• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Nikule, máš megazáhul, nemocná Nika (chudák, napiš zítra co dr.), ještě v plánu práce :confounded:
Andy, tak co vymyslíme se stolečkem, nebude je to v roce už nudit a teď pro-ereme vhodnou dobu? Tyjo, bych ho nejradši koupila hned, ať už si honzík hraje :sweat_smile:
Musí to být hrozný ztratit dítě :frowning2:
Hehe, neboj, si nemyslíme o tobě nic špatnýho, to přesně chápu s Jendou, tě chtěl naštvat, že má Máli radši, to je blbost, kdyby s ní měl bejt 24 hodin jako ty, tak by byl mnohem víc hotovson než ty a to je jistota! Seš lepší matka než jenda a my všechny jsem, howgh :grinning:
Pospi, achjo se skorošvagrovkou, myslíš, že je rozchod nevyhnutelnej?
24. zář 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.
Tak Zuzka už spí a Kubka uspáva MM. :slight_smile:
Ja som z jej 13 hod. spánku v noci tiež nechápala, väčšinou pí 11 hod. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ďakujem za Zuzanku za gratulácie k 10. mes. :slight_smile:
Zuzka má narodeniny a Vianoce mesiac od seba, takže v pohode.
Andy stolček super. Ja tiež začínam rozmýšľať nad darčekmi. Asi jej kúpime jeden kočiar na vonku, jeden jednoduchší a menší do vnútra a neviem čo ďalšie. Tortu upečie svokra, ja nie som talent na pečenie. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Andy to bylo od Jendu pekné. :slight_smile: Ono je to tak mi máme s deťmi občas ponorkovú chorobu, ale aj tak ich máme radšej ako chlapi. :grinning:
Nikul držím palce, aby bolo Nikolke ráno lepšie, ale k doktorke radšej zájdi, deti sa veľmi ľahko odvodňujú. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Sami tebe sa ten spánok vonku zapáčil. :slight_smile: A super nákupy, topánky aj okuliare vyfoť aj ja som zvedavá. :grinning:
24. zář 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja to vidim podobne Andy. Dnes jsem rikala, ze me nebude mit rada, protoze s ni cvicim vojtovku, vysavam sople, oboje nesnasi a jeci u toho. Dnes po tom vysavani soplu se pak ode me odvracela a natahovala se na tatu... me to bylo uplne lito :frowning2: no holt s nama maji i ty krusne chvilky a s chlapa ty vesele
:slight_smile:

Andy stolek je jednodussi, vypada nejak takto http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26723337&tab=0 a hlavne byl jen za 250 a osobni vyzvednuti, takze bez posty...

Miruss tak ona me nechce vubec tuhou stravu, takze ji jenom mliko, tak tekutin ma snad dost...
24. zář 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miruss, souhlasím s názorem na ponorku a lásku k dětem atd. :slight_smile:
Nikule, tohle je fakt na prd, je to přesně tak, my je prostě trápíme nejvíc a bude to tak vždy, my je budeme peskovat, aby uklízeli atd. atd. a tatínci jsou pak často za ty hodný.
Ten stoleček z odkazu mají v dětským centru, kam chodíme cvičit, Honzíkovi se líbí, ale kámoška má s klavírkem a vydává zvuky, ten chci koupit, ten se honzíkovi líbí ještě víc.
24. zář 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak MM má ode dneška volno, tak nestíháme :grinning: Dnes dopoledne sjem vyklízela tu špajzu, mám hotovo, Palo pak jel s hafo věcma do sběrného dvora, no pěkně jsem tam nasyslila blbosti. Pak jsme byli v našem oblíbeném sportovním obcůdky, kde mají mega slevy, MM si koupil kalhoty, já mikinu, super - softshell z 3000,- sleva na 1200,- Pak doma Palo dělal venku, já musela jet k našim dát slepicím a pejsovi, zalít skleníky atd., no teď to tak bude každý den. No a teď mega únava, štípou mě oči a nemůžu dýchat nosem. No fakt paráda, beru léky na imunitu jak od dr., pak taky svoje biomare a stejně na mě zase něco leze. Kurde, co se děje !!! Do toho malá pořád chraptí, je to týden, co jsme byli u dr. a zítra abychom šli zase. A má jakoby krupičku na hlavičce ve vláskách :frowning2: a taky opruzenou prcku a to ji mažu Bepantenem a často omývám, ach jo :frowning2:

TALLS,
tak hádka nepříjemná, ale nutná. To znám. To je jak MM, který se teď zamiloval do nové TV, přitom ta naše si myslím, že byla ještě OK a prostě ji musel mít. Sice jo, řekl mi o tom a ptal se, ale to spíš jen aby se neřeklo. S prstýnkem blbé, ale taky bych to tak nechtěla, abych si to šla koupit sama. Já jsem za Káju nedostala nic.
NIKUL,
jé super, že bude stěhování. A jakou budete mít sedačku? My jsme si chtěli taky pořídit novou, rohovou, ale zatím se k tomu nemůžeme dokopat.
Chudáček Nikolka s průjmem a zimncí, půjdete k Dr.? Bobek, ať je brzičko fit.
PETRUŠ,
sedačka vypadá dobře:wink: Taky ráda nakupuju na Káju, na sebe si něco koupím, až zhubnu, akorát jsem nasratá, že mě MM moc nepodporuje a klíďo si večer u TV vytáhne čokošku a mlsá a přitom sjem ho prosila, ať to nedělá. Ale musím se pochlubit, snažím se držet, zítra to bude týden, 1kg je dole.
Nahraj nový smích, ať se taky pokocháme :slight_smile:
SAMI,
ty jsi borka s tím spaním při kočárkování:wink: A tež furt něco s těma ex :angry: Ach jo. Ty žužladla z DM máme též a jsou oblíbené !! Jak řeknu :"Káji, jdeme čistit zubany", tak je pusa dokořán :grinning:
Ty jsi teda obchodnice na MMB. Já se teď snažím prodat hluboký kočár a naštvalo mě, že se mi 2 paní ozvaly, chtěly poslat podklady k platbě a jak jsem poslala, tak se vymluvily, že jim to neprošlo u manželů. Tak se přece nejdřív na něčem domluvím doma, ne!
Taky si myju vlasy na noc a chodím spát s mokrou hlavou.
A nákupy super!!
DĚDUL,
fotečka parádní!!
ANDY,
fajn, že je ti lépe :slight_smile: Teda pořídit si miminko v tolika letech, to je celkem odvaha, si myslím, ale hlavně jak je vše OK. Můj bratránek má 38 let, jeho přítelkyně má 45 a v říjnu budou mít mimi. A to ona má už dceru z prvního manželstí, kt. má 20let. U nich mi to přijde divné, nejsou manžele, nebydlí spolu, ona je ředitelka nějaké soukromé školy a chce se vrátit co nejdřív do práce ...
Ten stoleček vypadá moooc dobře, taky se musím s Palem pobavit, co vymyslíme pro Kájulu:slight_smile:
To otcovství vs. mateřství úplně chápu, taky občas Palovi vyčtu, že on je jen na hraní a já na to ostatní:fearful:
PUZZI,
zkoušelas v noci míň mlíka? Kája taky v noci slope mlíko, tak těch 150ml, tak nevím, jestli zkusit zmenšovat dávky nebo nee.
My taky jedeme v pravidelnosti ve spinkání, dopo spí cca od 9-10hodin tak půl hoďky až hoďku a po obědě jde spinkat po 13 hodině a taky spí půl hoďky až hoďku a pak jde spát až večer.
Jak vypadá stoleček s klavírkem?
HPAJI,
ahojky, za chvíli bude kojo už jen 2x a pak vůbec, uvidíš:wink:
MARTI,
potvora plínka, že se zatoulala mezi věci :stuck_out_tongue_closed_eyes: Óčko je u nás taky oblíbené a Kája u něj "paří" :slight_smile:
MOMOU,
teda měla jsi kliku, že jsi nebyla sama doma jen s dětma.
MIRUSS,
dodatečně vše néééééééééééééj Zuzanečce :slight_smile:
POSPI,
ach jo. Místo odpočinku jsi měla perný den, hlavně ať je zítra líp.
24. zář 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak jsme byli cele odpoledne pryc. Nejdriv u kamosky, co ma malou Karolinku (13M), ta pred Jaydim porad utikala, ze se ho nejak bala :grinning: NO a pak jsme byli vsichni jeste u svagrovcu. Jaydi se pekne unavil a v pul 8 odpad v postylce :grinning:
Takze budu mit cas vas docist :wink:
24. zář 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petis, to je na hlavu léky na imunitu a stejně... Chápu, jak ti je, já si před otěhotněním "užila" rok a půl s močákem, žrala jsem brusinky po kilech, teplo na záda, všechno a stejně se mi to furt vracelo, je to zoufalství :confounded: Snad to nějak rozchodíš a Kájka ať je taky ok, přeju!
Gratuluju ke kilu dole, seš dobrá, že se držíš!
Dnes v noci jsme dali místo 180 mlíka jen 150 a ok, tak možná budeme pokračovat s menšíma dávkama.
Stoleček s klavírkem = jakože jedna část stolku jsou klávesky a hrajou různý melodie, prostě hudební stoleček.
Petruš, my dnes u 14M chlapečka a prvních 15 minut se Honzíka bál, asi jsou na ně ty naše děti nějak hrrr :grinning:
24. zář 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky vy co uz mate zkusenosti s nemocema. JE normalni, ze po panadolu je porad tepla. Se me zda, ze ma porad teplotu. Jako uz nehori jako pred tim, ale mam pocit, ze teplotu teda jeste malou ma...
24. zář 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Tak Soninka dneska byla mega vosina!!! co vstala byla ospalá ale nějak jí to nešlo usnout a tak byla protivná a když se náhodou bavila tak to bylo litím vody z konve na kytky po koberci a podobně.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ještěže jsme se viděli s Tallsíkama :dizzy_face: sice Světýlka nebyla ale s nima je vždycky sranda a Tobi je takovej hodňoulinkej miláček :dizzy_face:

Do toho všeho si včera pes pořezal obě přední tlapky a moc ho to bolí ani chodit pořádně nemůže..petr ho včera musel nosit a ráno došel akorát k vedlejšímu vchodu..musím mu na en dávat ochrannou botičku to pak dojde alespoň na druhej chodník..a doma si vždycky lehne na nějaké místo ani se nhne..je to děs jsem zvyklá že za námi běhá "jako pejsek"... :frowning2: tak ani na procházku nemůže :unamused:

S tím stolečkem jsem se o tom zrovna včera bavila s kamarádkou že ho tu chcete kupovat a že my máme ten co tu dávala odkaz Nikča v herničce na plavání a Soninka ho miluje ale že si myslim, že v roce je na něj pozdě a jak začne chodit že ji přestane zajímat...a ona si myslí že ne že by bavil i jejich 3letou dceru kdyby sem ji k němu postavila a že to smysl má...
My máme dárky na vánoce + narozky vymyšlené zatím tyto jen ještě nevim co z toho přinese ježich: kočárek + panenka miminko, odstrkovadlo na doma (takové autíčko co se dá i tlačit a má úložný prostor pod sedlem, bude jen na doma na ven koupíme motorku ale až na jaře), duplo ZOO, nějaká leporela a možná křesílko..Soninka se děsně rozvaluje na nočníku myslím, že křesílko by ocenila :grinning:

Koukám, že je tu hodně marodů :unamused: tak přeji brzké uzdravení jak miminkům tak těhulce Andy!
24. zář 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nik - já si myslím, že to normální je, je to stejné jako u dospělého..když si dáš paralen tak to taky neznamená že budeš úplně bez teploty :wink: zvlášť pokud to srážíš z nějaké velké horečky...
24. zář 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak boty jsou v albu, bryle zkusim zplasit, at to nemusim fotit ikdyz to asi radsi jo, tak to so pockejte na zitra, az se vyfotim ju?
boty luxus znacka Just Cavalli, pc pres 200 euro, kuze, nadhera, jako nove, s krabici , dokladama, vsim!
24. zář 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Domi si pak jeste chvilku po probuzeni hral, jsem se bala, ze kdyz spal do vic jak 18h, ze nebude moct usnout, ale ta nemoc ho zmaha, p hodine uz zmoulal oci a zival jak tygr. Sousedka zlaticko na me zvonila, jestli nechci šunkofleky...no jako ja a rict na jdlo ne :slight_smile:....tak dosla na chvili, jsem se nadlabla, ona je zlata fakt a chvolku jsme zdrbly a ja pak honem delala kasi pro nevrlouse. Cumela jsem, ze ji snedl!!! pac za cely den nesnedl skoro nic, takze kakosi jako kojenec :stuck_out_tongue_closed_eyes:....koupila jsem vcera balik plinek babylove, cumi,,jake jsou vymakane a fakt super, nojo, latkarka moc se nevyzna v papirovkach:slight_smile:, ale ted se mi hodi...nestiham prepirat a kdyz ma prujmik obcas nebo je nevrlous z odsavani atd, jeste instalovat balik plinek by me asi zakousnul dasnema...
pred spinkanim teplota 39 :frowning2:....dala jsem cipek, snad klesne. Jinak v noci urco zas budu chladit rucnickem...bude zase plakat :-/....ale nechchi ho porad dopovat a ono se malinko ulevi po tom zabalu a lepe se zase spinka.

chudak Nikca, taky teplotujea jeste vodovy prujem...ajeje, snad pomuze ryze rano a mudra

pospi teda ty resis v rodine sra.ky...no hlavne ze u vas doma je to ok

petis to je mi lito ze furt ti hapruje zravi .-((((....drz se. A gratulka ke kilu dole, jen tak dal!

dodatecma gratulka zuzance k 10M
24. zář 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ha tak boty uz tam nejsou :-P....no nic, tak zitra se vyfotim, admini asi se nudi :slight_smile:)))) ze prochazi takhle vecer alba
24. zář 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi mate to super s uspavanim. Jaydi si zvykl, ze tam jsem ja nebo Ray. Ale najedu na rezim co vy jak odjede kamoska zpatky. Ale asi to bude peknej zahul teda :unamused:
Marti s tou plinou v pradle teda hrozny :astonished: jeste, ze to nebylo cerny pradlo :grinning:
Jezis Momou co se stalo?Je to z tech prasku? :astonished: :frowning2:
Mirrus Zuzance dodatecne vse nej k 10M :slight_smile:

Puzzi kde je ta tabulka? Ja to mela ve fejvrits, ale ted mi to zobrazuje, ze fotka je uz oddelana :confused:

Teda Andy s bratrankem desny :cry: ale krasny, ze maji zase noveho prcka :slight_smile:
Andy sleduju i anglicky normalne v tv. Je tu neco jako u vas ulice a podobne, co bezi kazdej den. Mame jich nekolik :wink: S tema jazykama tak jak pises. Ja cesky, R anglicky,mezi sebou ang, kamosky cesky nebo slovensky :grinning: A jak jde krasne videt, jak zacina rozumet obema (trem) jazykum. Tak, jak kdyby jsme na nej mluvili jen jednim :sweat_smile:
Sami vyborny nakupy :slight_smile: a hezkej den :wink:
Andy ten stolecek vypada moc pekne :slight_smile: Ja teda pro Jaydiho chci jen s tema kostkama :wink:
Puzzi to zasmani na kameru asi nevyjde. On je hroznej tady v tom. Se moc nesmeje a kdyz, tak delame blbosti a nestihnu vyndat fotak a natacet. To ho do te doby prejde :sweat_smile:
Nikule bobinek Nikolka, takove teploty a do toho jeste ten prujem :frowning2: Tchanovci :angry:
Andy moc pekny od Jendy, jak vykladal, ze Malinku moc miluje a tak :slight_smile:
U nas to Ray rika skoro kazdej den, ze jsme pro nej vsechno na svete a ze to je ten nejnadhernejsi pocit vratit se z prace domu a my tam :dizzy_face: No a takove ty dalsi povidani sladke :slight_smile:
Jejda Pospi, tebe maji vsichni za takovou velkou vrbu, ne? :angry:

Mirrus poznamka k zasmani....vetsinou spi 11 hodin :grinning: :grinning: :grinning: ale 13? To neznam :grinning: :grinning: :grinning:

Petis ty mas taky trapeni. Snad budete obe v pohode brzy :pensive:
Puzzi tak at se vam Honzulacek brzy nevzbudi hladem :grinning: :wink:
Nikule jak mel JAydi ty teploty, tak jsem davala Nurofen i Calpol a prvni dva dny byl porad teply...jsem myslela, ze snad nic nezabere. V noci se mu to pak vysplhalo na 39,5, tak jsem dala cipek. A zabaly s rucnikem studenym...a nechavali jsme ho jen v plince a ponozkach :pensive:

Jumi Soninka nedobra dneska :frowning2: Aspon srazik s Talls super. A chudacek pejsek :frowning2:
Jumi hezky darky vymyslene :slight_smile:

Sami si rikam, kde jsi je dala, ze nemuzu najit :angry:
Vyfot se s nima u spiciho Domiho, to tam pak zustane :sweat_smile:
Sousedka super s jidlem :grinning:
24. zář 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, tak já se ještě odpo vydala ke tchýni za MM, spoléhala jsem, že má sebou autosedačku a že zpátky pojedem autem ... malá vstávala ve 12,15 a vydaly jsme se na cestu 14,20 tak jsem byla připravená že bude celou cestu vzhůru, a docela mě zajímalo, jestli vydrží a nebude už protivka ... po 30ti minutách začla zívat, tak jsem ji položila a zbytek cesty prospinkala (35 minut, než babička začla volat přes celou zahradu !!!! a hodila u kočáru kramlíky do kyblíku !!!! jsem myslela, že mě trefí), vydržela celý zbytek odpoledne baštit pořád něco (polívku, co doma nestihla, jogurt, křupky, jahody ze zahrádky+ čaj)poslední víc než hodinu byla vyvalená v kočárku, zabubaná, už bylo docela chladno, vozila jsem ji po zahrádce, povídaly jsme, koukala jak MM drtí hrušky v kyblíku atd. byla hodná ... ztvrdly jsme tam až do 19,30! naložili jsme kočár na stojáka do dodávky a dobrý, malá cestou koukala, pak dostala mlíčko a hned usnula, dali jsme pivko na terase a teď koukám na "jste co jíte" ... jím přesně tak blbě, jak ta kočka tam ... ale asi ne až tak moc ..... MM odpadl a už spí, zkusím dočíst a zareagovat a půjdu taky do hajan .... zítra mě čeká "normální klidný den" a o víkendu dojdou starší děti na obědy, tak paráda!

Andy, super že je ti líp ! S tím plaváním, zapoměla jsem vám napsat, že malá jezdila dneska na skluzavce, tak koukala teda! ... ta hračka pro Máli, to je paráda, to by se mi taky líbilo a věřím, že Markétce určitě ! ... s tím bratrancem, to je tragédie, tak má strejda s tetou novou radost do života..... tvůj pocit, že chlapi s dětma zažívají jen to hezký, mám taky, takle jako Jenda, je MM "hotovej" z Markétky a je to strašně hezký! Já s otcem dobrý vztah neměla, a je to hezký, když je taťka hotovej z dcerky, tak to má být.... Andy a filozofuješ hezky, já taky občas filozofuju, on si člověk z toho ujasní některý pro něj důležitý věci ... jsi dobrá!
Sami, mě procházky s kočárkem fakt baví ... taky nemusím nic nosit v ruce atd. a hlavně, nejsem sama ... jdu s malou, jsme na všechno najednou dvě ... to je paráda. Nějak moc dlouho jsem měla pocit, že jsem sama ... a teď nejsem ...
Moni, to je hrozný ty tvoje stavy ... fakt bych řekla nebezpečný
24. zář 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
petrus teda...kdybych mela holcicku, chci Jeydenka jako zenicha, kdyz ma tak romantickeho tatku, to je fakt bozi, jestli ti takhle Ray denne vyznava lasku...MM to delal v 6N...to fakt bylo moje nejkrasnejsi obdobi v zivote! takova pohoda a mir v dusi, fakt nadhera.

Kuratko se tam mrvi, dnes jdu fakt driv do loznice, vemu si notebook s sebou :slight_smile:m to me nejak driv nenapadlo :slight_smile:
24. zář 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy, a jinak myslím, že si Jenda dělal srandu, že má Máli rád víc ... to MM taky občas říká, aby mě pozlobil .. ale dělá si samozřejmě srandu ....
Miruš, ta tvoje Zuzanka mi teda s tím svým spaním "dává" ... to teda neznám takovou Šípkovou Růženku!Dodatečně všechno nej k 10ti měsícům!!!!
Nikul, to nemocný děti dělají, že nechtějí nic jinýho než mlíko, asi ho v té nemoci líp tráví a nechtějí zatěžovat organismus ... Markétka taky jen pila mlíko, jak byla nemocná, nic jinýho nechtěla.

Holky, ať si chlapi říkají, co chtějí ... .MAMKA JE MAMKA!!!!!

Petis, tak Markétka u "očka" taky paří, to už je "její závislost" :grinning: Jinak se musím smát, že Markétka dokáže "trsat" u všeho co dělá zvuky do rytmu, i u vysavače, to je pak dost legrace, venku hrčela sbíječka a malá poskakovala v kočárku!
Nikul, mě na malou Panadol zabírá jakoby jen trochu ... taky byla pořád taková teplá, líp zabral čípek ...
Sami, ty ses rozjela s nákupama ... jinak babylove plíny si nemůžu vynachválit!
24. zář 2009 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jdu do hajan ... zítra jak mládě zaspí, tak na vás kouknu ... dobrou !
24. zář 2009 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti tak hezkej den :slight_smile:
Prochazky byvi i me. Ale vic, kdyz jdu jeste s kamoskama :wink:
Sami diky :slight_smile: Akorat R ma horsi se mnou, ze ja takove reci az tak moc neumim, nikdy jsem na to moc nebyla. Jako rikam asi pekne veci a tak, ale ne tak casto. No on je pak z toho aspon vic hotovy, kdyz to reknu :sweat_smile:
24. zář 2009 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky me teda Jaydi mliko prvni dva dny teplot nechtel vubec. Pil jen caj :pensive:
Marti dobrou
24. zář 2009 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrus moje poznámky o Zuzkinom spaní ťa vždy pobavia. :grinning:
Sam chudák Dominik stále taká teplota. :frowning2:
Idem už spať.
Pa. Zajtra.
24. zář 2009 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda holky, dočetla jsem včera něco, dneska něco, docela jste kecaly!
Koukám, že marodi pořád marodí, ach jo, je to na pytel, tak přeju na dálku Domíkovi a Nikolce brzké uzdraveníčko, ať jsou zase fit!

Miruss, 13 hodin je fáááákt pěkných, u nás vede 11 hodin nočního spánku, hoďka dopo, 1 hoďka po obědě, 1 hoďka více odpoledne a pak už je zas večer :grinning:

Sami, já ci taky vidééét brule a botky!

Marti, ty máš poslední dobou teda mega nabitý dny, co? A Markétka na plavču šikula teda...si nedovedu představit Tobíka, jak poskakuje po kraji bazénu, ten by se zřítil hnedle na kebuli :wink:
včera Soninka ukazovala Tobíkovi, jak se jezdí na autíčku a jiné šikuloviny a Tobik jí zas předvedl, jak se na posezení sní velká výživa a spí se v kočárku :slight_smile:. Každej umí holt něco :grinning: :grinning: :grinning:

Petruš, ten tvůj chlap, to je ztělesněná romantika, teda asi budu muset jet do IRL, jestli jich je tam víc :grinning:

Jinak my s MM už OK...sice ještě upouštěl ventil trochu večer, ale jako hodili jsme slovo a dobrý...a s prstýnkem jsem se připomněla, že mi vždy něco slíbí a pak ticho po pěšině a pak se vyvalí s nějakou mega věcí pro sebe a je mi to líto...tak prý, tak zajdem koupit...a já že jako chci od něj, ať vybere, co se jemu líbí , že přeci ví tak asi, co by se líbilo i mne (on má totiž vkus, i parfémy, co mi koupil mi vždy voněly). My se vždy kvůli nějaké větší věci musíme asi zhádat...toto bylo i s TV...vybral snad tu největší na trhu co existuje do našeho pidi obýváku, tak jsem radikálně řekla ne, ale znáte to...udolal mne :grinning: ...ale jo, teď jsem spokojená, jen teda jako kvůli mega televizi se nám sem nevejde skoro žádnej ten nábytek...

Andy, ty vojcle , ten tvůj bratranec...spáchal sebevraždu, jo? No, to je prostě síla hrůza děs běs...pro rodiče tragedie do konce života...co se asi v těch mladejch tak odehrává, že dojdou k takovýmu rozhodnutí.. :frowning2: Nové miminko bohužel to první dítě nenahradí...i když té ženské trochu tu ránu zacelí ...u chlapů je to horší.

Včera jsem se hrozně nasmála s Tobim...jsem ho vyslíkla do naha, protože se prokajdnul a dala jsem ho na zem...když nemá plínku, tak leze...a tobi najednou takový výskot a "rozběhl se"...vypadal jak Glum z Pána prstenů...škoda, že je od země už zima, bych ho tak chvíli nechávala...
Jinak už se konečně naučil držet si lahev při pití mlíka, já ho to nějak neučila, on vždy vyvalenej, ruce podél těla, odpočíval u toho nebo co...a jednou jsem mu jí prostě nechala, co bude dělat...tak chvíli koukal, co to jako má znamenat a pak jí drapl a bylo...vážila jsem se s ním...a připadá mi , že má už dost dlouho 10 kg, nepřibírá...no, neva, má z čeho čerpat a myslím, že o hladu fakt není (mne fascinuje, jak se do něj po ránu dostane čtvrt litr mlíka...do toho žaloudečku)

Jak jsme byli s Jumíkem včera na obchůzce (odpadly Světýlka :frowning2: ), tak jsem si předvybrala papiňák...uf, bojím se toho, ale teď ty moderní jsou prej OK...ale ještě jsem se chtěla zeptat megn, ona tady jednou vychvalovala svůj nějaký takový šikovný hrnec...jestli máte vy, co máte? Tohle je fagor...ale teda ještě lepší je tefal clipso modulo...ten je vymáklej jako hrom, ale cena docela hrůzná a mají pro mne docela blbý rozměry těch hrnců...

Petronuska, běží u vás v TV furt East Eanders (nebo jak se to jmenovalo) a ještě jeden seriál nekonečnej běžel v GB před 10 lety, když jsem tam byla... :wink:

Nikule, tak to je bezva, že se po cvičení Nikolka lepší, ne? Musím se zlepšít a Tobíka cvičit aspoň 2x denně...formou hry...
25. zář 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.
My noc ok. Kubko vstal o siedmej a Zuzka o ôsmej. :slight_smile:
Dnes ideme do tej poradne. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Talls tak už ste si to s TM vydiskutovali super. :slight_smile:
Mám v obchode novú IB nie je super?
http://www.ekoplienky.sk/product/bitti-dC2B4lish-snap-in-one-limitovana-edicia-moo-moo-208/
25. zář 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
tak jsme po snídani, oblíkneme a jdeme na poštu, mám tam prý něco větších rozměrů :grinning: to tedy nevím co :sweat_smile: A asi koupím něco hezkého Kubíkovi k malým narozkám :grinning: stejně potřebuje bod s dlouhým rukávem a mikču.

Andy: Ta hračka je super, Anička si s tím chce taky pořád hrát, ale doma bychom to už neměli km dát. Ten stolek co dávala Nikule vypadá taky moc hezky.

Petis: Držíš se skvěle, gratulka ke kilu :wink:
25. zář 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miruss, jsou božííííí!!!!!
Teď jsem uspala prcka a celýho ho zase opusinkovala, ten je chudák jak lízátko...co budu dělat, až vyroste a nenechá se??????? :dizzy_face: ...Tak rychle nám rostou před očima a za chvíli to bude mamíííí néééééééééé...... :frowning2:

Jdu poklízet koupelnu a když se zadaří i vytřít...

Dnes má kámoška svatbu, mají krásné babí léto...super jim to vyšlo, mají to venku. Chtěla jsem jet se podívat na obřad, ale bohužel, je to autobusem a pak ze zastávky ještě asi 2,5 km ani nevím kudy...to si fakt nelajsnu s dítětem v kočáru...by tam ještě někde vyřvával...snad pak uvidím na videu, jaký to měli....možná zajedem večer na ně kuknot i s Tobim autem...
25. zář 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Momou gartulujem Kubíkovi k 10 mesiacom. :slight_smile:
25. zář 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Talls aj mne treba upratovať, ale sa mi tak nechce. :confounded:
25. zář 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko, noc u nas dobra. Vzbuzeni v postylce az v 6 :grinning:

Talls chlapi tu jsou, ale ja se po nikom nedivam :wink: ale v Anglii jsou hezci, tady nic moc. Jen par nas melo stesti :grinning: :wink:
Super ze s TM jste si to vyrikali :wink: Skoda jen, ze to vzdycky musi predchazet nejake ty vymeny nazoru :sweat_smile:
Tobik s flaskou dobry :slight_smile: To Jaydi je zdechlinka na totot. Ale drzi si tu flasku s cajem, co ma jakoby diru uprostred. A pak uz zacal i s hrnickem, ale nekdy to nemuze proste naklonit, tak cuca na prazdno :sweat_smile:
Talls je tu Eastenders, Coronation Street, Hollyoaks, na ktere se divame nejvic. V Anglii jsem kdysi sledovala Neighbours, to taky jeste je, ale nesleduju :sunglasses:

Miruss hodne stesti v poradne :wink:

Talls Ray mi rikal, ze mamka ho pusinkovala i kdyz byl na skole, nactiletej a tak. Ze normalne pred kamosema mu vzdycky dala pusu a on se prej ani nestydel. :slight_smile:

My dneska po obede mame jit s JAydim do Mothercare ho vyfotit, to jsem zvedava. Bude zase na vsechny cucet tim jeho vyrazem a usmev nikde. Nebo se tam rozbreci :sweat_smile: No a pak musim jet zase jinam pro zavesy do obyvaku konecne. :slight_smile:
25. zář 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Momou teda dodatecne taky vse nej Kubickovi k 10M :slight_smile:

Ja si jdu pustit VKV a budu zehlit. Vcera jsem uz konecne snesla aspon kos s pradlem dolu, tak dneska snad dalsi krok. Ale taaak se mi nechce :sweat_smile:
Pocasi nic moc, akorat tak na spani. Tak snad smudlicek vydrzi ty dve hodky :sunglasses:
25. zář 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petronuska...teda tak proto je asi Ray takovej boží, že měl super přístup k mamce a ona k němu...ne? A užijte si focení!!! Tobík s flaškou taky nejdřív nechtěl kámošit, když to nemá ty uši jak hrnek, ale prostě jsem to párkrát zkusila mu to nepodat , tak si poradil sám...zkoušela jsem mu dnes dát na malý kousíčky banán, jestli by si to bral a dával do pusinky, tak sice banán vzal, pěkně pomačkal v dlaních a nevěděl, co s tím :grinning:

Miruss, tak z úklidu jsem zatím stihla jen umýt zrcadlo v koupelně :grinning: :grinning: :grinning: , ale vezmu si k sobě Tobíka a jdu umýt i vanu a umyvadlo...nedá se nic dělat...

Včera jsem zkoušela "italský" rizoto se špenátem a kuřecím masem...jako fakt mi to chutnalo...mám ráda to blemcavý rizoto, co drží pokupě...MM měl radši takový sypaný, z pairboiled rýže, ale toto mu taky chutnalo. Já si ho jednou dala v restike, a od tý doby fakt to blemcavý mám radši.

Dnes zas nechám v DM tisíce, mám 10% slevu z knížečky a ještě tam mám ten double pack sunaru, tak to spojím a vyjdou mi 2 krabice na nějakých 320 kč, super. Koupím i pleny bybylove, jsou dobrý a za slušnou cenu...a taky Hippíky (i když Jumík říkala, že snad ve Schleckeru stojí jen 29,90 teď v akci, nebo v rossmanu??? U nás ve schleckru je teda neměli...) a prášek na praní, ubrousky,...no, to zas bude nákup, MM bude určo moc rád :grinning: :grinning: :grinning:
25. zář 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek