraz, ale keby si tym prechadzala, tak by si stale dufala ze buduci mesiac to vyjde a ani by si sa nenazdala a bol by rok za tebou, hovorim z vlastnej skusenosti.

Jumik, gratulujem ku kociku. Sonicka si to bude uzivat. Prajem nech jej uz je lepsie.
18. zář 2009 ve 23:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Ty vojcle, co tu řešíte? :confused: Vstanu rozespale od TV, že vypnu PC, ze zvyku aktualizuju a tady nakecáno jak hrom :grinning: Zítra u kávičky dočtu, teď už na vás skoro nevidím :pensive: py py
18. zář 2009 ve 23:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky k těm botičká..já jsem taky slyšela, že dokud nepřevládá chůze, tak bez bot..Soninka má capáčky od Nolen..2 jsem ji koupila a teď dostala 3 po kamarádce a pak máme jedny Inch blue takže Soninka je fakt capáčková královna :grinning: :grinning: :grinning: a jsem s nima moc spokojená ale v pondělí ji jdu koupit botičky s žirafou od Essi jsou ve slevě o 300Kč méně takže za pětikilo krásné červené takové vyšší a s medvídkem a kožíškem uvnitř:dizzy_face: já si myslím, že už boty potřebovat budou..ne na chození ale jak píše Puzzi já ji kolikrát někde venku postavím a to by jen v capáčkách v zimě nešlo a taky další věc že někdy třeba bude jen nabalená třeba v kombinéze nebo tak a ne ve fusaku a to na ty nohy prostě něco potřebovat bude, takže myslím, že kdyby jsme měli letní nebo jarní mimi tak boty netřeba ale takhle se už budou hodit ale asi to chce nějaký levnější že v nich třeba ještě chodit nebudou...
18. zář 2009 ve 23:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Vanil dík ona z něj je naprosto nadšená děsně s ním řádí (už je schovanej) ale dostane ho možná až k vánocům..dneska se o něj pokoušela stavět a nedopadlo to nejlépe..takže myslím, že na ty vánoce to bude stačit to bude asi tomu chození blíž než na narozky i když těch 21dní asi zas tak zásadní roli nebude hrát...
18. zář 2009 ve 23:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky vy máte hrací nočníky :fearful:

a jak to máte s čištěním zubů..Soninka si do pusy nenechá šáhnout..ani ten gelík ji nebylo lehké aplikovat a u Dr. je to vždycky boj na život a na smrt končící hysterickým řevem když ji chce kouknout do krku...já nevim jak jí budem ty zoubky čistit už teď mě to děsí :frowning2:
18. zář 2009 ve 23:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
zdravim takhle pozde, nejak jsem to pres den nestihla, i kdyz Jaydinek dopo spinkal 2,5hodky :grinning: Ale Uklizela jsem a pak jeste neco na netu a tak... Po obede jsme jeli ke kamosce a pak k jeji kamosce, co ma 1M holcicku a delali u nich mensi party a kolaudacku dohromady. No ale my dve s malyma jsme jeli po 8 domu, kdy to teprve zacinalo :sunglasses:
Ale meli jsme dobrej den.

Jinak vcerejsi noc docela sla, caj ve 12 pak nas 2x vzbudil alarm ve vedlejsim baraku, rvalo to desne, takze se samo malej vzbudil a plakal, pze nevedel, co se deje :angry:

Zkusim vas docist, ale nevim, jestli to dneska dam. Jsem docela unavena...aspon trosku :wink:
18. zář 2009 ve 23:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak u nás už bylo 2. kojo, no, to bude zase noc... takže jdu zalehout, dobrou :slight_smile:
18. zář 2009 ve 23:32  • Odpověz  • To se mi líbí
teda holky když už tu tak řešíte to těhu..já se teda děsim jak se dám před dalším mimi dohromady :stuck_out_tongue_closed_eyes: fakt jako kdyby se teď stala nějaká nehoda tak bych se o to mimi šíleně bála s těma svýma 43kg mám fakt pocit že bych mu neměla co dát a jeden z nás by z toho nevyšel dobře :confounded: doufám že se to začne brzo rovnat ale příjde mi že už teda tolik nekojim, žeru jak nezavřená a efekt žádnej... ale odstavovat se mi zatím fakt nechce..uvidím co až bude Sonince rok..ale chtěla bych kojit alespoň tak do těch 18měsíců...
jak je táta po tom infarktu tak si musí furt měřti tlak tak si ho u našich vždycky měřim a normálně krom toho že jsem kostra tak už teda mi asi ani neproudí krev..mám 99/68 a to jsem měla před tím kafe si pamatuju jak se na mě v těhu dr. tvářil že mám nízký tlak a že mám pít kávičky a to teda ty hodnoty byly poněkud jinde :zipper_mouth:
18. zář 2009 ve 23:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Pospi snad u Janulky to byly dneska jen zoubky :pensive:
Moni to u nas chlebovou snidani teda zatim nemame. By se moc nenajedl. Jako da si, ale ne zase nejkak moc :unamused:
Hpaji tak noc vcera dobra u vas :wink: :grinning:
Puzzi jsem se nasmala k pripomince se schodama :grinning: Pul roku ne, ale asi tak 2,5M ? Uz ani nevim :sweat_smile:
Kazdopadne to dneska predvadel u tech znamejch a dokonce i tech asi 10 schodu pekne sam slezl bez pomoci. Vsichni vcetne me jsme pekne hledeli :grinning:
Andy doufam, ze jsi si to uzila u vasich :slight_smile:
Moni tak ctu, ze snidane dopadla dobre :wink:

Holky k tem kvitkam. Ja mam taky ty draceny. Ono je to i jedovate, kdyz prejede clovek prstama po tech listech? :confused: Ja to nejak neznam a neslysela jsem o tech kvitkach. Jen jak jste to tu psaly vy :sweat_smile:

Lobi Lambrusco je takove vinko, trosku jako by perlive a ma asi jen 4%, takze ok. Takove lehke pitinko :wink:

Jej Lobi, jaka byla masaz?
Novi tak Davidovi proste rekni, at s kocarem jde, kdyz pises, ze by sel :wink: A dobry, ze pomaha doma. Jinak teda Slavecek je proutecek pri takove vaze :wink: A gratulka k zubkom :slight_smile:
Novi s tou tv je to dobry teda. Ale drzim pesti :slight_smile:
Petis tak KAjka ma taky dobrou vahu :slight_smile: Uplnej opak Slavecka :grinning:
Je Petis, ty se narodila na vanoce? :grinning:
Puzzi dekujeme za tabulku...vyborne se staras :slight_smile:
Vanilko tak jste ten den krasne zvladli, super :slight_smile:
Andy super s reakcema :wink: a teda uzijte si to bez Malinky :wink: :grinning:

Holky posilam, malej se vzbudil, je tam Ray, ale on furt rve.... :frowning2:
Asi chce vuni maminky :sunglasses:

Tak se pro dnesek loucim a zitra to dolouskam. Skoncila jsem pred Puzzi 19:57, at vim :grinning:

Pa pa a dobrou
19. zář 2009 v 00:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko, maminky :slight_smile:
Jumi, holka, ty se nám s takovou ztratíš :frowning2: Máš váhu jako nějaká anorektička :confounded: Nechceš, já bych ti poslala mých 10kg, zadara, ani poštovné nemusíš platit :grinning: :wink: Botky taky budu muset na zimu pořešit. Kouknu doma u našich, co mám po Riškovi a budem jinak muset koupit nějaké slečinkovské :slight_smile: Kočárek máte, super :dizzy_face:
Petronuš, reakční poctivko :grinning: :wink: :dizzy_face: Na draceny mě upozorňovala teta, že jsou to jedule, já jsem to taky něvěděla. Když šáhneš na list, tak asi neva, ale ta šťavka bude, když se list zlomí :unamused: J. zamachroval na návštěvě :wink:
Andy, užíjte si nákup :wink:
Holky, já jsem psala, že Janka leze? :confused: Tak to ne, ona se jen plazí, jsem se možná špatně vyjádřila :grinning:
Sami, by se ti u tchánů hodila "bouda" jako má Tobík Talls :wink: Snad nám při pobytu u nich nezkolabuješ, bez jídla :unamused:
Hpaji, s nejedoucím netem jsme si taky jednu dobu "užívali" :angry: :rolling_eyes:
Puzzi, ty jedna matko podrazačko :wink: Ty jo Honzulák je šikulák se schodama :dizzy_face:
Vanil, já taky semtam vzpomenu na pařby "zamlada", ale při představě, že bych měla někam na noc jít, tak už se mi ani nechce :sweat_smile:
Vítečkovi, přejeme s Jandulí vše nej k 3/4 ročku, aby byl pořád zdravý a spokojený chlapeček :dizzy_face:
Jinak Richard zatím sám nekoupal, ale papů nachystá a nakrmí a Janka mu usne, takže jsem v poho. To koupání nehrotím, on má obavy, že u holčiček je umývání jiné než u kluků :grinning:
Princip mireny mi je jasný, jsem si to proštudovala, to byla spíš taková řečnická do větru, o vypadnutí, ale jste Sami a Lobi zlaté, že jste mě tak krásně uklidnily :dizzy_face:

Janka povídá v postýlce, jdu jí nakojkat :slight_smile:
19. zář 2009 v 07:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, teda vy jste včera krafaly :slight_smile:
a vůbec neprovokujete mě, my si ted necháváme zajít chut i na DS :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jsem se megavysamila, je to super pocit, tady po vsi :grinning: se moc nijka nesamim, ted sukýnka, košile, kozačky, líčená, jsem se skorem nepoznala, asi poprosim jendu, at me vyfotí, to zas dlouho se takhle nevystajluju :sweat_smile:

tak kočky pěkný den a já se přihlásím někdy odpo :wink:
19. zář 2009 v 07:48  • Odpověz  • To se mi líbí
hpája jééé ty máš snž :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: super, holky valte za mnou, at mám s kým kecat o těhu strastech a radostech, aby to tu holkám nelezlo na nervy :slight_smile:

takže statut SNŽ: hpája, puzzi, lalola

ještě někdo přiznejte se :grinning: :sunglasses:
19. zář 2009 v 07:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno, noc ok, ve dvě a v šest mlíko a spaní do sedmi. Sice po tom mlíku ve dvě asi půl hodiny kecání a stoupání, ale dobrý.
Momou, dík za pozvání, do Prahy to mám fakt kousek :wink: 9 let snažení, to muselo být hrozně těžký :frowning2:
Honzík taky taková noha jako Kubík, ale v obchodě s dětskýma botičkama jsme nakonec v pohodě vybrali. Holt to chce pořádný boty a ne Tesco za 150,-
Vanil, neboj, si o TM nic špatnýho nemyslíme, jsem to pochopila jakože mírný kecy, no co no :sweat_smile:
Hpaji, nám net nepadá skoro nikdy, poslední měsíce vůbec, tak to je fakt divný tam u vás a naštve to, co?
Užijte si dneska svatbu! Ríša taky šikulák, si myslim, že by schody taky dokázal :wink:
Jé, ty jsi taky snž, hezký :slight_smile:
Talls, to je hezký popsání vaší antiko, tak jsem na vás zvědavá, až jednou ukápne a bude Tobinka :grinning:
Jumi, gratuluju ke kočárku :slight_smile: Jaká byla noc? Ty zuby mohly ještě počkat, co?
1 rok snažení dlouhá doba? Jo, hrozně. Pro mě byl ten první rok nejhorší, pak už jsem si jakoby na ty neúspěchy zvykly (i když to nejde) a upnula se, že půjdem do CARu a pak vyšetření a pak Mojžíška, ale hrabalo mi slušně, nejsem trpělivej typ. Jojo, jako Vanil, každej měsíc doufáš, ale je to stejně dlouhý.
Jumi, zuby občas Honzíkovi čistíme, on pusu otevře na cokoli, ale chce to ochutnávat, nechápe, že je to na zuby :sweat_smile:
Petruš, vy se máte furt nějaký pártičky a tak, super :wink:
Jumi, tvoje váha a tlak :confounded: Třeba až fakt dokojíš, bude líp. Ale ony ti nepřidaj i ty blbý noci občas a tak.
Petruš, no vždyť to říkám se schodama, Jaydi borec dolů. Honzík by teda zvládl dolů klidně dvacet schodů, ale pak by hodně řval a jeli bychom na pohotovost :sweat_smile: :grinning:
Pospi, mám to jako ty, za mlada ponocovat tu a tam nebo někam jít super, ale i kdyby teď někdo hlídal, tak sedím asi radši doma. I když :sweat_smile:
Samice Andy odjela na nákupky, snad dobře nakoupí :slight_smile:
Jojo, kdo dál snž? Nedoplníme to do tabulky? Sloupec druhý těhu/snž od kdy?
19. zář 2009 v 08:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek