• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Tady uz zase nikdo neni? :angry: NO jo, zitra je u vas n´volno, ze? :sunglasses:

Ja si jeste neco proletim na pc a pak pujdu taky spat :slight_smile:
27. zář 2009 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jee MArti, taky novy fotky :slight_smile: Marketka ve voziku :grinning:

Sami jeste cekam na ty tvoje fotky :wink:
27. zář 2009 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
cauky, ja som trosku docitavala, ale reakcie supnem az zajtra rano :wink:
ake volno maju v Cechach :confused: ?
27. zář 2009 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lobi ja nevim...oni maji volno furt :grinning: My tady na ostrove nic :angry: :wink:
27. zář 2009 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petri vy mate kosu :grinning:
27. zář 2009 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petri veeelka gratulka Jaydenkovi k chodeniu, je moc, moc sikovny :dizzy_face:
27. zář 2009 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ha ha, nahodou poslednich par dni je docela dobre a celkem teplo. Okolo 17ti stupnu :slight_smile:
Jsem videla predpoved na CR a teda nic moc od utery, tak jako u nas :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

V patek mi ma priletet kamoska s Nellinkou (10M) na 10 dni, tak jsem zvedava, jake to pocasi tu bude. Doufam, ze trosku dobry, jako ted, abychom mohly ruzne pojezdit po vyletech a chodit s malyma ven :slight_smile:
Uz se tesim, bude zase nejaka zmena, ale i se trosku bojim, jak to vsechno pujde :unamused:
27. zář 2009 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lobi diky :slight_smile:
Chteli jsme natocit, ale zatim se nedalo. Sama s Jaydim to nestiham a kdyz jsme chteli dneska ja nebo Ray, tak zrovna Jaydis nechtel ukazat, co umi :angry:
27. zář 2009 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petronuska...já nakonec asi do IRL nepojedu, protože ségra pojede nakonec do Londýna...ho původně chtěla, tak jí ho dali...no, docela mne to štve, protože jsem se těšila...
Jo a MM opravdu nikdy nevařil, fakt nikdy v životě nic neuklohňal...teda jako když pominu párky a vejce...jsem si ho zkraje asi moc rozmazlila....škoda...
Tak já jdu taky do hajan...za Tobíkem, šmudlíkem

Sami, taky mi přijde, že Tobiho miluju teď nějak víc a víc...jak reaguje a tak, to je boží...vlastně se mi vůbec nestýská po miminku...teď jsem se koukala na fotky a vlastně to miminkovské období bylo psycho...furt problémy s kojením a tak, čištění pupíku, aby nehnisal, čištění očiček, aby nehnisaly, prdíky...jeje, ani se na to znova netěším...
28. zář 2009 v 00:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak fotky nezvladnu, ted jsme si to blbec zavrela v jinem profilu nachystane zmensene...:frowning2:...tak zitra sorry
dobrou noc vsem
28. zář 2009 v 00:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě se to mimi období líbilotaky, ještě bych to ráda nekdy zazila...
mám ho spojené s pár vůněma (já su čichací typ, spojuji si s tím zážitky) a stačí mi přivonět k některým věcem a jsem zpátky v lednu třeba :dizzy_face:

ta já jdu za MM
28. zář 2009 v 00:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Talls to je skoda, ze sem nedojedes. Taky jsem se tesila, ze bychom vas uvideli :frowning2: Ale treba se nam nekdy postesti v Praze :wink:

Sami tak prijemnou noc dneska :wink:

Ja si teda tedka vice uzivam s Jaydim nez predtim. Teda jako vic se mi to libi, je vetsi sranda, pozorovat, s cim novym prijde kazdej den a jak uz se mazlinka a tak...nadhera :dizzy_face:

Tak jsem si objednala pres MMB kombinezu pro prdolku, tak snad jsem to zvladla. Jsem z toho trosku mimo. :sweat_smile:
Ale tady kombi nemuzu nikde sehnat, tak jsem to udelala takhle a necham to poslat na mamku domu.

Tak uz jdu taky spat. Ray opet usnul u tv, ze prej bude sledovat super film, ha ha :grinning: Mrcha stejne jeste radi, tak co :sweat_smile: Doufam, ze se JAydinek nevzbudi.

Tak dobrou :sunglasses:
28. zář 2009 v 00:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
bre ranko, pokusim se napsat neco na notaku v posteli, ale domi mi jde furt po klavesach .-((
achjo zase vstaval v 6 presne, tma tmouci :frowning2:
vcera se mi dobre usinalo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

petrus ukaz jakou kombi, hod odkaz
to se neda, Domi mi furt po tom leze:frowning2: :slight_smile:
28. zář 2009 v 07:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak zas je další den, co??? Tobi klasika vstávačka kolem 7...ještě jsem ho vzala k nám do pelechu, jestli si nedá půlhodinku, ale nedal...no, tak jsme vstali, chladím mu vodu a já se cpu koláčem od ségry... :slight_smile:

Petronuska, jasně, hoď odkááááz!

Sami, no je fakt, když jsem projížděla ty fotky z porodu a narození tobiho, tak jsem ho jakoby úplně cítila, jak kdybych tam znova byla, i tu vůni jeho...když jsem kukala na tu jeho maxi hlavinku, když se narodil, tak jsem si říkala, že to snad ani není možný,že ze mne vylezl :grinning:

Sami, nebojíš se, když ho máš v posteli, že na chvíli spočneš a Domi slítne??? Mne se to málem zas stalo...ještě, že nejdřív shodil hračku...málem letěl za ní, ale to jsem ho chytala... :sweat_smile:
28. zář 2009 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přidala jsem pár Tobíků, kdo by se chtěl kuknout :slight_smile:
28. zář 2009 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem nakukla rovnou na tobíka - tý jo -ten je šikovný...to náš max nic takového ještě nesevede.... :confused: :sweat_smile:
jo a stále je to bezzubec! :grinning:
28. zář 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,
jeej, Talls, Tobi s tym cirom po zobudeni je sladucky :dizzy_face: , krasny chlapcek, fakt :slight_smile:
Sami, takze 3 smajlici :dizzy_face: znacia, ze bolo konecne ču-ču-ču :wink:

u nas tak po tyzdni opat 1 super noc, kojo bolo az pred siestou rano a este stale spi :confused: ...tak sa cudujem, lezu mu dolne dvojky ( uz bude mat 8 zubov), tak bol posledne dni dost osinoidny chudacik a kusal ma tak strasne, ze sa ho uz bojim, fakticky :sweat_smile:

Petri, tak pocko som netrafila :grinning: ? No aspon tam mate este celkom teplucko :wink: - super s kamoskou s rovnakym mimcom, to bude parada - asi bude byvat u vas, ze? No trosku sa budete musiet zladit, spanky deti, nocne budenie a tak, ale urco to bude pre vas zazitok :slight_smile: .
28. zář 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petronusko, Jaydinek je fešák, už takovej "velkej kluk"...tobi je sice asi větší a mohutnější, ale vypadá proti němu furt jak mimino....a sedajda vypadá doooost dobře, trochu typ toho Romera, hodně ochany na hlavičku...já teď mám dilema, zda vzít tuto kolekci co je (líbí se nám var. Peter, což je taková džínovo modrá a bílo-modrý káro (ale chce si jí koupít i sousedka, co máme i stejnej kočárek, tak je to blbý...) anebo počkáme na novou kolekci, jenže to ještě nevyběhly obrázky, bude asi v říjnu/listopadu...tak časově bysme to zvládli, tobimu je ještě jakž takž vajíčko...
28. zář 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky, než dočtu, tak vám sem musím hodit odkaz co mi poslal švára, aby prý se Ríšula inspiroval... je to hustýýýý, mrkněte :grinning:
28. zář 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
talls ty jo Tobici jsou k nakousnuti, fakt bozi!!!To ciro a vubec, on je sladousek a sikulka. A nahacek na ctyrech....miluju nahace, jak radi, ja bych ho celyho sezrala vzdycky. :dizzy_face: ozdibuju mu faldiky a taaaaak :sweat_smile:
se zdrimnutim v posteli se obcas bojim, sem tam ho taky chytam na posledni chvili, uz aby se naucil vystupovat po nohach...

od 6-8 jsme byli v posteli, jako vosina nejvetsi, furt se po me sapal a to hrozne boji,jak se do me vsi silou zapichne a vzpira, do prsou,do bricha...auuu, taxem ho odstrkovala neo vracela a furt bekal, utirani sople uz fakt nenavidi...jezis, ja dosla do obyvaku a MM rozlepeny oci, ze co je?co furt tak beka..a kdyz jsem si postezovala, nabidl mi at si jdu lehnout, jenze ja to proste neumim...ho jako v tom nechat. Ale ukecal me, kdyz videl moje rypaky :slight_smile: at si jdu aspon lehnout a neco cist nebo tak. ze mu da svacu a tak hodinu mam klid. Tak jsem sla pac bych musela byt mega protivna (vecer jsem uklidila kuchyn,kdyz byli s kocarem a ted je totalne zabordelena, pac MM delal na veceri spagety...+ uz 2 dny skuhra, ze ho boli za krkem a jako divat se na to a poslouchat to mi pije mirne krev :sweat_smile: -kdybych mela skuhrat, ze me boli rada, ruce z vecnyho tahani D., bricho z ovu, chce se mi spat, pac jsem spala jen 5.5h apod, no tak nevim). Vcera navrhnul, ze vysaje...ale furt nic. Cekam, kdy prevrta ty vratka, pac jsou uplne naprd...taky nic. Jenze kdyz mu to pripomenu, tak to asi neumim rict setrne nebo coooo:slight_smile:. Boze, asi zalozim vysokou skolu zamerenou na praci s manžely... :grinning:

cauky lobi, pry ču ču ču...jo, to bude ono :wink: .Tak po mesici :confused: :sweat_smile: .Ty jo, to je silene scifi...8zubu...si to fakt neumim predstavit. a kousani se teda bojim :fearful:
28. zář 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. zář 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
talls co jako resis, ze sousedka bude mit stejnou sedacku, ty ses šiša...copak budete jezdit stejnym autem nebo co jako je problem? jezis ty tvoje uvahy-nekdy nechapu :sweat_smile: .To cumim, na to ,jaky je Tobi obricek, ze mu jejeste vajco pohodlne? Domi ma urco o cca 2kg min a je mu teda uz fakt tak tak. Jeste pockam do srazu a pak asi uz pujde to velke.

hpaji to je bozi video, jsem se smaaala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. zář 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkujeme za pochvaly :dizzy_face:
Dedul, zkus Maxika slíknout do naha, a malinko mu pomoct na 4...já to takhle jednou udělala s Tobim a čučela jsem, jaký je to rozdíl v pohybu, než když je oblečenej...oblečenej se jen plazí, nahej už leze...!!!!! Fakt neuvěřitelný, ta nahost mu jako nebrání v pohybu a nekloužou mu tepláky atd...teď jsem toho našeho Gluma zrovna natočila, lezl asi půl minuty, na něj velký úspěch, zatím to vždy bylo pár přísunů...teď ulezl tak 5 metrů :slight_smile: , ono to půjdééééé :slight_smile: (když si vybavím tryskomyšky Domíka, Soňulku a už "chodící" Jaydiho , Tomíka od Vanilky a ostatní, tak se stydím pomalu, že se tu chlubíme našimi výkony :wink: )

Lobka, ty vlásky jsem mu malinko narafičila, obvykle si je takhle nepřeleží...ale dobrý, ne? Včera když jsem koukala na jeho mimin fotky, jak na čele neměl ani vlas a teď, takovou patku :slight_smile: , ty brďo a 8 zubů...mazéééc, Tobi si pěstuje stále ty 2...ale stačí :slight_smile: .

Jo, nemáte někdo golfky Britax verve? Mi přijdou fajn, že mají spojenou rukojeť a jsou se širšíma zadníma kolečkama - ta rozteč, že bych do nich nekopala...a váha 6 kg...super.
http://www.babystyle.cz/kocarky-britax/britax-verve-akce
28. zář 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
sami, jsem si říkala, že Beyoncé ty můžeš... :slight_smile:
jdu udělat snídani, zatím jenom pro sebe a Ríšu, MM má asi kocovinu, ještě chrupe... tak pak dočtu a napíšu :wink:
28. zář 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami, no, je mi to blbý, že jako "jsem se opičila" na kočár a pak jsem jí teda doporučila Romera sedačku (původně chtěla Concorda) a bavily jsme se, jakou si asi koupí a ona, že tuto džínovou...já jí předtím neviděla, ale včera jsme na ní kukli s MM a jemu se líbila moc moc, já měla původně jinýho favorita, ale tato je fakt pěkná a hlavně jako jediná bavlněná, příjemná, ostatní je trochu syntet...a je mi jasný, že se sousedkou na to přijde řeč a bylo by mi trapně říct, že jsme si taky koupili tuto...i když je to jako fakt jedno, že jo, ale nechci být jako "opice"....no, moc to řeším já vím...no řešič obecný, vždyť jsem to včera psala :grinning: :grinning: :grinning:

A ve vajcu je fakt Tobimu docela dobře, ona ta Peg perego je fakt docela velká, taková hluboká...hlavina mu zatím nepřečahuje, no možná o 1 cm...zatím ho nechci dávat do velký, když sedí tak tak...zatím moc ne...

ču ču ču...novej název, jo? Včera jsem u nás navrhovala, když se tvářil, že neví, o čem mluvím (a to jsem to navrhla na plnou hubu, žádné "tajné šifry"), tak mne přešla chuť...takže též asi měsíční abstinence, asi si najdu milence :grinning: :grinning: :grinning:
28. zář 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
talls, jeste k tomu lezeni doporucuju dat dite na postel. Tam se citi bezpecne, neboji se padu, Domi tam dela vzdy nahaty silenosti , kotrmelce, schvalne pada, pac vi, ze je to do mekkeho. Ty jo, ty golfky maji divne kola...pojede to ve meste na dlazbe?

ju, to je pohodka, lezim si v posteli, pod dekou 1 kocka, na rameni mi lezi 2. kocka :slight_smile:. Jeste asi 20min klidu. Uz 5 min meli svacit (dala jsem instrukce) a furt nic. Se fakt zvencnu...taky mi pred chvilkou dolezl Domi do loznice a zacal si hrat s kablem od vysavace...a ja cekala, kdy MM zmerci, ze nema dite...no jako tak 2minuty mu trvalo nez zavolal"Domi,pojd sem!"..jako ja nevim, asi to mateřství moc žeru...taky ho necham chvili bez dozoru, ale to ho necham na bezpecnem miste a zabavim ho necim nebo to mam pod kontrolou. Me to tak stve...jak mam mit dobrou naladu,kdyz me ten muj chlap neustale dava podnety k tomu,abychbyla vytocena... :cry:
28. zář 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simi jezissss, tu sedacku fakt neres. naopak, rekni sousedce, jestli teda na to prijde rec, ze dik za tip, ze ta, co si chtela porizovat ona je fakt nejlepsi a ze super, ze ti dala echo, ze ma nej potah a ze jste do ni sli taky. a je to. zadny opiceni, copak ma na to monopol????bude rada, ze ji das za pravdu :sunglasses: .
Jinak verim, ze jsi na.ana na TM...pac me by to taky vytocilo...takove doprosovani se o DS. Ja si vcera rikala, ze jako jestli uz to neklapne, ze asi bude scena :grinning: . Proste jsou z Marsu, nemuzu si pomoct
28. zář 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Add péče tatínků. já si na J.nestěžuju, pomáhá mi dost s malinkou, koupe jen on a večer mlíko před spaním taky vždy on....je zlatej, ted asi vidí, že je toho dost těhu plus malina plus nemoc, tak se snaží pomoct :dizzy_face:
ted mi volala máma, že s tátou přijedou, tak se těším a jsem docela ráda

talls malina tobíka bere za manžela, měli by krásný árijský děti :grinning: a ty jídla cos popisovala mi úplně udělaly chut mnam

puzzi TM ti pomáhá dost,. i když ho do toho musíš vždy trochu natlačit vid, ale co, líná huba, holý neštěstí a myslím to střídání noční pohotovosti, to jsi tady jediný unikum tématu :sunglasses:

miruss vy ty děti máte taky pěkně rozdělený a vše zmáklý

holky ty chlapi jsou v lecčems stejný a my ženský vlastně asi taky co :grinning: :grinning: :grinning:

petronuska teda to vaše buzení pusinkama je kouzelný :dizzy_face: a s tím chozením je šikula...holky kdo ještě chodí, slávko od novinky a asi jinak nikdo že?
a s kámoškou si to užijte, budou spát u vás?asi bude obtížnější vše sladit, děstlý spaní, jídlo atd, ale ono to půjde :slight_smile:

holky mě se zas někdy po mimi období stýská, takový to bezbranný mládátko, jak sálo a chtělo jen teplo, spánek mlíčko, taky to mělo něco do sebe, ale já jsem už asi zase rozněžnělá dalším těhu :grinning:

sami taky jsem čichací typ :slight_smile:

talls jéé fotky našeho ženicha mnááááám, oni si jsou i trošku podobný s máli :slight_smile: a je šikovnej, krsánej, fakt se vám povedl :slight_smile:
a kašli na sousedku a kup si jakou sedajdu chceš :wink:

sami to odstrkování znám, malina taky po měn pořád leze, vzpírá se, kope mě do břicha, já na ní vždy nekopej si do bráchy a ona dotčená a vzteklá, že ji odstrkuji :grinning:

sakra vy valííííte
28. zář 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ČAute mamky :slight_smile:
Jsem si tu sedla a mladá nahoře začala kecat. R. se vrátil včera v 19,45. To bylo radosti na Starém bělidle :wink: :grinning: Ráno v 6,15 klepání, přišel Péťa makat. :rolling_eyes: Jsem doufala, že si někam zajedem na oběd, prd velebnosti, musím vařit.

Talls, však sousedka s vámi v autě nebude jezdit, klidně bych šla do stejné sedajdy :wink: Mě osobně by to nevadili, kdyby si nějaká kámoška koupila stejnou věc :wink: Něco jiného bylo, když se chodilo na diskotéky a jako jít s kámoškou ve stejných hadrech :grinning: ... ale autosedačka, no, problem :slight_smile:

Holky, já myslela, že pokecám, ale musím za JAnkou......
28. zář 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ču ču ču :grinning:
včera se Jenda o cosi pokoušel a ajá ho musela v půlce stopnout,teda při předehře, ne v půlce ču ču ču :grinning: se mi to ted těhu nějak nelíbí, ale měla jsem to tak i minulev 1.trimestru, tělo se asi brání a další spermie nece :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. zář 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek