• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Vanil ta pani dobra s tim overenim, ze je to kluk :slight_smile:

Ja byla minuly tyden u kamosky, co ma rok a mesic straou holcicku. Nevzala jsem si kocar ani nic, ale nakonec jsme sli ven. Ona ma dva kocary a pujcila Jaydimu cepici ruzovou s takovyma usickama, tak vypadal srandovne :grinning: Ale nikdo nas teda nezastavil :grinning:

Puzzi to by bylo neco, takovej spanek, co? O tom si muzem ale jen tak nechat zdat :sweat_smile:
1. říj 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jee, ono uz bylo neco i na dalsi strance a ja to prehlidla :grinning:
No jsem dneska busy...stiham sto veci najednou a k tomu kone :grinning:

...jo, tak to nic pro me teda :frowning2:
1. říj 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi posli mi prosim tu stranku s tabulkou. Nejak to nemuzu najit a co jsem mela ulozene, tak nejde :angry:
Diky moc :wink:
1. říj 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky pridala som nove fotos, Tomiho na novom auticku a jeho nove topanocky.
1. říj 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
čijao dupy
jojo jsem to já. :sunglasses: Dík že na nás myslíte... mno kaj začít. Nějak nebyl čas, byli jsme aj mimo domov. Určitě nedočítám těch x stran co jste nadrbaly, tož se jakože omluvuju. :slight_smile: No snad večer aspoň nakouknu a něco počtu, abych věděla jak se máte, co zrovna je v kurzu atak :grinning:
nu ale zítra se určo nechytnu, odpo kadeřnice, pak valíme do pryč.
Jinak jsme v pořádku všichni.. zdraví, spokojení, jen toho času jaksi taksi nejní nazbyt.
mno nic idu, odpo máme plavčo, takže idu obshospodařovat mládě.

Andy gratuluju ke kontrole s pučmelounem! :dizzy_face:
a všem snažilkám držím palušky aby se brzy zadařilo.
U nás tohle nehro... my valíme furt na šprcgumídkách :sunglasses:
1. říj 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majdi, boha jeho, konečně ses ozvala, já jsem se začínala bát, že je něco v nepořondku :wink:

Já už taky nestíhám koňovat jako dříve, semtam ani nedočtu :confused: se přiznávám, ale vy byste mi holky chyběly, kdybych nevěděla, co nového atd. :wink:

Jo, a přeju hezké poledne :sweat_smile: zapomněla jsem pozdravit.

Sami, ne, monitor dechu nemáme a v řiť bych se uhryzla, bo jsem neměla ani zapnutou chůvu a já jí jinak zapínám každý den, jen jsem jí včera měla sebou u mamky a zapomněla jsem jí vybalit, než Janka usnula :rolling_eyes: Jako na potvoru. Ale ona nebrečela, brečení slyším i bez chůvy, takže bych tam stejně asi nešla :confused: :pensive: Já na možné následky nemůžu ani myslet, chodí mi mráz po zádech.
Teda ty jsi měla noc :fearful: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Puzzi, návštěva by byla super, ale nechtělo by se mi trávit 24 hodin s Jankou cestováním :wink: Honzík je noc od noci lepší. :slight_smile:
1. říj 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy, díky za slova útěchy :wink:
Se tu chlamu nad diskusí Puzzi a Petronušky o tmě :grinning: A vám ranostajům vůbec nezávidím, užila jsem si toho u Rišky až až :frowning2:
Vanil, storka s dekou dobrá :wink: Já jsem byla včera v Bartoškách u kámošky a přišla jiná kámoška a prý: proč máš Janičku v modrém? Všechno dědí po Riškovi, že? :angry: A no a co jako? Proč bych jí neměla dávat modrou a kupovat zase nové růžové oblečení? :rolling_eyes: Stejně jsem jí kupovala nové bodyčka tmavě modré s bílýma puntíkama :grinning: :wink: A autosedačku jsme taky kupovali novou a modrou. Jance modrá sluší, tak co. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Puzzi, ty máš dneska megana :grinning: Mě se líbí, jak kolikrát popisuješ, co si to děcko myslí, jakože budu řvát 5min a bude mlíko apod. :grinning:
Rukavice i čepičky teplejší už mám nachystané, ale ráno jezdíme autem, v poledne a odpo venku ještě bývá teplo. Takže na hlavu dávám kapuci a ručky zatím neřeším.
1. říj 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.
Pospi ja si myslím, že Janka bola prejedená. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Andy tak super v noci len 60 mlieka a Puzzi Honzík si už zvyká na noci bez mlieka. :slight_smile:
Megn ahoj, ukáž sa častejšie.
My noc ok. Kubko vstal o 7 a Zuzka o 7:30. :slight_smile:
Ranostajom ani ja nezávidím, s Kubko som si užila. :unamused:
1. říj 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem byla venku uspat prdolu :slight_smile:
Obidek mu dneska moc chutnal, az jsem se divila. Jsem mu konecne zase uvarila domaci (hovezi, brambor, cuketa, spenat a trosku mrkve), tak ma i na zitra. Asi zacnu zase varit :grinning:
Uklizeno vcelku mam, jen jeste koupelny a to udelam tedka, jak smudlinek spinka.
Pak az prijede Ray, tak pojedu asi nakoupit, aspon trosku spocnu :sunglasses:

Megn nazdarek :slight_smile: konecne nove fota! Hany je moc krasny :dizzy_face: A libi se mi to pyzamo, co ma na fotkach, kde jsi ho sehnala?

Vanil dobra fotka s autickem a boticky hezky :slight_smile:
1. říj 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,

jééé, ztracená ovca Magdííí je tu :dizzy_face: Chybělas nám, brouku :dizzy_face:

Zatím nedočítačka, valím něco dělat, bo je tu burdel jak v tanku... Jsem si dneska udělala nákupní den, dva litry v pjerdeli a nákup roztáhanej po celým baráku.... :angry:
Jdu na to, ať pak přidu :grinning:
1. říj 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, Megn, zdary, fotky jsem omrkla, Hanýs vlasáč fešák, koukám, že se nebojíš ani červený a růžový na Hanýse, sekne mu to teda, to zas jo! Pyžamo na posledních fotkách taky doost dobrý!
Petruš, aktuální tabulka zde: http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=3350720&vReferer=
Já taky dnes byla busy, zmákla jsem s Honzíkem (!) dvě myčky, jednu pračku (povlečení), vyžehlit povlečení, povlíct postele, složit trochu prádla, dát do pekárny péct chleba, uvařit 2/3 oběda (1/3 dodělat když spal), dobrý, ne?
Spal dopo 10,30-12 a až teď usnul podruhý, ale asi nebude spát dlouho, páč jsem mu zapomněla dát sváču a naposledy měl oběd ve 12 :sweat_smile: A pak pár hroznovýho vína v kuchyni, když mi asistoval u myčky atd.
Vanil, krásný botičky a auto super, jezdí na něm Tomi? Šikula!
Pospi, dobře to dopadlo s pozvracenou Jankou, to je nejdůležitější!
Petruš, užij si nákup, to já taky ráda jedu sama nakupovat :slight_smile:
Lao už má nakoupeno koukám, dva litry utratit taky umím až moc dobře :sweat_smile:
1. říj 2009 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už jsem se dohodla na zítra na Prahu s jednou kámoškou, že k ní zajedu. Ale kdybyste vy pražačky někdy chtěly, tak já dojedu, není problém. Nebo spáchat tu zoo, i když po zkušenosti z víkendu - honzík prostě v kočáru moc nevydrží, i když je to v zoo.
1. říj 2009 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Magdiné fotky super, a ta holčička s čelenkou a v růžovém body :sweat_smile: .... :wink:

Vanilko, Tomášek motorista :grinning: Riška má taky takové autíčko na doma a byla to jeho nejoblíbenější hračka. Jezdil by furt, ale už je mu malé :sweat_smile:

Miruss, asi byla. Zkusila jsem jí dát na sváču jeden piškot do ruky, ale omylem jsem vytáhla rohlíky, pustila piškot a kňourala. Tak jsem jí dala kousek rohlíku, ten zežmoulala, tak ještě rozcumlala půlku piškotu, zapila čajem. Chvilku si hrála, a teď jsem jí uložila, tož uvidíme.
1. říj 2009 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky maminy,
dnes ráno jsem byla u obvodního, mám zánět dutin a zánět průdušek, už mě píchá i v uchu - super :angry: a mám 39,3. Před chvílí jsem se vrátila z urologie, zítra na krev - kreatin a mám papír na nějaké vyšetření - odborný personál promine, jsem zapomněla název :sweat_smile: - kde mi zjistí jak moc ledvina funguje. Doktorovi se to moc nelíbilo a dutý systém se zvětšil :confounded: Se mi taky ptal, kdy že jsem to byla na operaci a prý ještě uvidíme, ale asi by to chtělo znovu opravit. Chjo.
Jinak dětičky se dnes v bazénu krásně potápěly a šlo jim to úžasně :dizzy_face: , mě u Aničky zastoupil Jára, a šlo jim to o to líp. Jenže jsme se vrátili a děti pšík a pšík a najednou rýma, takže jsem navařila čajík, hodně pijou, utíráme hodně nosík a stříkáme vincentkou. V lékárně mi paní doporučila eukaliptový olej Koalka (stejný jako Eucasol, ale stojí 71,-), že prý ho můžu dát i na polštář (trošku) a nedělá fleky. A jako fakt nosní dírky protáhne, Anička tu pořád nosí kapesník, kam jsem jí to trošinku nakapala a krásně jí tečou nudle.
Tak a jdu zas ležet.
1. říj 2009 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pospi, tak snad už bude tvoje paní mrňousková ok :wink:
Momou, no to ti ještě chybělo zánět dutin, ty bláho, to je mi tě fakt líto :frowning2:
1. říj 2009 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, tož to je mi líto, že si takový marod :frowning2: Snad ti vyšetření dopadnou dobře. :slight_smile:
Ty si psala už včera, že mají děcka rýmu, ne? To jste šli přesto na plavání? :confused:
1. říj 2009 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak akorat pred chvilkou odesla svagrova s holkama, a je tu jako po vybuchu :angry:
Prisla pokecat a podivat se, jak prdolka chodi :slight_smile: Akorat zitra jede do nemocnice na biopsii. Nasla se vetsi bulku v prsu, tak ma docela strach, co z toho bude. Snad to ale dopadne v pohode :pensive:

Puzzi ten odkaz mi vubec nejde :cry:
Puzzi prace jsi dneska zmakla taky na 1 :wink:

Jejda Moni, ty mas trapeni s nemocema a vsim tim okolo :frowning2: At to vsechno dobre dopadne. Budeme drzet pesti :pensive:
1. říj 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já jsem z tý naší maliny v šoku, ona NAJEDNOU dělá paci paci, pápá i jak jsme veliká na cizí lidi, doma jí říkám udělěj hají a ona udělala asi 5krát za sebou, pak jí říkám zahraj na měsíčk(takový ten jak se zatáhne a ono to hraje, tak šla a zahrála)no jako ona se mnou začla komunikovat :grinning:
odpo bylo super, byla jsem s kočárkovou kámoškou, šli jsme na bowling, kde dělá další kámoška, nikdo tam nebyl, děti dělaly závody v lezení na bowlingový dráze, no bylo to super, musím říct, že si to mateřství užívám čím dál víc a těším se na další, to se zase rozšíří obzory :grinning:

dočtu vás až bude chvíle klidu :wink:

hmm kukala jsem že tárová, no super, já jí chápu, že tu dýl nebyla, měli přes prázdniny v Ordinaci dovolenou, takže rajzovali že :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a fotky supeeeer, Hanýs se řadí mezi krasavce tématu hmmmm mnáááááám, sakra my tu máme favoritů :grinning:
a vem si příklad ze mě, já sem měsíc nechodila a ted tu zas otravuju furt že :grinning:
1. říj 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi malina míry 9M: 7500g a 69cm
díkes :wink:
1. říj 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau mamusky, taxe moc nekecalo,superrr

Domino dnes vycitil, ze bych potrebovala,aby si dal svou pravidelnou chrupku od cca 9-10.30, ale tudle nudle, matko, spat se nebude a v posteli rval jak tur. Taxem se vysamickovala, oblikla ho a vyrazili jsem predcasne do parku a az dala kamoska signal, dosli jsme do prace (je to pesky prochazka na 30min).
Ona prijela s holcickama 3r a 1r, holky prekvapeny, ze jsme dosli, bylo fajn,ale její 1r holka enstihla spat tak unava a nevydrzely jsme tam dlouho. Domi se tam tryskoprolezl po laboratorich :sweat_smile: a jeli jsme ven....tam mi naprosto necekane zase usnul, taxme jezdily, kecaly a do parku s tou starsi na prulizky a pak zpatky dom. Domi kraaaaaasne vyspinkany, ted si tu hraje jak dabel, ani me nepotrebuje uz asi 40minut, proste pohoda lahoda.

s tim, jak ted vstava driv (5.40 a dnes 5.20), no posledni asi 4 dny ho davam spat driv o cca tu pulhodinu, tak to dnes zkusim jako obvykle a uvidime, co zitra rano...snad na budiku bude nejdriv cislo 6....5 nebrat!!! :confounded:
On si v posteli rano vyhraje, zapne si lampu nad hlavou na zdi a drepuje a vstava u čela postele, je takove jakoby zebrinove a ma tam hracky, a leze na me a tak. nechapu,jaxem mohla zdrimnout,ale myslim, ze jsem si ho pritulila na chvili a cuckal a taky zavrel oko.

holky jsem v soku, zkusila jsem mu udelat caj do lahvick babylove s uchama a ma latexovy dudel,ale takovy naprd, kape to desne kdyz se to nakloni.Ale drzel to a zuzla v puse a krom toho, ze byl dooost mokry pod krkem a vsude kolem, tak zmizlo 40ml :sweat_smile: :sweat_smile:. Tak obcas zkusim, treba ho napadne se i napit, nejen zvykat:slight_smile:

andy teeeeda, to je dnes u vas veselo, takova komunikace, zmena jako svina,co?to je krasne, jak reaguji na to,co po nich chcem :dizzy_face:

magn no proto, kde seeeees???ty zavislaku,jaxi mohla dopustit takovu absenci?fotky kraaaasne, Hanys je fakt model number one" :dizzy_face: a ta celenka.....tsy jooo, melas mu koupit nejakou s kittynama :grinning:
1. říj 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Magdi, Hanýsek je fakt krásnej!!! :dizzy_face:
No fakt máme krásný dětičky :dizzy_face:

Andy, super Málinčina spolupráce :dizzy_face: U nás je to jak kdy...dle nálady :grinning:
1. říj 2009 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dočítám:
talls tak za ten NT screening ty peníze líto nejsou, to je jasný :slight_smile:

puzzi tak super, koukám, kolik moc jsi toho dnes s Honzíkem všimla :slight_smile: a já dnes teda jdu do noci bez sunaru a nevyměknu, to slibuju :sunglasses:

add oblíkání zimní teda holky to se zblázním v zimě, malina nesnáší čepice, ta bude zuřit a rukavice ajajaj :stuck_out_tongue_closed_eyes:

vanilka haha dobrá babka jak uhodla, že Tomi je kluk :slight_smile: holky na tu zimu na tu tmu se nějak netěším, ale na sníh se těším moc, u nás je krásná zima většinou :dizzy_face: a koukla jsem na fotky, autíčko vypadá dobře, já mám ted objednáno něco podobného, je z toho Tomi nadšený???a topánky krásné :slight_smile:

pospi ranostajové :grinning: a tyhle kecy o tom,že kluk modrý a holka růžová nesnáším, to už je dnes fakt přežitý ne :rolling_eyes:
petronus, lao vy jste měly dnes uklízecí náročný den co :wink:

momou :frowning2: to je mi líto, přeji ti,. aby výsledky dopadly co nejlíp :pensive:

petronuska snad to ta tvá švagrová bude mít nezhoubný, to je hrůza :pensive:

sami jsi dnes měla zas klasik samičkovský den :slight_smile: a úspěch s flaškou super, jasně, občas mu to vraž, at si zvyká :slight_smile: a já bych věřila, že když dáš spát dýl, bude spát dýl, přímá úměra ne :grinning:

jdu na dítě a chlapa, zatím
1. říj 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy: Máli se nad Tebou slitovala :grinning:

Holky díky, budu pravidelně informovat. Jára mi tu teď dělá polívku a mám jít zas hajat, tak poslouchat se musí. :slight_smile:
1. říj 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
My měli krásnej podvečer. nejdřív po pátý hodině Honzík blbá nálada a nic neba atd., pak snědl asi 150 piškotů nebo tak nějak, šli jsme nahoru do děcáku, tam si asi něco šlehnul, jinak to nechápu, začal řádit hrozně, tryskomyš, lezl sem a tam hrozně rychle, stoupnout o postel, dolů, omlátit podlahu lopatkou, tryskem k míči, tryskem k posteli stoupnout, omlátit podlahu něčém dalším, no úžasný, jestli si vaše děti takhle hrají častěji, tak fakt závidím, je to krása.
Akorát mám mírné podezření na rýmu, doufám, že neeeee, malinko chrčí v nose, achjo, nechci rýmu. Zítra chci jet do Phy za tou kámoškou, to bychom s rýmou nemohli, aby nenakazil její děti. Uvidíme ráno.
Petruš, mně ten odkaz jde, zkus to znovu! Kdyžtak na modrykonik.sk, decembrovky2008 alba. Doufám, že ta bulka tvý švagrový bude něco nevážnýho.
Andy, to je výborný s komunikací Málinky, skok vpřed!
Sami, super den, flaška taky dobrý! A Domi si ráno rozsvítí světlo? Tak to je bomba :grinning:
Andy, sníh bude krásnej, to jo, podle mě nám bude zima hrozně připomínat loni naše mimina a ty první procházky s kočárkama, jak nám spaly v poklidu zakutaný ve fusaku :slight_smile:
1. říj 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky hodila jsem fotku maliny v tý zimní kombinéze.všimněte si krvavého šrámu vedle nosu(včerejší nehoda) a neochoty modelky se fotit, když jsme jí do toho soukali, byla nasr :grinning: ajaja zimní oblíkání :grinning:
1. říj 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježiš, to je super bomba komboška, Máli se tváří jako "Musí to bejt, jo? :confused: " :sweat_smile: :grinning:
1. říj 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.
My sme mali tiež super deň.
Doobeda som varila, Kubko bol u babky a poobede sme boli na vychádzke s kamoškou, ona má tiež Kubka ( je o 2 týždne starší od nášho) a Katku tá je je o 4,5 mesiaca mladšia od Zuzky, tak decká sa vyhrali a my pokecali. :sunglasses:
Toto Vám píše Kubko:
jkgwfhbhjbhjbhjbhjbhjhrjioedzds
Andy Máli je šikovná, to je super, že už s nami drobci komunikujú. :slight_smile: Držím palce na noc bez mlieka. :slight_smile:
Puzzi to si toho dosť stihla porobiť cez deň, super. :slight_smile:
Petrus sa tiež snažila, ja som Zuzke tiež dnes varila špenát, ale aj so zemiakmi a žĺtkom. :slight_smile:
Vanil pekné fotky, aj Kubko má také autíčko, ale už mu je malé. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Megn ahoj, super fotky, Hanýsek je fešák. :slight_smile:
Sam tak to ste mali super deň. :sunglasses:
Momou to je blbé s tým zápalom, len oddychuj. :confounded:
Toho obliekania v zime sa aj ja desím. :angry:
1. říj 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
momou ještě že máš tak zlatýho manžela, postará se o tebe i děti :slight_smile:

puzzi já z tebe nemůžu, prej 150 piškotů nebo ta nějak :grinning:
a ten tvuj popis hraní si Honzíka, to malin asi tak hraje 90% času, trysk sem, tam něco vzít, vyhodit, obouchat, zničit, roztrhat a sežrat a zase trysk jinam, ale není co závidět, páč je rychle spoušt :grinning:
snad se do rána začínající rýma nezhorší, malin ated vypila 170tku a jsem odhodlaná do rána nic ufuf :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. říj 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
miruss to je super, že máš kámoška s cca stejně starejma dětma, tady se teda do druhýho nidko zatím nehrne se stejně starým miminem :grinning: to jsme takoví exoti, ne nejsme, že hpáji, lao a puzzi :grinning:
1. říj 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miruss, to je fakt dobrý, že má kámoška obě děti jako ty, to se povedlo :slight_smile:
Andy, fakt závidím, sice spoušť, ale to se uklidí, pro mě bylo krásný vidět, jak je spokojenej a rozjetej, a jelikož to bylo v rámci děcáku, tak tam má jen svoje a nebylo co ničit, rozbít a žrát :grinning: :grinning: :grinning:
1. říj 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek