• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
bre ranko
bych si nakopala zadek...Domi mel jit spat kolem 9h, uz byl ko,ale pak najednou ozil, taxem ho nechala a zazracne si asi 25min hral az vytuhnul. Taxem si dala sprchu a slysim, jak kasle, sla jsem kouknout a usnul zaboreny oblicejem do matrace taxem ho chtela ulozit na polstar a on se hned probral a konec spani, po 20min....boze ja su takovy debil!!!!Tak ted opet pokus...zase si 25min hraje a vyklada z postele do chuvy :dete dete tatatata :grinning: , jsem zvedava jak dopadne....at spiiiiiii:slight_smile:

jinak noc dobra, sla jsem za nim hned po 23h jak se zacal mrvit, odsali jsme a spali spolu. Po 3h v noci se mi zdalo ze zas hori,ale nemel ani 38, tak as morky rucnik, odsavani a spime. Nechapu, kde se ty hnusne zelene sople furt berou...a tolik....jsou pekne hluboko, jeste ze ta odsavacka na vysavac existuje!! uz me musi Domi nenavidet :pensive:
25. zář 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
momou vse nej Kubickovi

miruss IB kravickova je mooc hezka!

petrus ty jo 2h dopol spanku super. No kdybychom meli balkon, tak myslim, ze Domi taky spava pravidelne v kocaru. Holt se to tu neda :frowning2:. /ted mi ten smudla prdi pusou do chuvy....to je srandista, hlavne ze ma dobrou naladu/ :slight_smile:

talls jsem se pobavila,jak si Tobi a Sonicka ukazovali,co kdo umi :slight_smile:))
25. zář 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mam dozehleno a dokoukano VKV :slight_smile:

Talls taky mam rada takovy "blemcavy" rizoto :grinning:
A dobre porid v DM :grinning: :wink:

Sami Domik zacina se svym peknym nespavym rezimem, ne? :wink: Mne spi Jaydi uz hodku a pul :grinning:
Hlavne, ze ma dobrou naladu, jak pises. Lepsi, nez rvani :wink:
25. zář 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky, Honzík spí polední spánek, tak jsem zde, jinak nemám šanci otevřít notebook, je to pro Honzíka megalákadlo.
V noci v jednu budík a mlíko (dle plánu), jenže pak jsme si dali budíka na pátou, že se obvykle Honzík budí v půl šestý a on se vzbudil už ve 4. Takže strategie dát mu mlíko ve spánku a míň způsobí akorát to, že ranní mlíko chce dřív, takže na to asi kašleme. Ale dali jsme mu v noci jen 120 místo 180 a stačilo, takže budeme dávat míň, třeba jen 90 nebo uvidíme, kolik bude stačit nejmíň, aby zas usnul.
Jumi, no vida, že by stoleček bavil i tříletou, fajn :slight_smile: Asi jo, je na tom psaný od roka. My koupíme nakonec tenhle: http://deti.bazos.cz/inzerat/4192087/NOVY-Hraci-stolecek-CHICCO-s-kostickami-2-v-1-AKCE.php Daj se na něm pak i stavět kostky.
Sami, tak co noc a rýma?
Petruš, najeďte na uspávání, holt choďte jednou za 10 minut pokládat stojícího nebo si Jaydi nakonec lehne sám, já si stejně myslim, že když je rodič u dítěte, že dítě spíš nespí, páč si chce s rodičem hrát atd. A taky jsem četla, že když je dítě zvyklé při usínání na přítomnost rodiče, že usíná mnohem hůř, páč ví "usnu a máma/táta odejde, to nechci, tzn. snažím se neusnout". Zatímco když je zvyklý usínat samo, tak se tam zašmudlá do oblíbený hračky, dudlíku cokoli a usíná se mu líp a bez stresu. Jsem tý knížky teď plná, ale neberte to, holky, jako poučování, tohle jsem zmákla u honzíka, ale zas nemám zmáknutý jiný věci, co vy jo :sweat_smile:
Jinak super Jaydi a čj a aj, šikula je to ve všech směrech :wink:
Marti, Markétka v kočárku super, je vidět, že jí kočárek ba :slight_smile: A tanečnice, jo? :slight_smile:
Honzík spí v noci 11-12 hod., jakoby od 7 do 7, ale chvíli mu trvá, než usne, takže 20 minut, pak v noci mlíko a chvíle než usne, tak těch 11 hodin to bude čistýho spaní.
Talls, Jumi, jste si bezva užily včera s dětma, prej Tobík ukázal Sonince, jak se sní velká výživa :grinning:
Talls, super držení flašky, je to bezva pohled na ně, viď? Honzík si občas udělá pauzičku a zkontroluje, kolik tam ještě má :sweat_smile:
Papiňák mám a nedám na něj dopustit, na polívky masový a vůbec na maso super!
Momou, přidávám se ke gratulacím k 10M!
Petruš, Honzík si drží mlíko i čaj, ale jedině vleže, vsedě taky cucá naprázdno, páč to nenakloní, sranda, viď?
Talls, já taky ráda blemcavý rizoto :slight_smile:
Sami, usínání domiho a povídání :sweat_smile: Honzík taky takhle často usíná v pohodě, až se divim, honzík nevrlouš a v postýlce to má asi rád. Pak najednou ticho, tak počkáme 5 minut a jdeme naštelovat odpadlíka pod peřinu :sweat_smile: Chudák Domi s těma soplema, ale snad už je nejhorší za váma?
25. zář 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi na to uspavani tak budem muset najet, protoze takhle je to o nicem, ze? Ale zase si s nim nehrajeme, on se jen tak porad potuluje po posteli a do postylky a ven, ale na zem nepoustim. Jinak vim, ze budem muset prestat ten desnej rev, kdyz odejdeme a nechame ho v postylce. To bude tezke :pensive:
S jazykama mu nic jineho nezbyva :sweat_smile: Bylo by to to same u vsech ostatnich :wink:
Honzik taky sikovnej s flaskou :slight_smile: A jo, uz ctu, ze taky nenakloni, tak to me tesi :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
25. zář 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petruš, jasně, tam psali i, že je na rpd, když rodič tiše sedí u postele, Jaydi vás tam prostě vnímá. Třeba budete příjemně překvapený, že řev po 3 minutách pomine, Jaydi pochopí, že má spát a za týden se to v pohodě naučí i bez řevu. Držím palce!
25. zář 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi jo jo, udelame. Treba dneska v noci. Zitra se totiz prospim :sweat_smile:

Jsem se zacala divat na ty Preslapy. Vypada to docela dobre, takove ze zivota :grinning:
25. zář 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petruš, myslíš večer před usnutím nebo v noci? Haha, to je dobrý, že se zítra prospíš, tak jo, hurá do toho!
Já bych potřebovala poradit co s tím nočním mlíkem, myslíte teda neřešit, když pak hned spí (budeme dávat míň mlíka) nebo nechat chvíli vyřádit/vybrečet, příp. jak dlouho? Dilema :sweat_smile:
25. zář 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď jdu číst kapitolu Jak odnaučit dítě od nočních krmení, tak jsem zvědavá :slight_smile:
25. zář 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja cumim na kraviny a vy se vzdelavate :sweat_smile:
Jaydi spinka uz 2,5hod :astonished:
Ja nevim, jak s tim mlikem v noci. Jaydi ma jen caj, kdyz se vzbudi vic, ze breci. A mliko ma az k ranu mezi tou 5-6hod
Puzzi dej pak vedet, co jsi se docetla :wink:
25. zář 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mlíko nebo čaj, ono je to obojí na prd, že musíme vstát a že dítě neumí usnout bez flašky. Tak tam radí takovou tu metodu nechat brečet, ale chodit po 5 minutách ujistit dítě, pak po 7 atd., nevim, jestli jste už o tom slyšely.
Ale musim říct, že úplně 100% do toho ještě asi jí nechci, musíme to s MM pořádně promyslet. Páč třeba nevim, jestli v noci teda ok a k ránu po pátý už mlíko můžu, aby spal do sedmi? A taky píšou Budit přes den, když spí dítě dýl, než je v plánu. Hm, tak to se mi už vůbec nechce.
25. zář 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Honzík spí dvě hodiny, tam v tý knížce radí pravidelný dva spánky např. 10.30-12 a 14-15, že pak dítě líp usíná a má v tom jako atd. A prej i ráno budit, když spí třeba dýl než obvykle. :confused:
25. zář 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ráno za náma dojel z práce MM, dovezl fotku kolegy, co zítra slaví 50, tak jsme při nákupu hodily do místních novin blahopřání, nakoupily jsme, malá celou dobu dlabala jahelný křupky, moc jí chutnají a nedělají takový binec jako ty kukuřičný, i když ... prostě po návratu jsem musela kočár vyslíknout a hodit do pračky, protože ho polila i čajem :angry: .... si dělám smažák, malá nemohla v posteli usnout, tak jsem ji strčila do postýlky a lehla jsem si do postele aby na mě viděla ... za 5 minut pokřikování klid, usnula i bez dudlíka :slight_smile: tak jsem si to vyfotila, páč to se dlouho nestalo ... dočtu vás a dnes jsem si řekla, že zkouknu ulici u kafe, kdyby čert na koze jezdil ... vařit budu tak ve 2, fakt to prdím, už toho bylo poslední dny dost, fakt...

Petři, u nás byla taky taková výchova, žádný lichotky a tak, tak jsem to taky moc neuměla, až teď s MM, ten dost perlí, tak ať nejsem pozadu ... já taky spíš, až už mi to nedělá problém, a on si toho pak víc váží, když už něco takovýho vypustím z pusy ...
25. zář 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi,o té metodě chodit kontrolovat co 5 minut atd. ... na to zatím nemám nějak nervy, a taky jak tam dojdu podruhý, potřetí, tak malá řvala čím dál víc ... jakobych jí ukazovala bonbon a nechtěla jí ho dát :grinning: ... tak ještě počkám, dneska má finta vyšla, tak jsem ráda ... ležet s ní v posteli, tak nespí ještě teďka ... ale věřím a vím z vlastní zkušenosti, že vytrvalost se vyplácí, jen musím počkat až to dojde mojí hlavě .. :grinning:
25. zář 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, k úpravě toho rodičáku ... akutální zpráva z 12:48 : Prošel kompromisní návrh Petra Nečase (ODS), který zaručuje stejnou výši porodného, rodičovského příspěvku i peněz na péči o postižené. Zbytek poslanci zavrhli
25. zář 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nám tohle chození funguje přes den a v noci, že jsme to Honzíka naučili většinou usínat i bez chození (nebo tam jde večer MM třeba 2-3x ho položit ze stoje). Ale v noci by to bylo hodně náročný, na druhou stranu mě to láká, třeba by stačilo vydržet 3 dny a Honzík by se budil až k ránu. Teď píšou dál, že ráno mezi 5-6 mlíko může být, když pak dítě spí líp, že to už je ok. Mám hlavu nafouklou informacema a hlavně pocitama, nechcete se někdo přidat, že bychom se podporovaly? Třeba Petronuško ty s tím uspáváním?
Marti, my máme kočár úplně zahnojenej a sundat to vnitřní a vyprat nejde, musim to někdy vyčistit ručně :sweat_smile:
25. zář 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi s tim buzenim teda nevim, jsem rada, ze spi. A do 10:30 by mi nevydrzel ani nahodou. Kolem 9 nejdyl v pul 10 odpadava....
S tim chozenim se mi to v noci taky jeste nechce. Ja jsem rada, ze se vyspim. :sweat_smile: A postylku mame jeste vedle nas.
Ale usinani zkusime dneska, kdyz tak aspon neco, jo? Puzzi :wink:

Jaydi uz je vzhuru, jen co jsem dopsala minuly prispevek :grinning: Ted si tu hraje, ale jdu mu ohrat sklenicku :slight_smile: Ma dneska jehneci s bramborem a zeleninou v nejake omacce :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: A chutna to i mne :grinning:
25. zář 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petruš, těch 10.30 dopo je jen příklad, to jsem si určila já, v tý knížce možná je 9,30. Prostě ale každej den stejně.
Honzík se teď vzbudil.
25. zář 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi, mě takle Martin pil mlíko v 5 ráno až do dvou let ... ale jinak spinkal hezky, Markétka dneska jedla první jídlo až ve 3 !!! To jsem koukala, protože jinak jí první jídlo už tak ve 23 hodin a pak nad ránem .... zkusím se do toho začíst, jak bude chvíli čas ... např. večer . ..... teda s tím kočárem to máš blbý, já jinak ho budu muset taky vydrhnout za čas ručně, ale ten ohrnovací potah, za který se dítě drží ten sundat naštěstí jde ...
25. zář 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jsem se vrhla trošku na úklid, jelikož se to tu už nedalo...tak koupelna a vecko, setřela jsem kuchyňa a obývák a balkon, fuj, tam byl hnuj...a po obídku (měla jsem 1 jídlo zmražený, tak jsem to vytáhla, trošku převařila ještě s drobet vody a ještě přidala cuketu...s tím převařením zmraženýho jsem četla, že se to má, tak jsem to udělala...a bylo to fajn...i když pomalu stejné crcání jako kdybych to vařila nový)...a dala malocha do postýlky...normoš chodíme touto dobou ven, ale mám tu ještě nějaký dodělávky, tak je to takhle lepší, půjdem až se probudí...

Dnes jsme poctivě ráno cvičili....i na míči a tak...snad se zadaří i odpoledne. občas ho vyslíknu z plíny a snažím se ho motivovat na lezení, trošku ho přidržuju za žebra, ať jakoby nepropadne do lehu...občas něco "ujde"...jsem se snažila natočit, ale nic moc z toho není...

Holky, s tím nočním krmením vám bohužel neporadím...my, co máme ty spáče (viď Miruss) to bohudík nemusíme řešit...Tobi vydrží v poho do 8 ráno bez mlíka...no probléma...pak vyžahne vrchovatou lahev :wink:

Jdu si zobnou rizota a musím umýt nádobí, co nejde do myčky...blééé, to mne nebaví... :wink:
25. zář 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak si předtavte, že ten horní zub co nás stál 38,7 horečky a neúčast na hudebce a kterej jsem tu v pondělí s velkou pompou hlásila je zase ten tam! prostě ho zase zatáhla a na horní dásni není nic! Já to fakt nechápu..volala jsem to i MM do práce a ten mi nevěřil, ale je to tak..takže máme zase zpátky zoubek jenom jeden :zipper_mouth:

ta sleva na hipp "frutapury" je v Rossmann mají tam docela dost akcí na různý příkrmy...já tam v pondělí nechala 500kč..a máme hami mističku :dizzy_face: zdarma a taky jsem vzala za 65kč takové ty přetahovací bryndáky přes hlavu jsou super až na to že už se mi ten jeden páře tak buď smůla a nebo jsou to šmejdy :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Já ráno dělala nějaké věci do školy na PC a tak jsem se zabrala, že jsem Sonince vařila hrst těstovin hodinu :zipper_mouth: ale kupodivu se nespálily a docela to ustály..no joo Panzani ty nikdy nelepí!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
25. zář 2009 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak my uz jsme zpatky.
Foceni bylo super, Jaydinek se usmival a fotky budou urco bomba. Jedna je zadaca a zbytek si pak muzu koupit, jestli budu chtit. Mi bude lito je nemit urcite. Tak uvidime, maji byt za 14 dni :slight_smile:
Pak jsem jeste sla dokoupit bodycka s dl a kr rukavem a par tricek jeste. No a potom jsme jeli koupit ty zavesy, tak se tesim na vikend, az si to navrtame a povesime :slight_smile: Bude zase zmena, to mam rada :sweat_smile:

Se sedackou jsem zatim spokojena. Je super, JAk JAydi sedi smerem k nam. Aspon clovek na ne lepe vidi a oni taky, tak je to asi i vic bavi :slight_smile:

Musim koncit, prdola me nenecha :angry:

Jeste k tomu usinani, co kdyz tam jako bude rvat a rvat a zesilovat. NOrmalne tam muzu chodit za nim po jak dlouhe dobe? Uz ted se na to teda netesim :confounded:
25. zář 2009 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petruš, určete si intervaly a choďte tam přesně po těch minutách, první dny se doporučuje např. po 3 min., po 5 min. a pak furt po 7 min., dokud neusne. Pokud přijdete a tím se Jaydi uklidní, můžete u něj být minutu až dvě, nebrat ho z postýlky, nepokládat furt dokola, ale tiše na něj mluvit, že teď bude spát atd., pak odejít, asi začne zas brečet, tak holt 5 minut nic a pak zas s klidem přijít a furt dokola. Pokud by brečel hrozně moc i ve vaší přítomnosti, tak tam buďte jen chvilinku a radši pryč, některý děti zvýší nátlak v přítomnosti rodičů, držím palce! Po 3 dnech by prý mělo nastat znatelný zlepšení a max. do dvou týdnů by to mělo jít v pohodě, ale musíte se k tomu rozhodnout pevně a nevyměknout, neuhladit atd., páč když se dítě nechá půl hodiny brečet a pak ustoupíte, tak se prý naučí dlouho brečet, aby si něco vydobylo. U těch krátkých intervalů brečí jakoby chvíli a pak vidí, že jedinej výsledek, že přijdete a zase odejdete, to se mu nevyplatí kvůli tomu tak vyvádět, když je unavenej, to je pro dítě lepší se na to vyprdnout a spát. Takhle nějak to v té knížce vysvětlují.
25. zář 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak máme zlatušku doma, teda je protivná jak noc, ted jsem ji dala spát, už mi tekly nervy, prská jídlo, pořád se dožaduje nošení, z ní fakt vyrostu :angry: a doma pro změnu tedak nemocnýho chlapa, umíte si představit, byl tu celej den, takže udělal bordelu jak svina, ted tady furt strašně trpí, sakra, to zas bude víkend, nesnáším chlapský nemoci, ono se chovaj jak bačkory a nechtěj se léčut, oni se v tom vyžívaj, že trpěj :angry: :rolling_eyes:
no nezlobte se, nedočtu, je to tu jak po výbuchu granátu, J.dělá, že mě neslyší a probírá se buddhistickejma korálema a já jdu umýt nádobí a přeprat plíny a hodit prádlo do pračky atd že :rolling_eyes:
a to jsem se ještě rozčílila, prostě chci koupit novou jídelní židličku, máme takovou tu starou, dřevěnou, ještě po mně, je úplně na hovno, nedá se tam pořdáně posadit, ani připoutat, pořád z toho leze a on zas, že mu to připadá jako zbytečný, že tato stačí, bože muj já jsem fakt zralá na explozi :grinning:

se na vás juknu ještě
25. zář 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
My začneme zatím zlehka, dnes jsme dali mlíko před koupáním, pak koupání, pyžamo a teď usíná. Tzn. už žádný mlíko v postýlce, u kterýho by se uchlácholil. V noci ještě pár dní mlíko dostane, ale míň, dnes 90, uvidíme, jestli ok, tak zítra 60, pak 30 a pak zkusíme metodu chodit po pár minutách uklidňovat. Píšou to v tý knížce, že když malý dítě pod dva roky pije v noci hodně (jakože ne cuc cuc a konec), tak je lepší snižovat dávky. Ale bylo by to fajn v noci bez mlíka, píšou dál, že i pro dítě a trávení, že když pijou děti v noci, že si jejich trávisí systém tak neodpočine, taky jsou víc pročůraný, což snižuje kvalitu spánku.
Jinak dnes Honzík spal přes oběd víc jak dvě hodiny do 13, pak jsme byli v půl čtvrtý v posilovně, proběhlo několik pokusů na uspání v golfkách, ale nic z toho nebylo, takže od 13 do teď nespal. Ale až tak to řešit s tím spaním nechci jakože budit přes den a vždy ve stejnou dobu, by mi z toho asi hrabalo :sweat_smile:
Marti, v 5 ráno do dvou let asi proč ne, to je jakoby skoro po 10 hodinách bez jídla, to asi maj nárok, taky je dobrý, že pak to ráno spokojenějš dojedou do 6-7 hod.
Talls, motivace k lezení super, pokračuj, když už Tobi leze nahatej, tak brzo poleze i oblečenej. My taky honzíka motivovali co to šlo :sweat_smile: Teď jsem Honzíka pár dní motivovala k úkrokům bokem podél něčeho a dnes už to umí, na gauči podél opěradla ujde do boku za dudlíkem nebo hračkou, zas další pokrok :slight_smile:
Jumi, to snad není možný s tím zubem, možná to tam měla předtím nateklý a ještě je ten zub pod povrchem?
Petruš, to se těším na ty fotky, pak hoď odkaz! Ty seš taky nakupovačka :wink: Já třeba trikům pořád ještě na chuť nepřišla, jedno teď Honzík dostal, tak ho odpo měl, ale hrozně to leze a má holý záda.
25. zář 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy, Jenda je buddhista? MM taky a to mě vždycky dojímá, jak jede ty korále a nevnímá neodpovídá :sweat_smile:
Drž se, Máli máš uspanou, uspi Jendu a klídek :sweat_smile:
25. zář 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,

dneska jsem průběžně dočítala, tak snad si ještě na nějaké reakce ¨vzpomenu...¨

Teď jsem rychle přelítla Andyin sloupek "nasírací" - no fakt tě, holka, lituju... :frowning2: Já měla maroda taky doma a je to hnus humus + to¨, že ty se z toho můžeš posrat...
Židličku prostě kup a hotovo, hlavně z hlediska bezpečnosti. no a hodně ti to pomůže, když budeš potřebovat něco udělat, Máli bude mít přehled a ty volný ruce :wink:

Dnes uspává MM, jsem zvědavá, jak se mu zadaří... Mladík dneska spal tak 1,5 hodiny přes den z toho půlhoďka byla kolem 17.00, tak se mu teď moc nechce...

Holky, s tím uspáváním smekám, nedávám to, vyděrač mě má pěkně omotanou... A mám strach ho nechat bdělého v postýlce, aby si neublížil, jak bude stoupat a šmejdit po postýlce....

Petronuš, jsem zvědacvá na ty fotky, určitě to bude děs nemoct si vzít ty zbylé...
25. zář 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26422570&tab=0

holky nemáte některá tuto, co myslíte, já do toho jako zas nechci vrazit 4000 :confounded:

lao hezky jsi popsala chlapy marody :grinning:
puzzi není buddhista, jen když se mu to hodí :grinning: ne jako to si dělám srandu, je mu to blízký, ale že by praktikoval to ne, jen vyznává takovou tu jejich filozofii :wink:
25. zář 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.
Jumik to s tým zubom sa nám stalo keď išiel Kubkovi očný, 3x vyšiel a schoval sa, takže nakoniec vyšiel na 4x. :unamused:
My poradňa ok. Zuzka je drobec má 71 cm a 8720g, za 3 mes. pripbrala 900 g. Ale doktorka povedala, že je to ok, že vyzerá dobre, len sa zbavuje tuku a naberá svalovú hmotu, že vidno, že je stále v pohybe. je to naše malé šidlo. :slight_smile:
Puzzi oprav si miery v 9. mes., zle om ju odvážila a odmerala, napíš tam 8420g a 70 cm. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A Kubko musí ísť 19.10 na preťahovanie pipíka, chudáčik malý. :frowning2: Ináč dnes bol môj malý hrdina, doktorka mu preťahovala pipa a bolelo ho to, ale sľúbil nám, že nebude plakať, tak neplakal. :slight_smile:
Do poradne ideme 23.10., bude mať presne 11 mes., budú ju aj očkovať. :unamused:
Ináč sme si deň užili super. Boli sme v meste, Kubko sa vytešoval z fontány, potom som uspala Zuzklu, boli sme na terase a dali sme si pizzu a potom sme išli pozrieť vláčiky. :sunglasses:
Zuzka už spí a Kubka dáva spať MM.
Puzzi ja som tú knihu čítala, ale na Kubka to neúčinkovalo, on vydržal plakať stále, neutíšil sa ani po 1,5 hod., tak sme to vzdali, na také niečo ja nemám nervy.
Zuzka našťastie zaspáva sama. :slight_smile:
Talls tak ty si upratala a ja ani ťuk. :unamused:
Andy ja tiež neznášam, keď je Mm chorý, oni majú 37,5 a umierajú.
:angry:
My máme tú drevenú stoličku a MM do nej vyrobil pás na pripútanie a ešte máme cestovnú stoličku s pultíkom. Takže kľudne si kúp, lebo aj tak budeš potrebovať 2. :slight_smile:
Petrus na fotky som ja ja zvedavá. :slight_smile:
25. zář 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
miruss ano umírají, já když mi bylo blbě, tak jsem ještě uklízela a starala se o nádobí atd :stuck_out_tongue_closed_eyes:

holky břicho ted podruhé roste náko rychlejíi se mě zdá, miruss takys to tak měla?já ho mám ted večer tak 4 měsíc u máli :grinning: no ráno je teda taky vidět, že už to není to moje staré bříško ploché, je tam vyboulenina už :grinning: já se těším na středu, hlavně at je vše OK, když bude, hned se objednám do LBC na NT screening, to bylo fajn, vědět, že je vše OK tak na začátku, než čekat až do trpplů....

holky kdyby měli chlapi rodit HAHAHAHAHA, takový sráčičky :grinning:
25. zář 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek