• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
sami ty jsi zase šla spát, když už já jsem spala 3 hodiny :grinning:

dedulka tak se drž, máš toho teda dost, snad se amxík vylepší s lezením :unamused: :wink:
24. zář 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, ještě k tomu včerejšku u nás...no, on jako že nešel na účtě až na dřeň, že tam máme nějakou kačku navíc, ale abych měla klid na duši, potřebovali bysme tam mít tak 6 platů, což teda nemáme ani omylem, máme tam navíc tak jeden, dva...prostě si chvílema připadám jak kvočna, která si opatruje to svoje kuřátko a chce pro něj mít trošku zázemí...od tý doby, co máme Tobíka, tak mám prostě strach, že se něco po...a že nebudeme moct splácet hypo a všechno, přeci jen, těch peněz je furt potřeba docela dost...jen na bydlení 20 tis měsíčně (se zálohama..)...a prý jsem byla vždy taková a podobný kecy, tak jsem mu řekla, že kdybych taková nebyla, tak bych neměla spoustu peněz ušetřeno na akontaci na byt a tak...no, přišlo mi, že prostě sám dobře ví, že objektiv fakt potřeba není a tímto si to okecává....na druhou stranu vím, že prostě maká, aby prachy byly, abysme nemuseli žít od výplaty k výpltě, tak "má právo" si pořídit něco, po čem touží....no, ovšem za Tobíka mi slíbil prstýnek a ještě jsem ho neviděla, to mne potom štve...

Dedul, tak Maxík už je nespavec? A Tobi taky nesedí , teda jako seděl by, kdybych ho posazovala, tak vydrží už chvíli, ale já ho neposazuju, snažím se maximálně do té křížové pozice sedu, to máme z rehábka, ale sám se tam neudrží (ve vzpěru na té jedné ručce)...popoleze pár krůčků nahatej, ale moc se mu nechce, a plazí se taky pořád křížem, i když teda už docela rychle...Jinak vás na RHB pořád taky sledujou? Tak jsme skupina lenochů- Tobi, Max, Nikolka...a možná Janička, ale ta je mladší on našich...tak aspoň můžem vidět, že v tom nejsme sami, že jo...že to není tak neobvyklé...holt někomu to trvá dýl, no...

Petronuska, my taky máme hraček hafo, jak jsem to podědila, a stejně občas něco koupím nového...a na Vánoce a narozky možná budem chtít něco "praktického", dostane toho psa od nás, tak možná ještě jednu hračku od někoho nebo na vánoce a myslím, že stačí...možná ten stoleček takovej hrací by se mu líbil, uvidíme...už to taky nemáme kam dávat v tom našem omezeném prostoru.

Nikul, taky občas nechávám poplakat, to se nedá nic dělat (třeba když na balkoně věším prádlo a slyším , že řve a vím, že je v ohrádce, tak ho nechám...nebudu přece pořád odbíhat...jednou byl chudák úplně rudej... :sweat_smile: hysteriček můj.

Sami, to je na pytel s Domíkovou rýmou...oni jsou tak zranitelní, co? Člověk by pro ně dýchal a pak je z toho nešťastnej, že jim nemůže pomoct, když jsou nemocní...ale určo to brzo poleví a zas bude dobře. Koukám, že jsme pomarodili snad už všichni...uf, tak do příštího roku by to mohlo být zas v poho...

Včera jsme si domluvili nějaké životní pojištění (kvůli hypo....přeci jen, může se stát vše), tak mi MM řekl, že se teď bude bát, aby se "neprobudil s kudlou v zádech"...chacha...

Jinak kdo kupujete Sunar, tak mají double pack v DM za 379 (jinak stojí myslím 229 jeden). Jdu do něj, jsem si ho nechala dát stranou, u nás na 6m měli už jen poslední 2 balení. Tak zajedem večer autem, jestli už se se mnou bude MM bavit...ráno jsme na sebe byli ještě jak" 2 kyselý prdele", ale už mi řekl čau a dal pusu...no, tak se to snad poddá.......Jo, jinak mi taky řekl, že ať si klidně koupím ten Maclaren, že není problém...no, jenže já v tom problém vidím, kdybych si koupila vše, co se mi líbí, tak na účtě nemáme nic za 3 dny...

Sami, jaký jsi prodávala parfém? Nemáš na prodání bílou Lacostu??? :wink: To je můj miláček...už jsem jí jednou měla, zas po ní šilhám, ale nechce se mi utrácet, mám parfémů taky hafo (něco Avon, Oriflame, něco pořádný značky)
24. zář 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,

tak my noc na prdlacku. Jsem zase usinala az nekdy kolem pul druhy a uz me zacina taky bolet v krku.. :( Mala mela v noci zimnici, uplne me ji bylo lito...
Ted rano se vykadila z podoby. Nocnik plnej jako blazen a stejne se o pul hodky pozdeji pokakala do plinky. Ma totiz prujem...:(

Dedulka tak se snad naucite lozit poradne. My se to po mesici a pul nenaucili a na rehabilitacce rikala, ze uz je to strasne znat, jak je ta nepouzivana noha slabsi..

Hokly nevim jeste cvicit, kdyz ma mala teplotu. Ne velikou ale ma...

Holky tak ja nastesti to mam uplne o.k. a kdyz kupuju neco male tak uplne bez kecu a MM si nic draheho bez porady nekoupi. Teda krome napriklad vyhodne koupe vin :wink: On je totiz obcas jak malej kluk, kterej neco chce a musi to mit hned a nepremysli...

Andy super ze je ti lip!

Talls o zivotku taky uvazuji. JEn jeste nemame nic vybrano. Jsem to rikala MM a on rikal, ze si ho potrebuju pojistit, kdyby se mu neco stalo, tak ze by nebyl prijem. Tak jsem mu vysvetlila, ze i kdyby se stalo neco me, tak nevim co by delal. Musel by zustat s malou nebo nekoho platit, kazdopadne by na obe varianty potreboval prachy...
24. zář 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko

noc nebyla tak strasna, ve 2.30 ale horel jako hrom, tak jsem ho omyvala mokrym rucnickem, chudatko moje, plakal,jak ho to studilo,ale myslim to malililinko pomohlo, dala jsem cipek a pocural mi postel /blbec jsem byla rozespala a nechala ho bez podlozky a plinky, ze...nonic) a odsali jsme nosik, nakapali a pak kojo a usnul. Neco si broukal ze spani, no ale rano uz bu bylo zas chvili hej, tak trochu skotacil po posteli, zelena svíčka u nosu :unamused: ...problem je jak udrzet takove aktivni mlade v klidu a teple, ze? no taxem ho navlikla, cepice a at si leze kam chce, pak jogurt, moc nesdnedl a zmoulal oci a po procedurach usnul. Fajn, snad si da aspon 1,5h at se uzdravuje. Jinak mu to sedlo na prudusky, tak kasle desne, chudatko.

petrus, ja to nemyslela zle s tema hrackama, aha, mi nedoslo ze uz jako planujes hracky na anrozky a vanoce...jsem z'tupoun.
ja uvazuji o: drevenych kostkach z Ikea, mozna ta hraci kostkaz tesca co rikala Jumik, napadlo me treba i nadobicko na pisek uz? nejake obleceni ve vel 86/92 mam, pak jsem z Tchiba koupila takvy kraaasny narozeninovy vlacek Happy birthday, bude krasna dekorace na fotky :dizzy_face: no a dal zatim nevim
stejne to fakt bude mazec vymyslt darky na narozkya za tydne na vanoce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

andy tak pomalu ale je lip, super!taky jsme moderni manzelstvi, MM notak a ja vedle u PC, ale ted uz taky mam notak, tak budem sedet aspon vedle sebe vecer :slight_smile:)). Jedno mliko za noc je super. Ja kojim nez jdu spat kolem pulnoci a pak nekdy cca mezi 3-4h? a pak az se vstava. Taky mi to neva. Kor s kojenim, to je bez prace. njn s tim mym chozenim spat...driv to proste neumim...a vcera jsem uspala azve 21 tak to rychle uteklo

cau dedul, nova photo zas? neplet nas tu :slight_smile:), juva finising baracku? super!

talls se bavim voe z tech tvych popisu...ale ja su stejna jak ty, taky chci mit kryta zada, nikdo nevi, co se stane ze dne na den a zazivat pak nejake sracky, dostat se na dlazb, to je raz dva...taky nejsem rada, kdyz MM utraci za kokotiny do sbirky a pro radost, kdyz mame na krku pujcku nekoli mega :confounded: a nenazrany Ex v zadech...kuwa. Tri decka na krku a vubec....S tim prstynkem by me teda taky stval...si v poho nejaky vyhlidni, fakt. To je proti objektivu nula nic. Haha zivotka a kudla v zadech...se bavim :slight_smile:. sunar jsem vcera videla,ale u nas nehro flaska takze me ani nenapadlo kupovat. Meli i nejaky bananovy nebo co. Prodavam Dior Addict, bozi ten tmave modry (mam totiz vsechny 4 varianty :sweat_smile: :sweat_smile:) a tolik parfemu ze asi teda budu prodavat dal, pac to nestiham pouzivat a stejne mam par oblibencu. Ja jsem na takove ty silnejsi kousky, žádný mýdlový vůněčky /ikdyž teda taky mám/ ale spíš ty "samicoviny" :grinning:
24. zář 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
talls: ne, nesledují nás na RHB - já se prostě jen bojím, aby jsme tam zase nezkončili...
nikule: no, příští pátek jdeme do poradny, tak to mudře řeknu! :wink:
sami: no jo, chtěla jsem foto s Maxem, tak jsem to změnila! :wink: jj, finiš už se blíží! :dizzy_face:

no nic, peru, musím to jít pověsit, pááá! :wink:
24. zář 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikule, nám na RHB říkala, že i když se plazí křížem, tak to tak nevadí, jako kdyby nenakračoval tu nohu vůbec, ale to on dělá, např když mu na tu stranu dám hračku a chci, aby se trochu otočil, tak si tou "nepoužívanou" nohou nakročí. Zkus to u Nikolky. A cvičení nepřineslo žádný ovoce??? Já občas mám taky strachy, že nás znova zapojí do Vojtovky...uf.

Jinak my zatím udělali životko jen na MM, se mnou se uvidí časem, až zas budu vydělávat...teď už by toho bylo fakt dost mega moc. Jinak jsme si nechali poradit od jedné holčiny, ona je moc chytrá a znalá v této problematice, studuje to, teď je v IRL na stáži a má grant na výzkum tohoto typu, jako teda klobou dolů, tak věřím, že nám vybrala opravdu to nejlepší pro nás. Platíme cca litr měsíčně...je to i na úraz, i na smrt, trvalé následky, zproštěno od placení v případě invalidity...tak mám trošku klid.

Sami, teda u vás to musí být taky mazec...děcka z předchozích vztahů, manželky a do toho ještě hypo...ufuf, to by bylo něco na mne...
Jinak já moc velký samicovaný voňavky neumím moc nosit...spíš jemnější...nejsem moc velká samička :wink:

Nikule, ale výhodná koupě vín,to je fajn...my vínko moc rádi :slight_smile: . MM chce koupit takovou tu malou vinotéku, no, uvidíme...bysme stejně hned všechno vypili...

Sami, s tím prstýnkem...no, když já prostě jsem taková, že mi to přijde "zbytečný" si vybrat prstýnek...jako jo, kdyby přišel MM s tím...miláčku, tady máš za našeho krásnýho syna dáreček ode mne, moc tě miluju a jsem na tebe hrdej, jak jsi to všechno zvládla...tak to by bylo jiná, že...ale tak, že já si teda jako půjdu vybrat a koupit prstýnek, to mne neba...on prostě bohužel ten rozdíl nevidí... :frowning2:

Musím snad vzbudit malocha, nebo nestihnem ty Světýlka...jejda...
24. zář 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,
noc ok, i kdyz se parkrat vzbudil, ale dobry. Vstavacka v 6 :angry: ale byl s nim Ray a ja dospavala jeste hodku :slight_smile:
No a tedka mladatko chrni na balkone :slight_smile: Rychle doctu a musim jit neco delat. Potrebuju nejak upevnit sedacku v aute, tak snad to zvladnu. No a bezne uklizeni, ze? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dneska jsem se pekne zasmala po ranu. JAydi ma nejakej novej druh smani se, ale zni to super, nevim, kde na to dosel :grinning: A zatim porad max dva krucky od neceho k necemu :slight_smile: Ale dela castejc :slight_smile:
24. zář 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dedul krasna profil fotka :slight_smile:
A pekne makate na baracku, to se omlouva :wink: Chudacek Maxik s dasinkama, ale snad mu zoubky pujdou v pohode, bez nejakych velkych obtizi :pensive:
Andy aspon, ze o neco lip :wink:
Andy zase nejaky novy serial? To nebudu stihat se na vsechno divat :grinning: :wink:
Talls s chlapama porad neco, ale zase oni chodi do prace a makaji, tak si taky nemuzem stezovat :wink: Lepsi, nez kdyby se valeli doma a porad neco rozkazovali a nic bychom od nich nevideli nazpet :angry: A ten prstynek pripomen :wink:
S tim stoleckem, ja hraci nechci. Uz by to tolik nevyuzil a hlavne hracich hracek je dost. S tema kostkama to bude mit lepsi a bude to na dyl :wink: A kdyz prijdou jeho kamaradi, tak si budou hrat pekne spolu u jednoho stolu :grinning:
Nikule chudinka NIkca se zimnici a prujmem :frowning2:
Sami a jeje, Domik uz to ma na pruduskach? :frowning2: At se brzy uzdravi, bobinek :pensive:
Sami s tema narozkama a vanocema hned po tom to je blby...ale co uz nadelame. Nastesti treba ti nasi dva maji do vanoc aspon jeste 14dni, ze to neni fakt jako hned po sobe nebo stejnej den, jako jine deticky :wink:
Talls ty zivotni pojistky jsou dobry, taky mame. Clovek fakt nikdy nevi a co bychom potom delali, ze? I kdyz des jen na to pomyslet :pensive:
Talls at se vam na Svetylkach libi :slight_smile:
24. zář 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zase se hlásím, poslední dny nebyl moc čas psát, ale poctivě jsem dočetla :slight_smile:

U nás noc celkem ušla, poslední dny místo 4 nočních vstávání jenom 3, mohlo by se to časem ještě zlepšit :slight_smile:

Puzzi, Lenka u tebe byla i po o? Jsem myslela, že tam bude jenom dopo... to kdybych věděla, tak bych se taky vtírla... a chodí už Tedík?
Sami, chuďátko Domi s rýmou a zoubkama, tak ať kapky brzo zaberou...
Andy, to je dobře, že už je ti trochu líp, jen tak dál a super, že ti mamka včera pohlídala Máli... taky si nemyslím, že bys byla špatná máma :wink: Jinak já zobu taky mamavit a včera jsem si dala ještě půlku šumivýho Céčka, taky mám trochu rýmu.
Talls, s objektivem by mě to taky nasralo, neřeknu, kdyby to byla záležitost třeba 2tis., ale 17tis. je docela pálka :unamused:
Petruš, hračky jsou pěkný, taky už přemýšlím co na narozky a Vánoce... a u nás je to teda naopak jak psala Sami - nejdřív Vánoce a za pár dní narozky :slight_smile: Holky já už se tak těším, už teď když dostane novou hračku, tak se krásně směje a jakoby se na nás dívá, jestli může :dizzy_face: :slight_smile:
Talls, životko má MM na 2mil. placený bankou, bylo tenkrát jako bonus k hypce (je teda vinkulovaný) a pak máme ještě každej svoje, ale teda doufám, že nikdy nebude potřeba...
Nikul, Ríša taky nejdřív při plazení používal jenom jednu stranu a teď už se plazí "souměrně" :slight_smile: přišlo mi, že předtím měl taky tu jednu nohu a ruku slabší, ale už se to vyrovnalo a asi taky zjistil, že je takhle rychlejší :slight_smile: A supr se stěhováním, na novou sedačku bych se taky těšila.

Víc si teď z hlavy nepamatuju, musím jít uvařit obídek pro Ríšulu a pro sebe taky :slight_smile:
24. zář 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky, Honzík se vzbudil na mlíko už o půlnoci, takže metoda vzbudit ho o hodinu dřív než ve dvě a dát mu mlíko ve spánku, tzn. v jednu hodinu nevyšla Neva, zkusíme to jindy. Ale noc super, pak spal Honzík až do šesti, mlíko a vzbudil se až v 7,15, já pro něj šla v 7,45, fakt dobrý! Teď spí až od půl jedenáctý, jsem si to tak nějak vymyslela, že ho budu dávat dopo spát v půl jedenáctý a odpo třeba v půl třetí až ve tři, jsem se dočetla v tý knížce o spaní, že je důležitá pravidelnost, že pak děti líp spí.
Talls, doufám, že jste se usmířili? Hádka kvůli kravině je u nás občas z mý strany, rychle se usmíříme, i když někdy mě ta blbost typu "lehl si na gauč, když já jsem s honzíkem musela něco" vytočí i na dýl :sweat_smile:
Nikule, jakoby ty zuby nejdřív prosvítaj pod dásní, jj, nevim, jestli jizvička, ale asi je to to samý. Honzík má teď u tý dvojky tečku, jakoby mu ten zub vždycky lezl mírně šikmo :sweat_smile:
SUper se stěhováním, jak se těšíš, věřím, to bude paráda! My konečně máme záclony a komplet nábytek, hurá, hned je to tu útulnější.
Sami, uspávání na houby, když se to nedaří... Ale Domi většinou usíná sám, nebo ne? Akorát teda to stoupání je děs, my vždy Honzíka položíme a hned jdeme pryč, on nakonec odpadne možná i ze stoje, tak ho tam pak jdeme obrátit vzhůru nohama a přikrejt a je to. Tyjo, ale obdivuju tě a chápu ty pocity, večer já mám už pohodu, koupe MM, já oblíkám, dáme mlíko a já jdu dolů poklízet atd. a MM je v pracovně vedle děcáku a chodí příp. uspávat. Třeba včera jel MM po koupání nakoupit, tak bylo uspávání na mě, ale Honzík vytuhl do minuty, ani jsem tam nemusela.
Nikule, večer to dělám jako ty, prostě když se potřebuje do spánku probrečet, tak se probrečí, MM tam občas jde, ale nehoupeme, nejsme u něj, nic, bojím se, že z tohohle jsou pak spací zlozvyky. JJ, 90% uspávání bez problémů a myslim, že je to tím, že honzík ví, že si nic nevybrečí a už je na to samousínání zvyklej.
Já jsem se o víkendu rozšoupla pro sebe trochu, koupila jsem si tři trika s dlouhým rukávem, aspoň něco.
Sami, aha, ty uspáváš u prsa, to jsem nevěděla, jak čtu teď tu knížku, tak na to pozor, to pak právě máš ty boje, když Domi u prsa nezabere. Ale tak nic proti, Honzík má zas jiný zlozvyky a taky jsem měkká.
Sami, chudák Domi s rýmou :confounded: Monitor dechu už používám, se bojím planých poplachů, že by to honzíka mohlo vzbudit, kdyby se někam šoupnul ke kraji. Už strach nemám.
Petruš, jezdítko super, se bude Jaydimu líbit, to budou mety!
Dedul, plazení a spokojenost bezva :wink:
Andy, Honzík v noci taky pije jen jednou, podruhý už je to po 5. ráno a to už beru spíš jako ráno. To jedno noční mlíko nám neva, to člověk vstane a za pět minut je klid a spíme dál, ale tak někdy se to nějak odnaučit musí, myslíš, že samo?
Honzík je vzhůru, víc nestíhám.
24. zář 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hpaji, Lenka nakonec zůstala i odpo, škoda, tak příště, ona zas přijede! Dneska odpo zas nebudu doma, jedu za chvíli k lence a pak jedu k ségře (bydlí blízko).
24. zář 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, jsem se semka už včera nedostala ... tak koukám, až teď .... napíšu co nového a pak dočtu, snad malá bude ještě spinkat a nechá mě :slight_smile:

Včera se mi ještě povedl kardinální trapas, než jsme vyrazili na tůru, měla jsem daný prádlo v pračce a když jsem ho chtěla pověsit a pak že jako pojedem, tak jsem zjistila, že se z pračky mezi prádlem sypou nějaký kousky čehosi .... za chvíli bylo jasno, s prádlem jsem sbalila Markétčinu pročůranou plínu z noci !!!! tak ty gelový kousky byly všude, tak jsem to na terase vytřepávala, hrozný, ještě to mám čistit .. asi tmavý prádlo nebudu hned tak prát, bylo by to všude ... se stane no!
Jinak u babi dobrý, malá prospala celou cestu, 1,5 hodiny ... hrála si, snědla hodně polívky na oběd, tak paráda, zpátky jsme tentokrát jely taky pěšky, MM jel hrát fotbal a nechtěla jsem tady pak tvrdnout sama, navíc den předtím malá cestou usnula v autě, a MM pak potřeboval odjet, při vyndávání se probudila a nestála za nic, tak jsem jela zpět kočárkem malá spinkala 45 minut, skoro celou cestu. V půli trasy mě napadlo napsat kámošce, jestli nechce dojít na kafčo, že bych ji cestou nabrala, ... a ona mi napsala, že stojí u našich dveří a nejsme doma !!! fakt telepatie .. tak mi jela na kole naproti, poseděly jsme u nás, malá vydržela do 20 hod a pak bez problémů usnula ... MM včera koupil burčák, tak jsme popíjali, byla to dobrota ! Noc na dnešek docela ok, spaly jsme s trojím krmením do 8 hodin, tak pak byl fofr, na bazoš potřebuju odcházet tak 8,45 tak jsme trochu poliskaly snídani, ale stihaly jsme v pohodě. Malá byla dneska ok, tak jsme zaplatily dalších 6 lekcí, nejvíc se jí líbí, jak sedí na okraji bazénu a skáče za mnou do vody, pořád zadkem poskakuje, aby byla uplně na kraji, to je správný, a pak hopsání na těch hadech, když děláme koníka, to se jí líbí taky, ale dneska teda bez řevu, tak dobrý.... odpadla únavou hned jak jsem ji dala do kočárku a ještě spinká, už hodinu a čtvrt, tak snad se vyspí ok. Dala jsem vařit polívku, taťka ještě dneska a zítra bude drtit, tak uvažuju o odpo procházce, no ale uvidíme, malá by byla celou cestu vzhůru ...
Tak jdu dočítat .....
24. zář 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami, tak už se u vás chystají zoubky, jo? Tak jste se taky dočkali ! Je mi líto, že Dominik marodí, snad bude brzy dobře.
Petis, tak renovace doma, jo? To je paráda, akorát ten úklid nemiluju, ale zase když je doma něco novýho, tak je to fajn, že jo.... jinak já tady jezdím pořád kolem cesty, a taky vždycky trnu hrůzou, ať se malá neprobudí, protože pak je protivná a co s ní, že jo ,... teď pořád někde trajdáme, tak spí furt v kočárku, ale zase uspávání je brnkačka, tak to má něco do sebe ... si teď na těch cestách k babičce (cca 1,5 hodiny cesty) krásně luftuju hlavu a jak psala Samička - "spím po cestě" ... totálně vypínám mozek, se mi všichni diví, že se mi chce chodit 2x denně tolik kiláků, ale mě to neva, já si parádně odpočinu .... Petis, s bábinou teda nezávidím, to znám i od nás z rodiny, to je nadělení!
Andy, snad už ti bude líp a Málinka to fakt nechytí ... bacily jsou svině! ... k těm reality show, my se na Dům snů nedíváme, MM viděl jen ukázky, jak se tam hádali a povídal, že to vidět nemusí ....
:grinning: ... ta kombinéza je moc hezká !
Holky, včera večer jsme slyšela ve zprávách, že se nic snižovat nebude, ani mateřská, rodičák ani porodný, nakonec to prý zrušili ... snad jsem teda slyšela dobře ... protože u těch pitomců mě fakt nic nepřekvapí ...
Pospi, máš to náročný teda v rodině, opravdu. To je nepříjemné fakt, by si měl TM fakt považovat, jak fungujete, opravdu.
Sami, teda dobře jsi v parku odpadla, ale když je člověk hotovson, tak je jakýkoliv odpočinek dobrý !
Bartalko, máš toho moc holka ... chudák Šimonek, pořád se mu to v té pusince vrací, sakra ... bojuj holka, jsme s tebou!
Puzzi, jsi borec s Italštinou, fakt! ... a já teda ostuda jsem se do té knížky o spaní od Novinky ještě nezačetla, ale taky to asi bude potřeba ... ať se konečně vyspím, i když mám dojem, že už jsme zvyklá se furt budit, dneska spala v noci malá od 23,30 do 4,45 v kuse, tak to je taky dobrý ...
Lao, ty tvoje vtípky fakt stojí za to, to by mě fakt nenapadlo, a to jsem teda taky "huba" :grinning:
Vanilko, já v noci pořád kojím a přes den dávám malé jednou vypít obě prsa, aby to ubývalo a dělalo se mlíko, kvůli těm nocem nechci o mlíko přijít, jinak malá papká už jen normál jídlo ...
Simčo, MM mi koně teda toleruje, je fakt, že já se sem dostanu přes den vyjímečně a večer si k němu sedám v době, kdy už on spí na sedačce

Holky, malá se mi před 35 minutami probudila, dala jsem jí přesnídávku - polívka není ještě hotová - a ona si už 25 minut hraje na dece a poslouchá "óčko" ... tyjo, ze sedu si kleká, a muchluje tu polohovací peřinu, co má danou kolem deky, teda teď by to chtělo fakt kameru, ale to mi asi neprojde ... až dočtu, protože jinak by mě nenechala dopsat reakce ....

Nikul, to je mi líto, že i Nikolka je nemocná ... my zatím zvládáme a jsme zdraví, i s chozením do bazénu ... se divím, fakt!
Simčo, s foťákem nářez teda ... ale přikláním se k Nikul, raděj milovat, oni jsou někdy jak malé děti, fakt
Petři, taky řvu do peřiny, a nebo chodím po dvoře a nadávám (snad to nikdo neslyší ) ale nechce se mi furt řešit kdejakou pi... a otravovat si život
Sami, ještě že sousedi aspoň zareagovali ... to je fakt mazec, je mít nad sebou, všechno je slyšet ... Sami, já si mýt vlasy takle před spaním, tak jsem ráno jak Anžela ... mám tvrdý vlasy, to bych s tím ráno nic neudělala ... :grinning:
Dedulko, ahoj !! Pěkná fotka v pase! ... třeba Maxík přijde na to, jak se leze pořádně, budeme držet pěsti ... u nás taky nelezeme, přehoupne se ze sedu do lehu, ale na kolena se jí prostě nechce, okamžitě zvedá ruce, vůbec neví, co po ní chceme :grinning:
Andy, tady se to rozešlo to počasí a je krásně, jako včera, fakt! ... jinak já Přešlapy nestihala, mám večer pořád nějaký něco, tak nevidím vůbec nic, už mě to začíná sr...
Simčo, dík za tip se Sunarem, chci ho stejně koupit, do zásoby, tak tam zajdu ....
Nikul, já jsem teď jedno životko zrušila, nemůžu ho platit, a bylo nevýhodný. Udělám si nějaký až půjdu do práce ... není financ.Tak ted budu mít 2 roky strach, aby se se mnou něco nestalo, bylo to na dost peněz a i pro starší děti, ale nedá se nic dělat.MM má životko k baráku na 1,5 mil myslím ...
Sami, já kojím v noci stejně jako ty, tak to jde ....
Simčo, já ty naušnice za malou taky pořád nemám, nejsou lidi !!!!!A sama pro ně fakt nepůjdu
24. zář 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
jsme zpět z plavání a doufám, že drobečkové v postýlkách usnou, já půjdu taky. Moc se omouvám, ale dočítat nebudu, ještě se vzpamatovávám z úterního večera, kdy jsem se složila Járovi. Jak beru ty prášky na prevenci migrény, tak jsme v úterý večer seděli v obýváku a mě se začalo dělat zle, tak jsem se zvedla, že půjdu na balkon a tak se mi zamotala hlava a složila jsem se. Jen vím, že Jára položil (spíš zahodil) kytaru, vím, že na mě mluvil, ale já mu nemohla odpovědět - jak kdyby mě něco paralyzovalo, pak mi zkoušel nahmatat pulz a pak jsem úplně omdlela nebo co. Probrala jsem se až v posteli, kam mě Jára přenesl a omýval mi studenou žinkou. Včera zůstal doma, protože jsem nemohla ani chodit, jenom jsem zvracela a klepala se. Myslím, že tyhle prášky fakt brát nemůžu, ještě že se mi tohle nestalo, když jsem sama doma s dětma.
24. zář 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.

My noc super. Decká ako keby vedeli, že som na nich sama. Zuzka zaspala o 20:00 a spala do 9:15 a Kubko od 20:30 do 7:00. :slight_smile:
Teraz obaja spia, Zuzka od 12:30 a Kubko od 13:00. :slight_smile:
Aj ja teraz radšej nakupujem pre deti ako pre seba.
Včera som Zuzke kúpila krásne sponky, mala 10. mes. :slight_smile:
ami dúfam, že dnes už bude Dominikovi lepšie a šlofík vonku nemá chybu. :slight_smile:
Marti to s plienkou by ma vytočilo. :confounded:
Momou ešte že bol Jarda doma. :unamused:
Talls ten nákup TM by aj mňa vytočil, nemám rada, keď MM niečo drahšie kupuje bez toho, aby som o tom vedela. :confounded:
My máme životné poistky, je v tom aj porenie obaja a decká majú tiež spojenú životnú a sporiacu poistku do 25 rokov. :slight_smile:
U nás je dnes krásne. Boli sme vonku doobeda a aj poobede pôjdeme.
Zajtra ideme do poradne a vezmeme Kubka pozrieť vláčiky a fontánu, on to zbožňuje a MM nás pozval na večeru. :slight_smile:
24. zář 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzance vše nej k 10 M :slight_smile:
24. zář 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé holky, ted mi sestřenice posílala fotky mého bratrance, narodil se 10.září a je teda sladke, malinkje, úplně jsem zapomněla, že i malinka byla někdy takto malá :dizzy_face:
oni totiž teta se strejsou si na "starý kolena"(strejdovi je 53 a tetě 41) pořídili prcka, pže já nevím, jestli jsem vám to sem psala, ale loni na konci října se jejich 18ti-letý syn, můj bratranec zabil....tak si pořídili další, teda oni nechtěli, ale když to přišlo, byli rádi, teda teta, strejde nevim, on je takovej zvláštní, po smrti Mikiho začal mít takový divný řeči...jakože kdyby se místo toho mimča radši narodil znovu Miki :unamused: ale snad ho to už přešlo, ona to byla fakr tragédie, mladej kluk, nadějnej fotbalista, takový extrovert, v životě bych neřekla, že typ na sebevraždu :pensive: no ted mají aspon veselý starosti, já vám sem hodim pár fotek, at se taky pokocháte mimčem :dizzy_face:

a pak půjdu dočíst
24. zář 2009 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky prominte mi ty překlepy, píšu na kolenou v posteli a navíc ta těhu demence :slight_smile: tak ted jsem si byla umýt vlasy, to je u mě známka, že už se lepším, chci zas vypadat samičkovsky :grinning:

TALLS jsem zvědavá, s čímpak přijde TM, čekala bych omluvu a kytku :grinning: teda a s tím prstýnkem, ty ho máš alespon slíbenej, ale u nás jako za porod malinky neproběhlo nic, J.to nemá asi nějak vžitý, ale je fakt, že mi dal hezký dárky k vánocům a narozkám a ted jsem spokojená, koupil mi v Německu zrcadlo :grinning: u nás je to teda J.ten takový rozumnější, jakože mělo by se šetřit atd., teda ne že bych já nějak rozhazoval, ale jsou věci, co si neodpustim, tzn.dražší kadeřnici, ne nejlevnější kosmetiku a takový ty serepetičky, ale jinak nemám problém nakupovat pro malinu v sekáči atd :wink: možná je to tím, že je J. o 9 let starší, já až vyspeju, budu rozumná a šetřivá :grinning: :grinning:
a ty tvoje myšlenkový pochody plně chápu, ale pbávám se, že chlap tam ten ROZDÍL nikdy neuvidí!

NIKULE co tvůj krk, snad nebudeš taky nemocná, máti mi řikala, že je ted hodně lidí nemocných, i dětí ve škole :unamused: a s těma chlapama, jak si někdy nemůžou něco odpustit...tuhle na mě J.vyrukoval s tím, že by si koupil mobil s gps já jako úplně paf, řikám ti na co ti to jako bude, a on no až budu např.v PZE něco hledat a kupovat(jendou za 3 měsíce :grinning: ) no tak jsem mu to (ne)taktně vymluvila :sunglasses:

SAMI je mi líto Domíska, chudáček ještě kašel zůstante doma v teplíčku, je to na nic, jak malého lezce a průzkumníka přinutit ke klidu že :unamused:

PETRONUSKA a sleduješ jen český nebo i anglický seriály? a já se tě chtěla zeptat, ty tedy mluvíš na malého česky, Ray anglicky a spolu anglicky, ...?To je fajn, že bude mít Jaydi hned dva jazyky odmala.

HPÁJI ten mamavit se má brát jedna nebo dvě denně, já vyhodila ten příbalovej leták, snad se ta rýma nerozjede v něco horšího
:unamused:

PUZZI já ti nevím, mě se nějak nechce jí násilím zatím odnaučovat na mlíčko, ale než se narodí druhé mládě, asi by to bylo záhodný, at nevstávám na střídačku že :stuck_out_tongue_closed_eyes: taky jsem vysledovala, že když má maliny svý 2 pravidelný spánky( 1,5hod dpo a 1 hod odpo) tak spí pak daleko líp :wink:

MARTI ajaj plína v pračce, on stačí papírovej kapesník s tmavým a je průser, to se stejně stane, když se někam jede nebo pospíchá, máš to naplánovaný a najednou buch, pohroma, práce navíc :stuck_out_tongue_closed_eyes: popis jak má Markétka ráda plavání je hezký :slight_smile:

MOMOU teda to je šílenýý, kdyby nebyl TM doma, byl by teda průser, radši rychhle k mudr a změnit prášky :unamused:

MIRUSS ty máš andílky, a teda strašně to utíká, Zuzanka už 10M :dizzy_face:
24. zář 2009 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale ty slíbený fotky sem nedám, ona mi je posílala emailem a maj moc velký rozměr :confounded:
24. zář 2009 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy, Momou dík. :slight_smile:
Andy som rda, že je ti už lepšie. :slight_smile:
24. zář 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau babule
byli jsme od 12.30-16h venku, udelala jsem si mega radosti dnes, dosly me extravagos botky z MMB, ale teda megasuperhyper kvalita, kup stoleti za hubicku, sice ne uplne mu styl,ale proste neodolala jsem, jsou bozi. No a sraz s zenskou z MMB a ja ma uuuzasny slunecni bryle dior taky za pusu a slušííí, paní, slušíííí! megahypersuper radost dneska. zasla jsem si na menu na zahradku, nemam cas varit aje treba se dobre najit,aby savec mel mlika dosti.

pak nove detske hriste, byl tam klidek, Domi usnul, bobik, taxem vytasila zas RaBR knihu a po asi 4 stranach zas krize...jsem si lehla na bricho a cetla si oprena bradou o slozeny ruce a cvak...a zdrimla jsem zas asi 10min. Fajn to bylo :slight_smile:m to budu praktikovat casteji:slight_smile:. Paxem uzjela, bylo mi nejak chladno, jeste jsem nakoukla do jednoho vyberovyho sekace, tam takovy super kousky, ale ja nato potrebuji klid, pouvazovat, pokombinovat v hlave a vyzkouset, ale Domi se vzbdil uplne horky, rudy tvaricky, milacek muj, taxem si rychle vzala jen takovy mikinokabatek .mooc hezky za ani ne 300 :sweat_smile: a mazali jsme domu udeat lecebne procedury a kojkat a tak. Hral si na zemi a furt ma svicky u nosu, chudak, uz mu musim lezt krkem jak mu furt ty nudel utiram, ale on si je líže :stuck_out_tongue_closed_eyes: a rozmazava po obliceji,jak ho to lechta, ze jo. No vypadal zas na odpadnuti, toz ja to zkusila a ono to vyslo...v kocaru tady v predsini!!!! :confused: :confused: ...asi hi uspava zvuk pračky. No kdyby si dal 30min, tak dobry. Aby sel spinkat normos.

andy ty jo, to si poridili idte fakt na last moment, zenskou to asi vytrhne ze smutku, ale chapu ze chlap je myslenkama asi jinde...spis asi az casem, az malej bude mit tak 2 roky...

momou ty jo, mámo, to byla klika. snad to mudra poresi!

marti prochazky jsou fajn, ja driv tolik nenachodila jako ted v tehu a s kocarem, je to nahodoz super.

mirus teda ty mas vzorne deti. a ta Zuzka...ty jo, 13h spanku...to je pohadka!!!!

puzzi taxnad nocni pokus vyjde priste:slight_smile:. Ale uspavani u vas fakt na jednicku!super. Ono to prso proste tak nejak vyplyne, ze jo, pred spanim davas flasku a ta ma urcity objem....se vypije a jde spat. Prso proste zuzla az usne...driv mu ho neberu. No a je klid. Uvidime v budoucnu.... :fearful:
24. zář 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
SAMi tak to si s udělala radost,super den, VYFOTIT prosím boty i brýle, to mě zajímá teda :slight_smile:
a teda výběrové sekáče mám taky ráda, odpadne ti tam to prohrabování se trojkovejma kusama :stuck_out_tongue_closed_eyes: a i tam se daj najít poklady, já min.týden v JBC koupila malině mikinu, že bych ji takovou brala i na sebe, i J.čuměl, nějaká italská značka, je na rok a půl, se těším, až do ní maliníka nacpu juj :grinning:
a taky jsem přemýšlela, že pak budu muset pořešit repre oblečení na roční oslavu a taky dort si zkusit upéct, to bude nádhera :slight_smile:
24. zář 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky o něčem podobném jsem přemýšlela, pro malinku, má to kámoška a máli z toho byla úplně paf
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26687377&tab=0
24. zář 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky, odpo u kámošky super, dneska byl Honzík nějak dobře naladěn, tak jsme si to užili. Kámošky kluk má ten hrací stoleček a Honzíka to hrozně baví, nevim, jestli ho nekoupíme někdy už teď, třeba pak za dva měsíce o narozeninách už bude chodit víc a nebude tolik postávat, ještě to promyslím. Nebo myslíte, že to je hračka, co baví delší dobu? Honzík je z toho teď hotovej, ale bude i za 2m? Dilema...
S tím odvykáním Honzíka na noční mlíko to samozřejmě nechci hrotit a nechat ho řvát atd., ale třeba na to jsou nějaký fígle, něco, co by se dalo změnit, už třeba líp dodržovat denní režim spaní (což mi dnes vyšlo) atd., proč to nezkusit, žejo. Nejde o náročnost, máme mikrovlnku u postele a připravenou flašku i prášek, to je minuta, Honzík si drží flašku sám, člověk si zatím dojde na záchod, za tři minuty vypito, vezmem flašku a spí se dál, ale bojím se, jak to jednou odbouráme? Nebo že by časem samo? Nevim, myslim, že se nebudí hlady, ale zlozvykem a že to dříve či později bude chtít řešit.
Talls, nejhorší je, že spíš chlapi maj pocit, jak my ženský utrácíme, ano, tu a tam nějaký drobnosti, ale jen chlap je schopnej dát 17 tisíc za hobby. Ani nechtějte vědět, za kolik si MM před rokem koupil motorku, mě ta motorka stejně se.e, blbý hobby! :sweat_smile: Ale bylo to po dohodě se mnou a dovolila jsem mu to. Jinak to máme jako u Nikule, MM by mi nic nevyčetl, že jsem koupila to a to.
Nikule, další choroby u vás? Všem nemocným držím palce! Např. Domčovi od Samičky taky, teda chudák kašel.
Dedul, super nová foto v pase, moc ti to sluší!
Talls, chápu s prstýnkem, mám to jako ty, ale mně ho MM naštěstí ani neslíbil, bych mu to rozmluvila, co s prstýnkem... Jedině že by s ním přišel, to by byla romantika :slight_smile:
Petruš, zasmání Jaydiho natoč a hoď odkaz, ať se pobavíme :slight_smile:
Hpaji, Tedík (14M) ještě sám nechodí, jen za ručičku, ale podle mě je to otázka pár dnů, max. týdnů. A míň nočních kojení super!
Vánoce a narozky má Honzík měsíc od sebe, to je ještě fajn :slight_smile:
Marti, ježiš, to je něco s plínou v pračce, to je k naštvání, já jednou vyprala nějakej papírovej kapesník a hrůza to z toho dostávat, moje nervy!
Momou, uf s tím omdlením :confounded:
Miruss, tyjo, do 9,15 spaní vkuse od 20, jako fakt nechápu :sweat_smile: Nojo, vše nej Zuzance k 10M :slight_smile:
Andy, ten tvůj bratranec se narodil v den tvýho pozitivního tt, to je hezký. Jinak teda hrůza se smrtí toho 18ti letýho bratrance, to mimčo je určitě fajn, že jim to nějak pomůže se z toho trochu dostat, ale asi je to hrozný pro tetu a strejdu pořád, viď?
Sami měla megasuperhyper den, paráda, vyfoť boty :wink:
Sami, jasan, já jako nekojící můžu těžko posoudit uspávání u prsa, si myslim, že kdybych kojila, že to dělám taky :sweat_smile:
Andy, to je ten hrací stoleček, jak o něm píšu, přesně, Honzík je z toho hotovej :slight_smile:
24. zář 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mlade uslo, tak jsem si sedla k PC a konovi. Mela bych asi delat neco poradneho, ale jak uz asi tri noci moc nespim, tak jsem unavena a nechce se me... tak si dam pauzicku do osmi a pak si dam ordinacku a neco porobim do prace.

Talls ona na tu nohu vubec nenakracuje. Proste ji taha. Kdyz ji dam hracku na druhou stranu, tak se otoci cela a pak teprve se plazi... JInak cviceni prineslo asi to, ze je hodne na 4 a obcas se i trosilinku soupne, ale malo. Taky si uz pekne seda.. No a ted mame ten novej cvik, tak uvidime. Dneska necvicime je rada ze je rada. Namerila jsem ji 38,8 (pred odectem).

Jinak taky jak jsem rikala, ze ma Nika prujem, tak ted vecer uz normalne kadila tak 90% vodu. Je to normalni? Zitra jdem za mudr, protoze vecer uz zase mela k 39. A uz si nechce nechat merit teplotu a to jsem ji dneska merila asi 4x. Mozna jak ma ten prujem, tak to tam ma dodreny. Nevim. Kazdopadne ten strasne plakala, kdyz jsem ji ho tam dala.

JInak se tady stavovali dneska tchanovci a nejak je po te dovolene nemuzu vydychat a mam pocit, ze to i poznali, protoze se neumim poradne pretvarovat. Jako tchan zase ty svoje reci, jak kamila vydedi atd... no a pak me dosel balik z MMB a tchyne hned co ti to doslo? No a tak jsem to otevrela a ona me to normalne zacala vytahovat. Holky ja byla nasrana jako svina!

Andy stolecek je dobrej! Ja ted koupila podobnej ale bez pianka od FP za 250. No myslim, ze si s nim jeste vyhraje lip az bude vetsi, ale uz ted si tam hraje.

Sami tak teda super kup dneska. Ja jak me dneska nika narikala celej den, tak jsem ji nabalila a ze pujdem ven. No ale pobrekavala i v kocare, tak jsem se za 10min. vratila at je radeji doma, kdyz ji kocar nebere...

Momou tak snad pomuze zmena prasku..

Je a Zuzance opozdene vsehno nej k 10mesicum. :slight_smile:
24. zář 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
puzzi , :sweat_smile: ,přemýšlím, že ho koupím taky hned, ale nevím, taky dilema jako ty :sweat_smile:
jojo bratránek se vlastně narodil stejně jak jsem našla tt, to jsem ani nespojovala :dizzy_face: pro tetu a strejdu je to tragédie do smrti, hlavně teda strejda se strašně změnil, on je fotbalista, nadšenej, Miki hrál hodně dobře, vypadalo to na 1.ligu, on se v něm úplně viděl, maj ještě jednoho syna, ale myslím, že Miki byl strejdy miláček :unamused: je fakt, že dítě zaměstná mysl ženský, ale chlap má pořád svůj svět...
dnes měl J.nějakou slabou chvilku a začal mi říkat, že Málinku má strašně rád, že ji miluje, žo to nikdy nečekal, že v sobě najde tolik lásky a tak, to bylo krásný, pak si začal dělat srandu, že ji má radši než já, to mě rozzuřilo :sweat_smile: když mě přijde, že chlapi s dětma zažívaj spíš jen to hezký a my takový to běžný, opakující se a tak nám obas malilinko zalezou na nervy, ale oni jak je viděj mín, je to zas něco malinko jinýho...
24. zář 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
nikule hod prosím odkaz na ten stoleček :slight_smile:
nikule teda myslíš, že to má Nikča k zubům, nebo nějaká střevní chřipka :confounded: :unamused: snad vám mudra pomůže
24. zář 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdarec mamky :slight_smile:
Koukala jsem na srazovku, tak vás jdu aspoň pozdravit. Všimla jsem si mezi řádky, že Domuška marodí, to je mi líto :frowning2:
Já dneska den na chu.a, tchyně se zbláznila, volala mě na pomoc švagrovka (R. mladší ségra), tak jsem k nim odpo musela jet, a klidnit situaci :rolling_eyes: Já to tak nesnáším :pensive: Chtěla jsem si u mamky odpočinout.....
Nic, nebudu vám tu brečet. Janka už spí, Riška dokouká Ládínka, uložím ho a jdu ke kámošce na pokec :dizzy_face:
Zítra máme plány, nebudu tedy slibovat účast. Přijede skorošvagrovka s holkama, tak to budem řešit jejich krizi, ach jo :unamused:
24. zář 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky abyste si z toho mýho příspěvku nemyslely, že malinu nemám ráda :sweat_smile: jen tak nějak filozofuju nad otcovstvím a mateřstvím a asi to neumím tak správně vyjádřit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. zář 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikul, čtu, že Nikča taky nemocná :frowning2: Já teploměr před měřením v zadečku mažu velkou vrstvou bepanthenem.
24. zář 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek