• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Uz jsem v betli :slight_smile: a místo Mm tady dnes chrupe Domis :- D ale to je sssladkeee :dizzy_face: , u toho usnu pac vim, ze spinka krasne :slight_smile:
laus coo? Vitulik ma 6 zubu??? Ahaaaaa :slight_smile: no a bouchanec do hlavy naprd, ale stane se, nemůžou mit helmu furt :frowning2:, u nás taky ruzne pády a tak, jaxe furt kamci skrabe. Ted zacal stoupat ke kuchyn. Suplikum s nsdobim, vždy to vycihnu a nohou jistim, aby neprisek na to, ze se to da otvirat, ale to je otázka casu :frowning2:

Marti ja se ti divi se svagruvkama. Ja bych jim dala prednasku!:frowning2:
29. zář 2009 ve 23:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Sami to je fakt otazka casu, kdy Domi prijde na to, to pekne otevrit. My uz mame vsechny dvirka v kuchyni zadelany :grinning: A poprve, kdyz to JAydimu neslo otevrit (resp jen trosku) tak u toho pekne zuril :grinning: ale tedka si toho skoro ani nevsima :wink: Spis mycka nebo pracka s cudlikama :angry:

Jdu spat, snad to bude aspon do tech pul 7 :confused:

Tak dobrou :wink:
29. zář 2009 ve 23:20  • Odpověz  • To se mi líbí
petrus krasneeee, na to chození bych dala helmu :slight_smile:))), sikula. Zkoukla jsem I to video s choditkem a Rayem a smal jsem se, jak muset rychle ukrokovat po kolenou :slight_smile:))))

Achjo ja nechci at ty dvirka supliky otvírá bueee
jdu spat

Hele nikule tu nebyla aspon 4dny asi finisui před stehovanim
a I megn ani nemluvim ,:frowning2:(
29. zář 2009 ve 23:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte, vcera som uz nestihala nakuknut, lebo som si zdriemla s drobcom. A potom som isla von, bola som dohodnuta s kamoskou. Po hodinke mi volal MM ze nam uz pride navsteva ze nech uz idem domov, tak mu hovorim ze za 15 minut som doma, a on za 10 minut vola zas, ze to je u nas dost plne, ze prisli maleho krsny(moj bracho so zenou), ty neboli ohlaseny, zaroven s nimi priesiel aj kamos (nasa dohodnuta navsetva) a este prisli aj svokrovci, tak som bola pekne nasrana, ze preco sa kurnik dopradu neohlasia. Bracho u nas nebol asi mesiac. Ale nakoniec sme to zvladli. Tomi dostal od krsnych take auticko co moze mat aj ako odrazadlo. Zatial este nevie co s tym ma robit ale casom sa to nauci.

Botky vyfotim, to je iste, len neviem kedy.

Momou gratulujem k odplienkovaniu Anicky.

Sami pekne ste zvladli seminar, aj ked tam boli trosku slzicky. A je mi luto Domiho ze ma take trable, snad uz bude dobre.

Dnes v noci som skusala nedavat ani cajik, a celkom to fungovalo, dala som dudlik a isla spat, chvilu som este pocula mrvenie v postielke ale zaspal, aj ked spal na druhom konci postielky. Ale o 5.00 ked MM uz odchadzal do prace sa drobec prebudil, tak sme sa hrali dostal mlieko a o 6.00 este zaspal. Lenze ja uz nie. Ale aspon som vas docitala.

Este mi chyba tak 5 stran z vikendu, tak idem na to, aby som vedela co ste tu preberali.
30. zář 2009 v 07:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Este som zabudla pochvalit Jaydenka aky je sikovni.
30. zář 2009 v 07:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno kočky,
tak u nás 90tka mlíka prošla v pohodě,dala jsem v půl 3 a spala do půl 7.
puzzi mám teda dát hned dnes 60tku, nebo třeba ještě den 90tku???puzzi tak ted čtu,. že po 60tce přijde rovnou noc bez ničeho jo???sssssakra co ji utíší

:grinning: sami jsi šikovná, jak jsi sladila vzdělání a dítě :wink: a domís je dobrej, takovejch indispozic a ještě jakž takž je spokojený s chůvou :wink:

momou tak co dnešní noc bez plínky??

ADD vysavač, máli má kněmu spíš teda nedůvěru a občas i natahuje, když vysávám...

Holky potřebuju radu, co dělat, když Máli ted začla vztekle řvát, když se jí něco nelíbí....dám jí např na chvilku do postýlky a šíííííílenej řev, ale nasucho, bez slz, bez lítosti. evidentně vztekle, dělá to například když snídáme....mě nepřijde moc"výchovný"ji hned brát, ale ty decibely, co vyprodukuje se nedaj.....

petis stejně spí malá teda mín než např malina, ta si většinou ty 3 hodinky denně dá....

jumi add jídlo no ty naše holky.... :angry: Máli má nejradši jogurt, já teda dávám už i ochucenej a kaši večerní, to miluje....pak teda ovoce to už kroutí pusu a otvírá na škvírku a musím míchat občas s jogurtem, aby snědla a obědy nic moc,,,,,

puzzi add POMOC a "pomoc" přesně tak, jen vykoupat to je pomoc na ho.no :grinning:

petronuska tyjo jaydi venku jen za ruku supéééér :slight_smile:

sami jéé tak domi už chodí bokem,l paráda :slight_smile:

marti přežij nějak dnes dopo ty švagrovic děti, to je na ho..., když malou buděj :unamused: tak ji dej spát do kočárku ven...???

vanilka teda u vís se včera ty návštevy nějak nakupily, to bych asi trochu prskala....

sami dvířka a otvírání šuplíků, si připrav nervy, to je děs a běs....já denně pořád vše uklízím a ona znova vyhazuje, ale kdybych tam dala zarážky, co by tady dělala že :grinning:

holky jsem z tý gyndy nervés, v noci se mi o tom i zdálo, bééé, už to chci mít za sebou.....sami fotku si možná nechám, ale on má UTZ takový prd prd cililink, že možná nebude nic moc vidět, tak uvidím.....
30. zář 2009 v 07:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno, zas jen stručné hlášení: noc bez mlíka, poslední mlíko před koupáním v 18,30, v noci nic nula nic a první mlíko ráno v 7. V 0,30 položen a spal dál, ve 4,00 položen a usnul,¨ve 4,30 kňourání, já měla pocit, že musí mít hlad či žízeň, ale ještěže mám MM, položil ho a ticho, v chůvě se ozval až v 6,45, v 7 k nám do postele a mlíko. V postýlce mu raději nebudeme dávat ani ráno, ať v tom nemá bordel proč v noci přijdeme bez mlíka a ráno s ním. JInak v noci před položením ho tam vždy tak 10 minut necháme, jestli se neukňourá sám, ale něco si tam leze a pak si stoupne a čeká na nás.
Andy, držím palce!
Zatím...
30. zář 2009 v 07:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno,
noc hrůza, buď nespal Kuba a nebo Anička (ale nepočůrala se). Kubu asi trápily zuby. Teď jsou oba vzhůru, tak udělám snídani, už aby bylo po obědě a šli oba spát.
30. zář 2009 v 07:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Petro: Jaydi je úžasný, krásně mu to chodí :dizzy_face:

Jumi: O tom sprejíku jsem slyšela taky, ale nezkoušela, prý je fakt dobrý.

Andy: No já bych Máli asi chvíli nechala, jen bych nakoukla, jko aby se uklidnila a zkusila bych odejít. Anička nechtěla být jeden čas vůbec sama a taky jekot až hrůza. Jsem nemohla ani na záchod. :sweat_smile:
30. zář 2009 v 08:00  • Odpověz  • To se mi líbí
momou já bych ráda odšla, ale jaksi v garsonce před ní neutečem :grinning: :rolling_eyes:

holky dnes malina vosina největší a řve a řve, asi ji leze druhý zub dole, nevim, musim jí jít asi dát spá, toto se nedá :angry:
30. zář 2009 v 08:21  • Odpověz  • To se mi líbí
puzzi super noční úspěch :slight_smile:
30. zář 2009 v 08:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Teda Puzzi, koukám, jak jste dobrý s metodou...supéééér. Já si někdy sama říkám, jak je možný, že se to naše dítě toto naučilo samo...prostě mlíko má tak v 19.30 a pak v 7.30...mezitím nic nic nic...u několik měsíců...minimálně 3...poslední dobou se ani nebudí pláčema v noci, spíš já se občas vzbudím jen tak, abych ho přikryla a tak...kurňa, dnes byl zas odkopanej, i když měl fusáček, tak zas tak teplej není, musela mu být kosa...prikrývala jsem ho takovou double fleece dekou, ale ta z něj spadne raz dva...teď už asi zas vytáhnu peřinku, přeci jen se bude ochlazovat...ovšem nevím, čím ho budu přikrývat, až bude -15...

Andy , nebooooj. Bude tam krásná velká fazolka, co bude ťukat o 106! Jé.....to je stejně neuvěřitelný, že už je to rok a půl, co jsme toto zažívali s prvníma prďolkama.

Andy , s řevem neporadím...se nám vybarvují mimulkové... :wink:

Petronuska, teda Jaydi je borec na konec, palec nahoru :grinning: . Mne fascinuje i při "paření" na hudbu, jsem si zkoukla to videjko taky...to naše mládě má stejně nejradši polohu ležmo břichem, největší výkon je pár kroků po čtyřech...no, aspoň ještě nemusím řešit zásuvky v kuchyni a tak...zatím neví, co s tím

Momou, tak noc špatenka, jo? Ale aspoň bylo bez počůrání, to se taky počítá, ne???

Vanil, neohlášené návštěvy nemám ráda, ale je fakt, že se mi to snad ani nestalo, že by mi někdo přišel jen tak...vždy dají vědět, protože vědí, že taky nemusíme být doma, že jo...

Tady máme dnes 11 stupňů...no, fakt luxusní počasí :confounded: , včera chvílema bylo teplo, pak zas zima, vůbec jsem nevěděla, jak tobíka oblíknout...děs.

Tak máme objednananej nábytek, to zas byl porod s barvou...rozmýšleli jsme se nad 2...jedna by šla jako víc ke kuchyňn, taková načervenalá...a pak taková hnědo-béžová (základ jakoby tmavě hnědý a v tom malinké problesky světlejší)...já byla pro tu červenější, ale pak mne chlapi přehlasovali (měli jsme tam toho architekta...tak jsem na něj dala...). On říkal, že bysme měli vše moc do stejného tonu, máme i cihlovou sedačku, takže by to nevypadalo moc dobře, že té načervenalé barvy už by bylo moc, tak je pro tu "hnědou" a opticky ten obývák jako od kuchyně oddělíme barvou nábytku a výmalbou...no, děj se vůle boží, je objednáno, tak teď nezbývá jen čekat...já zas budu mírně nervééés.

Sami, super, že domík zvládnul chůvování, on je šikula. A ty jsi na semináři zjistila, že jsi nic nezapomněla, to je super, ne??? Ty jo, škoda, že když jsem chůvovala já jako holka, že to bylo "dobrovolné a zadarmo", bych si docela vydělala....jsem dost často vozila dvojčátka od sousedů..ty jo, bylo mi asi 12 a paní mi je svěřila klidně na 3 hodky ven...
30. zář 2009 v 08:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Andy: Tak v garsonce leda na záchod nebo do koupelky :grinning:

Talls: Jo jo, bez počůrání se to počítá, ale ráda bych se vyspala. No dnes oba nějak pšíkají, takže začneme s "medikací" aby nám nepropukla rýma. Možná to bylo dnes v noci i tím.
30. zář 2009 v 09:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Puzzi gratulujem k noci bez mliecka, len tak dalej a hlavne nevymekni.

Momou ty si mala dnes zlu noc :frowning2: , moc ta lutujem. Ale tebe to deti vynahradia ked zaspia a ty si pospis s nimi.

Andy tak aj u vas sa to lepsi s tym mliekom. Ja by som kludne skusila uz dnes v noci len 60 tku.
A neboj KO dopadne dobre.

Talls vyborne ze uz mate objednany nabytok. Uz aby to bolo. Sa normalne tesim s tebou. Ja som ako take male decko. Strasne sa tesim na nove veci.

U nas je tiez pocasie o hubu, rano poprchalo teraz sa to trochu ustalilo ale je tam kosa. Chcela som ist za kamoskou, ale asi to nechame na inokedy a pojdem len tu u nas s dalsou kamoskou.

Dietko sa mi jeduje v postielke idem k nemu. Snad este kuknem.
30. zář 2009 v 09:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Čaute mamky :slight_smile:
Talls, mě vždy fascinují tvé vyběratelké úvahy :wink: Je to fajn vybírat si zařízení a barvičky do domečku. :dizzy_face: Kukala jsem ti do alba na ledňu, máte pěknou kuchňu. :wink: Moderní design. Já jsem si vybrala klasiku.

Puzzi, Honzík je šikulka s mlíčkem a vy taky samozřejmě, že jste vydrželi a nepodlehli :wink:

Add vytahování šuplíků, toho se bojím. My máme šuplíky v kuchni s dojezdem, to budou asi přivřené prstíky. :confounded: Včera jsem něco dávala do myčky, Janka zmerčila, že se tam něco leskne, doplazila se k zavřené myčce a bouchala na ní a něco nadávala, asi se chtěla mrknout dovnitř. Přišlo mi to směšné :sweat_smile:

Andy, budu na tebe odpo myslet :wink: Máli vás testuje, jo? Tady je dobrá rada nad zlato. Jako určo jí neustupovat, zkusit odlákat pozornost jinam a jak se zklidní vzít. Ono jí to přejde, pokud uvidí, že ničeho nedosáhne, aspoň teda myslím, že jí to přejde :sweat_smile:

Janka vysavač taky nemusí. Když chci vysát, musím jí někam odvelet, a nejlépe ji dát kopu křupek na zabavení, ať tolik vysávání nevnímá, jinak to prořve :unamused:

Vanil, neohlášené návštěvy "miluju" :confounded: Většinou ale vždy dobře dopadnou :wink:

Eucasol od Justu máme, výborný :dizzy_face:

Jdu mrknout na Jaydiho...

Jo, a Sami, seminář jste nakonec zvládli, jste šikulky :wink:
30. zář 2009 v 09:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Vanilka: To byla už druhá noc. Včera to byla jen Anička. Na dnešek to byl první půlku noci Kuba a pak Anička, takže jsem nespala vůbec už dvě noci :frowning2: Dnes od rána oba pšíkají, takže asi jsou trochu nastydlý, už jsme dali čajíky tak uvidíme co to s nima udělá. Anička teď spí, tak asi odvolám zítřejší plavání.
30. zář 2009 v 09:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Jaydi je šikulka :dizzy_face: a Domča vlastně taky stepuje kolem postýlky, gratulka :wink:

Add kojení, četla jsem, že Maxík nepije, a Víťula končí, tak my zatím kojíme, ale jen ráno, v poledne a večer před spaním. Někdy v noci, pokud Janka neusne jen s dudlíkem. Nutroš dávám 2x denně (ze 150ml vody) a čaj.
30. zář 2009 v 09:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Moni, já jsem včera negratulovala k suchému spinkání, takže dodatečně :wink:
30. zář 2009 v 09:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte.
U nás noc super. Zuzka spala do 7:30 a Kubko do 6:45. :slight_smile:
O chvíľu dám Zuzku spať a pôjdem variť. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Petrus Jaydy je veľmi šikovný. :slight_smile:
Puzzi super noc, len tak ďalej. :slight_smile:
Vanil neohlásené návštevy tiež neznášam. :confounded:
Pospi aj my máme tie šuplíky s dojazdom a MM tam dal gumičky, tak to nevedia otvoriť. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Andy poobede držím palce, neboj všetko bude ok. :slight_smile:
Sam tak aká bola noc, dúfam, že ok. :unamused:
Andy a neskúšla si jej dávať chleba, aby jedla s Vami. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Momou noc ste mali blbú. :frowning2:
U nás je tiež otras počasie. :angry:
30. zář 2009 v 09:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Pospi, no jo, já vás tu vždy pobavím... :sweat_smile: já bych měla být horoskopem váha asi, se vždy nemůžu rozhodnout, co bude lepší....když já totiž nemám vůbec žádnou představivost, abych si to "předvedla v hlavě" a řekla si, joooooo, to bude ono...
Změny mi pak docela trvají, než si na ně zvyknu...no, je to se mnou těžký.
Ale ono celkově, např když jsme vybírali kuchyň , tak se nám každou chvíli líbilo něco jinýho, začli jsme u materiálu folie, pak že lamino, pak že dýha a nakonec máme to, o čem jsme si mysleli, že nikdy...a ve finále se nám to líbilo nejvíc...lamino s AL rámečkama. Je to taková trochu strohá moderna, ale snad se to právě proto brzo neokouká.

tobi taky moc nemiluje vysávání, si to spojuje asi s vysáváním nosíku...

Vanil, já se taky na nové věci do bytu moc těším, ale jak jsem psala výše, někdy z toho mám trochu nervy, jak dopadne konečný výsledek...

:wink:
30. zář 2009 v 09:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Talls: Já než se rozhodnu k nějaké změně, tak mi to strašně dlouho trvá, nemám ráda změny a zvlášť ty zásadní :sweat_smile: Ale jak se rozhodnu, tak se mnou už nic nehne :grinning:
30. zář 2009 v 09:49  • Odpověz  • To se mi líbí
tak máli dlouho nepospala, asi jen ani ne hodinku, jsem mezitím ani nestihla vyžehlit...
miruss chleba dávám, dík za nápad, asi když vidí, že jíme.....no tak já ji prostě posadím do židličky a dám chleba a třeba bude mít pocit partáka a bude spokojená :wink:

talls ty jsi řešiška :grinning: hlavně teda ty vaše iteriéry, že se radíte i s architektem , je vidět, že jste perfekcionisti, ale je fajn, že se s TM shodnete ve vkusu, my se s J.taky shodneme, ale jsme teda spíš na historický nábytek atd....škoda, že zatím nejsou penízky na ladění interiérku, ale prostě postupně se taky těšíme, že si to tam vymazlíme :slight_smile: ....

momou a na ten záchod máme dát dítě nebo tam jít sami :grinning:

pospi to je sranda, jak nadávaj, když jim něco nejde, malině tu nejde otevřít jedna skřínka a vždy nadává :grinning:

holky Jenda už začal dělat vevnitř na naší chalupě, už natírá trámy, stropy, stěny, bude dávat příčky už se nám to rýsuje, strašně se těším na první vánoce, budem opravdu DOMA sami jako rodina, poprvé,to bude skvělý :slight_smile:
30. zář 2009 v 10:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Andy: To záleží na uvážení rodičů, bude Ti stačit nočník? :grinning:
30. zář 2009 v 10:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobre ranko dievcata prajeme, aj drobcom samozrejme :wink:.
Luky v noci tak 5x hore, no neviem, keby som nekojila, tak neviem, ako ho uspim :confounded:. On hned stoji a strasne place, keby som ho len polozila, ako Honzika, tak reve este viac. Puzzi, strasne krasne to zvladate, skladam poklonu, urcite to za to stoji. Obe deti mi vrestali v noci na mlieko az do cca 2 rokov :confounded:. Tak 3x uz to zazit nechcem, urcite tu metodu po kojeni aj ja vyskusam. Inak aj u nas to s tym kojenim ide dolu vodou, on cez den len cucne na smad ( cca minutku) a potom v noci ma malo, sakris odsavat sa mi nechce, tak neviem, co s tym.
Talls, to je super, ze ste sa ten nabytok uz objednali. Architekt urcite dobre poradil, ma na to iny pohlad, ako ked ty si uz zvyknuta na vase farbicky. A chladnicka tam sekne, mrkla som na kuchynku, krasna :slight_smile: .
Mou, dufam, ze drobcov ta nadcha obide, rychlo sa preliecte :wink:
Miruss, aj v BA pocko otras, rano prsalo, teraz je pod mrakom, von pojdeme az poobede. A veeelmi pekne dakujem za recept na vyzivy - robila som hruskovo -jablkovu a je to mnamka :wink: .
Pospi, teda, Janicka je sikulka, ze sa uz pekne doplazila k umyvacke :wink: . Inak si celkom pekne TM zapriahla do starostlivosti - asi tym, ze chodis cvicit, tak sa to tak zvrtlo, ze? U nas to s pomocou nie je nic moc. Zatial to sice zvladam celkom dobre ( su samozrejme dni, ked penim a nadavam, nic to vsak na situacii nemeni, okrem faktu, ze si MM o mne mysli, ze furiovatiem :angry: ) - ale je fakt, ze okrem tej hnusnej roboty ( taaak som rada, ze do nej nechodim), sa este stara komplet o ucty ( ja poriadne ani neviem, ako vyzera sek :slight_smile: ) + o auta ( vzdy mam natankovane a nachystane) + vikendy mavame na 80% spolocne ( 20% su jeho hobby), tak mi to tak nejako vychadza + - narovnako. Tak to teraz nehrotim, pekne nam to klape, nehadame sa, čučuču si vcelku casto uzivame, tak ked obmedzujem net :pensive: , tak to celkom stiham aj s mojimi navstevami Auparku a kamosiek :slight_smile: .
Aj vcera sme sa stretli s byvalymi kolegynami ( 14 m Adrianko a 7 m Barborka), pekne sme pri jazere pokecali, kavicku si vonku dali, tak si vzdy poviem, ako mi je dobre :slight_smile: a nehrotim to.
Andy, tewsim sa na vysledok kontroly :wink:
Sami, vy ste si teda uzili, s tymi bruchami :pensive: , chudatko Domi :pensive: .... inak ja by som skonstatovala, ze to s chuvou dopadlo celkom fajn, musela s nim byt dlho, tak to by sa pripadnemu placu nevyhol ani niekto blizky vzhladom na okolnosti ( soplik, brusko).
Talls, aj aj sa casto myslam nad tym, ze som uz od cca 10 rokov odkocikovala vsetky deti v okoli a maminy sa tiez nebali a na tie 2-3 hodky mi ich vzdy dali. Ja som sa zdy tesila, ked dlho v tom kociku nespali a mohla som sa s nimi maznat, zabavat a hrkalkovat, to som milovala :dizzy_face: . A este si sa pytala, ci je Natalka poznamkarka. Ano, je.
Dedul mas o stale dost blbe s tym spanim- a ako v noci uspavas, ked uz nechce prso?
Petis, Kajka vcera spala ako Slavko od Novinky, ten tiez len tak 10 min. - to je strasne :confounded: - a nemozu to byt zuby?
Vanil, tie navstevy :confused: ...tiez nemam rada neohlasene, lebo vzdy zistim, ze mam doma len koncek chleba :slight_smile: . Nakoniec to dobre dopadlo?
Petri, to video je krasne, Jaydi je mooooc sikovny, tiez som pozrela aj to tanecne :dizzy_face: . A vcera vecer to bolo super, ze ty vylozene nozky a Ray kupal a uspaval - zlaty chlap :wink: .
Kurnik, toto pisem od 9-tej- s Lukym sa ti neda, pred 15-timi minutami som ho uz ulozila spat, ale stale tam place, chodim za nim a pokladam, ale place a place. Skusim kojo.
30. zář 2009 v 10:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak obě děti zalehly, což znamená, že jim fakt není dobře .......... :unamused:
30. zář 2009 v 10:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Talls, som to s tou Natali nedopisala, odvolal ma drobec a som to dostatocne nerozviedla. Ona je taka stale zasnena princezna s hlavou v oblakoch, takze si stale nieco niekde zabuda ( prva poznamka, nemala zosit na matiku) a je tiez stale strasne hrava, takze druha poznamka, ze sa na etike hrala s Adamkom na obchod (mami, ked on stale tak prosikal, nech si od neho nieco akoze kupim, tak co som mala robit :confused: :grinning: ???) Takze v cistej ziackej knizke znamku za cely mesiac este nema ziadnu, ale poznamky uz 2 :confounded: .
30. zář 2009 v 10:24  • Odpověz  • To se mi líbí
No maly to predsa len zalomil, tak dopisem a pojdem piect slivkovy kolac a varit zeleninovu polievku.
Andy s tymi ranajkami to je fajn, ja uz niekolko dni ranajkujem s Lukym a svoje jedlo prisposobujem jemu ( zatial - ked pride chut na hemendex , tak to bude ine :grinning: ) a bastime spolu napr. grahamovy rohlik s maslom, ovsene vlocky s bananom, alebo jogurt ako Jumik ( Luky zje vrch a ja zvysok zamiesam s prichutou). Je to super, si to uzivam, vypravim MM s detmi do skoly a my mame klidecek :slight_smile: .
Inak Lao, som este chcela reagovat na tu mega drahu kombosku, co si davala odkaz, strasne sa mi paci, len ta cena :confounded: - inak v kamennom HM-ku by mohla stat normalne, nejakych 600 - 700 korun, nie?
30. zář 2009 v 10:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Momou to som asi prehliadla ze aj vcera si mala prebdenu noc :frowning2: , tak sa snaz odpocinut ked budu deti spat.
Mne drobec zaspal dnes prense na minutu tak isto ako vcera, ale dnes by si to mohol trochu natiahnut.

Mne by ani tak nevadili tie neohlasene navstevy, ale najhorsie je to ze sme sa nemohli venovat nikomu poriadne. Bracho ten posedel iba u mamy chvilu, nechala som im tam maleho, a isla som sa venovat nasej navsteve hore. Im som povedala nech pridu inokedy, ale nech sa ohlasia dopredu. Oni to pochopili. So svokrovcami by to bolo horsie. Pritom oni prisli len doniest niake zradlo pre psov, co mali kosti. Kludne sa mohli otocit na pete a ist domov, ked vedeli ze mame navstevu, ale z toho dovodu ze ten kamos kedysi robil so svokrom tak sa poznali a preto posedeli.
A najhorsie bolo ze maly uz bol mrzuty a svokor ze chudacik on je hladny, a ja mu na to ze ved on sa napapa ale az ked sa okupu, ze to ma tak zauzivane. Takze som ich tak nepriamo vysackovala o 19.05. Ked odisli som rychlo okupala maleho, MM zatial hulil s kamosom vonku a potom ho poobliekal a ja som mu zarobila mliecko a isiel buvat a on vyprevadil aj kamosa, takze do 19.50 bol prazdny barak.
Ked sa vratil maly uz spal.

Boze ale som sa rozsupla.
30. zář 2009 v 10:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Vanil, dobre si to zmenezovala :wink:

Baby, este som sa chcela opytat na to prikryvanie drobcov v postielke. Temu uz nacala Talls - dat, ci nedat paplon. Ja som taka ťapša, ze moje baby mali vankuse a paplony, az ked isli spat do velkej postele ( v 2- 3 rokoch). Maly spal cez leto len v body, pripadne overale, teraz ma spaci vak, ale taky tensi. Ja v tom paplone totizto vyznam velmi nevidim, lebo on sa furt mele a lozi po postielke, stavia sa, hlavu si dava tam, kde mal nohy ..... a ked ho aj napravim, tak je za pol hodku zase inde. Ako to riesite vy? Ako ich prikryvate? Dikeees.
30. zář 2009 v 10:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Talls, este by som ta rada poprosila o link na tu autosedacku, ktoru zvazujes. Strasne sa mi paci ako keby riflova, tak prave vyberam a mrkla by som na nu, dik.
30. zář 2009 v 10:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek