• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Doprčic já si ty reakce smazala :angry: :angry: :angry: :angry: koukla jsem se petis na fotky a samo bez označení textu já idiotka :angry:

Je mi teda asi líp než včera, J.se nakonec uvolil, že si malinku veme sebou do práce, pže to bych se asi nevyležela takto....uvolnila se mi rýma a vykašlávám hleny, no parádička, jsem na J.prtoivná, jak mi je blbě a on je taky tvrdohlavej, kdyby si řekl nojo Andy je špatně, ale on hned jde na ostří nože, no, nemáme si co vyčítat, ale jsem ráda, že si malinu veme, pže kombinace těhotenství, nemoci a maliny teda je lahůdka :sunglasses: a to je přitom hodná, v noci se ani neprobudila, spala teda jen do 5.45 ale zase celou noc..

puzzi add kočárkování taky jsme tady s kámoškou říkaly, že ty dlouhý tůry už s nima nejdou,takže vždy jedem tak 45 minut, pak hřiště, pak jdem k jedný nebo k druhý na kafe, hrajou si na zemi, tak to docela jde...
jaká byla noc, co zub?Máli má tu tečka dole už 2 měsíce a nic :sweat_smile:

sami zvyknul by si nakoce na flašku, malina taky boje, jestli pamatuješ a nakónec si zvykla, ale byly boje tak 2 dny....ty si toho bereš moc, pořád někde v akci, mysli i na sebe, na relax...

petis fotky na hřišti jsou moc hezký :slight_smile:

marti hodně síly do hrušek a miruss do jablíček :slight_smile:
miruss super úspěchy s nočníkme na poprvé :slight_smile:

holky vy jste koukaly všechny na superstar, já sleduju to Vyprávěj, to je docela hezký :slight_smile:
22. zář 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
sami tak kocour doma, dobrý :slight_smile:
momou a Anička má plínky už jen na noc ne?
22. zář 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy: Fajn, že je Ti líp a J. pomohl.
Andulka má plíny jen na noc, ale vzhledem k tomu, že si je uprostřed noci sundavá a jde se vyčůrat, je asi odbouráme taky :wink:
22. zář 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dneska jedu s Honzíkem do Phy ke kámošce, kvečeru italština, takže dneska mi to asi uteče ten den :slight_smile: Noc ok, službu měl MM, mlíko už v jednu, pak v půl třetí brek a uklidňování (ne dlouho), v pět mlíko a v půl osmý jsme vstávali.
Andy, super, že si jenda bere Máli dneska, tak snad ti aspoň ten den vyležení bodne :wink:
Kočár na 45 minut přesně...
Sami, ty tu akci asi potřebuješ, žejo :slight_smile: Jak tě tak znám, tak by tě to celej den doma ani nebavilo, co? Co máš v plánu na dnes? :wink:
Momou, Andulka šikovná, tak bude za chvíli bez plen i na noc :slight_smile:
22. zář 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
momou tak vidíš, šikulka, taky myslím, že už nechce plíny vůbec, když se jde sama vyčůrat :slight_smile:
puzzi ani jsem nepostřehla, že se učíš italštinu jsi šikula.
22. zář 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
bre ranko, noc teda nic moc, plakal, lukoval, furt s sebou sil, zdal se mi i teplejsi...no a dneska mu tece trochu z nosu, obcas kychne....chjo, jsem ho moc otuzovala na baraku...sakra...snad to nebude tak strasne jako minule, by me piclo...

za chvili pujde spat (doufam), ted tu montuje čudliky na dom.videu :sweat_smile:

petis videjko suprove, Kajka je fakt strasna sikulinka panenka

momou Andulka je teda uz velikaaa a sikovnaa s tim curanim, parada!

andyjko chudero, tak dneska se dej dokupy a valej se v pelechu i vase mladsi dite :grinning:. ty jo, ty uz jsi 7tt! nejak to leti...uf:slight_smile:. Ja jsem se divala na Vypravej na prvni dva dily na netu a ted sleduju Vypravej a SS si nahrava MM, dyz neni doma, tak na to pak jeste kukame spolu.

dneska zas pojedem za tchankama, se tesim az povypravi co a jak v Římě, ale tchyne uz hlasila,ze vyfasli spatnyho pruvodce, ze prd vedel, pletl si historicke postavy /ja vubec neznam/ a ze mi rekne, jak ji ukradli ty eura. Tesim se, ze promluvim s zivou dusi :sweat_smile: , bude snad hezky, tak se jeste trochu vyhrejem na slunicku. Vcera jsem chtela nafouknout bazenek Domimu, ale nemela jsem sanci- plicema nehrozi, pumpou na kolo mi to nejak neslo a navic mi furt zdrhal na schody :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Jako v tomhle typu baracku jedine s boudou= ohradkou.
22. zář 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi: Jsi jako fakt začala s italštinou? Šikula.

No uvidíme, občas se to Aničce ještě nepovede, ale to je tak 1-2x za týden a jen trochu.
22. zář 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
sami tak to budeš mít hezký den u tchánovců, aspon tchýně bude domíse chvilku zabavovat a ty budeš mít klídek.....trochu :wink:
dík 7tt ti přijde jako že to letí, kdyby tam tak bylo 15tt :sweat_smile: jsem z toho začátku těhu trochu nervozní, aby se nic nestalo, aby za týden bylo ( a taky bilo) srdíčko a tak...ale snad jo...
22. zář 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko, u nas noc uuuzasna, vratili sme sa sice z vecere az o desiatej, takze Luky hned zalomil a bolo len 1 kojo o 5:45 a spal az doteraz. Prave si zacal brblat v postielke, ale asi sa hraje, neplace, tak ho este necham.
Inak vecera dopadla otrasne, baby boli ako odtrhnute z retaze, no hanba na 100 rokov, v restike sa uz asi neukazeme :angry: a svokra za cely vecer prehovorila snad 1 vetu :frowning2: , tak neviem. Atmoska husta, asi jak boli baby hnusne, tak sa to uz nejako neprelomilo, MM radsej vonku kocikoval Lukyho a dosiel az na zaver. Ale jedlo uslo, ako husacinku s loksami mozem prudko :slight_smile: , ale teda ze by to bolo nejako spesl super pripravene, to tiez nemozem povedat ( a to sme boli pozvani do tej naj, naj, restiky v Slovenskom Grobe) - moja mama to robi aj tak lepsie :sunglasses: :grinning: . Takze baby maju od dnes doma teror ( uz sa to riadne stupnovalo niekolko tyzdnov a vcera to bol vrchol), tak som zvedava, ci tento pristup trosku zaberie. Niekedy mam fakt pocit, ze vychova totalne zlyhava :pensive: - ja chcem dozivotne len krasne mimi, to je pohoda lahoda najvacsia :slight_smile: .
No, ste ma setrili a vecer vela nekvakali :grinning:
Mou, Anicka je sikulka, skuste to uz bez plienky aj na noc, ked sa sama zobudi, to je parada :wink:
Puzzi, uzi si kamosku a noc super, ked si ty nemusela vstavat :sunglasses:
Andy to je fajn, ze sa to uz uvolnuje, dobre si dnes oddychni, nic nerob iba spi :slight_smile:
Sami, tak kocurik si pockal, kym odides :grinning: , ale super, ze sa vratil :slight_smile:
Marti, vy mate dobre fofry s tymi hruskami, ale za to domace palene to TM asi stoji, vsak?
Teda Pospi, ty si dala predsa to kuchynske okno? Si fakt dobra :dizzy_face: , mne tu svieti slnko do okien tiez, ale ja si teda hovorim, ze do Vianoc to pocka :grinning: .
Miruss, ty si pilnucka ako vzdy :slight_smile: . A ako robis tu jablkovu vyzivu? Moja mama robieva tiez, len ju dost sladi, tak ak mas nejaky recept, co by mohli aj drobci, tak pls prezrad, dik.
Petis, Kajka je svetova s tym choditkom, este aj hracky v ruckach drzi a ide :sweat_smile: a na fotkach vam to sekne, aj tebe, aj TM :wink: .
22. zář 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee, Andy, to bolo take pekne s tym srdieckom, ze aby bylo a bilo :dizzy_face: ......drzim palce a tesim sa na dalsie info, taaak to s tebou prezivam :slight_smile: , uz nech ste aj dalsie baby tehu, to budu super spravicky :wink:
Sami, u vas teda noc bleee, chudak Domi, snad z toho nic nebude. U nas ma byt dnes opat krasne, tak hadam aj u vas ( nie ste tak daleko :slight_smile: ), tak sa dobre poslnte na terase a poklaboste :sunglasses: .
22. zář 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
No normalne ziram, prcek je furt ticho, iba obcas si nieco blaboce. Ranajky ma nachystane ( teda uz skor desiatu :slight_smile: ) - idem mu dat 1x ovsene vlocky. Davate ich uz niektora detom? Ja lubim take jemne - tak tie som mu zaliala vriacou vodou a ked vychladli, tak som tam mixla 1 sladucku hrusku - je to dobreeee :slight_smile: .
22. zář 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
puzzi stastnou cestu, no jo, vlastne, ty mas italiano mafiano :slight_smile:
nahodou, jsou dny, kdy fakt uz rada zustanu doma a jen se poflakuju na netu nebo neco malo delam doma
kdyz je ale hezky, a navic je tu ten hluk porad v baraku, na ulici atd, tak me to tu ser.e a neco podnikam, dnes teda ty tchany jeste, to zas dostanu neco dobryho :slight_smile:))), budu si moct postezovat, dostanu pochvalu za hlidani a taky, ze jsem tchyni udelala powerpointovou prednasku- ona je happy, PC antitalent a z tohodle je vzdy hotova. tesim se na ne

tak Domi spinka....stihnul na me vyvrhnout pred pul hodinou snezeny jogurt...fffuj to je smrad, ble, ale uz hajka. Myslim, ze ma nejak vyrazneji cervene "čarky" nahore, jednicky....tak ze by uz zubky u nas? a s hornima ta ryma trochu?....bezzubaci jsou teda uz jen laolovi, mali a domi?
22. zář 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
lobka: jak si to dělala se staršíma dětma přes noc s plenama? já bych chtěla dát Aničce nějaký igelit, ale ten pevnější, aby jí to nešustilo a nebudilo jí to v noci. Super, že se večeře vydařila.

Andy: Neboj, bude to v pořádku.
22. zář 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
lobi cauky, zapomnela jsme ti napsat, ze teda vas vikend byl fakt pohadkovy, ja chchi taky uklizet a pak toooo :grinning: :grinning: :grinning: v loznici....hihi :wink: ....to si ale budem muset pozvat chuvu na kocarkovani....
a vecere vcera az tak....sakra, verim, ze nalada nic moc, jak decka zlobi, to je nanic...:frowning2:
ovesne vlocky jsem dala 1x v nejake presnidavce od sunarku byly, ale jinak jeste ne,ale myslim uz se muzou novinka davala, to musi byt dobrootka
a vase dnesni noc uzasna

andy neboj srdicko bude :dizzy_face: ja su tak zvedava, zda to bude ta Rozinka nebo nejaky maly Malina :sweat_smile: ...ale tak muj tip je Rozinka, myslim, ze Jenda je jako pan Kája Gott....umí jen holky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ...opak MM :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. zář 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mou, mam kamosku sestricku v nemocnici a nosila mi take podlozky, co sme mali aj v porodke - zospodu nepremokave a zvrchu savy papier ( daju sa kupit aj v drogeske ako detske podlozky na prebalovanie, len to je dost drahe) - tak to som im davala + vzdy, ked sme isli ja s MM spat, tak som ich este zobudili, nech sa vycikaju a vacsinou pekne vydrzali. Bolo malo nehod, musim povedat - budili sa potom tiez same, ako tebe dnes Anicka a vypytali sa cikat.
Maly je v tej postielke stale nejaky spokojny, to sa nestava, idem sa teda ja s nim pomuckat, ked on ma dnes nechce :grinning: . Pojde sa napapat a pojdeme na prechadzku, ked je tak krasne.
Inak som vam este zabudla napisat, ze som bola vcera v Tescu a mali vypredaj capaciek so 70% zlavou - vybrala som 2: 1 take teplucke ako mackove tapky ( mali ruzove, bezove a bledomodre) a druhe take kozenkove s dracikom - vyzeraju uplne ako tie kozene z tych linkov, ale teda nie su z koze. Boli zlacnene z nejakych 165,-sk na 50,-, tak nekup to :grinning: . No ale dievcenskych mali ovela viac a kraaasne.
22. zář 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami hej, hej, upratovanie bolo zuzo :dizzy_face: , uz len ten pocit, ze na tom makame 2 a o deti je postarane + ten zaver :dizzy_face: - mozem aj kazdu sobotu :grinning:
22. zář 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,
noc u nas teda nic moc. Vzhuru 0:30 caj, 3:30 caj, 4:30 mliko 5:45 vstavani :angry: Ani nerval, spis jak kdyby se mu nechtelo spat nebo nevedel, jak proste lezet. Furt sebou desne sibal :angry:
Za chvilku pojedeme na postu a pak dam maleho spat, tak vas potom doctu.
Vcera uz jsem tu nejak nestihla jit.... :pensive:
22. zář 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky mňauky, maminy :wink:
Tak já mám 1 kg dole :dizzy_face: Ale včera mi na cviku ruplo v kotníku a pak zavrzalo koleno :confounded: Kotník budu muset máznout Fastumgelem a stáhnout, bo do schodů nemůžu vůbec vylézt. A nevím, jestli jsem vám to tu psala, ale co chodím do cvika, tak furt krvácím a dneska fest. Včera jsme ještě provozovali PS :wink: , tak možná je to i tím, ale nevím nevím, jestli nebudu muset jít na ko, ať mě pan dr. ujistí, že je vše jak má být :unamused:

Moni, to je super s Andulkou a čurkama. Riška mi to tak taky dělal, ale on byl nesamostatná jednotka, on začal křičet v postýlce, že se mu chce čůrat, tak já rychle plenu dolů a na nočník. :dizzy_face: A pak už si plenu nenechal více nasadit. Prostě jsme se jí zbavili ze dne na den. Mě tchýně koupila ještě pro Rišku 2 nepropustné nešustivé prošité látkové podložky pratelné, můžou se i vyvařit, ale nesmí se žehlit. Kupovala to ve zdr. potřebách prý, cenu mi neřekla, ale myslím že byly celkém drahé.

Sami, přihlašuju Janku do klubu bezzubých :grinning:

Četla jsem jen letem světem, jdu číst dál.... jo a Riška má rýmu a kucká. Dneska se fotí, tak jsem ho do školky dala, ale už jsem ho od středy odhlásila.
22. zář 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lobka: no jo, přebalovací podložky, to mi ani nenapadlo, zkusím koupit. No Anička si neříká, ona si dojde sama, pokud jsme doma.
22. zář 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pospi: Jako kotník zavaž, možná nnějaká želatina na kolena, ale to krvácení ............. to není normál. Dík za další radu :wink: kouknu na vložky.
22. zář 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
pospi takze pantata zas zvladl decka vecer v pohode a mel i neregii na PS,jo? to krvaceni :stuck_out_tongue_closed_eyes: , radsi tam zavolej. Ja bych mela na gyn, ale ta moje MS byla jen 2x a nejaka nijaka...toz nevim, kdy se objednat, at mi to zrovna neprijde do toho...

momou jj, prebalovaci podlozky nebo v ikea maji nepropustneho neco do postylky nebo ja mam z tech latkovepplinkovych obchodu nepropustnou podlozku pratelnou

tak spanek 25min....me je.ne.... :frowning2: , jesteze nespi, by me je.lo 2x bo cigoši nad nama delaji diskoteku pro celou ulici... :angry:
22. zář 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti Hezky fotecky, slusi vam to vsem :slight_smile: A jaka sikovna s vozitkem :slight_smile:
Miruss dobry s nocnikem :slight_smile: jen tak dal :wink:
Sami ty boje s flaskou v noci, chudak Domi. Radeji to zkus pres den, ne? :unamused: A zase nakupujes? :grinning:
Momou Anicka sikovna s vycuranim :slight_smile: Nechala jsi ji potom teda uz bez plinky?
Andy hlavne, ze je ti o neco lip. Behem dneska to bude jeste lepsi. Super, ze si Jenda vzal Malinku sebou :slight_smile: Tak hezky odpocivej a kuryruj se :wink:
Puzzi hezky den u kamosky v Phe :slight_smile:
Andy neboj, malinke bude v poradku :slight_smile: Uz se tesim na fotecku fazolky :wink:
Lobi to je mi lito s tou veceri :frowning2: A co bylo tchyni? Ta ani se nesnazila moc pomoct nejak s holkama nebo tak? :unamused: A kdyz vam tam az tak zase nechutilo, tak ani nevadi, ze uz se tam neukazete, ne? :grinning: :wink:
Sami tak budes mit aspon hezkej den u tchanovcu :slight_smile: A i tim trochu spocnes :wink:
Pospi super s kilem dolu, jen tak dal! :slight_smile: Ale teda kotnik nic moc a to krvaceni taky ee. Radeji bez na gyndu, at vis :pensive:
Sami u vas fakt k nas.ani s tim hlukem :angry:

Jsem zvedava, jak dlouho bude spat ten nas smudlik. Usnul asi o 9:15, hned, jak jsme prijeli zpatky z posty.
Jinak uz asi 3 den porad dela to, ze si veme ovladac, namiri na tv a dela e,e ee :grinning: A kdyz se mu podari neco prepnout, vypnout a tak, tak ma desnou radost :grinning: No aspon uz to nebere do pusy :wink:
22. zář 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,
dnesna noc v pohode, jeden krat o 2.10 cajik a o 5.15 mliecko, a zazrakom sme este zaspali obaja a spali do 7.45.
Vcerajsie plavanie dopadlo na jednotu, Tomi bol perfektny, vobec nezaplakal. Uz sa aj potapal, celkom dobre to zvladal. Aj ked posledny ponor si trochu upil, ale to bola moja chyba, lebo ja som ho trochu skor ponorila.

Teraz uz mame za sebou jednu hodinovu prechadzku, Tomi si pospal pol hodku, a ja som si aspon vybavila mensi nakup.

Idem vas skusit docitat, vobec neviem kolko ste toho nakecali, dufam ze nie moc.
22. zář 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vanil tak noc ok a plavani super :slight_smile:

Ja si umyla hlavu a musim nachystat veci. Jedeme ke kamosce odpoledne. Zjistila, ze je tehu a nikoho s ditetem tu nezna, tak chce poradit co a jak a pokecat. Je to asi hodka cesty, tak snad to bude ok.
22. zář 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petro: Mě než došlo, že ji nemá, tak spala, takže už byla bez ní. V poledne spí bez plínky normálně, takže to asi risknu i v noci, jen kouknu do DM zda tam mají ty podložky.
22. zář 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy MM pracuje v jednej firme, kde chodi na 3 smeny (ranna, poobedna, nocna), ale on ked ma rannu tak si da budik na 4.10 a nakoniec aj tak vstane o pol piatej a niekedy az 4.45 potom si chce posediet na trone, zapalit svoju rannu cigaretku, kavicku, a na to potrebuje vela casu.
Snaz sa co najviac odpocivat, aby si sa skoro zotavila.

Sami tak to je pekne na prd taka domluva s kamoskou. A s kocurom..... :frowning2: , mozno sa este ukaze. To je ten co ti zdrhol aj minule?

Pospi sikulka jedna, tak predsa si nakoniec stihla aj to okno umyt.

Marti, a vy idete co cely Vyskov zasobovat hruskovicou?

Puzzi tak si si pekne uzila kocarkovanie s Hpajou. A teda mas odvahu, ja by som nemohla Tomiho nechat odopnuteho ani na chvilu, aj ked nanho stale kukam, on je proste velmi rychly.

Petis Kajka je perfektna s choditkom. A na prechadzke vam to slusalo vsetkym.

Mirus teba obdivujem, dve deti a ty este krasne zvladas aj okna poumyvat. Ale zas, ty mas doma sipkovu ruzenku.

Tak citam ze kocurik je uz doma. To je fajn. A ze aj ta navsteva nakoniec dosla, aj ked az po 4 hodkach od prveho terminu.
22. zář 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Este mi chyba dnesok docitat, ale to az ked dieta zaspi.
22. zář 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčátka...
Tak já včera jela k našim (mam tam tu Dr) a šupajdila na kontrolu, mamka mi hlídala v čekárně Tobiho...Dr zrovna vyšla, šla doprovodit jednu paní a mohla se z Tobíka úplně rozplynout...pořád říkala, jak je neuvěřitelně roztomilej a rozkošnej a že nám musí dělat samou radost a že nám vynahrazuje ty věci v těhu, že věří, že bude šikula furt a tak...byla moc milá...ona je fajn, vypadá jak víla Amálka, fakt (drobounká, dlohuhý blonďatý loknový vlásky)...
až na to, že mi našla nějaký výtok...no, takže globule na týden, se fakt už picnu, takže zase po večerech nic...jak jste tu psaly, že ani nemáte na DS chutě...tak to já mám, ale je mi to k prdu, že :sweat_smile: ...včera jsme na to měli řeč a MM že prý jako potřebuje trochu rozrajcovat...no, jak mám mít chutě ho nějak rajcovat, když mi tak akorát večer řekne, že jde spát, přijdu do ložnice a je přikrytej až k hlavě a buď už spí, nebo sice nespí, ale skoro spí...pak mi řekne dobrou , dá pusu , otočí se a je vymalováno...jako fakt mě nebaví dělat tady nějaký vylomeniny, když on je jak kus dřeva poslední dobou...fakt mne štve...Andy, taky si pak připadám, že ho jako ženská nepřitahuju, že si to musím vynutit...na to "sere pes"....kdyby mi aspoň třeba řekl...jdu si lehnout, počkám na tebe v posteli...tak je tam aspoň náznak něčeho, že by jako měl zájem...no nic...fakt vám někdy závidím ty osahávačky a narážky...ale zase čeho je moc, toho je příliš....ach jo, proč ti chlapi nemůžou být kombinací tak pěti exemplářů....a z toho jeden "super truper jedinec se vším všudy jak má být" :wink:

Jinak už máme snad vybranej ten nábytek...doufám, že to bude pěkný, ještě musíme vymyslet barvu, mají jich asi 8...

Andy, kurňa s tou nemocí...ale J. je dobrej, že si vzal Máli do práce, to ti určo moc pomůže...vyležet a vymarodit. a teď se DS bojíte? nebo nemáš chuť?...já v těho neměla moc chuť, pak asi měsíc mega moc jo a pak tak normál, ale ke konci se nechtělo MM, že se bál...

Momou, taky emitex dělá takové podložky, je to i trochu měkké jako vycpané, z vrchu je bavlna a zespoda nepropustný jako šusťák...je to prací na 60 , já to koupila do cestovní postýlky jako takový víceúčelový prostěradlo-matračku.

Lobka, jak to, že holčiny tak zlobily??? Teda budou bez počítače teď, co??? Nebo jaký na ně platí zákaz???

Puzzi, teda vy jedete ve snažilkování, tak ať to klapneeeeee!!!!

Petis, Kajka je boží. Moc šikovná a hezounká!!!

Sami, užij si návštěvku u tchánů, oni jsou fajn, viď? To je pak paráda...já mám taky super tchány a i babi s dědou, kam celkem často jezdíme...jim i tykám, i když dlouho jsem jim říkala babi a dědo a VY.
22. zář 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj ženy

mám na vás prosbu.....

jaké jste kupovaly čepičky pro mimi?
předpokládám, že nějakou teplejší zimní a pak nějaké bavlněné...
a mě zajímá:
kolik ks čeho?
a jaké velikosti? 0-3m nebo newborn?

čekáme v prosinci holčičku a já měla v plánu koupit jednu teplejší zimní vel. 56 (0-3m) a pak dvě bavlněné vel. 56 (0-3m), je to OK?

chápu, že je to ptákovina :grinning: , ale i tak díky moc za rady :wink:
22. zář 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj gucci není to ptákovina, my se tady taky radily :slight_smile:
já dávala slabší bavlněnou a na to teplejší, měla jsem 2 slabší a 2 teplejší...stačila by tepljší asi jen jedna, ale tak zas pro frajeření :slight_smile:
lepší jsou na zavazování pod krkem, aby měli mimča ouška v teple :slight_smile:
22. zář 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek