• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Vanilka: Asi nás dohnala rýma nebo co, ale nevadí, jsem na ní připravená, tak už jsme vyrazili do boje a určit vyhrajem. Tu obě děti nalévám čajíkem s medíkem, utíkáme nosík, "medicínkujeme" :grinning: Snad bude už líp. Ale nemůžu se dovolat na to plavání :angry:
30. zář 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Téééda Lobi, to byl příspěvek :slight_smile: . A Natali, že poznámky...toto mi nepřijde takové zlé, to nejsou ani poznámky...jen takové upozornění. A co, tak si hráli na obchod...jejda, ta jejich úča je nějaká drsná, ne, to hned psát do žákajdy...

Andy, no právě my jsme si nafrkali do obýváku nějaké věci (sedačku, kuchyň) a te´d jsme měli problém tam vymyslet nábytek...našla jsem jeden nábytek, co se mi líbí (Vario od firmy Dřevotvar - je to dýha a za docela ještě rozumný peníze), tak jsme si vzali architekta, aby nám s tím poradil. Jak s typama skříněk, tak s barvou....zas nebyl tak drahej 2 tis. A ještě jsme chytli 10% slevu (od dnů marianne do konce září měli 10%), tak vlastně nás architekt nic nestál :wink:

Lobka, obdivuju tě, jak to všechno zvládáš, 3 děti, domácnost, vaříš a všechno a ještě aquaparky a stretka s kámoškama, i koníka zvládáš...jsi dobrá!!!

Miruss, taky máme kuchňské zásuvky s dojezdama, to budou skřípnuté prstíky...jeje...ale zatím si toho nevšímá...
30. zář 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Po devátý hodině jsem se chystala ven, Honzík za mnou lezl a nevim co, ale najednou řev a krev na ruce, jsem se hrozně lekla, že nějakej střep nebo něco, tak jsem ho nesla za MM do pracovny, ať mi jde pomoct, MM si všiml, že mu teče krev z pusy, ale fakt hodně, nakonec teda žádná tragédie, mezi horníma zubama uzdička. Volala jsem doktorce co na to, ona ať sjedeme k zubařce, ať koukne, jestli to nemá rozražený. Tak vše ok a dobrý. MM si cestou od dr. vzpomněl, že měl bejt ráno v osm s autem v servisu, ať žijou připomenutí v mobilu, sakra, mě to štve, furt něco zapomíná! Tak jsme museli dvěma autama a s honzíkem, aby se MM dostal domů, celkový výsledek půlhodina Honzík spánek v autě, sakraaaa, po přenosu do postýlky pokračuje, doufám, že na dýl.
Dočítání vezmu raději rychleji.
Sami, tak co, je vám líp?
Petruš, video jsem zkoukla, neuvěřitelně šikovnej Jaydi, paráda a jak si sedne na bobek :slight_smile: Taky JAydi už objevil záchodovou vodu?
Sami, gratuluju ke krokování :slight_smile:
Lao, ajéje, taky držkopádek, to bude teď přibejvat, tomu se nedá vyhnout :frowning2: Honzík má taky 6 zubů, ten šestej ne úplně venku, ale skoro.
Kámošky roční synek zapíná sporák, otáčí kolečkama, to je pěkně blbý, zlatý šuplíky.
Vanil, neohlášený návštěvy nechápu, že nezavolaj aspoň chvíli předem. Dobrej úspěch s čajem nečajem! Já jsem nejvíc zvědavá, jestli po vynechání tekutin v noci bude Honzík líp spát, když nebude mít důvod se budit.
Andy, těžko radit na vztekání přes den, jako radit lehko, ale těžko dělat. Určitě platí, že vyhovět vztekači = příště bude zas vztek, když to funguje. Achjo, já se většinou ani v klidu nenasnídám, musím sedět u honzíka na zemi, jinak kňučí a brečí atd. Achjo, já bych potřebovala tu denní výchovu nějak pořešit a vylepšit, ale nevim, jak dlouho nechat případně brečet, jak často, chci se mu přece věnovat, achjo. Co myslíte, holky, co mám dělat s tím, že Honzík furt vyžaduje mou blízkou přítomnost u veškerého hraní?
Andy, my dali 1x 90ku, pak 2 noci 60ku a pak dnes nic. Zvládl to. Ale neobešlo se to bez toho 45 min. řevu druhou noc, první noc jen 45 minut pobrekávání. Já si myslim, že takovýhle změny bez breku asi nejdou. Ale holky, všechny vás chci podpořit, zkuste to taky, pokud vás nějaká spací situace štve, vydržte ten brek jeden den dva a bude dobře, oni to pochopí rychleji, než si myslíme!
Momou, ajéje, doufám, že tě z blbý noci nechytne migréna :confounded:
Talls, neřeš noční přikrývky, doma přece nebudete mít minus 15, v zimě si přitopíte :wink: Já nic extra na zimu pro honzíka na spaní neplánuju, už teď má overal s dlouhýma nohavicema a rukávama, peřinu, občas ho musíme přikrejt po usnutí a možná je někdy odkopanej v noci, ale věřím, že by se zimou vzbudili a ozvali by se.
Určitě to máte doma super, je fajn, jak to promýšlíte :wink:
Pospi, Honzík se taky bojí zvuku vysavače.
Miruss, konečně zas dobrá noc :wink:
Talls, to já jsem zase žena činu, rozhodnu se většinou hned.
Lobku atd. dočtu později, jdeme na oběd.
30. zář 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy presne tak som to myslela, ona s bude cítiť dôležitá, že papá s Vami. :slight_smile: Aj my to praktizujeme. :slight_smile:
Lobka som rada, že výživa sa podarila. :slight_smile: Ja malej dávam overal na spanie, na to pací vak a prikryjem ju paplónom, ale väčšinou sa odkope. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Francúzske zemiaky sa pečú, Zuzka ešte spí a Kubko je u babky. :sunglasses:
U nás tiež prší. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. zář 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nějak nebyl zatím čas, včera byl Ríša skoro celý den nesvékožný, spal jenom 2x40 min. a večer se mi zdál teplejší, i tvářičky měl červený a naměřila jsem mu přes 38. V noci měl teplotu furt, tak jsem dala čípek, pak asi 1 a čtvrt hodiny nemohl zabrat, furt pobrekával. Tak spinkal s námi a ráno už teplotu neměl.
Teď jsem ho ale zase měřila a opět 38,2 (měřím v oušku). Akorát usnul a jestli bude teplotkovat i po probuzení, asi dám zase čípek (nurofen sirup nechce).
Předpokládám, že to je kvůli zoubkům, protože rýmu nemá, jenom občas zakašle.

Hm, tak už mi tam kňourá, asi dám čípek hned... ještě se ukážu :wink:
30. zář 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Talls, tiez si myslim, ze to je pre 7r. deti prisne, ale ucka ide na nich tvrdo. A dik, stiham ako-kedy, konika dost flakam :pensive: a upratovanie niekedy tiez. Beriem to tak, ze hlavne, nech mame co jest a je vyprane, ozehlene, take okna si este pekne pockaju, kym ich umyjem :grinning: . A vzdy ma lakala taliancina, tak som sa po vzore Puzzi, aj ja na nu vrhla. Zajtra zaciname, aj s Barborkou ( kurz je spolocny pre vacsie deti, aj dospelych), tak sa tesiiim. Svokra bude zatial kocikovat :slight_smile: .
30. zář 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
uuu, Hpaji, to je blbe :confounded: - nech to Risulkovi coskoro prejde, aj Lukasko takto vzdy teplotkuje, kym sa prereze zub ( teraz mu ide 7-my a 8-my- este uplne nie su vonku, zatial ma teda len 6, ale kuse ma uplne besne :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
A ani som nedocitala, ako dopadla street action? Urcite dobre, musela byt zabava.
Puzzi, aj som zabudla reagovat na Honzikovu zachodovu prieskumnicku vypravu :grinning: - my ked sme boli v Taliansku na dovolenke, tak znamych 3 rocna Sarka chodila sama pit do kupelne, bolo pocut tecucu vodu- a ja ze, ako dosiahne do umyvadla :confused: . Tak ona si tu vodu pustala z baterie v bidete a pila ju odtial :grinning: .
A Honzikova pusina, to je mi luto, dufam, ze ho to nebude boliet pri papani.
30. zář 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pájo, snad bude Rišula v pohodě...čípky zabírají dobře!!!
dnes jsem tobimu uvařila nějaký dětský čaj na posílení organismu...no, ale z těch pár ml co vypije se mu asi nic neposílí, že... :grinning:

Vařím mu zeleninu...jsem naházela květák, kousek okurky, malý kousek rajčete, dýni, pár těstovin a telecí maso...tak jsem zvědavá, co z toho vyleze...

Jdem chvíli pocvičit a pohrát si...
30. zář 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy, to budou krásný vánoce, ty malý bříško, máli, nový bydlení :slight_smile:
Lobi, Honzík taky po položení předevčírem v noci řval a hrozně, 45 minut. Ale fakt jen takhle jednou, že by to pak už pochopil, že je mu to na nic? Jojo, vyzkoušej, budu tě podporovat, si myslim, že v nejhorším vám prořve 3 noci, zkuste o víkendu nebo tak, za 3 blbý noci pak rok pohody stojí, ne? Blbý je to, co holky, že je to bude rušit, s druhejma dětma je tohle těžší.
Lobi, TM je určitě fajn, jj, je to fakt, oni mají práci a MM se taky stará o účty, auta apod., jen nám je to někdy málo, těžko rozhodnout objektivně. Hlavně že stíháte čučuču, to mě pobavilo :grinning:
Lobi, poznámky Natali jsou o hloupostech, ale zas věřím, že kdyby měla učitelka všechny děti takový, že se z toho zblázní. MM byl jako malej podobnej, zapomínání, pomalost, hlava v oblacích a přízemní věci typu desky na sešit... Takže poznámky v jeho notýsku Opět zapomněl... Rodiče s tím taky těžko něco udělaj, když se ptaj a dítě tvrdí, že nic mít nemaj... Doufám, že Honzík bude žák po mně, já byla celkem vzorňouš.
Lobi, Honzík spí pod peřinou. Večer usíná a leze atd., když je chvíle ticho, jdeme tam a přikrejeme ho. Pak jdeme my za dvě tři hodiny spát a podívat se na něj a je pořád přikrytej, takže se pak ve spánku zřejmě moc neodkopává.
Momou, ať se brzo uzdravíte!
Hpaji, ajéje, teplota, takže ven asi dnes nepůjdeš? Zrovna jsem dnes po delší době odpo doma :sweat_smile:
Jé, Lobi, taky italština? Tak aťč vám to s bárou jde a budeme konzultovat!
NOjo, Hpaja nám nepopsala street party nebo jo?
Lobi, na jídlo Honzíka jsem zvědavá, snad to bude ok a bylo to jen malý (zubařka říkala, že ta uzdička je hrozně překrvená u dětí, takže stačí malinko a krve jak z vola - tak třeba se vám to někomu bude hodit, nelekejte se případně :sweat_smile:).
30. zář 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Talls, zajímavej oběd, to je fakt, že okurku bych taky mohla přidat občas :wink:
To mi připomíná dát vám tip na oběd pro děti, včera jsem vyzkoušela a Honzíkovi to moc chutnalo. Kuskus se zeleninou a masem, maso+zele jako obvykle na malinký kousíčky, do měkka a pak přidat kuskus a máslo, fakt dobrý.
30. zář 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky cau, tady to zas vali vesmirnou rychlosti :confused: :sweat_smile:
noc dobraaaaa! Huraaa, uz je mi dobre, tuk tuk tuk a Domi v pohode. sice rano totalne posračičkovanej, fujjj, ale je pohodovy. Snedl hezky presnidavku a sel spat, uz je ale 15 min vzhuru a hraje si, ikdyz nevim s cim, v postylce ma jenom 3 mazlicky :sweat_smile: , no ale dokud se nevyzaduje, uzivam si klid :grinning:

do cca pul hodky mi pani z MMB priveze ten stolecek FP :grinning: :sunglasses: zas tu propukla manie nebo co :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ja mu to dopreju, uvidime, jak ho to bude bavit

ty jo u puzziu mega uspesna noc, super

lobi, ty ses rozepsala, super. Ja te taky obdivuji, takova rodina a jak vse zvladas!!!

hm, tak uz mi psala pani, za chvili je tady, Domimu jsem dala do postele hracky, snad bude v klidu nez vybehnu:slight_smile:
30. zář 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi boze aj u vas drzkopad :frowning2: , ale hlavne je ze je to OK. Len ta krv vzdy tak vylaka.

Lobka krasne zvladas celu domacnost aj deti, mas moj velky obdiv, a to si pekne napisala ze ani nevies ako vyzera sek, ja to viem az moc dobre, platenie sekov je vzdy v mojej rezii. Za to stale napominam MM, aj ked musim vzdy zakladat nieke doklady a podobne, ma to stve. Ked som sa vratila z nemocky tak som nasla na stole kopu papierov a blockov a podobne(to bola jedina vynimka kedy isiel zaplatit seky MM)

Hpaji dufam ze po cipku bude Riskovi lepsie a nebude uz teplotkovat.

Mirus mnam dala by som si francuzske zemiaky.Ale my budeme mat na obed slivkove gule, este mam par v mrazaku. Takze to bude rychly obed.
30. zář 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi: Anička jednou blbě upadla - to už chodila a nějak blbě zakopla - si taky trochu natrhla uzdičku, to byl víc polekanej Jára (mě jí kdysi odstraňovali). Na migrénu už jsem si vzala pilule, tak snad se nerozjede, piju co to jde :wink:

Lobka: Dobrý pití vody ze záchoda :grinning:
30. zář 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi a ked sa predtym Honzik budil v noci na mlieko, tak kym si ho isla do kuchyne spravit, tak on plakal v postielke, alebo trezlivo cakal? Lebo L. je v takom nejakom soku vzdy, ani moc nevnima, iba vrieska a ked ho aj MM vezme na ruky a chce utisit, tak len mrnci a strasne sa kruti. On sa teda neda akoby nijako inak utisit, len mliekom. Ale dnes cez den som ho uz trosku nechala - vacsinou sice zaspava tak, ze ho polozim do postielky a spi, ale tak 2x do tyzdna mava stavy, ze nevie zaspat, vtedy ideme von do kocika. Dnes pri tom pocku sa mi nechcelo ( v zime to bude castejsie :confounded: ), tak som ho nechala plakat a chodila som tam, pohladkala, ulozila, odisla.....vydrzal tak 20 min, potom zaspal, ale spal nekludne, asi 45 min ked sa zobudil, tak stale tak vzlykal ako po placi :pensive: , to je strasne :unamused: . A s tym prikryvanim, tak Honzik spi asi kludnejsie, Luky sa furt prevaluje, ten paplon si neviem predstavit, ale asi skusim.
30. zář 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem mu dala čípek, je sice úplně hotovej, ale znovu uspat se mi ho nepovedlo, tak snad usne v postýlce sám, nechala jsem ho tam.
Lobi, no já právě nevím kterej zoubek by to mohl být, ty horní jedničky jsou už trošku venku, tak že by měl teplotu ještě kvůli nim? Nebo se chystá jinej o kterém zatím nevím. No uvidíme.

Jo, street párty v poho, akorát "kuchař" co měl starost o opékání gyrosu se toho úkolu po čase zřekl a tak se to peklo samo a trvalo to docela dlouho :unamused: MM se trošku zlískal a tak měl ráno kocovinku, jsem na něj byla i naštvaná, pže si opět zapálil :rolling_eyes: A tak jsem mu to ráno dala sežrat, šel si pro růžovou lentilku :slight_smile: (ibalgin) a když se vrátil do postele, tak mu říkám, že je Ríša pokaděnej, jestli ho přebalí... a on na to, že ho strašně třeští hlava... hodila jsem takovej pohled, že teda šel :grinning:

Jenom jsem to rychle prolítla a...

Držím palce Andy na dnešní KO, už se těšim na dobrý zprávičky :slight_smile:
Sami, Domi je šikula, že zvládl hlídání a ty jsi si užila seminář :slight_smile:
Lobi, tak supr, že už spinká.

Tak už jsem tam musela jít a nakonec ho 10 min. pohoupala a spinká, ale asi ne moc tvrdě... no jsem zvědavá jak dlouho... radši jdu rychle postavit na oběd, kdyby spal málo. Večer snad dočtu, zatím pa :wink:
30. zář 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mou, to nebolo zo zachoda :grinning: , to bola cista voda, ktora tecie do bidetu, ale aj tak ten pohlad stal za to :grinning:

Baby dakujem, ste zlate, ale aby ste si nemysleli, zas tak bravurne to nezvladam, su aj blbe dni a bordel v byte obcas :confounded: , ale pomahaju aj nasi - mamina mi sem tam prinesie nieco navarene, napecene, alebo zoberu baby na chalupu. Mne je totizto najnarocnejsie robit detom zaujimavy program = nebyt doma = potom nestiham domacnost. Takze aj to je pre mna pomoc, ze MM, alebo babky vezmu deti ( alebo aspon vacsiu cast :grinning: ) niekam von.
Sami, to je super, ze uz vam je lepsie. A stolcek Fischer Price, parada :dizzy_face: .

Vanil, takto minas zasoby na zimu slivkovych guli uz teraz :grinning: ? Ale hodi sa to niekedy nevarit, iba zohriat, ze? No a tie seky, za to som mu vdacna, lebo je vsetkeho milion - hypoteka, platby za byt, skola, obedy, druzina, kruzky - by ma piclo z toho. A este samozreje zabezpecuje doma technicke veci a drobne opravy, aj to mu zaberie cas. Takze u nas nehrozi, ze by niektore z nasich deti niekedy prebalil,alebo okupal - ale jasi a hra sa s nimi krasne :dizzy_face:. Momentalne mam pocit, ze je to vyrovnane - on si to nemysli, strasne by chcel ist na matersku, ja mu to vsak nedovolim :sweat_smile:.

Puzzi, napad s kuskusom dobryyy, skusim a uzite si obedik - idete do restiky?
30. zář 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, díky, jste milý :slight_smile:
Puzzi, no ven dneska asi ne, teda uvidím jak to bude až se vyspí, možná na chvilku.
Jo a včera ráno jsem ho vážila a má cca 9,7 kg :slight_smile: Ale neměřila jsem ho, tak tam napiš 3 týdny starou míru od dr. 73 cm :slight_smile: tak můžeš uvést do tabjulky :wink:
30. zář 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi, já dala okurku dnes poprvý, jsem nahlídla do knížky co tu mám, sice většina rad tam je na prd, ale něco se dá...do jedný kaše dávaj okurku... a dost tam používaj fenykl, zkusím ho taky...já mu vařím převážně brambory, rýži, květák, brokolici, mrkev, dýni, občas kedlubnu, občas petržel, cuketu...fakt už nevím, jaký rošády z toho dělat...dnes má poprvé taky rajče i když ve skleničkách ho občas měl , tam ho přidávají pomalu od 5 m, i když je to alergen...no, občas nechápu...a dáváte už nějaký kořeníčko???
30. zář 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lobi, když jsme šli někdy zkusit uspat bez mlíka a odešli jsme chystat, tak řev jako blázen, megařev. Pak už jsme většinou slyšeli z chůvy, že je vzhlůru, tak jsme nejdřív udělali mlíko a pak až s mlíkem tam šli. Máme mikrovlnku v ložnici. No a pak z toho byl zlozvyk, že čekal vždy s naším příchodem rovnou mlíko. Jinak v chorvatsku jsem ho třeba vytáhla s post. a MM šel chystat mlíko a to byl mega megařev, že proč je venku a bez mlíka.
Víc nestíhám, asi až večer, Honzík vzhůru.
30. zář 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak co je napravo ta reklama za textom na detske a tehotenske foto - sa mi to paci, kraasne fotky :slight_smile: rozmyslam teraz nad nejakym atelierom - sedi, lozi, stoji - je to take rozkosne na fotenie. Asi nieco zbuchame, profi fotky este nemame. Babulky, kolko vas to priblizne stalo prasulov, ked ste sa dali s mimismi vtedy fotit?

no ideme obedovat, zahrame sa a potom robim opat sofera babam na trening. Zajtra asi nedoficim, mam doobeda zubaka a poobede zase kruzky, tak uvidim, kolko bude casu :wink: , caute zatial :slight_smile:
30. zář 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak aj Tomi je uz hore, idem sa mu venovat, lebo uz vyspevuje v postielke, same baba, tata, dada a mama nikde, ja sa toho asi nikdy nedockam.
30. zář 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
:sunglasses: tak stolecek je supeeer, Domi je rozeny gambler :grinning:
jdu si varit dokud si hraje (vratil se na vysavac, to je proste jeho laska :grinning: ), stolecek budu schovavat a kdyz uz bude protiva nebo ho budem vozit treba na navstevy :wink:
30. zář 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
andy myslim na vas
30. zář 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj koblžci :grinning:

Jen jdu hodit zdravici, že jako žijem a valím chrnět za malým. Dneska vstávačka v 6.30 a to se fááákt nedělá... :grinning:

Andy, držím pěsti!!! :dizzy_face: Moc se těším na nové info.

zatím páááá, dolezu posléze
30. zář 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!

Pospi a jak ten sprej kupuješ to se musí přes nějakého toho jejich člověka mu zavolat? a kolik to tak stojí?

Puzzi teda super s nocí..to je pro mě úplné sci-fi :pensive: :dizzy_face:

Lao malej se odstavuje jo tak to je super ne že se odstaví sám to bych si taky přála ale myslim, že mě to není souzeno... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Andy - tak to Soninka miluje nejvíc sunárek jablko banán toho ten sní i celej a večerní kaši..nejraději jáhlovou z vody se sunárkem...jogurt ten teda jako jo ale nepřecpe se a obědy :stuck_out_tongue_closed_eyes: a když si dovolim ji ještě ten oběd dát domácí tak se s ním můžu jít kolikrát vycpat..ještěže máme toho psa..fakt kdybych to měla vyhazovat tak mě to pěkně štve..takhle se má alespoň pes dobře..ale ona asi fakt moc nepotřebuje..včera jsem ji nechala hladovou 4h nějak jsme nestihli jídlo..takže na konci plavča už řvala hlady a okusovala mě a ve sprše se snažila přisát..když jsem vytáhla jídlo tak dokonce otvírala pusu a sama se nakláněla(u nás zázrak jinak jen povoluje rtíky abych ji tam mohla trochu nasunout lžičku) takže fakt hlad..měla jsem pro ni těstoviny se skleničkou v Avent kelímku tak toho bylo tak 60 max 80ml a stejně to celý nesnědla a asi tři lžičky nechala..a když jsme byli v ZOO a taky už řvala hlady tak snědla tu nejmenší skleničku a taky nechala na dně..tak ona prostě víc nepotřebuje a stačí ji malé porce...
30. zář 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem uspala mládě ve sporťáku na balkoně, tato variace je takhle poprvé...spal tam v hlubokým, nebo jsme teď přes léto chodili ven, ale teď potřebuju vyžehlit, tak je na balkoně...stejně pak asi ještě pujdem ven spolu, taky nechci smrdět celý den doma, by mi hráblo...
Oběd snědl, bylo to docela dobrý, chutnalo i mne...ale moc mi nenechal :wink:
Já si dala chleba s goudou (ježiš to je tak dobrej a TUČNEJ sýr... :sweat_smile: ) a odpo si skočím asi na polívku tady do hospo-zahrádky...snad mi neumrzne zadnice.

Jdu na tu žehličku...se celá třese :grinning: :grinning: :grinning: , já už tolik ne :grinning:

Tobík taky miluje sunarku banán jablko, ale on miluje všechno :grinning: ...asi jsem prošvihla tu akci v Rossmanu, včera jsem tam nic za 29,90 neviděla...ani za podobnou cenu...škodá.
30. zář 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ten stoleček FP mame na plavču v herničce a asi do něj nakonec taky půjdem protože Soňouš ho miluje..ostatní hračky totál ignorace a hraje si jen s tímhle..

Talls - dobrej recept, já chci už taky zkusit rajče...a akce byla minulý týden od po do ne...

Andy tak se těším na zprávy o mimískovi :dizzy_face: jéé já se úplně třesu až budeš hlásit pohlaví!!!

s tím vztekem..no holky začínaj mít prostě své názory..Soninka se taky docela projevuje :zipper_mouth: tak se snažim vždycky nějak odvést pozornost..jídlo řešíme tak, že sedí s náma u stolu ve své židličce a žužlá rohlík..nebo křupku..snažim se tyhle vzteklé scény řešit nějak kompromisem, že teda tenhle šuplík rabovat nebude ale může místo toho třeba něco co taky třeba nemusim ale vadí to míň než to co dělala před tím..
30. zář 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jumi, jj, mě to mamka kupovala od svojí známé, která dělá Just a cena byla tuším 350Kč.

Jsem u mamky, nakukuju :wink:
30. zář 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
My sme po obede a obaja drobci práve zaspali, tak to mám najradšej. :slight_smile:
Bavili te sa o kojení, tak mne doktorka povedala, že už kojiť len ráno a večer, tak o mesiac už len večer a potom odstaviť, lebo že čím staršie deti, tým sa horšie odstavujú. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A tiež už má papať pokrájané na malé kúsky, nie mixovať, s tým má Zuzka trocha problém. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dnes som jej dala ovsené vločky do jogurtu a to jej chutilo. :slight_smile:
Hoďte mi prosím Vás ešte raz link na ten hrajúci stolček. :slight_smile:
Puzzi nápad s kukusom vykúšam, dík za typ. :slight_smile:
A Honzík mal pád, chudák malý. :unamused:
30. zář 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dala jsem pár nových fotek :wink:
30. zář 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek