• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Holky tak já zas koukám na ty autosedačky protože u nás to hoří a já fakt nevim :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2: mě to neba..nmohla byste mě to strašně moc prosím některá shrnout..vím že se to tu omílá furt dokola, ale slibuju že otravuju naposled...DÍK
30. zář 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak jen rychlo hodím info a valíme ven, před odjezdem jsme napsala hrozně moc rekcí a spadl mi net při odesíláná, já debííííííl :angry: :angry: :angry:
takže na gyndě vše ok, mimi vyrostlo, velikostně odpovídá 8tt a vše je v pohodě a 12.10.si pjdu pro průkazku, jsem si zase připomněla, čím mě ten muj gynekolog Záviš Zpátečník vytáčel, má tam trapný UTZ,ještě mi dělal vnější, že prý jsem hubenour a že to bud vidět, takže já a co srdíčko a on hahaha tak to tímhle nevidím,, ale budte v pohodě, roste TO.a já že pak bud chtít napsat doporučení na NT screening...tak on no jako že nevidí důvod, že se to dělá jen při podezření na vývojový vady no grrrrr vrrrrr ale jinak je fajn zas takovej lidskej a osobní, malina tam okouzlila celou čekárnu ženských a i doktora se setrou :grinning:

jdem na sluníčko pááá večer
30. zář 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy, ten gyndař se tak fatk jmenuje? :sweat_smile: Zpravička dobrá, že TO roste :grinning: :wink:

Holky, jestli sháníte bodyčko s dlouhým rukávem, můžete kuknout, jsou tam různé velikosti a celkem pohodové ceny. Kupovala jsem v tomto obchodě Riškovi pyžamka, a oni mi posílají mailem pozdravy :wink: http://www.veseledite.cz/body-c-2.html?zenid=7f77c80c7ab96817476499b7dca665d7

Jo, a zapomněla jsem předtím politovat Honzíka Puzzíka, měl bebí :frowning2:
30. zář 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zkouším, jestli vyjde druhý dnešní spaní v postýlce, mohlo by po 3,5 hodinách bdění.
Sami, super, že je vám dobře :slight_smile: CO se týče hraní v postýlce po vzbuzení, tak Honzík si vystačí s dvěma až třema dudlíkama, ráno zábava na půl hodiny :sweat_smile: Přes den tam ale po vyspání moc dlouho nevydrží.
Máš taky stoleček hrací? FP? Nám dojde někdy Chicco. Bych ho chtěla dát Honzíkovi k narozeninách, ale hrozně to bude těžký vydržet, když vím, že by ho to hrozně bavilo už teď.
Hpaji, kuchař se zřekl opejkání, hm, dobrej kuchař, ale hlavně že hsre to zvládli!
Lobi, jdeme na oběd znamenalo, že jsme šli na oběd do kuchyně, kterej jsem uvařila, do restaurace ne :grinning:
Hpaji, míry si píšu a zpětně gratuluju ke 3/4 roku!
Talls, co rajče, dobrý? Já taky občas do jídla Honzíkovi dám a dobrý.
Lao, co je na vstávačce v 6,30 nenormálního? :sweat_smile:
Jumi, scifi noc? Dík, aspoň něco je naopak, jinak je většinou pro mě scifi vše, co píšeš o soničce :grinning:
Hrací stolečky fakt bomba, Honzík taky vyzkoušel u sousedů a na cvíču a baví to hrozně i jeho a to je co říct!!!
Tak MM právě přinesl Honzíka, že nevypadá unaveně a nespí. Po 10 minutách to vzdát, chjooo, podle mě by časem usnul. Jedeme do servisu pro auto, tak třeba usne cestou.
Jumi, fotky super, Sonička je ti čím dál víc podobná a u myčky, na nočníku, super :slight_smile:
Andy, gratuluju :slight_smile: :zipper_mouth: Doktor vtipálek, no co no :sweat_smile:
Pospi, dík za odkaz, omrknu :wink:
30. zář 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem Honzíka vrátila do postýlky, ne že nebyl unavenej, byl, stačilo ho tam ještě chvíli nechat lézt a už spí.
30. zář 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme zpátky z prochajdy, byly jsme na hřišti, pak jsem jí dala sváču a koussek jsme jely, usnula, samo se před domem probudila, doma protivná jak noc, tak jsem ji ještě dala spát.

tak reakce:
jumi krásný fotky, botičky vypadaj moc hezky a přijde mi teda větší sonulka oproti naší malině, sonulka vypadá tak dospěle a chytře, kdežto malina tak sígrovsky :grinning:
a s autosedajdou neporadim, ještě zatím neřeším, chtěla bych vejce co nejdýl dokud bude, ale inspiruju se, co holky shrnou....

lobka jsi fakt hypermáma a pro más ostatní, co se někdy hroutíme z jednoho dítěte jsi příklad, že se to dá zvládnout i se 3dětma :grinning:
a s poznámkama já teda nesouhlasím, přece učitelka je od toho, aby děti ve škole učil aa usměrnovala, je za to placená, tak co má co psát poznámky, má si udělat v hodině sama pořádek :angry: ty jí taky nepíšeš poznámku, že tě doma natálka zlobila, at s tím něco ve škole udělá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
add přikrývání, já nevím, co je to paplon a co vankuš?????

talls tak to já myslela, že architekt je dražší sranda, to jste to dobře vychytali, se těšim pak na fotky jak z LIVING :grinning:

puzzi aja uzdička :confounded: teda nejste v tom sami, malina dnes karambol, je odřená do krve vedle nosu, teda jen se člověk otočí :confounded:

hpáji koukám, že rišulku trápí zoubky, at brzo vylezou a na TM jsi teda přísná :grinning: ale dobře mu tak že, když může chlastat, může i přebalit..... :grinning:

puzzi add Honzík, já myslím, že to samý co holky raděj mě zkusit na Honzíka, vy ho máte naučenýho, že neustále mu někdo vymýšlí a dělá zábavu, měl by si umět taky hrát sám, co mu´dát hračky a odejít koussek aby tě neviděl, aspon nan chvilku...on jak tě vidí, tak tě prostě "otravuje", at si ho všímáš......a myslím, že najíst se je základ, aspon pro mě, nezabere na něj třeba kus chleba nebo tak.....???jak radí miruss

puzzi kuskus chutná i malině :slight_smile:

talls já koření dávám, bazalku, oreganu, takový ty bylinky....at to má chut :slight_smile: a rajčata taky dávám...

jumi teda tak soninka je ještě větší nemrciuch s jídlem než malina :unamused:
add kompromisy, taky se snažim odvádět pozornost, ale přiznám se, že kolikrát to asi není moc RABR, ale lepší se to :sweat_smile:

add FP stolek mánie, my do něj půjdem k narozkám asi :grinning:

Pospi ne nejmenuje se tak :grinning: to je jedna postava z harryho pottera, tak mi to přišlo vtipný k němu :grinning:
a dík za odkaz, zajímavý věci i ceny...a jeto dobrý materiál, nevytahuje se???pár body s roláčkem by se mi na zimu hodilo :dizzy_face:

jumi já se taky strašně těšim na pohlaví, mě je líto těch krásných věcí po malině, tak yb mi holčička nevadila :grinning: a chlapeček taky ne :grinning: bych se mohla vyřádit a nakupovat znovu že :slight_smile: no když jsem čekala malinu, chtěla jsem víc holku, tak ted mi to je jedno už...ale nevydržela bych to nechat se překvapit až do porodu...

puzzi myslíš, že to vydržíš mu ten stolek nedat?

tyjo dítě spí, to je paráááááádáááááá :sunglasses:
30. zář 2009 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Honzík spí už přes hodinu a já mírně nervní, ale zas už z dřív vím, že z hlediska noci to nic špatnýho neznamená, že pravděpodobně v pohodě usne a bude normálně spát.
Andy, dobrý, že ti ¨Máli ještě doma usnula. :slight_smile:
Když posadím Honzíka k hračkám a odejdu třeba jen do kuchyně, tak uplyne max. deset sekund a už leze směr kuchyně. Je to hrozný, ale já už předcházím jeho blbý náladě, takže si k němu automaticky furt sedám a rozmazluju ho víc a víc a nevim, jak z toho ven :confounded: Jo, kus jídla do ruky by šel po dobu snídaně, to někdy dělám.
Názor na poznámky učitelky - je to fakt, některý učitelky si poznámkama dokazují, jak vychovávaj, ale správná jejich výchova je, že si to s dítětem vyřídí rovnou a nejen mu to napsat do žákovský.
Máli taky karambol, jo? DOkud jsou to jen drobnosti...
Nevim, jestli vydržím Honzíkovi stoleček nedat, jenže co k narozkám, v tom případě musim vymyslet jinou bomba věc, ale nic mě moc nenapadá.
Máli taky spí takhle kvečeru a v pohodě pak večer?
30. zář 2009 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
puzzi malina furt spí, čumim, al ebudit nebudu, hlavně že je klid :sunglasses:
puzzi ty dokážeš být třeba fakt zásadová v noci, to klobouk dolu, ale přes den teda nic moc :sweat_smile: fakt přitvrd, nebo už z toho bude těžko cesta ven, tak mu prostě povídej, ted máma musí udělat tohle a tamto a až to udělá, tak si spolu pohrajem a pak to dodžet, oni nám rozumí už moc dobře...co pak budeš dělat s dvouma dětma, to se z toho zblázníš..když si Honzík tak hezky odvykl noční jídlo, tak mu půjde i toto neboj..
myslím,že malina bude psát v pohodě večer, dnes toho moc nenaspal...

holky jakým způsobem dávátaé dětem ty tabletky toho fluoru???
30. zář 2009 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy, zas jako úplnej otrok nejsem, prádlo skládám v děcáku a on si okolo hraje, pak v kuchyni nádobí z myčky a on stojí na dvířkách nebo poklízím trochu kuchyni a tak. Ale takových prací je málo a sednout si k PC a nechat ho na zemi je blbý a rozdělat nějakou větší práci taky blbý. Takže pokroky a trénink trochu jsou, ale slabota to je, musim nějak přitvrdit a vymejšlet si víc činností, kdy by se Honzík musel zabavit. Třeba vařit bych mohla začít dopo a ne když spí.
Tabletky fluoru nedávám, to nevim :confused:
30. zář 2009 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Honzík už je vzhůru.
Jestli máte chuť a čas, tak mi schválně napište, co děláte doma, když jsou děti vzhůru, ať se inspiruju, co se dá stíhat s dítětem :slight_smile:
30. zář 2009 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi vlastně když je malina dobře naladěná, tak dělám skoro vše kromě úklidu koupelny a WC a žehlení....vařím, myju si hlavu, foukám si hlavu, luxuju, myju nádobí, konuju :grinning: ...malina je bud na zemi a s něčím si hraje nebo rabuje ve skřínkách nebo je v postýlce, tam ji nahážu pár hrček, hračky dávám každý den jiné a točím to, aby se neokoukaly....a vždy udělám nějakou činnost a jdu si s Máli pohrát, posíláme si míček,lezeme spolu a přitom, kdfyž něco dělám, tak jí něco povídám, směju se na ní atd....
když nemá náladu, je to horší, to dělám tyto věci když usne...ale ted se snažim alespon na hodinku si denně lehnout a odpočinout, jsem docela unavená z toho těhu...takže to tak nehrotim..

ted si třeba už 20 minut hraje sama v postýlce, to je docela zvláštní takhle večer, asi jak se dobře vyspala, za chvíli půjdem koupat, jsem dnes slaměná vdova, J.dojede až po 10, tak na kona bude čas :grinning:
30. zář 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi, ja to mam presne ako Andy, robim s Lukym vsetko okrem zehlenia a umyvania kupelne/WC. Varim, peciem, upratujem - vyuzivam na to najma jeho dobru naladu po zobudeni/najedeni - ked je mrzuty, tak sa uz len zabavame, vtedy porobim nieco jedine vtedy, ked ho mam na rukach = takmer nic. S tym samozabavenim je to tazke, najviac sa sam zahra v detskej izbe ( ja nakukujem v pravidelnych inrervaloch), alebo paradoxne v ohradke - celkom tam chce byt - uvidim, dokedy mu to vydrzi. Ked si len tak lozi po byte, tak akonahle ma zbada za PC, tak ide za mnou a do kuchyne tiez, to je pre neho lakadlo. Asi fakt postupne zvykat, ale myslim, ze v pripade Honzika to bude s tym samozabavenim stale lepsie - ako si predpokladala, fyzickou zdatnostou sa to uz teraz zlepsilo oproti minulosti, ze? A je dost pravdepodobne, ze Honzik bude zanedlho chodit a to sa urco prehra aspon cast dna sam :wink: .
Andy, doktor teda divny, ale hlavne je, ze to vyzera faaaajn :wink: . A vankus je polstar a paplon, neviem presne, ako a cesky povie - nie je to to iste :confused: ? Proste perina, paplon, prikryvka :grinning: . A s poznamkami tiez suhlasim, ucka je trapna - ze sa hrala si tiez myslim, ze mala poriesit ona - naco mi to pise :angry: .
A kocky dakujem za pochvaly, ste zlaticka :slight_smile: .
Jumi, Sonicka je krasna na fotkach :dizzy_face:
Pospi, obchodik ma super ceny :wink:
30. zář 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dík holky, jste mě docela povzbudily, si uvědomuju, že s Honzíkem taky dost věcí udělám, úklid teda moc ne, vysavače se Honzík bojí a taky potřebuju prostor a tak, ale příprava na vaření, myčka, prádlo, poklidit základní věci na místo, to víceméně už poslední dobou vydrží. Nahoře v děcáku je hrozně rád v postýlce, tak to mám čas třeba na to prádlo, dole v kuchyni je to trochu horší, ale zlepšuje se to hodně, když to srovnám se situací před půl rokem, tak teď krása. Nakoupit už se s ním taky dá, vydrží v košíku s rohlíkem a tak.
No a jsem ráda, že vidím, že i ostatní děti mají horší chvíle a potřebují vaši společnost, ono to někdy vypadá, že ostatní děti si vyhrají imrvére samy, to je asi kravina, žejo :sweat_smile:
Hurá, Andy tu večer bude, já taky, honem všechny sem! Já tu vždy po osmý večer obnovuju a nic nic, pak jdu před desátou spát a ráno tady na mě vybafne deset nových příspěvků, nechcete chodit kecat dřív? Žejo, Andy, že maj chodit dřív! :grinning:
30. zář 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tááák dítě usíná, ještě musím přeprat posr.plínu a mám klídek pohodičku :slight_smile: takže v 6 byla 140kaše, ted bylo 120mlíka a v noci jen 60tka, malina má dietu :grinning:
Lobka ahá já si to myslela, vankuš polštář a paplon je u nás peřina :slight_smile: jasně tak malina má vankuš a paplon :grinning:

puzzi taky si myslím, že samozabavování bude lepší a lepší :wink: jasně vem si ty nákupy, jakej to byl dřív opruz, brali jsme 2 vozíky, jeden bezl malinu v sedačce a druhej nakupoval :stuck_out_tongue_closed_eyes: ted sedí a kouká :sunglasses: ale teda když mi to trvá dýl, tak už zkouší vylézt..

jasně holky všechny sem,, ale po 10 už jděte spát, já si pak připadám ráno jak trapáček ,že od 10 do 12 si tu vy popíšete stránku a já sladce chrnim :grinning:
asi budu koukat na ty Přešlapy. nebo já nevim, ne že by mě to nějak extra zaujalo, ale možná lepší než ordinačka, z tý se začíná stávat dobrá limonáda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. zář 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já budu na Přešlapy taky koukat, já se umím odprostit od toho, že je něco nereálný nebo trapný, mě to prostě ba :sweat_smile:
Jj, s Honzíkem v košíku jedně rohlík a to sní tak 1/3, pak už nechce, pak ještě chvíli kouká a pak už chce ven, ale jako dobrý, 15 minutovej normální nákup se zmáknout dá.
Honzík měl oběd ve 12 a pak po 15 šel spát nějak bez svačiny (mi to nedošlo), tak svačil až v 17 po spaní. Ale měl někdy ve 14 kousek rohlíku v kočáru. Takže v 17 přesnídávka a v 19 kaše s mlíkem (koupila jsem mu teď ty krabičky od Nestlé 250 ml kaše s mlíkem). Páč když má vydržet do rána, tak ať mám jistotu, že nebude mít hlad (a neoblafne mě v noci a neoblafne :grinning:).
30. zář 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maly uz tiez chrni, supla som mu teda tu perinu, tak uvidim, ci sa do toho nezamochli a nebude nervacit. Je uz vsak teraz dost chladno, tak hadam mu bude dobre.
Puzzi, pripravila si sa na noc dokonale :grinning: , som zvedavaaa, co rano napises. To hotove mliecko s kasou som uz aj ja skusala, chuti mu - nedavam kazdy vecer, lebo sa mi to zda drahe, ale mam doma pre pripad cestovania a pod.
MM opravuje lietadielko v garazi, tak mam volny PC, tak tu este strasim - mala by som ist spratat kuchynu, ale sa mi nechce, mozno bude este MM vecerat, tak pockam.
U nas tie ankupy v kosiku nic moc, maly furt vylieza a otaca sa - je zvedavy, co hadzem do kosika. Minule vyklepol tie vajcia ( to som vam pisala), takze ja robim najradsej velke nakupy sama a bezny nakup obstaram s kocikom.
Idem aj ja mrknut, co ide vecer v telke, mala by som si zacvicit tie cviky na chrbat, ale sa mi nechceee - no musim, nech mam nejaky efekt k tym masazam, ale uz sa to pomaly zlepsuje.
30. zář 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, ked sme si tak dnes davali tie tipy na bastu pre drobcov, tak my ( rozumej ja a Luky, zvysok family ma s tym uz posiela do teplych krajin), ficime na tekvici Hokkaido. Neviem, ci poznate, je to ta oranzova, co ma aj duzinu totalne oranzovu, je fantasticka najma na polievku, ale robim z toho vsetko mozne - zapekam s cestovinami, zemiakmi, alebo placky - mnam. Luky to ma v roznych obmenach kazdy den ( z nasej bio zahradky na chalupe, tak to vyuzijem :wink: ). Skuste kupit, ak nepoznate, je to mnamka.
a Puzzi mala si pravdu, vecer tu je mrtvo, asi vsetky zehlite, ze? Ja by som tiez mala , pojdem o 9-tej pri Klinike Grace ( v Cechach Chirurgove). Babam som dovolila este dopozerat rozpravku na DVD a ja sa idem teda vrhnut na tu kuchynu :stuck_out_tongue_closed_eyes:.
30. zář 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já dneska koupila v Hypernově takovou malou žlutou tykvičku, že by to bylo ono? Aby měl Honzík nějakou změnu. A s čím ty dýně a tykve kombinujete?
Honzík je v nákupním košíku celkem napasovanej, takže by asi nevylezl :sweat_smile:
30. zář 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi, najcastejsie to robim so zemiakom a mliekom. Alebo klasika s korenovou zeleninou, alebo masko a ryza + tekvica. Tekvica + hrasok + zemiak - ako hovorim, pcham to vsade :slight_smile: . Cestoviny mu este nedavam,ale s tym by to bolo urco tiez dobre :wink: .
30. zář 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Super, zkusím zejtra s bramborem, brambor už Honzík teď pár dní neměl. Jo a kromě kuskusu jsem zkoušela tento týden i pohanku a taky úspěch :slight_smile:
Kde jsou zase všichni, co?
30. zář 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, jo, kde jste vsichni ??? :confused: :grinning: ...zase to tu ozije pred polnocou so Samickou a s Petronuskou.
Na pohanku sa tiez chystam, ako si ju pripravovala? Ako ten kuskus, iba tak sparit, alebo sa musi varit?
30. zář 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj babule,
teda zase toho mám na dočítání jak hrom :sunglasses:
U nás nestíhačka, jak já s malou, tak potom jet a dělat k našim ... jinak nic nového :fearful:
Kája byla dnes vzhůru od 6:30, dopo spaní bylo od 10 do 10:37 a po obědě usla po 13:30 a ve 14 byla vyspaná. Takže tak.

PETRUŠ,
nevím, co by mělo Kájku trápit, fakt nevím ... že by zase zoubky? Dvojky nahoře jsou venku, tak jedině, že by lezly jedničky, já nevím, nezdá se mi. Fakt nevím, čím to může být :frowning2:
Jé, Jaydi je skvělý, jak chodí !!!
A šuplíky a čudlíky vedou i u nás, nestíhám odhánět.
SAMI,
snad už břicho nebolí. A ty "naše" výrazy, no sem tam je použiju :grinning: Jé a super, že Domi chodí po postýlce.
MARTI,
paráda, že ti Markétka tak papká.
LAO,
6 zubů? Teda, vy jedete :grinning:
ANDY,
taky vám jde krásně to snižování mlíčka v noci.
Kája si taky vymáhá a řve, když je v ohrádce, jsem z toho taky na nervy :frowning2:
Jé, Vánoce v domečku, to bude krása - Ty, jenda, Málka a mimi v bříšku :slight_smile:
Gratuluju k úspěšné kontrole :slight_smile:
jaké tabletky fluoru? Já nic nedávám:confused:
VANIL,
teda návštěv až až...
PUZZI,
noc bez mlíčka? Super !!! Skrytě závidím. Já v noci vstávala 4x. :frowning2: Musím taky natrvdo najet na Káju, ale leda až bude mít Palo volno nebo že bych ho někam vystěhovala, jinak by se nevyspal do práce.
Bumbác Honzíka-hlavně že je OK a odnesla to jen uzdička.
Kája je taky stejná, že jak ji někde nechám, hned za mnou leze :frowning2:Jak píše Andy, musíme přitvrdit a nechat je...
TALLS,
taky přikrývám peřinou.
Těším se na fotečky vybraného nábytku :slight_smile:
JUMI,
krásné fotečky a Soňka je nádherná slečna. My máme autosedačku Storchenmühle.
HPAJI,
super, že se grilovačka vyvedla.
Ať vás dlouho netrápí zoubky, bobek Riška.
MOMOU,
jejda, taky noc na houby, ale aspoň super, že se malá nepočůrala.
30. zář 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lobi, pohanka je lepší tak 20 minut povařit, takže rovnou jí tam dát se zeleninou, kuskus stačí až na konci na chvíli.
Petis, 2x půlhodiny spánek přes den, tak to chápu, že nestíháš přes den koně, máš teda záhul! Jo a prosím míry Kájky 9M mi chybí k váze :wink:
Ale potěší trochu, že i jiné děti moc nevydrží samy, co? :sweat_smile: Ještě občas někdo popište, co přesně znamená přitvrdit, jak dlouho je nechat povztekávat a tak.
30. zář 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi,
já nestíhám nic, ani úklid, ani vaření ... ona mi visí na noze a pláče.
Ale budu ji muset nechat a dělat, jinak se zblázním já.
Promiň, délka je 76cm.
30. zář 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.youtube.com/watch?v=a5m1a8EuWTg

To jsme natočili včera, jak Kája "paří". Ale bylo to už po 18 hodině, tak to nerozjížděla tak, jako obvykle.
30. zář 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petis, jj, aspoň nějaký krátký věci, Honzík taky není nadšenej, ale 5-10 minut v kuchyni mi pod nohama plus minus nějak zkousne a tak. Zejtra dopo budu vařit a ať se třeba zblázní, chci dělat guláš, takže cibule, maso, tak na 15 minut práce, bude muset vydržet, Vždycky mu dám pár piškotů, otevřu mu myčku, kňourá a stoupá si mi o nohy, ale nějak to přežije.
30. zář 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petis, koukám na video, přesně takhle blízko u honzíka vždy sedím a on se na mě pak hrabe a pak ho držím vestoje a on dřepuje, jo, to jsou megaspokojený, co? :grinning: jak se krásně usmívá u tebe :slight_smile:
30. zář 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem dnes koupila květák, tak budu dělat asi ten a taky potřebuju něco uvařit Kájce.
Jak jste psaly, že už dáváte koření, tak budu muset taky začít, já zatím nedávám nic.
30. zář 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky zatím nekořením a inspiruju se :slight_smile:
petis, video fakt dobrý a jak tam sedíš, to je tak typický! předpokládám, že jakmile by ses zvedla a chtěla něco udělat, že má kájka po pažbě a začne kníkat za tebou, hrůza, co? :sweat_smile: :grinning:
30. zář 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek