• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Tak to koukám, že jsou si naše dětičky hodně podobné :slight_smile: Jj, u mě je spokojená, dnes jsem jela na nákup a pomalu jsem neodjela, ptž začala řvát, i když byla u Pavla. To už bylo na mě moc. A to je s ní Palo denně, tak jsem jela i přes řev. Jak mě neviděla, tak prý byl klid.
Kájka by mohla od Honzíka okoukat to noční spinkání bez mlíčka :wink:
30. zář 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petis, odkoukej ty ode mě noční tvrdost a za pár dní je třeba i Kájka v noci bez mlíka :sweat_smile: Honzík se ale zatím tak jako tak v noci budí, akorát že nic nedostane, jsem zvědavá, jakej bude vývoj.
Honzík docela s MM je rád jako se mnou, vždy kdo je blíž, tak na toho se hrabe :sweat_smile:
30. zář 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, takhle s ní sedím většinu času, nebo lezeme do čtyřech, nebo chodí s mou pomocí ...
Kája je taky ráda s MM, když přijde z práce, tak hned začne divočet, ale dnes to bylo nějaké všelijaké.
Noční tvrdost musím probrat s MM, já jsem pro, ale i pro něj by to znamenalo, že se nějakou dobu nevyspí a to by asi nebylo dobré, má toho v práci hodně.
30. zář 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já Káji v noci nedávám mlíčko hned, jak zapláče, zkouším jí hladit a uhladit, ale ona pláč stupňuje a pak už je zle a jdu přihřívat.
30. zář 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petis, u nás byl problém víceméně jen dvě noci a to 1-2x za noc, tak když to naplánujete začít třeba z pátku na sobotu!
Tyjo, to je jak u nás, bU´d s Honzíkem u hraček nebo ho lákám, ať za mnou leze, neboho vodím chvíli za ruce. nehrabe ti z toho někdy? Mně jo :sweat_smile: Ještě že aspoň se dá občas jít ven a je změna!
30. zář 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jsem právě myslela, že bychom začli o víkendu :wink:
Jo, hrabe, k tomu, jak ještě málo spí, tak mám i nervy.
30. zář 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobry vecir,
tak jsem teprve tady, ale jen na skok, mam jeste praci, at toho na zitra neni tolik :wink:

Meli jsme dobrej den docela, ale dopo jsem zase musela vyridit jeden urad, me serou furt s necim :angry: Pak obed malemu a jeli jsme za kamoskou. Bylo hezky, tak jsme si udelali krasnou prochajdu. Doma si kluci hrali, Jaydi chteli Vikiho porad pusinkovat, tak to bylo taaak zlate :dizzy_face:
Doma jsme si vsichni chvili vyhrali a potom Jaydi zase zaspal u flasky. Asi z toho chozeni je nejaky vic unaveny :grinning:

Ray tedka kouka na fotbal, ma to potichu :grinning: a ja se podivala na Preslapy, jsem se nasmala. Super serial :grinning:

Zkusim vas aspon v rychlosti docist, ale za reakce se omlouvam, bych pak nestihla zadnou praci :rolling_eyes:
30. zář 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petis, Honzík taky v noci takhle, uhladit nešel, řval víc a víc, nemyslete si, že on v noci jenom tak kníkal na mlíko, když jsme ho přišli ze stoje položit atd., tak nasadil řev nejvyššího kalibru,pokud nebyla flaška. Překvapilo mě pozitivně, že za dvě noci pochopil, že si mlíko nevyřve. Chtěla bych vás váhající povzbudit, že to může jít snáz, než to vypadá.
30. zář 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petruš, vy tomu Jaydimu dáváte zabrat, že večer krásně odpadne :sweat_smile: A co v noci, to ho položíš a spí dál bez mlíka, viď? To je dobrý :wink:
Pusinky Vikimu :slight_smile:
30. zář 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petis, tak si prostě během dne naplánuj několik kratších činností, např. vyndat myčku, složit prádlo a udělej to s Kájkou vzhůru, chvíli´prostě musí vydržet! Mně tyhle činnosti pomáhaj, abych se z toho nezbláznila, to by rpostě nešlo 100% času být na zemi u Honzíka, bych se z toho zbláznila, takže občas se chvilinku zblázňuje on :sweat_smile:
30. zář 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, Puzzi, to dělám a budu dělat dál a budu činnosti přidávat. Prádlo skládám v ložnici na zemi s Kájou, myčku vyndávám před ní, akorát mi tam leze :stuck_out_tongue_closed_eyes: , taky jí i umývám lahvičky, utřu prach, stelu postele ... ale jsou to jen takové prťky z domácách prací.
30. zář 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petis, no přesně, tak to je u vás úplně stejný jako u nás, trochu úleva pro nás obě, že v tom nejsme samy :slight_smile:
30. zář 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
A můžeme se podporovat a dávat tipy, co zabírá :wink:

Jo, dnes jsem Káji koupila v Tescu bundičku za 145,- Sice je bílá s hvězdičkama, takže nepraktická barva, ale na spinkání do kočárku bude dobrá :slight_smile:
30. zář 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petis, no jasan, podporovat se v tom, že není špatný nechat je chviličku mírně povztekat - takovou podporu potřebuju, dík :slight_smile:
tyjo, dobrá cena bundičky.
30. zář 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
I já :slight_smile:
Jo, dala jsem nějaké fotečky do albíka.
Tak Palo říkal, že bude brzo doma (je s klukama na pivku domlouvat dárek na sobotu, kdy 2 kamarádi slaví 30) a ještě tu není :angry:
30. zář 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Spokojená Kájka po obídku :slight_smile: Je moc hezká, líbí se mi, jak má kulatou hezkou hlavičku a oči :slight_smile:
30. zář 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petis Kajka je krasna v tej stolicke :dizzy_face: a to teda pekne krmite, ked ma taky cisty podbradnik, Luky je este stale zapraskany az za usami :slight_smile: .
Pojdem uz do hajan, majte sa, dobruuu :slight_smile: .
30. zář 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky dobrou, jdu spát. jsem zvědavá, kdo teď večer/v noci dojde pokecat :sweat_smile:
30. zář 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy gratulujem k dobrym spravam z KO. A Malinka bola obdivovana :slight_smile: , ani sa necudujem ved je aj co obdivovat, je naozaj krasna. POzrela som si najnovsie fotky.

Jumik Sonicka je moc pekna, a strasne sa podoba na kamaratkinu malu, ako by ich jedna mat mala.

Puzzi, ja sa asi skor priklanam k tebe, ja moc toho nespravim ked je Tomi zobudeni. Najviac prace stiham ked spi, ale vysavanie iba vtedy ked je doma MM, alebo si maleho zoberie moja mama, lebo vysavac by ho zobudil. Ja sa mu musim tiez stale venvat, lozit mu za zadkom, a davat pozor aby kdesi nepadol zas na rypacik. On sa pri vsetkom vstava a vobec mu nevadi ze je to napriklad rovna stena, alebo skrina, na ktorej to smyka. A ked uz stoji a nieco zazrie, tak sa hned pusta a je mu jedno kde leti, aj ked sa uz trochu naucil padat na prdel ale este to nieje uplne ono. Najnovsie ho strasne bavi stavat sa pri susiaku na pradlo, mam ho zlozeny v izbe vedla skrine, a dnes sa mu dva krat podarilo skoro tresknut na zem aj s nim.

Lobka tak tu tekvicu som este neskusala, a to mozem povedat ze Tomi ma cuketu uz skoro 3 mesiac denne, tiez mame z biozahradky u svokrovcov na chalupe.

Puzzi ja davam tu cuketu ku vsetkemu, ma to dobru nasladlu chut a malemu to chuti. Dnes mal napriklad cuketu, kvetak, ryzu, rajcinu. Zajtra asi spravim cuketu, zemiak, hrasok, a mozno mu tam este supnem kusok kvetaku, este mi ostal.

Petis chcela som kuknut videjko, ale mi to akosi seka skusim to pozriet zajtra. A to spanie nic moc, Karolinka ide asi na baterky ako Novinkin Slavko.

Puzzi Tomi mi kolkokrat knura aj 10 minut v ohradke v kuchyni, ked proste mam robotu tak ma smolu, ale musi to byt ozaj dolezite, inak ho moc nenechavam vyrevat tak dlho, ale preventivne si pomrnci kazdi den dokopy tak mozno aj 45 minut. Ale to nie vkuse, to keby sa pospajaju tie minutovky.

Peti tuto vetu ako by si mi z ust vytrhla " Jj, takhle s ní sedím většinu času, nebo lezeme do čtyřech, nebo chodí s mou pomocí ... "
30. zář 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petis Karolinka je krasna, a teda ten bryndak ma ozaj cisty. Tomi je tiez spinavy az vo vlasoch.

Este som sa vam zabudla pochvalit, Tomi zacal dnes robit indianka, a celkom ho to bavi, na prechadzke v kocari hulakal na celu ulicu.

Puzzi, dokedy ja docitam tie vase romany tak vy zdrhnete a ja som tu teraz uplne sama.
30. zář 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak a idem si lahnut aj ja. Zajtra rano tu asi budem zas trochu skor. MM ide zas na rannu smenu, takze drobec ho bude chciet vyprevadit do prace. A ja budem musiet tiez :frowning2: vstavat.
30. zář 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,

Andy, super zprávy z kontroly :dizzy_face: Když si vzpomenu, jak jsem byla před každou kontrolou nervní.... :confused:

Jen jsem to tu zběžně proletěla, co jste to tu psaly o kořenění jídel prckům? Co dáváte za koření? Už i solíte? :confused: Kuji za zodpovězení dotazníku :grinning:

U nás dnes den v pohodě. V plavču řval asi jen 4x, pak už si na ty ponory zvykl a začal konečně reagovat na signál :grinning: Pak jsme si dali toho šlofíka, poslední půlhoďku už jsem prcka v posteli opustila, už jsem byla přechrápaná :grinning: Na pozdní oběd zvládnul půl malé skleničky kuřecího masa se zeleninou (to byl výkon, poslední dobou dal maximálně dvě lžičky), takže jsem byla velmi spokojená, teda do té doby, než se mi zablul jak šakal, takže před odchodem do obchodu byla kompletní převlíkačka...
Teď si dávám burinu(burčák), letos jsem ještě nekápla na pořádnej, je to sladký jak cecek. Ble, fuj.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zlatá moje oblíbená Frankovka :grinning:

Posléze šmírnu ještě na Kájky video...
30. zář 2009 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi, přišla jsem si samomluvit :wink:
Dala jsem dneska na zkoušku Jance piškoty do rozvařených jablek a ona se mi totál pozvracela ze spaní. Přišla jsem na to před chvilou, začala histericky řvát, bo jí byla zima. Ještěže se neudusila zvratkama :pensive: Nevím, jestli to bylo piškotama (je tam vajíčko) nebo jsem jí možná přeťápla :unamused: V 17h půl přesnídávkové skleničky s 3 piškoty, pak asi 3 piškoty do ruky, v 18,45 100ml čaje, na to hned v 19,10 kaše z 120ml a ještě jsem jí po koupání kojila :confounded:

Petis, Kajka je celá ty :sweat_smile: Fakt, jako bych viděla maminku :wink:

Jumi, to máš teda krásnou pomocnici :grinning: (koukala jsem na fotky :wink: )

Lobi, ještě jsem chtěla, že jsem už strašně dlouho neslyšela slovo poplon. :pensive: Kdysi tak říkali moje babi a děda mojí dece :sweat_smile: U vás je to doma asi jako všude, střídavě slunečno x oblačno, a snad převažuje sluníčko :wink:

Petronuš, na Přešlapy jsem taky kukla a seriál se mi líbí :wink:

Taky se snažím dělat svoje práce s Jankou, kromě žehlení a vytírání s ní jde skoro vše. Ona je zatím pomalá, trvá jí, než se za mnou někam doplazí a cestou potká tolik zajímavostí :slight_smile: :wink:

Richard je ještě na cestě domů, někde za Olomoucí. Byl dneska v Domažlicích, v Praze a v Plzni. Vyjel včera ve 23h a ještě není doma. Volala jsem mu před chvílí a vzbudila jsem ho. Dal si šlofíka na pumpě, říkal, že mu začínala být cesta úzká. :confused:

Vanilko, jj, teď máte nejkritičtější období, už by chtěl sám objevovat svět, odvahu má, jen chybí stabilita :grinning: Tu musí poskytnout rodič :wink: To mi taky začne frmol, jak začne Jáňa vstávat a chodit za ruku a pak než nabere jistotu a bude umět odhadnout situaci :rolling_eyes: :wink: To si ale nestěžuju .... kdo chtěl dítě... :grinning: :wink:
30. zář 2009 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lauš, taky jste měli nablito? :confused: A koupačka se vyvedla, super :wink: Nesolím, ani nekořením, my máme ještě čas. Pokud Jance šmakuje, proč jí tam něco cpát :wink:

Holky, v rohlíkách je taky vejce, ne? A ty jí bez problémů. Ono to blití asi z piškotů nebylo. Zítra, ne raději až pozítří, jí zkusím dát jen 1 nebo 2 piškoty do přesnídávky a pak jí nechám vytrávit, a uvidím .....
30. zář 2009 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nahoře se ozvala chůvička, ale to jen Jáňa vypluvla duduš. Jdu spát. Páček a dobru nočku všem :wink:
30. zář 2009 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jen jsem v rychlosto prelitla :unamused:

Lobi super s Italstinou :wink:
Jumi pekny fotky, Sonicka je krasna :slight_smile: a Takhle spinka i Jaydinek s prdelkou nahore :grinning:
Andy na gynde dobry, i kdyz ten dr nekdy na tecku, co? :angry:
Sami tak mas nakonec ten stolecek uz ted? Super, ze Domik je spokojenej a nadsenej :slight_smile:

Holky ja premyslela nad tim tlacicim kolem, jak jsem posilala odkaz, taky uz tedka. Vim, ze by se to Jaydimu libilo, aspon bychom mohli na chvili okolo baraku a venku je jeste dobre. Ze by to vyuzil dyl :slight_smile: Tak nevim....

Jaydi ma taky vankus a paplon v postylce :grinning:

Puzzi Honzik v nak kosiku napasovanej :grinning:

Se bavim, jak jste si tu nemely s kym psat a ze to teprve ozije. Kdyby jste tolik nekrafaly, tak jsem tu davno!!! :grinning:

Petis Kajka taky dobra parmenka :grinning:
Puzzi jo, kdyz Jaydi vytuhne u flasky, tak polozime a spinka. Dalsi mliko ma az nekdy rano mezi 6 - 7. Jsem si rikala, ze mu ho driv nedam :sweat_smile:

Petis ja byla taky v Tescu, koupit jen neco, ale meli slevu. Tri tricka pro Jaydinka dohromady za 5,50eur, toś nekup to, ze? :grinning:
Krasna fotka usmevave Kajky :dizzy_face:

Vanil gratulka Tomikovi k Indianu :grinning:

Add koreni...u nas nekorenim jeste :sunglasses: Teda krom toho, co je ve sklenickach. Ale domaci ne :wink:

Pospi chudatko Janicka, asi se piskotama ujedla :frowning2:
A docela jsi si pokecala, co? No ja ted prebrala stafetu a po mne asi jeste Samicka :grinning:

Tak konecne jsem se dobrala konce, ufff :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. říj 2009 v 00:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pujdu taky spat, zitra mame bizi dej :grinning:
Snad se smudlik nevzbudi zase, jak si lehnu do postele, to by me nastval :angry: jako vcera, kurdec :angry: A to jsem pak sla jeste do koupelny, jen jsem zasla, tak rev jak kdyby ho na noze braly :angry:

Add zabavovani pres den:
Tak u nas si hrajeme s nejakyma hrackama, bereme zviratka a ja delam jejich zvuky, hrajeme si s traktorem, autickem, balonkem.... do krabic pruhlednych nandam hracky a postavim na sebe, Jaydi je pak boura a vytahuje z nich ty hracky. Nebo se "nahanime" kolem stolku, to ho desne bavi a dobre se smeje :grinning: Ted mi rad sundava gumicku z culiku a podava mi ji :grinning: Hrajeme na schovku, kdy vzdycky napul zaleze za neco a vykukuje a bafnu na nej :grinning: Parime na music :grinning: Chodi s tim vozitkem no a jine....
Taky se snazim pri nem udelat i jine veci, a to si treba vytahuje kraviny z supliku (v kuchyni v tom nejspodnejsim ma hracky :grinning: ), nebo si najde ruzne papiry a probira se nima. Taky rad vybira obleceni ze skrini, kdyz ja vesim, sbiram a kominkuju :angry:
Tak asi tak :wink: :grinning:
1. říj 2009 v 00:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeste jsem neco chtela, ale uz hosipa, takze je cas jit spat :wink:

Dobrou :slight_smile:
1. říj 2009 v 00:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jsem tu, ale pisu a docitam zpostele a dochazi mi baterie-energy jen na 15min a nemam kabel a Domi se trochu mele, tak nevim

chtela bych zareagovat na vse, taxnad zitra nebo jen strucne ted

andy gratuluji ze TO roste:slight_smile:)))))

puzzi dik za tip na kuskus, ja dnes pridala ke sklenicce kukuricnou polentu a super, snedl hodne!!Doporucuji fkat ten kokosovy panensky olej, nadherne to pak voni a chutna, vsechno!

drzim palce vsem, co chteji pritvrdit!
Ja vetsinu praci delavala kdyz spal, ale ted se snazim max udelat v jeho pritomnosti, i tu koupelnu, na zemi si hraje, ale wc ne, tam by mi lezl do kocicich zachodu a vybiral stelivo:slight_smile:
mycka nadobi je velky magnet, tak jen kdyz vyndavam a je to ciste, chce uz na to i vylezt,tak se bojim padu a radeji ho nedrazdim a neotviram

lobi dzinovou autosedacku ma i Maxi cosi Tobi

je mi lito krvavych padu-honzik,malinka....u nas krev jeste netekla..uff

sona a kajka jsou modelky!!!!kraaasa

petrus, jaxi naucila JD davat pusinky?cos mu ukazovala,rikala?

holky,dejte stolecky deckam hned...do narzenin dlouha doba...no co...pak to muzete na 14dni schovat a zabalit a pro ne to bude zase novy :slight_smile:))))))

ja vecer musela nabalit balicky na MMB a poresit nove inzeraty, at mam zas co prodavat:slight_smile:. Pak pvesit pradlo, poklidit kuchyn a byla pulnoc.

tak dobrou noc vsem, uz mam jen energy na 8minut, toz to vypnu
1. říj 2009 v 00:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
pospi asis Janku fakt pretapla....pouzivas monitor dechu?
jinak Richard teda dnes objel CR...chudak,snad v pohode dorazil..bych byla na nervy. jeste ze ma rozum a dal si slofika

petrus zase nakupovala...se pose.u, mam pocit, ze kazdy tyden pises, zes koupila JDimu tricka a mikinu:slight_smile:, bud mi hrabe nebo to je fakt:slight_smile:

uz nemam stavu a nejsem tu

holky co ta megn???je to normalni? :confused:
1. říj 2009 v 00:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek