• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
vanilka teda jste šikovný s tomíkem s ponorama :slight_smile: a TM si ty rána takhle užívá, má svoje rituálky, to jenda taky, kakao, noviny, pak ještě kafe, mohl by vstávat o hodinku dýl, ale ty rána si spolu celkem užíváme :slight_smile:

tall jé to je hezký s tou doktorkou Amálkou, to potěší vid :slight_smile:
a teda to mi řiká Jenda taky o tom rozrajcování :grinning: ale jako rozrajcovávej si někoho, kdo má místo očí škvírky a je přikrytej peřinou až po krk že :grinning: a ted jsme si řekli, že do konce 3M radši sex nee, já bych se nějakým alternativám nebránila, ale J. asi má ten pocit, že jak není kocour v troubě :grinning: je to zbytečná námaha :grinning: já to ted trochu zlehčuju, při minulým těhu jsme si docela kolem 6 . a 7. měsíce i užívali.....

petronuska to je ta kámoška pařička??

Holky užívejte si hezký den i za mě, já ležím, ted jsem si dala polívku a salát a rohlík(se nebudu odbývat že :grinning: ), je mi líp, když vím, že je o malinu postaráno, asi si půjdu dát sprchu a umýt vlasy, at vypadám jak člověk, :wink:
22. zář 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
No gucci sem asi nepatří :grinning: se asi trochu spletla

Talls: No podložka do cestovní postýlky ................. dyť já jí tam můžu dát ....................... ještě že jsi se o tom zmínila. Ona se Anička stejně v noci hodně točí a leží i na dece, taakže jde stejně spíš o to, abych ochránila madraci :wink:
22. zář 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak šmudla (jak by rekla petruška) :slight_smile: mi spinka...uz byl ko jak spal jen chvilku a pak tu delal vylomeniny, takze na 2. pokus a spi jak Ruzenka. Doufam, ze mi zase rozhodi plany uplne. chtela bych tak v 13.30 vyrazit, pac pak je smer ke tchanum docela na cestach zacpáno....

vanil plavanicko fajn a pobavila jsem se, jak TM rano si privstane,aby mel pohodicku na trůn :slight_smile: a cigo a kafe atd...to me bavi, kdyby byl na MD jak by to delal :grinning:...MM rano ma vzdy sileny manevry, taky trůni a pak travi 20min v koupelne a pak nestiha, ale aby si privstal, to ani nahodou :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ja jsem pak vystresovana z neho vic nez kdybych jela ja pryc...pac jde na vlak na posledni chvili a ma jeste to stesti,ze vlak ma treba 10min zpozdeni...to ja bych tam byla 20min pred odjezdem... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

talls me pobavil posledni dovetek o kombinaci 5 exemplaru....super truper jedinec....hahaaaaa :grinning: njn, je to upadek se spářkama po tom porodu, co? :rolling_eyes: ježis, nabytek v 8 odstinech? toje neco pro tebe...ty voe...zas budes resit barvy, vyberes nakonec, TM ji neschvali, natlaci te do jine, nez si chtela a ty pak budeš pi.ovat, žes mela vzit tamtu barvu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

gucci moc fajn jsou HM helmicky čepičky na zavazovani no a komboška ma kapuci s flisem treba, pak ho zababusis, tak ja to mivala takhle. Newborn urco nekupovat (vaha mimi bude priblizne takova, jakou jsi mela u porodu ty), kdyby nedejboze bylo o mod driv a malinke, da se dokoupit, ale mimi po porodu roste 1cm za týden!!! takze by rychle z newborn vyrostlo. vel. 56 stačí. Vetsinou tak do konce sestinedeli dorostou teprve do vel 56, aby jim byla akorat. Mimi se rodi dlouhe 49-51cm prumerne. No a pak urco moc nema cenu kupovat body s kratkym rukavem, treba jen 3ks, at mas do overalku na spinkani, ale radeji s dlouhym a overalky na spinkani jsou do zacatku to nej, pac mimi vetsinu dne prospi, tak at ho nikde nic netlaci. Po zemi neleze, takze to nema moc jak zaspinit , krom pokakoseni az na zada nebo poblinkani. Ja ze zacatku mela problem posbirat veci na vyprani, bylo toho malo zaspineneho. Dneska to neni problem :grinning:
Taky jsou moc fajn dupackoteplacky (s tlapkama) se širokym napletem v pase (HM ideal).
Ale to jen tak moje postrehy. Ted bych radila, predtim jsem mela vybavu tak na dvojcata :slight_smile:))))
22. zář 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
momou: nespletla :wink: , já jdu pro radu ke zkušeným matkám co čekaly mimi ve stejném období jako ted já :wink:

samicka: díky moc za rady :wink: :wink:
22. zář 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gucci Aha :grinning: tak promiň. no já jsem taková matka nematka, mám toho vždy nejmíň. Já měla na zimu jen čepičky dvě a to spíš na podzim nebo jaro a kuba měl ještě kapucu a jak byl zabalenej v kočáru ............ i když toho měl na sobě řekla bych proti jiným dětem málo, tak byl hrozně spocenej.
22. zář 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.
Gucci čiapky som mala len tenšie, lebo na overaloch a kombinézach boli kapucne, tk to stačilo. veľkosť NB netreba, stáčí pár kúskov 56 a potom už 62. Lebo mimi rýchlo rastie. :slight_smile:
My noc ok. Kubko aj Zuzka vstali 7:10. :slight_smile:
Zuzka od 11:30 spí a Kubko od 13:30. :slight_smile:
Vanil keď om umývala okná, tk Kubko bol so vokrovcami, ale dík. :slight_smile:
22. zář 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Momou, mas to ale doma sikovnicu, ked si zajde aj takto zrana na nocnik.

Andy, to je fajn ze uz je ti lepsie, a dobre ze ti J. pomoze tym ze si vezme Malinku sebou. A nic si nevycitaj ze si protivna, to je niekedy na palicu zvladat vsetko a do toho este aj nemoc. Snad to J. pochopi.

Lobka, vy ste si to uzili. A co vyvadzali dievcata? Ked boli take strasne?
Tie ovsennne vlocky zneju fajnovo, mozno to tiez vyskusam, lebo si myslim ze tie jogurty ho vecne bavit nebudu.

Pospi, boze setri sa, nieze si vyvrtnes kotnik. A k doki si radsej zajdi, nech mas istotu, ze je to OK.
Na Riska sa predsa cosi nalepilo. Chudatko ten je stale chori, ale jemu to asi moc vadit nebude, ze nemusi ist do skolky? Ci chodi rad? Ani si nepametam co si spominala.

TAlls, to nieje bohvieco vytok, ale zas po dobrati bobuli bude vsetko OK a potom sa teda posnaz trochu TM rozrajcovat. Mne vcera MM tiez sluboval DS, aj som sa celkom tesila, ale nakoniec skysol pri PC a ja som zaspala. Mozno dnes sa podari cosi poriesit.

Andy presne, on ma taky ritual, a ked sa mu to nepodari zrealizovat tak mava vecsinou rozhodeni cely den. To ho moc nechapem, lebo ja ked som chodila do prace, mne stacilo vstat pol hodku pred odchodom. Spravit rannu hygienu a trochu sminky a bolo.

Sami, tak to teda neviem ako by zvladal MD. On je v tomto strasny pedant, on vsade radsej chodi skor. Aj ked sme sa brali tak boli vsetci u nas uz hodku pred sobasom, a pritom od nas do kostola je to tak 10 minut cesty, ale tak co, posedeli sme u nas dlhsie a bolo. Asi sa bal ze to nestihne a ja si to potom rozmyslim.

Gucci, ja som mala jednu zimnu teplu flisovu capicku a asi tri tenke bavlnene. Celkom mi to stacilo. A ako pise Sami netreba kupovat newborn, z toho rychlo deticky vyrastu, ved ked to bude aj trochu vecsie tak nevadi.
22. zář 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy, "kocour v troubě"...uchcávám smíchy...no, ale bohužel u nás to platí taky, což teda jako nechápu...bych taky byla někdy jen pro nějakej šmajchl...ale to néééé, to prý není ono...ježiš, ti chlapi jsou prostě někdy fakt na nic :wink: ...a přesně, což o to, jako bavilo mne to ho někdy svádět a tak (vyhrábla bych tady i nějaké erotikoše prádýlko a tak...), ale jako se budu snažit, ne a pak mi řekne, že je unavenej??? To bych ho mohla pak jedině uškrtit...(jako ženy, berte mne s rezervou, jo, myšleno ve srandě!!!! )

Sami, ty mi dáváš s nábytkem...přesně tak to totiž teď je...dalo nám mega práci vybrat ten návrh a teď řešíme barvu...jo, je to boj...je totiž blbý, že máme kuchyň do červena, tak se k tomu taky všechno nehodí...

Gucci, já měla toho víc, od ségry po klukách, ale určo by stačily tak 2 bavlněný čapky a jedna silnější, možná tu ve 2 velikostech...já měla 2 velikosti té zimní, protože fakt hrozně rychle rostl...a zima byla přeci jen dlouhá...ty 3 měsíce je využiješ natuty...když byl úplné mimi, dávala jsem tu bavlněnou pod zimní, tak po 4 týdnech už rovnou ziimní, měla vevnitř fleece.

Sami, a o úpadku DS po porodu mi můžeš chvíli vyprávět...děs běs...jalové období , fakt. Ale bylo i horší, to jsme se nemohli ani vidět, natož DS...asi tak 2-4 měs po porodu...ježiš , jsem ráda, že je to za mnou...snad to bude u druhého lepší....
22. zář 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jsem teď tady jen narychlo, půjdem koupat atd. .... jsem ráno vyrazila ke tchýni, malá cestou 45 minut koukala a pak 1,5 hodiny spinkala, tak pohoda cesta ... MM jsem potkala cestou, jel do Vyškova koupit ještě jednu bečku, je toho prostě moc .... s babičkou jsme odpo šly nakoupit a stavily jsme se na pohár, tak paráda. Zítra tam budeme taky, celý den, dojedeme pozděj než dneska, tak uvidím, jestli na vás stihnu kouknout ...

Lobi, stojí to za to, ale teda je to spousta práce, a dřiny, o penězích nemluvě, ale jak už sudy atd. pořídíš, tak je to v pohodě .... ale chápu, když slivku někdo nerad prodává :grinning:
22. zář 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
vanil nojo chlapi :slight_smile:

gucci však se ptej jen houšt :wink:

sami tak co u tchánovců??

Talls sakra ti naši chlapi jsou koukám, jeden za 18,,,,,, :sunglasses: ale ne , dnes ho musím pochválit, vzal si malinu, pak přijeli a staral se o ni a já se teda nemohla už dívat na naši koupelnu, že ji musím umýt, že už to je nehygienický, tak když viděl, že mi to nerozmluví, tak vzal vysavač a šel povysát :dizzy_face:
22. zář 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,

nějak nestíhám... Co je tu nového? No pokusím se dočíst.

Dnes jsme byli u Dr. na 9M prohlídce, kupodivu i přes to svoje nežerství přibral, míry dodám po přeměření capartóza :slight_smile:
Zítra máme plavání, tak snad to zvládnem bez úhony...
22. zář 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.
Moji drobci už spia. :slight_smile:
Lobka ja výživu robím takto:
Ošúpané a pokrájané jablká, zalejem trochou vody, pridám mletú škoricu a klinčeky. Varím do mäkka, potom vyberiem klinčeky a rozmixujem. Ak je to veľmi riedke pridám kukuričný škrob a dám do pohárov a sterilizujem.
Ja cukor vôbec nedávam. :slight_smile: Niekedy pridám aj hrušky, broskyne a iné ovocie, niekedy mrkvu a cuketu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. zář 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj
tak u tchanku dobry, 3h jsme tam byli, ale vicemene jsem mela furt makacku, jen na jidlo mi ho tchyne hlidala a paxme si vsichni sedli na travu na slunicko, ale Domi furt zdrhal...tak me obcas tchyne suplovala, no a uznala, ze teda jsem tam u nich nemela absolutne sanci nic jineho nez ho furt hlidat :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...se divila, ze jsem si skoro nic nevzala z lednice...holt nebylo kdy a kdyz spal, dohanela jsem resty (zalevani zahradky, uklizeni kockam WC a tak).
Domi ma rýýýbu jak cip...takovou vodovou furt nudle u nosu, kýchá...chudáček muj...asi jsem to vcera prepiskla odpoledne, mel tílkobody a teplaky,ale asi jak slinta, tak ho to studilo...no nevim. Takze u koja zase chropti, ted mi kaslal ze spani uz 3x...a vzbudil se....chjo, nebude asi slavna noc...no uvidime

jdu pozehlit nez me ten elan prejde :confused: :sweat_smile:
22. zář 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a v praci je pristi utery seminar od 9-12h taxem se na to prihlasila jako ucastnik, MM bude rad...no snad sezenu hlidani. Uz jsem psala te slecne, moc rada by, ted bere TAb je nemocna,ale za tyden snad uz bude dobra. Muze tam kocarkovat a nebo se schovat s nim do kanclu atd...snad to klapne.
22. zář 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Talls tak hezky s Dr, co rikala o Tobim :slight_smile: Ale teda nejaky ten vytok, snad to prejde po tech praskach a bude to v pohode :pensive:
Andy jj, ta kamoska :grinning: Jinak super, ze je ti lip :slight_smile:

Docitam v prestavkach pri VKV :grinning: Tak to jde pomalu...

Jee Talls, vy mate taky kuchyn do cervena? My tez :grinning: Ale mame zvlast kuchyn a zvlast obyvak, takze jsme nemuseli nic sladovat :wink:
Ale drzim palce, at se barva libi hodne obema :wink:
Sami tak super u tchanovcu :slight_smile: a se seminarem taky dobry :wink: Chudacek Domik s rybeckou :frowning2:

Jinak u nas den ok. V aute Jaydinek spinkal tam i zpet. U kamosky porad nekde neco delal a brakoval, ale jinak dobry. Pak jsem musela jeste na socku, prisel mi dopis o zmene, tak ve ct mi posilaji sek s doplacenim skoro 3tis eur :grinning: huraaaaaa, to budou nakupy :grinning: Tak mi to udelalo den :grinning: Ale prisla mrcha, takze ZS :sunglasses:
22. zář 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ćau holky, výlet do Prahy se podařil, byli jsme s kámoškou venku s dětma na dece a u nich doma nový hračky atd., dobrej den :slight_smile: Kámoška má chlapečka 5M a Honzík pro něj docela nebezpečnej, ten chlapeček je takovej drobeček a Honza bagr do něj a do očí a vlasy, musely jsme je držet od sebe :sweat_smile:
A kvečeru italština, dnes jsme brali mužskej a ženskej rod, musim teda říct, že je IT docela jednoduchá, maj na všechno hezký pravidla. haha, třetí hodina dnes, to ono asi jen tak vypadá :sweat_smile:
Lobi, co to čtu, že holky utrhnutý z řetězu, jak se to projevuje? My dnes s kámoškou byly na hřišti a najednou naběhly děti cca 10 let a hustý, "s tebou nemluvim, s tebou se houpat nebudu", "dám ti stovku, když slezeš, já se chci houpat s adélkou", "uáááá, nehoupej mě tak vysoko" a furt tak něco, s tou stovkou nás to s kámoškou mírně šoklo :sweat_smile:
Lobi, hezky jsi vymyslela snídani pro Lukyho, se musím inspirovat, dnes měl Honzík 2 bílý jougrty, páč jsem nevymyslela další sváču. Chci někdy zkusit chleba na kostičky namazanej, co myslíte, že je nejlepší a můžou to? Máslo? Nebo třeba lučina? já vím, že to je trochu tvaroh, ale je to přírodní a v 10M už by třeba Honzík mohl? A ty ovesný vločky s ovocem super nápad!
Sami, a domi už má dolní zuby? docela to chápu s tím, jak furt někde jsi, já mít spolupracující dítě typu domi, tak taky jedu někam na nákupy a pak zas jinam, lepší než blbákov doma od rána do večera :sweat_smile:
Co domi a jídlo, už to ted jde ok? A jougrt bílej v pohodě?
Petruš, takový noci jsou na nervy, když dítě nemůže zabrat, oni to pak doženou přes den, ale co my :sweat_smile:
Pospi, gratulace ke kilu, negratulace ke krvácení a k rýmě Rišky :confounded:
Vanil, super s plaváním, tak už si to Tomi oblíbil :slight_smile:
Petruš, jo, ty máš tu těhu kámošku, jak si ještě chtěla užívat, poradilas jí? :grinning:
Vanil, ani vleže tomiho neodepneš? Tak to honzík až tak rychlej není, on je promýšleč na pohyb :grinning: Třeba jsme zjistili, že by dobrovolně z postele nespadl, max. že by mu to nějak blbě sklouzlo, ale jinak se na kraji zastaví a bojí se. A to dělá i na schodu 10cm, včera za mnou do kuchyně hodně chtěl (máme mezi mou pracovnou a kuchyní menší schod), ale bál se, nakonec vyhrálo chtění a opatrně ruka dolů atd.
Talls, ty bláho, na prd s DS u vás, takže jako on snaha 0 a ty máš dělat megasvádění?
Gucci, čepičky, jak máš v plánu, ok, tak jsem to kupovala i já :slight_smile:
Andy, MM taky ráno klídek s náma v posteli, když Honzík na nočníku a pak po nás leze, pak klídek snídaně a já rychle rychle nádobí atd. a MM pak jde pracovat a já snídani moc nestíhám :sweat_smile:
Vanil, TM a rána trůnění atd. :-d
:grinning: Holky, kocour v troubě :grinning: MM taky bez kocoura v troubě žádná snaha :grinning: Chlapi jedny mizerný :grinning:
Sami, zase rýba? Achjo, to vás s domim lituju!
Petruš, dobrý s eurama :slight_smile:
22. zář 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
petrus ty voe 3tis eur????zadny utraceni, hezky setri,at mate na druheho prcka :grinning:

jo a vite jak ukradli tchyni tech skoro 500eur???pry se sli v podvecer projit /asi 4 lidi/ a v nejake temnejsi ulicce zastavilo auto, vyskocili z nej vyoblikani chlapi a zacali mluvit neco o tom, ze jsou policie a kontrola, jestli nemaji drogy atd...tchan, ze jestli maji prukaz...pry vytasili prukaz s logem policie a zacali tchyni prohledavat money belt /pouzdo na doklady kolem pasu/ a čichat k vecem a tak...a pak sup sup do auta a pryc...nikdo si niceho nevsmnul, vschni byli v soku a vyplaseni, coz chapu, moment prekvapeni, italie...no a pak zjistila, ze ji ukradli ty eura...zustalo jim necelych 200...no mazec. Je to hnus
22. zář 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
puzzi fajn den...a jo, s tim drzenim deti od sebe to chapu, ja taky musela Domiho drzet na navsteve u 6M holcicky, Domi by se o ni oprel a sel by do ni :slight_smile:. Domi zuby nema zadny,ale jevi se mi, ze spis pujdou driv ty horni nez dolni...no uvidime. Jidlo hezky uz papa, ikdyz obeda nesni rozhodne vic nez malou sklenicku 125g a to se stalo vyjimecne asi jen 3x....sni min. Ale dnes Activii celou...jsem cumela.

kocour v troube je mega mazec....a vase komentare na mizerny chlapy v tomhle ohledu a ze by stacil smajchl, souhlas :sweat_smile:

uz fakt zehlim!
22. zář 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuwa, se mi to smazlo. Jsem odeslala a ono to hodilo, ze this page cannot be displayed :angry: To nesnasim :angry:

Takze Puzzi super den jsi mela :slight_smile:
Sami s penezma des story, hlavne ale, ze z toho vyvazli tchanovci ve zdravi :pensive:

Jinak dnesni novinka!!! Jaydinek udelal dva pidi krucky od stolku ke gauci :dizzy_face: a k tomu jeste se zacal rad vodit za jednu ruku :slight_smile: Vypada to suprovne smudlinecek nas skorochodici :dizzy_face:
22. zář 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a podivala jsem se dneska na prvni dil toho Vypravej a vypada to moc dobre :slight_smile: Diky za info :wink:
22. zář 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
tak hlásím, že my nakonec nemocný nejsme a ta horečka byla asi od zubů protože jak se objevila tak taky zmizla večer už byla bez teploty a řádila..v noci ale strašně plakala..gelík nezabral a tak jsem dala nurofen čípek a bylo dobře...takže asi lezou nějaká další zubiska..no příjde mi, že ten druhý dolní je naspadnutí, ale jak je nevrlá a nejí tak je furt u prsa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
v noci jsem si šla lehnout fakt jsem padala na hubu jak jsem lehla tak jsem usla..a za 1/4hodiny šííílenej řev, strašně jsem se lekla ale děsně... byla jsem totálně dezorientovaná a úplně mrtvá..prostě jako když vás někdo vzbudí 1/4h po usnutí tak je to to nejhorší a tak jsem vytasilo prso..jenže Soňouš u toho mrčel a kopala mě jak kůň a prostě jsem to nezvládla a sykla na ni ať mě proboha alespoň nekope..se chuděra strašně lekla jak jsem na ni vyjela, pustila se a řev řev neutišitelnej řev..mi to bylo tak strašně líto, že chuděra trpí a ještě je na ní matka protivná..až sem se z toho taky rozbulela... no chudák MM měl ve čtvrt na jednu ráno doma dvě uřvaný :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dneska jsem dělala domácí přesnídávku..mám 16 skleniček od jogurtu ale některé sem blbě zavřela a vytekly mi :frowning2: ale jinak je moc dobrá...

na plavání jsme nakonec šli ale museli jsme do jiné skupinky a měli jsme jinou lektorku a Soňouš z toho byl totál paf..úplně jí to rozhodilo a jenom na mně visela..odmítala se pustit a cokoliv dělat..ale je fakt že až po prvním potopení..tak je možné, že prostě jak ji trápěj ty zuby tak neměla náladu a rozmrzelo ji to...
22. zář 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mne uz dieta spi. Dnes bol pohodovy den, doobeda som bola s drobcom vonku ja, poobede pospal doma v postielke necele 3 hodky, aj ked s dvoma zobudeniami, asi zly sen. Potom si ho zobrala babka, ja som aspon v klude pozehlila a pospratovala pradlo. Potom kupacka a pekne hajat. Zaspal sice hned po dopiti mlieka, ale ja som to neodhadla a preniesla som ho do postielky, a v tu ranu oci dokoran. Takze znova na postel ja lezat pri nom a este sa 20 minut valal po mne.

SAmi pekne si si to uzila u svokrovcov. A ake to je dobre ked niekto iny uzna ze to nieje len tak strazit take pohybovo zdatne dieta. Mna to vzdy potesi. To ako by ma pochvalili.

Peti, tak to mas pekny balik euracov, to by aj mna potesilo. A to sa ako mohlo stat ze ti tak vela dlzia?

Puzzi, aj ty si si to dobre uzivala s kamoskou a potom taliancina. Si proste sikula.
Tomiho odopnem ale len ked mam istotu ze bude spat. Vlastne on by mi inak ani nevydrzal v kocari lezat. A on teda pred prazdnom respekt nema. Dufam ze sa to nauci. Zatial sa uz snazi pekne padat na zadok, takze mozno to pojde. Snazim sa ho ucit zliezat z postele zadom, tak ako Jayden.

Sami, historka s akoze policajtami je drsna. Boze co ti dnesni ludia nevymyslia, aby mohli ludi okradat. Ale hlavne je ze si to uzili.
22. zář 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sam - tak to je teda hustý¨..to by teda asi rozhodilo každýho...když se vydávali za policajty...a s tím seminářem seš dobrá! držim palce do nového akademického roku!

No naše jídlo je furt taky to samé jak Dominiček..malá skleninčka je náš absolutní rekord :zipper_mouth:
22. zář 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petruš, teda Jaydi super s ovladačem !!!!!!!!!!!!
Vanilko, ne nezásobujeme Vyškov hruškovicí, my to zvládáme likvidovat sami a to pálíme v červenci ještě třešňovici !!!! holt něco se prodá, něco vypije, a něco se občas hodí (prezent, narozky atd.)
Simčo, s tím sexíkem ... v chlapech aby se čert vyznal, pořád potřebují nějaký "zaklínadla" ... a od nás čekají, že když chtějí oni, tak u nás je to samozřejmost ... to je svět! ... s tím výtokem, pár dní a bude to ok! a pochvala Tobíka to potěší, že jo!
Gucci, já kupovala čepičky od každé velikosti 2, ať je můžu střídat .... a máme tady obcho s věcma pro mimi, tak to není problém ... jinak malýmu miminku jsem pod teplou čepku dávala ještě bavlněnou, líp sajou pot ...
22. zář 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gucci a hlavně POZOR na způsob oblékání všechno co se musí rvát přes hlavu je na prd takže overálky jedině pěkně ve předu propínací..bodýčka obr díra na hlavu a nebo ty zavinovací..prostě fakt bacha jak se to obléká a kde to má patentky a tak...
22. zář 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péti teda malej je šikula!!! už bude chodit :dizzy_face: to musí být děsně krásný a roztomilý :dizzy_face:
22. zář 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami, drsný s okradením tchýně, fuj takhle blízko zlodějům atd., tak to věřim, že z toho tchýně byla paf!
Takže jídlo celkem ok, to je fajn :wink: A ty zuby horní dřív asi můžou být, to jsem teda zvědavá.
Petruš, jaydi je borec, takže skoro chodí, wau! Honzík dneska stál možná 3-5 sekund, když jsem ho pustila, taky se lepší :slight_smile:
Jumi, ty zuby dávaj soničce zabrat a probuzení 15 minut po usnutí je fakt nejhorší, si z toho nic nedělej, žes nebyla správně naladěná.
Vanil, já právě Honzíka odepla, když už skoro spal, ale on se pak překulil na břicho a stoupnul si. Jinak Honzík vleže nespící taky vůbec :wink: Tři hodky po o dobrý :slight_smile:
22. zář 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Sonička se taky furt snaží postavit ve volném prostoru a jo jde to se často i postaví, ale vydrží tak 2-3s a kecne si na plínku..jo a nejraději stojí na hlavě :zipper_mouth: udělá takovou stříšku natažené nohy a ruce a opře si hlavu na zem a pozoruje..ona miluje věci vzhůru nohama asi od 3m se i v náručí věší a zaklání aby viděla věci opačně :zipper_mouth: vždycky jsem si říkala že vidět to Kierdoňová tak ji klepne! :grinning:
22. zář 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vanil to prenaseni je nekdy na houby, kdyz to neodhadneme. Jaydi dela to same :wink:
Btw od dubny, kdy mi skoncila materska tady, tak jsem nic nedostavala, jen se to vyrizovalo, jestli mam narok a na co, no urady des, co si budem povidat. Takze jsme zili jen z R platu. A tedka mi to doplatili zpetne :grinning:
22. zář 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, když to tak čtu, tak mě štve, že když jsem čekala malou, tak jsem se neměla s kým radit, nešel mi net, zrovna v tom nejdůležitějším období (od června 2008 do února 2009 !!!!)

Andy, teda jak píšeš s tím sexem .... mě někdy připadá, že ti chlapi jsou čím dál víc k ničemu ... ještě abychom je rozrajcovávali ne? a nevím teda, jestli se pak takle věnují na oplátku té ženské, se nechaj nachystat a pak co? ... se to odbyde a hotovo? ... ale vidím, že u vás to asi funguje ok..
22. zář 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek