• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Večeře zvládnuta, cesta tam v kočáru nic moc, ale pak dostal Honzík půl rohlíku, zatímco my si vybírali jídla, to ho úplně vzpružilo a měl pak bezva náladu. Jako ne aby seděl celou dobu v kočáru, ale seděli jsme venku a měli tam nádhernou krátkou hustou trávu, tak jsem tam pak s Honzíkem lezla a stoupal si o obrubníky a byla tam taková tekoucí fontánka, no prostě super. U jídla dostal ještě kousek rohlíku, akorát to vystačilo, než jsem snědla většinu, tak pak zas na trávu a bezva se unavil. Teď padl za vlast bez jediného stoupání :slight_smile:
Pospi, absťák byl, jo?
Marti, švagrová :sweat_smile:
Andy, bomba nákupy, to jste se teda rozjeli a jestli je to tam levnější, tak jste v takových množství ušetřili majlant :slight_smile: Tak a zítra ráno budete dlouho spát, ne? Když máte Málinku u vašich, tak to vám úplně závidím to spaní :slight_smile:
19. zář 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
talls ta tvá večeřě včerqa sice ne mic dietní, ale zato zatraceně dobrá co :grinning: a máte to dobrý s tím hlídáním se
:slight_smile: a další mimi snž třeba na jeře...??
momou 9 let je teda fakt strašně dlouho :frowning2: ale to bylo s jiným partnerem ne?Vždyt jsi s manželem tak 4 roky max ne?
hpája :grinning: prej doufám, že to nebude číst :grinning:teda vy máte bejky doma :grinning: (doufám, že si to ten tvuj přečte :grinning: )
jumi co řezák, vylezl?????

add zimní boty, já si teda myslím, že malina v zimě už venku chodit bude....mamka se včera dívala do svýho kalendáře a já chodila týden před 10M, to už malina nestihne, ale určitě bude chodit brzo a jak se to naučí, nebude ji bavit sedět v kočáře...mám jedny boty 20 po kamarádce zimní s kožíškem a ještě chci koupit jedny
:wink:

jumi ty by ses měla dát zdravotně fakt do kupy...teda ta váha je šílená a tlak taky, kojit dlouho je krásný, ale aby ti to nezničilo zdraví....
petronuska koukám, že sis včera užívala kolaudační párty, super :slight_smile:
laolo přejem s malinou vítkovi vše nej nej :dizzy_face:
talls to byla teda otázka, prej jestli taky milujeme svoje děti :grinning: :grinning: :grinning: co naděláme, milujeme, když už jsou naše :grinning:
talls máli má sunar moc ráda a jenda, který UM i kaše pořád ochutnává tvrdí, že sunar je nejlepší pecka a navíc na něm vyrostla Špotáková i rolincová a další :grinning:
puzzi máš recht stěma rozmazlovacíma babičkama,holt na ně nemůžou být přísný jak my, my je vychováváme a oni je maj jako mazliky...já jen ted kladla mámě na srdce, aby malině nedávala nic jinýho, když jídlo nesní, ale dala ji až další jídlo :wink:
petis kjoukám, že sis včera užila grilovačku s evším všudy :slight_smile:
marti hezky jsi popsala svůj vztah k dětem, upřednostnování jednoho z dětí jsem v pár rodinách viděla a není to nic hezkýho :unamused:
puzzi ale vem si, že to otěhu nemá teda žádný pravidla, na malinu jsme dělali 10M, jeden Missed abbort a ted se nám to povedlo ani nevim jak a kdy pořádně :sweat_smile:
puzzi ráda bych spala dlouho, ale jenda musí chudák v 6 odjet do Prahy vrátit bráchovi velký auto, myslím, že jsme tam 10tisíc ušetřili,....
kouká, že véču jste si užili vy i Honzík,l to je bezva :slight_smile:
19. zář 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo volala mi mamka dneska, že teda noc hrozná, usla v pohodě, ale pak se budila prej do půl 2 každou chvíli, kroutila se a prděla, tak asi bříško, pak jí mamka dala mlíko a pak už spala až do půl 8...před den byla hodná a spokojená, mladší brácha měl skokanský závody, takže máli štastná, spoustu dětí, prej tam furt výskala a chtěla chodit :slight_smile: zítra poo si pro ní dojedem, už se i těším, ale ted si užiju večer a noc bez červa :slight_smile:
19. zář 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy, tys tu fakt chyběla, tvoje příspěvky ráda čtu :wink:
Já si taky myslim, že Honzík bude v zimě venku chodit. Už teď se u všeho staví a to dost šikovně, si myslim, že za ty dva měsíce v roce možná už chodit bude? Těžko říct, jak dlouho to tak trvá ta poslední fáze, než se pustí.
Sunar je prej takovej nejsladší chuťově, naši tvrdí, že když já byla malá, že jim hrozně chutnal, táta to po mě možná i dopíjel, je to mlíkofyl. Nutroš bych teda ale po Honzíkovi nedopila, mně to chutná jako vlhká kočka :sweat_smile: :grinning: Ne že bych teda ochutnávala kočku, ale ta chuť je jako ten pach :sweat_smile:
Aha, a ty jedeš s Jendou zítra?
19. zář 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy, paráda, tu noc bys stejně možná doma líp neměla a den si Máli parádně užila, to seš hned klidnější, viď? Si to ještě hezky do zítra o užij, stýskání mírné povoleno, ale spíš si to užij :wink:
19. zář 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
puzzio díky za pochvalu, se červenám :slight_smile: a bacha Radka Kocurová se tu ted vrtí e že prej zítra odpo na západě nějak zataženo a přehánky, tak bacha :sunglasses:
puzzi mírné stýskání, ale spíš si to užiju, máš recht.
nene já s jendou nepojedu, jede jen na otočku a zpátky autobudem a pak vlakem, já si tu radši budu medait a posurfuju si a tákkk :slight_smile:
prej vlhká kočka :grinning: ti řeknu, že mě ted natahuje i sunar, když to vymejvám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jdu kukat na šifru a o rekla,ě to tu zkouknu :slight_smile:
19. zář 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já chci taky koukat na šifru, ale asi to vzdám, zívám jako blázen, já snad jdu spát v půl devátý.
To tě zítra čeká pěkný dopoledne medivý :slight_smile:
19. zář 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
hura, jen 2 strany
uz jsem doma, byli jsme na navsteve u kamosky s 6M holcickou a pak ke tchanum, obstarat kocky a jeli jsme spat domu, rano mame plavani,tak at mame noc v pohode a zitra tam jeste pojedeme stravit den, snad bude hezky
jdu docist
19. zář 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

se me uz po vas styskalo. Ruzne jsem za posledni dva dny docitala, ale konkretni veci si moc nepamatuji, takze spis takovej celkovej dojem, ze se tu ted nejvic resilo snazeni... No u nas to bude asi az mala bude chodit, takze myslim, ze tak za cca rok :slight_smile:

Holky my porad nelezem. Na rehabilitacce me v pondeli asi vypiskaji. Priznam se, ze cviceni 4x denne nejak nestiham, takze spis 2x. Uz jsem dostatla sprdana i od Kamila.

Andy super ze ses vysamickovala a pekne si to uzila a vyhodne jste nakoupili! Ja jsem si rikala, ze bych tu svoji palici mela zase dat zkulturnit... koukam po nejakem kadernikovi. Nejak nemam ted zadneho...

Puzzi Honzik je ted sikula,ze? Super jak uz chodi (s pomoci). Jo taky jsem koukala na video bazenu. SUPER! Takovej nejakej kruh bych taky brala. :slight_smile:

Jo a video od Marty taky dobry. Uplne jsem koukala na ten smich.. Zkousela jsem to s mickem taky, ale zadny velky smich se nekonal. :slight_smile:
19. zář 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já to taky zkoušela s míčkem ala Marta a nic moc :sweat_smile: Usmíval se a bavilo ho to, ale záchvaty ani náhodou :slight_smile:
Nikule, uvidíš, že se Nikča taky brzo rozleze a pak ten vývoj půjde skokově, Honzík taky dlouho stagnoval.
Neboj se rehabilitačky, třeba tě naopak pochválí za zlepšení.
Co jinak Nikča, jak je na tom s náladama, ještě u vás probíhají vzteky nebo se to usadilo?
19. zář 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak docteno

andy, suprove nakupy, se mate ze to mate za humny! Taky parada, ze muzes Mali dat mamce...ja si driv myslela, ze treba cthyne pohlida,ale furt pracuje, ikdyz ted je na novem miste a dela uz jen ST, PA, tak treba se casem nabidne?....uvidime

petis, krasne sis uzila holky z prace, tak to ma byt, jedno za cas se to hodi! Vycisti nam to hlavu

nikul, cauky, rano se uvidime na plavcu :slight_smile:, skoda, ze pak nemate cas...tak nekdy jindy, no

ja jela dnes kolem domecku, tak super pokroky prace zase, uz je skoro 2. patro z cihel :wink: , zkusim hodit nejake foto, jdu to stahnout, joo a taky video zkusim hodit, tryskolezec :slight_smile:
19. zář 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jako tuk tuk opet je to "CELKEM" pohoda :slight_smile: ono nas asi taky slusne potrapily dvojky nahory..

No ja jsem na to lozeni, chozeni zvedava... U nas nejak pohyb neni v kurzu :slight_smile: i kdyz treba uz se stavi pekne na kolinka a opira se treba o vanu.

No rehabilitacka me asi trochu nada, kdyz reknu, ze ze cviceni 4x denne to bylo jenom 2x.
19. zář 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami taky me to stve, ale mame na baraku ted od sadrokartonaru udelanou konstrukci a kamil tam mezi ni dava polys jako zatepleni. Az to dodela, tak oni tam daji sadros a vymalujem strop a stehujem se. Mel mit tento tyden dovcu, ale nedaji mu ji, tak musi makat dost o vikendyu. Ted tam jeste chudak je...
19. zář 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.
Andy tak to ste super nakúpili. :slight_smile: Ono to je super sa vysamičkovať. Aj ja som sa dnes namaľovala a nahodila na jarmok, čklovek sa hneď lepšie cíti. :slight_smile:
Vítkovi prajem všetko naj k 9. mesiacom. :slight_smile:
A Lao a Hpaji prajem čo najkôr 2 čiarky. :slight_smile:
Puzzi to je super, že ste si večeru užili. :slight_smile:
My sme mali šťastie pri otehu, Kubko sa podaril na 3x a Zuzka na prvý. :slight_smile:
Ináč na jarmoku bolo super, boli sme asi 3 hodiny. vokrovci varovali Zuzku, z toho spala 2,5 hodiny. :slight_smile:
Kubko bol nadšený z kolotočov, Zuzke som kupila zateplené nohavice a čiapku. :slight_smile:
19. zář 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami, to by tchýně mohla třeba aspon na odpo si někdy vzít Domiho, viď? Bys stihla doma něco nebo zařídit, Domiho hlídat je přece radost, nějak to tchýni "vnuť" :sweat_smile:
Super s domkem a těším se na video tryskolezce.
Nikule, super, aspoň že nálady celkem ok a stavění na kolena a nahoru je bezva, první krok k postavování, to přijde :slight_smile:
Miruss, jarmok je asi pouť česky? To jste si bezva užily, další vysamičkovaná, hm, dobře to vedete holky :slight_smile:
19. zář 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak dneska jsem zvládla vyžehlit horu prádla, nákup atd. Na véču jsem ukuchtila tortily s kuřecím masem, tak jsme se nadlábli :slight_smile:
Jinak Víťula dneska spánku přes den moc nedal, takže po koupačce byl do čtvrt hodinky ťuhík-tak snad bude pěkně spát :dizzy_face:
Hmmm, už byl jednou vzhůru

Puzzi, no jo, ono to většinou dopadne úplně opačně, než bys chtěla.... :sweat_smile: Vítek taky vždycky usne tehdy, když to nejmíň potřebuju....
19. zář 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak si tak pekne cistim opet krev burcakem... :slight_smile: to je pohoda...
me nikca taky dneska spala jenom hodku a to je pak uz narocny...

Normalne jsem zjistitla, ze potrebuji komplet novy satnik pro malou. Jednak vic tricek, bodycek s dl. rukavem, teplaky, kalhoty a pak taky ze vseho vyrostla... To bude penez.. musim juknout na MMB, ale je tam toho tolik, ze me to az nebavi...
19. zář 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikul aj ja som mala dnes burčiak. :slight_smile:
19. zář 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja na nem ujizdim uz 3 dny :slight_smile:
19. zář 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
mnam, ja chci taky burcaaak...jeste jsem nemela :frowning2:
obleceni (teplaky, trika) jsem poresila pro Domiho a minule 2 tydny meli ze me postaci radost :sweat_smile: , ale mame vystarano :wink:

hm, spani pres den malo, to je fakt pak narocne...uf, nekdy se fakt modlim,aby uz padla...jak jsem sama a nema me kdo vystridat v hlidani,aby se nekam nebouchnul atd...je to narocne
19. zář 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy, super nákup, parádně jste ušetřili !!!! K těm mlíkům, už dřív jsem zjistila, že Markétce Nutrilon nechutná, kaše z něj teda nechutnaly ani mě, ale Hami mlíko mi chutná, Markétce taky, on v tom bude rozdíl, jak dobereme Hami mlíko, mám jen malý balení, tak koupím na zkoušku Sunar, kaše Sunarku jsou super, měli jsme je na dovči a malé moc chutnaly !!!
Puzzi, super že vám ta večeře tak krásně klapla .... Puzzi, právě ... já normálně dojídám po malé jídlo, ale teda kaši z Nutrilonu dělanou, to bych nezvládla :angry:
Miruš, jarmark paráda teda jo? Ta tvoje Zuzanka to je zlatíčko s tím spaním, fakt!
Lao, Vítečkovi všechno nej k 9.měsícům !!!!

Holky, teda malá zas byla náročná večer ... u večerníčka už zívala ... vykoupaly jsme, už se tulila, mlíko a najednou se probrala, začla se smolit po posteli, na všechno ukazovat atd. Po 15ti minutách jsem to vzdala a vzala ji do obýváku ... hrála si do 21 hod, pak druhý pokus, spala za 2 minuty ... podotýkám že vstávala po šesté, už byla nějakou dobu vzhůru když jsem koukala na mobil a to bylo 6,25 ... po obědě spala teda 2 hodiny, tak to má asi nějaký posunutý .... ale hlavně že už spinká !
19. zář 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, to má teda Markétka velkou výdrž, od oběda do večera daleko, Honzíkovi stačí být vzhůru od 4 odpo a v 7 zapadne v pohodě. Takže vám do devíti dělala v obýváku divadlo :slight_smile:
Já teda kupovala Honzíkovi kaše Nutrilon a např. obyč rýžová moc dobrá.
Nikule, Sami, co pořizujete aktuálně za velikost? Já teď mám pořizovací pauzu, 86ky snad ještě chvíli vydrží. A 92ky už asi kupovat v dětským místo v miminkovským?
19. zář 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi my ted mame taky tu 86, ale treba teplaky mam jenom 80 nebo 6-9mesicu, takze uz fakt zacinaji byt malave a pak vrsky s kratkym, takze toho potrebuji vic...

Jinak bych teda rekla, ze vseho mam tak akorat, takze ani moc obleceni nemame...
19. zář 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti no mám proste doma spachtošku. Ona spala dnes ešte 2x, raz hodinu a štvrť a raz pol hodinu a od 20:15 spí. :slight_smile:
19. zář 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ty jo, vlhká kočka nemá chybu :grinning: :grinning:

No a Jenda a "vyrostli jsme na Sunaru" taky :grinning: :grinning: Mně se z něho teda taky obrací kufr, když ho chystám nebo vyplachuju sklinku... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. zář 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
puzzi me se s velikostma moc neptej, jedem dle mesicu a delky, v pphode (6-9, neco jeste orad nosime 3-6 :slight_smile: a vel.74/80.

soupla jsem fotky domku a video uz snad bude kazdou chvilku
19. zář 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi Zuzka tiež nosí 74/80. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. zář 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak po delsi dobe taky video od nas
chtela jsem ho polozit na travu, ze nez to preleze, uvarim si caj, ale nakonec to bylo tak leda na natoceni videa, ta rychlost :slight_smile:

http://www.youtube.com/watch?v=mfNZPn1ghe8
19. zář 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sam super video, aj Dominik chce všetko podliezať ako Zuzka. A rýchlosť super, oni sú malé strely. :slight_smile:
19. zář 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Přidala jsem nové fotky :wink:

Velikosti máme 80, taky jsem teď dokupovala body s dlouhým a tepláky :slight_smile:
19. zář 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek