• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Jé, Jumi, to je mi líto, že Soninka taky ochořela...ale snad to bude krátkodobý. Tobi měl horečku první den, až ke 38,5, chvíli jsem mu jí nechala proběhnout, ale když sama nešla dolů, tak jsem mu dala čípek a hned zabral a pak měl tak 5 dní rýmu a dobrý. Tak snad to bude taky jen nachlazení, nic horšího.
S tím nákupem nevím...jako ne že by jí nějak uškodilo jít na chvíli ven, ale spíš ty lidi, když je nachlazená, tak má citlivý sliznice, aby nechytla ještě nějaký víc bacily...
21. zář 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Talls: Já si jeden čas musela mýt vlasy každý den, hlavně v pubertě, bylo to šílený.
Jinak u nás by sexík asi byl, kdybch pořád neusínala :sweat_smile: a nějaký osahávačky jsou i v noci :grinning: Tudle se ke mě jára přitulil (už bylo nad ránem) a mě tak hezky hladil, jenže mě než došlo o co jako kráčí, tak ho to zas přešlo :grinning: No tak jsme zas spali dál.

Jumik: Však půjdete se Soninkou příště, ta rýma nemusí být dlouho :wink: Soničku klidně zachumlej a běž, on ten vzduch venku jí třeba udělá líp. Já vím, že Anička i Kuba se mi v kočárku líp vyspali, když měli rýmu.
21. zář 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dík ven asi půjdem protože doma začíná trochu řádit..v kočárku si alespoň v klidu sedí a kouká...rýmu má jenom malinkou, že u kojení frfňá ale jinak ne a sem tam včera kýchla ale tak max 10x za den ale soplíky suchý v nosánku má..no ale co víc..právě jsem našla zub! náš druhý jenže horní takže má jednu jedničku vlevo dole a jednu jedničku v levo nahoře..no docela sranda co! Hlavně že jsme ji furt mazali tu dolní dásničku :zipper_mouth:
21. zář 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jumik: Tak gratulka k zoubku :wink: i mistr tesař se někdy utne :grinning: Venku je docela teplo a není tam tak suchý vzduch, tak se mude malé líp dýchyt, prostě ji obleč a jdi. Kdyby měla přes 38 a hodně velikou rýmu, tak bych nikam asi nešla, ale takhle bych vyrazila klidně :wink:
21. zář 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.
Jumik gratulka k zúbku.
U nás noc dobrá. Kubko vstal o 6:30 a Zuzka 7:45, teraz zaspala znova. Kubko je s babkou a dedkom, tak ja idem umyť tie okná. :grinning:
21. zář 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmm tak jsme doma..sundavala jsem prádlo a za těch 10min co si Soňouš hrál v hnízdečku (a to jen seděla a tahala nitku ze dna co ji tam trčela) se tak unavila že zas spinká....

Miruš teda oka by u nás také chtěla očistu ale asi se vrhnu spíš na žehlení...a venku je tááák krásně...
21. zář 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jumik, ja by som kludne von isla, ked nema niaky velky kasel a nadchu tak jej cerstvy vzduch prospeje.
A gratulujem k zubku.

Lobka, tak to ste mali pekny vikend s TM. A teda ta torta musela byt perfektna. Nemas ju niekde odfotenu?

Talls ja som na to tiez tak ako ty s vlasami, ja ich tiez musim umyvat kazdy druhy den, ale ked som doma, max. idem s malym na prechadzku tak to dam do copu hodim na hlavu siltovku a idem. Takze povecsine si umyvam tak 2 krat za tyzden. Ale ked som chodila do prace tak kazdy druhy den.

Tomi mi pred 20 minutami zaspal, tak mam klud, idem mu nachystat papanie, a pobalit nas na plavanie, nech potom nemusim lietat ako splasena.
21. zář 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak já noc děs běs, máýli hodnoučká, vzhůru jen jednou okolo 3., ale já se furt budila, dusila, smrkala, nesnáším dýchat pusou, ráno, když spala, tak jsem si na hodku a půl lehla, ted tu chodim šátek na čele a krku, ven teda asi nepůjdem, pže mi je celkem zle, zkusim to napaření, až máli poo usne, mi to štve teda, tak hezky a já tu budu trčet a chudák máli taky.
hodila jsem do alba malinky pár fotek :wink:

jumi jéé gratuluji k zoubku dalšímu :slight_smile:

až bude chvilka zkusím vás dočíst :wink:
21. zář 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,
noc ok, ale rano se mi taaak nechtelo vstavat :unamused: JAydi plno energie, ale nastesti se vyhraval sam. Tedka uz spinka pul hodky a ja jsem povysavala dole a vytrela. Ted si davam kafco a jdu si vas precist :wink:

Vanil super, ze jsi se vcera aspon trochu dospala. Jinak kouhout k nastvani :grinning:
MOni ono to je podobne, co jsem posilala. Ale to co chci, ma slapky, ktere se daji priklopit k tomu, takze to ani nezavazi a dite se muze i odrazet. Ja jen nemohla najit ten spravnej obrazek, to me stve.. :angry:
Pospi uzij si umyvacku oken :wink: Taky bych potrebovala, ale dneska neee :sweat_smile: Jo a taky mym desne moc zehleni, ke kteremu se chystam ani nevim, jak dlouho. Ale taak se mi nechce, jak vidim, kolik toho je :rolling_eyes:
Jumi snad se Soninkou nic nebude :pensive:
Lobi super vikend :wink: Dodatecne Barborce vse nejlepsi k narozeninam :slight_smile:

Ja jsem vymyslela pro maleho asi zebriny :grinning: aby po tom mohl splhat a jeste posiloval :grinning: kdyz ho to tak desne bavi porad nekam vylezat a tak :sweat_smile:

Talls uzij si gyndu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak teda klidne si s tebou aspon na mesic vymenim ty osahavacky za klidecek :wink:
Jumi gratulka k zoubku :grinning: To musi vypadat fakt srandovne :wink: Mate dneska spaci den :slight_smile:
Jej Andy, snad te to brzy opusti. Jenda prijde kdy z prace? Fotky krasne Malinka je nadherna, cela ty :wink: A buda moc pekna :slight_smile:
21. zář 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
petronuska asi mu napíšu, at přijde dřív, obvykle chodí po 6hodine...
jsi pilná, jak sis hezky uklidila, tady by to potřebovalo, ale já na to kašlu :slight_smile:
21. zář 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky chci se zeptat neco ohledne rodic prispevku. Kdyz mam na 3 roky, jo? A treba bych otehu letos nebo brzy pristi rok, tak jak je to potom s penezma? Kdy vam to stopnou nebo co? Nejak se v tom nevyznam...dekuju moc za info. Klidne muzete do IP :wink:
21. zář 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy tak snad J dojde driv a vezme ti Malinku ven, at spocnes. Hlavne at to od tebe taky nechytne :pensive:
Uklidit jsem musela, kdyz je prdola porad na zemi vsude mozne :wink:
21. zář 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Talls, včera nic nebylo. Přijel a vytuhnul ihned, takže ŽS (=žádná spářka) :angry: Já si myju vlasy taky cca 2x týdně, jako Vanilka.
Jumi, Soňulka maroduje :frowning2: Já s nemocnýma děckama s teplotou ven nechodím, nemusím, zásobování provede pantáta, nebo hlídá a já jedu, ale když bych musela, tak bych asi šla, jako hlady nebudete a ani naboso. Ona ta teplota můžu být i od zoubku, jestli se čerstvě vyklubal, a ta rýmka s tepl. nemusí souviset.
Lobka, tak jste si užili krásný víkend i s romantikou :wink:
Andy, zkoušela si na rýmu Mar? Je to s mořsk. vodou, mě výborně ulevil. Dávám ho při rýmě i Riškovi na spaní.
Petři, rodičák na J. by ti skončil nástupem na další MD. A ty budeš mít nárok na mateřskou? Pak nevím, jestli bys neměla nárok na rodičák na 2.mimi. Nevím, jak to s tebou je.
21. zář 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, o víkendu nebyl čas, v sobotu ta svatba - v 1 byl obřad tady kousek na zámku, pak jsme jeli domů na oběd (jsem původně myslela, že na oběd jsme taky pozvaný :sweat_smile: ), šli na prochajdu a v 5 jsme jeli do města na rautík, pak jsem jela v 7 zase dom, přijeli naši, tak jsme Ríšu uložili a taťka mě odvezl do města, abych mohla taky pít. Domů jsme jeli o půlnoci taxíkem, Ríša prý v poho, 2x se vzbudil, dostal čajík a mlíko. Jinak teda ta zábava dobrá, jídla dostatek, ale teda s pitím chabota, z nealka bylo zadáčo jenom cola, fanta, tonik a voda a z alka víno, vodka, fernet (ale drsoň) a jablko... ostatní jsme si museli zaplatit... :astonished: Dala jsem si jeden střik a 4 vodky s džuFakt jsem byla celkem zklamaná, když jsme se brali my, tak jsme měli napěchovanou tu nápojovou lednici vším možným a když chtěl někdo něco jinýho, tak si prostě zašel na bar a tam byl otevřený účet... Koupili jsme jim celkem drahej dar, tak jsem čekala trochu víc, no...
21. zář 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe, se mi to odeslalo nějak dřív :sweat_smile:
21. zář 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hpaji, fajn ze ste si nakoniec svadbu uzili. Ale aj tak je to take zvlastne, ze vas nepozvali na obed. Ved to tiez patri k zabave. A s tym pitim, my sme to mali takisto ako vysi znami, a nikdo sa nestazoval. Bracho ked sa zenil tento rok tak tiez nakupili rozny alkohol a vela im toho ostalo, teraz to vzdy nosia na vselijake akcie.

Ale ako tak citam tak vsade sa tie svadby organizuju inak.

POspi, ta rada s morskou vodou je fajn, ja som si ju tiez rano strekla, lebo sa mi zdalo ze sa mi rozbieha nadcha, ale zatial to vyzera OK. To mozno len z noci som mala taky blby pocit.

Andy s tym budenim to je na prd. Ja tiez vzdy ked maly spi dobre ze sa nebudi tak zas ja musim koli niecomu buntosit, a som tak ci tak nevyspana.
21. zář 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy: Chuděro, snad Ti bude brzy líp ..... hlavně aby to Máli nechytla.

Petra: No mě štve, že normální tříkolky nejsou a když tak jsou nějaký divný. Jako fakt když koukám na děti jak šlapou a otočí řidítka a málem si přejedou nohy ........ kde je bezpečnost?!!!? Tak Anička má kolíčko - furtošlap a hotovo. Jinak mě se tyhle tříkolky s vodící tyčí moc líbí, až na ty šílený šlapky. :confounded: A takovou, co by se dala použít jako odrážedlo jsem neviděla, ale kouknu, jsi mě navnadila :sweat_smile: mě Jára si zabije.

Rodičovský příspěvěk si pak musíš dojít zrušit, když budeš nastupovat na mateřskou :wink:

Hpaja: My jsme udělali na svatbě to, že když někdo něco chtěl z alkoholu, tak si musel říct nám a my to objednali, i když majitel věděl a my měli koupený dopředu a ještě jsme dokupovali. Ale taky byli lidi nespokojený, že si nemohli dát whisku a jiné .......... Ale taky nám na to nikdo nedal. A za ty dary co jsme dostali my .................. jsme se rozdali :grinning: si nikdy nevybereš. A co jsme si vyslechli po svatbě ....... hlavně když nám s tím Ti kecálkové nepomohli, ještě teď je mi to líto.
21. zář 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale co, jste si to užili, Ríša to zvládnul :wink: tak v poho :slight_smile:
21. zář 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Este som zabudla dodat, ze mi sme sa pred svadbou pytali rodiny co budu asi tak pit a podla toho sme sa zariadili. My nemame asi narocnu rodinu. Hlavne bolo aby to tieklo a malo to %.
A ako pise Momou svadbu ti nikdo nezaplati tak sa nema co stazovat.
My sme sa s tym chvalabohu nestretli.
21. zář 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mělo tam ještě být, že jsem si dala 4 vodky s džusem a ten džus jsem si musela zaplatit :unamused:
Včera jsme začali s výstavbou zahradního domku, zatím jsme teda vykopali díry na bednění a zabetonovali 2 patky :slight_smile:
Dočítala jsem včera večer, tak už mám hosipa...

Videa jsem zkoukla všechny, teda Domi je fakt tryskáč, jsem to musela ukázat MM a taky čučel... :slight_smile:
Karolínka je taky frajerka, jak krásně zvládá schody, Kubík s Aničkou taky pěkný :slight_smile:
Lao, Víťula se super směje :slight_smile:
Momou, ta fotka s koulí je super :slight_smile:

Andy, s rýmou je to blbý, ať to brzo přejde.... mě teda taky trochu teče z nosu... a baštíš nějaký vitamínky?
Sami, baráček roste pěkně, jen tak dál :slight_smile:
Miruss, Pospi, užijte si mytí oken :stuck_out_tongue_closed_eyes: já jsem je myla asi před 2 měsíci, tak mám do vánoc splněno :slight_smile:
Petruš, tak Ray a MM jsou úplně stejný, MM má taky nenechavý ruce :grinning: a někdy mi to taky vadí, zvlášť když tu je třeba ségra a on si to neodpustí... njn, holt chlapy... :slight_smile:
To mi připomnělo vaší debatu o chlapech a hluku... přes týden spí Ríša většinou 1,5h dopo a 1h odpo a o víkendu když je J. doma 45 min. dopo a půl hodiny odpo :angry: Např. včera jsme přijeli z Obi, Ríša už usínal v autě, tak jsem ho rychle nakojila a šupla do postýlky... Vzala jsem ven chůvu a protože jsou v ní špatný baterky, tak po půl hodině přestala fungovat a MM šel pro prodlužovačku do komory pod schodama... samozřejmě mu tam něco muselo spadnout :rolling_eyes: a R. byl vzhůru... naštěstí jsem ho teda ještě ukojila a spal pak ještě hoďku... ale to je pokaždý něco.
Jumi, ať je taky Sonince brzo líp...

Jo a včera konečně vykoukl 3. zoubek, levá horní jednička a už je skoro vidět i pravá :slight_smile:

No nic, musím dát vařit oběd dokud spinká, zatím pa :slight_smile:
21. zář 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maly dal hodku slofika, ale teda vy ste cez vikend kecali a kecali :slight_smile: , tak som to zmakla az teraz :stuck_out_tongue_closed_eyes: - rovno sa pridavam do klubu k Vanilke, Hpaji a Petronuske, MM ma tiez furt reci a osahavacky, ale musim povedat, ze take laskovne, sibalske a pod. - nie take nechutne, len su take steklive, akoze kexik moze hocikedy :sweat_smile: , ale ako hovori Petronuska, je to v mojej rezii :grinning: .
Aby som nezabuda, gratulujeme Viteckovi a Kajke k 9m a Honzickovi k 10m :dizzy_face:

Hpaji, tak svadba trosku divna? No co uz, aspon ste trosku zmenili vzduch a odviazali sa bez Risulky a gratulka k snazilke, drzim palce :wink: - a tiez Lao, nech to vyjde podla vasich predstav, kocky :dizzy_face:
Lao, Vitulik je fesak na fotkach, krasne sa s babinou rehoce :dizzy_face: - takze hovoris, ze svokrovci sa kazdy den s Vitkom potesia a ty kavickujes? To je pekne :slight_smile:
Petri dik za opytanie, masaz bola fajnova ( musim vsak priznat, ze aj trosku boli, ked mi robi reflexku noh a bankovanie na chrbte, ale vydrziiiiim - uz sa tie bolesti lepsia :slight_smile: ). No a Jaydi sam zlieza schody dolu? To je macher :dizzy_face: - postreh Puzzi bol na 1 - ze aj H. by to zvladol, ale ten zaver :grinning:
Puzzi, vecera supeeer, rozok zabera :wink: - musim aj ja dnes zobrat do zalohy, tiez nas svokra pozvala - ma dnes narodky, ideme na husacinu a lokse do Grobu (len blby termin, ze o 19-tej - asi ulozim Lukyho spat do kociku, ked bude kriza :unamused: ) a popis Honzikovho nocneho cakania na mliecko :grinning: + nutrilon = vlhka kocka :grinning: . Mne teda na Nutrilone vyrastli dievcata, ked som ich dokojila ( 7 a 8 mes. som kojila), ale neviem, ci ho nejako nepokazili - Luky ho totalne odmieta, vcera som kupila to Hami Hajaja ( kase od Hami zboznuje) a dala som mu ho na noc a super, bolo potom len 1 kojo nad ranom, inak prespal celu noc :wink: .
Petis, fajnove ste oslavili v robotke, tak to ma byt :wink: , Kajka na videu bohovska :dizzy_face: , ale chudatko s bolavou puskou :pensive: . Uz je to lepsie?
Pospi, pergola zvladnuta, teraz podrezavaju polku baraku? To ti vobec nezavidim, ked tie prace popisujes, to je naprd byvat tam a tak to robit :unamused: , ale zas ked to bude hotove , to bude paradicka :slight_smile: , tak vydrz dievca, vydrz ( aj Janka samozrejme ).
Andy nakupy mega uspesne, fotky bohovske, Mali je fakt krasavica a v tom fialkovom outfite z nej odpadavam :slight_smile: . Hod sa podla moznosti do polohy lezmo a vykuryruj sa :wink:
Marti, finta s loptickou tusim viaceryn tu neda spavat :grinning: , ale ani u nas sa rehotave soky nedostavili, ale usmieval sa, pacilo sa mu to rychle branie :slight_smile: . Uzite si dnes s Marketkou plavanie :wink: .
Miruss, tak u vas uz boli hody? Aspon sa Kubko vysantil :wink: .....baby, zavidim vam okna, aj ja by som mala, ale stihnem to tak asi az pred vianocami :sunglasses: .
Mou, aj vy ste mali pekny vikend a fotky su super, Kubik bastic :grinning: a kamerku si vypitaj, z tej mobilovej ma bolia oci, ale dopozerat som to musela :grinning: - zlatucki boli obaja, aj Anicka :wink: .
Sami, pridavam sa k obdivovatelkam Domiho :slight_smile: sikovnyyyy je a svokrina kvetinova zahradka sa aj mne pacila :slight_smile:
Nik, aj vy mate doma stale riadne stavenisko, ako Pospi, tak drzim palce, nech sa coskoro stahujete :wink: .
Vanilka, brachova oslava vo velkom style :slight_smile: - aspon sa cela rodinka raz za cas spichne a pokeca, ze? Ja to mam rada, tieto rodinne pokecy :wink: . Tortu sme nafotili, chystam sa dodat fotoze, ale asi mi to vyjde az zajtra. O chvilu pride Barborka zo skoly, ideme na strojcek a potom na nakup do tesca, pre Natali do skoly + vecer tie svokrine narodky v restike :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Dufam, ze stihnem aspon pradlo z pracky vytiahnut.
Puzzi, Jumi, aj MM je motorkar, ale ma len skutrik 250-tku, tak vcelku bezpecny a brava aj Barborku, to chodi veeelmi opatrne, tak mu to povolujem a az tak sa nebojim. Keby mal 20 rokov a nejake delo, tak to by bolo o inom. Takto si len vychutnava vietor vo vlasoch ( pod prilbou :grinning: ) a robia si pekne vyletiky. Pred tehu som s nim chodievala aj ja, boal to paradicka.
No, este zaprajem skore uzdravenie Soninke od Jumika a uz dnes musim padat, caute zajtra.
21. zář 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, holky, aby jste si nemysleli, já fakt nejsem nějak náročná... dar jsme jim koupili podle toho co si napsali na seznam na beremku, takže si myslím, že nic z toho co dostali určo nevyhodí... a kdyby řekli, že nic nepotřebují, tak by od nás dostali peníze...
S obědem mě to překvapilo, my jsme je na oběd taky pozvali... a s tím pitím - jako ten alkohol by mi ani nevadil, stejně jsem se tam nejela střískat. Ale víno bylo hnusný, tak už mi pak zbylo pít jenom tu vodku a k tej sem si ještě musela koupit džus... :unamused: no nevím, toho nealka tam mohli mít víc na výběr... ale jinak to měli dobrý :slight_smile:
21. zář 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lobka, ono ta oslava nebola v kruhu rodiny, bolo to skor s partiou, aj ked nasa mama tam na chvilu vybehla pozriet, ale zagratulovala a musela prasit k malemu kedze nas vyhanala, aby sme sa zabavili, ze ona uz nemusi.
Ale bolo to fajn, lebo vsetko to boli ludia tu od nas, cize aj moji kamarati z mladi, s ktorymi sme chodievali sa zabavt.

Tak drobec sa uz zobudil, spal hodku a pol, takze celkom OK, dufam ze dnesne plavanie zvladne tak ako naposledy.
A musim sa pochvalit aj mne sa uz podarilo odchytit 3 krat kaku a 2 krat cura do nocniku. Takze mam motivaciu a budeme to skusat dalej. Samozrejme ze islo o potrebu Tomiho nie moju. Aby si to niekto nepoplietol.
21. zář 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hpaji, tak to nasere ze uz aj dzus si si musela kupovat. Ten alkohol sa hold neda asi vyhoviet uplne kazdemu, ale to nealko mohli zabezpecit z kazdeho. Ved to tak moc nestoji ako chlast.
A neboj ja si nemyslim ze si narocna, ja som len napisala ako sme to mali my.
21. zář 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky, noc celkem ok (mlíko ve 2 a v půl 6), ráno super, nevim, kdy vstával, tak po půlhodině něco v chůvě a vzhůru je buď od sedmi nebo od půl osmý, já se vyhrabala z postele po půl osmý a šla pro něj někdy před 8 :sweat_smile:
Nikule, vánoční úklid - wau! Super :slight_smile:
Sami, mě to docela těší, že i jiný chlapi jsou natvrdlý, v tom nejsme samy :slight_smile:
Petruš, česká telka dobrá!
Taky přeju Kájce vše nej k 9M zpětně!
Pospi, asi se k oknům hned tak nepřidám, jedině že počkáte s Miruss ještě pár týdnů :sweat_smile:
Petruš, tvoje návrhy na snž u telky mě dostaly :grinning: Jasně a můžeme u toho sledovat naše oblíbené pořady, např. VKVéčka, ne? :grinning: :grinning: :grinning: Náhodou včera jsem zkejsla u PC do deseti a pak přesto proběhlo DS, poslední dobou jedeme obden, poslední doba = poslední 3 dny :sweat_smile: :grinning:
Zkouším Honzíka otáčet nohama dolů na schodu apod., ale brání se a jakmile ho totočím, tak si rozmyslí cíl a leze zas nahoru :sweat_smile:
Petruš, to vaše snž nesnž mi zní jako zázrak :slight_smile:
Jj, vím jaký kolo, co jede dítě samo a nebo ho tlačíš. To asi kupovat nebudeme, Honzík by se nejspíš moc dlouho tlačit nenechal a vystupoval by.
Petruš, kdes našla ty horoskopy? Bych prosila totiž štíra :sweat_smile:
Vanil, tak já se nehlásím o tvoje okna, si to umej sama :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Momou, super jste si užili kino!
Pospi, haha, jednu kozu :grinning:
Talls, míry Tobiho se mi líbí, seš u nás v partě s Nikčou a Kájkou :slight_smile: A napiš mi ještě tvůj datum narození, u tebe mi chybí. Teda jestli to není tajný :sweat_smile:
Jumi, dík za tip na kostku, v Tescu mrknu! A snad bude Soničce líp :slight_smile:
Lobi, to je fakt, pondělí a člověku to nepřijde :slight_smile: NO ale za pět dní pátek a taky prd z toho :sweat_smile: Vy opět super víkend, vy umíte žít :slight_smile:
Talls, to je taky na prd s DS u vás, třeba tě TM nechce nutit? My měli tohle před x lety, kdy já jsem moc nechtěla a MM to pak už vzdal a pak jsem furt začínala já a to je opruz největší.
Momou, noční pokusy o DS to je u nás sci-fi, to my jsme rádi, že můžem spát :grinning: A ráno spíme a ležíme, dokud Honzík fakt už nekňučí víc, takže u nás jedině večer :grinning:
Jumi, z horních jedniček měl Honzík rýmu, nebo nevim, jestli to bylo tím, ale že by?
Miruss už meje okna, sakryš, ty seš pilnice. To já o tom jen tak kecám :grinning:
Andy, to máš teda pořádnou rýmu :confounded: Fotky úžasný, ty kukadla - fakt žejo :slight_smile:
Petruš, žebřiny pro Jaydiho, tyjo, to bude akrobat :grinning: Prej Talls, užij si gyndu :grinning: :grinning:
Petruš, když otěhotníš dřív, tak pak jak ti začne druhá MD, tak ty první prachy skončí a vlastně na tom proděláš. Proto já mám MD na dva roky, ale zas jestli nám to vyjde, žejo...
Hpaji, tak jste si užili svatbu, s pitím je možná chápu, že chtěli ušetřit a třeba to vybraný pití bylo jejich dovezený? Hm, tak dovětek, že sis musela zacálovat džus, tak to je trošku přehnaný, jsem s tebou :wink: Gratuluju k zubu a těším se dnes na procházku!
Tak, teď Lobiny reakce, to je vždy sranda, jdu si počíst... :grinning: :grinning:
Vanil, užijte si plavčo, gratuluju k nočníku!
21. zář 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pospi diky. Na materskou asi narok nebudu mit, protoze nedelam. Ale to se muze zmenit, ze? Nebo teda melo by :sweat_smile: Takze vseobecne, rodicak na Jaydiho by skoncil narozenim druheho ditete a pak by zacal novej na druhe dite od jeho narozeni? :rolling_eyes:
Hpaji skoda, ze zklamani ze svatby :frowning2: Ale na druhou stranu aspon chvili bez Risky a trosku jste i zaparili, ne?
:slight_smile:
Holky s tema svatbama je to zradne. Ono se asi najde skoro vsude, kdo si bude stezovat. Jsem zvedava, jak to vymyslime my :astonished: Ono se hodne pije na obou stranach, ale irove nejsou zvykli moc pit panaky, natoz slivka :grinning: Tam je spis pivo a pivo a pivo, vino, pak nejake mixy jako bacardi/cola, vodka/cola, redbull, aby se vydrzelo dlouho :grinning: No a z ceske strany panaky, ze...samo nesmi chybet slivka a vino, coz je super, protoze to mame domaci :grinning: Kazdopadne jeste nad tim nepremyslim :wink:

Hpaji tak at vam ten zahradni domecek krasne roste :wink: Gratulka k dalsimu zoubku :slight_smile:
Vanil super s nocnickem :slight_smile: A uzijte si dnesni plavco :slight_smile:
21. zář 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mne Jaydi dneska spi nejak divne. Od 9 do 10, pak byl chvili vzhuru, ale slo videt, ze neni dospaty. Tak jsem dala trochu mlika a uvozila v kocarku. Za 20min zase brek, ale dala jsem mu cumel a jeste chvili jezdila a spinka dal. Tak nevim, jak dlouho bude.
21. zář 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi :grinning: tak super, obden je to dobry, ne? :wink: :grinning:
A ten zazrak....to Jaydi teda je :grinning: hlavne v noci :angry: :wink:
Horoskopy: http://www.i-tatinek.cz/rady-a-tipy/dite-a-rodina/127-tajemstvi-hvezd-aneb-deti-podle-znameni.html
21. zář 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Boze citam prispevok Puzzi a zistim ze som nepochvalila foto Malinky. Andy prepac, Mali je poriadna kocica, cela mama. A tie ociska ma riadne.

A ja uz tu niesom, idem krmit drobca a obliekat ho.

A este Puzzi, teda to DS obden mozes kludne nazvat FS.
21. zář 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vanilko, někdy stačí málo co aby se nepovedla návštěva (kouhout jeden !!!)
Jumi, tak jste nemocní, .... s přibývajícím podzimem toho bude čím dál víc ....
Simčo, ať dopadneš dobře na gyndě .... občas u nás bývalo takové klima jako u vás s DS, mě s tím MM jednu dobu štval ... a když už jsem začla a jemu se nechtělo, tak jsem byla za blbce ... to jsou situace, to je hrozný.

Holky, u nás noc překvapivě ok .... Markétka jedla 22,30 když jsem šla spát ... pak jsem se probudila ve 4 !!! a všechno to tvrdě spalo !!! jsem byla docela vyspaná, nejsem zvyklá spát takle dlouho v kuse ... malá jedla v 4,30 a spaly jsme do 7,15 ... tak paráda. Byly jsme na plavání, malá dobrý, ale teda pořád hulákala, nebrečela ale hulákala, jen teda v destičkách odmítá plavat, to řve jak tur, ale s tou molitanovou nebo jakou hadicí, jak se na to sedne a skáčeme jak koníci, to se jí fakt líbí, pořád do toho bouchá a strašně huláká :grinning: v šatně jsem ji krmila banánem, a najednou se pro něco ohnula ... a zachytila jsem ji tak tak, málem sletěla z lavečky, děsný ! Na městě jsem potkala dvě holky z Vyškova, co se scházíme ... jedna byla Cifer :wink: ... tak vás holky mám moc pozdravovat ... malá pořád ošahávala Kubíka a brala mu křupku !!! Udělaly nějaký fotky, tak snad se mi dostanou do ruky abych vám je mohla ukázat ....
21. zář 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek