• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Lao Vítek je nádherný smieško. :slight_smile:
19. zář 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami, video super, Domík leze parádně a jak rychle ... tyjo, snad ta naše malá taky někdy poleze sákriš !!! Fotečky hezký, pěknej domeček !
19. zář 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, my velikost 74, tak jak má být ... ale už kupuju větší věci (ale ty z Liedlu teda na zimu ještě nebudou, body jsou dost velký)
19. zář 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lao, pěkný fotečky !!!!

Holky, jdu spát ... snad bude lepší noc než včera, moc jsem se nevyspala .... dobrou !
19. zář 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami, Dominik parádně rychle leze, bomba! A jak si krásně sedá :slight_smile:
Nikule, seš moje parťačka ve velikostech!
Já čekám na konec šifry a chci dodělat jednu část překladu. jsem hrozně unavená, ale nechce se mi jít spát sama bez MM, tady u tchýně je po zhasnutí hrozná tma a já se bojim :sweat_smile:
19. zář 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sami, super video :slight_smile: Domi valí jak drak :dizzy_face: Jsem čekala, co bude dělat s tou kočkou, ale pěkně na ni hodil bobana :grinning:

Holky, díky za pochvalu :dizzy_face:
19. zář 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čučím na Šifru, četla jsem to sice, ale tak mrknout se můžu. Stejně si to už do detailu nepamatuju :sweat_smile:
Vy tu zase jedete na těch hubách :wink: :grinning: :wink:
Lauš, smíšech je fájny, jé :grinning:
Sami, videjko perfektní, helma je suprovní, Domča ju má v bdělém stavu furt, ne? JAk on si to dupka krásně maže :grinning: A ty kytky na zahradě, moooc pěkné :dizzy_face:
Konec reklamy, jdu kukat
Janka nosí věci jako Domča, cca vel. k věku 6-9M něco ale i 3-6M (takže od vel 68-80)
19. zář 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Domi to je fakt strela.. Jsme se smali s MM, ze to je teda neco, protoze ta nase s oblicou dela letadlo a narika... :slight_smile:

Jeste se me libi jak si tak lehce sedne a zase vali dal.. :slight_smile:

Puzzi tak ja myslim, ze Honzik s Nikou jsou na tom rozmerove podobne :slight_smile:
19. zář 2009 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jen než zalehnu:
Srazík tedy uděláme v ZOO v Práglu, kdu chce ať se přidá :wink: a manžílci vítáni.

Jinak dnes tenis v pohodě, Anička si taky plácla :grinning: pak děda klátil ořechy - Anička má od nich "umazané" ruce. Pak grilovačka a k večeru bowling, hrála i Anička tak super. Na zahradě Kuba zvládnul schody po čtyrech - foto dodám, listy mu ke svačině moc chutnali - dokumentace provedena, lezení po trávě super :grinning: = to vše až zítra

Andy: Jo jo, tehdy to bylo s jiným přítelem. S manžou se známe ..... v lednu to bude 4
19. zář 2009 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
laus Vitula ma takovy jiny kukuc, takovy uz ne miminkovsky, je krasny :dizzy_face:

holky, diky za pochvaly. No jo, fakt pelasi jako blazen, tohle je zahradka u tchanu vcera (pospi tchyne je maniak do kyticek :slight_smile:) no a prelitl to raz dva, co teprve v byte, kdyz se rozhodne, fakt jako nekdy nemam sanci nic vic, nez ho furt tahat a vracet nekam na start... :sweat_smile: a vecer mam dost!
nojo, ja taky cekala, ze video zakonci tim, ze se postavi o schody a zapiští a vytahá kočce kožich, ale rozhodl jinak
s tou lehkosti pri posazovani a pokracovani jsem byla ze zacatku,kdyz se to naucil, uplne paf, obcas i ted, je to krasne, kdyz si tam leze a najednou se rozmysli si sednout, neco prozkoumat a pak pokracuje :dizzy_face:

hm, kojeni je tu, jdu spinkat
dobrou
19. zář 2009 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pospi, se tu chlámu jak debil...vlhká kočka...jsem si jako říkala, jestli jsi jí chutnala...no prdel, fakt jsem málem odpadla!!!
Andy, ty brďo nákup mega nákup...paráda...kurnik, nemčouři mají větší platy a ještě levnější věci, to je nespravedlnost!!!
Sami, teda Dominiček je macher...jako toto je u nás sci-fi...takové posazování se a lezení machrovácké...no, snad se taky dočkáme...a Nikule, neboj, určo ti rehabka nevynadá a Tobi je na tom podobně jako Nikolka, tak z toho nebuď smutná, taky se dočkáme, že se rozlezou a rozchodí...ségry starší klučík seděl až v 10 m a sám se posadil asi v 11 m...a teď je to číslo!

Soráčky, chtěla jsem ještě něco, ale jdu za MM....že by něco bylo???....... :wink:
19. zář 2009 ve 23:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak som celkom mrtva, vcera som isla spat o 2.00 a drobec uz o 6.05 bol hore. Boli sme sa trochu odviazat s MM. Moj bracho oslavoval narodky, mal to v takom vecsom style, u nas na ihrisku. Najprv sme boli aj s malym, potom sme ho dali spat a potom bola moja mama pri malom. Bolo to fajn, az na to ze som uplne nevyspana. Asi po roku a pol som pozila normalne vecsie mnozstvo ako 2 stamprle alkoholu, a moje telo to akosi nezvlada.

Idem vas docitat, ale dnes reakcie neslubujem.
20. zář 2009 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, super noc, J.odjel v 6 a já ještě usla až doo 7, dýl nee, jsem prostě zvyklá, teda šifru jsem dokoukala, ale málem jsem u toho usla,. jsem se přemáhala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
koukám, že Puzzi chtěla jít brzo spát a nakonec tu stejně závislácky kecala :grinning:

Nikule add nelezení, chci tě uklidnit, jak tady vodzim s těma maminama, tak jedna má holku, 11M a začla lézt tak před 14 dny, teda plazit se, do tý doby ani tuk, a mudra nic... :wink: ted už leze, ale je taky trošku macatá, tak asi taky prot :wink: o....

Holky add záchvaty smíchu, Máli teda není takovej smíšek, že by záchvaty často, musíme se fakt snažit a jsou to většinou blbosti,který ji rozesmějou, který druhý den už zas tak nezabíraj :wink:

miruss a co burčák, konal se??? :wink:
sami koukla jsem na fotos, barák se rýsuje, kdy plánujete nastěhování cca?a jak daleko to budeš mít pak k nikuli?
marti teda markétka se asi taky chtěla koukat s váma na šifru :wink:
lao tys byla teda včera pilnice zkoukla jsem fotky a vitul anemá chybu, krásný modrý oči a jakou má mikonku, frajer :slight_smile: a videjko dobrý, je rychlej, malina taky takto vždy metelí :slight_smile: a to lezení pod židle je klasika, pak se tam zašprajcne a má strach :slight_smile:

add velikosti, malina zatím 74, s 80tkou počítám na zimu a botičky jí budu shánět cca 19tky, 20tky, když tam bude mít ještě teplý ponožky a punčošky třeba :wink:
molmou koukám, že jste měli hezký den, to je fajn :slight_smile:

vanilka jajaj chudinko, včera bylo fajn a dnes hrůza co, zkus malýho dát manželovi přes den a dospat se :wink:

já se jdu v KLIDU POMALU nasnídat jupí, ale kafe si asi dnes ráno nedám blééééé, spíš kakao :slight_smile:
20. zář 2009 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno
Tak tady je video za včerejška z chaty :slight_smile:
http://www.youtube.com/watch?v=z1i-tUK9W5U
A ještě jsem přidala pár foteček tak se koukněte :wink:
20. zář 2009 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko,
tak my jsme měli horší noc, Kája se budila častěji a v noci bylo i 2x mlíko, asi měla hlad, ptž toho přes den moc nesnědla - ráno měla půl jogurtu, na oběd půl té malé skleničky a odpo banán. Jinak nic, večer jsem jí dávala kaši, otvírala pusinku, ale pak hned začala plakat, asi ji to tam bolelo :frowning2: Tak jsem ji na dudlík dala Calgel a dala ho dozadu do krku, kaši jsem úplně vychladila a pak papala, bobátko naše.
U nás je pěkně, tak půjdu dopo pěšo k našim, Palo tam pak přijede z práce.

Jinak hlásím, že mi dnes po roce a půl, přesně 9 měsíců od porodu přišla MS. Au a břicho bolí jak šlak :confounded:

My nosíme vel. 80, ale něco i 86, ale to asi spíš, že je to blbě označené, jinak 80 je OK.

HONZÍKOVI PUZZÍKOVI vše neeeeeeeeejjjjjjjjjjjjjjjj k 10M !!!

PUZZI,
u Pala v práci mají cca 2x ročně o víkendu služby, tzn. že musí v so i v ne do práce na 4 hodiny a jinak musí být od pátku 14hod do pondělí do 6 na telefonu, nesmí pít a můžou ho kdykoli zavolat... A službu doma měl v pátek, když jsem se byla bavit :sunglasses:
Kájka byla plánovaná - my jsme se "domluvili", že tomu od března necháme volný průběh, že přistavíme do konce roku hrubou stavbu, že se nám snad do konce roku podaří otehotnět a po novém roce uděláme vnitřky v té přistavěné ložnici. No a 10.4. jsem měla // na testu, tak to bylo krásné přikvápko, se stavnou se muselo máknout, začali jsme v květnu a v 15.11. jsme v nové ložnici poprvé spali.
SAMI,
videjko super, Domi je fakt tryskomyška, jako bych viděla tu naši pdelu u nás doma :slight_smile: A baráček se hýbe, whaw.
LAO,
Víťula je fešák a má krásné očiska.
ANDY,
tak to se nákupy vydařily. A smáčo ke snídani :wink:
VANIL,
těžká jsou rána ... zkus zalehnout s Tomim, až usne, ať je ti líp.
MOMOU,
hezký den jste měli :slight_smile:
20. zář 2009 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, MOMOU, krásná fota, jak se Kubík tváří na tu hlínu :grinning: a videjko boží, pěkně si spolu dětičky vyhrají :slight_smile:
20. zář 2009 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
20. zář 2009 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky se přidáváme a přejeme Honzíkovi vše nej k 10 :wink:

My potřebujeme kameru, na tom telefonu to prostě není ono. Jinak Kubík leze rychleji, jenže na chatě je strniště a tak ho to píchalo do ručiček :sweat_smile:

Vanilka: Jak to půjde, tak si jdi odpočinout :wink:

Sami: Videjko je úžasné, tak takovou travičku na chatě nemáme, tam by se nestačilo zalívat :grinning:
20. zář 2009 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a ještě story z krmení ze včerejška. Jsem Kubu ulovila po jeho ochutnávce hlíny a trávy - spíš sena - a listů, vyčistila mu pusu (jsem si myslela) a že mu dám svačinu. Tak dlabeme přesnádávku a mě se zdálo, že tak nějak pořád divně mele pusou jak tele co přežvykuje. No vyndala jsem mu ještě jeden list :grinning: Ale kde ho měl nevím :sweat_smile: když jsem ten list zahodila, tak na mě koukal, jako mami co mi to zahazuješ, to bylo dobrý :grinning:

Petis: Kájse jdou schody taky rychle co?

já se na chatě bála, páč tam jsou malý kamínky a kdyby náhodou vzal Kuba zpátečku, tak by si tam blbě rozrazil hlavu. :confused: Ale je to šikula.
20. zář 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, schody jí jdou rychle, musíme zavírat na chodbu - tohle jsou schody nahoru k tchánům, tak musíme zavírat, ptž jak je na chodbě, štráduje si to rovnou nahoru.
Vidíš, jak Kubíkovi lístek chutnal :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. zář 2009 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
momou krásný fotky i vedejko, na chatě to máte moc hezký a vyměnila sis foto v pase super :slight_smile:
petis užij si prochajdu, dnes je fakt krásně, :slight_smile:
momou máma mi včera volala a máli prej zase zkoumala krtinua byla z toho úplně v rauši :slight_smile:

jdu si dát sprchu a tak atk zatim pa
20. zář 2009 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
A to jste neviděli Aničku ............... :sunglasses:

Ta chata není naše, je mojí tety, ale tak sestřenka tam nejezdí a mě práce na zahradě děsně baví a děti se tam vyřádí a teta se s nima potěší .......... :wink:
20. zář 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy: Jo jo, vyměnila, ale jak jsem to fotila sama a Kubu to nabavilo, tak je nějakej naštvanej :grinning:
20. zář 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek, mrňata :slight_smile:
My noc dokonalé labůžo, 1. kojení až v 6,30 :sunglasses: a Riška spal taky celou noc :dizzy_face:
Dneska jsou tu maníci na zaizolování 2. 1/2 baráku, podřezávají strojem, duní to v celém baráku. To zase bude denní spaní, ach jo. Vydrž, Prťka, vydrž! :wink:

Andy, Málinka číhala na krtka? :grinning:
Moni, nové foto v pase, to zas budu chvilu zmatená :grinning:
Talls, já jsem nic o kočce nepsala :confused: Asi Petis, ne?
Petis, vítej do klubu mrch :unamused:
Puzzi, vyřiď Honzíkovi vše nejlepší k desetinám a Janka přidává i pusinku :astonished:
Vanil, jj, to jsou ty pařby :grinning: Tak přežij dnešek :wink:

Jdu dělat řízky.
20. zář 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,

Honzíkovi Puzziů přejeme vše nej k 10ti měsícům :dizzy_face: Pěkně to oslavte :wink:

Momou je maskovaná :slight_smile: Čučela jsem, kterej šmírák sem zase leze :grinning: Na video tepruve kuknu
20. zář 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, noc normální, ráno mě nechal MM vyspat, takže jsem vstávala asi v 9. Teď byl Honzík vzhůru asi od sedmi a nemohl zabrat, na druhej pokus to vyšlo, asi se nakonec skácel ze stoje a usnul, páč leží úplně vzhůru nohama na peřině :sweat_smile:
Díky za přání k 10M :slight_smile:
Lao, fotky pěkný, Víťa už fakt není miminko, souhlasím s holkama.
vanilka má kocovinku a nevyspání, tak ať má Tomi dnes dobrý den :slight_smile:
Andy, Honzík je jako Máli, záchvaty smíchu musí být fakt něco dobrýho a často zabere náhodně nějaká blbost a druhej den to nechá honzíka chladným. tak sis hezky užila víkend a už šupajdíte pomalu pro Máli, co?
Petis, chudák Kájka s těma aftama. To je zvláštní, že Kájka má ok 80ku, přitom váhově je jako Honzík a myslim, že 76-77 cm už taky nejspíš má, že?
To je bomba, jak se vám rychle povedla Kájka a že jste pak stihli dodělat bydlení :slight_smile: My se taky stěhovali, když jsem byla těhotná a v den porodu u nás zedníci dodělali nějaké práce, takže MM pak během mého pobytu v porodnici uklízel jako blázen.
Kájka a schody super, ta je teda rychlá a šikovná, to Honzík si dělá pauzičky a víc se musí snažit. je fakt šikulka :slight_smile:
Momou, video super, děti jsou fakt parťáci! No a novou kameru si třeba přej k vánocům :slight_smile: Plná pusa trávy apod. :grinning: Jsem ráda, že i někdo z vás nechá dítě jíst trávu, ať si daj, že?
O vlhký kočce a Nutrilonu jsem psala já :sweat_smile:
Pospi, super noc, fakt paráda, tak teď kéž by to tak bylo na furt. O tom si můžu nechat zdát, Honzík jednou za noc mlíko vždycky.
20. zář 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Talls dobře věděla, že někdo od P to psal :grinning: :wink:

Petis, Kajka do schodů pěkně mazala, ale maminku potřebovala, jako jistič :grinning:

Puzzi, do 9h, můj sen :sunglasses:

Jana dneska 3x zesrana, naposledy to měla až na zádech na body, pobrekává už hoďku nahoře a nemůže zabrat. Ach jo. Jdu pro ní, nemám na to nervy.
20. zář 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak zdravím od našich..jen naskok a zas jdeme ven teď se ohříváme protože je celkem zima a Soninka jak leze po terase tak byla jak drozd...Naši tu nejsou jsou na chalupě a zazimovávaj a my tu čekáme na MM. Myslím, že jsem vám ani nepsala že si Petr koupil v úterý motorku no chce si ji do zimy zajet tzn. 1000km rychlostí max 80km/h takže jsme teď u našich furt (má ji tu v garáži) táta se projíždí a my venčíme...

Andy super nákupy!

Puzzi Honzíkovi vše nej! Co plánujete za dárky k narozkám už se vám to blíží! :wink:

Holky znakujete některá!

add nočník my máme dnes od 7:30 suchou plínu..stíháme na nočník já myslím, že než si začnou říkat tak to bude ještě skoro rok, ale určitě to zvykání cenu má...

Tak já letim než tu Soninka zbourá našim barák :zipper_mouth:
20. zář 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jumi, jste dobré se suchou plínou :wink: Já bych též už začala, ale čekám, až bude Janka sama sedět, ať jí nemusím držet, to se mi nechce :sweat_smile:

Nakonec jsem prcku zkusila ještě jednou vrátit do původní polohy, tzn. hlavička na plínu a nožičky přikrýt, a zatím je ticho. Možná usnula, ona dopo spala jen půl hoďky, tak byla fest unavená. Odpo chceme jet taky k mamce, Riška tam zůstane přes noc a jí si pro něj zítra dojedu. Pořád je ticho, jdu uklidit kuchňu a dodělat Jance baštu. Čeká mě opět prádlo.... to nemá nikde konec :angry:
20. zář 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.
Honzíkovi prajem všetko len to najlepšie k 10. mesiacom. :slight_smile:
Jumi sonička je šikovná s nočníkom. Musím aj ja začať dávať Zuzku na nočník. :slight_smile:
Momou video super aj fotky a v pase tiež pekná foto, musím si zvyknúť. :slight_smile:
Petis Kájka je šikovná na schodoch. :slight_smile:
My sme po obede, Kubko spí a Zuzka sa hrá. :slight_smile:
Pospi mňa tiež čaká prádlo. :unamused:
20. zář 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek