• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Ahojte.
Puzzi to je mega píspevok. :slight_smile:
Puzzi Zuzka na to, že jej idú 4 zuby je celkom v pohode. :slight_smile:
Sam aj ja sa už teším na zraz. :slight_smile:
Andy tak to ste mali super deň. :sunglasses:
Lao mrcha jedna blbá si ťa našla. :unamused:
Puzzi tak dnes noc celkom ok, Vám sa to mlieko o chvíľu podarí v noci úplne odbúrať. :slight_smile:
My sme boli poobede vonku, Kubko sa hral u kámoša v piesku, Zuzka spala v kočiari a ja som si pokecala so susedom. :slight_smile:
28. zář 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý večír ...
jsu nakouknout, co je tady nového :slight_smile:
My jsme dnes měli den na ho*no, blbé neshody a hádka s MM, zkažená nálada, místo procházky jsem vytírala a převlíkala peřiny. No i teď tu vedle sebe sedíme jak dvě kury (slepice), ach jo. Ale zítra bude líp.
Ale včerejšek byl fajn, byli jsme ještě se známýma v Ově v ZOO, strašně hodně lidí, Kájka asi půlku prospala a zbytek koukala, no nejvíc se jí líbilo u kozének :grinning: Fotečky jsou na Račeti, moc jsme nefotili, ale aspoň cosi sem taky hodím.
Mi už je o hodně líp, i rýma už je pryč, akorát se bojím, ať něco není Kájce, občas zakašle, tak kéž by to nic nebylo.
Naši se mají na dovče super, ale píšou, že se jim stýská, posílala jsem MMS Kájky ze ZOO :slight_smile:
Mi zatím doma naštěstí nic nepošlo, slepice jsou všechny, tak snad to tak bude i nadále :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jo, akorát teď máme nějaké bojové noci, Kája se budí častěji, nevím, čím to je :confused:

HPAJI,
Coldrex pomohl, musím zaklepat!
Jak se vám vyvedla akce se sousedama? Snad jste si to užili a masánko šmakovalo :slight_smile:
POSPI,
super kombinézka:slight_smile:
TALLS,
super fotečky, Tobík je mega krasaveček. A kuchyně vypadá moc dobře a lednička jakoby tam stála odjakživa.
Ať klapnou lyže.
A sedačku neřeš:wink:
ANDY,
Málinka je moc hezoučká. A teda zuban pěkně trápí :frowning2:
PUZZI,
vaše služby :sweat_smile: Jsem to řekla MM a on hned, že by si chtěl promluvit s TM :wink: No to tak. Ale jo, Palo pomáhá, to nemůžu říct, že nee :wink: Vezme ji ven, hraje si s ní, pokud je třeba, tak přebalí, když jsem na aqua, tak vykoupe a uloží ... ale v běžném dni je veškeré krmení, přebalování a převlíkání na mě.
SAMI,
s chrápáním tě lituju, taky to znám, ale naštěstí Palo nechrápe pokaždé a moc a většínou stačí, tak do něj strčím, aby se otočil.
A nedodělky doma, to je no comment, nakonec to budeš muset vzít do svých rukou, co?
A těch 15 min. sem, 15 tam ... jako vysvětlujte to našim dětem, že.
PETRUŠ,
pusinky krása :slight_smile: ŠIkulka, jak už tak krásně capká :slight_smile:
LAO,
tak situace dnes u vás s TM byla obdobná jako u nás.
Škoda že snaženíčko nevyšlo, vyjde příští měsíc!!
MARTI,
Markétka krásná a nakupování jí svědčí:slight_smile:

Holky, na víc reakcí nemám, dnes to je bez druhého okna. Pa pa.
28. zář 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lao, tomu co zažíváš se říká "dežavu" ... nevím jak se to píše ... někde jsi a víš že jsi tam už byla, a přitom jsi tam opravdu nikdy nebyla ... až z toho mrazí, mě se to taky stává ....

Andy, našla jsem tam i tu kombinézku pro Máli, jak to tady dosmolím, tak hodím odkaz na tu naši kombinézu, není teda šusťáková, ale říkám si, že v zimě malá toho ve sněhu moc nenachodí ... snad. ... Andy, na to bolení hlavy je cola dobrá ... hlavně cokoliv sladkýho, pokud je to těhotenský bolení hlavy, tak chybí cukr
28. zář 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miruss, to zní dobře, jedno dítě na písku, druhé spí a ty kecáš se sousedem :grinning:
Petis, ty naše noční služby mi připadají spravedlivý z jednoho důvodu. MM pracuje z domova, na budík nevstává, vstává každý den až jako Honzík a já, většinou má problém ráno se probrat, takže já jdu pro Honzíka a oblíkám ho a Honzík pak MMho píchá do nosu, očí a tak a budí ho. A jelikož spíme každou noc až do rána stejně dlouho, tak nevidím důvod, proč by MM nemohl každou druhou noc vstávat k Honzíkovi. To bych prostě neskousla, že on se každou noc parádně vyspí a já noc :sweat_smile: Jo, kdyby vstával v 6 do práce na budíka a dojížděl někam, tak je to možná jiný.
taky jste byli v zoo? Super! Hlídáte vašim hospodářství po dobu jejich dovči? Kdo ráno chodíte krmit slepice? :sweat_smile:
Marti, dejavu už jsem dlouho neměla, míváš často, jo?
28. zář 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi, Markétka má čím dál víc blonďatější vlásky, máš pravdu ... MM když byl malej tak byl blonďatej a já jsem přírodní blondýna (v rodině jsme všichni blonďáci - Pavla je toho důkazem ...) tmavý vlasy mám jen poslední 3 roky.

Holky, tak síťka na okno stejně neseděla ... Markétka nakonec spinkala 2,5 hodiny, najedli jsme se (kuře na paprice s těstovinama) Markétce moc chutnalo, snědla toho hodně ... jsme trochu přerovnali ten pokoj s komodama a uklidili jsme ty moje mega zásoby vlny na půdu ať je místo, odpo jsme šli na prochajdu a cestou jsme si dali pivko ... Markétka spala 35 minut v kočárku ... a taky jsem se stavila na ořechách (mám takový zašitý vyhlídnutý strom) ... ale asi si ho vyhlídlo víc lidí ... ořechy jsou ještě na stromě ale pod stromem už invaze ... mě ty lidi nas..li .... půjdu číhat zítra dopo, to snad budou lidi v práci. :grinning:
28. zář 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi, dejavu ... neříkám že často, spíš jsou takový odbobí, kdy se mi to stává častěj ... ale už to dlouho nebylo ... asi jsem na to moc unavená :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. zář 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak odkaz na kombinézu nehodím, protože paní už ten inzerát stáhla, tak jak to dorazí, tak vyfotím a hodím do alba
28. zář 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, ty seš přírodní blondýna, tzn. máš barvu na vlasech, jo? Tyjo, to bych vůbec nepoznala! :slight_smile:
Kuře na paprice - trochu závidím, že už máš markétku navyklou na normální jídla a že tak hezky jí, Honzík zatím obědvá ty masozeleninový srajdičky bez chuti a vůně :sweat_smile: :grinning:
28. zář 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi, jo já jsem blondýna , ale byla jsem jak bledule, tahle změna měla celkem ohlas, jen jak to odrůstá, tak to je děs .... já mám spíš starost co sebou vzít pak na sraz, nevím jestli ze skleniček by mi Markétka jídlo jedla a nevím, co se tam bude vařit, doma vařím tak, aby to mohla jíst i ona .... ochucený decentně a my přisolíme atd. Já už skleničky nekupuju, tak právě nevím ... nějak to budu muset pořešit a asi něco zavařit do skleniček, ale to jsem ještě nedělala ...
28. zář 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi,
tak to jo, když TM vstává stejně jako vy. Palo vstává ráno v 5, tak to po něm nemůžu noční šichty chtít, ale zase o víkendu by mohl a on i dá Káji mlíčko, akorát že já ho jdu vždy udělat.
Naši bydlí taky v RD, tak tam každý den jezdím/e. Hlavně pomazlit se s hafinou a pak dát slepicím. Ráno je pouští a večer zavírá sousedka, já je akorát jedu během dne obstarat. Do toho pozalívat, posbírat ořechy, švestky do bečky atd. No prostě porobit na zahradě aspoň to nejnutnější.
A naštěstí je babina u tety, jinak bych musela u našich bydlet a starat se o babi. Prý je bídná, jak jsem dns mluvila s tetou. Před nedávnem podepsala reverz z nemocnice, měla zánět ledvin, ale ten víkend jí měl zrovna přijet její nej nej synáček, tak šla z nemocnice domů ... a já si myslím, že není doléčená, otíkají jí strašně nohy, teta dnes říkala, že vůbec nechodí na malou na WC, tak kdo ví, jak jí ledviny pracují. Bude se to muset nějak řešit, ale asi "násilně", babina je protivná, do špitálu nechce, ona má svou pravdu. Fakt je to pro silné nervy, ch jo. Fakt dnes nálada na ...
28. zář 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi, obdivuju, jak to máte s TM zorganizovaný, ty služby ... a přes den po půlhodinách, to musí být paráda ... jsem si na to dnes vzpoměla, když jsem měla chvíli klid od vaření i Markétky a šla jsem umývat okno, na který chtěl dát MM tu síťku ... byla jsem ulítaná, až to hezký nebylo ....

Zítra mi dojde kamarádka, má o měsíc mladší holčičku(30.12.2008), tak se těším ....
28. zář 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lao, díkes za krásnou pochvalu toho našeho štěstí, potěší to :slight_smile: , kukám, že víc chváliček tu bylo...děkujééém (dočítám nějak napřeskáčku)
A dveře u lednice, no uvidíme, co za to budou chtít...možná si zvyknem i na promáčkliny... :grinning:

Kombošky pěkný, i ta co má Petronuška, i co dávala Lao, ovšem ta cena je hustááááá.....
My máme béžovo - světle modrou a pak oteplený kalhoty a bundu tmavě modrý, jako gooood.

Sami, no, o vrtání mi něco říkej...už asi 4 měsíce mám koupený tyče do kuchyně, takovej ten drátěnej program...a navrtaný to nebude asi nikdy, MM se bojí, že by vrtnul do elektriky...teď jsem našla fotky, jak to tam máme, ale stejně se k ničemu nehrne...

Někdy bych taky byla radši, kdyby byla diskuse zamknutelná... :wink:

Petis, tak nasrání doma vládlo, jo??? To známe občas všechny, že...my před pár dny zrovna. Ty žofka a ta vaše babi, to by bylo něco na mne...ujajááááá.

Marti, teda taky si tě nedokážu představit jako bloncku..., ale Pavce to sluší, tak tobě taky muselo, ne???

Puzzi, no, s tím vařením by mne MM vypískal tak, že by jel do Mcdonalda nebo KFC...jako kdybych mu řekla, ať něco uvaří...ale zas mám "kliku", že sní fakt skoro všechno, klidně to má 2 nebo 3 dny za sebou a když neuvařím, tak si prostě dá rohlík s něčím...v životě mi neřekl...jéééé, to je hrůůůzááá, tady není uvařenýýýý...Jako snažím se fakt vařit o víkendu, že jo, a občas teplý večeře taky, ale poslední dobou to teda moc nepřeháním...Ale teda jako závidím vám, že třeba denně VM koupou a tak...u nás teda fakt náhodně...tak 1x týdně koupe MM, fakt jako 90% starosti o Tobiho je na mne...a když bych třeba chtěla vyslat MM o víkendu s Tobim ven, tak musí pracovat, tak je to na houby...no, někdy mne štve, že tý aktivity s ním teda nemá vic, a tak jako ze sebe, že jo....
28. zář 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simčo, mě po Pavle slezla barva z vlasů, tak jsem byla taková ta špinavá blondýna, dobarvovala jsem to na blond, protože jsme tak byla zvyklá ....

Jdu spát holky, MM odpadl, tak ať mu tam malá nehuláká do ucha .... já to zažehnám rychlej .... dobrou holky,
28. zář 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj holkyyyyy!!!
Tak koukám, že se tu celý prodloužený víkend kecalo o 106 :slight_smile:
my jsme si také užívali, byli jsme hodně u našich na zahrádce, po nákupech - kupodivu máme věci pro nás a né pro Soninku :zipper_mouth: a v aquaparku..vzali jsme sebou i tchýňku, šupli ji s malou do brouzdáku a užili si tobogány..babi byla nadšená jak si malou užila a mi taky..jen vám teda řeknu po těch těhu špíčkách se nějak jezdilo líp..jak teď drhnu kostma tak to stojí za prd..

ale musim se strááášně pochlubit! Holky já přibírám!!!!! - dneska jsem na váze našla 46kg huráááá sice po mega obědě ale mám už přes 45 :dizzy_face: no je fakt že se snažim přes den moc nekojit a chtěla bych abych v Soničině roce kojila už fakt jen ráno večer a v noci (no to bych taky oželela ale nevim jak a na vyřvávání se zatim necítím)..ale musím nějak vyřešit spaní přes den protože teď mi usne jen u prsa, takže kojím ještě min jednou přes den a docela je to i blbé v tom, že nám to pak hapruje s jídlem a nemůžu jí dávat jíst v pravidelnou dobu a obědvá pak třeba až ve tři..no je to na prd v tomhle...

Jinak Soninka se už v tom znakování zorientovala a dělá teda už správně hodiny a světýlko a začíná hají...ale je to super s tím ukazováním prstíkem a vůbec co!? jak už se s nima člověk domluví :dizzy_face: ..Sonička má teď pořád prstík v pohotovosti a neustále ji ručka vystřeluje do vzduchu a tuhle ukazuje na hrnek a co ji zaujme a tak..no je to krása..a taky jak je nekompromisní :sweat_smile: vezme mobil dá si ho k uchu zažvatlá a pak ho podá mě a já si ho musím dát k uchu a říkat haloooohalooo a vrátim jí ho a ona zažvatlá a zase mi ho podá a já musim..nebo nám furt dává píšťalku a musíme pískat..no je s ní už děsná sranda...teď si na stolku v obýváku furt bere ovládač na telku a telefonuje a nebo chce pustit písničky a sedí pod rádiem a houpe se a "zpívá"
28. zář 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi ty jo fakt vás s tím nočním pláčem obdivuji..já jsem na tohle slaboch a mm taky..my bychom teda 45min nevydrželi :zipper_mouth: no taky proto malá ještě teď usíná jedině u prsa a spí s náma v posteli..to by teda nemusela..ona by se dala po usnutí klidně přendat (jeden čas jsme to tak dělali a fungovalo to) a já bych ji i přendala..ale po Petrově proslovu na téma, že jsem na ni "zlá" že ji chci furt vyhodit a že on ji tam má rád a že by mu děsně chyběla..na to kašlu...no co já ji tam mám taky ráda tak když se tam bez ní taťka neobejde tak co, že jo :wink:
28. zář 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo , Jumi, Soninka je fakt šikula...ona je mega vnímavá, Tobík je proti ní povaleč lenochovitý nekomunikativní :wink: ...jako fascinace, co ona umí těma ručičkama (jsem viděla na tydlety moje vlastní voči)...
tobík by mohl vyučovat na akademii, jak se spí v kočárku a i jinde a jak se pěkně papá, a Soninka to ostatní :grinning: :grinning: :grinning: ...Ba ne, musím teď pochválit i toho našeho miláčka, jak se krásně snaží.

Jo, Jumi, my ve čt nebudeme moct jít na Světýlka, bo jsem si vzpomněla, že máme Rehábku...tak příští týden v pondělí???

Dnes jsem se nasmála v Albertu, jsem tam byla ještě pro nějaký ty plíny za 199 Kč a prodavačka prej...Pampersky...ty jo, my máme pampersky za 199???? a volá na druho kolegyni, která neměla lidi - dojeď :grinning: tady pani, já si jdu taky nějaký ty pampersky hned vzít pro vnuka :grinning: :grinning: :grinning: a odběhla lovit plíny... :grinning: . Oni totiž na regálu mají cenu 319, tak nevím, kde se vyskytla cena 199, že, ale vůbec mne to netrápí...že v tom mají nějaký hokej...no, tak mám plíny tak na 2-3 měsíce teď. Super, nemusím řešit :slight_smile:
28. zář 2009 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem si to dneska malovala růžově, jak si vás v klidu počtu atd. a prdlačky. Venku bylo super počasí, sluníčko a vítr, vyprala jsem 4 pračky. Pak vaření, uklid....Riška tu měl skoro celý den kámoše, pouštěli jsme draka, což se Jance hrozně líbilo :slight_smile: Nechali jsme jí ho lítat nad kočárkem, ať ho vidí, radostí vískala, to bylo super :dizzy_face: Odpo přijeli mladí švagři a tchýně, večer cviko, a doteď jsem ještě skládala a žehlila prádlo. Mám prázdné koše :dizzy_face: Jsem kantáre, dočtu zítra u kafča. Py py
28. zář 2009 ve 23:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno :wink:

sami: vidím, že máš s TM trápení - docela mám podobné problémy s mojim - akorát on teda Maxe nehlídá vůbec, nepomáhá mi s ním vůbec - je to no comment! Stále se vymlouvá na stavbu atd atd.....Už mi to začíná lézt na mozek - říkám, ještě počkám, co na baráčku a pak už zakročím - takhle to prostě dál nejde!
:unamused:
andy: no chudák manža - takhle ho stopovat při čučuču! :sweat_smile:
talls: stříbrnice hezká! :dizzy_face: a máš krásnou kuchyňku! :wink:
petronus: taky jsme se na tuto kombošku dívala, ale furt nevím, jestli do ní jít nebo do jiné?! :sweat_smile: a taky stále nevím, jestli 80 nebo 86! :sunglasses:
lauš: no vidím, že ti chlapi jsou vesměs všude stejní! - až na pár výjimek teda! jo a tchýňku jsem viděla, hned jsem si myslela, že je to tchýně, bo je tvůj na na ni děsně podobný! :wink:
jo a to komboška je fakt božííí! :dizzy_face:
andy: no Max jakmile otevřu skříň, tak by taky nejradši vyhazoval - naštěsti to ještě sám otvírat neumí! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
petis: vidím, že u vás taky probíhaly "bouřky" - no já nevím, proč se ti chlapi uráží kvůli kravinám...
:rolling_eyes: , chtěli jsme něco podniknout, ale vše co jsem navrhla mi odměnil "xichtem" - takže se na to můžu vysrat a fakt mám kolikrát pocit, že když jsme doma sami, tak ten program máme lepší - celý prodloužený víkend jsme strávili doma! :angry: - ještěže v sobotu tu byly hody a byla tu rodina! :wink:
m1rti: tý jo - ty jsi bloncka?! no nekecej! :dizzy_face:

jo jinak už tak 3 dny nekojím vůbec - dítě se prostě odstavilo úplně! :wink: Ale na druhou stranu jsem ráda, stejně jsem chtěla kojit max. do roku a měla jsem strach, jak to s tím mým závisláčkem bude! :wink: V noci naštěstí usíná v pohodě - né sám - musím ho mít v posteli a hladit po zádkách, ale většinou do 10 min je tuhoŃ :wink:. Jen přes den stále kočárkuju - v garáži už spát nechce, museli jsme dát sporťák a tam se mu v garáži jaksi špatně usíná - no nic no! :wink:

a noci u nás stále děs a hrůza - stále se budí po hodině - maximálně dvou! Doufám, že to jsou zuby a až vylezou, že bude zase krásně hajat až do rána! :sweat_smile: Dásně má teda nateklé fest, furt si tam strká ručky, tak snad už něco fakt leze...

Uf jsem se dnes překonala, co, takový sáhodlouhý příspěvek! :grinning:
29. zář 2009 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak uz som tu, snazim sa vas docitat ale nakecali ste toho dost vela. Takze asi reakcie nebudu.
My sme si krasne uzili dni volna s MM, vo stvrtok sme boli grilovat, bolo krasne teplucko, maly si pekne stvornozkoval po travicke, a hlavne tam bolo dost vela ludi a to ho bavilo.
V sobotu sme boli gratulovat neteri k narodkam. TAkze zas vela ludi. Zacinam si vsimat ze Tomi ma rad spolocnost. Hlavne nech sa cosi okolo neho deje.
Uz mame konecne novu autosedacku. Som zvedava ked sa v nej drobec prvy krat poveze, ako bude reagovat.
A konecne som sa dockala aj ja tap tap tapusky, zacal to robit pekne sam od seba, ale ked mu to ukazem aby opakoval tak vtedy nechce. A zacal si pekne sadat zo styroch. Strasne ho to bavi. Teraz si stale sada.
Mali sme jeden trochu drsnejsi drzkopad, liezol za pet flasou a posuval si ju pred sebou a zrazu sa mu smykla pod rukou a on pusinkou o podlahu, bolo aj trochu krvi, rozrazil si peru o zubcok, on ich uz ma celkom velke. Ale chvilu som ho pomuchlala a bolo dobre a zas sa s nou nahanal.

Dnes som mala zas vstavacku uz o 4.20 hrali sme sa este do 5.10 dostal mliecko a este spi, tak sa snazim vas docitat, ale asi to dnes nestihnem.

Zahliadla som ze riesite darceky na narodky a vianoce, to ja zatial aj pre nas dost dilema. Ten hraci stolcek je perfektny, ale ja mam strach ze on sa bude pri nom stavat a ze si ublizi.
Ja mam zatial vyhliadnuteho toho psa od FP.
A Tomi ma koncne prve poriadne boticky, celoozenne za celkom slusnu cenu 15 eur. Boli zlacnene z 19 eur. Su mu este trochu vecsie, ale za chvilu budu OK.
29. zář 2009 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Este ma napadlo, ked tu TAls spominala objektiv k fotaku, aj my sme to riesili asi pred mesiacom, nakoniec som sa nechala ukecat, tak sme ho objednali s netu a do dnesneho dna neprisiel, vraj ho este nemaju dodany, tak len cakame. U nas je to vzdy tak ze MM si nieco vyhliadne opyta sa ma co ja na to a ked poviem ze sa mi to nepozdava, tak stale o tom rozprava az nakoniec povolim, on si tiez nekupi drahsiu vec bez mojho dovolenia. Ale ja to vzdy vyuzijem v prospech Tomiho, poviem mu ze si to moze kupit ale ze naoplatku musi nieco kupit aj malemu. Ked to nahodou nedovolim kupit tak sa hra na urazeneho.
29. zář 2009 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, mamky :slight_smile:
Dedulko, ty jo, na tebe takový megan, jak by řekla Talls :grinning: Vidim, že u vás taky ňáká taťkokrize :unamused: Na zoubky paní Janky čekám čekám, příznaky by sem tam byly, ručky v puse, slintání, kajdošení, umrnčenost, ale zoubky furt nejsou :sweat_smile:

Jumi, Soňule je takhle krásně komunikativní, ty vojcle :dizzy_face: Jáňa vnímá čím dál více věcí a reaguje. To vaše znakování musí být super :sweat_smile:

Jdu vypravit Rišku do školky, veze ho R., jsem si naivně myslela, že si ho i nachystá :angry:
29. zář 2009 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jen stručně co dnešní noc. V půl druhý Honzík vzhůru, 60 mlíka, odešla jsem a bylo ticho, usnul. Ve 4 zase hekání, povídání, asi čtvrt hodiny jsem ho nechala, jestli nezabere sám od sebe, což by bylo scifi, ale co kdyby, tak nic, jsem tam šla, položila ho ze stoje, přikryla, odešla a bylo ticho, on usnul a spal do půl sedmý! Celková noční bilance 60ml mlíka, žádnej brek, 2x vzhůru, bomba, jde to k lepšímu!!!
29. zář 2009 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi, super s mlíčkem, to půjde :wink:
Vanilko, takových pádů ještě bude.... :pensive: :wink: Janka paci paci nechce dělat. Když jí pacičkuju s ručkama, tak jednu pořád drží v pěst. Ale ukáže super králíčka, když chce. Potahuje nosem, že krčí celý svůj pidi obličejíček, je u toho k zulíbání :dizzy_face: A taky umí rybu, otvírá a zavírá pusinu. Ale ne pokaždé, když se jí zeptám, musí mít náladu. :wink:

Já jsem dneska jak lemra. Chodím od ničeho k ničemu, přitom toho mám celkem dost na práci, umýt bazén, navařit... na 13,30 jsem objednaná k zubnímu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dneska budu cálovat. Jsem ráda, že jsem se donutila k žehlení ještě v noci. :wink:
29. zář 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy,
ani nevím, jak douho jsem tu nebyla, moc se omlouvám, ale nedočítám :frowning2: pořád mi není dobře. V neděli jsme dováželi něco do Domažlic, město mě trochu sklamalo, jaem myslela, že je hezčí a nic. Po cestě zpět se mi udělalo tak zle, že mi J. musel stavět. Včera jsem byla stračně unavená a pořád mi nebylo úplně dobře, ale tak Anička měla slíbené plavání, tak jsme šli. Byli jsme plavat v tom aquaparku v Průhonicích. V pondělí mají celý den jen za 360.- takže super. Dětičky si to užili a to Kubík zvládnul i polední spánek, Anička jen odpočívala - 30 minut. Děda si taky schrupnul, byl s náma tak jsme to měli jednodužší a jak se mu nelíbilo v Liberci, tak tady už se mu líbilo. No a Jára si užíval s Aničkou na tobogánech, Anička jeden jela úplně sama (já s dědou čekala dole) a pak jsme na něj vzala i Kubu. Fotečky dodám během dne, už jsem je stáhla, jen je musím hodit do galerky.
Jen na jedn stránce jsem koukala jsme řešily sedačky - my máme jen jednu a stačí, druhou kupovat nebudem. Anička dostává na normální židli polštářek a nebo jedí postupně, podle toho jak kdy. A když cestujem, tak bychom stejně nevezli.
S pomáhámím a o tom, že jsou muži z Marsu ...... :grinning: jo jo, to jsou a proto je potřeba s nima mluvit jako s dětma - mi radila kdysi kolegyně - má jich 25 let manžela tak o tom něco ví. Ale fakt je, že Jára mi pomáhá opravdu hodně, jen občas si musím říct, ale zas nemůže vědět všechno a taky ho kolikrát posílám spát, aby si odpočinul on sám :wink:
29. zář 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy a Dedul, dík za pochvalu kuchyně...no, možná bych teď už volila zas trochu jinou, ale když jsme vybírali, chtěli jsme moderní klasiku, tak moderní je to kovový orámování a nerez a klasika je ta třešňová barva...takovej kompromis. chtěla jsem víc prosklených dvířek (mám jen 2), ale to už šplhala cena do šílených výšin, tak jsme to nechali tak...jako na co nedám dopustit jsou takový ty samozavírací šuplíky a pak mám ve špajzovce takové vytahovací pojezdy, to nemá chybu, bomba...peněz za to chtěli teda jako hromadu, ale stálo to za to... :slight_smile:
Až budem mít snad někdy ještě ty kovový tyče navrtaný, tak to bude myslím pěkný, teď je to takový ještě nedodělaný. v podnájmu, kde jsme bydleli jsem měla tak miniaturní kuchyň (pouze dvojvařič, dřez, cca 80 cm prostor a nic...., že teď si to užívám, kuchyňku máme docela velkou, tak akorát :slight_smile:

Dedul, tak TM není moc pomocník??? Zkus to navnadit tak, že jako Maxíkovi je po něm smutno a že by měli trávit víc času spolu...jestli si třeba nechtějí poblbnout při koupání :wink: ...neprošlo by to??? Ale u nás taky ne vždy ideální, neboj...

Vanilka, tak taky objektiv, jo??? MM si ho koupil v kamenném obchodě, ve stejném jako foťák, má s nima dobrou zkušenost. Mají to tam vždy dřív, než na netu...je to speciálka...jako on se mne taky asi 5x ptal, nebo spíš mne připravoval na to, že jednou si ho koupí....jenže to já samo už vím, že to jednou bude dost brzy...od prvního povídání o něm ho dotáhl asi za 2 měsíce...předtím asi ještě nebyl ani v prodeji :wink: Ale nic, už to neřeším, objektiv je doma, 17 tisíc pryč a co...nic se nezměnilo, jen jsme si zkazili 2 večery mrmláním....

Puzzi, super úspěch!!!

Vanilka, já mám už koupenýho pro Tobíka toho psa FP, je boží...myslím, že je to pěkný dárek. A k Vánocům mu asi koupím odstrkovadlo, takový autíčko
http://www.elinka.eu/detail.php?zbozi=506280...inspirovala mne Jumík,že by se jí něco taky podobnýho líbilo pro Sonulku, teď jsem byla s tobíkem na jedné zahrádce, kde takové podobné autíčko měli, sice z toho byl vykulenej, ale líbilo se mu to :slight_smile: . Jinak to teda s dárkama nemíním přehánět, stejně z toho ještě nebude mít rozum. Možná mu ještě koupiím zimní pytel Emitex, ale uvidím, fusak mám, ale Emitexák se mi líbí :slight_smile:
29. zář 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.
Puzzi tak to je super s tým mliekom. :slight_smile:
Marti ty si blondínka. :confused:
My noc nič moc, ja som nemohla zaspať, zaspala som o jednej a o šiestej už Zuzka pomrnčievala, blbé zuby. :angry:
A Kubko MM tiež nenechal vypať bol od jednej do tretej hore, že sa mu snívalo o strašidlách a bál sa zaspať. :frowning2:
A ráno som ho o siedmej zobudila, lebo som bola MM budiť do práce. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Teraz je vonku s babkou, Zuzka spí a ja idem variť a ešte dožehliť. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Vidím že u viacerých sú búrky, oni tí chlapi sú všade rovnakí a majú svoje dni ešte častejšie ako my. :grinning:
29. zář 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Talls: Nad takovým autím taky přemýšlím, musím někde v krámu omrknout :wink:

Tak tady jsou fotky ze včerejška, pokud chcete, koukněte, jejich tam moc :sweat_smile:
http://holubcovi.homeip.net/gallery/v/2009/Aquapark+Pruhonice/
29. zář 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak ok, v půl jedný 120 mlíka a pak byla vzhůru až když nám v půl 7 zvonil budík, takže pozdější dupání zabralo, jupí :slight_smile: a teda ríno mi J.říkal, že mezi 11 a půl 1 4krát brečela a že nahazoval dudlíka a já nic :sweat_smile: jsem byla dost hotová z toho výletu a vím, že mám hlapa, co se umí postarat :sweat_smile:
ted jsem ji dala v půl 10 spát, tak si sand 2 hodinky dá, počasí je na spaní co?

Puzzi takže zoo zvířata moc nezajímala jo...no ale zas koukal okolo na hodně lidí, na děti...myslím, že za rok na jaře by je to už mohlo zajímat i ze zvířecího hlediska....
a koukám, že jste odnaučování mlíka vzali fakt vážně, ale zas jinak toto asi nejde, jednou uděláš vyjímku a už se to poveze...
a teda malina vzkazuju Honzíkovi, že ona ještě není úplně jako rozhodlá, jestli Tobi nebo honzík a nechává to otevřený :grinning:

Petis koukám taky jste byli v zoo a co dnes TM, už je líp???

Marti to jsi mě překvapila s tím těhu bolením hlavy, to jsem ještě neslyšela....no já se snažím jíst často, ale jak jsme šli včera tu dlouhou tůru, tak jsem měla jen 3 minonky a pak už mě začla bolet hlava a pomohla až kola a punčák :grinning: takže dík za tip, budu si svoji sladkožravost omlouvat nedostatkem cukru :grinning:

Puzzi chápu to, když TM dělá práci z domova, je to něco jinýho a náhodou, sis ho dobře naučila, až bude druhý, bude se hodit, že vše má už zmáklý....dnes dokonce i ráno vzakl jenda vše za mě, dal jí snídani, dalo na nočník, oblíkl a já se mezitím nasnídala a to musí být v 8 v práci, je zlatej, musim si ho víc rozmazlovat, ted, co jsem těhu mi fakt pomáhá hodně...

marti tys to tu už jednou psala, že jsi přírodní blondýnka vid?ale teda nejde mi to k tobě :wink: tmavý ti sluší,,,,

ADD JÍDLo holky odkdy vlastně budou moct fakt jako naše jídla(jen net tak moc salný atd...)????

Petis teda jsi dobrá, starat se o slepice, zahradu, dítě, chlapa.....a na bábinku dejte pozor, takto začaly problémy dědovi a už se pak z nemocnice nedostal, to ji tam radši fakt odvezte násilím, at se něco nezanedbá
:pensive:

marti užij si návštěvu kámošky
:wink:

Jumi tak jen tak dál s tím přibíráním, chtělo by to tak 5 kg ne? :sweat_smile:
a sonulka teda se znakováním šikulka, a tu hru na podávání to s malinou taky děláme, to ji baví :wink:

pospi teda tys byla včera pěkně vytížená a ještě večer žehlení, jsi borec :slight_smile:

dedulka jako nepomáhá vůbec, ani když jste oba doma a máte volno...no to bych asi byla pěkně nasr...teda jenda taky maká od nevidim dokud vidim a i o sobotách a pomáhá bez řečí....
a odstavení je fajn, když se takto odstaví sám ne? :wink:

vanilka tak jste si s TM volno koukámm krásně užili, máli má taky ráda hodně lidí kolem sebe, hlavně děti, ty miluje a ráda se předvádí :slight_smile:

Puzzi teda bomba ta dnešní noc, jste bourácí, já dnes budu dávat 90tku :slight_smile:

momou teda doufám, že ti bude brzo líp...

Miruss tak ty sis dnes taky užila zubovou noc na nic :confounded:

momou je vidět, že jste si to v aguaparku hezky užili, moc pěkný fotky :slight_smile:
29. zář 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky už zítra po obědě jdu na KO na gyndu, já se tak těším a zároven bojím, at je vše v pohodě...
29. zář 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,
vcera mi to nejak nevyslo sem jit. Po obede jsme jeli ke kamosce, v 6 doma, pak jsme delali kraviny, koupani a tak. Uspavani des a hruza, jsem ho tam nechala, rev a cim dal vetsi, az se zalykal, tak jsem tam sla, polozila odesla. Za chvilku rev desnej, tak znova. NO asi 5x takhle, nakonec jsem to vzdala a lehla si s nim do postele a vzbudila jsem se az nekdy po pulnoci :grinning:
Vzbudil se v 5, dostal caj a pak se vzbudil at v pul 7, tak dobry :slight_smile:

Tedka jdu tady pouklizet, at to stihnu, nez se vzbudi a pak vas az doctu.
29. zář 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek