• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Ahojte.
U nás noc ok.
Kubko spal do 6:45 a Zuzka do 7:30 a ja s ňou. :slight_smile:
MM išiel pomáhť kamarátovi, my pôjdeme za ním, keď sa Kubko zobudí. :slight_smile:
Majú 3,5 Simonku aspoň sa bude mť Kubko s kým hrať. :slight_smile:
Ja som mala upratovacie predpoludnie, vyupratovala som celý dom aj som vyčistila podlahy parným čističom. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Petrus nám doktorka od 2 mes., kázala pipíka preťahovať, v 1,5 roku sa zdalo, že to má ok a potom sa to začalo zhoršovať, tak sme chodili na preťahovanie k nej, ale nepomohlo to. :frowning2: Ja mám z toho 19.10. hrúzu. :frowning2:
Pospi Riška s 90 ročnou dobrý. :slight_smile: A vydrž pokec so svokrou. :unamused:
Lau užite si tenis. :sunglasses:
Talls chudát baba, dúfam, že aj u nich to bude nakoniec ok. :confounded:
Super správa o Maove. :slight_smile:
Aj ja poznám ovuláciu podľa výtoku, ale ďalšie bábo nechcem. :grinning:
Petrus super, že migréna je preč. :slight_smile:
Andy všetko najlepšie k sviatku. :slight_smile:
Marti uži si deň. :slight_smile:
am som rada, že je Dominikovi už lepšie, uži si TM a nefiltruj sa negatívne. :grinning:
Zuzka je už hore. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. zář 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miruš, to se divím, že jste měli pindíka přetahovat od 2 měsíců ... nám doktorka říkala, že na to nemáme šahat, a poprvé to zkusila ona v těch dvou letech, a Marťa měl přirostlý jen malý kousek, a to se zvládlo ambulantně, právě říkala, že jak se to dělá moc brzo, že se to rádo zanítí a pak jsou s tím problémy, .... tak nevím, každej doktor radí jinak ... kamarádky kluk si asi v 18 měsících tu předkožku přetáhl a ono mu to nateklo a nešlo to zpátky, museli tenkrát na nějaký zákrok ... no samý veselosti ... toho 19.10. budu moc držet palce, je to fakt bolestivý, chudák malej :frowning2:
26. zář 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

tak vidim, ze si tu stale pisete. ja sa na pc ani nedostanem.
maly lieta po byte, ked sa len na chvilku otocim tak uz padne, vcera tiekla aj krvicka z pusinky trosku.
pozrela som si vase albumy, vidim, ze deti rastu ako z vody a do krasy. nadherne zlaticka.
ja som ani fotky davno nepridavala, ani doma nemame ziadnu v albume, ani v rame, musime to uz napravit.
nemam sancu to tu precitat vsetko spatne, tak sa len pochvalte ci stale kojite a ci vam uz papaju aj nieco ine okrem mm.
nas maly bude mat 9 mesiacov a asi 4 dni je to tak ze trosku masa z polievky spapa, je to malo, ale doteraz nic nepapal len mm.
idu mu stolicky, zatial ma 8 zubov, postavi sa, chodi pri nabytku, sedacke, lozi...
ANDY, gratulujem k tehotenstvu. to ste tak skoro po sebe chceli? :slight_smile: ja si urcite este netrufam.
26. zář 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Funy, tebe neznám, asi je to dýl, co jsi sem chodila ... já se přidala až v únoru 2009, neměla jsem net a malá se narodila místo v listopadu až v prosinci (2.12.) ... koukám že Filípek si taky dal načas ... je přesně měsíc po Markétce! ... já ještě pořád kojím + příkrmy samozřejmně, nelezeme ale stoupáme si, tak asi bude jiný postup ....
26. zář 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak na tenise celkem dobrý, párkrát jsem se i strefila do míčku :grinning:
Teď jsme se s MM jali zútulňovat obydlí, on všude povýsával, já mám dneska prací den, věším, peru, žehlím... Porozklízela jsem roztahané věci-to je děs, jací jsme bordeoláři.... :angry:
Teď mi mimi usnulo, tak asi půjdeme bucnout oba, zase se mi rozjela migréna, už při tom tenise to bylo na hraně...

Sami, užij si TM

Miruš, chuďátko Kubko :frowning2: No ale snad se to povede a už to bude bez problémů!!!

Peti, to je maso, tolik prachů za fotky :confused: A to jsem si říkala, jak ty naše byly drahý.... Přemýšlím, jestli to focení neabsolvujeme ještě jednou, aby byly nějaké další fotky pro babičky....

Andy, nemáš ty to, holka, lehký s tím svým chlapem... :grinning:
26. zář 2009 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky holky holky, náš bezzubec má první zuuuuuub :grinning: dole vlevo jednička, jéé já ho našla, už je trochu vylezlej, ale musí se doklubat, proto je maliník včera a dnes tak protivná a uslintaná :stuck_out_tongue_closed_eyes: už tam cinká o lžičku :slight_smile:

laola tak on ten muj chlap to se mnou asi taky nemá lehký, já su strašná furie :grinning:

funy druhé dítě takhle brzy jsme chtěli :wink:

sami tak co samec, jsem zvědavá :wink:

holky vy jste tady ovu machryně všechny, to jste tak měly i před těhu nebop až ted po porodu???
26. zář 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
lao teda s migrénou tě lituju :confounded:
26. zář 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tedměla večer teplotu, tak jsem jí dala paralen do zadečku a snad bude noc nějaká ucházející :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a objednala jsem tu ždidličku, co jsem tady včera ukazovala :slight_smile:
26. zář 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy, gratulace Máli k zoubku, Markétka měla první ten stejnej ... jednička vlevo dole!...držím palce ať je noc ok!
Andy, ty vaše vztahy - oba hned prskáte ... my to tak měli ze začátku docela dlouho ... hned jsme na sebe vyjeli, časem nám došlo, že ten druhej to až tak špatně nemyslí a že fakt nejde pořád se hádat ... sice mě občas s..e, ale prostě stejně spolu budem, tak se přece nebudem otravovat, že jo....

Markétka spinkala odpoledne od 14,30 do 16,05 ... pak jsme šly s tetou na pivko a k ní na bábovku, malá ok, byla s náma i Pavka, tak babinec ... aspoň jí to uteklo, včera to přehnala a "blinkala" tak se dnes spravuje :grinning: holt všechno je někdy poprvé ... dorazily jsme domů v 19 hod, koupačka, kojo ... a teď si malá hraje v obýváku ... se jí nějak nechce spát ... a MM pořád nejede, se sedánek po fotbale asi protáhl ... maj to ti chlapi zařízený, fotbal začíná v 16 hod a odjel ve 14,20 a ještě není doma, se kurňa má :wink:
26. zář 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.
Andy ja tu ovu raozoznávam až po pôrode. :slight_smile:
Funny ja ešte kojím, Zuzka papá aj príkrmy od 6. mes. a lozí, postaví sa, chodí popri nábytku. :slight_smile:
26. zář 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Kájinka chrupe, jsem moc ráda, ptž já padám na hubu. Je mi zle, bolí mě celé tělo, hlava jak střep, rýba a ztratila jsem hlas. No kombinace jak blázen :unamused: Snad to nechytí Kája. MM má dnes hraní, tak jsme samy, měla jsem v plánu žehlení, ale nakonec jsem si udělala čaj s medem a citronem a jsem pod dekou.

Včera jsme dodělali tu špajzu, mrazák už stojí na svém místě, ale ještě není zapojený a namontované madlo, na to už nejsou lidi. Dnes Palo betonoval takový odtokový kanál kolem chalupy, tak jsme byly zase s Kájulí samy, odpo zase k našim poodbývat slepice, pozalívat, dělala jsem s rajčatama, ale už jsem toho pak měla dost a zbytek zahrady nechala na zítra.

Zítra jsme chtěli zajet kamsi na výlet, jestli bude pěkně a pokud budu taková, tak budu sedět doma na prdeli a budu nasmolená :confounded: No kéž by bylo líp ...

Jo, Kája mi zase odmítá jídlo, už nevím, co s ní. Přesnídávku nesnědla vůbec, oběd tipuju tak cca 50ml a to jsem ji to ještě musela prokládat banánem, aby mi vůbec otevřela pusu. Akorát odpo snědla celý jogurt a večer kaši. Tak já nevím, jestli už vymýšlí a vybírá si, co bude jíst, to by mě asi trefilo. Nevím, jak ji mám motivovat. Vím, že "zásob" má hodně (to mi řekla dr.), ale přece něco jíst musí.

ANDY, vše nejlepší k svátečku. Hodnou Málinku, ještě hodnějšího taťuldu a prcek v bříšku ať pěkně roste:slight_smile:

MOMOU,
dodatečně vše nej nej nej Kubíčkovi:slight_smile:
PUZZI,
ten stoleček vypadá moc dobře. S tím uspáváním to zní dobře, my to tak praktikujeme a jsem za to ráda. Kája nám spí cca od 19 do 6-7. Přes den bych dítě nebudila, leda že by usla nějak blbě, třeba v 17 hodin, to bych ji nechala spát jen tak 15min, aby mi pak usla večer. Jinak my taky dáváme noční mlíčko, nemám odvahu nedat jí ho, ještě kor když MM vstává ráno do práce. Já už jsem kolikrát zkoušela jen hladit ji, ale ona plakala a plakala.
TALLS,
super scuk s Jumi. A dětičky šikulky.
Celou noc bez mlíčka, to je pro mě scifi :slight_smile: To jsem zažívala, jak byla Kája menší, že spala od 19 do 7-8 do rána, to už je bohužel pryč.
Jej, chudák ta holčina, co ti psala do IP ...
Nákupy v DM dobrý :sunglasses:
JUMI,
mrška zoubek, takhle vás potrápit a pak zmizet :confused:
PETRUŠ,
super, že se vyvedlo focení:slight_smile:
ANDY,
ajéje, nemocný chlap=tragédie.
My máme jídlení židličku Fábula taky od Babypointu a já jsem spokojená.
Prý 4M břicho, hoď fotečku:slight_smile:
Velká gratulace k prvnímu zoubku !!!
MIRUSS,
krásné Zuzčiny míry. A bobek Kubík, je moc statečný.
SAMI,
Domi pořád rýmkuje? Trvá rýma u dětí taky ten týden jako u dospělých?
Prý adept na vymakaný kočár :grinning:, tak šup na Samičáka :wink:
POSPI,
Riška se drží hesla "Co se v mládí naučíš ... " a už se baví "s děvčaty" To byste ale byli hodně překvapení, kdby ta paní došla, co?
HPAJI,
ať ovule zabere :wink: a zanedlouho nám oznámíš //:wink:
LAO,
bobku s migrénou:frowning2: Aspoň že tenis vyšel.
MARTI,
babinec fajn :slight_smile: Pavka měla kocovinu, ani si nepamatuju, kdy jsem měla já tu svou první.
26. zář 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky, ve dvě v noci Honzíkovi stačilo poloviční mlíko, pak v 5 velký a ráno po vzbuzení už měl jogurt, tak snad je to takhle ok, že má vlastně mlíko večer, brzo ráno a v noci jen trochu. Dopo jsme byli v bazénu, jako vždy bezva. A odpo velmi úspěšné, uklidili jsme celej barák, já teď ještě doutírám prach a je to tu super, záclony, nábytek komplet.
Andy, vše nej k svátku, šikulku Málinku, co tě nechá odpočinout a malé Andítko ať tě netrápí nevolnostma a bolestma a Jenda ať je na tebe hodnej :slight_smile: Jenda je v tomhle jako MM, MM občas shání dárky ten den nebo tak, ale už se za těch 10 let vycvičil a ví, jak mě to pak mrzí, tak se poslední dobou celkem snaží a vymyslí něco. Ale kytky taky nedostávám.
Jdu vás honem dočíst, než začne superstar.
Pospi, Riška a balení 90ti leté babičky dost dobrý :grinning: Se skorošvagrovou asi teda nic moc ty problémy, zkus si to tak moc nebrat, i když to asi nejde :confounded:
Talls, tak snad tu holčinu s nálezem ve 20tt aspoň trochu povzbudí Tobi, že nakonec je to super zdravej klučina. Je to hrozný takovýhle nálezy...
Sami, já Honzíkovi pindíka nepřetahuju, doktorka to vždy zkusí, ale nic neříká. Každopádně mu to zatím vůbec nejde, ale snad je to ok?
Ovu bolesti - dobrý, až budete chtít samičátko číslo dvě, tak stačí vhodně naplánované DS :slight_smile:
Talls, já taky občas poznám ovu podle hlenu bílku, ale ne vždy jsem si stopro jistá.
Pospi, no vida, děti spící spolu paráda :slight_smile:
Talls, tak ještě pořádnej nákup, ať je nová lednice plná!
Andy, stručně řečeno, co nás na chlapech se-e - že občas neumí hejbnout pr-elí :grinning: :sweat_smile:
Andy, jasně, v jedný místnosti uspávat dítě o samotě prostě nejde. Máte 1+1?
Marti, máš super, jak tam máš v okolí hodně kámošek a rodinu :slight_smile:
Sami, Honzík taky tátuje jak pominutej a občas i pěkně tá-ta. Máma prd no :grinning:
Hpaji, taky ovu bolesti atd.? No tak to jsem na tebe za dva tejdny dooost zvědavá, bych si na tebe skoro i vsadila s // :wink:
Haha, holky, mě teď začalo píchat vlevo v podbřišku a dnes jsem 14.DC, tak že by ovu? Hahaha, si dokážu vsugerovat asi cokoli :grinning:
Petruš, to jsem ráda, že ti přijde vysvětlení spaní logický, tak napiš, co dneska :slight_smile: Vstávání kolem šestý je fakt brzo, nojono, já si teď užívám, že Honzík vstává spíš až před sedmou poslední dobou, ale samozřejmě to může kdykoli posunout na 6, se moc neraduju.
Petruš, doma má Honzík jen jednu vrstvu, tzn. buď body s krátkým, když je teplo, nebo teď body s dlouhým. Na zimu vlastně body s krátkýmvůbec nekupuju. Mikiny má Honzík asi 3, ale skoro je nenosí, max. na ven, když je na body zima a na bundu ještě teplo.
Andy, Jenda je vtipnej se sedátkem a klidným sezením to docela odhadl, ty si dáš takový práce s výběrem a pak tam budeš Máli nahánět, nevděčný děti :grinning:
Miruss, taky máte naklizeno, fajn, konečně jednou za tebou nezaostávám :grinning:
Funy, my tay už snad skoro všechny přikrmujeme už dlouho, od půl roku cca, takže děti už tu jí ovoce, zeleninu, maso, jogurty, pečivo...
Lao, taky úklid? Jsme se domluvily, ne? :slight_smile: Migrénu vůbec nezávidím.
Andy, hurá, zub, gratuluju!
Marti, Pavka první poblijónství po alkoholu? :sweat_smile: Seš stejně dobrá máma, že to bereš s humorem, máte hezkej vztah :slight_smile:
26. zář 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ešte Andy gratulujem Máli k prvému zúbku. :slight_smile:
My sme už doma u MM kolegu bolo super. :sunglasses:
Zuzka zadriemala v aute, tak sa tu tiež ešte hrá. :slight_smile:
26. zář 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petis, to je mi tě líto s rýmou, vidím, že jste v jednom kole, to ti nepřidá.
S kájou a jídlem blbý, jasně, že zásoby třeba má, ale je to asi blbý, když dítě blbě jí, je to pro tebe práce a stres to krmení, to ti nezávidím, snad to zase přejde.
To mě těší, že taky noční mlíko a že jinak se vám taky daří uspávat jako nám, hezký :slight_smile:
26. zář 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi,
já fakt nevím, co mám s tím jejím jídlem dělat :frowning2: Mlíčko už během dne nedávám, tak fakt nevím, co dělat jinak. Mě už ani nebaví vařit, ach jo. Nejhorší je i MM, on na mě, že jí nemám dávat, když nechce ... jenže on ji nekrmí, nemá přehled, jak už to tady někdo psal, někdy se bojím, že mě nebude mít malá ráda, ptž ji dělám věci, co nechce a Palo si s ní většinou jen hraje.
No, uspávání nám naštěstí jde, ale dávám flašku v postýlce.
26. zář 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi, tak za 40 let se těch známých nasbírá, a já s lidma celkem vycházím, teda zatím ... jinak s dětma jsem vždycky byla na kamošskou, pokud to jen trochu šlo, taky jsem ráda, že Pavla mi fakt všechno řekne, BM ji preventivně drbe, tak s ním to už teď asi moc nejde ... .dřív měli perfektní vztah, ale prostě něco se změnilo .... zrovna dneska mi říkala, že by mu to klidně řekla, ale že by jí vynadal atd. ... on je už trošku deformovanej povoláním, je policista ... tak asi taky má strach, že jo ... tak se jí to snažím vysvětlit, nerada bych aby měli blbej vztah jako já s mým otcem, ... ale teď už to není v mých rukách ...
26. zář 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti tys nás teda odhadla, já to dnes taky J.říkala, my na sebe hned startujem ale nemyslíme to tak a za chvíli už zapoménuto, myslím, že časem, až budu starší a rozumnější :grinning: ostří otupí, ale snažim se ted ta nevyjíždět, malina to nemá ráda a nemáme se před ní kam schovat :slight_smile:
kolikrát jsou ty hádky spíš ze vzájemnýho nepochopení názoru druhýho...prstě zbytečný hádky, asi jako u všech že...přijde mi, že většína lidí se dohaduje kvůli prkotinám :wink:

puzzi mám ejen garsonku, to je trága :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak dnešek vám vyšel hezky, do bazénu s máli taky máme v plánu, až budem oba fit :slight_smile:

petis sakra, na tebe leze ta samá svina, co jsem měla já :confounded: :unamused: sakra zkus to podchytit, dej si na noc paralen nebo běco takovýho a vypotit.... :wink:

Holky všem moc moc děkuji za gratulace k svátku, jste milé :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. zář 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
petis mám ty samý pocity, já malině dělám spíš ty negativní věcio a pak sranda s tátou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale zas je hezký, že se chlapi staraj, dřív si chlap sedl k tv a ždádný dítě......
26. zář 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nebojte, zatím si myslim, že ač děláme my dětem to blbější, že k nám mají stejně blíž. Jó, za takových deset let to možná bude jiná :sweat_smile:
Já na MMho často taky startuju kvůli hovadině. Andy, je to, jak píšeš.
Andy, tak ale je Máli zvyklá spát i při telce nebo mírným hluku? To taky není špatný.
26. zář 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy,
udělám si před spaním Coldrex a snad helfne.

Jj, zbytečné hádky jsou i u nás doma, a musím se přiznat, že většinou startuju já.
26. zář 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petis s chorobou blbé, kús si dať na noc paralen ako radí Andy. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A s jedlom Kubko tiež mával také obdobia, že raz chcel a raz nechcel. Ale vždy som sa snažila, aby jedol v pravidelných intervaloch a zjedolapoň niečo. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Puzzi dnes je sobota upratovací deň. :grinning:
MM chce ísť za comp, tak pa. :unamused:
26. zář 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Andy,gratuluju Málince k zoubku :dizzy_face:
26. zář 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobry vecer ceeerenky :grinning:
My byli busy cele odpoledne. Byli jsme u kamosky, prestehovali se do baracku. R s jejim manzelem jeli opravovat auto a my byli s nasima klucikama :slight_smile: Pak doma mel JAydi neskutecne energie, ale taaak jsme se nasmali, super je, na co vsechno prichazi :grinning: Dneska mi porad kousal a slintal nos a daval nam francouzaky :sweat_smile: Usel uz asi 6 kroku a desne ho bavi se tedka poustet a zkouset jit, ale vetsinou spadne za prdelku :grinning:
Dali jsme ho spinkat az vpul 9, ale usnul zase u flasky, takze zatim usinani super, Puzzi :grinning: :wink:

Pred chvilkou skoncil XFActor, tak vas jdu ted docist :wink:
26. zář 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laus s tenisem porad dobry :grinning: Doufam, ze migrena u tebe nezustala a je to ted uz dobry :pensive:
Andy, gratulka Malince k prvnimu zoubku :slight_smile:
Petis brzy se vylec :pensive:
Puzzi tak super v noci u vas :slight_smile:

Holky jak tu mluvite o ovu a tom hlenu, tak to mam asi i ja. Si porad jako rikam, co to je a ono tohle :sweat_smile: :grinning: Fakt me to vubec nenapadlo :sweat_smile:

No jo Puzzi, u vas je to tepltone jinde. My mame tady venku max 17st tyhle posledni dny, a to je krasny :grinning:
MArti ja mam taky super vztah s mou mamou. Vi skoro vsechno :wink: Ono to musi byt super, kdyz ti dite takhle veri a rika ti vse a popovidate si :slight_smile: To bych chtela i ja s myma detma...teda zatim s tim jednim raraskem co mame :grinning:

Holky u nas se nehadame. U nas si vymenujeme nazory :grinning: :wink: Ne, ale fakt se vubec nehadame. Jen sem tam se trosku naseru, tak reknu, ale v podstate v klidu...Nejhorsi je, kdyz ja to chci rict, jako bych to rekla v cestine, ale v angline to proste nejde, tak to zni jako by chladneji :frowning2: Ale Ray to bere, ze si proste vybral holku z jine zeme a respektuje to :dizzy_face:
26. zář 2009 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau mamusky, toz jsem vas docitala 1,5h ikdyz tady toho moc nebylo, ale koukala jsem na superbbbstar (my rikame s MM Hyperbar :grinning:, nevimproc:slight_smile:))). nas to ssstrasne bavi, oba jsme kdysi chodili zpivat do sboru (ja od 5-18ti let :sweat_smile: ) tak tim zijem. Ve finale budem oba zas brecet :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

no a u toho si uzivam prvni burcak, takze uz mam v sobe asi 4decky a jsem kikina :grinning:

vy jste zvedave, taaaaakzee: MM dojel, ja poslusna zenuska udelala obed, MM se mazlikoval s Domisem, ten hotovej, oci mu zarily a koukali jsme na minuly dil Hyperbar:slight_smile: natoceny. Domi zas nechtel jist, taxem to dala MM a najednou to slo, snedl celou zeleninu s kralikem 125g...wow...Pak jsem dostala od MM ranu jak cip: ja se ptam: co budem delat, milacku, bude 14h /meli jsme echo od sousedu, ze budou ztloukat kuchyn a bude rachot a Domi byl zralej na slofika-takze jasna paka-kocar a prochazka, ze jo!/a ze teda bychom mohli na prochajdu a pak zajet na domecek kouknout nebo to spojit...a MM mi rekl: no ja bych si ted zdrimnul :pensive: ....jsem hodila kamennou tvar...a on, co je??? a ja, ze nic, ze teda beru opet kocar jako asi 7 dni v tydnu a jedu ven...a ze proc? protoze Domi je zraly na spani a za chvili zacnou nad nama bouchat....no tak ze mu to hned nedoslo a tak....taxem se udrzela,pohladila ho a rikam, vis, ja bych si taky rada sla zdrimnout, ale vezmem ho a jdem na prochazku, ej rkasne, to zvladnes a prekonas,jo??? tak ze jo, sla jsem se oblikat, chystat Domika a on se taky hned oblikl a nakonec jsme jeli na pozemek, tam bomba, v baraku uz se rysuji pricky, takze pokoje a mistnosti uz jso realne, ty voeee...jsme si tam kreslili do prachu,jak by mohla byt kuchyn atd...prolizali si to, Domis spinkal v aute. Sousedi nas poznali na kafe poprve, taxme jeste tam byli. No a pak jsme prepadli po ceste domu tchany a dostali masicko z grilu a burcak a tak...MM se nemohl zvednout, taxem uz trochu bublala...dojeli sme v 19 na kasi (MM krmil a snedl zas!) a koupani a spi. Pak koukame na Hyperbar :slight_smile: Divadlo a MM chrupal po burcaku a ja ted zvazuji prepadeni.... :grinning: ...ale zadny potomky delat nebudem...to se musi pohlidat!
26. zář 2009 ve 23:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
TAk k večeru jen pár řádek...teda obdivuju ty vaše megany (mega dlouhý příspěvky), teda fakt si vše pamatujete, nebo je to přes druhý okno???

Andy, židla bude určo fajn, má jí kámoška...já jsem teda maximál zastánce pollyny-protože se dá líp polohovat, ale tyto jsou taky super, jsem chtěla původně fábulu babypoint :slight_smile: A gratulka z zubejdíku u vaší princezny Zubejdy!

Petronusko, já původně z hlenu byla taky vyjuklá...mám ho až od té doby, co neberu antiko, že ....takže 4 měs před těho a teď po těho...ale fakt je to zajímavý, jak se to mění, jak to tělo reaguje...já mám taky při ovu daleko větší chuť na DS... :wink:, bohudík vaječníky mne nebolí!

Marti, jejda, tak Pavka se picla, jo???? Stane se...

Jinak u nás teda akce rošáda z lednicema...to vám řeknu, děs běs...dopo MM odjel pro tu stříbrnou, já vařila (jsem se blbka dala do mega víkendovýho oběda...uf, jsem si dala....krůtí polívka s kapáním, ty placičky, co je dělá momou a br. kaše a okurkovej salát)...jsem strávila u plotny snad 2 hodiny :confounded:, do toho furt odbíhání k Tobimu..svačinka, čajíček, pochovat...no, měla jsem dost a do toho dojel MM teda s lednicí...Tobi byl mírně kantáre, ale nechtěl spát, tak jsem ho vzala ven a že odpo tu lednici umeju...venku dobrý, stavili jsme se v Albertu a úplnou náhodou jsem koupila Pampersky mega pack 70 ks za 199 Kč!!! (měli totiž cenu 319 a já chtěla uplatnit nějaký kupon za 40 Kč, ale na kase pak nakonec vyběhlo 199, bez kuponu...ten to zas nechtělo nějak vzít, ale neva, za tuto cenu boží)..., usnul, takže paráda...
A pak celý zbytek odpoledne umývání té lednice, pak jsme jí nainstalovali na místo, a zjistili jsme, že má jakoby promáčký pár míst na dveřích, mne málem omylo...no nic, dala jsem tam magnetky a papíry a něco...zkusíme koupit nový jen ty dveře, jestli budou tak do 2 tis...bo nás tato lednice nic nestála...Trošku si teda zvykám, nějak mi to přijde divný, ta bílá se mi tam nakonec líbila snad i víc...ale uvidíme, mne to vždy trošku trvá, než si zvyknu...

Holky, sorry , nebudu reagovat, jdu hajnout....jsem kiki :wink:
26. zář 2009 ve 23:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami tak u vas hezkej den :slight_smile: Jeste to zavrste bourlivym vecerem a nebude to mit chybu :wink: Na pul roku zase j´klid :grinning: :wink:
S barackem super :slight_smile:

Talls moje tajemstvi.....druhe okno :grinning:
Talls super kup s plinkama :slight_smile: S tema dverma od lednice by me to nastvalo, ale zase je zadaco, ze? :rolling_eyes: Si zvyknes za chvilku na stribrnou :wink:

Jdu taky spat. Jsem si dala dve sklenicky vina a uz se mi zaviraji oci. K tomu me jeste trosku skrabou, byc :wink: mela uz vymenit cocky zase....Taky setrim :grinning: mesicni cocky nosim tak 3 mesice :grinning: ale smesne to neni, ja vim :rolling_eyes:

Tak dobrou a prejeme pohodovou nocku :wink:
26. zář 2009 ve 23:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuwaa ja mela ještě mega příspěvek z mobilu z Postele ale zmizel mi, uz to nedam znova :frowning2:((.... Zítra
nic nebylo... Su navat, bolí me to břicho a mm byl zakoukanej do notaku :-/ a ráno urco nevstane nikdo jiny.
next time
dobrouuuuu
26. zář 2009 ve 23:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami, já tady teda dneska "straším" dýl jak ty, to není možný ani ... ale prolízala jsem bazar na koníku, sháním kombinézu pro Markétku .....
Sami, z burčáku jsi kikina jo? My měli před 2 dny takovej už šumivej, jsem byla kikina ze dvou sklenek, teda až mě štvalo, že jsem ani neokoštovala pořádně :grinning:
Simčo, já ovu taky poznám podle "chuti" a toho hlenu, to je 100%, já teda funguju jak hodinky.
Petruš, já jsem ráda, že Pavka je taková ta baba jak má být, i když chlapům asi lezem občas na nervy, zato před sebou si řeknem, co je potřeba a nemusíme si na nic hrát, proto Pavle říkám, ať dojde, dokud není MM doma. A pak je to jak za "starých časů" .... obě melem a obě víme, co ta druhá říká, prostě "bednářky" (já jsem za svobodna Bednářová) .... mám i takovou kamarádku (tu co mi byla na druhé svatbě za svědka, a s tou fungujeme taky takle stejně ... sakra, že bychom byly z rodiny :grinning: to asi ne! Jinak Pavla plká, kterej kluk se jí líbí, kterej ne, co "nedává" atd. ... jsem dlouho nevěděla, co tento výraz znamená ... ale jinak u jejích kamarádů boduju, páč mám videa na facebooku, tak prý má Pavka moderní mamku, jsem se tomu smála! :grinning:
Simčo, též mám kupon na Pampers na 40,- ale ještě jsem neuplatnila, zatím plíny mám ..... dobrá storka s lednicí a teda kuchařka maximální, fakt nedělní oběd ... ty voe já mám hlad!
Simčo, moje mega příspěvky ... jako Petra ... druhé okno, páč já taky zapomínám, tak připisuju průběžně, jinak bych se nechytala ...

Tak jsem vypila svoje pivko, MM usnul, tak i jeho pivko a jdu spát .... malá bude za chvíli piskat, tak ať něco uspím ... zíta mě čekají řízky a kaše pro děti (všechny moje děti :grinning: ), a chci udělat z kynutýho těsta závin s mákem, ať spotřebuju ten mák, co mi namlela tchýně ... nebo bude po něm ... a můj synek ho miluje ... tak se musím snažit, snad to za to dopoledne všechno stihnu a těsto nakyne ..... dobrou!
27. zář 2009 v 00:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,

Talls, tak s lednicí fakt manévry :confused: No moje nervy, tyto akce nemám ráda... Teď mám vystaráno se sporákem :slight_smile:
Jo, vidíš, Huggiesky jsem chtěla avizovat, že jsou v Albertu v ekšn.
Hehe, megany, se tu chlámu :grinning:

Peti, jj, ty jejich pusinky jsou super. Taky su vždycky celá oslizlá a dohryzaná :grinning:

Sami, škoda, žes nezvládla TM zneužít.... Třeba by se i ta ochrana minula oučinkem a byla by na cestě Samička numero duo :grinning: :wink:
27. zář 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek