• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
autor
Marti, tvoje pivko, TM pivko, to je super :grinning:
27. zář 2009 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéééééžiš, já si smázla kus příspěvku. Popisovala jsem vám tam včerejšek :rolling_eyes: Ve zkratce, dopo s tchýní v poho, odpo u ní byla skorošvagrovka a vše jí řekla. My jsme byli odpo u známých. :slight_smile:

Jo, dobré dopolko a krásnou neděli přeju :wink:
Talls, prý megany :grinning: a Petronuščino tajemství :grinning:
Sami, fajn, že si "v klídku" TM přesvědčila na vycházkové odpo :wink:
Jo, zapomněla jsem vám asi písnout, že jsem Jance koupila v Tescu kombošku slevněnou z 380 na 114Kč. Ale růžovou :unamused: Já jsem chtěla neutrální barvu, ale co, za 114 Kč novou.....
Andy, židla je pěkná, a prý jestli ti zajistí, aby v ní Málinka i seděla :grinning: TM vtipálek, co? :wink:

Dneska úžasná noc, 1. kojo až v 6,50, Riška se vzbudil v 7,20 :dizzy_face: Po o jedeme domů.
27. zář 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, u nás noc good, kojo ve 21h, 23,30 a pak až ve 4,30, v 6h a ještě usnul do 8, ani UM jsem nedala :slight_smile: sice před 6tou zase kňourání, ale i tak dobrý :slight_smile:

Andy, super se zubem, gratuluju, Ríša měl první taky levou spodní jedničku :slight_smile: a super, že jsi židlu nakonec vzala, já jsem minulý týden objednala fábulu, nad pintou jsem taky přemýšlela, ale nakonec jsem vzala zelenou fábulu, už aby dorazila :slight_smile:
Miruss, včera jsem zapomněla reagovat na Kubka... chudáček malej, už teď je mi ho líto :frowning2: já teda zatím nezkouším přetahovat, stejně by to ani nešlo, má tam jenom malinkou direčku na čurání, bojím se, že bych mu spíš ublížila...
Lao, tak snad migréna bude dneska tetam...
Puzzi, radši se nesázej, proběhla jenom jedna DS v inkriminovanou dobu, tak nevím, no.... ale teda bylo to dooost dobrý, jsem zjistila, že u mě ta větší chuť v době ovu asi tak funguje :grinning:
Se vsugerováním si ovu příznaků jsi mě pobavila :grinning: :grinning:
S tím spaním - u nás ta metoda moc nevyšla, zkoušela jsem to přes den. Většinou jsem neuměla vystihnout ten správný čas kdy dát do postýlky a buď byl už přetaženej nebo ještě ne tak moc unavenej... :unamused:
Jo a na doma oblíkám stejně jak Petronuska, buď body s kr. a na to triko s dl. nebo body s dl. a triko s kr. a místo tepláčků teda teď dávám bavlněný punčocháče :slight_smile: Jak máme všude plovoučku nebo dlažbu, tak je podlaha strašně studená, těším se až začneme topit a pustíme podlahový vytápění :slight_smile:
Petis, snad se dáš brzo dohromady, pomohl coldrex?
U nás sice taky platí, že taťka je pro zábavu (ale teda i dost pomáhá, když je třeba, tak přebalí, nakrmí atd.), ale stejnak mamka je prostě mamka :slight_smile:
Petrus, super JD a 6 krůčků :slight_smile:
Sami, tak sobotu jste měli včera super, tak to má být :slight_smile:
Talls, na lednici si určo zvykneš :slight_smile:
Marti, takovýmu vztahu jako máš s Pavkou bych se se svýma dětma taky chtěla dopracovat :slight_smile:
Pospi, tak to jste měli supr noc, kdyby to tak bylo pořád, viď :slight_smile:

My včera večer byli u sousedů na terásce, byla už teda pěkná kosa, tak jsme vytáhli zimní bundy :grinning: dala jsem si kozlíka a jednu malou jedenáctku :slight_smile: Sousedka (pro Puzzi - ne Martina :wink: ) byla pěkně nadrátovaná, chvílema mi jí bylo i líto jak se chovala, jestli si to bude dneska pamatovat, tak se bude asi stydět.
Na dnešek jsme zorganizovali akci pro sousedy z ulice, přijde 40 lidí, bude se grilovat, péct 20kg gyrosu, jsou připravený 2 sudy pivča a budou se pouštět draci :slight_smile: MM jel teď s chlapama pro stoly a lavice na hriště do hospody, já jdu uložit Ríšulu, aby byl pak svěží, nejspíš budeme pak celý odpoledne venku :slight_smile:
27. zář 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli, teda super akce dneska, jste dobří, takový sejšn ! Ať to vyjde ... u nás Markétka už spinká, já jdu dodělat ještě jeden závin a obalovat řízky, atd.
27. zář 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Paji, užijte si grilovačku :dizzy_face:
My budeme mít dnes taky venkovní akci-švagrová slaví narozky, tak je to v jejich režii. No jsem zvědavá... :slight_smile:
27. zář 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak my teda strašná zubová noc, buzená snad co čtvrt hodinka, ale chápala jsem to, mazala jsem asi dvakrát gelem....ráno už byl zub povylezlej trošku víc, ted Máli chrní a za chvíli přijede J.brácha s manželkou a půjdem s nima na oběd, tak se i docela těším, aspon nemusím vařit a mýt nádobí :stuck_out_tongue_closed_eyes:

add jídlo Máli teda taky včera i dnes jíst nee, asi je to k těm zubům co, teda něco sní, ale je to boj...

marti to bylo dobrý, prej dopila jsem svý pivko, MM usnul, tak i jeho pivko :grinning: a teda mnam řízky, br.kaše a makový závin, ty tvoje děti se dnes maj :dizzy_face:

Talls to znám taky si na takovéto změny musím zvyknout, ze začátku je to divný, nelíbí se, ale pak se to už okouká...takže budete měnit dveře u lednice, no snad to bude jen to :confounded:

Pospi závidím úžasnou noc :slight_smile: a ta komboška za tu cenu to je super kup :slight_smile:

Hpáji teda vy se tam fakt takto kamarádíte celá ulice, to máte dobrý :slight_smile: užijte si garden párty :slight_smile:

sami takže samec si dal říct, tak vidíš, co máte dnes v plánu????a co sousedi, jak na vás působili, mají děti???(jsem nějaká zvedavá :grinning: )

tak si holky užijte pěkný sluneční den :slight_smile:
27. zář 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky, tady to večer ještě jelo :slight_smile:
Noc u nás: v půl dvanáctý 90 mlíka, v půl druhý jsem se rozhodla nedat a vydržet, takže 45 minut nejrůznějších zvuků, ale naštěstí Honzík nebrečí, spíš tak jako zní v chůvě vyspaně, občas zní, že si asi stoupá, pak se někde zasekne, tak kňučí, pak mlátí dudlíkem do šprušlí zřejmě a takový zvuky. Pak je pět minut ticho a začne to nanovo. Byla jsem tam asi 3x během těch 45 minut, pak usnul ve 2,15. Ve 4,15 se znovu probudil, tak dostal 90 mlíka, v 6,30 kňučel, tak dostal nášup 180 a spal do 7,40. Tak ani nevim, jestli je to úspěch, ale rozhodně dobrý, že usnul v ty dvě hodiny bez mlíka.
Petruš, 6 kroků Jaydiho a řádění, je to bombič :slight_smile: Se nedivim, že pak vytuhne u flašky. My ted dáváme flašku před koupáním, chceme zvyk uspat se mlíkem odbourat, i když viz výše v noci to někdy nejde a nad ránem to vysloveně doufám, že se u mlíka ještě uspí :sweat_smile:
Petruš, objev ovulačního hlenu mě pobavil, mě to přijde úplně neuvěřitelný, že někdo nezná přesnej proces cyklu a ovulace, ale spíš jsem asi dost postižená dlouhým snažením, páč zjišťuju různě v okolí, že to fakt moc ženských neřeší (a to je dobře!) :sweat_smile:
Petruš, taky bych to chtěla dopracovat, abychom se nehádali, obdivuju tvůj klid. Že bych začala s MM mluvit anglicky? Bych si třeba pak spoustu keců odpustila :sweat_smile:
Sami, my s MM taky docela žerem Superstar, na finále atd. se hrozně těším, i když pak zas bude po všem, teď z divadla už je to fajn, že?
Talls, já reakce přes druhý okno, kdybych přečetla a pak vzpomínala, tak mám reakce na tři řádky :sweat_smile:
Marti, taky bych chtěla mít jednou s dětma takovej vztah jako ty s Pavkou :slight_smile:
Pospi, 1. kojo v 6,50 nádherný, Hpaja koukám taky lepší noc :slight_smile:
Pospi, komboška super kup. Takže tchýně o problémech švagrů nevěděla? Když píšeš skorošvagrovka a problémy, tzn. že asi švagrovka z ní nebude, rozchází se?
Hpaji, jeden DS v době ovulace bohatě stačí :wink: Když jsi zkoušela přes den tu metodu a nevyšla, tzn. hodina a víc se nedařilo uspat? Ono asi není špatný dávat dítě spát každej den cca ve stejnou dobu, prej si časem zvykne být v tu dobu akorát unavené. Já teď 4. den dávám Honzíka v 10,30, dneska nevypadal na spaní, ale do 10 minut usnul a bez asistence, takže u nás tohle funguje.
Tyjo, jste měli dobrej večer se sousedama :slight_smile: A dneska megaakce, to si užijte, tyjo, vy jste dobrá ulice :slight_smile:
Andy, seš dobrá s pochopením pro Máli, když člověk ví, že je to zub, snáší se to líp, ale stejně bych byla mrtvá...
27. zář 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli, jste akční. Počasí vám bude asi přát, u nás je tedy vymetená obloha :grinning: Takže příjemnou zábavu :wink:
Puzzi, IP. A ne, tch. nevěděla vůbec nic. :pensive: Mohla by se teď pro změnu zaobírat problémy svých dětí a neřešit jen ten svůj vztah :rolling_eyes:
Lauš, užíjte si oslavu :wink:
Andy, dobrou chuť. Teď už asi po chuti :grinning: :wink: A zoubky huš huš veń :wink:

Jsme po o. Janka ještě spí, Riška venku sbírá ořechy. Mamka už se chystá do práce, tak my taky povalíme domů.
27. zář 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi, ještě jsem chtěla vyjádřit podporu k ponocování bez mlíka :wink:
27. zář 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Ríšula usnul až teď, předtím si furt klekal v postýlce a povídal, tak jsem ho vzala zase dolů a MM si ho na půl hoďky vzal ven :slight_smile:

Na organizaci dnešní akce jsme se podíleli ještě se 4 dalšíma sousedama. V květnu jsme dělali "májku" a protože se to sousedům líbilo, tak jsme se rozhodli to zopakovat :slight_smile: Jj, v ulici jsou supr lidi, teda kromě 2 ženských, to jsou takový semetriky a mě už od pohledu nesympatický. Jo a vlastně nebude to vlastně garden party, spíš street party, stoly budou na konci slepý ulice na silnici :grinning: Akorát je blbý, že zrovna moc nefouká vítr, takže asi draci lítat nebudou :unamused:

Marti, teda ty jsi kuchařinka, mňam... :slight_smile: makovej závin miluje MM, ten má rád všechno s mákem :slight_smile:
Lao, užijte si grilovačku u švagrový :slight_smile:
Andy, chudinka Máli, asi jí ten zoubek potrápil... :frowning2: Užijte si oběd :slight_smile:
Puzzi, dobrý, je, že v ty 2 Honzula usnul, akorát se teda ale vzbudil častěji než obvykle... snad se to časem odbourá... Jj, dala jsem ho přes den spát a on nejdřív povídal, pak začal kňourat, potom brečet a když to byla hodina od položení do postýlky, tak jsem ho podle "návodu" vzala dolů a dala pak spát až odpoledne. Ale byl teda protivson. Jednou brečel brzo po uložení a když už brečel 40 min. (chodila jsem tam po 5ti minutách) a přecházelo to do histerickýho pláče, tak jsem to utla... :unamused: MM je v tomhle dost měkoň a je mu ho líto, tak mě moc ani moc nepodpořil. V tý době jsem měla trochu depku, že usíná přes den jen u prsa, ale už mě to zas přešlo a jsem ráda, že usíná v klidu :sweat_smile: Ale časem to zase zkusím a uvidíme :slight_smile:
27. zář 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdarec holky,
tak dneska už jsem na lednici docela zvyklá, přes "promáčkliny" jsem dala magnety a lejstro, jak ordinuje naše Dr, tak se to přikrylo :slight_smile: , ale teda po tý mojí mi bude smutno, protože se úplně božsky rozmražovala, jen se tam strčilo takový plastový udělátko dolů a ona po tom stýká voda do připravené nádoby...žádný vytýkání spodem a hadry a tak..no nic, ale stříbrná je modernější a je o krapet větší (10 cm), tak dobrý...

No jo, vy šikuly s 2 oknama...to já jsem někdy líná :wink:

Pospi, super s komboškou...proč se nelíbí růžovka? Dyť je to na holčinu!!!!! Bych vůbec neřešila, za ty prachy kor ne...

Marti, super babinec jste měly s Pavkou, to je fajn...a makovej závin, ten bych si dala takýýýýý, miluju mák.

Puzzi, já taky ovulku a plodný dny a neplodný dny a nic kolem toho neřešila..Tobík vznikl vlastně fakt úplně náhodou, až zpětně jsem zjistila, že ten víkend, kdy jsme do toho docela bušili jsem mělo ovu :grinning: ...tak jsem pak MM říkala, že to bylo určo na děti, a ono jo :slight_smile:

Hpaja, teda taková mega akce, jo? To bude moc fajn!!! Hned bych se přidala...
My jdem taky pařit, k ségře, kluci mají narozeniny...jsou 11 dní od sebe... a 2 roky.(3 a 5 let)

Dnes jsem ještě po ránu udolala Tobíka k spánku s náma v posteli, tak měl mlíko až v 8.30!!! :confused:

Jo a zjistila jsem teda fakt "dobrou" věc...vypil 3 flašky Aqua Anny, ale ne te kojenecké, ale pramenité!!! A nepřevařovala jsem jí...jsem myslela, že mne švihne mrtvice, když jsem to zjistila...hlavně jsem říkala MM, když jí kupoval, že mají 3 druhy a já chci tu kojeneckou!!! No, ale Tobi je OK, hovňousy tuhoně...takže asi žádná újma :slight_smile:

Andy, zubová noc nic moc teda...u nás se zuby zastavily, před 2 měsíci mu vylezly dva...a od té doby nic...

Uvažuju, že bych jela se ségrou před Vánocema na 2 dny do Rakous na lyže...jsem zvědavá, jestli mi to MM posvětí, měl by Tobíka "na krku" celej víkend...ale oni by to doma zvládli, to se nebojím...je, to by byla paráda!!!! Mohlo by to klapnout...

Jo, Tobík mne dnes překvapil v postýlce, už vykukuje, že se drží žbrdlení a kouká ven, to neuměl...a ulezl asi metr po čtyřech, fakt se teď trochu víc zlepšil...mám radost....
27. zář 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a ještě jsem zapomněla, že včera v obchodě jsme potkali holčičku, která jakoby "z prdele vypadla" Málince... :slight_smile: jsem se úplně zarazila a chtěla říct ahoj Máli a sklonit se k ní :sweat_smile: pak jsem koukla na její rodiče a teda nebyla to Andy s Jendou, tak jsem se zas hodila do klidu... :slight_smile:
Pospi, jj, je tu krásně slunečno, díky :slight_smile: a s tchýní je teda blbý, že vidí jenom sebe a svoje "problémy".

Jdu vytřít, pže včera jsem se na to vybodla a až se Ríša vzbudí, tak jdeme ven :wink:
zatím se loučím a přeju všem krásnou neděli :slight_smile:
27. zář 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pospi, dík za podporu s nocema, jak píše Hpaja, zas holt bylo jedno vzbuzení navíc¨, po mlíku spí Honzík vždy min. 3 hodiny, takhle se budil po míň mlíku nebo po uspání bez častěji, ale zas třeba musim vydržet a do týdne dvou bude obrat k lepšímu. Jenže nevim, když to tak kombinujeme, někdy bez mlíka, někdy málo mlíka, k ránu hodně mlíka, jestli to má cenu.
Hpaji, jasně, chápu, takhle to psali v knížce, že když do hodiny nic, že to nemá cenu :unamused:
Zítra napiš, jak se povedla street party :slight_smile:
27. zář 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Talls, určitě si na ledničku zvykneš! Stejně většinou není důležitá lednice, ale to, co je v ní :grinning:
Já někdy dám Honzíkovi vodu z vodovodu na mlíko, když zapomeneme převařit včas. A nic mu to nedělá.
Na lyže se ségrou jeď, odpočinek, lyže, týjo, to by byla bomba! A TM+Tobi by to zmákli :wink:
27. zář 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdar Talls, ty voe, no tak já jsem teď koukla na tu naší vodu co kupujeme - teď jsme vzali 2x po sobě ten 5l barel a je to taky pramenitá... :confused: jsem si toho vůbec nevšimla a taky nepřevařuju... dík za upozornění.

Jinak ta vychytávka v lednici je dobrá věc, máme taky :slight_smile:
Užijte si narozky a teda lyžovací víkend bych si taky dala líbit... Tobi je postýlkovej šikula :slight_smile:

Tak a už fakt mizim, pa :slight_smile:
27. zář 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak oběd byl vynikající, já si dala smažáka, já ho totiž miluju :grinning: :sweat_smile: no mnam a máli byla výstavně hodná, pak jsme šli na procházku, na hřiště, na kafíčko, prostě pohoda, ted jsem tátovi dala dítě a s mladším dítětem odpočíváme :wink:

holky tak nakonec jsem ještě k jídelní židličce objednala toto, je to nejdřív jako chodítko a pak odstrkovadlo
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26288724

petronusko jéé tak jaydi už se začíná rozcházet, tak to jsem zvědavá, za jak dlouho bude chodit naše malinka, já jsem prý začla týden před 10M :wink: to už nestihne asi :grinning:

puzzi add ovulační hlen atd., já jsem byla taky taková, že jsem si to vše hned zjičtovala, BT, symptotermální metoda...když jsem to pak jednou mámě vyprávěla, čučela, tý se zachtělo mimina, v půli cyklu na to s táto skočili a všechny děti jsme se jim povedly napoprvé
:grinning:
a noční ubírání mlíka je fajn, jen tak dál :slight_smile: já teda budu tvrdší až ji přestane ten zub brát...

add pravidelný uspávání, dávám ted taky kolem půl 11 a funguje to :slight_smile:

Hpája teda to si nějak vůbec neumím předtsvait, stoly na konci slepý ulice, to zní úplně super. :dizzy_face:
a potkala jsi malininu dvojnici jo, mělas vyfotit :grinning:

talls do Rakouska určitě jed, to bude super, dámská jízda, odpočinek, vyčistíš si hlavu a ještě k tomu Alpy, lyže, slunce, no co víc chtít :dizzy_face:
27. zář 2009 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
hodila jsem nové fotky do Málinky alba :slight_smile:
27. zář 2009 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem vymyslela geniální plán na nedělní odpoledne, že mě to nenapadlo dřív. Máme s MM služby na Honzíka po půl hodinách, já začala v 15,30 do 16, pak půl hodiny MM atd. Takže mám dnes tři volné půlhodinovky, fájn :slight_smile: Teď v 17 MM prej, že by šel umejt auto, tak mu říkám, že může za půl hodiny, haha, já bych taky někdy radši šla mejt auto než zabavovala, žádný takový!!! :grinning: A já jdu asi překládat, 20 minut dobrejch.
Holky, co jinak vaši M a pomoc s dětmi? MM mě totiž dneska od rána mírně štval, furt to či ono a video sestříhat, pak jel do města, páč nutně potřeboval baterku do hodinek, potom sebou flákne k TV a já Honzík Honzík Honzík a když přes oběd spí, tak půlku času vařím, takže taky prd volno. Je to normální nebo se vaši chlapi můžou v péči přetrhnout, co? :slight_smile:
Andy, dobře rozdělená péče o děti :sweat_smile: Máli teda spí taky jakoby před o a odpo si dá aspoň dvacet v kočárku nebo už nic? Honzík většinou od půl 11 do 12 a pak odpo v kočárku 20-30 minut.
27. zář 2009 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jů, Andy, Málinka je k sežrání :slight_smile:
27. zář 2009 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau mamuskyyy
chlapi sli sami ven (MM zas zaspal dobu, a ja rikam v 17, ze dnes teda asi prochajda nebude a on se divil proc??no nejak proste mu nefunguji v hlave hodiny...taxem sup sup vse nachystala a uz jsou venku. No aspon hodinka pro Domiho dobra, vlhky vzduch, bude se mu dobre dychat pred spanim. Nabalila jsem ho jako snehulacka, marodka mojeho.

vcera jsem posialla ten svuj prispevek se zpozdenim, mela jsem ho davno napsany, ale zapomnela jsem poslat. Pak z postele jsem psala, ze teda nic nebylo, pac MM zakoukanej do NTB a ja byla uz navátá z toho burcaku a unava materialu, se mi nechtelo :slight_smile:. MM dnes v noci po asi 2M dosel do loznice a bohuzel, zase jsem ho musela vypiskat. achjo. On proste fakt desne chrapoší :confounded: , to se nedááááá. Je i todesne lito, ze se poradne nemuze doma vyspat v posteli a vbec, ze tam furt spim sama, ze se rano nebudeime vsichni spolu (v 6 :stuck_out_tongue_closed_eyes: a Domi neskace jen po mne :sweat_smile: ) a tak...je to naprd, ale jediny muj odpocinek je spanek v noci a on mi budi i Domise... :pensive:

dnes fakt spavy den jak svina, oba dobijime baterky takze mini chrupka kdyz Domi spal dopol, pak odpol Domi zas unava, taxem sla si lehnout, no je tu bordylek opet, takze jdu posbirat bebechy nez s chlapi vrati:slight_smile:

jo domi dnes furt kakosi...asi jak ted nejedl a zacal, tak proste dnes uz asi po 4. nebo 5. kakosil :confused: , ale normos

andy zubejda dnes v noci radila, jo? chudak, snad uz bude dobre. decka, tak kdo jetu bezzubej jeste? Domi furt nalité dasne,ale zuby nic....duchodce muj malej. My jsme s MM do nej ted desne zamilovani, oni jsou ted uzasni,ze?Domimu trochu povyrostly vlasky, zboznuju,kdyz ma to chmyri vzadu a kolem usi takove chemlonove a rozcuchane, vypada jako kuře :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:. jinak sousedi pod nama jsou jedini, co s nama komunikuji od dob stavebniho poloveli. desne nam do toho kecali a furt vsechno resili atd. Ted nam behem stavby casto volaji, ze se neco deje divne nebo treba blbe...ted resili nase terenni upravy, ze takhle ne, at to zastavime a tak...si mysli, ze nam do toho budou furt kecatAle MM je vzdy zpacifikuje a nejak je hodi do klidu. Maj uz velkyho syna a mensiho cca 12let? No ale jako da se. Jen ten chlap je desssssne ukecanej, brutalne. No vcera s nama resil ten teren a pak prochazel vnotrek a ptal se, co kde budem mit :sweat_smile: a pak nas pozvali na to kafe a ukazali nam svuj pozemek, co kde maji, zahradku, jezirko atd tad. Jako jo, neni to uplne muj typ sparingpartneru,ale myslim, ze bude dobre s nima byt zadobre, budou se hodit :sunglasses:

pospi co si stezujes na ruzovou kombi?ty brdo...co ja bych za ni dala a jeste vyhodny kup , hehehehehhehe :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:, jinak suprozni noc dneska! kdy se vam vraci tatka?

talls ty ses fakt pripadecek...ted zas resis tu lednici, se smejuuu. Ja chchu at jedes na sraaazzzz. No kazdopadne musim uz nejak zorganizovat cestu do Prahy za MM treba na vikend nebo tak a paxe slezem,ju?

hpaji uzijte si akci na ulici!

ja agaannu neprevaruju, pouzivam jen na kasi vecer a sem tam na piti,ale Domi si jen svlazi rty...

puzzi teda nic moc s buzenim dnes, snad se to stabilizuje, drzim palce!!!!!
27. zář 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
malinka je krasavice! taky zkusim dnes vecer neco pridat...ale musim taky zehlit nebo me to tu zase zabarikaduje, radeji prubezne lividuji

puzzi sluzby super. Mm se rozhodne nepretrhne!Jako dopol me miirne nastval...kdyz Domi usnul cekala jsem, ze treba... :dizzy_face: ...ale poslouchala jsme urt,jak hoboli za krkem aresil, co bude varit (dnes varil on)...no a furt prd prd...taxem rekla, ze si jdu zdrimnout /lepsi nez proflakat voln,dkyz D spi). No a on tam za 20min prisel se pritulit, ale holt nema v hlave ten budik a to ja bych uz vedela, ze D spi 1,5h ze to nema cenu..a taky ne...D do 3 minut zacal knourat... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..taxme si ho vzali do postele a MM vesele usnil ze :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...sakra,,,ja si sla lehnout!No nic no:slight_smile:.
Prebalil ho, to jsem cumela /asi 5.prebaleni od narozeni :slight_smile:/ a pak ten obed no a ted se venci. mm chtel at jdu taky,ale ja mam kocarkovani az az a takhle bych zas mela prd volno. Az se vrati, tak vecerni ritualy a pak zehleni, no proste furt dokola. ALe nechavam MM ted krmit, pac mne to D uz bojkotuje, a MM je pro nej zajimavejsi objekt. taxem se vykecala, uz jdu na ten uklid, cas nejak leti :sweat_smile:
27. zář 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
add kojenecká voda, já dávám malině od začátku obyč převařenou vodu a pohoda :sunglasses: u nás je voda z kohoutku kvalitní a ted už děti stejně ocucaj a jedi kde co, tak je to asi jedno myslím....jinak ale se doporučuje kojenecká voda do 1 roku věku....ale po půl roce se už kojenecká voda nemusí převařovat ne?

puzzi a nebylo by lepší aspon po hodině to hlídání, za půl hodky se nic nestihne ne :wink:
já si na péči o dítě nestěžuju, když je J.doma, tak si ji bere, teda občas ho do toho musim nastrkat, ale veme si ji, ted ji má už od půl pátý v režii on, jenže já tu zas mezitím přeprala pokajděný plíny a ted jdu umýt nádobí atd, takže mně vadí, když pak dělá hrdinu, že on ji hlídal, ale že já jsem mezitím žehlila nebo uklízela nebo myla nádobí, to už nevidí kolikrát :zipper_mouth:

sami tak teda já tě s chrápáním chápu, to je děs, děda taky chrápal takto moc, babička si za těch x-let už zvykla asi....no ale když je to tak moc, že budí i domiho....nenapadlo ho to chrápání řešit nějak chirurgicky???
jinak sousedi akčnáci teda čumim, se do toho takhle pletou a angažujou, no sousedy si nevybereš, ale je lepší s nima být zadobře :wink:

holky už jsem vám říkala, že na našem baráčku sousedíme s mateřskou školkou, jako to je brutus, mám děti ráda, ale když tam naběhnou na hřiště a pořád číhaj a šmírujou za plotem, ječej a zdravěj a halekaj, jenda říkal, že kolikrát nese něco těžkýho jak prase a oni na něj halekaj a pane, kam to nesete, nemáte to moc těžký atd :grinning: :grinning: :grinning: budem tam muset dát nákej hoooodně hustej a vysokej živej plot....to bude za 3 roky, paní Nováková, vaše Málina tady zase zlobí ...na mě budou řvát úči přes plot :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a školu máme ob dva domy, to je občanská vybavenost co? :grinning:
27. zář 2009 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Honzík už je dost nezabavitelnej, spal od 12 jen 20 minut, no, poslední půlhodina před koupáním, asi MMmu pomůžu.
Sami, jak píšeš o TM a ložnici a ránu, chápu, já chrápání taky blbě nesu, MM naštěstí poslední dobou ani moc nechrápe. A když jo, tak ho průběžně budím, ale je to na prd.
Jinak ráno v šest - tma jako v pytli, změna po létu, co? Honzík se naštěstí budí až spíš k sedmý a i tak ho necháme tak do půl osmý řádit v postýlce, takže lezu už za světla, ale bude hůř.
Sami, takže s budoucíma sousedama se znáte, no, až takhle "přátelský typy" taky nemusim, ale má to svoje výhody.
Kdybys byla v Pze, Sami, tak já dojedu na sraz! Mohlo by se nás sejít víc!
Aspoň že se ti chlapi tu a tam snaží, TM uvařil, chodí teď ven, pokroky jsou :slight_smile:
Jsem zvědavá co ostatní tatínci zdejších dětí, jak se podílejí na péči.
MM teda každej večer koupe a uspává (což je lehký skoro vždy, ale i tak fajn, že už mám volno). Pak každou druhou noc má službu na mlíko nebo uklidňování, to je taky super. No a každej den si chvílema pohraje s Honzíkem, ale na můj vkus jsou ty chvíle moc krátký, jen tak jako pro zábavu :sweat_smile:
27. zář 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy, půlhodiny rychlejš utíkaj než hodina :sweat_smile:
Tos neříkala o MŠ za barákem, bomba :grinning: Haha, to bude Málinka zdrhat dom :slight_smile:
Jenda je super, MM by si jen tak Honzíka na celý odpoledne nevzal. Když někam jedu nebo něco potřebuju, tak to jo, ale když jsem doma, je to hodně na mě.
27. zář 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy, super Malina...fakt kočičanda...bych jí brala za nevěstu, měli by s Tobíkem krásný děti :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: A u nás je taky celkem sci-fi, že by si vzal MM tobiho na půl dne...fakt se nestává...

Puzzi, kdybych MM navrhla půl hodiny, tak mne vypíská hned...ty máš zlatíčko manžela, je všemu přístupnej!!!

Sami, ten tvůj s budíkem-nebudíkem v hlavě...no jo, no, chlapy...ale snaha je, to se cení, ne? Je a uvařenej oběd, to je u nás taky sci-fi...jakože by vařil MM...neznám, nikdy se nestalo....

:frowning2:

Jinak u ségry na oslavě super, Tobi usnul na hoďku a půl, tak jsme měli čas na pařbu :wink: , nadlábli jsme se jak hrom...slaný závin, moravské domácí koláče vytažené přímo z troby, takže ještě vlahé (slast), tvarohový nepečený dort...no, samý "dietní" věci :grinning: :grinning: :grinning:

Sami, prej prípádeček...no jo no...Simča, řešič obecný :grinning: , jméno mé :grinning: :grinning: :grinning:
27. zář 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.
My sme poobede grilovali, bolo uper. :sunglasses:
Andy Máli je nádherná. :slight_smile:
Andy obed ste si super užili.
:slight_smile: Hpaja super párty, hneď by som sa pridala. :slight_smile:
Petru tak Jaydy už sám chodí, šikovný, som zvedavá, kedy a pustí Zuzka. :slight_smile:
Sam tak celkom pekný víkend s TM.
:slight_smile:
Pospi čo máš proti ružovej, to bol super kup. :slight_smile:
Talls popis výmeny chladničky dobrý, tu vychytávku v chladničke máme aj my a je super. :slight_smile:
Zuzka je dnes nervous, ale doktorka hovorila, že jej idú 4 zuby. :cry:
Hpaja aj ja se toho desím, chudák Kubko. :frowning2:
Puzzi u nás keď je MM doma, tak má natarosti Kubka, ale jeho netreba zabavovať už. A sem-tam mu zbalím vonku aj Zuzku, ale 90% času ju mám ja. ju však nemusím veľmi zabavovať, ona sa prehrá dosť aj sama, alebo s Kubkom. :slight_smile:
Andy aj ja zbožňujem hlášky MM, napr. umyl som ti riad, akokeby u nás jedávam len ja a pritom hrnce neumyje, lebo on nerád umýva hrnce, lebo ja to zbožňujem. :grinning:
27. zář 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kopíruju sem reakci na uspávání, kterou jsem měla na inseminaci:
Puzzi, já myslím, že to děláš dobře :wink: Když jste to začali praktikovat a jste důslední a přináší to ovoce, tak snad žádnej problém :wink:
Já jsem si z tebe chtěla dnes vzít příklad, dala jsem Vítka do postýlky, deset minut tam řádil (stoupal, sedal, přepínal melodie na kolotoči, pištěl...) tak jsem tam po těch 10 minutách šla, uložila ho, dala mu pusu, popřála dobrou noc a šla pryč. Za dvě minuty řev jak sviňa, no byla jsem tvrdá a pevně rozhodnutá, že tam nepůjdu... asi půl minuty :grinning: pak jsem si ho vylosovala z postýlky a hned byl v klidu a do pěti minut mi spal na rukách :dizzy_face: Takže u nás holt bude uspávačka asi probíhat jen takto :grinning:

Jo, holky, taky mi připadá, že MM musí udělat milion jiných věcí, zrovna když bych potřebovala, aby ho chvilku pohlídal... No jo, děti jsou přece víc maminčiny, že... :sweat_smile:

No nic, valím chrnět, jsem hotovson.

Jo, superstar ( :grinning: hyperbar) byla dnes super, zítra na to budu muset kuknout znova, moc se mi tam líbila jedna dvojka, tak ať vím, jsou li postoupivší.

No fakt už mizím :wink: Pápoš :dizzy_face:
27. zář 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lao aj MM má vždy niečo nutné na práci, keď potrebujem postrážiť Zuzku. :unamused: Holt chlapi. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Kúsok superstar som dnes videla aj ja, celokm dobré. :slight_smile:
27. zář 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak jsem konecne tu :slight_smile:
'Den docela dobrej.Vstavacka v 6, kdy nas Jaydinek vzbudil pusinkou kazdeho zvlast :dizzy_face: No Ray si ho vzal dolu a ja spala do pul 12 :sweat_smile: jsem byla nejaka unavena. Ale R v pohode, Jaydis spinkal taky dve hodky :grinning:
Odpo jsme se jeli podivat po nejakych tv, nakonec jsme si vybrali asi, tak si pojedeme pro ni behem tydne :grinning:
Pak jsme si zajeli do byvale prace na obed. Ale Jaydi nebyl nejak ve sve kuzi, unavenej a asi ho trapili i zoubky. Prijeli jsme domu neco pred 5 a J spinkal asi op 3/4 na 5 do 6. Ale nakonec usnul zase neco malo po 8h. Tak ok :slight_smile:

Jdu vas docist
27. zář 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Marti, ty vcera v noci tak pozde? A modeni mama supero :wink: :grinning:
Pospi super s komboskou za ty penizky :slight_smile:
Hpaji doufam, ze se akce vyvedla. Zni to dobre :slight_smile:
Andy noc u vas des, ty zuby jsou hrozna vec :frowning2:
Puzzi noc u vas ok, ne? U nas teda nekrmim v noci, dam max caj, kdyz uz nejak vic rve, ale jinak nic. No a posledni dny delam to, ze ho v noci neberu k nam, ale ulozim zpatky ze stoje nebo sedu do lehu a Jaydi usne. Mam dany niz tu stranu, tak pak kolem te 6 uz teda preleze k nam, ale jde videt, ze to uz se mu spat nechce...bohuzel. Takze mliko, pak si pari u MTV a ruzne pochoduje po mistnostech a tak :wink:
Talls a Laus taky na oslavach dneska :grinning:
Talls a jak to vypada s tebou v prosinci nebo kdy do Irlandu, jak jsi kdysi psala?

Holky, Jaydinek zkousi chodit sam vic a vic. Nekdy udela par kroku, zastavi a se a nevi jak dal, tak zacne brecet stojici :grinning: Ale je to super takhle videt. Mamka byla dneska nadsena, jak jme se bavili na skypu a divala se na maleho, jak sel :dizzy_face: Ja prej chodila v 9 mesicich, tak je to asi podobne se smudlickem :slight_smile:

Andy krasny fotky, MAlinka je velka kocka :dizzy_face:
Puzzi super s pulhodinama! Ja bych ale sla do hodiny aspon, clovek vic stihne a lip spocne si myslim, ne? Ale jinak napad dobrej :wink:

Puzzi u nas na peci od Raye si nemuzu stezovat :slight_smile: Pres tyden prijde z prace a je s Jaydim, casto koupe a i uspava. O vikendu dopo je s nim, ja spim :grinning: a odpo tak nejak spolu. Ja rada jedu sama treba nakoupit :sweat_smile: On ma zase ty svoje ciga prestavky :sunglasses: NO a kdyz nekdy vidim, ze si jde zapalit a zrovna Jaydi nic moc, tak reknu nejakou poznamku a jde az za dyl :grinning: :sweat_smile:

Sami to je naprd s TM chrapanim :angry: je to fakt skoda, ze nespite spolu v posteli :frowning2:
A jinak story s tvym spocnutim a TM :grinning: :unamused:

U nas vodu JAydimu davam z kouhoutku a zatim vzdycky prevaruju. Budu asi az do roka a pak uvidim. Nejak mi to nevadi. Si to vzdycky naleju do termosky, at mam na vic nez flasku a hlavne to neni tak horke, ale jen teple :wink:

Andy s tou skolkou je to drsny :grinning: Ale zase na druhou stranu nebudete muset vstavat hodku dopredu, ale jen par minut na ranni ritual a sup do skolky nebo do skoly :wink: :grinning:

Talls u vas nikdy TM nevaril? :astonished: Tyyy jo, tak to je sci fi u me. :sweat_smile:
A ty dobrotky z oslavy zni baaajecne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:

Laus uspavani u vas :grinning: Ale snaha se taky ceni :wink: Zkousej dal :wink:
27. zář 2009 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek