• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Čautě...teda vy jedete i po ránu...s takovou vás nebudu vůůůůbec stíhat!!!
Andy, ty Samice jedna takhle našťabajznovaná vyrážíš do ulic, jo??? Kurňa, to budou v Žitavě koukat, co, jaký máme v ČR krasavice :slight_smile: ...copak že to tam jedete nakupovat??? Škoda, že už nemám tetu v JBC, jsme mohli jet za ní na návštěvu a dát si někde srazík na kafe...ach jo...já do JBC tak moc ráda jezdila, teď jsem tam od tetinýho úmrtí nebyla...Jablonec, to byla prostě ona...

Teda, koukám, kolik snažilek se tu rozjelo...holky, moc držím palečky...a fakt jedete na ostro, jako hlídání ovulky a snahy o DS,FS ve dnech vhodných pro početí...nebo se jen nijak nechráníte a neřešíte...tak to chci mít do budoucna já...nemuset si měřit BT a neřešit jaký den cyklu jsem...je teda fakt, že ovulku obvykle poznám, i proto, že mám chuť na DS :wink: ...takže to se nám povede určo zas kluk...nebo budem muset po ovulce ten jeden, dva dny počkat...aby se uhnízdila holčička..
Puzzi, já bych taky chtěla holčičku, protože klučíka už máme :grinning: :grinning: :grinning: ...no, holčičku bych chtěla, protože je to prostě holka, já jsem na holky zvyklá, měla jsem ségru a tak, prostě jsem holčičí, ale na druhou stranu, kdyby to byl klučík, tak by aspoň nebyl problém, že budou mít 1 pokojíček, budou si snad rozumět a taky bych nemusela řešit oblečky, že...vše máme...vím, že holčičce bych nakkoupila hafo růžovek :wink: Na jednu stranu jsem moc ráda, že první je kluk, Tobi bude vždy mou velkou láskou, asi je to prohloubený tím jeho nálezem, tím, čím jsme si prošli v těhu, že ho tak miluju...ale asi taky tak milujete svoje děti, co? To druhé mimi zas bude mít privilegia tím, že bude benjamínek, takže ono se to vyrovná...jen doufám, že nám příroda fakt nadělí bez problémů ...druhé komplikované těhu bych už asi neustála...

Včera jsem uplatnila v DM kupony z knížky za body, jsem si koupila tonikum na vlasy proti padání (je to děs, všude samý moje chrouny) a Sebamed intim gel...oboje s 50% slevou a taky parketový mýdlo...tak jsem "ušetřila" pár kaček....toto info je hlavně pro Samičku, tak je slevový expert :wink: ...jako já taky , nerada něco kupuju za plnou cenu (např plíny nebo kosmetiku....)

No, nic, jdu trošku zašpásovat s Tobíkem, postimulovat jeho lezení..., "hodím" ho na spaní a umyju si vlasy...dnes asi pojedem na výlet, hlava rodiny včera rozhodl :wink: ...tak se těším...
19. zář 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, ještě jsem chtěla Puzzi...no, je fakt, že my když začínali snažílkovat s Tobim, tak nám to bylo tak jako jedno, prostě jsme si řekli, že staří jsme na to dost a byt už jsme měli skoro předanej, tak jsme prostě vysadili antiko a řekli jsme si, že uvidíme...my to neměli tak, že bysme "hrozně chtěli miminko", žádný hodiny mi neťukaly...tak proto bych asi vydržela čekat i dýl...ale zas je fakt, že jakmile už je to snaženíčko, tak člověk čeká každej měsíc i tak...i když ho to třeba nestresuje, ale těší se...nám to vyšlo 5. měsíc a bylo to tak super. První MS po vysazení jsem měla přesně na Štědrý den a bylo mi to líto, že přišla...nějak se mi to trochu spozdilo, tak jsem si dělala test a mrzelo mne, že tam nejsou čáry...

Jo, taky jsem včera koupila na zkoušku Sunar premium...prostě zkusíme po Nutroši něco jinýho, na Sunar jsem slyšela samou chválu a dost mi vyhovujou ty jejich přesnídávky, tak uvidíme, co mlíko...chtěla jsem zkusit to banánový mlíko, ale zatím jsem vzala normoš, jak mu bude vyhovovat, připadně koupím i ten banán a budu mu to střídat...jo a hovňous už je v normě, myslím, že mu nevyhovovala ta nepřevařovací voda...teď pár dní zas převařuju a dobrý...
19. zář 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Talls, hlídání ovulky těžko říct, třeba jak píšeš, že máš ovu bolesti, to já vůbec, takže těžko hlídat :sweat_smile: Ovu testy jsem si nikdy nedělala a dělat nebudu a BT chci měřit, že mě to baví, ale tím se stejně ovu pozná až zpětně, takže je to dobrý tak akorát na to, že pak si můžem dát od DS pár dní oddech :sweat_smile: Chtít otěhotnět a vůbec na to nemyslet a DS dle chuti a nepočítat nic, to fakt někdo až takhle dokáže? Vidím, že i ty Talls přiznáváš hned první měsíc test, tak fajn, že je to asi normální :slight_smile: Já teda teď testovat nechci, test doma ani nemám a až ho někdy koupím, tak už abych měla fakt podezření.
To s tím kluk a holka dle ovu, to je stejně jen pravděpodobnost, že třeba v den ovu je vyšší pravděpodobnost kluka, ale moc bych na to nevěřila, Talls :wink:
Jo, mně taky přijde, že to druhý dítě už nebude jako to první, ale bude, si myslim, že ho budeme milovat úplně stejně :slight_smile:
Talls, píšeš stimulovat lezení, přesně to se taky snažím, když ho nebaví sedět u hraček, tak ho neberu, ale nejdřív ho ještě chvíli potrápím různými lákadly a ať za mnou leze a něco dám někam, ať si pro to stoupne. Taky to děláte? Tak už mě štve i tchýně, že by ho hned vodila, příp. nosila, ale zas holt babičky jsou od rozmazlování?
19. zář 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
Tak už vím co je to DS :grinning: Chápu.

Tak dnešní snídaně opět chlebíček a opět 3/4, super. jdeme se oblíkat a hurá na tenis a pak něco málo na zahradu a odpoledne jdeme na bowling :wink:

Jo jo, draceny jsou jedovaté, ty listy, já tu mám dvě.

Jumi: Já mám "normální " tlak 90/60 když se mi zvýší, tak je mi blbě :sweat_smile: a to je můj tlak to silném čaji nebo nápoji s gvaranou (zas nevím, jak se to správně píše) což je silnější než kafe. Ale tvoje váha je fakt šílená. Co takhle nějaký B inijekce?

Jo a jsem vlastně dneska chtěla zkusit kouknout někde na ty botičky pro Kubu .......... to bude náročný.
19. zář 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi: Těžký to bylo, ale zas už mám dvě radosti a báječnýho chlapa k tomu :wink:
No bysme mohli jít tady do ZOO a myslím že Simča se ráda připojí, co?
Boty jsme jen koukali na capáčky v Globusu a na bačkorky ty úplně obyč. Jako Anička měla vyšší nárt, ale vešla se v pohodě. No Kuba má holt opravdu vysoký. Nevadí, šetřit v tomhle nebudeme.
19. zář 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko

noc teda nic moc, kolem 23.30 se zacal budit na klasicke kojo,taxem se rozhodla, ze jdu rovnou za nim uz spat,at si ho nevzbudim odchodama v cizim prostredi tam a zpet...no ale nejak se nepovedl presun do cestovni postylky a ouha...2h se nepodarilo usnout, probudil se, a pak uz jsem mu kozu davat nechtela, byl prepity, krkal jak o zivot, taxme si chviilinku hrali a pak 100 pokusu a vzdy hrozny revy...uf, nakonec neky kolem 1.30 konecne jsme usnuli spolu a ani nevim, ze spal vedle me a jestli bylo jeste kojo, rano jsem mela cisternu venku :slight_smile: a vstavacka v 7.30!!!
ted se snazim,aby usnul, ale hraje si, skara, nove prostredi naprd.
v baraku je chladno, kycha, mam strach,at zas nema tu hroznou rymu...snadne
az si schrupne, jedem ke znamym
hezkou sobotu

Viteckovi vsechno nej!
19. zář 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Momou, jasan, nápad se zoo fajn, minule jsem nejela, ale tentokrát se nebudu bát a pojedu, třeba Honzíka zvířata zaujmou. Hpaja by se mohla přidat :wink:
19. zář 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
A pak bychom si mohli udělat výlet do zoo do Plzně a máte tam i dino park viď? Ale to bych vzala i manžu, nevadilo by to? On tam ještě nebyl :wink: A je taky skoro dítě :grinning:

A už tu nejsem, musím se oblíkat a vzít si raketku a botičky a ..........................................
19. zář 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi, my teď stimulujeme sed do strany, pro posílení šikmých břišáků...jednou ručkou se drží podložky, druhou případně natahuje za nějakou hračkou, ale dost často se chce přetočit až na záda...a stimulujeme lezení do výšek, jako na tu krabici nebo něco...dám mu dozadu na krabici hračku a chci, aby se zvedl a došáhl si pro ní...on jinak se doplazí kam potřebuje, za hračkama a tak..to ho nenosím, doufám, že už si konečně začne víc sedat.....ale jo, vidím postupy, tak jsem ráda. Jo, taky jsem říkala Dr, že má v bederní části páteře jakoby vylezlé 4 obratle, tak na to koukala a říkala, že to je kyfoza, prohnutí, protože ty břišáky nejsou tak dobré, jak mají být a neudrží to dělo (páteř) v tý správný pozici a a pak ta páteř takhle vyleze, ale říkala, že se mu to zlepší, až se víc posílí....tak snad...
V 9 jsem dala malocha spát, popusinkovala jsem ho, on se otočil za medvědem a spí :slight_smile: ...takhle by to usínání mělo být vždycky :slight_smile:
Jo a s testem, to je jasný, že jsem si ho dělala i já.... :slight_smile: pak se člověk fakt těší na ty čárky ,když už ví, že sexuje "na děti".... :slight_smile:
S tou ovu vím, že je to takový "možná"...ono to u nás stejně dopadne nějak dle přírody, protože MM nesnáší sex na povel...(jakože dnes musíme, je ten nejlepší den...)
19. zář 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Momou, jasan, v Plzni je taky krásná zoo a Dinopark a mohli bychom i s manželama někdy o víkendu :wink:
Talls, a nevíš, jak Honzíka stimulovat, aby si z lezení sedl? To on vůbec nedělá, prostě si doleze ke hračce a hraje si na čtyřech. Sedne si jedině tak, že leze do výšky a pak zpět na zadek. To lezení za hračkou nahoře už umí krásně, takhle ho lákám často a to si fakt stoupne a natáhne se. Ale to posazování ze čtyřech nějak přeskočil, chyba, že ho vždy posadím já, ale tak co s ním, když už ho lezení neba a chci si s ním hrát. Tak ho vezmu, posadím na kobereček k hračkám a hrajeme si.
Paráda usínání :slight_smile: tchýně je te´d s honzíkem venku a pak zkusíme tady spaní v postýlce, v noci se tam sám nebál a večer usnul celkem ok, tak snad to zmákne i přes den.
Jinak v noci vždycky sranda, Honzík kňučí a heká, tak já jdu rovnou pro mlíko, páč on pak když nás vidí, tak řve, dokud mlíko nedostane. Takže to chvíli trvá, než tam jdu, Honzík si zatím stoupne, drží se postýlky a úpí. Uvidí mě s flaškou, tak s sebou plácne na zadek a honem honem :sweat_smile:
19. zář 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami, ty 2 probděný hodiny v noci nic moc, ještěže jsi zvyklá chodit pozdě spát.
19. zář 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,

děkujeme za gratulace :dizzy_face:

Tak už jsem teda ofiko taky snž :wink: Bobek si teď hraje v postýlce, musím toho využít a trošku to tu pofackovat, fakt hrůza, kolik se dá za jeden večer nadělat bince... :confused: :grinning:

Šmarjá nechápu, jak vám mimizňa usnou sami... My furt bojujeme... teď jsem se ho pokusila uhoupat, vypadal. že by si dal říct, ale ani ťuk...Luky a propínání se do všech stran, tak jsem to vzdala...

Sami, to byla teda noc nic moc... No ještě že jsi takovej noční pták...
19. zář 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko.
My sme mali noc,celkom Ok, jeden cajik o 4.20 a potom vstavacka 6.25. Dostal mlieko a este sme sa valali spolu v posteli do 7.30.
Teraz buva uz hodinu, ja varim nieco pod zub. Stihala som povysavat, poumyvat kupelku a este by sa mi patrilo tie podlahy aj zotriet, ale mozno ukecam MM nech to spravi(a samozrejme ze musi povysavat izbu, lebo tam som nechcela vysavat ked tam spal) ked s Tomim vypadneme von. Ideme k byvalej kolegyni pozriet babatko, ma 2 M synka.

Aj my prajeme Vitkovi vsetko naj k 3/4 roku.

Teda to snazilkovanie sa tu rozbehlo na plne obratky, som zvedava ktorej sa to podari najskor.

Idem sa rychlo osprsit a umyt hlavu, nech vypadam na navsteve trochu k svetu.

Mozno este nakuknem.
19. zář 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

tak včera po pracovní akci jsem vás poctivě dočetla, ale dnes ráno už Hosipa ... včera bylo fajn, kantýnská odcházela do důchodu, byla dojatá z dárečků, poseděli jsme venku, grilovaly se kotletky, pilo se, já si dala po dlouhé době vínko s kolou, no fajné to bylo a dokonce mě kolegyně uvrtaly i na cigárko, ale to nešmakovalo.
Palo hlídal Kájku, byla šikulka, usnula mu už v 18:45, ale dnes ráno byla vstávačka v 6.
Dnes i zítra má Palo službu, je v práci, tak budeme bojovat samy, po obědě jedu za našima, je tady pěkně, tak snad bude nějaká prochajda s mamkou.

Holky,
vy mě bavíte tím DS, FS ... :grinning: U nás frekvence velmi nízká, tak 1x za 2 týdny, na vině jsem já, jaksi nima chuti :pensive: , tož s tím budu muset cosi udělat!!

Četla jsem, že Puzzík už zvládá schody, super !!! A Jaydi dokonce dolů, teda to je šikulák !!! Já jsem teď chtěla hodit na Net naše lezení po schodech, ale battery v kameře je off, tak nabíjím :wink:
Hpaja, další snažilka, přeji brzské nalezení // a nejen tobě, ale všem snažilkám !!!
Jak jsem četla, kolika z vám trvalo dlouho otěhotnět, tak klobouk dolů, musel to být velký nápor na nervy, ale pak ta miminka stála za to !!! My jsme byli jedni z mála těch šťastných, co se jim mimi povedlo napoprvé, opravdu náhoda, krásná náhoda, ptž jsme spolu keksili ten měsíc asi 2x. Fakt jsem to považovala za velké štěstí. Uvidíme, jak to bude s druhým mimi. Ale zatím si těhu nedovedu předtstavit, snad až bude mít Kája tak 2 ročky a řekne si co a jak, tak pak možná ... ale kdo ví, co bude, antiko neberu, pozor si MM dává, ale kdo ví :wink:
U Sami nic moc noc, snad ta další bude lepší a Domi se otrká v novém prostředí.
Jumi, taková váha a ten tlak, opatruj se, holka.
Zoubky Káji občas čistím, ona si taky nenechá po pusy sáhnout, teď je to boj, jak ji musím mazat papulu kvůli těm aftům, ale jak vidí svůj kartáček a řeknu "Káji, jdeme na zoubky", tak otevře pusu sama :grinning:
My uspáváme Káju vždy v postýlce, je tam sama a hladíme ji po zádech. Ale teď nějak líp spí pře den venku, ale večer vždy v postýlce, ale naučili jsme si ji blbě v tom, že ji dáváme večerní mlíčko přímo v postýlce.
Dobré nákupy botiček přeji !!
19. zář 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi,
dík za zařazení do tabulky :wink: Kájku přeměřím a bydlíme v Třinci :slight_smile:

Vítkovi vše neeeeeeeeeeeejjjjjjjjjjjjjjjjj!!!
19. zář 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
dopoledni spanek katastrofa, nechtel 1,5h zabrat, taxem zoufale vytahla kocar na terasu a sup....spal, ze me to nenapadlo driv. ted samozrejme spi uz 1,5h a spi a spi...proteletal stihacka...nekdo nedaleko strili v lese z pusky a spi...sakra, my snad nevyrazime :sweat_smile:
19. zář 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky do ZOO bych šla taky! :wink:

Lao - mně nikdo sám neusíná jedině u kozy kozičky...nevim nevim jak bude usínat až mléka nebude :zipper_mouth:

teda holky vás tu je snažilek :dizzy_face:

Andy je za kočku :dizzy_face: tak si to užijte...
19. zář 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jsem tady až teďka .... jsme byli dopo na hruškách na "slivku", natrhali jsme moře moc, oběd jsem naštěstí měla .... malá spí tak hodinu (vstávaly jsme v 6,30 ale spíš dřív a dost se v noci budila takže noc :stuck_out_tongue_closed_eyes: a usnula až ve 12,45 a to pořád nevypadalo, že usne, ale spí) tak snad jí to vydrží aspon ty 2 hodiny, do večera je dlouho ...

Pavli, gratulace ke "snž" !!!!!!!!!!!!! ať to brzy vyjde ... .hej holky, teda já vám to "snž" tak závidím, ... holt tohle už mám za sebou ... ještě že s Markétkou jsem si to tak užila. .... jinak Markétka v noci taky pije často, dnes v noci to bylo extrém a pořád se nějak mlela, nejlíp spinká tak do té půlnoci, k ránu je to horší ...

Jumik, my zoubky (2) čistíme, vezmu kartáček, namočím do vody a počistím zoubky, malá s tím problém nemá ... měli jsme ty kousací kartáčky z DM a ty se jí taky líbily, tak ona je zvyklá .... jinak teda 43 kg Jumi obdivuju jak zvládáš s takovými kily, já mám o 20 kg víc !!!!
19. zář 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simčo, já na Martina jako na syna taky moc "trpím" holt je nejstarší, to já byla taky, tak jsme měli v dětství podobné starosti .... a hlavně máme podobnou povahu ,tak si dost rozumíme ... ale můžu říct, že všechny svoje děti mám ráda stejně, rozhodně bych nedokázala jedno upřednostńovat ... to se mi z duše protiví
Simčo, sex na povel nemám taky ráda, ani MM ... ale když jsme se pokoušeli o Markétku a zrovna byly "aktuální dny" a nám se nechtělo tak jsem věděla, že je to tento měsíc zase v pytli !!!! :grinning:

Lao, nejsi sama, malá taky neusíná sama ....

Petis, tak oslava super jo? Tak to má být ....my dáváme mlíčko taky přímo v posteli, ona po něm dobře usíná, a usínala i když jsem večer kojila jedině uprsa, to byla paráda ... uvidíme co bude dál ...

Sami, dětičky si teď předělávají harmonogram tak blbnou se spaním ... chjo
19. zář 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak si tady píšu sama ... ale neva, venku je prostě krásně, taky půjdeme na prochajdu, až se malá probudí .....
19. zář 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tchýně byla venku, jak jsem psala ráno, přijela v deset a že nemohla nic dělat, ale že jí Honzík usnul v kočárku. Hm, to jsem přesně nechtěla, tak se ptám, jestli usnul vsedě? Tak prej ne, položila ho, aby si odpočinul :sweat_smile: No nic, 15 minut v kočáru a šmitec hned jak tchýně přijela, zkoušela jsem přenos do postýlky, bez šance. Hodina hraní, postýlka, bez šance, oběd, postýlka, bez šance :sweat_smile: Dobrej program, co? Tak jsme jeli do bazénu na hodinku, Honzík teď vytuhl v autě, přenos do postýlky se zdařil a je to. Proto já nechci, aby si dával dopo dáchanec v kočárku, protože pak je polední spaní v háji.
Lao, super, že jsi taky snž :wink: Ono se dá nadělat bince i za hodinu!
Vanil, užij si 2M miminko :slight_smile:
Petis, to je super, že se účastníš pracovních akcí, jste v práci dobrá parta asi, co? Jsem myslela, že Palo službu = starost o Kájku a ono v práci.
Petis, to je pro mě scifi takový zplození, 2x jen tak a prd //. A jinej na to dře obden a nic :sweat_smile: A to teda bylo neplánovaně nebo jste chtěli, ale DS nehrotili?
my taky dáváme večerní mlíko Honzíkovi v postýlce, teď asi týden jsme to zavedli, že ho pak nemusíme přenášet, on dopije, otočí se na bok, pohladíme a dobrou.
Petis, Třinec opraven, Nikule, míry doplněny, na netu to ještě není, po víkendu, třeba mi ještě někdo něco nahlásí.
Sami, cizí prostředí na prd uspávačka, hm, možná i proto nemohl Honzík přes poledne zabrat, že nejsme doma.
Jumi, jasan, do zoo se na tebe těšíme!
Marti, ať vám vyjde letos dobrá slivovice :wink:
marti, jak píšeš o Martinovi, to je hezký, takhle je Honzík, nejstarší, já taky nejstarší, je to první dítě naší generace v rodině, to jsem byla i já, to se má :slight_smile:
Holky, to já když si myslim, že by mohly být plodné dny, tak to MMmu neříkám a prostě ho nějak svedu :sweat_smile: Aby to nebylo jakože na povel.
19. zář 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi, to dopo spaní já taky nechci, raděj ať spí přes poledne pořádně ... odpo totiž málokdy usne, a když spí dopo brzo, tak je to pak trápení .... Markétka usnula až 12,45 ... babička tak dobře zabavovala, že vydržela, i když vstávala fakt dost brzo ... a teď vstává po 2 hodinách, vyčurala se do nočníku, paráda, jdeme svačit, dojde Pavka (chce naučit psát na stroji ... něco jí na tom není jasné) a pak půjdeme ven ... tady je nádherně !!!
19. zář 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Překládám takovou dlouho věc, do konce října to mám, tak když mě nepotřebuje Honzík, tak sedím u PC a dělám na tom. A asi tak jednou za minutu aktualizuji tuhle diskuzi, jsem hrozná, si to tu zakážu :grinning: Bane, vy stejně nic nepíšete a štvete mě, musim překládat místo zábavy :sweat_smile:
19. zář 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, tady je taky krásně, tchýně navrhla, že až se Honzík vzbudí, že vezmeme kočár a půjdeme na večeři někam. tak držte palce na Honzíka, ať nám dopřeje klidu :slight_smile:
Cůrání do nočníku bezva, co? Honzík skoro vždy. A pak mezitím x krát do pleny, myslíš, Marti, že to i tak má cenu a je to dobrý?
19. zář 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi, určitě to má cenu, oni pochopí co se po nich na tom nočníku chce .... nějak se začít musí, to nejde ze dne na den ... a chválit, aby měli motivaci ........... s těma překladama jsi borec ... já jsem na jazyky analfabet ... moc to obdivuju, když to někdo umí ... jazyky
19. zář 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi. ta večeře to bych brala taky, MM jel na fotbal, ještě že dojde ta Pavla, budeme mít společnost, půjdeme ji pak doprovodit, u švagrů se staví zídka k terase, tak to půjdeme zkouknout ...
19. zář 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, to je fakt, takový zvykání na nočník. Já chválím, ale nevím, jestli přímo Honzík pochopí za co? Dneska ráno jsme ho nechali v postýlce řádit moc dlouho, tak se nám pomstil a pokadil se do pleny a jelikož ta plena měla načůráno z celý noci, tak to byl masakr, plná plena ho-en, zlatej nočník :sweat_smile:
Dík, Marti, jazyky mi jdou, ale zas jsem analfabet na jiný věci, např. kytky, poznám pampelšku a sedmikrásku, jinak vůbec netušim, jestli to, co nám roste na skalce, je plevel nebo kytka :grinning:
Člověk je rád za každej výlet někam s někým atd., viď? Si užij Pavku :slight_smile:
19. zář 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, konečně. Stavěli jsme dneska pergolu, Richard musel sundat žerď s přijímačem netu. Celý den bez PC :rolling_eyes:

Dočtu posléze. Máme teď předspinkací práce. :slight_smile:
19. zář 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme byly na procházce, u švagrovců ok, jen švagrová má pořád takový hlody, na mě moc složitá osoba, moc namluví a nic neřekne, jde mi to jedním uchem tam a druhým ven, průšvih je, když se v mezičase na něco zeptá a já nevím vo co gou ... cestou zpátky jsme to vzaly přes město, malá dostala kornoutek od zmrzliny a spokojenost ... sní akorát tu špici, zbytek já ... ještě jsme jezdily v chodítku na terase a teď už čekáme na Čmeldu a Brumdu a pak koupačka atd.

Pospi, bez netu, to je jak bez ruky co? ... Taky nevím, jak jsme tady mohli být skoro 1,5 roku jen s přenosnou televizí a DVD .... ono když to člověk nemá, tak mu to nechybí ...
19. zář 2009 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky závislák dorazil dom :sunglasses:
jsem teda totálně a úplně kantáre :stuck_out_tongue_closed_eyes: to byl maraton
nejdřív jsme jeli do LBC do OBI a Bauhausu a napsali si co kolik stojí, abysme v Německu neprohloupili že :grinning: jenda je šetřílek :slight_smile:
pak teda německo, nejdřív takový nákupní centrum, tam jsem koupila malině čajíky ty granulovaný Hipp velký jen za 2,50 Eura, nějaký skleničky, kaše a UM, taky jsme jí koupili zimní bundičku za 7Euro, teplákovou supravu taky za 7, nějaký bodýčka, no super nákupy :slight_smile:
pak jsme jeli do hornbachu a vybrali jsme koberec do obýváku(tmavě červený :slight_smile: ), linoleum do koupelny(nemůžem mít dalžičky, na dřevěný podlaze by to nebylo rovný.....(takový vzor tmavě hnědých dřevěných prken), vanu, umyvadlo do koupelny i na záchod, záchodovou mísu a Jenda nějaký stavební materiál, vybrali jsme dveře do obýváku a koupelny a na záchod, no a jako bonus a odměnu mi Jenda koupil zrcadlo do koupelny, do kterýho jsem se tam zamilovala :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: uštřili jsme hodně, maj to tam, fakt téměř vše daleko levnější :unamused:

ted si jdu dát véču a pak ještě dojdu a zkusim dočíst, jestli zbydou síly :wink:
19. zář 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek