• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Vanil :grinning: Nojo, s TM :grinning:
23. zář 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás hádka jak sviňa kvůli objektivu k foťáku....jsem nejásala, že si ho MM koupil (sranda za 17 tis :confused: )...někdy mi fakt přijde, že žiju s člověkem, kterýho vůbec neznám ....ach jo :cry:
23. zář 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale zas dotáhl Kosheen, který jsem chtěla...tak nevím, mám ho milovat, nebo nenávidět??? :wink:
23. zář 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem tu az tedka. Nejak jsem nestihla. Ray byl pryc kvuli autu a smudla mel spoustu energie az do 8h. Pak jsem delala vecu a koukala na tv :slight_smile:
Jsem videla v tv novinach, ze by se ty pridavky nemeli kratit, tak snad to tak zustane :slight_smile:

Andy ta kombineza pekna, MAlinka bude kocka :slight_smile:
Ty jo Sami, ty jsi spala na lavicce v parku s kocarkem? To bych asi nezkousela :confused: A RaBr musi byt zajimavej, kdyz se u nej usina :sweat_smile: :wink:
Bartal teda ty toho mas. Snad Bejka bude brzy v poradku :pensive: Dobra vaha Simonka :slight_smile: Chudacek s tou bezlepkovou dietou, snad se to jeste spravi, co? :pensive: A teda bomba jen s chozenim :slight_smile:
Puzzi chudacek Honzulka se zoubkem :pensive: At je noc dobra
Puzzi tak jsem zvedava, jak vam to pujde v noci. Drzim pesti :wink:
Laus je to jen jedna fotka. S tim, ze udelaji vic a jinych a muzu si je koupit. Jenze prej jedna fotka stoji pak 35e, takze ee. :sweat_smile:
Andy nozdry :grinning: :grinning: :grinning:
Jezis se tu chlamu na reakci ocase od Laus :grinning: :grinning: :grinning:
Ja tu knizku mam taky ve sk jazyku od kamosky. Jeste jsem se k tomu nedostala :sweat_smile:
Vanilka uzij si TM a vikend :slight_smile:
Talls my mame to samy. Kazdej svuj gaus a svuj notas :grinning:
Talls milovat :wink:
23. zář 2009 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem psala rano dlouhej prispevek a dam odeslat a explorer me zahlasi chybu a spadne to. Tak me to vytocilo a sla jsem si radeji umyt hlavu nez se mala probudi.

Sami takze uz mate sople zeleny. :( My zatim sice teplota, ale ryma vodova, tak k doktorce nemusime. Taky nam asi rostou konecne jednicky. Uz tam zacina mit takovy ty jizvicky. Nevim jestli to tak taky mate, ale Nice asi 2 dny pred prorezanim se udela na dasni jizvicka. No hlavne ze mudr nam v 6 mesicich rikala, ze uz se chystaji a budou venku kazdou chvilku. Tak 4 mesice sekera. No a hura nebudeme mit upirka...

Talls ja aqua annu obcas pouzivam a neprevaruju jenom prvnim den. Pak se v otevrene vode pry mnozi bakterie, takze prevaruji. No ale konvici mame taky porad plnou kamene, takze si dam do avent kalisku vody co potrebuji a supam do mikrovlnky a tam to necham projit varem.

Andy, Petrus mame tu rehabilitacku doporucenou, protoze ona se plazi uz dlouho tak ze naslapuje na jednu nohu a tu druhou jenom taha a nepouziva. jinak to cviceni na kterem jsem byla v pondeli, tak to je s detma. Ona je ve spolecni rada, tak at mam zmenu.... No a snad ji to bude motivovat k lezeni.

Andy chlap, budik a ranni vstavani je vsude stejny. Kamil byl schopen si ho 10x posunou vzdycky jeste o 5 min. No to jsem pak soptela, protoze ja uz vzhuru a milostpan si vyspaval...

Jo a Andy nejsi strasna matka, ale normalni! Musela bys byt napalici se netesit, ze si odpocines, kdyz ti neni dobre. Navic kdyz vis, ze je u tve mamky a je ji tam dobre, tak neni vubec co resit... :slight_smile:
23. zář 2009 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Talls ted uz jenom milovat :slight_smile:
23. zář 2009 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Talls, je to sice hajdelák, ale miluj ho :wink: :grinning:
23. zář 2009 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dám na vaše rady a zatím si ho nechám... :grinning: . Jenže on mne teď nechce, je uraženej...prej nemá ani z toho objektivu radost, když jsem mu to okecala...asi si půju zítra koupit nějaký brilianty, jsem si kolikrát říkala, že by se mi líbily... :grinning: :wink: :slight_smile:
23. zář 2009 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
No me prijde, ze chlapi proste obcas nepremyslej....

My jsme asi 3 mesice zpatky byly na stiru s prachama. Platili jsme zrovna neco velikeho na baraku a kamil prisel domu s tim, ze koupil od kamose co ma vinoteku vina za 2tis. Jsem myslela, ze me omyjou...

Jo a jinak se musim pochlubit, ze v utery nam dodelaji stropy, takze to pak vymalujem a na konci tydne nam dovezou na zakazku sedacku a zidle a hura se stehujem a uz skoro do hotovyho. :slight_smile: Se nemuzu dockat! a tesim se na tu sedacku :slight_smile:
23. zář 2009 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tuhle sedacku mame:
http://www.toys.ie/Graco-Logico-M-Car-Seat-!D04023-prod.aspx
Jestli nekdo vite nejake reference na ni, dejte vedet. I kdyz uz s tim nic nenadelam :sweat_smile:

Nikule tak dalsi zoubky :slight_smile: S cvicenim to budete mit dobry :slight_smile:
Super, ze za chvilku uz budete zpatky ve svym :slight_smile:
23. zář 2009 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, ja docitam sto let...jeste tadle strana

uspavani dnes na hodinu :frowning2:....vzdy kdyz zabiral a presouvala jsem, zacal si hrat se spruslema a zvedat se....takze breky a furt dokola....paxem resila necekanou vec...mela jsem 3 zmeskane hovory od EX MM, te co se soudi o alose, taxem ji volala, no nechce se mi to tu psat...jako nic zasadniho, proste si MM neco domluvil s mladym pres nekoho neco z USA a mirne se to zkomplikovalo a MM jak je kdesi v pjerdeli daleko na vychode, tak nereagoval na telefon atd tad...toz je nenapadlo nic jinyho nez volat me...no,slysela, ze mi dite rve jak tur,ale furt se vykecavala...takze se Domi mirne odkragloval tim revem a pak kojo asi na 4. pokus a byl tuhos.

paxem resila maily a koukam na TV a u toho docitam, tak mi to trva, sorry

holky, Domi spal bezpecne v kocarku, mela jsem ho natoceny k sobe k lavicce, kabelku pod hlavou a rukou jsem drzela madlo kocaru....chtela jsem jem zavrit oci a z tech 20min jsem se totalne ztratila jen tak na 5minut...neustale chodili lide kolem, stekali psi, jezdili lidi na kolech, dokonce se tam nekdo docela dost smal, mozna mne...ja nevim...bylo mi to fuk, prijemny šlofík :slight_smile:
23. zář 2009 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.toys.ie/All-In-One-!G11725-prod.aspx

http://www.toys.ie/Smart-Trike-Deluxe-3-in-1-!F00502-prod.aspx

Holky tady je, co jsem psala minule, ze bychom brali pro Jaydiho k vanocum nebo narozkam. :wink:
23. zář 2009 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nevim, jestli to pujde otevrit, je to nejake divoke. Kdyztak zkopirujte cele a otevrete v novem okne, komu se bude chtit :sunglasses:
23. zář 2009 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
talls ty voe...to znaaaam...ja setrim, kde muzu, kazdou kacku v ruce 5x obratim...jdu pesky, abych nemusela kupovat listek na MHD a pak MM prijede z nadrazi taxikem, koupi si nejaky sbirkový šutr a tak po ruznu....zitra mam scuka s zenskou z MMB kvuliva necemu...no kdyz se mi to bude libit, se mozna rozsoupnu. Ale nevim. Ja si ted nejak neumim dopravat a uzivat, coje Domi....vse prepocitavam na detskou vybavu...proste uz mi hrabe.

jinak s tema zubama u nas taky...mudra uz pred 1,5 mes, rikala, ze mu pujdou zuby, me to nacervenale...a nic. Dnes ale fakt evidentne uz napuchlejsi a viditelnejsi. Koupila jsme mu v DM tu sadu tech 3 žužlátek /masirovaci a kartacek), to je bozi jak do toho hryze a ta guma vrze :slight_smile:))). Takovy skrabatko na zuby :slight_smile:). Holky, ja su s Domim dost klidas, ale posledni dny mi tecou trochu nerviky, se musim hodit do klidu. Je toho na mne samotnou moc no...jak chcu uz vecer svuj klid konecne a on nechce usnout, mam chvile kdy vřu...pak je mi to lito, nastesti se furt tak nejak drzim, jen se mi honi v hlave veci jakoze ho necham rvat a pujdu pryc....pak je mi to lito, ze jsem na to myslela, kuřátko moje opelichane male, bolave...on to nedela schvalne, proste nemuze zabrat...chudak. Si ho zas vemu do postele. spim s nim uz asi tyden, co neni MM doma.
23. zář 2009 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
nikule to je mazec s tim vinem...ale proste chlap no....kamosovi vytrhl trn z paty a vam ho vrazil :-P

ja su ted na sebe nastvana, jak byly ty slevy dny Marianne...v benettonu byly slevy 25% a doooost se mi tam libilo troko s dlouhym, co melo naaaadherny třpytkovy napis na prsou. proste bozi....plna cena 599, se slevou 450...ja vahala a paxem si rekla ze ne, ze setrime, stavime....debil....tech 500 vyleti do luftu jen se MM rano rpobudi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: , ted me to stve, ale sere pes.
23. zář 2009 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami ja to s tema pocitama mam to same. Nekdy uz uplne vru a nakonec si treba zarvu do periny :grinning: Ale pomuze to :wink:
23. zář 2009 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrus dobre to vypada... Jaydi bude mit pekne darecky.. ja jeste vubec nevim co budu davat..

Sami tak vecer uz se taky vzdycky tesim ze bude klid. Ja jsem teda drson a nechavam plakat. Nechci rict vyrvat, ale proste chvilu si treba i pobreci. Jen obcas prijdu, aby vedela, ze tam neni sama a kdyz vidim ze teda nemuze zabrat, tak pak se i snazim ukonejsit. No ale zase polozim a v 90 % se fakt spi. Spani mame celkem zmakle, tam sefuju ja :slight_smile: . Taky teda uz byva dost kantare.

Holky jdu spat, uz jsem se nevyspala ani nepamatuji, tak dobrou...
23. zář 2009 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak u nas taky radeji utratim za naseho smudlika, nez za sebe :sunglasses:
23. zář 2009 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami ja si taky rikala, ze si budu muset jit udelat radost a celkove i dokoupit veci na sebe. Jednak jsem setrila a taky neni cas. No a s nikou do obchodu to fakt nehrozi ta me hned vypiska... takze ji budu muset nekomu supnout :slight_smile:
23. zář 2009 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe, do periny.....ja tak 10dni zpatky mela mega nerrvy z uspavani dopoledne z toho hluku tady....vzdy, kdyz uz byl skoro tuhos, tak nekdo zatroubil, zastekal pes, soused zacal vrtat nebo neco a on se probral...trvalo to pres hodinu a ja potrebovala dostat pretlak a zarvala jsem jak nejvetsi hyster uplne mega a Domi na me cumel jak puk :grinning:

dneska jsem potkala ty lidi, co neznam, takze jsem je konfrontovala s tim, ze bydlime pod nima a ze proti upravam v byte nic nemam, pokud mi to nebude dite a ze kdyby mi to mohli dat vedet predem, ze budu happy a pujdu na prochazdku nebo nekam. ze su z toho zoufala...toz se prisli omlouvat a hlasil mi neco na sobotu nedeli pondeli nebo co...ja to vypustila hned ven...no to bude MM doma, toz tak pujde kocarkovat nebo sje servat :slight_smile:
23. zář 2009 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, ja uspavam u prsa....me to vyhovuje,ale je to blby pro pripad az nebude kojo, kdyby ho nekdo hlidal....blby no. Ale holt kojim na zizen, tak to tak mame zavedene. Uvdime do budoucna

ja i na sebe nakupuji na MMB :slight_smile:, no jo, jdu zaplatit vlastne vcerejsi nakupy :slight_smile:))

ale zase: vcera a dnes 4 zajemci na koupi u me na MMB....doma bude pres litr...jsem tam soupla i mujnejoblibenejsi parfem, mam totiz asi 12... :sweat_smile: :sweat_smile: a nejak to ted na MD nestiham prostrikat... :confounded: a hned 2 zajemci... :grinning:
23. zář 2009 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. zář 2009 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami u tebe super s tema prodejema a nakupama :slight_smile:
Jinak teda omluva dobra, ale na druhou stranu prd platna. Delat tam stejne budou, ale teda o vikendu? :angry:
23. zář 2009 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak uz 3. zajemce na ten parfem, sakra, jsme dala nizkou cenu...jsem to mela dat na aukci a at se pobijou a pekne nasypou prasule....kurde :grinning:
smula no
tak nic, zaplaceno, jdu si umyt vlasy (haha, to zas ze me nebudete stihat, ze pred spanim, co?) a jdu spat
brou nocku
snad bude i u nas¨

petrus joo aten kocar super, musim ukazat samci az se vrati, abych mohla chtit dalis dite, jak vymyslela Andy :slight_smile: :grinning: :_D....
23. zář 2009 ve 23:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
petrus ty vogo, setri trochu :slight_smile:)), jeste ti ty eura neposlali, ne? :slight_smile:co s tema hrackama budete delat, uz tak toho mate doma jak v materske skolce :slight_smile:)))))))))))))))))))))))))))))

uz tu nejsem
23. zář 2009 ve 23:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
chjo me se ani nechce spat jak ho slysim jak chrci a nemůže dychat :frowning2:, bych mu nejradsi vysala nos a pak ho celou noc objimala a hladila po vlaskach, bobisek maly, horky... Hajal na storc bez prikryti, vydava mírně zvuky jak meluzinka, se mu asi něco zda... Bobasek, otocila jsem ho. Az se vzbudi, pujde ke me. Ikdyz ten monitor dechu v techhle pripadech, kdy nemůže dychat ( I jindy a furt) pouzivam rada. Pouzivate taky ještě? Ja kvuli chuve a kdyz to mam, tak furt, zatim se to nechtsram prodat :slight_smile:
24. zář 2009 v 00:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
To fakt nechapu, ze si myjes vlasy takhle pozde a jeste pred spanim :grinning: :wink:
Ohledne hracek: Jaydinek prece nejake hracky dostat musi ne? Budou narozky, pak vanoce....neco z toho se urco schova na pozdejsi mesice, at to nema vsechno najednou.
To kolo je v podstate na ven a vyuzije se docela dlouho myslim a ten stolecek s kostkama taky. Ne, ze to budem hned kupovat, jen se rozhlizime. A urco se nas budou v rodine ptat, co bychom pro nej chteli, tak to je hned, ne? :wink:

Tak jdu taky spat. Dobrou noc :slight_smile:
24. zář 2009 v 00:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jej bobisek Domi, to je mi ho taky lito. Ale urco to bude brzo lepsi... :pensive: Tak snad se vysppite :pensive:
24. zář 2009 v 00:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jdu na vás po dlouhé době nakuknout! :wink:
sem tam vás dočítám, ale nějak nestíhám reagovat, takže zhruba vím, co se tu děje! :wink:

já jsem teď často na baráčku a něco tam umývám, dítě už mi chrupe maximálně hoďku dopo a 3/4 hod. odpo, takže to tak akorát něco málo stihnu poumývat a mám po klidu! :grinning:

Max je teď sice hodnější, od té doby, co se plazí, ale tak nějak mám furt hafo jiných věcí na práci, tak se nezlobte, že sem nestíhám chodit! :wink:

Jinak stále nesedí, zuby žádné (má to teda už hooodně opuchlé ta dásna, ale furt nic), jen se teda plazí a stejně jako u Nikule tu jednu nohu tahá za sebou! :sweat_smile: ...snad na to dojde sám a nebudeme muset zas na rehabky! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. zář 2009 v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, tak mi je zas o fous líp, ale postupuje to teda pomalu, pořád rýma jak svině a trochu to cítím, když dejchám, hnus, vykašlávám,at už je to pryč, dnes je aspon takový stonavý počasí :wink:

LAO haha vocas byl dobrej, J. to pobavilo, prej která holka tam je takhle hustá :grinning:

TALLS jojo vy jste to moderní manželství z 21.století, každý u svého notasu.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: a včera hádka s TM to chápu, že jsi vytočená a tvoje otázka, láska je setrou nenávisti no, dokud k nim cítíme ještě nějaké emoce, byt negativní, je to pořád dobrý

VANILKA užij si volno s TM a nějakou akci

PUZZi jak dopadl tvůj pokus mín mlíka???Tak nevím, jestli to má cenu, když máli má sunar jen jednou, mi to nějak neva a ona se tim uklidní a spí dál, nevím, asi ted těhotná, unavená nebudu mít chut na noční přeučování, ale když ti honzík pije častěji, taky bych se snažila něco s tim dělat, páč to je opruz :stuck_out_tongue_closed_eyes:

NIKULE držím palce, at se palzení Nikči brzy vylepší
:wink:

add chlapi, jak jsem včera posílala prachy tý prachy za kombošlu a boty, tak jsem prosila Jendu, at to pošle a on dělal takový drahoty a já říkám, ksakru(použila jsem trochu víc sprostý slovo) ty děláš, jak kdybych si já osobně kupovala nějakou pí.ovinu a přitom to je potřeba pro málinku a on se tak zatvářil, jakože to stejně kupuju spíš pro sebe :angry: :angry: :angry: no jako ale mám z těch věcí pro ni radsot, jak kdyby byly pro mě :slight_smile: takže sami chápu tě :slight_smile:

SAMI myslím, že tvé myšlenky jsou normálka, koukaly jste se holky včera na ty Přešlapy, to mi přišlo trochu přehnaný, jak ta jedna s tím dítětem, že hospodyni atd, bych se chlapovi vysrala na teplý večeře a měla by rázem víc času :grinning:
24. zář 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek