• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Tak jsem jeste tu normalne :grinning:

Presne jsem vedela, ze tu Sami jeste dojde :grinning: :wink:

Pusinky jsem ani nevim, jak ucila. Vzdycky na Jaydiho reknu dej mi pusu, pusu, nebo pusinku a davala jsem mu je a on to tak dela :slight_smile: Teda v posledni dobe dava francouzaka, a to jsem ho to opravdu neucila :sweat_smile:
Ale ne, ze da pusu, jako ze ji vyspuli! On se pritiskne oblicejickem a tak nejak vice tou pusinkou :dizzy_face:

Add ty veci, Sami...to ti hrabe :grinning: kazdej tyden ne. Akorat tedka jsem musela dokoupit vetsi veci, protoze smudlicek roste. No a jeste potrebuju nejake kalhoty do spolecnosti a na ven a tak. Tricek neni nikdy dost! Ted ma kolikrat 2 za den a ja peru jeho veci max 1x tydne, takze pak potrebuju vic veci, ne? :sweat_smile:

Tak jdu spat, dobrou :wink:
1. říj 2009 v 00:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
heeeelp... Šla jsem spat v 1h a dnes vstaval v 5.20h !!!:frowning2: včera v 5.40h... Co to jee? A ta tma do toho :(
chodí spat o 30 min driv, to to ma takovy vliv????? :rolling_eyes: :confused:
1. říj 2009 v 05:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Sami, vitaj v klube ranostajov. Ja som hore od 4.15, ale drobec dostal o 5,15 mlieko a zaspal. Tak som mala aspon cas docitat. A v klude si vypit kavicku.
1. říj 2009 v 05:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty vogo, vanil, ten můj nespi, to bych pokracovala s nim... Kupodivu jsem fit... Achjo ale. Jsme v posteli, pisu z mbilu a on tady cupuje papirovy kapesník....
my vylezem nejdriv v 7.30, takze ještě 1,5h budem lezet ale neba me to kdyz jsem vzhůru
1. říj 2009 v 06:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
To ja by som s nim nemohla lezat v posteli ked je uz moc prebraty, on vtedy vsade leze a nic sa mu nepaci, najradsej je uz potom na zemi, aby mohol objavovat.

Mne sa uz potom nechce spat, ked on zaspi, ja sa preberem a hotovo, potom ma to zas chyti az poobede a to si s nim zdriemnem.

MOzno zajtra skusim mu dat mlieko hned ako sa zobudi, aj o tej stvrtej, ale bojim sa toho ze mi to rozhodi celodenne jedenie, predsa je tam posun uz o viac ako hodinu. Bezne mu davam prve mliecko tak o 6 tej.
1. říj 2009 v 06:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte kočky, teda u nás noc nic moc, poprvé vzhůru v 11, to jsem byla jak přejetá, po půl hodině spánku, tak jsem ji vzala k nám, ve 12 šííííílenej řev, k neutišení, tak jsem jí výhružně řekla, že teda dobře, že dostane tu 60tku sunaru a má pak až do rána utrum :grinning: tak to vyžahla asi za 15 vteřin :grinning: a zaprotestovala, jako že proč tak málo, ale dala jsem dudlík a usla...pak řev v půl 4, tak to jsem poprosila Jendu, at si vyměníme místa, nebo že vyměknu a půjdu dělat mlíklo, tak teda asi 15 minut střídavý řev a protesty a pak usla a spala do 6ti, ale dobrý a prostě nevyměknu, dnes naposledy 60tku sunaru a zítra už nic :sweat_smile:

zběžně jsem dočetla, koukám teda sami tys dnes měla asi nejkratší noc a vanilka to taky neměla ideální :rolling_eyes:

puzzi jaká byla vaše noc??????to mě zajímá učitelko :grinning:

sami já bych s ní teda v posteli 1 a půl neležela, ona je pak agresorka, skáče po mě a já se bojím, kvůli miminku, jak jsem měla minulý těhu ten hematom, pořád krvácení, tak tomu se ted fakt chci vyhnout...a taky ji to tam pak nebaví.....

sami co napsat megn sms.....???bo to je blbý?nebo welinka má na ní skype...ta už tu taky dýl nebyla, chodí jen na tu srazovou diskuzi...

pospi nám se toto zvracení a máli taky párkrát stalo, podle mě jim něco nesedne, nebo se přepucnou....nebo je brzo po hodně jídle položíme....a oni by se zvratkama už neudusili neboj...
1. říj 2009 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno - vidím, že se tady vykládá od brzkého rána
My jsme vzhůru od půl sedmé, ale do půlnoci se mi vzbudil tak 4x (spal od 18 hod)., v jednu se probudil a začal dělat bugr, tak jsem ho vzala k nám do postele, usnul, přehodila jsem ho do postýlky do 5 min. zase vzhůru, takže jsem ho vzala zase k nám do postele a tam spal jak špalek až do té půl sedmé...jen myslím 2x nahození dudla! :confounded: - ach jooo, já nechci aby u nás spával...ale poslední týden jinak neusne! :cry:
1. říj 2009 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Noc super, v jednu kníkot, přikryla jsem ho a spal dál, v pět to samý, v půl šestý jen minikník a v půl sedmý vzhůru a mlíko. Zlepšení v tom, že už se v noci tak moc neprobere, jako kdy¨ž chtěl mlíko.
Já to věděla, že večer nakecáte, dočtu kolem poledne.
1. říj 2009 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko,

tak já se od půlnoci budila co chvilku s tím, že Kája bude taky co nevidět vzhůru a podržte se, ona dnes spala až do 4:30. Kéž by to tak bylo nadále. V ty 4:30 jsem jí dala mlíčko (měla jsem udělané "jen" 120ml), vypila asi 60 a obrátila se na bok a byla tuhá. Akorát já jsem šla na WC a zpět nám zavrzaly schody a malá se vzbudila a plakala, tak dopila tu zbývající 60tku a spala do 6:30.

Dnes budeme na noc nejspíš u našich, chci, aby mi mamka malou pohlídala v sobotu i na noc, nevím, jak to zmáknu poprvé bez malé !!!! a tak tam chci zkusit spinkat s ní, aby si zvykla. A taky naši se mají zítra ráno vracet, tak bych pro ně měla jet na nadro. No ještě to prodiskutuju s MM, co on na to.

Jinak Kájka od rána kníká, je v ohrádce, abych mohla v klidu posnídat. Má tam hraček do aleluja, ale stejně stojí, kouká na mě a "stěžuje si":unamused:
1. říj 2009 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
taxme fakt vydrzeli do 8 v posteli, chvilku jsem i zdrimla a mam okno jestli Domi taky acucal u toho nebo si hral:slight_smile:
ted zas radi u vysavace a hracek, v tomhle je zlaty, zabavi se a ja tu sedim u notebooku

az si zdrimne, vyrazime do jine byvale prace za kolegynema s kamoskou

puzzi teda, super uspech zase!!!!
ja zkousela kolem 1h jaxem sla spat :sweat_smile: , utisit jen hlazenim,ale to nehrozi...Domi se lukuje a krouti a place. Asi ze me citi mliko...to by musel asi zkouset utisit MM, jinak to nevidim.Ale me to faaakt neva.

andy u vas taky docela dobre v noci

dedul u vas nic moc :frowning2:
1. říj 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se hlásím do MS klubu - člověk přestane kojit a mrcha červená si mě hned najde...sarkyš! :grinning:
1. říj 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
dedulka ty jo já se tý mrše vyhla :grinning: to vypadá, že nebudu mít mrchu tak 3 roky v kuse :grinning:
to buzení do půlnoci je pro mě nejhorší,to jsem jak přejetá :confounded:

puzzi jé tak to je super, zase úspěch, dáváš mi síli nevyměknout a teda naštěstí i v J.mám oporu :slight_smile:

sami taky myslím, že u vás co kojíte to nebude tak jednoduchý :wink:

petis to bude v poho noc u vašich, já z toho měla vítr, ale máli to bere dobře a jsem ráda :slight_smile:

holky nemám doma tupounka :grinning: včera na mě máli dělala z potýlky pápá, dnes už asi 4krát pacipaci a při převlíkání jak jsem veliká, já měla šok :grinning: a tvářila se přitom jako vždyt já dávno vim jak na to, akorát se mi nechtělo no :grinning:
1. říj 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
byly jsme nakoupit, ted nočníkujem a pak dám spát, už je vzhůru 3 a půl hodky a je protivson :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. říj 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Máli už spí, ted mi sem poštačky dovezly kombinézku, co jsem si objednala, holky je nádherná, kožíšek v kapuci, těsnění u ručiček a nožiček, aby tam netáhlo, mám z ní hrozně velkou radost :slight_smile:
1. říj 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
andy: jste šikovní s tím nočníkováním - když já bych taky ráda, jenže když Max nesedí, tak mám smolíka! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
taky čekám na kombošku, tak jsem zvědavá! :dizzy_face:
1. říj 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,
noc dobra, Jaydi se vzbudil az v pul 6 :unamused: , ale zase spinkal celou noc :slight_smile: No a tedka pred 9 usnul v kocarku.
Mam spoustu prace, tak jen doctu a pujdu na to, at to stihnu :wink:

Sami vidim, ze u vas podobny jak u nas. Kdybych sla spat v 10, tak jsem na tom lip :wink: A ty taky :grinning:
Vanilko takhle brzy se ti chtelo vstavat? Ja bych teda jeste usla s malym :slight_smile:

Ja necham JAydiho at si dela rano co chce., Vetsinou chce na zem, tak sleze z postele a lozi po pokoji a s necim si hraje, nebo leze na chodbu a do dalsiho pokoje nebo pokojicku. Nastesti je to vsude v pohode, ze se mu nema velice co stat. Dneska rozhazal po pokoji vsechny ponozky a R trenky a tricka, co vytahl z komody :sweat_smile: Ale aspon ho to zabavilo a ja mohla tak nejak jeste pospavat :grinning:

Andy tak to nebylo az tak nejhorsi :sweat_smile: Pitomy jsou ty revy v noci, kdyz to jde slyset 100x tolik. Ale urco to zitra zvladnete bez mlika uplne. A kdyz ne zitra, tak pozitri :wink:

Dedul u nas je to podobny se spanim v nasi posteli. JAkmile prendam, tak je hned vzhuru a chce zpatky :angry: Ale dneska v noci spal v postylce celou dobu :slight_smile: Kazda noc je jina...

Petis to je dobry s tim tvym vstavanim a jak na potvoru mala spi :grinning: Ty jsi jeste Kajku nemela pres noc nekde? To bude dobry, uvidis :wink:

Dedul vitej v klubu MS :grinning:

Andy Malinka sikovna, jak te prevezla s jejim umenim :grinning:

Holky jakou velikost mate kombosky? JA mam strach, ze ta 86 bude na JAydiho pekne velka :unamused:

S nocnikem u nas taky o nicem. Jakmile vidim, ze to na JAydiho jde, tak rychle k nemu, svlict a dam na nocnik a on to hned stopne. A samo, ze na nem ani nahodou nechce sedet :angry: Pak obliknu a za par minut tlaci a smrad po celem baraku :angry: Tak nevim, jestli zkouset a nebo toho na chvili nechat :unamused:

Videla jsem, ze Megn nejak predelavala fotky, ne? Je tam jeji album a pod fotama nove, ale pritom uz jsou stare :confused: TAk jestli nevytvari nove albicko :confused: Jsem zvedava, jak maly prdola Hanysek vypada tedka :slight_smile:
1. říj 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Píšu to od rána......ještě, že jsem si to uložila, jinak bych měla po příspěvku... :wink:

Dobré ránečko, včera jsem vás krafaleny dočetla večer, ale na reakce už nezbyl čas...
Jen zareaguju na Andy, že super, že prďolinka roste a z Dr bych byla asi hotová teda, no, ale snad nic nezanedbá...a na NT screening bych to prostě chtěla, ať si o tom myslí svý...i když někdy jsou z toho zbytečný nervy, že to nevyjde ideálně a přitom je vše v pořádku...

Dotaz o zabavování od Puzzi...já teda moc zabavovat nemusím, Tobík si vystačí s hračkama sám, ale děláme teď to, že pokaždé, když mu měním plínku, tak ho vezmu do obýváku a motivuju k lezení (nelépe mu to jde právě s holou zadnicí), pak taky si prohlížíme knížky, má takovou, kde jsou odklápěcí okýnka, tak mu to odklopím a řeknu KUK a on to pak odkopuje taky...nebo házíme kostky do FP hrnce a motivuju ho, aby házel taky, nebo má takový to "házení kroužků", 1-2x denně cvičíme na míči...teď taky "lezeme na krabice"...naučil se vylézt na něco, to ho děsně baví, nejradši leze na DVD a krámuje CD a DVD :grinning: ...Tím, jak sám ještě nesedí tak dobře, tak těch her přeci jen tolik není, aby seděl a něco jsme dělali...ale myslím, že do měsíce sám sedět bude, fakt se teď docela hodně zlepšil... :slight_smile:

Koukám, že noci u Vanilků a Andyů nic moc, to my jsme chrněli do 7.50!!! Zato k večeru se furt budil, kňukal, plakal...nevím co mu bylo...jsem se trošku bála, jestli se nenastydl, byli jsme dost dlouho venku a měl přes sebe jen slabou fleece deku, asi mu bylo trošku chladno. Včera jsem mu v KIK koupila super set - čepičku a rukavičky, takovej podzim...a super ceny čepice 60 Kč a rukavice 29!!! Tam mají někdy fakt bomba věci, krásný a přitom levný. Kupuju tam i mýdlo na ruce za 29 půl litr, je skvělý, vůbec nevysušuje, nic a nádherně voní :slight_smile:

Jinak já jsem včera s Tobim i hodinku žehlila, on byl v "boudě" a já žehlila, u toho jsme poslouchali muziku a docela to šlo... i když radši žehlím večer, když spí.
.............
Tak jsem ho teda uchválila, protože to co mi dělá teď na dopo spaní, tak to neudělal snad nikdy...hodinu ho uspávám, furt vymrčuje, leze z postýlky a dělá kraviny a spánek nic...no, hlavně že v 11 musíme vypadnout, jdem na RHB...se picnu. Už mi mírně tečou nervy, grrrrrrr :unamused:
1. říj 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak máli pořád chrupe, já odopočívala při knížce, ted půjdu něco udělat, nádobí, prádlo fůj :stuck_out_tongue_closed_eyes:

megn přidala fotky, jsem jí vyšmírovala :grinning: tak se snad ozve :sunglasses:

petronuska jasně když ho to krámování zabaví, tak proč ne.....pak je to uklizený za chvilku :slight_smile: jen bacha aby si něčím neublížil....J.ponožky Máli krámuje obzvlášt ráda :grinning:

add velikost kombošky, já mám 74, ale odpovídá 80tce a měla ji holčička o rok starší stejně váhově na tom jako malina, takže jí bude dobře, asi ji do toho dnes navlíknu a vyfotím, at je sranda....

add nočník, já ji na něm zabavuju, držim ji zezazdu a něco si povídáme, ukazujeme a mám pravdilo 10minut, bud se do tý doby tam něco vytvoří, nebo to nemá cenu :wink:

petronuska ted apůl 6 to je hnus, jak už je tma a mimochodem ymslím, že se ted počásko u nás a u vás vyrovnalo, tady od rána mrholí a zima :stuck_out_tongue_closed_eyes:

talls na Nt pjdu, i kdybych si ho měla platit, ale u nás v LBC v gennetu, když dostaneš doporučení od Gyndr je to zdarma, ted aloni bylo....

talls to žehlení někdy jde, ale taky spíš žehlím večer, je na to klid a nemusím se bát, že bude chtít tahat za šnůru atd :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. říj 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Talls super s Tobikem, jak je sikovnej :slight_smile: Dobry kup s cepici a rukavicema :wink:
At dobre dopadne rhb :wink:

Add pocasi, Andy nevyrovnalo :stuck_out_tongue_closed_eyes: tady je dneska hezky, sviti trochu slunicko a je asi tak 16st :grinning:
1. říj 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy, aha...tak to jo, to se nedivím, že tě tam zas tak neposílá...já si ho tehdy musela platit, stálo to s krví asi 800 myslím...ale dala bych to hned znovu.

Tobi usnul nakonec vyčerpáním :confounded: v 10.30, musím ho jít vzbudit, rychle oblíknout a mažeme...kurňa ani sváču nestihnem pojíst...tak v autobuse asi...nebo bude bez svačiny, ho neubude... :wink:
1. říj 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi gratulujem k uspesnej noci. Snad uz to u vas bude pravidlo.

Petis u vas sa tiez ta noc lepsi, len skoda ze zrovna vtedy ked dietko spi pekne sa musis budit. To sa aj mne stavalo.

Sami tak to ta obdivujem ze si si dokazala este aj zdriemnut, to by som ja nemohla, Tomi uz bez problemov preleze aj cezomna.

Andy, ake to je krasne ked tak deti zrazu prekvapia niecim co do nich tlacime uz niaku dobu. Mna neskutocne tesi ten indian, je pri tom tak srandovny, a este to robi celkom rytmicky.
S nocnikom to mam podobne ako ty, len u nas je ten problem, ze niekedy tam nechce sediet tak si nocnik uchytim medzi kolena a Tomiho nad nim pridrzam, ale dnes napriklad len ako som mu dala dole plienku ( predtym nebol naznak tlacenia, lebo vecsinou ho davam ked zacina tlacit, niako to este nemam uplne vychytane) posadila na nocnik, pekne vydrzal sedkat a krasne sa vykadil a teda aj vycikal a bolo toho pozehnane.

Peti ja ked uz som bola prebrata ked som sa s nim musela hrat aj na zemi tak uz sa mi nechcelo spat, tak som povedala MM nech mi spravi kavu, potom ked drobec zaspal aj ma trochu bral spanok, ale uz som si isla vypit kavu a skysla som pri PC.
Vy ste mali tiez celkom dobru noc.

Talls, dobry nakup. A ty uz planujes davat aj rukavicky? Lebo mne v pondelok MM povedal ked sme prisli z vonku ze ake ma Tomi studene ruky, ze co mu uz nedam rukavice, lenze on by ich nemal studene keby si ich stale nepcha do pusy. ja som nad tym rozmyslala lebo to pocasie je strasne. Dnes rano ked som isla do obchodu tak som vytiahla uz aj nanoznik.

Tomi zaspal o 10.25 tak dufam si taku hodku a pol pospi. Ten ranny spanok potiahol do 8.00 takze to je tak ako keby spal do 7.00 kedze bol medzitym hodinku hore.
1. říj 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti tak to mate ozaj pekne u nas bolo rano o 9.40 mizernych 12 stupnov. A je celkom zima aj doma, normalne som rozmyslala ci nezapnem kurenie. Ale nakoniec som sa na to vybodla, malemu som dala teple teplacky a body s dl. rukavom a na to este taku pletenu vesticku.
1. říj 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Honzík usíná, já dovařuji oběd (jeho příprava ráno proběhla s Honzíkem - kupodivu ho to bavilo v kuchyni po zemi víc než se mnou předtím u hraček :sweat_smile:).
Holky, jen k tomu nočnímu spaní atd. Vy občas některá napíšete "to by u nás nešlo, on by hrozně řval". Ale bohužel to je princip tý metody, Honzík ty první dvě noci taky hrozně řval, Honzík je taky tip, co když jsme k němu v noci šli a bez mlíka, tak řval." Zkoušet dítě utišit hlazením bez mlíka je podle mě bohužel taky zdlouhavý a neúspěšný (dítě řve ještě víc), to prostě chce ho nechat brečet o samotě, je to drsný, ale zas když k němu po 5 minutách chodíte a ujišťujete ho, že jste ho neopustili, tak si myslim, že to není žádný velký trápení, je třeba ten řev brát jako prosazování si své touhy po mlíku a to maj prostě smůlu, když se my rozhodneme. Ale určitě chápu, když se vám do toho nechce, to jo, jen prostě výmluva "on by řval" není výmluva ale fakt :sweat_smile:
Vanil, ty máš s Tomíkem koukám mírně jinej záhul, on se zabaví, ale je sám sobě nebezpečnej :sweat_smile: To Honzík moc ne, to neznám, že by se bezhlavě pustil a spadl, je opatrnej. Ale je to makačka tak jako tak, tys Tomíkovi za zadkem a já zas musim bejt Honzíkovi u zadku :grinning:
Já už bryndák na jídlo ani nedávám, už to celkem zvládáme v čistotě, občas flíček na body, ale co, to se vypere.
Vanil, super s indiánem, Honzík taky poslední dny tak něco dělá na pusu a taky si začal kousat rukáv :sweat_smile:
Lao, já koření ne, ale začnu petrželku apod., sůl ne, na tu je čas - kdy se má přidávat trochu sůl? Asi až budou jíst naše časem, žejo.
Pospi, mně nepřijde Janka přejedená z tvýho popisu, jedině ten čaj atd., Honzík někdy po hodně čaji taky trochu blinká. Uf, teda blbý, že se pozvracela ve spaní :confounded:
Pospi, mělas jet s TM do plzně a mohlas strávit chvíli u nás :wink:
Pospi, v rohlíkách podle mě vejce nejsou, nebo jo?
Petruš, jsem zvědavá, jak se rozhodneš s kolem. Já se dnes rozhodla, že stoleček až na narozky, je to super hračka, bude mít velkou radost, na narozky ideální. Nic tak dobrýho bych na narozky už nevymyslela asi.
Petruš, zabavování Jaydiho je paráda, je to veselej klučina :slight_smile:
Sami, prodáváš na MMB všechny vynošený věci po Domim? TO musíš balit furt něco, viď? Ale super, že máš postupně prašule na nový věci :wink:
Sami, v kolik chodí Domi spát? Vstávačky před 6tou budou snad jen dočasný! Přitom tma jak v pytli, kde jsou naše naděje zima = ráno budou spát dýl, v čudu!
Taky bych s Honzíkem nemohla být hodinu v posteli, my ho tam máme tak 10 minut, pak už to nebaví jeho ani nás :sweat_smile:
Andy, výborně, u vás to jde s Máli podobně jako u nás s Honzíkem, je třeba aby oba dospělý se dohodli, že vydržej, páč vždy jeden skoro vyměkne, to znám :grinning: Ale stojí za to nevyměknout, čtvrt hodiny brek je super, člověk by čekal dvě hodiny v tý intenzitě, co začnou! Ale si říkám, že jsou zvyklý v noci vypít a spát a musej bejt na nějaký dlouhý breky unavený.
Dedul, na Maxíka tak dobře funguje vaše postel, hm, to je pak problém to odstranit...
Petis, super s nocí, vidíš, Kájka se třeba v noci zbaví mlíka sama od sebe!
Andy, Máli s pápá atd. dobrý :grinning: Najednou umí vše, se jí fakt nechtělo :grinning:
Andy, hlavně v noci uvědomit si, že vyměknout na mlíko jen na začátku breku, páč vyměknout po čtvrt hodině = příště bude řvát máli zas minimálně čtvrt hodiny, aby to mělo smysl! To mi pomohlo po půlhodině nevyměknout, to už pak prostě nejde, jinak je to celý v háji.
Petruš, Jaydi bojkotuje nočník, no vidíš, já myslela, že se jim na nočníku dobře kadí, Honzíkovi teda jo, se rozvalí a už to jede :sweat_smile: Honzíkovi vždy dám okolo nočníku pár hraček a on sedí a bere si to a baví ho to docela víc než jen sezení bez nočníku.
Talls, tvoje zabavování hrozně hezký, holky, to vám závidím, že pro vás některé zabavování = udělám dítěti ještě větší radost, u nás to znamená, že honzík aspoň chvilku přímo nekňučí :sweat_smile:
Petruš, vyrovnalo, tady je dneska taky sluníčko a hodně a 16 stupňů :grinning:
1. říj 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vanil, nojo, rukavičky musím Honzíkovi koupit, ježiš, to už vidim to oblíkání včetně rukavic, se zblázním! Teď po ránu je 10 stupňů, dávám zatím jen svetr a čepici, jak svítí slunce, tak je celkem teplo na slunci.
1. říj 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi hezky jsi to vsechno shrnula :wink:
S tmou rano jsme se asi sekly :angry: ale treba to jeste prijde, bude vetsi tma :grinning:
Na to oblikani se taky netesim teda :astonished: Je mi jasne, ze rukavice se mu libit nebudou :unamused:
1. říj 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi ma pobavila tvoja hlaska ze je som Tominovi za zadkom a ty Honzikovi pri zadku. Takze nam dvom sa to stale toci len okolo tych zadnic nasich deti.

Vcera ked som bola vonku s kamoskou co ma o rok starsiu dcerku od Tomiho tak sa mi zdalo ze uz je chladnejsie a nemala som deku a maly mal len podkolienky tak mi pozicala ruzovu deku, a ked som si isla domov pre nasu tak jedna starsia pani na mna ze ake podarene babo a to je chlapec? mal na sebe modru bundicku, modru ciapku a ruzovu deku, tak to vyzeralo divoko, tak jej hovorim ze je to chlapec ale ze mam len pozicanu deku od kamaratky.
Sme sa na tom s kamoskou pobavili.
Takze oddnes mam v kazdom kociku deku, ale nie ruzovu.
1. říj 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ked rozoberate tie rukavice, tak kamoska ma trochu povzbudila ze aj ona sa bala ako to jej mala zvladne ale vobec jej nevadili, ale nesmeli to byt take obycajne ako mavali ked boli uplne malicky, ale normalne palciaky.
1. říj 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fajn, Honzíkovi možná nebudou venku vadit ty rukavice, ale oblíkání rukavic mu stopro vadit bude :sweat_smile:
Petruš, ještě větší tma :grinning: A děti budou spát od 17 do 8 do rána vkuse, jasňééééé! :grinning:
Vanil, no vida, ale poznala paní, že to je kluk, to je plus pro Tomiho :slight_smile:
1. říj 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi ona bola praveze zmetena, lebo asi si pametala ze mam chlapca, ale jej nesedela ta ruzova deka. Trochu sa pozname, je to taka vzdialena suseda.

TAk a Tomi uz je hore, spal hodinku aj 20 minut, nic moc.
1. říj 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky Pražačky, MM zítra jede do Prahy na Ruzyni na půl desátou pracovně a má náplň na pár hodin, nechcete se někdo sejít? Talls? JUmik bydlí na JM, ale možná bych dojela případně, doprava kolem 10 dopo není tak hrozná. My pak pojedeme z Prahy do Mostu ke tchýni, byla s okem v nemocnici a zítra jí pustí.
1. říj 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek