• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
zdár ženy

tak ještě jednou mooooc díky za všechny rady :wink: :wink:

kdyby něco, tak zase příjdu nebojte :grinning:

mějte se krásně :wink:
23. zář 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, u nas noc ako vzdy, jeden krat cajik a pred siedmou mliecko, a uz sa potom nespalo, teda ja som este driemala a maly medzitym vymyslal v postielke. Nasiel vlhcene utierky tak sa s nimi "pekne pohral" vytiahol asi 10 ks a boli rozhadzane po celej postielke. Tak ked uz to naberalo grady som vstala aj ja.

Petri kocik vyzera dobre, taka dobra vychytavka, hlavne to otacanie.

Nik moc ti to nezavidim, mala chora, praca a este aj barak. Holka drz sa bude lepsie. A vojtovku zvladnete, neboj to sa naucis.

Andy, tak uz aj u vas sa to vyskytlo, budik tak skoro a este sa potom vala v posteli, ja to tak strasne neznasam, ked uz si raz ten budik nastavi tak nech do pr...e vstava, no nie?
A je fajn ze ti mama postrazi Malinku, teraz to potrebujes, aby si sa zotavila.
A zla matka urcite niesi, ved predsa myslis aj na mimiska v brusku.

Talls, ja si myslim ze to nieje moc co zje Tobik, je to tak akurat, ja davam podobne, akurat tou malou sklenickou presnedavky by som ho neoklamala, on proste potrebuje minimalne 190 cize velku, to ma na olovrant, na desiatu ma jogurt aktivia biela alebo teda pribinacik tak 2-3 krat za tyzden. Na obed ma vecsinou mnou varene, a je toho tak okolo 250 ml. A na veceru mu uz mesiac davam len mlieko zo 180 vody, dam tam 5 odmeriek a pridam 3 odmerky kase sunarka, ale davam tu mliecnu, lebo ich mam este v zasobe, tym sa doplni ta siesta odmerka mlieka, a spava po nej rovnako ako po kasi. A rano ma mlieko zo 180 ml vody. A ked je u nas zla noc, ze pride aj na mlieko tak mu spravim ale len zo 120 ml vody. Ale to uz dost davno nebolo.
A coze sa u vas deje ze vam chcu kratit rodicovsku, nam praveze od noveho roku maju pridavat, zatial to ale nieje schvalene, ale dufam ze to bude. Ma to byt "az" 256 eur, ale myslim ze je to pekny rozdiel v porovnani s tym co mame teraz 158 a na buduci mesiac uz 162 eur, tusim. Ma to byt ale len do dvoch rokov dietata, ale myslim ze aj to potesi.
A ja teda davam len vodu z vodovodu, u nas je vraj velmi kvalitna, tak preto, zo zaciatku som davala lucku alebo drobceka, ale potom uz len z vodovodu. Dufam ze ma za to neukamenujete.

SAmi tak to je dost zubov naraz, Domi bol dlho bez nich a teraz to chce rychlo dobehnut. Nech mu ta ryma co najrychlejsie prejde. Aj my sme mali tie kvapky Pamycon, ale nekvapkala som ich tak casto ako mi ich kazala, lebo sestrenica co robi v zdravotnictve mi povedala ze su dost agresivne, ze mozu dost podrazdit sliznicu tak som jej verila Tomi mal predsa len 1 mesiac. Ale pekne nam pomohly aj pri mensom davkovani.

Petis, mali ste pekny nakupovaci den. NEch TV dobre a dlho sluzi a mrazak tiez, nam by sa tiez hodil, lebo mame tak isto ako vy len spolu s chladnickou a su tam tiez len 3 supliky. A teraz keby som si chcela viac zeleniny pre maleho zamrazit tak nemozem.
A gratulujem Kajke k prvym krockom.

Pospi, tak si pekne po pernom dni u vasich oddychni, a potom od pondelka sa pekne zapoj.
23. zář 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky vy jste tu zlaté, jak uklidnujete, bojím se, aby to máli nechytla ode mě, zdála se mi nějaká špatná, spala dopo 3 hodiny!!!!!chápete to?to se nestalo tak od 2 měsíců :confused: :confused:
já jsem si uvařila polívku pořádnej vývar se zeleninou, bramborama,masem, je toho strašněj kotel přes 3 litry, největší hrnec, co doma máme, pak to hodim na mrazák, co nesníme...
Málince jsem uvařila kuřecí maso s bramborem a zeleninou a teda vůbec moc nesnědla, pak tady pořád pobrekávala, byla taková lítostivá, jakože když jsem ji položila, hned řev a tak :confounded: před chvíli tu pro ni byl tatka, dobrý je, že už mi je teda líp, snad to v pátek, v sobotu bude už dobrý, doufám :slight_smile:

jdu dočísti :wink:
23. zář 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
achjo, konecne usnul a ja si zacala varit a kdyz jsem se chtela najist, spadla mi poklicka od hrnce a JE KONEC SPANI.
takze musime ven, je ufnukany, jidlo jsem mu vnutila 5 lzicek, takze bude asi kojo furt, tak musim nacerpat silu
jmazem ven, jsem ani nestihla docist :frowning2:

andy kuryruj se, papa
23. zář 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
SAMI koukala jsem, že jsi si včera u tchýně ani nespočla, ty jo víš že bych to do domiho na sraze vůbec neřekal, jaký velký akčnák se z něj vyklube :wink: a teda to přepadení tchánovců je šílený, lezl mi mráz po zádech, jsem to říkala jendovi a ten se hned holedbal, jakože jemu by nic neukradli, tak jsem ho setřela, že by na něj vytáhli pistoli a pokakal by se strachy a navalil euráky že :sunglasses: ale ještě že se jim nic nestalo, čert vem prachy, i když to nasere, to je jasný :unamused:
PETRONUSKO teda to potěší, doplatit 3 tisíce eur si tady můžem nechat zdát, nám tak leda seberou co nevidět :unamused:
PUZZi tak včera den dobrý vid, u kámošky, no ty nebezpečný děti spolu to znám, my tady musíme dávat pozor i na stejně starý, máli by mu vypíchla oko, on se o ni chce postavovat o záda atd :slight_smile:
a to heslo hclapi jedni mizerný, to jsi teda vystihla úplně přesně :slight_smile:
PETRONUSKO teda Jaydi je šikulínek, takže vlastně sám chodí už :slight_smile: když udělal samostatné kroky a za jednu ruku taky chodí, to je super, to se máli ještě bojí :slight_smile:
JUMI z toho si nic nedělej úplně tě chápu, to je nejhorší, se probudit po chvilce spánku a to kopání taky z duše nesnáším, bud si pak trpělivá, já jí dnes v noci říkala, sakra nekopej si do bráchy :grinning:
VANILKO to jsi teda měla včera včera pohodový den :slight_smile:
MARTI Markétka dělá takový pokroky ze dne na den, to je fajn, je super ty děti sledovat, jak jsou fakt na tom každý den líp a líp :slight_smile:
SAMI jak je na tom Domís, chudáček,l holky to je hrozný, že se jim to nedá vysvětlit, že jsou nemocný a tak, ještě jak se jim nelíbí kapat do nosu...to je hrůza, snad vám bude brzy líp :slight_smile:
PUZZI mám kamaráda, co před 4 měsíci odjel pracovat do Itálie a už skoro italsky umí jak česky, není to prý těžký jazyk na gramatiku a mi se líbí, jen tak dál ,jsi dobrá :slight_smile:
LAOLA tak dej nám míry toho vašeho borce :slight_smile:

ADD SUPERSTAR holky trochu mi připadá, jak kdyby v tý soutěži nebyli hlavní soutěžící , ale porotci...je to kolikrát nechutný, řikaj tam prasárny, prosazujou se, urážej....nevim, jako jak poslali tu Sovenku dál jen kvůli tomu, že se jim líbila :angry: no děs běs :stuck_out_tongue_closed_eyes: (Jenda zahlásil, že se mu teda nelíbí, že je umělá :grinning: )

A když jsme u těch reality show, 2krát jsme si zapli dům snů a teda větší blbce abys pohledal, pořád se tam hádaj a nadávaj a brečej :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ADD JÍDLO Máli pije mlíko 150ml, ráno a v noci a večer, jí jogurt tak 120, oběd tak 140-150, ovoce max 100 a kaši dělám ze 130 a s Jendou to nějak snědí :slight_smile:

NIKULE a tobě tu rehabku dopuručila doktorka vaše???
a máš můj obdiv, kolik toho zvládáš, tu práci, musíš mít velkou morálku, smekám :sunglasses:
PETRONUSKO ten kočár teda vypadá luxusně, to je jedina z věcí, co mi na mém vadí, že se nedá otočitrukojet :wink:

ADD SNÍŽENÍ RODIČÁKU holky nejsem ždánej ekonom, ani politolog, ale přestávám tomu rozumět, ano chápu, že se musí šetřit, jinak se dostanem do průseru, ale proč to nejvíc odnesou NORMÁLNÍ RODINY s dětma, sakra, nejsem rasista, ale co cikáni, který nepracujou celej život a my je živíme, co milion zbytečnejch úřednic na teplech místečkách na úřadech, co poslanci, politici, co policajti....mě se z toho chce blít :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

LAO teda takovou luxusní noc, ses dnes měla :slight_smile:

PETIS teda včera jste pěkně nakupovali a ty sis zacvičila, myslím, že výsledky musí být brzo znát :wink: a koukám další skorosamochodkyně, super :sweat_smile: :grinning: :dizzy_face:

POSPI jasně jen si to cvíko vydupej, sakra fakt chlapi ,izerní, oni jsou jak přes kopírák , vše na poslední chvíli, pořád moooře času a pak nestíhaj a my si asi máme sednout na zadek že :angry: a koukám, do toho trable v rodině, snad se to nějak vyřeší, pže rozchod s ročním dítětem je teda blbej :pensive:

SAMI teda ty máš teda smůlu, tak se drž, spočneš až večer pa
23. zář 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jsem borec na konec co? :slight_smile:
dlouho tu nebyla tárovka, co sem chodím já, tak mi přijde, že tu nebyla...snad v tom není něco osobního :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. zář 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Este som vam zabudla napisat co sa nam stalo dnes na prechadzke, vozim a kecam s kamoskou a zrazu sa kuknem na drobca a on hlava zvesena ako handra. Pekne si zaspal a to este chvilu predtym si tam mrkotal. Tak to sa nam nestalo uz asi 4 mesiace. Zeby zaspal v sede. Zo zaciatku ked som ho vozila v polosede to bolo skoro pravidlo, inak nezaspal, ale dnes teda prekvapil.

Andy to je teda mega prispevok. A zrovna vcera som myslela na Megn, ze sa tu dlho neukazala, snad nepride s takou novinkou ako ty. Tiez si tu dlho nebola a zrazu bum si tehula.
Nie ze by to bolo zle keby je tiez tehula, ale uz si nepametam aky rozdiel medzi detmi planuju.

Tomi spi uz 2 hodky, ale uz si vypytal pred chvilu cajik ale este zaspal. Mohol by este tak pol hodku, potom ho nachystam a pojdem farbit tete vlasy, mama bude zatial kocikovat.

A musim sa este pochvalit, vcera sme dostali 6 poharov domacej presnedavky a pred tyzdnom 10. Boze aka je ta tetuska mila, je to mamina kamoska, ona ma uz vnucata velke a dost ju to bavi robit. Musim jej za to aspon kavu poslat.
23. zář 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem tu. Byla jsem s malym v shoppingu :grinning:
Tak mame sedacku (Graco), nejake mikiny, tricka, rifle, misticky na jidlo pro nej, nejakou tu hracku do vany, a zabrany na supliky do kuchyne. A jeste par malickosti. Taky jsem vyhrala kupon v Mothercare na profi foto JAydiho, tak jdeme v patek :grinning: POtrebovala jsem se podivat jeste na nejake jine veci, ale smudlika to nebavilo, jsem myslela, ze bude spat, ale prd :angry: usnul az v aute na ceste dom :angry: Ale i tak dobry. Zbytek jeste v patek :wink:

Tedka spinka na balkone, tak vas jdu konecne docist :slight_smile:
23. zář 2009 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
vanilka ty jsi básník :grinning: Tiez si tu dlho nebola a zrazu bum si tehula :grinning:
petronuska ty jo takových nákupů :slight_smile: mě by se taky hodily ty zábrany, budu se muset po něčem juknout, pže se otočim a máli házáí ven hrnce a pak cdéčka a pak papíry důležitý a cucá gumový rukavice atak že :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. zář 2009 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikuloe co to mate za cviceni? S detma neco?
Jej s Nikolkou nic moc ted, co :frowning2: Snad bude v pohode. A to rhb cviceni musi byt teda fakt neco :frowning2:
Andy s tim budikem u nas podobny, ale teda ma ho pul hodky pred tim, nez vstane. Tak jsem mu taky rekla svoje a uz si ho Ray pretocil :grinning: I kdyz do te doby zase Jaydi uz je vzhuru, ale jde o princip, ze? :sweat_smile: :wink:
A co kecas prosim te, ze jsi spatna matka, kdyz je ti blbe a muze si ho vzit tvoje mama? To mas asi jen nejaky ty tehu kecy, ne? :sweat_smile: Kozo jedna. Super, ze ti ma kdo pomoci s Malinkou a ty krasne lez a pij horke cajiky!!! :wink:

Holky ten kocarek, co jsem dala odkaz, tak jen ze zajimavost, co jsem nasla. Ne, ze si ho budu kupovat! :grinning: Ale vypada dobre, to jo :slight_smile:

Talls a na kolik by to meli snizovat, vis? :angry: To jsou ko.oti :angry: To je jak tady. Tady uz snizily jedny pridavky, ale od noveho roku je rusi. A pak jsou jeste jedny (pro zajimavost jen 166e mesicne) a ty budou kratit na polovinu od noveho roku :angry: Nechapu a pekne me to se.e, takove setreni, kde by byt vubec nemelo :angry: Jsem se ted akorat rozcilila :frowning2:

Add jidlo. Jaydi ma 5-6hod mliko 180ml, 8-9h snidani sklenicku ovo s jogurtem, nebo nejake cerealie, nebo kasi, 12-13 obed kolem tech 200ml, 4-5 jogurt s bananem, presnidavku s bananem, nebo jen jogurt, 18.30-19h kase, 19.30-20 mliko 180-210ml. Nekdy nechce kasi, tak ma jen mliko a vypije skoro cele, nekdy kasi s ni a mlika vypije tak 90ml
V mezicasech ma nekdy kousek ovoce, rajce, krupky nebo kousek chleba s maslem

Sami Domik toliko zubu najednou? :astonished: Nakonec predbehne i nas :grinning: Tak at lezou dobre :wink:

LAus noc u vas vyborna a plavco teda nic moc, kdyz mlade rve. Ale aspon pulku jste si uzili :grinning:

Petis super s cvicenim :wink: Nakupy super, co mate za tv? Taky se chystame koupit velkou, kdyz ted muzem :grinning:
A mrazak se hodit bude urcite :slight_smile:
S babcou teda nic moc, co? :unamused: JInak gratulka ke kruckum Kajky, jako u nas :grinning:

Pospi toho TM spacifikuj na vecer, at muzes jit! :wink: A teda v rodine krize.... :frowning2: Snad to tam nejak dobre dopadne :pensive: Tak si aspon uzij pobyt u vasich :wink: aspon nejake rozptyleni :wink:

Andy MAlince treba rostou zoubky, ne? :pensive: A Jaydi sam jeste nechodi. Ty dva krucky to je takova rychlovka, od stolku ke gauci

Sami ty si taky uzivas teda :frowning2:

Andy super s reakcema :grinning:

Vanil dobry zaspani Tomiho v sede :grinning: A presnidavky se teda hodi :slight_smile:

Tak, a jdu si udelat kafco a sandwich, bo mam hlad jak vlk. Jsem jeste dneska nestihla ani jist :grinning:
23. zář 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
petronusko super s reakcema :grinning:
dík za pobvzbuzení, že nejsem strašná matka a máš pravdu, jsou to mateřskotěhudementní kecy :grinning:

ale i 2 pidikroky se počítaj, ted bude dělat už pokroky, to je jasný, já chápu, že si tenm kočár nekupuješ, ale samička sited kouše nehty, jestli kvůli tomu kočáru nepřemluvit samce k znovuotěhotnění :grinning:
23. zář 2009 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. zář 2009 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsme doma z prochajdy, ze zacatku nic moc, odchazelijsme a mel teplotu 38,3 bez odectu, tak mu nebylo asi nic moc,ale dostal cipek....cca 45min nezabral a pofnukaval, ale pak vytuhnul,taxem zajela na lavicku , vytahla knihu RaBR, ale zopakla jsem ci 2mesice zpatky ctenou stranku a zaviraly se mi oci,taxem si lehla na lavicku jak homelessak, rukou chytla kocar a spala jsem taky :slight_smile: asi 20min

jeste jsme se stavili v DM, koupili ty HIPPy do zasoby (uz vcera nejake) je to super na cestovani a jsme doma. Trochu mu otrnulo, tak tu řádní na vysavaci (ktery je v pohotovosti kvuli odsavacce :slight_smile:), tak fajn. snad bude usinat v pohode pred 20h....uvidime. nejvic se bojim vysokych teplot, snad vic jak 39 nebudou...

moc se nenakecalo, chybi mi tato strana, taxuper, jdu si nachystat vse na spinkani atd a pak za vama rada dojdu
23. zář 2009 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
andy ta je boziiiiiiii ružofffka uplne v ni vidim Malinku horalku:slight_smile:
23. zář 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj zenske ozyvam sa ze este zijem aj ked mam na male :stuck_out_tongue_closed_eyes:
teda nalozila sem si naozaj taku hromaduna seba ze len letam ale je to fakt jako super nemam na nic cas okrem deti a roboty tak to je fajn.
Bejka ochorela tak chodim len rano od 6 do 9 takze tak ale na druhy tyzden zase makam 7 hodin :slight_smile:

šimonecek ma zase tu prekliatu zabu chudinka uz 3 krat!!! :angry: od vcera mu to vytieram rataniovu vodicku je to fakt bomba sice ho to musi stipat jak blazen ale pomaha to a este sme boli dnesak v poradni ma 10 650g takze pochudol sak uz ma 2 tyzden hnacky :frowning2: mame vysadit sunar a kupili sme bezlepkove mleko 300g stoji 8eur :confounded: takze dufam ze sa z toho vylizeme lebo ked bude mat bezlepkovu dietu tak ma asi jebne uz vazne!!!on furt kaka aj 6 krat a nestravene uz je chudacek aj schudly ale do teho este leta jak divy baby on uz vubec vubec nelozi po 4 len chodi! je to dablik :sweat_smile:

ked sa sere tak vsecko nech sa deje co chce nech su len proboha decka zdrave to je fakt to naj co si preju!!!
ostatne mna netrapi!

moc sem toho nedocitala ale posledny prispevok od andy :grinning: :grinning: :grinning:

baby tak snad este budem mat nekedy cas uz sem asi dva tyzdne nestrihala deckam nechty :sweat_smile: boze musim ist na to a o sebe ani nehovorim :grinning:

tak zatat pa ja sa ukazem len co to cas dovoli :dizzy_face:
23. zář 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
:unamused: sami ajaj chudáček domís :frowning2:
teda a máš muj obdiv, si schrupnout v parku na lavicce, to bych asi nedala....jinak jsem ted občas nakoukla i do tech květnovek, ale zůstanu věrná jen vám, pže tady už to je takový zaběhlý, známe se..tam je to divný...tady jsou fajn holky :slight_smile:

bartalka já jsem ani nevěděla, že jsi si našla práci , copak děláš?máš toho teda až nad hlavu, jsi bojovnice, pomáhájí ti i rodiče TBM stále???a jak se k tobě chovají, pořád stejne?
chudáček šimonko s tím kakáním, snad budete brzy moct přejít zase na normoš UM :unamused:
23. zář 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dnes jsem tu měla kamarádku s chlapečkem 14M, tak si kluci chvílil pohráli vevnitř, venku, odpo teda bylo blbý, Honzík se vzbudil a brečel a i po jídle a v náručí, na 90% horní dvojka, kouká tečka, má to nateklý a při pauzách v pláči prsty v puse, snad ho to nebude trápit v noci. Zejtra jedu na oplátku já ke kámošce, tenhle tejden jsem furt někde, ale super, utíká mi to :slight_smile:
Marti, super, jak se Markétka rozstoupala :slight_smile: Honzík taky dost žvatlá, když má náladu, to je hezký :slight_smile:
Lao, vidíš, slovenština, seš taky dobrá :grinning:
Nikule, s prací dlouho do večera máš fakt megazáhul! Co rýma Nikči, už je to lepší?
Andy, MM si taky občas nařídí budíka a pak si to posouvá nebo spí dál, ale že mě ten budík budí, je mu fuk! To je super, že si Máli vzala mamka, je hodná a ty si nic nevyčítej, símtě, se vylež!
Talls, já dávám ke sváče buď bílej jogurt, nebo bílej jogurt s ovocem nebo přesnídávku. Obča dám kousek banánu, ale to jen tak mezi jídly, např. v kočáru, nebo rohlík a tak, rohlík sní max. třetinu, pak už nechce.
Sami, ty voe, 4 zuby naráz, masakr!!!
Petruš, já s Honzíkem už na notebook taky nemůžu, se na něj hrozně sápe.
Lao, no teda super noc, jak to děláš? :slight_smile:
Já se včera začetla do knížky o spaní od Novinky, docela mě to zaujalo, chtěla bych totiž odbourat to noční mlíko. V knížce píšou, že nad půl roku to není v noci hlad, ale zlozvyk, u Honzíka tomu věřím. On se prostě probere jako každej párkrát za noc ze spánku, ale probere se moc a čeká mlíko a uklidnění, jinak nemůže zabrat. Tak jsem zvědavá, co v knížce radí za metodu, zatím jsem tak daleko nedočetla. Ale sousedka mi dneska říkala, že dobrá metoda je vzbudit dítě o hodinu dřív, než se obvykle budí, dát mu napít a spí se dál. Každej den dávat mlíka míň a míň a prý po 4 dnech dítě prospí noc, no teda, asi to zkusíme, ale asi ne dnes, páč ten zub. No možná, uvidíme, nařídíme budíka na půl jednou a dostane 150 místo 180. Pak asi ve 4 dalších. Zítra to samý se 120, pozítří 90, popozítří 50 a pak se nechám překvapit. Teda jestli to vůbec vyjde.
Petis, já myslim, že po každým pohybu se líp hubne, prostě je to výdej a něco spálíš. Tak Kája udělala dva krůčky? To nebyla náhoda, to začíná, každej den víc a víc a bude brzo chodit, uvidíš :wink: Ty jsi dělala cestovní ruch? Dobrý :slight_smile:
Pospi, tak jak u vás hlídání, hlídal "ti" R. teď večer? Tchýně a švagrovci rozhádaní, to není dobrý, že to všechno v sobě řešíš, achjo :confounded:
Vanil, to máš dobrý noci bez mlíka, jaks to docílila? Já na toho našeho Honzu musím nějak vyzrát!
Andy, to je megapříspěvek, valím oči :grinning: Nojo, Tárovka asi nestíhá nebo se někde fláká :sweat_smile:
Vanil, Honzík taky umí v kočárku usnout vsedě, když je hotovej :slight_smile:
A Petronuška taky borkyně v reakcích a já mám taky už teda hodně napsáno, jak koukám :sweat_smile:
Petruš, dobrý nákupy, sis to užila, škoda že Jaydi už pak nespolupracoval, ale tak aspň jsi něco ušetřila :sweat_smile:
Jů, Andy, Máli bude fešná v kombinézce :wink:
Bartal, ten dovětek s nehtama mluví za vše, hahaha! :grinning: Drž se, ať se bejka uzdraví a šimonek je šikulák s chozením!
23. zář 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čau kosti,

Andy, super komboška :wink: Taky budu muset začít shánět nějaké zimní odění... :slight_smile:
Míry nedodám¨, bo jsem čírtě nezměřila :slight_smile:
Hehe, že by Tárovka měla něco proti tobě jo? :grinning: Ty jsi vtipná :grinning: Jen nejni čas asi...

Peti, gratuluju k nákuppům, super :wink: no a výhra profi fota, to je paráda¨!!! Je to omezené počtem fotek, nebo na určitou dobu?
23. zář 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Puzzi, co je to za knížku?

Bartal, nehty mě dostaly na kolena :grinning: :grinning: Sice jsi v ¨prdeli s časem, ale vtipná si furt jak sviňa!!! :dizzy_face: :grinning:
23. zář 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele holky, ted na mě Jenda co zase děláš, ty zase konuješ????,a já hmmm a on nenarsotly ti už nozdry :grinning: :grinning: :grinning:

puzzi teda ty máš akční týden a já zas zcela naopak :angry: no co , hlavně at už je to leppší :wink:
třeba tárovka bude šmírovat a donutim ji k aktivitě, páč mi tu ještě negratulovala k těhu a to se neodpouští :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

jdu teda za tím mojím, bolí ho v krku, my jsme párek mrzáků chcípáků :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. zář 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Andy, mělas mu říct, že ne, ale že už se ti rýsuje ocas, jakej on nebude mít nikdy :wink: :grinning: Teda hlavně se neuražte :wink:
23. zář 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lao, Každé dieta sa vie naučiť spať - Kast-Zahn, Morgenroth
Tak koukej zejtra čírtě změřit do tabele :slight_smile:
Andy, nozdry, dost hustý :grinning:
23. zář 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty voe, Lao, ocas :grinning: Holky, vy perlíte dneska!
23. zář 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.
Andy super kombinéza. :slight_smile:
Sami 4 zuby, to je blbé. :confounded:
Puzzi na Kubka ta knižka neučínkovala a na Zuzku ju našťastie nemusím aplikovať. :slight_smile:
Dnes je MM na firemnej akcii, tak som mierne dead, idem ešte žehliť. :confounded:
23. zář 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Puzzi, jj, to mi cosi říká, myslím jsem to někde zahlídlla v češtině. Asi někde v časáku byla reklama...
23. zář 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy, kombineza je perfekte, Malinka v nej bude fesanda.

Puzi ty to mas akesi perne, tento tyzden. Ale hlavne je ze si najdes cas aj na kona.
A s tym cajikom v noci, ja som to zacala este v casoch nocneho kojenia, lebo vzdy pri koju sa prebral a zacal ma kusat a iba sa hrat, takze som to chcela odburat, ale asi som si tym uplne odburala mlieko, kedze nebolo pravidelne vyprazdnovanie, tak sa nestihalo tolko tvorit na rano, a potom mu to uz nestacilo tak prislo na radu UM.Tak teraz neviem co je lepsie kojit v noci 5 krat ale kojit, alebo na ukor kojenia davat cajik a prist tak o mlieko? Tak si vyber. Ja som mu proste dala len cajiku, ale nie s dvojkou cumlikom, ale s jednotkou nech sa pri nom unavi, a on pomalicky zaspal. A tym som sa utvrdila aj v tom ze on v noci hladny nieje len si potrebuje podudkat.Ale byvaju aj vynimky, ze sa prebere a vtedy zarabam aj ja mlieko.

Sami obdivujem ta so spankom na lavicke, ja by som to nedala. Bala by som sa o dieta aj o doklady a podobne, ved ludia chodia vselijaky.

Tak pre dnesok sa lucim a neslubujem ani moc velku ucast cez vikend, kedze MM ma od zajtra volno, tak asi nieco podnikneme, niake akcie.
23. zář 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda, Lao, ty máš hlod...prej "vocas, jakej ty mít nikdy nebudeš"....fakt nemůžu :grinning: :grinning: :grinning: ...MM na koňa nic neříká...si sedíme každej u svýho PC a nevíme o sobě...(kurňa, ale zas je to blbý, že jako komunikace vázne, že...)

Andy, komboška je boží...ta růžová barvička...jé, slaďounká...já mám na zimu zas vystaráno od ségry, jednu kombošku a bundu s oteplovákama...se mám, nemusím utrácet
:wink:

Petronuska, to se hezky utrácelo s 3tis eurama v kapse, co??? :wink: To je super.

Jo a panika se nekoná, ten balíček Janotovi neprošel tak jak ho chtěl, Paroubek (teda jako ČSSD) prej usilovala o to, aby zůstaly rodičák, porodné, snad i mateřská na stejné výši, tak by se nemělo snad nic krátit...super...jinak to mělo být o 10% měsíčně. Jako docela dost peněz...

Bartalka...jejda a od kdy má Šimis ten průjem? Je to po tom, jak otekl??? Nám pomohlo mlíko AL110, bylo levný, 400g jen kolem 110 Kč. Zkus mu taky dávat Lactobacily, jsou v tobolce, ta se vysype do mlíka nebo do jídla...snad to nebude alergie na lepek...já se teda u nás taky bála, ale ustálilo se to...kajdošil tak 4x denně, teď max 2x denně, spíš 1x....

Pospi, jak to dopadlo s hlídáním??? Pohlídal ti pantáta svoje děti??? :grinning:

Sami, závidím ti ty velký pokroky Domíka...Tobi jede teda velmi pomalu...až se chvílema začínám bát...ale teď poslední týden se např dokáže zvednout z té nejnižší polohy Pollyny k pultíku (to vůbec nedělal), dokáže v leže vydržet na boku, trochu i zvedlej a uleze pár krůčků, ale jen úplně nahej, bez plenky, jinak ne, jen péruje...

Začnem trochu víc navštěvovat nějaká centra, zítra jdem s Jumíkem zas na Světýlka, tak uvidíme, třeba ho jiné děti budou motivovat.
23. zář 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vanil,super, že Tomi pil ten čaj atd., já čaj v noci zkouším, ale většinou ho nechce nebo vypije trochu a stejně brečí dál, dokud nedostane mlíko.
Užij si víkend s MM :slight_smile:
23. zář 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi to si sa zmylila nie s MM ale s TM :grinning: .
To neviem ci by si tam davala :slight_smile: skor :angry:
23. zář 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek