• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Puzzi: To byl jen ojedinělý pokus :grinning: se miláčkovi něco zdálo asi a tak mě tak hezky hladil po bříšku a tulil se .... no jo, jenže když ho to přestalo bavit, tak já byla bzhůru a on už usínal :grinning:
21. zář 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ešte mi chýba okno v spálni a bude to. :slight_smile:
Marti tak to ste mali super noc. :slight_smile:
21. zář 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, venku je náááádherně, sluníčko, babí léto jak má být, malá spinká v kočárku na terase, paráda vzdoušek, kéž by to tak ještě zůstalo. Včera byla i teplá noc, jsme seděli s MM od 19 21 hod na terase u pivka, bylo to moc fajn.

Lobi, úúúúúúúúúúžasný víkend, závidím !!!! ... s tou masáží, mě čekání baňkování taky, mám záda v dezolátním stavu, ale nemám pořád hlídání, jsem zvědavá, kdy se tam dostanu ... ale teda taky bojim, bojim ... ale půjdu!
Moni, s tím "hlazením nad ránem jak ti nedošlo o co jde" ... to je héééééééézký!
Jumi, tak druhý zoubek? ... Gratulujeme ! ... U Markétky to taky vypadalo, že leze horní nad dolním prořezaným ... a ona to chudina měla akorát pokousaný od toho zoubky a 6 týdnů vylezl druhý zub, ale zase dole !
Pavli, se svatbou docela rozčarování co? to je mrzuté !!!
Andy, brzo se uzdrav mamino!

Tak malá vstává, dostavím se později !!!!
21. zář 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miruss, prepáč, dneska tě s oknama nestíhám :sweat_smile: Ještě nemám uklizenou kuchňu a musím zase vytírat :rolling_eyes: , odpo přivezou naši Rišku, tak ať mám vše hotovo a můžem posedět. Ty jsi ale šikulka :wink:
Dneska mám cvičení. :dizzy_face:
Andy, Málinka má krásné očička i rtíky. Princezna, princezna ne, kráálovna :grinning: :wink: (citace z Mrazíka :wink: )
Vanilko, s tím kohoutem, to bys k nám nemohla na návštěvu, sousedka chová okrasné slepice, má několik druhů, ke každému druhu slepic má i kohouta, a jak je známo, ty mrchy se překřikují, takže někdy jako fakt překykyrykováno, ale nám to už neva, jsme si zvykli :wink:
Co jsem to ještě chtěla?
21. zář 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti: no víš, mě to tak nějak došlo až ráno, když MM odešel do práce, tak jsem se mu odpoledne omlouvala a prý to je v pohodě :sweat_smile: jsem Tě neměl budit :grinning:

mládě mi tam už řve ....
21. zář 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy, fotečky Málinky moc hezký ... jsem se dívala že Máli měla při narození míry jako moje Pavka, naprosto stejný !
21. zář 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petronuš, buď narozením nebo nástupem na mateřskou. Já fakt nevím, jak ve tvém případě. Však jak budeš v ČR, zkus si zavolat na dávky, teda na kontaktní místo SSP, a ony ti poradí, co a jak. Každopádně všechny změny musíš hlásit a o další rodičák znovu požádat atd. A kdybys dávala J. do školky, tak bys měla dokládat každý měsíc potvrzení, že tam je denně jen na 4h nebo jen 5dní v měsíci. Ale kdo to bude v IRL kontrolovat, že? :sweat_smile:
A s oknama teda čekám, jo? Zradila jsem dneska Miruss :cry: :wink:

Hm, Puzzi se nechtěla nechat zahambit v rcích Petronuškou :grinning: :wink: Ale ne, já to beru, celkem jsme se zase v psaní rozfrčely, tak je na co reagovat :wink: A souhlasím s Vanilkou, ve vašem případně nejde rozhodně o DS :grinning:

Hpaja, u nás na svatbě si nikdo nemusel nic kupovat, vše zdarma, jako to mi přijde zvláštní :fearful:

Lobi, tak snad se s Hami konečně vyspíš :wink:
21. zář 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak JAydi se mi vzbudil v 1h a jdeme obedvat. Pak mame jet za kamoskou.
Jsem se divala na tu CRSR Superstar, ale teda ta porota des bes :angry: A nejlepsi byla asi ta druha, kde bylo KOureni, Michal David a Ernest :grinning: :grinning: :grinning:
21. zář 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

děkujeme za přáníčka k 9M, toto letí :slight_smile:

PUZZI,
Kája měla v 8M naměřeno 76cm. Jí je jak která 80tka. Něco má i 86, záleží na značce ... Vidíš, jak se vzbudí, tak ji hned zkusím přeměřit do tabulky:wink:
Jj, povedla se nám fakt rychle, zázrak:slight_smile:A bydlení uvnitř se taky stihlo, teď se maká venku.
Hezké darčeky máte vymyšlené :slight_smile:
POSPI,
jj, schody jsou IN, ale samotnou bych ji nenechala, ona se někdy rozhodne, že si odpočine a otočí se a už by bylo na malér zaděláno.
JUMI,
super úspěchy s nočníkem:slight_smile:
Ať se Soňka brzy uzdraví. Jé a gratulace k zoubku.
SAMI,
Domi se hodně rychle začlenil do klubu akčňáků tady. Přeji pevné nervy při hlídání.
ANDY,
vyžeň rýmu brzy!
MIRUSS,
přijeď umýt okna i k nám, taky to nuuuuuuuuuuuuutněěěěěěěěěěěěěěě potřebují :stuck_out_tongue_closed_eyes:
MARTI,
k MS raději negratulovat, ještě bych se bez ní obešla. teda ta její intenzita je hrozná, bolí mě taky hodně, no snad je to jen tahle porvní a ty další už budou lepší.
NIKUL,
vánoční úklid ... ty brďo, vánoce za dveřma, to už je fakt :sunglasses:
PETRUŠ,
teda vyčerpávající příspěvek!! A to kolo je super, taky jsem něco podobného zkoušela-mají to známí a Kjce se v tom líbilo, myslím, že mám i foto na rajčeti.
TALLS,
tak u nás by osahávačky i byly, ale zase já na to nějak nejsem a nebere mě to. Teda jak kdy .... :pensive: :sweat_smile: Kurňa, asi jsem divná, že čtu, že vy holky tady na MK jako jo a mě to furt nějak nebere a to jsem si myslela, že se to zlepší, až nebudu kojit. Taky si myju vlasy denně, jinak jsem mastňák :confounded:
LOBI,
super víkend, já ci takýýýýýýýýýýýýý :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Pusinka se zdá být lepší, ale začíná frfňat u oběda - nechce papat, ale jak jí škrábu banán, tak jí jak divá, tak dávám 1 lžičku banánu a 1 oběda. No, ale budu ji to muset odnaučit.
HPAJI,
gratulka k zoubku. A fajn svatba, teda až na to pití ... no my jsme to měli tak, že jsme měli nakoupeno své alko a pilo se jen to. Ale s tím nealkem to nechápu.A co jste koupili za dar?
MOMOU, jé, kino ... tam už jsem nebyla hodně dlouho. A super, že bude i kamerka :slight_smile:

projela sanitka a malá je vzhůru, utíkám za ní, ale ještě mi chybí dočíst................
21. zář 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petis mne stačilo umyť moje. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Pospi vytreť podlahy aj mne treba, ale sa mi nechce. :confounded:
Keď sa zobudí Kubko tak pôjdeme von. :sunglasses:
21. zář 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mě je čím dál hůř, ted mě začly bolet mandle, bože to je hnus, se z toho poseru :cry: Jenda přijede v 5, ale tohle je fakt na to být celý den v posteli, máli teda je hodnoučká, jak kdyby to vycítila :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: spala 2x1,5hod :slight_smile: tak jsem ležela a četla si, ale teda bolí mě hlava, na prsou, v krku, pořád do sebe liju čaj, J.mi přiveze Septisan a nic jinýho asi stejně nemůžu :frowning2: :unamused:

:wink: jdu dočíst, dala jsem máli žmoulat chleba, tak snad jí to chvíli zaujme
PETRONUSKAty narážky na S ti :wink: zas docela závidím, J.takový není, že by o tom mluvil jakože dneska a tak ......no každá chcem to, co nemáme
add horoskopy malina je teda celý střeleček jak vyšitej :wink:
VANILKA a co dělá TM za práci, že vstává už ve 4 ráno????
POSPI teda koukám, žes dnes vstávala pěkně brzy
PETIS teda to byly poctivý reakce a petronuska jakbysmet :dizzy_face:
JUMI koukám, že soninka taky trochu rýmička, snad ji to přejde, holky snad toto nechytí malina, to byb bylo šílený a sna dto nemůže nijak ublížit miminku :unamused:
gratulka k zoubku, my pořád nic
:slight_smile: LOBKA vy jste teda měli ale usper sobotu děti pryč a ložnicové orgie :wink:
TALLS s J.nám to poslední dobou teda v S taky na bodu mrazu...ted teda je to těhu, ale jak pořád maká, tak nemá asi sílu a chut a já si pak připadám, jakože ho nepřitahuju :angry: :unamused:
co ny gyndě, jen KO???a vlasy taky ted meju obden :unamused:
POSPI ŽS :grinning: JE TEDA DOBRÝ :grinning:
na tu rýmu jsem si stříkala mořskou vodu co mám pro máli, ale moc to nezabírá :unamused:
HPÁJA add svatba teda přijde mi to divný, vy jste je zvali i na oběd, oni vás z oběda vyřadí a pak si platíš sama i blbej džus a přitom si na beremku napíšou seznamy darů...promin, ale nejsou trochu vyčůraní, mě by to teda mrzelo taky :pensive:
vitamínky mám ted mamavit, nevím , jestli si dát ještě céčko, nebo to stačí....
PUZZI teda vy do toho šlapete, do toho snž, tyjsi tedka tak 7den cyklu nebo jak???at mám přehled, kdy bude doba D :grinning:
MARTI fakt měla Pavka úplně stejně, to je hezky :slight_smile:
sakra holky mě to štve, venku tak kráasně a já nemocná :angry:

tak chleba už nezajímá :wink:
21. zář 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé a holky teda děkuju moc za vaše milý pochvaly fotek :slight_smile:
21. zář 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy: Tak to mě moc mrzí, že je Ti hůř.

Holky pokud chcete, tak jsemnašla tohle:
http://www.horoskopy-online.cz/astro/cz/home/try/generate/Main/index.jet?horoType=26
je tam i na vyzkoušení zdarma kousek horoskopu pro děti, na Aničku to teda sedí úplně a na Kubu zatím taky. :grinning:
21. zář 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
brej den,

sakra to je den....Domi si dopo dal jen 20min...pak jsme byli domluveni s pani z MMB, ze si neco prijde vyzvednout,ale 2h cekat se mi nechtelo, byla jsme bnervozni z toho kocoura pres noc venku a chtela jsem uz jet k tchanum to tu osefovat, pac mi vovali z Italie,ale ja to nestihla vzit...taxem znervoznela, co je...no pani se neozyvala, taxme vydrzeli doma, ja neco malo poklidila a pak jeste do DM a zverimexu a na domecek, D. usnul v aute...paxem ho musela uvozit na zahradce, ale hluku milion :angry: takze nejakych 15minut a šlus :angry: :angry: , pak furt na schody, snedla jsem krajic chleba, nedalo se

od 12.30 cekam znamou s miminem...presunuli to na 14...pak na 15...a furt nikde :angry: :angry: to je domluva,safraaaa...tak nevim.

Kocoura jsme nevidela :unamused: ...miska snezena,ale nebyl tu, do prcici, tchani se poserou...ale ja taky, neda se hlidat, chodi furt kamsi do dža a ja vcera nemohla cekat, az se uraci dojit domu a musela jsme odjet....

Domi usnul, huraaaa, takze finisuju baleni a tak, pac pojedem domu za cca 2h

pospi, mirus, snad vam okan sly od ruky .-)

andy chudacku s rymou, to je naprd

jumi chudak soninka...ale pricina je asi jasna, zub jako odmena :slight_smile:

talls...hm s DS, PS aspol. je to naprd.....zname
21. zář 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás se dneska vystřídali všichni naši praví rodiče :sweat_smile: Naši přivezli Rišku, je nějaký divný, pčká, kucká, leží :unamused: Snad je jen unavený, celý den prý zase makal a byli s dědou v lese, tak snad to nic nebude. Jo, a okno v kuchyni nakonec umyto, začalo do něj zase svítit slunko.... :sweat_smile: Takže Miruss, mám taky splněno :dizzy_face:

Sami, snad má kocour jen toulavou a dorazí v poho :wink:
Andy, lež, lež, lež, odpočívej. Já jsem byla v těhu furt na hromadě, rýma, průdušky atd.

Pádím, Janka se moc raduje vedle, kdoví, co vyvádí...
21. zář 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak máme zase natrháno hrušek, MM než to podrtí tak se z toho pos... ale já mám taky dost, dopo to plavání, odpo hrušky, hlídala babička, ale malé se v kočárku moc nelíbilo .... ale naštěstí jsme byli za 1,5 hodiny zpátky. Malá furt stoupá, na křesle se furt naklání přes madlo, mi picne ....
21. zář 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
tak jsme byli odpoledne u kamosky. Bylo dobre, ale asi Jaydiho trapi zoubky, tak jsem mazala gelem. No ale doma se nejak bouchnul do brady o stolek a kousnul se spodnima zubkama do vrchnich, tak trosku tekla krev. Ma to pekne napuchle. Uz ted je mi jasne, jaka bude noc :frowning2:
21. zář 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Andy to je mi lito, jak se citis. Asi na tebe leze chripka, co? :frowning2:
Sami ty mas teda den :frowning2:
Pospi a jej, snad Riskovi z toho nic nebude...zase :frowning2:
Marti vy u vas taky pekne nabito :wink:
21. zář 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Honzík usíná, dneska nějak řve, to slyším zhora... Roste mu druhá dvojka nahoře, už je vidět tečka, ale snad to bude bez komplikací.
Odpo jsme byly venku s Hpajou, snažily jsme se uspat děti, jojo, to není jako dřív :slight_smile: Ríša se otáčel a nakláněl z kočáru, Honzíka jsem odepjala z kšír, aby mohl na bok a on si v kočárku stoupal, asi 5x si stoupl, pak jsem ho zas přivázala, tak protesty, no akce, to snad za těch 20 minut spánku ani nestálo :grinning: Bane, dobrý to bylo, bez řevů, pokecaly jsme.
Kvečeru jsem dala honzu do postýlky a čekala, co bude dělat, se tam válel, stoupal si, dudlík v puse, ale dva měl ještě na matraci, tak se opatrně skláněl a držel se furt ve stoje, pak jsem na něj bafala, až měl záchvaty, fakt super, si to teď občas už i užívám s ním, ty pokroky a srandy jsou úžasný :D
Petruš, rodičák Jaydiho by skončil 6 týdnů před porodem druhýho dítěte a v tu chvíli by začal rodičák na druhý. Teda u MD to tak je, snad i u rodičáku.
Petruš, vy plánujete svatbu předběžně kdy a kde? v čr nebo v irsku?
Dík za horoskop, dobrý no :sweat_smile:
Marti, super noc a děkujeme za pozdravy od cifer :slight_smile:
Miruss, tys to fakt zmákla ty okna, klobouk dolů :slight_smile: Pospi, dík, žes mě v tom nenechala :wink:
Nojo, holky, máme náběh na FS, ale aby z toho zas nebyl DS :sweat_smile:
Petruš, mně se porota superstar docela líbí :slight_smile:
Petis, podle mě nejsi divná, já mám taky často období, že mě to moc nebere a na kojení to taky svést nemůžu :sweat_smile:
Andy, to je blbý, jak se ti ta nemoc rozjela :confounded: Myslim, že miminku to neublíží, v 1. trimestru je oslabená imunita a takovýhle nachlazení jsou běžný. Horší aby to nechytla Máli, to by byl masakr, snad ne...
Dneska jsem 9. den cyklu, ale mý cykly mají klidně i 35 dní, takže ještě dlouho přede mnou a to smysluplný snž až tak za tejden, to bude chtít FS :sweat_smile:
Sami, ty seš furt v jednom kole, kočky, nákupy, kámošky :slight_smile:
Marti, stoupání? Hezký, ne? :slight_smile: Honzík miluje, když ho dám na gauč, hned se sápe na opěradlo.
21. zář 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petruš, chudák Jaydi se zubama :confounded:
21. zář 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi kocarkovani dobry :grinning: No je fakt, ze to neni jako driv. To jsme s kamoskama jezdily i 3,4 hodiny a byl klidecek. Ted uz se to neda :wink:
Jinak gratulka k hornimu zoubku, preju at Honzulikovi leze v pohode, ne jak u nas :angry:
Svatbu budem delat jednou v CR, vyjde to daaaleko levnejc. Ale nevim kdy. Nehrnu se do toho :sunglasses:

Dneska se tesim na tu hvezdnou pechotu, clovek se zasmeje :grinning:
21. zář 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, malá usnula 19,30 ... MM už je doma, je hotovej, bude si muset vzít dovču, aby to všechno podrtil ... holt dal se na vojnu, tak musí bojovat ...

Puzzi, s malou je teď sranda, akorát na sedačce, nebo na křesle, když pořád poskakuje, padá atd. naklání se, tak po 15 minutách mě chytají křeče do rukou a ona chce blbnout :grinning:
21. zář 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak hvězdná pěchota je síla :grinning: :grinning: Nechápu, jak tam někteří lidi můžou vůbec chodit.

ANDY,
Málinka je kočka :slight_smile: Bobku, snad ti bude brzy líp. Nemohl by si vzít Jenda volno, aby se staral o malou a ty mohla aspoň den spočnout?
SAMI,
teda ty se nezastavíš...
POSPI,
jé, umyté okno :slight_smile: Bledá závist :wink:
MARTI,
co bude z hrušek? Necháte je projet trubkama:wink: ?
PUZZI,
prochajda s hpajou dobrý, klučíci si chtěli taky vykládat jako maminy:wink:
PETRUŠ,
bobek Jaydi s tím kousnutím :frowning2: Snad gelík zabere a nebude ho nic bolet.

Jinak u nás dnes byla Kája hodná, nejlepší byl nákup v tescu, celý ho provykládala, až se za náma lidi otáčeli, dělala indiánka, no herečka :slight_smile: Přidala jsem 2 fotečky do alba ze včerejší prochajdy a tady je video z včerejšího večera - jen to bylo před koupáním, Kája už byla unavená a moc se jí nechtělo - http://www.youtube.com/watch?v=OYWR97-rpiA
21. zář 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petis, videjko moc hezký, Karolínka je moc šikovná a je to kus ženské podle Markétky
21. zář 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já jsem grogy ... dokoukám Reportéry ČT a jdu do hajan ... dobrou !
21. zář 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.
Puzzi áno zmákla som ich, ale mám dosť. Lebo MM dnes prišiel až o 20:45 domov, tak som total unavená. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Bola mi večer pomôcť svokra, ale s MM to máme lepšie zabehané.
:stuck_out_tongue_closed_eyes:
Andy to je blbé, že je ti tak zle., prajem skoré uzdravenie. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dnes som začala dávať Zuzku na nočník, podarilo sa mi ju dať 4x a z toho som chytila jedno cikanie a jedno kakanie. :slight_smile:
Marti hrušky nezávidím, mňa čaká robenie šťavy a výživy z jabĺk. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Sam ja tiež neznášam, keď sa s niekým dohodnem a nepríde a ani nedá vedieť. :angry:
21. zář 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pospi: Snad bude Riška v pohodě ...

Petis: Video je super :dizzy_face: malá je úžasná

Petro: rodičák Jaydiho by skončil 6 týdnů před porodem druhého dítěte a v tu chvíli by začala MD. Pokud nemáš zaměstnavatele, tak by to byl asi nějaká příspěvěk od státu a pak rodičák. Je to stejné jako u prvního, myslím, není?
21. zář 2009 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, jsme se nejak zapomnela v relaxacnim stavu u PC na MMb....mam zas nakupovaci manii...hehe
taky bylo uz 2x kojo...teda to ě. byly asi spatne sny a ja se snazila to rozehnat chovanim, ale nezabralo, taxem se rozhodla, zekdyz je rozespaly, ze zkusim UM, jestli to vypije...ze treba jo a zvyknu ho na flasku...a ne, boje jako svina...on ma siiiilenou silu, hkrouti se jak had, zaklony hlavy a luky...by mi malem vypadl. takze UM a flaska ee...probudil se,ale nastesti kojo ho uspalo. achjo....co by delal, pil, kdybych nemela mliko... :pensive:

znama nakonec dosla v 16h...s tchanama jsme se minuli o cca hodinu, ja jela domu uz kašovat a koupat, a predstavte si, kocour je cekal na terase....se poseru...me snad sledoval, az zmiznu, tak se uracil nebo co :grinning:. No hlavne , ze je doma. Uz jsem mela strach, nevidela jsem ho 30h.

jo holky, mate recht, zas mam ty termiti dny...moc programu, sama na vsechno..uf...obcas depka. Musim zas se hodit do klidu.
takze valim spat, zitra doctu
22. zář 2009 v 00:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, kdo chcete na sraz tak se ucastnete srazove diskuze, me to nebavi resit z 5 lidma kdyz nas chce jet vide. takze tak... :unamused:
22. zář 2009 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brý ráno
noc super, jen mám pocit, že se mi nějak zkracujou :sweat_smile: Jinak mě dnes probudila Anička, bylo půl 6 když se vracela do postýlky, jsem jí šla přikrýt a jsem se jí ptala, zda nechce mlíčko, prý nee. Pak mi došlo, že se vrací do postýlky a že jí něco chybí na zadku ..... ona se byla vyčůrat, takže sundala plínu, načůrala celý nočník, nasadila si kaťata od pyžámka a šla zas spát :grinning:

Sami: Kocour super :grinning:
22. zář 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek