• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Andy hezkej den jste meli vcera.
Jaydiho davame spat kolem 8 :wink:

Laus skoda s mrchou....ale aspon si manzilek uzije dyl, ne? :grinning:
A nevadi mi, kdyz budete mit stejnou kombosku :wink: :grinning: Ja ji stejne vyuziju asi jen v CR. Tady takova kosa ani neni :grinning: Ta z odkazu je moc pekna, ale pro nas zbytecne penizky.
Ja objednala velikost 86, ale nevim, jestli to nahodou nebude velike. Ale snad to bude ok.

Kurdec, tak uz se vzbudil prndolin. Spal jen pul hodky :angry: A to se mi obed jeste dela :frowning2:

Sami s tema vratkama by me to pekne nasralo.
My si koupili zavesy do obyvaku a taky bylo potreba vrtat. Prijeli jsme domu, Ray si udelal cigaro a jako ze si de zapalit. Tak jsem mu rekla, ze to jdem vrtat ted, dokud maly spi. Zapalit si muze pak. No a sli jsme makat :sweat_smile:

tak nic, prectu si vas vecer. Malej me nenecha :angry: :wink:
29. zář 2009 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj mamky, vcera se vratka vrtala pred 20h :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: , ale Domi s nevzbudil, tak dobry
holky, jak byl vcera Domi mimoradne protivny (takovy jeste nikdy nebyl), pripisovala jsem to zubum...coz castecne ano/uz vidim bile carky pod dasni/, ale vite,co je asi pricinou? my jsme s MM snedli nejake spatne maso o vikendu, oba mame boleni bricha /ja teda desne a porad a litame na wc a tak/ a Domi samozrejme skrz moje kojeni taky :frowning2: :frowning2: :frowning2: a to mi doslo az vecer, pac jsem se divila, ze tak casto kaka a je protivny....a v noci se 45min kroutil jak zizala a plakal,achjo :frowning2: nevim, co delat. Kdyz nic jineho nepije, udelala bych mu UM nez me to prejde a mliko bude ciste, ale kdyz on nic jineho proste neumi/nechce. je to naprd...Rozmrazuju mliko, uvidim, zda si vezme tohle...

dnes jsem byla na tom seminari, chuva prijela az tam, nejdrive 2h kocarkovala a pak v pauze dosli a ja zaridila zasedačku asi 5kroku od te nasi prednaskove mistnosti, kde jsem byla, dala jsem jim tam piknik deku, hracky a vydrzeli tam dalsi 1h a neco. Obcas jsem slysela plac :cry: , ale vydrzela jsem. No jako tu prvni pulku jsem se fakt soustredila a super jsem si nektere veci zopakovala, ta druha me bavila min a uz jsem myslela na nej, jak se asi citi atd. Chudak plakal,slzickyjak hrachy (to jsem jeste nevidela), ale kdyz vemu v potaz, v jakem je momentalne stavu (zuby, sopel a kasel a jeste to brisko) je to muj statecny kluk! jeste jsme tam vydrzeli dalsi 2,5h, pozdravili jsme kolegy a zasli si do nemocnice na obed :sweat_smile: a pak mi usnul v kocaru, pech, no ale uz jsem chtela jet domu. dal si chrupku v aute a estou z garaze, tak dobry. ted docela radi,jako nejvic miluje vysavac, vyhraje si s kablem, hubici, stoupa na nej furt, super hracka :grinning:
29. zář 2009 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami, úžasně jsi to zvládla se seminářem, a hlídáním Domiho, fakt je vidět - organizační talent ! U nás vysavač taky super hračka, stačí projít kolem dveří, kde ten vysavač je, a malá vrčí a ukazuje na dveře :grinning:
29. zář 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u Kubíka nevím, jak na vysavač reaguje, páč, když luxuju, tak spí jak špalek :grinning: ale jinak přileze k vysavači a strká si konec šňůry co se strká do zásuvky buď do nosu a nebo do pusy :grinning: Anička se toho bála, ne vysavače, ale toho hluku.

Sami super jak jste to zlvádli :wink:
29. zář 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, Anička je moc šikovná s těma plínama na noc, fakt šikovná holka
29. zář 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti: Já doufám, že dnes to bude lepší, nebo se zas nevyspím :sweat_smile: Ale jsem ráda, že to zvládla.
29. zář 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme byli v posilovně a já pak v jazykovce, teď mě máma přivezla a šly jsme se kouknout, jak honzík spí, nespal, vyskočil na nohy, jak nás uviděl, haha, P. prej že už je asi 20 minut ticho, no dobrý :sweat_smile: Moje máma je z honzíka vždycky nadšená, škoda, že má málo času, ta bejt v důchodu, tak ho má obden :sweat_smile:
Talls, super, z Tobíka bude co nevidět stoupač lezoucí :wink:
Petis, to spaní po 10 min. je blbý, tady mě napadá jedině zkusit dopo nedávat spát příliš brzo, řekněme až 3-4 hodiny po vstávání, v pravidelnej čas, ať si Kájka zvykne, no a třeba si to časem prodlouží, jinak těžko říct, třeba nemá potřebu, náladu má dobrou, stačí jí ty chvilky?
Marti, bez netu volnej čas taky občas není k zahození :wink:
Momou, gratuluju k odplenění!
Pospi, fuj, kanálky, bolely tě zuby?
Andy, my nemáme v plánu dávat místo mlíka čaj, to by bylo z bláta do louže a akorát by ho naštvalo, že v tý flašce není mlíko. na čaj se pak děti budí jako na mlíko a to je na prd. Věřím, že dítě vydrží od večera do rána bez tekutin, stejně až pak jednou spí bez plen, tak čaj v noci = nočník v noci, komplikace... Kromě horka nebo nemoci samozřejmě.
Sami, to je teda něco se střevníma potížema a že i Domi, snad to bude lepší! Chůva to zvládla s domim v rámci možností, asi už jak je větší a období mamánek, honzík by s cizím asi delší čas taky nezvládl, on zná rodinné příslušníky a známý, ale když ho minulej tejden chtěla pocchovat ségry tchýně, tak spustil takovej pláč...
29. zář 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Andy, Puzzi,
no to spaní dnes přes den byl extrém :frowning2: Já ji právě dávám spát takhle denně, ona nespí cca od těch 6-7 hodin a po té 9 už si žmoulá očka a je vidět, že je ospinkaná. Většinou spí tak půl hodinky až hodinku.
No a pak jde spát po obědě, jí koelm 12 a po 13 ji dávám spát a spí zase cca tu půl/hodinku. No a pak už neusne do večera, v 18 dostane kaši, kolem 18:30 koupání a pak ještě mlíčko a jde spát. Dnes spala už před 19.
Tak leda že bych ji dopo dala spát až kolem 10, nevím ...
Dnes kolem 15 jsem se ji ještě snažila uvozit, ale neusla ani za nic.
Tak dnes byl nespavý den.

Jinak babina už je v nemocnici.

S MM je už vše OK, koukáme momentálně spolu na Ordinačku a nalili jsme si pulečku Praděda :grinning:
29. zář 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petis, dávej jí dopo trochu dýl, to psali i v tý knížce o spaní že když dítě chodí spát dopo dvě hodiny po vzbuzení, že dohání noc a je to moc brzo, že je lepší je zvyknout trochu dýl, že si pak třeba mírně protáhnou ranní spaní a i to spaní skoropolední bude delší, vyzkoušej to! Třeba Honzík kolem devátý ráno taky nálada nic moc, tak jdeme na hodinu ven, v nejhorším rohlík do ruky to jistá, no a spát ho dávám až v půl 11, kupodivu vydrží nakonec celkem v pohodě.
29. zář 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi,
dík. Ale ona se mi budí kolem té 6 většinou a pak je kolem 8:30 plačtivá, protivná a spavá. Snažím se ji dávat spát koelm 9:30. Když s ní jdu v tu dobu ven, tak mi v kočárku usne.
Zkusím jí to postupně natahovat, leda tak.
29. zář 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,

pokusím se dočíst...

Jen jsem zaregistrovala Puzzinu poznámku o tom, že pomoc manžela při koupání je pomoc naprd a můj drahý s tím nadšeně nesouhlasí :grinning: :grinning: :grinning: Já to vidím stejně jak vy ostatní :grinning:
Hmmm, prý přestává koupat... :grinning: No to mě zabije... :grinning:
29. zář 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holy..my dneska zase krušná noc ale den super..hudebka i plavání :dizzy_face:

Andy - teda ty naše holky jako by si z pr.. vypadly..Soninka taky skoro nejí a taky preferuje skleničky, jako sní i moje ale mnohem menší porci :stuck_out_tongue_closed_eyes: docela mě to mrzí ale co nadělám..dneska ale snědla rekordní množství jogurtu 1/4 holandie, mám je strašně ráda i já tak kupuju s příchutí Sonince dám ten vršek a v tom co nesní si rozmýchám tu příchuť a dojim jí..no a dneka jsem si udělala kafe a vzala si k němu jogurt a Soninka si ke mně stoupla opřela se o stolek v obýváku a somrovala...no snědla fakt 1/4, takže vysomrovanej chutná prej líp :grinning: :grinning: :grinning:

Sam - tak jsem o tom uvažovala a seš si jistá, že ten patogen prošel i do mlíka ?..to se mi teda moc nezdá, to bych řekla, že si spíš na něj přenesla ty - pusinky, oblíznutá lžička apod.....a taky si myslim, že sebrat mu teďka mlíko plné protilátek proti tomu s čím bojuje..jak proti rýmě tak proti střevní obtíži není úplně rozumný...nechceš to ještě zvážit..spíš mu dej k mléku ještě nějaká probiotika...
29. zář 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lao, důležité je to slůvko "JEN", pomoc jen při koupání je na p.r.d.! :grinning: Pomoc = po koupání manžel dítě osuší, okrémuje, pobaví, obleče a uspí! Pak se dá uvažovat o slově pomoc :grinning:
Petis, tak to jo, to asi fakt jinak nejde. A když má Kájka lepší nebo normální den, tak spí jak?
29. zář 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi,
když je dobrý den, tak spí tak 1-1,5 hodiny dopo a to samé po obědě.
Ale normální je půlhoďka až hoďka v těch intervalech, jak jsem psala - od 9:30 a od 13.
Večer jde spát kolem 19.
29. zář 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petis, tak hodinka 2x denně už je celkem pěkný :slight_smile: Tak víc takových dní!
29. zář 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, mam docteno, ale jsem ve stavu na chcipnuti. MM vcera odstavnoval hrusky, co jsme dostali a pac jsem kvuli tomu brichu od obeda nic nejedla, dala jsem si asi 4deci...jenze mi asi nedoslo, ze hrusky nadmyaji nebo co...jako mam brutalni brisni koliku, sedim tu v krecovite poloze s termoforem na brise a myslim, ze chcipnu.Ted mam uplne des a hruzu z noci, jestli se Domi napije tohodle meho mlika, bude to katastrofa...zkousela jsem mu davat zamrazene MM flaskou, ale fiasko, totalni hysterie, mliko vsude, zalykal se, zakuckaval...achjo...nevim, co delat.

jinak bezzubaci teda Janka, Maxik, Vitek a Domi, ale ten asi brzo z klubu duchodcu vystoupi,fakt jsem zespodu videla uz bile carky pod dasnickou. Teda jednicky nahore pujdou prvni asi.

dedul, tsy jo, dedulak je lump, to se musi napravit! :angry: ...to MM uz Domiho desne miluje a kocarkovani ho zacalo bavit, ale chce jezdit jen s BGB Bee, pac se da otocit korbou k nemu, nechce vozit kocar s vyhledem ven, ze nemaji kontakt :slight_smile:. Dnes rano kdyz odjizdel a Domi se na nej smal jak mesicek na hnoji, tak rikal, ze se mu nechce jet, ze mu bude smutno!Ja taky utocim na jeho city tim, ze Domiho ucim poznavat tatu na fotce, opakujem TATA a to zabira. A rikam mu, ze Domi furt tatuje a tesi se na neho atd.

puzzi super s mlikem v noci, drzim stale palce.

andy tobe taky na odbourani nocnich mlik a zitra na KO, moc se tesim na zpravicky, kolik ma fazole mm a ze bije srdicko, nejlepe i na foto:slight_smile:))

petis bobku, to mas zahul s Kajkou a jejim nespanim...safra, cim se to tak po.ralo..pry dali jsme si pulečku:slight_smile:, si myslim, ze holky z Cech tusi,ale neznaji tento vyraz:slight_smile:- stejne jaxi psala nedavno ze vedle sedite jako dve kury :slight_smile:)))))))))))

petrus ty mas teda fofry,co?

laus ty tez moc nestihas, obcas zavitas na skok,ale chapem! Ja taky nic moc ted nestiham na MK, vzdy hlavne po vecerech...

momou gratulka k odpleneni, a peknemu vikendu

marti, verim, ze kdyby castejc nesel net, vsechny stihneme i ta okna uz ted :slight_smile:)
29. zář 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
JUMI-ja chtela mu dat flaskou to zamrazeny mliko, aby nemel to s toxiny nebo co za sajraty do mlika jdou a on taky se krouti. jako fakt to byla bezmoc v noci, kroutil se silene /on ma hrrroznou silu, vybil by mi zuby nebo rozbil nos kokosem, kdyby na to prislo) a u toho prdkal trochu. Nakonec jedine, co mi zbylo byla masaz pupicku olejem na prdiky.a hladkani a zpivani, pak usnul....fakt nevim, co nam tak rozhodilo to traveni, achjo. Rano mu soupnu tobolku Lactobacillu, dnes mel cistou activii, snedl tak 3/4. snad uz bude dobre. Chudacek muj. Dnes v te praci melfurt u nosu zelene šušně zachle, takove to usoplene decko, uz nesnasi utirani soplu...:frowning2:.
29. zář 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sam - my měli tuhle zelí a taky mi nesedlo..byla jsem nafouklá a křeče v břiše jak prase a vyřešila jsem to čajem pro kojící matky..je tam fenykl apod. a určitě pomůže na trávení i domískovi..tak si ho určitě udělej a Domískovi bych dala nějaký dětský čajík..jestli ti nepije tak prostě stříkačkou, tou sem dávala Sonince když nechtěla ORS (mám to odzkoušené od psa :zipper_mouth: )...stříkačka se dá dát i do zavřené pusy a když maj plnou pusinu tak to spolknou ne všechno ale něco určitě...tak by šlo možná i mlíko...
29. zář 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sam :frowning2: snad bude brzo líp..je to hrůza když ta naše zlatíčka trpí a my nemůžem pomoc.... :pensive:
29. zář 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
a k té rýmě..bys mu neměla dávat moc mléčné výrobky ty strašně zahleňují..spíš mu dej tu tobolku..jinak dnes jsme na hudebce právě s ženskýma probýrali rýmu a strašně moc si chválili tohle: http://www.just.cz/produkty/speciality_just/k5139
prý je dobré prostě jim to stríknout na hrudníček na tričko a že to hodně pomáhá...
no a pak takové ty věci co určo děláš..mokrá plína na postýlku apod.
29. zář 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.
Sam tak to je blbé, prajem v rámci možností pokojnú noc. :unamused:
Momou to je Anička šikovná, Kubko má v noci ešte stále plienku. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. zář 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je des, jak ten cas leti :angry:
Byli jsme se na chvili projit s Jaydim venku za rucicku, to bylo super. Ale jak se asi nedospal, tak byl uz k veceru pekne otravnej. Ray okoupal a ted mu dava mliko. Snad smudlik brzy usne :slight_smile:

JA mam doma pustenou tv celej den. Ale teda pisnicky :sunglasses: Sem tam neco kresleneho, ale Jaydiho to nejak neba, spis ma rad parit na musicu :grinning:

Puzzi jo, kamoska prijede z Ceska. Bydli v Praze, ale pochazi ze stejne vesnice u Vsetina jako ja. Takze se zname i dlouho :wink:

Petis dobre, ze je ti lip. A doufam, ze uz je to s s TM lepsi :wink:
Marti super s tim jidlem u vas, ze teda varis a das i Marketce. Ja to jeste neriskuju. Porad jedu na sklenickach, ale chutnaj i me :sweat_smile: a sem tam uvarim :grinning:

Jumi taky jste meli hezkej vikend :slight_smile: A dobry s pribiranim, jeste aspon par kilo :wink:
Sonicka sikovna s ukazovanim a ostatnima vecma :slight_smile:

Tak jsem zkoukla VKv a pokracujeme :grinning:

Talls super s plinama :grinning:
Pospi teda super s pranim a zehlenim :wink:
Dedul u vas teda nic moc s TM pomoci. On na baracku, ale ty cele dny a noci s malym, taky neni fer :frowning2: Kdy by jste se meli stehovat? A preju, at jsou zoubky brzy venku :wink:
Vanil gratulka k paci paci a sedani :slight_smile:
Vanil vyfot boticky :slight_smile:

Puzzi dobra noc dneska. Fakt se to lepsi :slight_smile:
Talls to odstrkovadlo vypada dobre :wink: Tobikovi se bude libit :slight_smile:
Andy noc dobra, hlavne u tebe, ze jsi se nai nevzbudila :grinning: Ale Jenda dobrej s pomoci :wink:
Dedul uz ctu, ze stehovani ke konci rijna. Tak super. Hodne sil preju jeste na mesic a pak TM pekne zaprahni. Vymlouvat se uz nebude mit na co :wink: :grinning:
Puzzi se zachodovou vodou jsme meli to samy. Nevim, proc ho to tak laka, tedka do koupelen zamykame :wink:

U nas teda kdyz Ray koupe, tak si vsechno nachysta a i oblikne, ucese a tak :slight_smile: Jako treba dneska a ja jsem mela hrozne prace pri sledovani VKV a nozkach nahoru :grinning:

Peti teda u vas s tim spanim hruza :frowning2: Netrapi Kajku neco?
Pospi zubak...bleee :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Momou des s tim tvym byvanim zle a migrenama :pensive: uz at ti neco daj at to zabere a hlavne zjisti proc :pensive:
Anicka sikovna bez plinek v noci :slight_smile:
Jee Sami, tak konecne vratka hotova :grinning: To je mi lito s tim masem a snad budete v pohode. Skoda, ze Domik tu flasku nechce :pensive: A prednaska nakonec zvladla, i kdyz s trochou place :wink:

Jaydi moc na vysavac teda neni. A kdyz ho vysavam, musi spat venku, jinak desnej rev :angry:

Laus TM s koupanim je nejaky vtipny, ne? :grinning: :angry:
Jezis Sami, zase jsi pila neco, co nemela! Ty ses koza :grinning: Tak Domika musis vic zvykat na flasku. Snazit se aspon trosku kazdej den :wink:

Tak docteno, poslednich par reakci jsem jen tak prebehla, bo se mi zaviraji u toho oci :sunglasses:

Zkusim dat mini videjko na net, jak jsem dneska Jaydiho trosku stihla, jak sel. Ale jindy mu to de lip teda :grinning:
29. zář 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jumi a holky dik. uz me bricho neboli...mela jsem pred chvili "predporodni pripravu" :sweat_smile: , masakrrrrr :fearful: :zipper_mouth: .
O tom Eucasolu jsem uz nekde cetla. To asi poridim. Po tehle zkusenosti arymy pred 4 tydny se ted budu ryme vyhybat veeelkym obloukem. to je fakt hruza.
Ja si uz odpoledne uvarila fenyklovy caj a kojo caj si davam obcas, tak si dam i ted. A pomalu se odeberu /tzn. o pulnoci zalehnu :sweat_smile: /
tak zatim, vsem klidnou noc
29. zář 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
petrus, jj jsem koza Roza to mam za to, blbka...no snad to nebude tak strasne, me uz je ted lip :grinning:DD

jinak jsem se pobavila, jak si mela hodne prace pri VKV a Ray vzornak koupal. parada!

na video se tesim, zdarec palec

joooo, jezisss, ja su kozaaa...vcera jsem pristihla Domiho jak krokoval :slight_smile:. Hral si na koberci u postylky a kocourek si skocil do postylky dat slofika /on mu tam chodi spat :slight_smile:)/. Domi ho zmercil, postavil se k postylce, cyhtil za šprusle a usel cca 4 ukroky bokem....koukam a az pak mi to cvaklo, ze jde! :grinning:
29. zář 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami, věřím, že fakt kdyby nešel net, tak tady mám vyglančeno jako dnes asi častěj, ale relax je relax :grinning:
Petři, když není MM doma, tak vařím polívky, jako dneska,, zasmaženou na másle (květák, brambor, hrášek) a malé strašně moc chutnalo, dala jsem si horkou do skleničky na zítra k mamce ... při té frekvenci mých švagrových nemůžu spoléhat, že bude mít mamka navařeno a nechci, když už budeme samy, aby lítala dvě hodiny kolem plotny, jako vždycky ... vám zítra napíšu jak to probíhalo (nejvíc mě dostává, když obě švagrový odejdou domů do klidu, dát vyspat děti ... ty spí chvíli a vzápětí se zase vrátí, Markétka se za tak krátkou dobu vyspat nestihne, a dětí výskají atd. ... do pěti minut je to jasný, jak to dopadá, jsem minule byla už nasraná)
Sami, kojící čaj je dobrý na nadýmání atd. ... teda já se holky přiznám, že už kojící nepiju dlouho , ale snažím se pít hodně, ale taky je to už námaha ... ale snažím se.
29. zář 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami dobre, ze uz je lip :wink:
Super Domi s krokama do stran :slight_smile:
Videjo je za chvilicku :wink:
29. zář 2009 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. zář 2009 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sami, to mě mrzí se střevníma potížema... :frowning2: Zkus Domimu přece jen v noci strčit flašku, třeba se nechá napálit, jak bude rozespalej... Kojo je dobrá věc, ale v těchto případech pěkně na palicu... :angry:
Sami, Víťulín je zubatec, má 6 zubů:wink:
Super krokovačka:slight_smile:

Jinak u nás už taky asi dochází k odstavení... Cucne tak jednou za den nebo v noci, ale jinak ani ťuk...

Jo, dneska se prcís pěkně švihnul do čela... Nechala jsem ho trubka v postýlce bez helmy a asi se flákl do kolotoče, tak má u spánku pěknou modřinu a odřeninu:cry: Bych se kopla do prdele :angry: No jo potřebovala jsem chvilku volné ruce a nechtěla jsem MM obtěžovat, když dělá ten cenílk, že.... :angry:
29. zář 2009 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Omlouvam se, ze nacuhuju.. jen bych chtela poprosit Jumika nebo Talls o nejakou informaci ohledne "Svetylek" ? Mam pocit, ze tenkrat psaly, ze je to nejake cviceni na Praze 11... hledam to hledam na netu a kde nic tu nic... chodime na plavani a jeste hledam nejaky cviceni, ale vsude uz je nejak plno :astonished: predem dekuji a dobrou vsem :pensive:
29. zář 2009 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Týýý vole, Peti, Jaydi je teda fakt šikula!!!! :confused: :dizzy_face: No to je u nás sci-fi :grinning:
29. zář 2009 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek