• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Lao, to není až tak k obdivu, to bych mohla třeba spíš já obdivovat tebe, že seš schopná to uspávání každý den absolvovat, i když je to pro tebe náročný. Já houpala přes den na míči do spánku do půl roka a pak už jsem to já prostě nedávala a zkusila jsem být trochu drsná. Naštěstí Honzík byl na tyto spací zvyky celkem učenlivej, jakože nehysterčil hodinu, nepozvracel se, nic takovýho.
Miruss, to pak chápu, hodina a půl řevu a fakt trápení dítěte, to nemůžu říct, že bych to vydržela. Honzík taky brečíval před usnutím, ale přerušovaně a řekněme 10-20 minut, to se dá vydržet a chodit tam po chvílích. V současnosti velký breky hrozí jen mimo domov, např. u tchýně a tam jsme vyměkli a vzali ho po čtvrt hodině z postýlky zase ven.
Miruss, míry jsem si v tabulce přepsala :slight_smile: Jé, chudák Kubko s pindíkem, jak o bdue probíhat, bude to mít nějak umrtvené nebo je to malý zákrok?
Andy, stolička z odkazu se mi líbí :slight_smile:
25. zář 2009 ve 20:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Andy, užívej si bříško, já se jdu asi přežrat a můžu si ho pak užívat s tebou? :grinning:
25. zář 2009 ve 20:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Jsem zvědavá co Jaydi, jak Petronuškovi uspěli, myslím na ně.
25. zář 2009 ve 20:28  • Odpověz  • To se mi líbí
cau mamky

andy ty jo, nesnasim chore muze...to je k zblazneni. MM uz je na ceste domu a posilal mi sms, ze je desne KO..taxem mu napsala ze to neni mozny, ze KO jsem rozhodne jaaaa a ze se tesim, ze mi pomuze az se zitra vrati: Do pindele...jako nechchi slyset (ikdyby to byla pravda), ze je hotovej, pac ja marodila 1 den a pak uz to neslo a mam 10dni v kuse fofry a nemocnyho Domiho a nestiham si ani varit :frowning2:...takze ocekavam, ze zitra bude veget az dorazi....sakrasakra...abych nebyla zklamana... :sweat_smile: . Haha korale, jsem se pobavila! Zidlicku kul, presne jak pise Lao, ja taky ooobcas, kdyz uz nevim, co bych a potrebuji fakt neco udelat, necham ho po jidle v ni a pustim nejaky DVD (Krtek, Pingu a spol) a dam mu na pultik hracky a zdarec, neco aspon udelam. Holky tu maj hodne tu chicco polly, pak i Fabulu (jumik, petis), klido bez do babypointu, pohoda.

puzzi jsem zvedava na vase vysledky a drzim palce na odbourani nocnich mlik...pak budem zavidet prospane noci :slight_smile:

petrus, jsem zvedava na modela :slight_smile:
25. zář 2009 ve 20:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Puzzi neviem ako to bude prebiehať. Ide tam ním MM, lebo že vraj to strašne bolí a to ja vidieť nemusím. :frowning2: A ešte 3 dni, že vraj potom cikajú do teplej vody lebo to veľmi bolí. :frowning2:
Andy stolička vyzerá super, setra má golfky zn. babypoint a je spokojná. :slight_smile:
Andy aj mne pri Zuzke bruško rástlo rýchlejšie, aj mi ostali strie na bruchu a pritom som sa natierala ako blázon. :rolling_eyes:
Že chlapi rodiť, som sa nasmiala. :grinning:
25. zář 2009 ve 20:37  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Andy, tuto sesli má švagrová a je spokojená :wink:
25. zář 2009 ve 20:38  • Odpověz  • To se mi líbí
mirus, teda na tebe docela dlouhy prispevek :slight_smile:. Drzim kubkovi palce na zakrok, to zvladne!

andy, MM kdyby mel rodit tak je bezdetny, si myslim... :grinning: , vyfot 4M bricho, chci videt! :dizzy_face:
aji ja jsem zvedava na Petronusky a uspavani

u nas dobry, odpol jsem chtela jit po 14h ven, uz jsme byli oba obleceni a vzpomnela jsem si, ze jeste musim kojo,at ma tekutiny a vlastne i jidlo, vubec mi s tou rymou neji (moje nervy, jidlo furt vsude, na obleceni...vrrr), no a on u toho koja usnul...ja byla taky vlacna, taxem si lehla s nim, ze pujdem az se vzbudi. Fajn 45min chrupka,ale ted libila by se mi vic dvojnasobna :slight_smile:. Pak i venku mi spinkal, cepicka pretahnuta pres oci, ven couhal z deky jen ten usopleny nosanek... :dizzy_face:
doma si pak hral a po koupacce zas trapeni nevnatek, odsavani, kapky, spreje, kremy...uf, ale u koja zase tuhos.

ja su taky tuhos. jdu poklidit neporadky a asi si napustim vanu a pujdu chcipnout, ale jeste nakouknu
25. zář 2009 ve 20:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Sami, to znám, MM taky tu a tam prohodí "jak je unavenej" anebo neprohodí, ale vzdychne a lehne si na gauč nebo tak něco, jsem na to alergická a je to jeden z nejčastějších spouštěčů našich minisporů.
Miruss, tak to nezní moc optimisticky, chudák Kubko, ale zvládne to a bude to mít ok!
Holky, já jsem zvědavá, kdo z vás tady bude nejdýl kojička, tipuju možná Samičku :slight_smile:
25. zář 2009 ve 20:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Andy, nemocný chlap, no potěš :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Miruss, Riskovi nejde úplně přetáhnout, dr. to nijak neřeší, jen že mám každý den přetahovat, žádné pokroky nevidím, tak asi taky mu bude muset pomoct :unamused:
Puzzi, s tím jídlem v noci neporadím, Riškovi jsem též dávala mlíko v noci a nepamatuju se přesně, jak jsme to odbourali, bych si musela vymýšlet. Janku kojím většinou někdy nad ránem, i se podařilo už párkrát kojo až třeba kolem 6h, což je dobré, ale blbé v tom, že někdy pak už neusne.
Jumi, zoubek vás teda bude trápit znova :frowning2:
Add uspávání, Janka většinou v poho, někdy palačinkuje (pojmenování Talls), ale jsem víceméně spokojená. S Rišku jsem do 10M uspávála, a pak v 10M praktikovala pravidelné chození a prodlužování intervalu, ke změně došlo cca za týden, ale pak se usínání zhoršilo s postavováním se a další zhoršení došlo po vyhození cumlu.
Petronuško, jsem se zasmála nad fotkama :grinning: Já bych taky chtěla všechny :grinning:

My jsme den proflákali. Odpo tu byla nyní už bývala skorošvagrová :cry: Děcka si fajn pohrály, Riška z toho chytil záchvat kašle. Nejraději bych se vám tu vypsala, jsem toho všeho plná, ale nechci cizí situaci publikovat na netu. Zítra mám trávit dopo s tchýní, vůbec na to nemám chuť. Ona řeší svoje žabomyší války s JM, nevím, co všechno jí můžu říct .... netěším se :pensive:

Z jiného soudku: mamka byla dneska s Riškou v obchodě, on tam sbalil asi 90 letou paní, konverzoval s ní prý na úrovni, bavil celý obchod. Pozval jí k nám na kafe, chodil za ní po obchodě, vykládal jí, že už nebydlíme v Bartoškách, bo taťka neměl kde spát, atd. :grinning: Celé dopo jí čekal, tak jsem mu musela šetrně vysvětlit, že paní s ním srandovala, že nepřijde. A on pak mamce při utírání zadku říkal, že paní nepřijde, že si dělala srandu, tak mi ho bylo líto :sweat_smile:
25. zář 2009 ve 21:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky jdu spat, dostala jsem migrenu a des zase.
Puzzi tak Jaydi vytuhnul u flasky. Byly tu k veceru jeho sestrenky, tak se unavil asi. Tak dneska ok.

Tak dobrou a snad zitra bude hlava ok :pensive:
25. zář 2009 ve 21:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, jen nakukuju ....

Miruš, Marťovi taky přetahovali pindíka, naštěstí mu to drželo jen na kousku, tak to dělal doktor jen tak na "čekačku" ... namazal mu to infadolanem ... ono je to místo hodně překrvený, že jo ... tak jsem ho chudáčka domů nesla v náručí, vadily mu i kalhoty, když se dotkly ... stačilo mi to ... držím palce, ať to zvládne chlapák ... tyjo mi ho bude líto ....

Holky, malá spinkala od 12,00 do 13,25 a pak jsem v 16 hodin volala s mojí mamkou a ona se začla ke mě tulit a tak, tak jsem ji vzala do postele. ... nemohla usnout ale pak se zadařilo ... no a spinkala od 17,00 do 18,40 !!! Jsem ležela s ní, v domnění že to bude těch jejích 45 minut, to kdybych věděla, tak jsem spala taky ... tak si pak v obýváku hrála, koupačka atd a v 21,00 usnula tuhoš, tak dobrý. Ale jsem teda dneska hotová, tak jdu spát ... dobrou!
25. zář 2009 ve 22:18  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Pospi, to mě mrzí rodinné problémy... :unamused:

Peti, držím s tvojí migrenou basu, taky si mě našla :angry: Takže taky valím chrňákovat... Na zítra mi MM domluvil tenis, tak ať jsem čipernice...

Py py
25. zář 2009 ve 22:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Jejda, holky dočetla jsem vše, ale nezvládnu reagovat, protože jsem si v mezičase přečetla IP, kde mi psala nějaká holčina, že je ve 20 tt po UZ a našli jí totál to samý jako nám...zvětšený komory a agenezi CC....tak mne to docela vzalo...uf, že si bude muset projít tím, čím my...tak jsem ji psala mega příspěvek a ono se mi to smazalo, jsem byla nasraná brutálně....
Tak vidím, že ageneze není až zas tak mega neobvyklá...ach jo, ať už žádný vady nejsou...je mi to líto, když vím, že někdo bude ve stejné situaci....a bohužel ani my ani oni nemůžou vědět, jak to s jejich miminkem dopadne....
Hned jsem si vybavila toho našeho miláčka, bobíska zlatýho...že vlastně chybělo málo a nemusel tu být. Fuj , je mi z toho divně...brní mne srdíčko, když vím, že bohužel ne všichni mají to štěstí, co my...
Kurňa, to jsem dala příspěvek na usínání......sorry.... :sweat_smile:
25. zář 2009 ve 22:58  • Odpověz  • To se mi líbí
talls hm, nic moc tema na noc, ale uz si to skoro nikdo neprecte, prisel cas, kdy tu byva mrtvo :slight_smile:.

vana se nekonala, zase zabijim cas kravinama, to jsem cela ja. neee, ale chystala jsem si 4 veci na poslani na MMB, zas uspechy, tak at se v tom vyznam, adresy atd.MM uz je v Praze, hura, jen skoda, ze uz mu nic nejede, dorazi zita do obeda. uz aby tu byllll.

tak dobrou vsem
25. zář 2009 ve 23:13  • Odpověz  • To se mi líbí
tak uz nakojkany haja vedle me a spokojeně dýchá nosem, huraaaa
puzzi no uvidime s kojenim, nemám zatim zadny limit do kdy... Myslim ze jumik je taky horky adept :slight_smile:

Pospi drz se stchyni

Holky toz a nestraste s tema lulinkama, ma se jim s tím něco delat prubezne? Ja občas zkusim jinak nic. Haha az budou velci ani je nenápadne jaxme jim s nima manipulovali :slight_smile:. Holky ja mam zas tak krute ovu bolesti:(... Bych mohl zfkeku zítra pocit adepta na vymakany kocar co davala petronuska odkaz :slight_smile:)).
26. zář 2009 v 00:04  • Odpověz  • To se mi líbí
jeee holky, nahodou jsem smirovala a zjistila, ze Maova se včera vdavala! Diskuse Rijen, str. 616 dole
26. zář 2009 v 00:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko, maminky :slight_smile: Přeju vám hezkou sobotu :wink:
Mamka vstávála ráno ve 3h do práce, tak si lehla do jiného pokoje, ať nás nebudí. Takže my jsme tady poprvé spali pohromadě v ložnici a noc naprosto OK, vstávačka R. v 6,45, J. v 7,15 :dizzy_face: Za chvilku vyrážíme pro tchýni a jedeme s ní k nám na barák, máme tam dělníky, budou pokračovat v izolování druhé půlky baráku.

Andy, všechno nejlepší k dnešním jmeninám :dizzy_face:
26. zář 2009 v 07:53  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj holky,

Andy, vše nej k svátku :dizzy_face:

Sami, adept na vymakaný kočár :grinning: :grinning: Kurňa taky bymi bodla ovu, kterou bych poznala... :sweat_smile:

My jsme s Víťulou opustili tatínka a nechali ho dospat, takže teď mi mudrlant hopsá po klíně... :grinning: Tak za hoďku se začneme chystat na tenis...
26. zář 2009 v 08:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, vy jste zlata a jste první, kdo mi gratulovla, J.so zatím nevzpomněl a stejně ani noc nemá, pro kytku nemůže, když ho bolí ten krček že :sunglasses:

Sami náhodou jsem šmírovala :grinning: :grinning: :grinning:
až bude chvilka, tak vás dočtu :wink:
26. zář 2009 v 08:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré dopolko...
Sami, bolí tě břuch, jo, při ovu? Já to zas poznám podle "hlenu"....bílek jak vyšitej...taky jsem teď mohla počít, ale mám ty globulé, takže není DS, není mimi :grinning: ...
Andrejkoooooo, všecinečko nej, hlavně zdravíčko pro tebe i pro mimiško a velký mimuško Máli a ještě větší mimuško Jendu :grinning:
Holky, včera jsem koupala Tobíka tím jeho stylem...cákám cákám, nemám chvíli klid :grinning: ...a pak ho utírám, on bříško nafouklý jak hrom, jsem se úplně vyděsila...vypadalo to dost hrozně, fakt jak melounek...a to měl před hodinou a půl kaši...asi se možná napil ve vaně vody, nevím..., pak jsem mu udělala mlíko a nedal si ani lok...tak jsem mu dala sab simplex, aby se vyprděl či co a šel spát...bála jsem se, že v noci bude vyžadovat mlíko, ale vzbudil se ve 3, dal si trochu čaje a spal dál...ráno v 7.30 ta jeho obvyklá mega dávka mlíčka a pak jsme si ještě vlezli do pelíšku a on usnul!!! Tak jsme spali od 8 do 9 ještě!!! Nechápačka...
Dnes jel MM pro "novou" lednici...ona teda není nová, je od kamarádů, co se stěhují do nového, kde lednici mají a tuto už nepotřebují...a je stříbrná, kterou chcem, my tu naší bílou (taky pořád dobrou, jen asi 5 let starou) zas věnujeme švagrový, která má jen malinkou...takže rošáda jak hrom...snad to bude pěkný...kuchyň máme totiž hnědo-červeno (odstín americká třešen), stříbrnou (hliníkové rámečky na dvířkách, matné sklo, "pepř a sůl" barva desky a stříbřité kachličky )

Musím se jít nějak zkulturnit, ať tu nesedím v pyžamu, až přijdou...

Jo a včera jsem nechala v DM 1600 Kč...plíny, prášky na praní, sunar, přesnídávky...vše tobík (asi bez 2 věcí)....ale brala jsem to na tu 10% slevu, takže úspora 185 Kč....tak OK :slight_smile: ...Jsme si dali podobně drahý vínko večer a bylo to podtrženo sečteno nula k nule :grinning:
26. zář 2009 v 10:11  • Odpověz  • To se mi líbí
tak sjem byla s máli nakoupit, ale teda ještě fit nejsem, asi dnes zůstanem doma, budu žehlit atd a J.se nabídl, že udělá oběd, tak aspon něco :sweat_smile:

tallsíku teda to bylo originální s tím mimuškem Jendou :slight_smile:
a vaše rošáda s lednicema dobrý :slight_smile: to se vám bude určo hodit líp než bílá :slight_smile:
a s tou holkou to je strašně smutný, já to s váma taky prožívala, přála si, aby to bylo dobrý,. ale samozřejmě se nikdy do toho úplně nevžiješ, jak by bylo tobě......ale Tobík se zdá úplně v pořádku a to je dobře :slight_smile:

sami TM přijede dneska, jsem zvědavá, jestli ti pomůže, nebo naopak bude chtít ležet a litovat atd :grinning:

puzzi tak to sedí, zyhle situace, jak jsi popsala, jsou taky nejčastější rozbuškou našich minisporů :stuck_out_tongue_closed_eyes: situace jako ty koukáš na dítě u toho vaříš a druhou rukou věšíš prádlo a on surfuje důležitě na internetu a neslyší řev dítěte atd :grinning:

sami břicho večer ti nevyfotim, by ses mi smála, že ho naschvál nafukuju :grinning:

pospi drž se, snad ti tchýně nevymele mozek, to je hrlůza, když na tebe lidi často i nevědomky přenáší své problémy a ty pak z toho hlavu plnou.... :pensive:

add uspávání, jak jsme tu v jedný místnosti, tak absoulutní ticho neexistuje a v postýlce by sama neležela a neusla, to pořád palačinkuje a stoupá si, tak to řešíme tak ,že usíná v kočárku, dáme jí ta a nevíme o ní a pak ji přeneseme až usne, možná je to blbej zvyk, ale co je za rozdíl ,když budu s ní ležet v naší posteli a čekat až usne a převbracet ji a pak přenesu do postýlky.......
26. zář 2009 v 10:32  • Odpověz  • To se mi líbí
a ty vaše ovui bolesti teeeeeda vy to máte dobrý, že to tak poznáte spolehlivo, sami tak dnes skočíš na samce a bude kočár jupí :grinning:
26. zář 2009 v 10:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte holky, my už máme po prvním spaní, ale noc teda po dlouhé době ukázková, kojo ve 3, v 6 a vstávaly jsme v 7,15 .... byla jsem pak nakoupit, MM je u svýho bráchy na baráku (asi toho má poslední dobou málo)cestou zpátky malá usnula, tak jsem jela okouknout, jestli už padají ořechy, loni jsem to prošvihla a někdo mi je posbíral ... kousek od nás je taková zašitá malá alej ... ale teprve začínají padat ... malá spala hodinu, tak si teď hraje v obýváku, tak vás rychle dočtu a musím dát vařit (rizoto), dojde ve 12 Pavka, tak ať to mám hotový ... odpo jdu za mojí tetou na pokec, (MM má fotbal) je jen o 10 let starší než já a dobrá, tak budu mít "hlídání" ... teda snad s ní malá bude kamarádit ....
26. zář 2009 v 10:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Simčo, to je mi líto s tou maminou,co je čeká to samý co vás, ale to je život, ... však s tím máš zkušenost, ale třeba budou mít štěstí ... Tobík je šikula, jen tak dál !.... jinak super nákup v DM!

Sami, super zpráva o Maově, aspoň nějaká veselá událost ... na diskuzi kouknu ! ... jinak myslím Sami, že do dvou let se chlapečkům s pindíkama nemá nic dělat ....

Andy, vše nej k svátku!!!!!

Pospi, tady jsi sběratel pocitů a dojmů? ... ja tak fungovala doma i v práci, dělala jsem vrbu, kolikát bylo těžký to odhazovat :grinning:
26. zář 2009 v 10:48  • Odpověz  • To se mi líbí
marti užij si odpoledne a to noční spaní dobrý :slight_smile:
holky malina mi tu už přes hodinu spí, to je oddýýýýýýýých :grinning: :sunglasses:
nu jdu hejbnout zadkem a něco podělat :grinning:
26. zář 2009 v 10:50  • Odpověz  • To se mi líbí
bre dopolko, honem rychle pisam, pac pantata bude kazdou chvilku ve dverich!

Domi se pred 5min vzbudil, tak doufam, ze uz tatatatata prijde bo jsem mu slibila, ze az se vzbudi, bude tady. on furt tatuje jak najaty...rano uplne nadherne furt TAATA....no a mama nikde, ze jo :stuck_out_tongue_closed_eyes: . No dobra, suprova, uz muze dychat nosankem, ikdyz sople furt hnus humus, ale spinkal dnes dobre a zadna horecka nebyla.

ja stihla uz uvarit polivku a zeli, jsem motivovana prichodem MM, tak i varim, jinak sebe furt odbyvam v jidle, me to pro mne samotnou nebavi :frowning2:. MM se pry moc tesi domu , ja na nej taky, taxnad bude hezky vikend a nebude pruda :sweat_smile:

ovu mam typicke bolesti, jak vysite...skoro se nemuzu dotknout bricha v miste vajecniku, a trva to tak 2-3dny, fakt mazec a bilek samozrejme taky.

jee, MM nema klice a vedel ze prcek spi,tak klepal, uz je tu

andy vse nejlepsi k svatku...hehe, jenda ma nemocny krcek, no snad aspon nemocnou pusu ti da :slight_smile:
tak mizim, jak bude chvilka, dojdu
26. zář 2009 v 10:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré dopoledne, u nás noc jako vždy, akorát se mi zdá, že každý den vstává o něco dřív, dneska klábosil už chvíli po 6, před tím asi od 5 chvílema kňoural, no nevím čím to, ale už je to asi 3. den...

Andy, všechno nej k svátku, hlavně hodnou Malinu, žádný těhu bléé nevolnosti a zase zdravýho Jendu :wink:
Talls, snad bude mít ta holčina taky "štěstí" jako vy a její mimi bude v pohodě jako Tobi... s lednicí dobrý, určo se tam bude hodit :slight_smile:
Pospi, zvládni tchýňku...
Lao, užij si tenis :wink:
Sami, přeju aby byl TM ok a užili jste si pěknej víkend... a supr, že už je Domimu líp :slight_smile:
S těma ovu příznakama jsem na tom úplně stejně, nejdřív jsem si říkala, jestli vůbec ovu poznám (před těhu jsem příznaky neměla, nebo jsem si jich možná nevšímala, nevím) a teď ve středu mi po o píchalo v levém vajochu a pak celý odpolko bolely záda, hlen taky byl, no uvidíme, co z toho bude :grinning:
Marti, TM je taky na roztrhání, viď... užij si odpol s tetkou :slight_smile:

Ríšula teď spí, tak mu jdu uvařit oběd, pro nás k obědu zatím nevím co, ale spíš to bude asi až pozdní oběd, pže jsme snídali pozdě. Pak máme v plánu jet nakoupit do Globusu a potom navštívit MM bráchu, bydlí kousek odtamtud.

Chjo, tak už je vzhůru, dal jenom 45 min. :unamused: a to jsem tu chtěla ještě vytřít dokud spal... no tak nic no.
26. zář 2009 v 11:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
tak jsem vyspana, hlava neboli, smudlinek spinka, Ray maluje a ja akorat dodelala obed pro prdolku :slight_smile:
Noc dobra, buzeni a mliko v pul 6 a pak uz si chtel hrat, ale ok. Mohl by si to teda casem posunout aspon o tu hodku dyl :unamused: Si nedovedu predstavit v zime vstavat do te tmy :frowning2:

Tak vas jdu docist :slight_smile:
26. zář 2009 v 11:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Puzzi dobry vysvetleni ohledne usinani :slight_smile: Diky. Vcera to slo teda lehce. My totiz kasi dame dolu a pak az v posteli davame mliko, aby se tim jako uklidnil. No a on u toho vcera teda vytuhnul :sweat_smile: Ale jinak teda budem to tak delat, jak pises :wink:
A jej Andy, u vas to teda perli :frowning2: Malina vosina a TP s nemoci taky :angry: Snad se to pres vikend nejak uklidni :wink:
Andy zidlicku kupte, sak ji vyuzijete i na druheho malinika :wink:
Puzzi super Honzikovo chozeni do boku :slight_smile:
Puzzi JAydi nosi tricka v podstate asi od dvou, tri mesicu. Hole zada nema, pod tricko ma vzdycky oblecene bodycko :wink: A co nosi Honzik? Ja doma oblikam body s kr + tricko s dl., nebo body s dl. a tricko s kr., a teplaky a ponozky.

Holky u nas, kdyz je R nemocny, tak se snazi to spis skryvat, ze mu je blbe a vubec o tom nekeca. Ale jde to videt, ze mu neni dobre, tak ho musim jeste nutit, aby si spocnul. Asi je mu to blbe :sweat_smile:

Holky fotky muzu mit i ty ostatni. Ten balicek (25 fotek ruznych velikosti) stoji celkem 275eur. Coz se mi tolik penez nechce davat. No ale uvidime, jak budou vypadat. Ale mohl by z toho byt hezkej darek pro nase :slight_smile:

Miruss miry ma Zuzanka hezky :slight_smile: Chudacek Kubuk s tim pretahovanim pipika :frowning2: Ja teda vubec nevim, kdy a co mam delat. Vsude pisou neco jineho :unamused: Holky co delate vy?

Jo Andy, ted jsem si vzpomnela, ono se da koupit i takova kapsa pro deti, co se da na zidli a oni sedi v tom, takze nikam nemuzou :wink:
http://www.mothercare.ie/ContentBuilder/DisplayPage.aspx?DataId=DA000057&view=detail&ProductID=PR000005&UniqueID=234
Snad to pujde otevrit. Pokud ne, tak je to na hl. strance pod Feeding, table seats :wink:

Jezis, Riska a 90ti leta pani, to je sladke :dizzy_face: Chudacek jak pocital s tim, ze pani prijde na kafco :sweat_smile:

Laus doufam, ze je ti dneska taky dobre a migrena je fuc :wink: Uzij si tenis :slight_smile:
Talls chudak ta holka, co ji zjistili to co vam.... :pensive: to musi byt des si tim prochazet teda :cry:
Sami s tema ovu bolestma teda nic moc :frowning2:
Super zprava s Maovou :slight_smile:
Andy taky se pridavam ke prani k svatku :slight_smile: Tak vsechno nejlepsi :slight_smile:
Talls teda co to bylo s briskem? Uz je to v pohode? A kuchyn zni hezky, hod foto, at se podivam :wink:
Nakupy dobry a vinko na konec super :slight_smile:
Marti noc u vas super. Uzijte si hezkej den :wink:
Sami super, ze Domikovi je uz dobre :slight_smile: Uzij si TM a at ti da nejake to volnicko pres vikend :wink:

Jaydinek spinka uz dve a pul hodky, ale asi se brzy bude budit. Jeste jdu povesit pradlo :slight_smile:
26. zář 2009 ve 12:21  • Odpověz  • To se mi líbí
sami to bude noc plná vášní :slight_smile:
my ted doobědvali, mnam, čína srýží a dobrej salát, jenda to výborně uvařil a ochutil, salát byl teda nezdravej majolkovej, ale mnááááám :slight_smile:

holky teda to ovu jsme nevypozorovala, byla teda jen jedna ovu a hned lup, stejně jsem z toho pořád v šoku, jak se nám to podařilo napoprvé :sweat_smile:

Hpáji jéé budu držet palce, snad se z toho vyklube malá pájinka :slight_smile:

petronuska na ty fotky profi jsem moc zvědavá :wink:

dík za tip na to sedátko na židli, ale nevím, zda se dá sehnat u nás, jdu to pohledat, jako ted mjsem ěmla záchvat smíchu, já to ukazuju jendovi a on ironickým tonem, hmmm to je nádhern´ý a určitě ti to sedátko na židli zařídí i to, aby tam malina klidně seděla že :grinning: :grinning: :grinning:
26. zář 2009 ve 12:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek