• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Tak jsme dojeli z kina, děda hlídal a teď půjde děda s Aničkou na kolotoče a na koníky a my hurá nakupovat pár hadříků Kubovi a něco Aničce. A kouknem i po kamerce, však budu mít narozky :wink:

Puzzi: Tráva Kubovi neublíží, i když v jeho případě už to bylo spíš seno :grinning: Já jedla i písek a máma šílela a můj děda byl v klídku :grinning: umím si ho představit. A parťáci to jsou, až mi začne Kuba pořádně chodit, tak se tu asi zblázním :sweat_smile:

laola: Fotečky jsou super. :dizzy_face:
20. zář 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak už jsme zpátky i s naším starším dítětem :wink:
já sjem teda mrtvá, nějak jsem včera asi nastydla,mám rýmu na čele, úplnjě mě tlačí a bolí hlava a báb ucpadý dos :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: snad bude do zítra líp, dala jsem si šátek na čelo, vypadám jak brigádník ze 70let....

Jumi to je zvláštní, to sonička tak dlouho nečůrá...nepije nějak málo?
Puzzi přejem Honzíčkovi vše nejnej k 10M :slight_smile:
20. zář 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jumi promin, já to pochopila blbě, vy jste vychytávaly od půl 7 nočník a já to pochopila tak, že od půl 7 má suchou plíny, můžu se vymluvit na těhu demenci zase?
20. zář 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdarec palec nestihanec
na baraku u tchanu je to krize nejvetsi, bez ohradky ani ranu...vylezl vsechny schody bez pomoci, otrhava stale kvitka a strka do pusy, leze pres vyvyseny parapet na terasu a tam jsou 2 schody dolu...no proste tam jsem bez sance totalne

prijel MM, ale o 2h co se ohral jede za hodinu zas pryc, jeste ho musim vezt na nadr a neco prebrat, takze hodinu sousedka bude hlidat chuvu, snad to bude v poho, Domino nespal od 13 h taxnad by mohl byt mrtvočich, drzte palce.

pak snad doctu, ufff mam dost
20. zář 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami, já dneska taky doufám v mrtvočicha... a jen jsem to napsala nahoře se ozvalo zamňoukání :angry: :wink: Teda to máš hlídačku u tchánovců :unamused: Njn, nové prostředí pro průzkumníka :wink:
Andy, rýba tě postihla, achichouvej :frowning2:
Miruss, se s těma prácema po sobě opičíme, co? :grinning:

Věřila jsem dnes v PS a parťák mi odjel vyměňit si olej do auta :confused:Sakra práce, tak jdu dožehlit dnešní prádlo :unamused: :angry:
20. zář 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
pospi...haha, to se zas budou vsichni dotazovat, co je PS (=predsmrtny ):slight_smile:
no jo, to hlidani tam je ted totalne naprd, pokud nespi, fakt nemuzu skoro nic...nez se otocim, uz je na spadnuti nejaky prjuuuser :frowning2:
kocour se nevratil domu z vyletu nez jsme odjizdeli v 16.30, tak ma smulu a bude spat na terase :-/....'bohuzel, jine reseni nebylo. Snad se vrati a nebude celou noc rvat....ups
zitra se tchani vraci, tak tam jeste pojedem dopol/odpol, posbirat bebechy a dat veci na puvodni misto, aby poznali,kam prijeli :slight_smile:
do 10timin jedem na nadr....moje nervy...zas bali na last moment, chodi, boucha, sviti...to uz davno mohl mit sbalene, neee, musi az ted, kdyz D. spi...me to stve, jak ti chlapi se neumim chovat potichu...a nemysli na nic dopredu
no nic, takjdu predat chuvu a jedem
20. zář 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pospi, tak teraz musíš žehliť. :angry:
Ja som žehlila poobede. Zajtra plánujem umyť okná, tak nezaostávaj. :grinning:
Sami tak tam bol pre Dominika raj, len chudák ty. :unamused:
Andy dúfam, že ráno ti bude už dobre. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
MM poskladal Kubkovi vláčikovú dráhu, čo mal ešte ako dieťa. kubko zbožňuje vláčiky, tak bol úplne vo vytržení. :slight_smile:
20. zář 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miruss, to je prdel, já jsem se dneska dívala na okno v kuchni, svítilo na něj slunko a špinavé jak sviňa, tak jsem zvažovala jestli jo anebo počkám, až ho R. obloží cihličkami, ale tak když ty umýváš, tak ho taky zítra ojedu :grinning:
Sami, chlapi jsou na zabití. Víš co mi dělá R.? Ráno brzy vstane odejde z ložnice na WC a pak dolů, snídá atd. My s Jankou spíme, ale už je tak doba kolem té 6h, kdy už má Janka lehounké spaní a číhá na pohyb. A R. se vrátí pro trencky a pro ponožky a buch šuplíkem, vrrrrrrrrrr :angry: A minule odešel, nevzbudil Janku jako zázrakem, ale nechal si na nočním stolku mobil a začal mu zvonit budík. V tu ránu, kdyby se tam objevil, tak ho sežeru aji s chlupama. :angry: :angry: :angry: :wink:
Jdu na to žehlení, posmrťák v nedohlednu :rolling_eyes: :wink:
20. zář 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
posmrťák, to neeee :grinning: předsmrťák :wink:
20. zář 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky, na návštěvě bylo fajn, Honzík si ohrál nový hračky, my jsme pokecali, cesta domů náročnější, 45 minut spal a pak jsem zpívala a improvizovala s hračkama, mi zas bylo blbě od žaludku (bývá mi vzadu na zadním sedadle blbě a když se furt nakláním k honzíkovi, tak tím spíš). 5 minut před koncem jsem udělala baf a vtipnej zvuk a Honzík záchvat smíchu, tak jsem to dělala jako blbec dokola, příště už mu to určitě vtipný připadat nebude :sweat_smile: Zrovna jsme se o tom bavily s Andy, že jen tak něco je nerozesměje, tak dnes se náhodou zadařilo :slight_smile:
Jumi, TM motorkář? MM taky a teda štve mě to, tebe ne? Nemáš o něj strach?
K narozkám? Máme v plánu hrací stoleček, Honzík se rád postavuje, takže u něj může stát a aby tam byl třeba takovej ten klavírek s písničkama a nějaký točivý věci atd. Pak další věc, co buď narozky nebo vánoce: odrážedlo. A velkej plyšovej medvěd, jeden je u tchýně po MM a Honzíkovi se hrozně líbí. Tak to jsou zatím naše nápady a plány bud narozky nebo vánoce.
Jumi, nočník super! jak často Soninku posazuješ? Já někdy až po 3 hod. nebo když někam jdeme, tak ne a to holt je na čůrání málo často. Ranní kadění by do nočníku bylo, ale nám se někdy nechce vstávat a necháme honzíka v postýlce třeba půl hodiny vzhůru povídat a kňučet a tak dokola a občas to nevydrží a pokadí se.
Pospi, Miruss, držím palce na prádlo! Já taky peru, pak sušička a pak to jen rychle poskládám, takže prádlo u nás celkem pohoda.
Momou, taky myslim, že jim tráva a písek neublíží, Honzíka nechávám ochutnávat kde co :sweat_smile:
Andy, co tvoje rýba? Dezávidím!
Sami, domácnost tchánů je pro dítě vskutku vhodná :sweat_smile: My to máme doma buď v pohodě anebo je Honzík opatrnej, ale tohle velký hlídání, aby něco nevyvedl moc neznám.
Miruss, vláčkodráhu určitě taky koupíme, MM postavil jednu malou u tchýně včera a Honzík si mohl oči vykoukat :sweat_smile:
Já bych taky měla mejt okna, ale... :sweat_smile:
Pospi, jestli von to R. nedělá schválně, jakože kdžy on nespí, tak proč ty bys měla :grinning:
20. zář 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy: Tak snad ta rýma brzy zmizí :wink:

Sami: Takže Domi si užil, kocour je na špacíru za kočkama a ty utahaná .................... :grinning:

Holky o oknech mi ani nemluvte, už je vidět tak tak :grinning:

Holky, jestli můžu radit, tak nekupujte hračky se zvukem, co se nedají vypnout, je to pak o nervy :angry: ale zas baterky se dají vyndat vždycky :grinning:

Puzzi: Já jedla kde co a jsem zdravá jak řípa :wink: Můj táta jedl i králičí a kozí bobky :grinning: a taky to přežil.
20. zář 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

vsechno nejlepsi Honzikovi k mini narozeninam... kopec dobre nalady... :slight_smile:

Momou pekna fotecka v pase :slight_smile:

Petis koukala jsem na video a super. :slight_smile: Kajka je strasna sikulka...

Andy poradne se vylez. Staci mit na svych bedrech mali a mimiska jeste tak nejakou nemoc...

Ja dneska koupila male v tchibu super capku, je pekne pres usi a nejake termo puncochy, tak mam radost...

JInak nasi odpoledne hlidali a tak jsem s MM jeli na barak neco podelat. Tak jsem delala vanocni uklid v kuchyni. 3hodiny intenzivni prace. Jak se tam delala ta podlaha, tak vsude bylo strasneho prachu. Takze komplet umyt policky a nadobi a vlastne vse.. No a jak se zatepluje ten strop v chodbach, tak to je bordel jako blazen... Tento tyden se dodela zatepleni a pristi tam snad hodi sadros a hura stehujem se :slight_smile:
20. zář 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
vsechno nej Honzickovi k 10M a Kajce k 9M...holky, to leti, achjo
petis vitej v klubu mrch :slight_smile::slight_smile:

cesta na nadr a zpet ok, jen jsem byla nervozni, rposte dite doma...sice sousedka sedela u nas, ale i tak. Nesnasim jizdu v noci, prd vidim, mam nablikano v ocich, MM mel jeste spoustu humornych vtipku a ja pak sycim jak zmije, honem honem, uz at jede a ja muzu domu.

pospi jezis, ti chlapi, ja bych R, za to rano uskrtila. Ja se snazim neustale MM cepovat,aby myslel dopredu, ze kdyz brzo rano nekam jede, ma si chystat veci ze skrine (skrin mu blokuje postylka) vcas v podvecer nez jde D. spat. NIKDY na to nemysli, vzdy az koupu, rychle ho nahanim, at si jde vzit veci. Oni jsou fakt z Marsu...

andy, bobe, dej se dokupy, rýbu nebrat!!!

momou hezka fotka!
20. zář 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Popi už som i myslela že ma v tom necháš samu. :grinning:
20. zář 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Má byť Pospi. :slight_smile:
20. zář 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Karolínce od Petis všechno nej k 9.ti měsícům !!! a nevím teda, jestli gratulovat k MS .. (mě přišla 4 dny po Markétčiných 9ti měsících !!!! dobrá náhoda)
Honzíkovi od Puzzi, všechno nej k 10ti měsícům ... vou to je neskutečné !!!!
Moni, videjko ok !!! Malej krásně leze ...
20. zář 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami, ten tvůj manža, to je něco .. ale jak jsme ti psali, asi to lepší nebude .... ale vidím ,že si zvykáš, za chvíli se nad tím pobavíš .... :grinning:
Nikul, tak vánoční úklid jo? To jsi dobrá ... budu mít co dělat, abych s malou stihla ten úklid opravdu před vánocemi :grinning:

Holky, tak o nás teda dneska ... konečně!
Noc děsná, nekoukala jsem na hodiny, to nestihám, ale od půlnoci malá jedla do rána 4x !!!! jsem myslela, že mi trefí, už jsem nevěděla, z "kterýho" jsem krmila naposled. Vstávaly jsme v 7,30. Po snídani jsme jeli ke tchýni, MM tam musel zpracovat ty hrušky, ale teda mákl si, a stejně tam toho má ještě tak na minimálně 3-4 dny, drtí se to po trochách aby to pustilo šťávu ... dal se na boj , tak musí bojovat ... ještě jsem u sousedů za plotem natrhala tak 7 kýblů jablek, ať to líp pustí ... domů jsem natrhala kýbl jablek taky, ať mám něco na zakousnutí ... malá se vyřádila s babičkou ... atd.... spala za celý den 35 minut, a usnula v 18,45 v autě ... spinká pořád, tak snad bude noc lepší .. .ale ještě má na sobě tepláčky, páč jsem ji nestačila vyslíknout .. tak snad v noci :grinning: zítra v 10 nahrazujem čtvrteční plavání a odpo jdeme dotrhat hrušky, tak počítám, že se tady objevím zas až večer ... .holky, mějte se, valím dospávát ... ahoj zítra !
20. zář 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holciny,
jej ja nejak nestiham pres ten vikend :astonished: Vse je u nas ok, noci jaks taks, ale Jaydi se docela budil. Dneska dopo spal normalne 3,5hodky :sweat_smile: Jinak jsme se byli podivat po rodine a taky shanime do obyvaku velke zavesy. Nakonec jsme dneska nasli, ale nemeli ty nejdelsi, prej prijdou az ve ct. Tak pockame.
Jo a mam pres net ceskou a sk televizi, tak muzu sledovat prime prenosy vysilani a nebo i zpetne nejake programy, tak jsem rada. Jsem shledka Dum snu, docela dobry, se tesim na ty hadky :sweat_smile: No a pak dobry hlavne pro JAydiho s pohadkama :grinning:

Jinak nic noveho, zkusim docist, ale jsem docela hotova :unamused: Tak se omlouvam....ale pekne jste tu toho nakecaly drbny jedny :grinning:
20. zář 2009 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prádlo mám hotové, hurá!
Moni, koukala jsem na veselé videjko a na fotky... u nás se nikdy nestalo, že by Riška někde takhle vytuhnul, kromě auta a asi 3x u TV, ale to byl většinou nějaký nemocný.
Petis, jejda, Kajčiných 9M bych málem přehlídla :confused: Přejem s Jankou všechno nejlepší :dizzy_face:
Sami, jo, jsou asi z Marsu :wink: Můj chlop možná z Neptuna :grinning: Takže žádná romantika na nadru se nekonala, jo? :unamused:
Puzzi, že bys toho hajzlíka odhalila? :angry: :grinning: :wink:
Miruss, jasně, ve dvou se to lépe táhne :slight_smile: a možná ve třech jestli se připojí paní Puzzi :grinning: :wink:
Marti, dobrou, snad se dneska líp vyspíš :wink:
20. zář 2009 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi jak se tu bavite o tom snz, tak pri tv zkejsnout muzete do 10, ale k tomu to jeste delejte :wink: Prece i na gauci, nebo teda v obyvaku se da, ne? :grinning:

A vse nej Honzikovi k 10 mesicum :astonished: :slight_smile:
A dodatecne i Lausce Viteckovi vse nej :slight_smile:

Sami teda u tchanovcu peknej zahul s Domim, co? Jak je to u nich jine nez doma, to je hned :unamused: Jinak super video, Domi je raketa rychla a krasna :slight_smile:

Puzzi gratulka Honzulovy k vylezu do schodu :grinning: Let the fun beggin! :grinning:

Vanilko hlavne, ze to zplozeni Tomiho dobre dopadlo :slight_smile:
Jak ctu, jak nechavas maleho spoustet se z postele....udelej to opacne. Rekni mu a pomoz ho obratit na brisko a tak, aby nozky sly prvni a posouvat pomalu na kraj, az bude mit nohy na zemi. Zkus to tak parkrat a Tomi si zapamatuje, ze to tak je jednodussi a bezpecnejsi :wink:

K tem narazkam k S, to u nas je na dennim poradku...narazky, osahavani...a pak na to chut ani nemam. Uz jsem to R rikala parkrat, ale proste je to chlap, ze? :grinning: Takze stejne je to pak az na me, kdy to bude :sweat_smile:

Je Moni ma novou profilovou fotecku :slight_smile: Pekna :slight_smile:

Hpaji snz taky pekne zari :grinning: Tak hodne stesti :wink:

Jumi u nas cisteni dvou zoubku zatim ok. Jaydi si je nechava cistit chvili a pak se s kartackem v puse hraje. :grinning:

Tak teprve jsem zvladla patek vecer :stuck_out_tongue_closed_eyes: uffff

Laus taky v profilu snz :slight_smile: Hodne stesticka prejeme taky :wink:

Petis super, ze prac akce dopadla dobre :slight_smile:

Holky s tim merenim vseho mozneho, aby se otehu, teda smekam. Ja na to nikdy nebyla a po pravde ani nevim, jak se co dela :sweat_smile: My Jaydiho neplanovali, az tak letos mozna :pensive: . Prasky jsem sice nebrala delsi dobu, ale to kvuli migrenam, co jsem porad mela. Takze jsme se museli hlidat, nekdy to ale nevyslo. No a ke konci (teda nez jsem otehu) tak jsme meli jen takovej DS, protoze me to docela hodne bolelo, nevim proc. Tak ani nevim, kdy jsme si prdolku udelali :slight_smile: Ale stastni jsme mocinky moc, Jaydinek je uzasnej :dizzy_face: Takovej zazrak z nas obou udelany :grinning: :slight_smile:

Pospi tak uz mate pergolu? super :slight_smile: Ted ma byt u vas prej hezky, tak ji pekne vyuzijete :wink:
Teda Andy mega nakupy, ale super, ze o tolik levnej, nez v CR. Jste tam jeli s nakladakem, ne? :grinning: Andy vasi to dobre zvladaj s Mali. Sice noc nic moc, ale ne nejhorsi...
Puzzi tak veca se vyvedla :wink:
Puzzi ja teda taky nevim, kdy Jaydi zacne sam chodit. Takhle na nohach je uz docela dlouho (nejak pres dva M), ale sam jeste ne. Teda ujde docela hodne s tim vozitkem, co tlaci, ale sam o sobe nestoji. Tak jsem zvedava
:wink:

Nikule burcakova :grinning: A neboj, na rhb to bude ok a Nikca za chvili bude taky behat :wink:
Sami supr s domeckem, za chvili se stehujete :wink:
Laus pekne fotecky. Vitek je krasnej :slight_smile:

Tak, a jeste dnesek a je to :slight_smile:

Momou video super. Je dobry, jak se Anicka s Kubikem vyhraje, co? :slight_smile: A fotky taky pekny :slight_smile:
Petis vitej v klubu MS :wink:
Petis Kajka si to hezky smaruje po schodech :slight_smile: My mame koberec na schodech, tak to prdolovi ani neklouzalo :slight_smile:
Moni Kubik s listem :grinning: Tomu nasemu zase chutna papir :angry:
Pospi teda noc u vas super :slight_smile:
Andy at nejsi nemocna :pensive:
Sami super Somi se schodama :grinning:
PS :grinning: co to jako je? :grinning: nechapu jako predsmrstny? :sweat_smile:
Jsem debil :grinning: jsem to blbe precetla... :grinning: no jo, oci uz mam jak cinan :grinning:
Puzzi hracky na narozky a vanoce dobry. My taky chceme odrazedlo a pak chci jeste takove jako by kolo, ale tlacis ho, teda da se to i sundat, ze prdola pak jede sam. Zkusim nekde najit link, co chci :rolling_eyes:
http://www.toysrus.com/product/index.jsp?productId=3417454 no neco takoveho. Ten, co mam vybrany na netu ted nemuzu najit.

Teda Kajce taky vsechno nej :slight_smile:
Marti teda pernej den. Preju, at je noc lepsi a Marketka vas necha vyspat se :wink:

Tak a je konec. Ty posledni prispevky jsem jen tak preletla, uz jsem kantare :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jeste jsem musela jednou k Jaydimu, trosku plakal, ale v poho. Zase nejak chrapti, uz asi 2 den. Snad je to jen od tech zubu, protoze jinak nic jineho nezaznamenaneho :pensive: Ray usnul na druhem gauci :pensive:

Takze to balim a jdu chrnet. Zitra budu vstavat s malym, dneska mi nechal Ray vyspat do 11 :grinning:

Brou brou

PS: Snad se mi to odesle v pohode, bo by me to maximalne nasralo....tolik prace mi to dalo napsat :sweat_smile:
21. zář 2009 v 00:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeste jsem na neco narazila:

Střelec 23. 11. – 21. 12.

Střelec je od narození volnomyšlenkář s touhou po svobodě. Děti potřebují hodně pohybu, nejlépe na vzduchu. Jsou to veselí extroverti, co na srdci, to na jazyku. Život berou tak, jak přichází, poctivě a solidně. Chválou šetří a když kritizují, míří leckdy rychle a od boku přímo na terč. Zdvořilost a ohleduplnost zpočátku považují za zbytečné zdržování. Není v tom zlomyslnost ani vypočítavost, jen impulzivní povaha. Stříleček je velký hráč a manipulátor, který to se svými rodiči koulí sobě ku prospěchu. Navenek působí bezstarostně a rodiče si často nevšimnou jejich starostí a problémů, protože ty Střelci považují za svou slabost. Nedočkáte se od nich žádné záludnosti, ale vaše rodičovská autorita se může stát pro toto terčem výsměchu. Pokud se mu vaše příkazy nelíbí, neudělá je a na zvýšený hlas zareaguje vzdorem a odchodem z domova klidně ve třech letech.

Jak na něj

Dejte mu možnost se samo rozhodovat i za cenu, že si natluče nos. Potřebuje pocit svobody i ve výchově, příkazy, křik nebo plácnutí u něj vyvolá jen záchvat ukřivděného vzteku. Pokuste se Střelci tedy nekřivdit a občas se zasmějte jeho vtipu, i když jste jeho terčem.

Kozoroh 22. 12. – 20. 1.

Už jako miminko jsou uzavření, často se stahují do sebe a dokonce moc nepláčou, jen pozorují svět kolem sebe. Jako větší si raději hrají o samotě než ve společnosti jiných dětí či rodičů. Trvá jim déle, než si najdou kamarády, se kterými se budou cítit uvolněně. Přesto se do školy obvykle těší. Bývají slušní a skromní a velmi rychle dospívají. V případě školních neúspěchů hledá malý Kozoroh nejprve viníka u druhých - u spolužáků, učitelů, rodičů. Strach z neúspěchu nebo selhání dovede toto dítě velice snadno zablokovat. Děvčata mají tiché a zádumčivé kouzlo, chlapci nejsou přehnaně výbojní. I když prý platí, že tichá voda břehy mele, a Kozorozi v dospělosti sedí na nejvyšších postech. Nejsou líní, naopak, učí se sami od sebe a nezřídka bývají několik lekcí napřed před zbytkem třídy. Jejich jedinou negativní vlastností v dětství je tvrdohlavost. Když se Kozoroh rozhodne, nehnete s ním ani po dobrém ani po zlém. Udělá si to po svém a pak si přijde své jednání vyžehlit - tedy vlastně „vymazlit“.

Jak na něj

Netlačte na něho a nechte ho přemýšlet. Nebuďte zbytečně autoritativní, zahrajte si spíš na jeho rádce. Pomalu ho směrujte, ale dejte mu pocit, že si na vše přišel sám. Inspirujte jeho dovednosti a chvalte jeho píli a chytrost. Podporujte ho ve vzdělání.

:slight_smile:
21. zář 2009 v 00:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak som docitala vikend, ale reakcie budu len take kratke.

Moc krasne fotky a videjka.(Sami, Laola, Momou, Petis).

Dodatocne gratulujeme oslavencom Honzikovi od Puzzi k 10 M a Kajke od Petis k 9 M.

A k tej mojej "kocovine", ona vlastne ani nebola, ja som nebola unavena z alkoholu ale z nevyspania. Chvala bohu drobec ma vyslisal a spal 2 hodky. ked sa zobudil, MM sa zobudil s nim (on spal totizto od 1 h. v noci az do 11 h doobeda)a zobral si ho a ja som este spala, takze som pospala asi tak 2,5 hodky. Hned mi bolo lepsie. Potom sa zastavili na chvilu svokrovci a ked odisli tak sme isli na prechadzku. Skocili sme na kofcu a potom k mojej tete, pozriet ich psika a hlavne sliepocky. Lenze nasa navsteva sa trochu nevydarila lebo kohut zacal kikirikat a maly spustil taky rev, ze sa neukludnil skoro celu navstevu.
Vecer odpadol za vlast uz pred osmou, asi dva krat sa zobudil za cajik, ale to bolo este pred polnocou a potom spal az do 4.10 kedy MM zvonil budik do prace. Tak sa chvilu blaznil potom dostal o 5 tej mlieko a este spi, samozrejme ze ja uz som nezaspala.Ale aspon som mala cas vas docitat.

A este k tym vasim aktivitam ohladne domacnost, okien a pod. nechce sa vam niektorej mi to prist porobit, ja na to akosi nemam time. Okna mame upackane ako keby sa rok neumyvali, drobec po nich capka jedna radost.

MOmou pekna fotka v pase. Som sa cudovala ze kto to je.
21. zář 2009 v 06:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky, tak venku to zatím vypadá zat zak divně, ale má být pěkně ........... no jsem si toho naplánovala, ale nevím, zda dravá zvěř bude spolupracovat (i když tu mám zatím jen Kubu :grinning: - Anička je u dědy a půjdou na mašinky a kolotoč a koníky). Já bych raději ještě zalezla do pelíšku a spala.
Včera po obídku děda hlídal a s MM jsme byli v kině na G force (bo jak se to kreslený jsmenuje) je to s těma morčatama v tajné službě, super jsem se zasmála :grinning: A krtek gauner a počítačový expert ...............
Děkuji za pochvalu fotky :slight_smile:

Pospi: Andlka celé dopoledne pomáhla a chtěla i po obídku, jsme ho měli až ve dvě, ale zmohlo jí i to vedro. Takže jsem si s ní lehla na 5 minut a ona opravdu usnula. Jinak jak takhle někde sjme, tak se jí moc nechce, aby jí něco neuteklo.

Petro: Jo jo, papír je taky moc dobrej :grinning: a spousta dalších jiných věcí. Ta tříkolka je dobrá, ale já mám vůči těmlhe výrobkům jeden veliký problém - šlapky. Andulka si na tom zkoušela šlapat a málem si mi zlomila nohu. Takže jsem to zas rychle prodala(měla jakoby motorku). Jako když to tlačíš, tak je to super, ale šlapky na kolečku na řídítkách jsou blbost. A klasiká tříkokla stojí ještě víc než tohle, takhle jsme Aničce nakonec koupili kolo - furtošlap s postraníma kolečkama a strašně jí to baví.

A v horoskopu Kubíka úplně poznávám, na Andulku ti její blíženci sedí taky :grinning:
21. zář 2009 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čaute mamky :slight_smile:
Jsem potají doufala, že bysme dneska mohli pospat aspoň do 7h, ale Janka se vzbudila na 1.kojo v 5,45 a pak nemohla zabrat. Furt se točila a povídala, tak jsem jí vracela do lehu, pak už mrnčela a protírala oči, tak jsem jí ještě jednou nakojila a v 6,50 usnula ještě jednou a spala doteď. Právě se ozvala chůva. Takže dala hoďku. Slušné. :slight_smile:
Ale já už jsem se nesnažila usnout, bo bych byla jak pytlem praštěná, raději jsem si vytáhla myčku, dala si aktiviu s banánem a kávičku a jdu na to.
Dneska máme s Miruss mytí oken :wink: Vanil, ale k tobě nejdu :grinning: :wink:
Moni, já mám doma 2 chlapy blížence a 1 malou kozu :wink:
Petři, ty ses večer úplně překonala s rcema, ty vojcle, to je seznam :grinning:
21. zář 2009 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera jsem rozepsala toto a ani jsem to nestihla poslat...chjo...mělo toho být víc, ale jeli jsme pryč...jdu dočíst...

Je, sorry Pospi, to byla Puzzi :wink:
Momou, hezky si dětuľata hrají! A kubík taky suprácky leze...!
Petis, teda Kajka je šikovnice...já už ci takýýýýý takovýho šikulu! A je moc krásná, vůbec bych jí neřekla 10 kg, je to pěkná šťabajzna!

Puzzi, jinak naše váhy míry v 9 m jsou cca 10,2 kg a 75 cm (takový odhad trochu...)

Andy, ty si užívás domova sama samotinká, bez dítěte, bez manžela...super :grinning: :grinning: :grinning:

Včera jsem sice zdrhla za MM, ale nic se nekonalo...hm, supr... :confounded:
21. zář 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Tak Soninka je nemocná :frowning2: v noci jsem na ni šáhla a byla úplně horká..tak jsem pak celou noc blbě spala, furt ji kontrolovala a dumala jestli jako u příštího koja měřit a dát čípek nebo ne..nakonec teda ne...ráno měla 37,7 na tom teplpměru co měřím na čele ale má úplně růžové tvářičky..jenom se vyčůrala a udělala bob a už zase spinká prdelka moje..trošku má rýmu a jednou zakašlala tak nevim jestli teda je to nastydnutí nebo od zubů..tak raději na zítra zruším plavání a hudebku a budeme doma odpočívat.

Puzzi je tak to máte dobré dárky...odrážedlo myslím dostanou všechna prosinčátka :wink: a ten stoleček je super nápad..máme ho na plavání v herničce a dětem se děsně líbí..je fakt že i Soňulka tam u něj tráví dost času...tak to zvážim jestli taky nepotřebujem...my chcem i nějaké křesílko..protože kdybyste viděli jak se rozvaluje na nočníku :grinning: včera z něj nechtěla vstát a prostě si tam hověla.... :sweat_smile:

jestli chcete někdo tip na super hračku co si myslím dlouho vydrží a stojí jen 350 tak je to taková velká dřevěná kostka z teska..z jedné strany je vkládačka, z jedné strany magnetická tabulka s tvary, pak jedna strana je počítadlo a na vrch se postaví takový ten labirint..Sonička ji má už asi měsíc nebo déle a je to jedna z nejpoužívanějších hraček...
21. zář 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre pondelkove ranko :slight_smile: ( ako sme ich volakedy nenavideli, ze? - myslim tie pondelky :grinning: )
My sme mali super vikend, v sobotu rano zobrali nasi dievcata na chalupu a my s MM sme sa rozhodli poriadne upratat. Poobede sme zavolali svokrovcov kocikovat, tak sme dokladne upratanu spalnu aj hned vyskusali :grinning: a vecer sme dali spicha s detnymi kamosmi na ihrisku s cukrarnou pri kavicke a zakusku, to bol relax :sunglasses: .
A v nedelu sme vyrazili na chalupu aj my, Barborka mala ked sme boli v Tatrach narodky, tak sme teraz pripravili oslavu, tajne sme niesli aj tortu v tvare kona ( ma prave konske obdobie) - bola nadsena :slight_smile: . Tak mam zas po tomto vikendiku skvely pocit, ze je vsetko tak, ako ma byt :slight_smile: .
Luky prave zbastil mnou uvarenu ryzovu kasu s hruskou a uz to aj smrdka v plienke :sweat_smile: . Ideme umyt ritku, dam ho spinkat a docitam vase vikendove romany :grinning: ( teda Petri, ty mas tusim rekordny prispevok . druhu cast tvoria sice horoskopy, ale prva je mega dlha :slight_smile: ).
21. zář 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jumik: Určo na plavání nechoďte, vypadá to, že Soni je trochu nastydlá, tak snad to bude brzy v pořádku.
Na tu hračku z toho dřeva kouknu, to je dobrý nápad. Škoda, že jsem to nevěděla včera, zrovna jsme byli v Tescu. Odrážedlo kuba nedostane, páč je tu po Aničce, takže přemýšlíme co. No a pak jsou zas Vánoce ....... ale protože oba milují válení se, tak asi nějaký takový pohodlná polštář - pytel na válení.
21. zář 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem dočetla co jsem včera neměla zmáklý a rychle jdu zas zacvičit s Tobim, abych neměla černý svědomí, pak uspat na dopo spánek, já zas umýt vlasy (ježiš závidim lidem, co si nemusí mýt vlasy skoro obden :confounded: ) a vyrážím na gyndu....blééééé...
Teď nevím, abych to zas nepopletla, holky začínající na "P" (myslím, že to psala Pospi), proběhl na konec PS? U nás ani včera ne...jsem na MM docela nasratá, protože on jako čeká, že furt budu začínat já nebo co...což mne teda jako fakt nebaví...bych si někdy ty vaše "narážky a osahávačky" (jak psala Petronoska) docela užila, protože u nás to teda není....no, radši se nebudu moc vyjadřovat, protože kdyby si to přečetl, tak už se mnou do smrti nepromluví a o PS, DS, či FS by se mi mohlo tak akorát zdát.... :sweat_smile:

Jinak Tobi teda nic moc neokusuje, jen papír mu velmi šmakuje, jednou ním takhle okousal půl lístku z hospody...už byl naštěstí zaplacenej...kytky doma na zemi nemám, na poličky nedosáhne, tak dobrý...

Andy, ať rýma brzo pomine, zkus si napařit obličej, ona se spustí...

Jo, s mytím oken mi něco říkejte, se nemůžu vykopat....hrůza...ještě, že máme záclony a trochu to skryjí :slight_smile:

No, nic, zas chabota příspěvky moje, ale musím jít, snad večer kuknu, ale měla bych jít cvičit a žehlit...jestli teda budu schopná, jsem nějaká utahaná poslední dobou a to spím celou noc...ale těhu nejsem :wink:
21. zář 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lobka teda víkend snů :dizzy_face: a koňské období a jéje toho se s MM děsíme :grinning:

Mo - no už jsem odhlásila všechno i plavčo i hudebku :frowning2:

akorát jsem potřebavala skočit něco nakoupit myslíte, že to není blbé když ji zachumlám do kočárku rychle pro něco skočit? taky jsem ji chtěla koupit ty botičky je to cestou do krámu..ale nevim jestli ji teď zkoušet boty to je blbé a to nám je teda asi vyprodaj :frowning2:
21. zář 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek