• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
holky u nás se máli líbí "prdění" pusou na zádíčka, na zadek, kamkoliv, jako u talls :dizzy_face: a kníkání taky :sweat_smile:
9. čer 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy, večer děti spí, tak hurá na koně, to můžem, ne? :sweat_smile:
Už fakt jako dobrou, já jdu spát, čus bus!
9. čer 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
puzzi čus bus, mi se chlap sprchuje a pak bude rodeo doufám, jsem se na to odchlupila :sunglasses: :grinning:
9. čer 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
a díkec za zařazení do tabulky, ale teda na malýho Novinu nemáme, to je fakt hubenej dlouhán po otci :sunglasses:
9. čer 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy :slight_smile: ...jojo, trocha černého humoru neušodí, že??? Už vidím,až budu Tobimu říkat nějaký frky jako....no jo, zlato, ty mi nemůžeš pomoct umýt nádobí, viď, když máš tu agenezi corpus callosum,. viď :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :grinning: ?

Puzzi, ten táta tu holčičku samozřejmě zabít nechtěl, že jo...jen prostě nevěděl co...tak mu ruply nervy, třepal s ní a takhle to dopadlo...soud ho nakonec osvobodil, že to nebylo úmyslný...stejně hroznej případ...

Jo a vyměněný děti...fakt síla...vrátili je až nějak po roce, ....to je ještě horší...já bych si Tobíka chtěla nechat, i když by mi řekli, že není geneticky můj...přesně, jak to ty mamky říkaly, že prostě mají radši tu "cizí " holčičku...a hlavně to bylo, že byly každá jiná i v těch rituálech a tak...jako kdyby najednou Andy dostala našeho pohodáře Tobíka a my její akční Málinku....obě bysme byly v šoku a nevěděly bysme, co nima.

Dost často si vzpomenu na Maovu, co musí chuděra prožívat....třetí mimi a zase starost. Říkám si proč je někdo takhle trestá, vždyť to snad jedna ženská nemůže ani unést, tu tíhu, teď ten strach...maximálně jim držím palce a kdyby to šlo, poslala bych Matýskovi energii, ať se krásně dopeče a vypeče do naprosto zdravého chlapečka.
9. čer 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
talls taky na mao často ted myslím a sleduju únorovky :pensive: :pensive: :pensive:

ty jo neumim si představit ´výměnu vůbec radši už nemyslet na to........ :zipper_mouth:

J.se mi tu směje, že jsem závisláček :grinning: prej pár lidí na to už dojelo :grinning:

talls jasně budeš toho zneužívat, viz co ty tvoje mozkový komůrky :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses:

brou holky nebo budu mít poměr tak maximálně s mým tošíkem, tak říkám notasovi :sunglasses:
9. čer 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maova má zasa problémy? :frowning2:
Lao na svadbe bolo super, len Zuzka ráno vstala o 6:30, takže ráno bolo ťahšie. Ale varovanie zvládla Zuzka výborne, nechala som im 500 ml odsatého mlieka, zeleninový príkrm, kašu a večer som ju prišla nakojiť a dať spať. :slight_smile:
9. čer 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, nedostala jsem se dřív. Manža dojel hned po polednu, byla jsem pak s Markétkou na procházce, a šly jsme pak na pivko.
Holky, se teda musím pochlubit, manža dojel z montáže, a dodělali to dřív, tak se cestou stavil ve Scontu v Praze a nakoupil komody a skříňky (nemáme kam dávat hadry), tak jsem tak ráda, protože s malou se vydat do Brna, to leda s klokankou, do Sconta se nedostanu s kočárkem. Udělal mi radost. Hlavně že je to doma, on to po chvilkách smontuje a budem už bydlet jak lidi !!!
... Snad vás i dočtu ....
9. čer 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti to je super. :slight_smile:
9. čer 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Miruss Maoma uz porodila. Nevim jestli vis..

Co se tyka nahazovani, tak delam dost, ale snazim se i ted hlidat hlavicku. Sice ji samozrejme udrzi, ale pri vyskoku je to fakt tlak na pater. Jako neblbnout s ni timto zpusobem si neumim predstavit. :slight_smile:

Andy, tak mudr byla unesana z Maliny? Je fakt, ze je to uplne jine ditko nez jake jsme meli my ostatni na srazu. Je mega akcni. VYjimecna :slight_smile:

Ja se priznam, ze teda vyrvat trochu obcas necham. To se fakt neda. Kdyz ji dam na deku a jsem vedle a je obklopena hrackama, tak kdyz si zacne vynucovat pozornost, tak ji obcas minutku dve necham. Ono to teda pomaha. Samozrejme ji tam nenecham rvat dlouho. Zase deti by si mely schopny umet hrat i samy.
9. čer 2009 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miruš, to jsi dobrá, odsát 500 ml, já teda teď moc neodsávám se přiznám. Fakt jsi poctivec.
Nevím jestli jsi to zaregistrovala, Maova porodila 3.6. chlapečka Matyáška, krizi 72 hodin překonali, má nějakou infekci v bříšku, tak bere antibiotika, nebo co. No je to nářez, jsme tady u toho bulely. Nakoukni na "únorovky 2008" já si to taky dohledávala pozpátku
Gratulka, jak Zuzanka zvládla svatbu!
9. čer 2009 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dík za info. :slight_smile:
9. čer 2009 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...
tak mládě spí..dneska teda zase zábava při usínání ale já ji prostě plakat nechci nechávat..si říkám, že já bych nechtěla aby se mnou moje mamka takhle zacházela sama usnout umí to vím, tak proč nás obě trápit že...

Andy - no s tím kojem ti naprosto rozumim..ona Soňule je stejná furt se pouští a chytá u koja kope jak kůň a mlátí rukou..chytá se co ji do spárů příjde, že mám rozdrápanej celej obličej..no někdy je to kojo fakt řehole..teda většinou :stuck_out_tongue_closed_eyes: a s jídlem mi dr. říkala že mlíko ji stačí a dávat nemusim jen ji dávat trochu mlíka lžičkou aby si zvykala..já ji teda furt krmim ale ona to fakt bere jen jako nějakej můj plezír...a teď mi říkali že pokud dítě o jídlo nejeví zájem tak se má počkat, že ve chvíli kdy ho už nějak potřebuje tak se rozjí..no vydržím ještě týden a pak jedeme na tu dovču tak tam si dáme obě pauzu..protože aby tam plivala zeleninku a pes dojídal kupované skleničky to fakt není potřeba....

Zítra by měli dorazit golfky - jupííííí se na ně těšim jak malé děcko a pak příjde i deka nánožník a bude to komplet :dizzy_face:

Tak já jdu chrnět pááá
9. čer 2009 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky maminy,
tak jsem tu az tedka, ale doctu asi jen dve stranky. Uz je pozde zase. To je des, jak ten den leti.
Dneska jsem si musela natahnout budika na pul 9, protoze jsem jela vyrizovat papiry, pak na navstevu, k Rayovi do prace. Odpoledne jsme bylz s holkama v parku, setkalz jsme se jeste s jednou slovenkou, co ma maleho Adamka 4,5mesice, tak super. Bylo krasne pocasi. Pak jeste na nakup a obstarat prdolku a tedka jsem zabookovala letenky pro nase na cervenec. Mame 18 cervence krtiny, tak tu prijedou na 10 dni. :slight_smile:

Tak jdu zkusit neco docist, at jsem aspon trosku v obraze :wink:
9. čer 2009 ve 23:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo, tady nikdo nejni? :astonished: Jsem docetla dnesek, hodinu mi to trvalo! A Sami je nekde na chajde, jo? Tak se nedivim, ze je tu klidecek :wink:
Moc si toho uz nepamatuju :frowning2:
Andy, Malinka pekne miry. Krasna hubena modelka :wink: :slight_smile: My jdeme na ocko a mereni v patek, tak pak dodam. Jsem zvedava.
K tomu vyhazovani. Ja zkousela Jaydiho parkrat vyhodit trosku, ale ten jeho vystrasenej vyraz, to bylo neco. Takze to nedelame. Ale zabavovani u nas pres den taky porad neco. Na dece s hrackama, mame docela dost hracich hracek, takze taky trosku na hlavu po nejake dobe :rolling_eyes: , pak hrazda, vetsinou se mi prekuli na bricho a cestuje vsude mozne. nejvic ho bavi byt na plovoucce a lezt do tasky :grinning: . No a hraje si v leze, coz ho moc neba, na brichu, coz taky po chvili vztekani a nejlepsi je to pro nej v sede. Pak ho davam do te hopsacky, to ho taky bavi docela dlouho. Se otaci dokolecka a zkouma hracky, pousti si hudbu a poskakuje. Pak mame jeste houpacku na dverich, tak taky ok. NO a stridam jeste v kresilku, na gauci a sem tam s nim chodit okolo... Nejradeji ma byt v aute a pak venku v kocare :slight_smile:

tak uz nevim co presne jsem chtela. Ale jdu spat. Tak dobrou :slight_smile:
10. čer 2009 v 00:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno
...jakooo, můžete mi říct, proč, když to moje dítě usne až o půl desáté, stejně vstává o půl patééééé :rolling_eyes: :sweat_smile:
jinak poslední dva dny byl zlatý...asi ví, že tatínka bolí záda (ruplo mu v nich v práci a nemůže se ani hýbat :unamused: ) a musí být potichu... :grinning:
10. čer 2009 v 06:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrá ránko holky, ... v noci tady sprchlo, tak luftuju, a nakukuju, co jste v noci zplodily .... ale půjdu ještě zalehnout. Markétke večer jedla v 19,30 kaši a pak pila ještě ode mě, jídlo ve 2 a pak v 6, ale dost se nějak vrtěla, měla jsem ji od půlnoci v posteli, neměli jsme otevřený okno, asi jí bylo teplo. Zapomněla jsem ho večer otevřít. ... tak uvidíme, do kdy vydrží
Včera jsem si nestihla dodělat ty papíry na stavební úřad, tak dnes pochůzky po úřadech nebudou. Už bych to chtěla mít z krku, ale tohle nezvládnu a teď to teda dělat nebudu ... tak ještě dobrou.
10. čer 2009 v 06:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno,
Miruss, tak to to Zuzanka pěkně zvládla :dizzy_face: No jo, holt zlatíičko :dizzy_face:
Petronus, tak se máš zase na co těšit, když vaši přiletí :dizzy_face:
U nás noc asi dobrá, nějak jsem zapomněla, kdy jsem poprvé kojila, krom té 21té hodiny :grinning: Teď půjdu MM zase pomoct s balením.
10. čer 2009 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, Honzík zkoušel něco jako vstávat před pátou, brečel, nahazovat nezabíralo, takže mlíko, ale v přítmí, klídek, pak šup krknout a do postýlky a po dvou nahozeních usnul do půl sedmý skoro, uf.
Dedul, od půl desátý do půl pátý je síla, jak na toho Maxíka vyzrát, viď? Uvidíš, třeba z něj bude za pár let spáč, do školy ho budeš budit :sweat_smile:
Marti, úřední pochůzky vůbec nemám ráda, už abys to měla za sebou, viď?
Talls, teď jde o to, jestli Tobimu ty narážky na ty komory přijdou vtipný. Moje máma když zmíní mojí nemotornost po DMO, tak mi to vtipný nepřijde, nesnáším ty poznámky :sweat_smile:
Petruš, co dáváš kolem Jaydiho, když sedí, aby se nepřekulil na tvrdou zem? Nebo u něj pořád sedíš a hlídáš? Honzík už docela chvíli vydrží, ale musím ho jistit, aby se neskulil.
Nikule, v tom s tebou souhlasím, že minutka vztekání dětem neublíží a že by si měly umět i vyhrát samy. tak nějak to střídat, věnovat se jim a i jim nechat jejich prostor.
10. čer 2009 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lao, kam balíš MMho? Jsem to nějak nepostřehla.
10. čer 2009 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
nikule jasně minutku dvě taky řvát nechám, to by se ani nedalo :wink:
nikule je to malej blázen, tos chtěla říct :grinning:

marti tak manža si takto šplhnul, super :slight_smile:

jumi jasně s tim kojem a příkrmy máš pravdu, tak jako proč je nutit, asi nepotřebují ještě.....my pojedem tak za 10 dní tak na 16 dní, takže tam dám pauzu a pak se vrátíme, až ji bude 7 měsíců a to už snad dostane chut :wink:

dedulka pže tvoje dítě ví, že máš rodičák jen na 2 roky, tak se mu sakra věnuj NAPLNO :grinning:

petronusko vidíte se s vašima celkem často vid, to je fajn :slight_smile:

miruss tak Zuzanka zlatíčko nezklamala, jako vždy ostatně :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Add Pražský sraz, holky jste pro nechat to po 15.červenci, klidně se zas můžem srazit v tejdnu, aspon na jedno přespání někde co vy na to???

Jdu se věnovat mláděti, kouká na mě z postýlky, v půl 10 jedem na plavání....zase nakouknu večer, dnes má zase J.službum přijedev půl 5, tak si zacvičím, se těším :slight_smile:
10. čer 2009 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Puzzi, MMho nikam, jdu balit zboží k odeslání :grinning: Jen je drahouš trochu brzda... takže jsem ještě neodešla...
10. čer 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lao, ahá, já myslela, že balíš MMmu kufry :sweat_smile:
Honzík spí od osmi, bez houpání, trvalo to asi 7 minut přerušovaného breku, než usnul, 2x nahození dudlíku, to jde, budeme to takhle dopo dělat, snad se to během pár dní naučí usnout potichu. Už na to míčové houpání nemám fyzičku :sweat_smile:
Teď jsem mu nastrouhala hrušku a jablko ke sváče, budu takhle zkoušet i čerstvý ovoce, nejen přesnídávky, snad mu to bude chutnat - myslim žejo, ta hruška je nasládlá. :slight_smile:
Andy, já souhlasím s Nikulí, Máli je fakt úžasná, máš makačku, ale určitě máš být na co pyšná :slight_smile:
hehe, to na Dedulku s dvěma roky rodičáku a užitím si Maxíka bylo dost dobrý! Andy, ty to schytáš :grinning:
Po 15.7. sraz v Pze klidně, ale beze mě, no to neva, aspoň budete mít klid :grinning:
10. čer 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
dneska jsme měli dobrou noc. Kojo v 0:30, 4:30, v 6:30 jsem si Káju vzala k sobě do postele a ještě usla do 7:30, zázrak, poslední týden vstáváme mezi 6-6:30.

Jinak už zase kňourá a funí. Holky, poslední 3 dny v kuse funí, tváří se u toho strašně, budou fotky :grinning:

Za hoďku vyrazíme ven, už se těším, budeme se s kámoškama domlouvat na plavání :slight_smile:

Andy,
jak malou zabavujeme? No, nejraději je na břiše a plazí se. Nebo si k ní lehnu na zem a prohlížíme si knížečku, hrajeme si s hračkama, prostě musím být u ní a vykládat jí. A jak už je moc zle, tak beru na ruce a chodíme po baráku, je to velký zvědaveček, všechno chce vidět, když se venku hýbou lístečky, tak je z toho u vytržení, taky má ráda záclonu :wink: Na klíně moc ráda není, hned se napíná jak luk, to se jí asi nelíbí, že musí být v klidu.
Takže ona chce fakt hlavně pozornost, vykládání, dělání blbin ...
10. čer 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
lao já taky pochopila, že balíš MM :grinning:

puzzi a co teda rycghlosraz než odjedeš?ale to by se muselo rychle pořešit ......příští týden, víkend....?

petis tak to je jak naše máli, s tím zabavováním :slight_smile:

holky dík za cválu maliny, jste hodné,nže mě tak utěšujete :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tady od 7 jedou sbíječky pod náma se poseru, máli už zabírala a probudilo ji to a řev a musela jsem dát kozu a ted mi spí na klíně.

puzzi snad se honzík na dopo spaní naučí :slight_smile:
10. čer 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Honzík se ne vždy dá zabavit, že jsem s ním na zemi. Někdy mi i přijde, že když je tam sám, tak se zabaví líp, pak mě třeba uvidí a začne chtít ke mně nebo tak něco nevim. Já když už zabavuju, když je na zemi, tak ho otočím na záda a mávám nad ním plenou a bafám a plácám se jeho rukama do tváří a tak.
Vypadá to, že už se Honzík vzbudil, slyším nahoře MMho (hlídá chůvu, páč má pracovnu vedle pokojíku).
Andy, se sbíječkama na pytel!
10. čer 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, jsem tu jen na chvilku, páč mě Jára zase zažene do pelíšku :sweat_smile:
Andy: Máli je super mrňavá ženská :grinning: Když se umítak rychle píďalit, víš jak rychle jí to pak poleze?
10. čer 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ještě raní story:
Dneska jsem byla v laborce, aby mi udělali z krve testy kvůli tomu zánětu, pak jsem šla do lékárny, páč mi ještě včera volala slečna, co mi dávala léky, že špatně nacvakala na terminálu částku (o 100 míň - se okradla) a zda bych jí to nepřišla doplatit (jsem na to přišla, až když mi volala, jsem se nepodívala). Jsem jí povídala, že teda jako dneska. Tak jsem tam přišla a prý to musíte zaplatit kartou (byla tam jiná) tak jsem jí řekla, že to prostě zaplatím normálně penězma. No ale to nám nepůjde, tak jsem jí řekla, že mě je to jedno, že bych jim taky nemusela dát nic a zaplatila by si to jejich kolegyně. No to prý ne, když vím, že jsem platila míň, prý při tom frmolu ..... Tak jsem jim řekla, že kdyby dělaly v supermarketu, tak by nepřišly na to, kdo jim to platil a manko by si prostě musely zaplatit. ............... No jsem si připadala jak kdybych to zavinila já. :angry:
10. čer 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čajte babuchy a babušata :slight_smile:
Tu je zataženo jak na 14 dní. :frowning2: Janka včera nemohla večer usnout, 3x jí něco nebo někdo probudil a pak už jí nešlo zabrat. Tak se s náma dívala kousek na Ordinaci a R. jí šel uspat a už se do obýváku nevrátil, usnul tam s ní :sweat_smile:

Andy, koukala jsem na vaše fotky z vítání, moc vám to tam s Máli slušelo, jste štramandy jak cyp :wink:
Šmarja sbíječky, to je sadomaso řev :confounded:

puzzi, ty si měla DMO? :confused: To jsem tady nějak přehlídla :zipper_mouth: Tak super jsi se vylízala v krásnou zdravou ženskou :slight_smile:

Petis, tak ať na srazíku s kámoškama nezmoknete :wink: Na funící Kajku jsem zvědavá :slight_smile:

Puzzi, po hrušce by mohla následovat zase nějaká fajná kajdoší storka :grinning: :wink:

Momou, tak šupky hupky do pelíšku, ještěže máš tak vzornou drahou polovičku, se o tebe určo bojí, tak se tak hezky o tebe stará :slight_smile:

Dedul, s tím vstáváním fakt na mrtvici, děcka mají v hlavách budíky :unamused:

Marti, my máme nahoře taky dusno, ale ještě nemáme síta v oknech, tak se na noc bojím větrat. Navíc bydlíme kousek od cesty a od vlak. přejezdu, je tu brzy ráno frmol, tak nechci aŤ nás to budí. :unamused: Ale tak stejně až budou letní hyce, tak budeme muset spát u otevřeného, jinak bysme tam lekli.

Lauš, a to jsi to kojo zaspala nebo HOSIPA, že nevíš, v kolik jsi krmila? :grinning:
10. čer 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Momou, kačeny no, místo aby byly rády, že si ochotná a tak, ještě budou dělat brygle (něco jako cavyky :wink: )
10. čer 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek